אדוות הינה מיזם משותף למשרד החינוך וארגון מעוז, אשר נועדה לגבש את העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת החינוך. המיזם שואף לייצר שפה משותפת סביב אתגרי הליבה של מערכת החינוך, להגדיל את האמון בין השחקנים הבכירים במוקדי ההשפעה השונים של המערכת, לפתח את המנהיגים הקיימים במערכת החינוך, ליצור רשת של מנהיגים המחוללים שינויים משמעותיים במשותף ולקדם באפקטיביות תהליכי שינוי שייטיבו עם התלמידים, צוותי החינוך והמערכת

לצערנו, ההרשמה לתוכנית אדוות של מעוז ועתודות לישראל סגורה

רוצים לקבל תזכורת לפני שמתחילה ההרשמה למחזור הבא?

לחצו כאן

חזון המיזם

מנהיגות חינוכית הפועלת במשותף אל מול אתגרי מערכת החינוך בישראל, תוך חתירה ליצירת שפה משותפת והכנת המערכת לעתיד דינמי, בלתי צפוי ומשתנה

מטרות התוכנית

רשת בכירה משפיעה

בניית רשת בכירה של מנהיגות ומנהיגים משפיעים המקדמים תפיסה ממלכתית במערכת החינוך

הובלת תהליכי שינוי

קידום והובלה של תהליכי שינוי אפקטיביים במערכת החינוך

קידום ראייה מערכתית ואמון

קידום ראייה מערכתית ואמון בין ארגונים שונים וקהילות שונות בתוך מערכת החינוך המיוצגים ע”י העמיתים וחבר הרשת

פיתוח אישי ומקצועי

פיתוח אישי ומקצועי של העמיתים וחברי הרשת, בדגש על יכולות מנהיגות ומיומנויות ניהול ארגוניות מערכתיות

מסגרת התוכנית

כשבעה שבועות של למידה אינטנסיבית הפרוסים לאורך השנה, מתוכם כעשרה ימי למידה בארה”ב שבוע מתוכם באוניברסיטת הרווארד

פורמט של Training Job The On המאפשר להמשיך בעבודה בד בבד עם ההשתתפות בתוכנית, תוך חיכוך מתמיד עם אתגרי המציאות

הכרת המרחב הציבורי ברמה הקהילתית, המוניציפלית, הלאומית והבינלאומית תוך עיסוק בשאלות ערכיות וזהותיות בדגש על עולם החינוך

היכרות עם גורמים ממשל שונים בעלי השפעה במערכת החינוך, הרצאות וסדנאות בנושא הובלת שינוי ועוד.

למידת עמיתים והתייעצות משותפת אודות האתגרים שנמצאים על שולחן העבודה של עמיתי התוכנית.

תוכנית מאיצים ייעודית הכוללת הקניית כלים מקצועיים, משאבים, ורתימת מומחים לטובת האצת פרויקטים משולחן העבודה

תהליך המיון

תהליך המיון כולל ארבעה שלבים: שאלון הרשמה ראשוני, יום הערכה, ראיונות ממליצים וועדת קבלה מול נציגי הועד המנהל ונציגי צוות מעוז.

  • נוכחות פיזית ביום הערכה ובוועדת הקבלה הינה תנאי הכרחי להמשך התהליך!
  • בשלבים המתקדמים של המיון יתבקשו המועמדים להציג אישור ממונה.
  • תאריכי תהליך המיון (ימי הערכה וועדות הקבלה) אינם סופיים וייתכנו שינויים.

שלב א

שאלון הרשמה אחיד לכלל התוכניות.

שלב ב

יום הערכה הכולל חלק קבוצתי וחלק אישי.

שלב ג

ראיונות ממליצים.

שלב ד

ועדת קבלה – ראיון עם השותפים מארגון מעוז, עתודות לישראל והמשרד הממשלתי, צוות התוכנית ונציגים של חברי רשת מעוז.

מידע נוסף

לשאלות ניתן ליצור קשר ב – [email protected]

לתזכורת הרשמה לתכנית לחץ כאן

עמיתי אדוות

מחזור א'

קרדיט: מעוז

אורי ארבל

יועץ עצמאי

רקע מקצועי

אורי שותף-מייסד ומנכ"ל איברא יועצים. עוסק בתכנון מדיניות מערכתית וארגונית, בליווי וייעוץ למנהלות/ים ומרצה בתחומי אחריות ומדיניות. לפני כן ניהל את אגף החינוך בעיריית כפר סבא וקודם לכן את אגף החינוך בעיריית רמת השרון. טרום המעבר למרחב המוניציפאלי הקים את הפקולטה לחברה ולתרבות במכללת בית ברל וכיהן כדיקאן, ולפני כן כיהן כראש בית הספר לחברה ולממשל במכללה. בעל תואר שלישי במדיניות ציבורית, מרצה בכיר באוניברסיטת בר-אילן, והיה מרצה מן החוץ באוניברסיטת ת"א, באוניב' חיפה, באוניב' בן גוריון, באוניב' רייכמן. היה עמית מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה, חבר בוועד המנהל של האגודה הישראלית למדע המדינה, וכיהן כחבר במליאת רשות השידור וכחבר הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן. אורי פרסם חמישה ספרים ולמעלה מעשרים וחמישה מאמרים מדעיים וניירות מדיניות בתחומי המדיניות הציבורית, רגולציה ואחריות ציבורית.

קצת עלי

אורי הוא בן 44 , יליד תל-אביב, אבא לליא ועדי. אוהב מוזיקה ישראלית, ובעיקר לשיר (כשלא רואים מרשה לעצמו גם לנגן בגיטרה אקוסטית). בשעות האין-פנאי שוקע בספר ובסדרת טלוויזיה, בד בבד.

השכלה

אורי הוא מרצה בכיר, בעל תואר ד"ר לפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב במדיניות ציבורית, תואר MA (בהצטיינות) במדיניות ציבורית ותואר BA במדע המדינה. הוא למד חינוך במכללת סמינר הקיבוצים, והוא בעל תעודת הוראה בספרות עברית וכללית. אורי השתלם גם בייעוץ ארגוני (אוניברסיטת תל אביב), בהנחיית קבוצות (אוניברסיטת בר- אילן), ובטיפול בפסיכודרמה בשילוב אמנויות בשיתוף בית ספר לחינוך ISIS (אוניברסיטת בר-אילן).

קרדיט: מעוז

אילן בן יעקב

VP Learning Experience ב-MindCET, מרכז ליזמות טכנולוגית-חינוכית של מט"ח

רקע מקצועי

מרכז לחדשנות טכנולוגית- ,MindCET- אילן משמש כמנהל פדגוגי ב חינוכית מבית מט"ח )המרכז לטכנולוגיה חינוכית(. במסגרת זו הוא ומרכז את ,EdTech- עוסק בליווי פדגוגי של חברות סטארטאפ בתחום ה הפעילות החינוכית של המרכז. זו כוללת תכנית ליזמות מורים, קהילות מורים מתנסים בטכנולוגיות, ליווי תהליכי חדשנות פדגוגית-טכנולוגית בבתי ספר ועוד. קודם לכן שימש כשליח חינוך והוראה בטורונטו, קנדה, ולפני תפקידו זה עסק בפיתוח תכניות לימודים במכון למורשת בן-גוריון, ולימד יהדות במסגרות שונות. אילן הוא בוגר מחזור א' של ישיבת ההסדר בירוחם, ושירת במסגרתה כלוחם בחטיבת גבעתי.

קצת עלי

אילן מתגורר בירוחם, הוא נשוי למיכל ואב לחמישה. חובב פודקאסטים, תשבצי היגיון ומוזיקה בלקנית.

השכלה

לאילן תואר דוקטור מהחוג למחשבת ישראל באוניברסיטת בן-גוריון, תואר שני במחשבת ישראל מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה ממכללת הרצוג

קרדיט: מעוז

אילנה נולמן

מנהל המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער

רקע מקצועי

אילנה מנהלת את המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער. לפני כן ניהלה את אגף החינוך באריאל. בעבר ניהלה גם את התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות (יאסא) בירושלים, תיכון ארצי-פנימייתי לתלמידים מחוננים ומצטיינים. אילנה הקימה וניהלה את חטיבת הביניים היובל באריאל, ובמהלך תפקידה זכתה בשני פרסי חינוך – ממשרד החינוך וממכון משואה. אילנה מתמחה בתחום החינוך למצוינות ומצוינות בחינוך, ומובילה באריאל תכנית חינוכית חדשנית העונה לשם גרמ”ר (ע”ש גרדנר, רנזולי, מיטרה ורובינסון). אילנה הייתה מההוגים, הכותבים והמובילים של תכנית “עוז לתמורה”, הרפורמה במערכת העל-יסודית.

קצת עלי

אילנה נשואה, אם לשלושה ילדים ומתגוררת באריאל. היא זמרת יוצרת, כותבת ומלחינה. אילנה כתבה את הספר כחוט השני, המספר על התמודדות משפחתה עם גידול ילדה חולה.

השכלה

אילנה היא בעלת תואר ראשון בחינוך ובהיסטוריה של עם ישראל מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותעודת הוראה ותואר שני במינהל החינוך - גם הם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

אילת כהן מלקמן

היועצת המשפטית למשרד החינוך

קרדיט: מעוז

אילת כהן מלקמן

היועצת המשפטית למשרד החינוך

רקע מקצועי

אילת היא היועצת המשפטית למשרד החינוך.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

אסנת ספורטה

סמנכ"ל עיריית חדרה וחברת מועצת העיר כפר-סבא

רקע מקצועי

אסנת היא סמנכ"ל עיריית חדרה. בנוסף מכהנת כראש מינהל חבק"ל וממונה על אגפי החינוך, הרווחה, התרבות, האירועים, הספורט, הנוער, הצעירים והקהילה בעיר. במסגרת פעילותה הציבורית אסנת מכהנת כחברת מועצת עיריית כפר-סבא, וחברה בוועדת התכנון והבנייה, בוועדת החינוך ובוועדת הביקורת. בתפקידיה הקודמים ניהלה את אגף החינוך בחולון, הובילה באוניברסיטת תל-אביב את מחקר בתי-הספר הניסויים בישראל, הקימה וניהלה בית-ספר ברעננה, הרצתה במסלול לתואר שני במדיניות חינוך ושימשה כיועצת למנהלי בתי-ספר חדשניים. אסנת פעילה במיזמים שונים להתחדשות מערכת החינוך הציבורי בישראל.

קצת עלי

אסנת נשואה למולי ואם לשלוש בנות: מאי, עומר וגל. היא מתגוררת בכפר סבא, ואת מרבית זמנה הפנוי מקדישה לבילוי בחיק המשפחה.

השכלה

אסנת היא בעלת דוקטורט במדיניות חינוך ותואר שני בהצטיינות במינהל ומנהיגות בחינוך באוניברסיטת תל-אביב. היא בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בהתמחות מתמטיקה ממכללת בית ברל. כמו כן, אסנת היא בוגרת קורס להכשרת דירקטורים במכון מגיד, מיסודה של האוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

אתי בינדר

מפקחת כוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי משרד החינוך

רקע מקצועי

אתי היא מפקחת כוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי במשרד החינוך. בתפקידה זה אתי אחראית על שלושים בתי ספר יסודיים חרדיים לבנות, על מוסדות הממ"ח (ממלכתי חרדי) וכן ממונה ויו"ר הוועדה לקידום הישגים במחוז. בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית של האוניברסיטה העברית. כמו כן, אתי היא בוגרת בית הספר מנדל למנהיגות בתכנית ייחודית - "שלוחי ציבור" - המכשירה שכבת מנהיגות ציבורית בקהילה החרדית ופועלת לקידום תהליך השתלבותה בחברה הישראלית. במסגרת התכנית הכינה אתי נייר עמדה הדן בנשים בעלות קריירה בחברה החרדית.

קצת עלי

אתי נשואה ואם לארבעה, ומתגוררת כיום בבני ברק.

השכלה

אתי היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית, ובעלת תואר ראשון בחינוך עם התמחות בלשון מטעם המכללה לחינוך תלפיות. נוסף לכך למדה אתי לימודי תעודה מטעם "גבים לגישור".

קרדיט: מעוז

בניהו טבילה

סמנכ״ל עמותת לשם, חבר סגל במכון מנדל

רקע מקצועי

בניהו משמש כמפקח כולל עי''ס במחוז החרדי במשרד החינוך, ורפרנט לתכניות המחוז בעי''ס בנים. תכניות אלה כוללות מיזם להשלמת בגרויות לבוגרי ישיבות קטנות, תכנית להאצת פתיחת ישיבות תיכוניות חרדיות ועוד. במהלך עבודתו יזם בניהו את פתיחתם של בתי הספר הראשונים בזרם החרדי-רשמי, ועל כך הוכר על ידי המשרד כעובד מצטיין. ניסיונו החינוכי של בניהו כולל בין היתר הוראה בבתי ספר ובמכללות להכשרת עובדי הוראה, ואת הקמתה וניהולה של ישיבת תורת חיים בצפת )בשנים תשס''ז-תשע''א).

קצת עלי

בניהו מתגורר בירושלים, נשוי לאהובה, מחנכת, ואב לארבעה בנים. אוהב לקרוא ולכתוב.

השכלה

בניהו הוא בוגר לימודים תורניים ולימודי הסמכה ממושכים לרבנות. הוא מחזיק בתואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב, ובתואר ראשון במדעי הרוח עם התמקדות בהיסטוריה של עם ישראל, שניהם בהצטיינות. בוגר בית הספר מנדל למנהיגות חינוכית.

קרדיט: מעוז

גיל חדש

מנהל אגף חינוך בשדרות

רקע מקצועי

גיל מנהל את אגף החינוך בעיר שדרות. לפני כן ניהל גיל את תכנית “אקדמיה-כיתה”, שמטרתה טיוב ההכשרה להוראה וקידום השותפות בין המחוז, האקדמיה והרשות המקומית. קודם לכן ניהל את בית הספר הדמוקרטי ע”ש נדב במודיעין, היה שותף להקמת כפר הנוער נירים לנוער בסיכון בקצה הרצף בבוסתן הגליל, ושימש בו כמנהל בית הספר וכסגן מנהל הכפר. גיל החל את דרכו החינוכית כמורה וכמחנך בבית הספר מקיף גילה בירושלים, כמוביל תכנית מנהיגות עצמית במכון ברנקו וייס וכמדריך וכשותף לצוות ההקמה של המכינה הקדם-צבאית החילונית הראשונה, מכינת נחשון. במשך כשבע שנים הדריך במהלך חופשות הקיץ במחנות הקיץ של תנועת בני ברית בארצות הברית בנושאי מנהיגות, יהדות וציונות.

קצת עלי

גיל מתגורר במודיעין, נשוי לדנדי ואב לאלון ולתמר. בשעות הפנאי אוהב לטייל, לישון באוהל ולבשל ליד מדורה.

השכלה

גיל בוגר תואר שני עם תזה בספרות עברית והשוואתית מטעם אוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בספרות עברית ובפילוסופיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך השלים לימודי תעודת הוראה.

קרדיט: מעוז

דנה פייניק

מנכ"לית חותם

רקע מקצועי

דנה מנכל"ית חותם. לפני כן הובילה רפורמה בחינוך המקצועי, שבפיקוח האגף להכשרה מקצועית. בתפקידה הקודם כיהנה דנה כמנכ"ל רשת דרור בתי חינוך. במסגרת תפקידה הובילה דנה את הקמתה של פנימייה למנהיגות ולעשייה חברתית במצפה רמון, ואת הקמתו של בית ספר דרור רמלה לנוער ערבי נושר. היא יצרה מודלים לפעולה מחוללת שינוי בבתי ספר ציבוריים - בתי ספר חברתיים, ואת תכנית "החברותאים". דנה יזמה והובילה את הקמתה של המכינה הקדם-צבאית יפתח לנוער בסיכון, הייתה שותפה בהקמת גני ילדים חברתיים, הובילה את הקמתן של מכללות להכשרת מטפלים קהילתיים בזקנים ואת הקמתו של בית ספר דרור גליל למקצועות המחר. לפני כן ריכזה והובילה את הקמתם של עשרה בתי ילדים ונוער בשכונות, ונטלה חלק בהקמתם של בית ספר אדם חברה וטבע בכרמיאל, ושל חברת הנוער אשבל - פנימייה לנוער במצוקה. בתחילת דרכה המקצועית דנה חינכה כיתה, ריכזה שכבה ושימשה רכזת חברתית בבית חינוך אופק. ב 1997- הייתה דנה חלק מקבוצת צעירים שהקימה את הקיבוץ החינוכי אשבל.

קצת עלי

דנה חברה בתנועת דרור ישראל וגרה בתל אביב-יפו עם בן זוגה עודד.

השכלה

לדנה תואר ראשון בחינוך, תעודת הוראה בהיסטוריה ותעודת עובדת חינוך בקהילה, במסגרת בית המדרש למורי עם במכללת בית ברל.

קרדיט: מעוז

וליד מג’אדלה

מנהל אגף חינוך, אגף החינוך, עיריית באקה אל גרבייה

רקע מקצועי

וליד הוא יליד 1967 , באקה אל גרבייה. הוא סיים את לימודיו התיכוניים בתיכון באקה שבעיר. בשנת 1991 סיים אל לימודיו האקדמיים באוניברסיטת בן גוריון בנגב בפקולטה להנדסת מכונות. באותה שנה נקלט וליד לתפקידמורה ורכז מגמה טכנולוגית בבית הספר, ובשנת   1997 התמנה לנהל את בית הספר ונשא בתפקיד עד שנת 2007 . באותה שנה נבחר לנהל את אגף החינוך בעירייה. במסגרת תפקידו וליד אחראי לכל מערך החינוך - גילאי 18-3 בחינוך הרגיל, וגילאי 21-3 בחינוך המיוחד. מערכת החינוך בבאקה היא מערכת חינוך משגשגת ומותאמת להתפתחות הטכנולוגית בעולם.

קצת עלי

וליד מתגורר בעיר באקה אל גרבייה בלב המשולש. הוא נשוי ללמיס )עובדת סוציאלית במקצועה( ואב לשלושה ילדים: תאומות אשר לומדות זו השנה הראשונה באוניברסיטה - האחת מדעי התזונה באוניברסיטה העברית, והשנייה אדריכלות באוניברסיטת תל אביב, ובן בכיתה י'. בשעות הפנאי הוא נהנה לשמור על כושר גופני, לרוץ, עוסק בפעילות אתגרית דוגמת סנפלינג, קורא ועוזר לסטודנטים בלימודיהם האקדמיים.

השכלה

וליד הוא בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, הפקולטה להנדסת מכונות. את לימודי התואר השני עשה באוניברסיטת תל אביב בהוראת מדעים וטכנולוגיה )מסלול תזה בהצטיינות(. הוא למד לרישיון הוראה באוניברסיטת חיפה, ולמד לימודי דירקטוריון של השלטון המקומי. עוד השתתף וליד בלימודי העצמה והתחדשות חינוכית של השלטון המקומי, ולקח חלק בהרבה השתלמויות וקורסים בתחום החינוך. בימים אלו מתחיל וליד את לימודי הדוקטורט שלו בחינוך טכנולוגי.

קרדיט: מעוז

יאיר שחל

סמנכ"ל, מ.א בנימין אחראי על אגף חינוך רווחה ומתנס

רקע מקצועי

יאיר משמש כמזכ"ל תנועת הנוער בני עקיבא בישראל. במסגרת תפקידו הוא מנהל את התנועה מבחינה אידאולוגית וחינוכית. תנועת הנוער בני עקיבא היא תנועת הנוער הגדולה ביותר בציונות הדתית ומונה 60,000 חניכים. קודם לכן שימש יאיר כסמזכ"ל התנועה בתחומי בוגרים ומינהל כספי. את דרכו התחיל כרכז מחוז דרום בתנועה, וריכז את הפעילות בסניפיה.

קצת עלי

יאיר מתגורר ביישוב כרמי צור בגוש עציון. הוא נשוי לרחלי ואב לשלושה בנים ולשלוש בנות.

השכלה

יאיר הוא בוגר תואר שני בתנך בראייה רב- תחומית מטעם מכללת יעקוב הרצוג, ובוגר תואר ראשון ותעודת הוראה בתחומי התנ"ך והתורה שבעל פה.

קרדיט: מעוז

יעל נאמן ברק

מנכ"לית, קרן לאוטמן

רקע מקצועי

משנת 2008 מכהנת יעל כמנכ"לית קרן לאוטמן, העוסקת בחינוך ובקידום השוויון והשותפות בין אזרחי ישראל. יעל בחרה לעסוק בחינוך לאחר שעסקה בעריכת דין בתחום המינהלי והפרטי. היא פנתה ללמד בבית ספר תיכון ועבדה שנתיים כמחנכת כיתה וכמורה לאזרחות ויהדות. לאחר מכן עברה לעבוד בארגוני חברה אזרחית. במסגרת עבודתה זו עבדה יעל כמנחה בעמותות העוסקות בזהות יהודית, ניהלה את סניף חיפה והצפון של עמותת גשר ועבדה בעמותת אשלים של ג'וינט ישראל כמנהלת תכניות בתחום ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

קצת עלי

לה בחיפה, למדה וגרה בירושלים, וכיום מתגוררת בישוב הקהילתי נירית. נשואה ליוראי ואם לעומר, מעיין ושירה. ב – 2012 יצא לאור ספרה "רק שלא יגיד את המילה הזאת".

השכלה

ליעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני בקרימינולוגיה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. ליעל תעודת הוראה באזרחות והיא בוגרת מכון למנדל למנהיגות חינוכית, בעלת תעודת מגשרת ובוגרת קורס דירקטורים.

קרדיט: מעוז

יפה מור-ישר

מנכ"לית מסר טכנולוגיות מידע בע"מ

רקע מקצועי

בין השנים 2013-2022 מפקחת מחוז במחוז העיר ירושלים (מנח"י) במשרד החינוך. במסגרת תפקידה יפה היתה אחראית על כל הפיקוח בעיר ירושלים בכל רצפי הגיל, בממלכתי יהודי וערבי ובממלכתי דתי, בהיבטי פדגוגיה, תקציב ומינהל. כמו כן, הובילה את יישום החלטת ממשלה 3790 , תכנית החומש למזרח ירושלים עם משרדי ממשלה נוספים ועיריית ירושלים. עד לשנת 2017 שימשה בד בבד כממלאת מקום סגנית פדגוגית מנהל מחוז חרדי, והייתה שותפה בהקמת המחוז החרדי במשרד החינוך. היא זכתה בפרס עובד מצטיין על הישגים מיוחדים במשרד. קודם לכן שימשה יפה בתפקיד מנהלת בית ספר, ואחר כך עבדה כמפקחת ביקור סדיר.

קצת עלי

יפה נשואה ואם לשלושה. היא מתגוררת בעיר מודיעין, ואוהבת לקרוא ולטייל.

השכלה

יפה היא בוגרת תואר שני במינהל חינוכי מטעם אוניברסיטת ליברפול, ובעלת תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה מטעם מכללת לוינסקי.

קרדיט: מעוז

ירדן בן חורין

מנהל יחידת מנהיגות ומצויינות צעירה במדעים במכון דוידסון

רקע מקצועי

ירדן מנהל את יחידת המנהיגות והמצויינות הצעירה במדעים במכון דוידסון. בתפקידו הקודם ירדן ניהל את יחידת התלמידים במכון דוידסון לחינוך מדעי. היחידה אחראית לפעילויות המדעיות החינוכיות שמתקיימות במסגרת המכון לתלמידים מצטיינים במדעים. עוד מפעילה היחידה מגוון רחב של פעילויות מדעיות לכלל אוכלוסיית התלמידים ברחבי הארץ, ופעילויות ייחודיות לתלמידים בסיכון. לפני כן, ניהל ירדן את רשת בתי הספר השש-שנתיים במכון ברנקו וייס, וניהל את בית הספר הראשון של המכון לנוער בסיכון. ירדן מנחה סדנאות במגוון מסגרות, ומחבר הספר חשיבה המצאתית בהוצאת מכון ברנקו וייס. הוא היה מורה לכימיה בעמותה למצוינות בחינוך ובבתי ספר בירושלים, ולימד קורס במסגרת הכשרת מורים במחלקה לחינוך באוניברסיטה העברית. לפני שעבר לחינוך עבד ירדן בחברת מחשבים כמתכנת וכמנהל פרויקטים.

קצת עלי

ירדן גר במבשרת ציון. הוא נשוי לנאוה, ואב לשחר בת 14 . בשנים האחרונות הוא נהנה מרכיבה אתגרית באופני הרים במגוון מסלולים ברחבי הארץ. ירדן מתנדב במסגרות שונות עם חיילים וצעירים.

השכלה

ירדן הוא בוגר תואר שני בכימיה אנליטית באוניברסיטה העברית, ובוגר תואר ראשון בכימיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

קרדיט: מעוז

ישראל גולומב

מנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל

רקע מקצועי

ישראל מכהן כמנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל משנת 2015. במסגרת תפקידו, ישראל מנהל כ 350- גני ילדים שבבעלות הרשת, בפריסה ארצית ב 32- רשויות מקומיות. משנת 2005 ישראל מחזיק בתפקיד רכז פורום הרשויות המקומיות במרכז השלטון המקומי ומקדם פרויקטים בתחום החינוך והתרבות. בתפקידו הקודם, ניהל ישראל את לשכתו של סגן יו"ר הכנסת ח"כ אורי מקלב, ובמסגרת זאת הוביל שורה של תיקונים בחוקים צרכניים, המתמקדים בהגנה ובסיוע לכל אזרח.

קצת עלי

ישראל מתגורר בביתר עילית, נשוי ואב לשבעה.

השכלה

ישראל מתגורר בביתר עילית, נשוי ואב לשבעה.

קרדיט: מעוז

לארה מובאריכי

ראש אגף החינוך הערבי, מנהל חינוך ירושלים (מנח"י-עיריית ירושלים) – אגף החינוך הערבי

רקע מקצועי

לארה התחילה את דרכה המקצועית במערכת החינוך של מזרח ירושלים. היא עבדה שנה כמורה לחינוך מיוחד, וניהלה בית ספר לילדים עם שיתוק מוחי במשך שש שנים. לארה עברה לתפקיד סגנית הממונה על החינוך הערבי בעיריית ירושלים, וכיהנה בתפקיד זה שבע שנים, ובשנת 2010 קיבלה את תפקיד הממונה על מערכת החינוך של מזרח ירושלים. כששודרגה המחלקה לחינוך ערבי לאגף, שודרג בהתאם תפקידה של לארה לראש אגף החינוך הערבי. כנציגת העירייה לארה מכהנת כחברת דירקטוריון בחברת חשמל מזרח ירושלים, בתאטרון ירושלים ובמפעלי ביוב וטיהור ירושלים.

קצת עלי

לארה נולדה בשפרעם, וכיום היא גרה בירושלים בשכונת בית צפאפא. היא רווקה, אוהבת לקרוא ספרים, לשחות ולטייל בעולם

השכלה

לארה היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית "תכנית המנהלים" מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני נוסף בסוציולוגיה של החינוך מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון ותעודת הוראה בליקויי למידה וחינוך מיוחד מהמכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין בירושלים.

קרדיט: מעוז

לינה בולוס

חברת הנהלה, המכללה האקדמית סכנין ראש היחידה לאיכות ולמצויינות ראש תכנית רג"ב הנהלת תכנית פריזמה

רקע מקצועי

לינה מכהנת כחברת הנהלה, ראש היחידה לאיכות ולמצוינות וראש תכנית מצוינים להוראה במכללה האקדמית סכנין. בעבר היא שימשה גם כראש היחידה לקשרי חוץ במכללה האקדמית סכנין. בתפקידה הקודם לינה כיהנה כראש תכנית רג"ב (תכנית המצוינים במכללות האקדמיות לחינוך) במכללת סכנין להכשרת עובדי הוראה. במסגרת תפקידה לינה הייתה אחראית לעיצוב, לבניית התכנים ולניהול התקציב של תכנית רג"ב במכללה. מאז 2001 לינה מרצה ללימודי תואר ראשון ושני במכללות. מאז 2014 לינה היא רפרנטית של החינוך הערבי במל"ג ומרכזת תכנית חינוך לחיי קריירה. יתר על כן, לינה שימשה כמתכללת תכנית "אתגרים" במינהל עובדי הוראה במשרד החינוך.

קצת עלי

לינה גרה בכפר יאסיף, נשואה לאברהים בולוס ואם לשלושה: לים, חליל ואילי.

השכלה

לינה היא בעלת תואר דוקטור בתחום הקוגניציה החברתית מאוניברסיטת תל אביב. יש לה תואר שני בפסיכולוגיה של קריאה וליקויי קריאה מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב .נוסף לאלו, לינה מסיימת את לימודי הפוסט-דוקטורט שלה במכון ספרא לחקר המוח באוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

מוהנא פארס

סמנכ"ל וראש מינהל חינוך טכנולוגי במשרד החינוך

רקע מקצועי

מוהנא הוא מנהל אגף בכיר תוכניות לאומיות ואחראי מנהל מדע וטכנולוגיה, משרד החינוך. בשנים 2014- 2009 הוא שימש כממונה הארצי על החינוך הדרוזי והצ'רקסי, וקודם לכן היה מפקח מחוז הצפון על החינוך הדרוזי. בשנים 2007-2003 , ולאחר סיום לימודים של שנתיים במכון מנדל למנהיגות, עבד מוהנא במטה המשרד בירושלים ביישום דוח שושני לתקצוב דיפרנציאלי וכממונה על שכר מורים במינהל כלכלה ותקציבים. מוהנא הקים וניהל את בית הספר התיכון למדעים בירכא ואת בית הספר הקהילתי בחורפיש. קודם לכן היה מורה למתמטיקה ולמדעי המחשב בכמה בתי ספר תיכוניים בגליל.

קצת עלי

מוהנא מתגורר בכפר חורפיש. הוא נשוי לראידה ואב לשלושה. בזמן הפנוי )שאין לו( הוא אוהב לקרוא על הפילוסופיה של המדע.

השכלה

מוהנא הוא בעל תואר ראשון במתמטיקה ובסטטיסטיקה מאוניברסיטת חיפה, ובעל תואר שני בניהול מערכות חינוך מאוניברסיטת חיפה. נוסף לכך הוא בוגר תכנית מנדל למנהיגות.

קרדיט: מעוז

מיכאל דור

סמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך)

רקע מקצועי

משנת 2014 משמש מיכאל כסמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך) בישראל המאגד את מוסדות מרכז מוסדות חינוך אלעד, רמת דוד - חינוך מיוחד, ורשת מעונות בשבילי החינוך. בסך הכול יש ברשת בשנת הלימודים תשע"ז 343 כיתות, 7524 תלמידים ותלמידות ו 1528- אנשי צוות לחינוך רגיל ומיוחד ברחבי הארץ. במסגרת תפקידו מיכאל אחראי לקבלת החלטות ברמה האסטרטגית וברמה השוטפת, ומייצג את פעילות העמותה במשרדי הממשלה השונים. מיכאל היה חלק ממערך ההפעלה וההקמה של מוסדות . אלו החל משנת 2004 בד בבד מיכאל הוא חבר ההנהלה של כפר הנוער סיטרין. עד שנת 2013 הוא היה גם מנכ"ל כפר נוער זה, המעלה תלמידים מחבר העמים במסגרת תכנית (נעל"ה" )נוער עולה לפני הורים. במסגרת זו יזם וייסד מסגרת ייחודית לנוער חרדי מאתגר עם לימודי קודש לצד לימודי ליב"ה ובגרות. בעבר שימש מיכאל כסמנכ"ל רשת החינוך אור אבנר בישראל, קודם לכן שימש כמנכ"ל "אור המלך", ולפני תפקידו זה היה מנכ"ל רשת מוסדות דיסקין בירושלים.

קצת עלי

מיכאל מתגורר בביתר עילית, נשוי לרבקה ואב לארבע בנות. בשעות הפנאי הוא אוהב לקרוא פסקי דין וחוקים.

השכלה

מיכאל למד משפטים בקריה האקדמית אונו, וסיים לימודים תורניים בישיבה הגבוהה נזר התורה בירושלים.

קרדיט: מעוז

מיכל דה האן

סגנית פדגוגית מינהל החינוך הדתי משרד החינוך, מינהל החינוך הדתי

רקע מקצועי

מיכל היא סגנית פדגוגית מינהל החינוך הדתי משרד החינוך, מינהל החינוך הדתי. בתפקידה מיכל אחראית ללמידה בחמ"ד, לפיתוח תכניות ייחודיות בהלימה לאבני הדרך של החמ"ד וליעדי המשרד. היא אחראית לחינוך המיוחד ולקליטת עולים, לחינוך החברתי-ערכי-רגשי, לפיתוח הכשרות ולהשתלמויות בחמ"ד. לפני כן ניהלה מיכל את יחידת החמ"ד במינהל חברה ונוער, ועסקה בטיפוח זהות ציונית דתית ובהטמעת תכניות לתפיסה חינוכית ערכי, וקודם לכן הייתה מפקחת במחוז מרכז וניהלה את תחום המנהיגות בחמ"ד. מיכל החלה את דרכה כמורה באולפנת השומרון באלקנה שבה שימשה כמחנכת, כרכזת חינוך חברתי, כמורה מגישה לבגרות וכסגנית.

קצת עלי

מיכל נשואה ליהושע. השניים גרים בפדואל, הורים לשמונה ילדים וסבים לשלושה נכדים.

השכלה

מיכל היא בעלת תואר שני במנהיגות חינוכית במכללת אורות ישראל אלקנה, בעלת תואר ראשון במדעי הטבע ירושלים עם תעודת הוראה, ייעוץ ארגוני ואימון.

קרדיט: מעוז

מירב זרביב

מנהלת אגף משרד החינוך, אגף מו"פ במנהל הפדגוגי

רקע מקצועי

מירב היא מנהלת אגף מו"פ, ניסויים ויוזמות במינהל הפדגוגי - משרד החינוך. במסגרת תפקידה היא אחראית ליחידות פיתוח במשרד החינוך המלוות יחידות מטה, מוסדות חינוך, רשויות מקומיות ויזמים, לפיתוח מענים פדגוגיים, חדשניים ואסטרטגיים למערכת החינוך. בעבר שימשה כמפקחת ארצית ממונה על התכנית "מרחבי חינוך - אזורי בחירה מבוקרת", שפעלה בכ 700- בתי ספר ברחבי הארץ. נוסף לכך הייתה מרצה, חוקרת, ומרכזת יחידת מו"פ באקדמיה

קצת עלי

מירב מתגוררת בניצן. היא נשואה לנתי ואם לחמישה: ברית-אל, יובל, דוראל, נסיה ועילאי. התחביב המועדף עליה הוא קריאה.

השכלה

מירב היא בוגרת תכנית מנהיגות חינוכית וקורס מנהלים של משרד החינוך לתואר שני, הסבת אקדמאים להוראת האנגלית, ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן. כמו כן היא בוגרת תכנית להכשרת מגשרים, מנחי קבוצות וייעוץ ארגוני.

קרדיט: מעוז

משה הרשקוביץ

מנהל תחום מחקר והוראה בבית הציונות הדתית. ומנטור לליוי מנהלים וצוותי ניהול

רקע מקצועי

משה הרשקוביץ הוא ד"ר למשפטים ואיש חינוך. משה מנהל מרחב חינוך ברשת יאב"ע וראש מדרשה לבנות - מדרשת בארי בפרדס חנה-כרכור. לפני כן, בין השנים 2017-2018, ניהל משה את קריית החינוך - חקלאי ברנקוויס פרדס חנה כרכור. ארבע שנים קודם לכן ניהל משה את הקריה המדעית הטכנולוגית אורט לוד. לצד עבודת הניהול החינוכי משמש משה כראש בית המדרש של מדרשת אמונה-בארי מדרשת שילוב לבנות (שירות לאומי ו/או אחרי שירות). בנוס, משה מרצה לחינוך ולמשפט במכללות תלפיות בחולון, אונו בירושלים. קודם לכן, ניהל משה את הקליניקה המשפטית לדיני ממונות באוניברסיטת בר-אילן, והיה חבר ועד הקלינאים הארצי. בעבר לימד בישיבת ההסדר בפתח תקווה ובכולל מר”ץ במבשרת ציון, ואף ייסד והקים את בית המדרש שיח משפט – בית מדרש מעורב למשפט עברי במכללת שערי משפט.

קצת עלי

משה מתגורר במושב נחלים, נשוי לתמר )עובדת סוציאלית ומנחת הורים( ולהם שבעה ילדים. משה חיבר שני ספרים: האחד - בתחום הוראת התלמוד במשנת הרב קוק )הוצאת נהוראי, 2007 (, והשני - תרגום ועריכה של שני ספריו של הרב יצחק אייזיק הלוי הרצוג, המוסדות העיקריים של המשפט העברי - דיני קניינים ודיני חיובים )הוצאת ידיעות אחרונות, 2016 (. בימים אלו הוא משלים את ספרו השלישי, שנושאו רוח צה"ל. משה מעביר הרצאות בתחומי פילוסופיה יהודית, משפט, חינוך והדרכות הורים.

השכלה

(משה הוא דוקטור למשפטים מהפקולטה למשפטים בבר-אילן, תחום התמחותו: פילוסופיה של המשפט ומשפט עברי, (לצד תאריו במשפטים משה הוא גם בעל תעודה והכשרה כמגשר.

קרדיט: מעוז

עאדל חטיב

מנהל מחוז צפון, החברה למתנ"סים

רקע מקצועי

עאדל הוא משנה למנכ"ל, משרד התרבות והספורט. לפני כן במסגרת תפקידו במחוז צפון עאדל היה אחראי לליווי מקצועי ואסטרטגי של מנהלי המרכזים הקהילתיים ב 34- יישובים באזור הצפון (מן המגזרים השונים בחברה הישראלית )ערים, כפרים ומועצות אזוריות. לפני כן ניהל עאדל במשך 15 שנים את המרכז הקהילתי בתמרה, ובמסגרתזו הקים שלוחות בעיר בתחומי הגיל הרך, נוער, תרבות, מוזיקה ואמנות, וכן מרכז למידה לאורח החיים. עאדל הוא פעיל חברתי בסיוע לאנשים המבקשים ליווי ועזרה רפואית, והיה שותף להקמת עמותת תנו לנזקקים לחיות (ע"ר), המגייסת תרומות ועוזרת בעיקר בנושא מכשור רפואי והשתלות בארץ ובחו"ל.

קצת עלי

עאדל הוא תושב העיר תמרה, נשוי ליסמין ואב לשלושה: יזן, מלק ושרה. הוא חובב טבע, ובשעות הפנאי עוסק בספורט ומייצר דבש כתחביב .

השכלה

עאדל הוא בעל תואר שני במינהל עסקים ותואר ראשון במתמטיקה ובמדעי המחשב, שניהם מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. הוא בוגר תכנית עמיתים למנהיגות סביבתית במרכז השל.

קרדיט: מעוז

עינב לוק

מנהלת אגף בכיר שירות פסיכולוגי ייעוצי, משרד החינוך

רקע מקצועי

עינב מכהנת כמנהלת אגף בכיר שירות פסיכולוגי ייעוצי, משרד החינוך. בתפקידה הקודם עינב כיהנה כמנהלת אגף תכניות סיוע ומניעה, השירות הפסיכולוגי ייעוצי במשרד החינוך. בתפקיד זה עינב הובילה פיתוח של תכניות מערכתיות לקידום רווחה נפשית ולצמצום התנהגויות סיכון במערכת החינוך, תכניות העוסקות באקלים מיטבי ובצמצום אלימות ובריונות, בקידום מיניות בריאה ומניעת פגיעה מינית בקרב ילדים ומתבגרים, במניעת שימוש לרעה בסמים, אלכוהול וטבק, בקידום התנהלות מיטבית ברשת ובמניעת פגיעה מקוונת, בכישורי חיים ובקידום שותפות הורים ומערכת החינוך. לפני כן, כיהנה עינב כמנהלת היחידה לקידום אקלים מיטבי וצמצום אלימות בשפ"י. במסגרת זאת הייתה אחראית לפיתוח ולעדכון התכנית המערכתית המופעלת בישראל בתחום אקלים, אלימות והתמודדות עם בעיות התנהגות, תוך יצירת התאמות תרבותיות ומגזריות והתאמה למציאות המשתנה. את דרכה החלה עינב כיועצת חינוכית בבית ספר יסודי בבאר שבע, ובהמשך הייתה מדריכה במחוז דרום לקידום אקלים מיטבי ולצמצום אלימות. במסגרת זו הובילה תהליכים רשותיים והדריכה בתי ספר רבים בכל שלבי החינוך הממלכתי ובחברה הבדואית.

קצת עלי

עינב מתגוררת ביישוב להבים. היא נשואה לעופר ואם לשלושה ילדים.

השכלה

עינב היא בוגרת תואר שני בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל אביב, ובוגרת תואר ראשון בחינוך ולשון מאוניברסיטת בן גוריון.

קרדיט: מעוז

פארס טויל

מנהל אגף א' רישוי מוסדות חינוך מוכר שאינו רשמי משרד החינוך, מנהל רישוי בקרה ואכיפה

רקע מקצועי

משנת 2011 פארס משמש כמנהל אגף רישוי מוסדות חינוך מוכר שאינו רשמי במשרד החינוך. נוסף לכך הוא אחראי למוסדות ללימודי הפסיכומטרי והשפות, וחבר דירקטוריון במועצת לפיתוח העיר ירושלים. קודם לתפקידיו הנוכחים שימש פארס כמבקר רשויות מקומיות מטעם משרד הפנים. בשנת 2013 ו 2015- נבחר עם עובדי אגפו לצוות המצטיין של משרד החינוך. את שירותו הצבאי סיים כסמ"ר בחיל. מודיעין ביחידת 8200.

קצת עלי

פארס מתגורר בכפר עוספיא, נשוי ואבא לילדה. הוא חובב ספורט, ובמיוחד אוהב לשחק כדורגל.

השכלה

פארס מתגורר בכפר עוספיא, נשוי ואבא לילדה. הוא חובב ספורט, ובמיוחד אוהב לשחק כדורגל.

קרדיט: מעוז

פזית גבאי אלגי

מנהלת מחלקת החינוך היסודי בעיריית באר שבע

רקע מקצועי

פזית היא עמיתה בתוכנית מנדל למנהיגות חינוכית, בתפקידה הקודם עבדה באגף מופ במשרד החינוך בתוכנית פתיחת אזורי רישום וחיזוק ייחודיות בתי הספר בליווי רשויות בתהליך. משנת 2015 עד 2018 שימשה פזית כסגנית מינהל חינוך בעיריית דימונה. פזית היא פסיכולוגית במקצועה, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה חינוכית מאוניברסיטת בן גוריון. במסגרת תפקידה כסגנית מינהל החינוך בעיריית דימונה פזית הייתה אחראית לניהול ולהובלת תכניות חינוכיות באגף, לניהול תקציב האגף, ולעבודה מול מנהלי בתי ספר וארגונים שונים. קודם לכן עבדה פזית שש שנים כמנהלת יישובית של ”360 התכנית הלאומית לילדים ולנוער בסיכון”. בד בבד עבדה כפסיכולוגית בתחנה הפסיכולוגית בדימונה וכמרצה מן החוץ במחלקה לחינוך באוניברסיטת בן גוריון.

קצת עלי

פזית היא ילידת דימונה ותושבת העיר. היא בת לסלומון ולגילה גבאי ואחות לישראל ולאור. פזית נשואה לעדיאל אלגי והיא אם לשלושה: הראל, בן שמונה, איתי, בן חמש, ונריה, בן עשרה חודשים.

השכלה

פזית היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית מאותה אוניברסיטה. גם את לימודי הדוקטורט שלה עשתה פזית באוניברסיטת בן גוריון, ועבודתה נמצאת בימים אלה בשלבי הסיום של תהליכי השיפוט.

קרדיט: מעוז

רנא פאהום

מנהלת המרכז לחיים משותפים וחברת הנהלה - מכון שלום הרטמן

רקע מקצועי

רנא היא מנהלת המרכז לחיים משותפים וחברת ההנהלה במכון שלום הרטמן. בעברה הייתה מנכ״לית ימקא ירושלים וחברת שלוש הקשתות עד ינואר 2022. בשנת 1998 ייסדה רנא בשכונת אבו טור שבירושלים בית ספר חטיבת ביניים לבנות, וניהלה אותו במשך 14 שנים. במהלך השנים צמח בית הספר משלוש כיתות ל 15- כיתות, ונקט גישה מיוחדת של דגש על מדעים, שפות וחינוך לערכים הומאניים ופמיניסטיים. בהמשך התמנתה רנא להיות מפקחת כוללת לבתי ספר יסודיים במנחי. לצד תפקידה זה היא שימשה כרפרנטית להכשרת מנהלים במזרח העיר ירושלים. במהלך השנים שקדמו לניהול עבדה רנא כמורה וכמדריכה במשרד החינוך, הייתה מתרגלת ועוזרת הוראה באוניברסיטה העברית בחוג בלשנות אנגלית, ומורה לאנגלית בחוג לאנגלית כשפה זרה. רנא חברת ועד מנהל במוזיאון לאומנות האיסלאם, חברת המועצה הישראלית לתרבות ואומנות, וחברת ועד מנהל בעמותת לביא, העמותה העירונית לפיתוח החינוך בירושלים.

קצת עלי

רנא מתגוררת בירושלים, נשואה ואם לשלושה ילדים. היא אוהבת לקרוא ולשחות, ונהנית ללמוד להנאתה - למשל בקורס מקצועי להנחיית קבוצות. בין שלל עיסוקיה, רנא היא גם פעילה חברתית ופמיניסטית.

השכלה

רנא היא בעלת תואר ראשון ביחסים בין- לאומיים ובבלשנות אנגלית מהפקולטה למדעי החברה, האוניברסיטה העברית. יש לה תואר שני בבלשנות אנגלית מהפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית, ותואר שני נוסף במדעי המדינה מהפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל אביב. רנא היא בוגרת מחזור כ"א במכון מנדל למנהיגות חינוכית.

קרדיט: מעוז

שי פרוכטמן

יו״ר איגוד מנהלי מחלקות חינוך, מנהל אגף חינוך מועצה מקומית אבן יהודה

רקע מקצועי

שי מנהל כיום את מחלקת החינוך באבן יהודה ואחראי על כך שלבי הגיל במערכת החינוך. בעבר היה מנהל אגף חינוך בעיריית נתניה. במשך שמונה שנים  ניהל את בית ספר אשלים בחולון, והוביל יחד עם הצוות לזכייה בתעודות הצטיינות רבות. שי שימש מרצה ומנחה פדגוגי במסלול להיסטוריה במכללת סמינר הקיבוצים, ובעבר היה מחנך בבית חינוך א"ד גורדון שבתל אביב.

קצת עלי

שי מתגורר בפרדסיה. הוא נשוי לורד גרנדיר, מאפרת כלות מדהימה, ואב לארבעה: שחף, סיון, והתאומים עילי ושלו.

השכלה

לשי תואר דוקטור מבית הספר לחינוך ובית הספר להיסטוריה באוניברסיטת תל אביב. הוא בעל תעודה בניהול מערכות חינוך ובניהול אגפי חינוך. שי סיים בהצטיינות את לימודי התואר השני בלימודי ארצות הברית )החינוך במאה ה- 20 והשפעתו מתהליכים חברתיים (וקיבל תעודת הוראה בהיסטוריה מסמינר הקיבוצים.

קרדיט: מעוז

שירה נבון

סמנכ"ל אסטרטגיה ושיווק, אוניברסיטת תל אביב

רקע מקצועי

שירה היא מנהלת ומפתחת את יחידת סגנית הנשיא לאסטרטגיה באוניברסיטת חיפה. במסגרת תפקידי אני אחראית על הובלת תהליכים אסטרטגיים בארגון ובעיקר על בניית תכנית רב שנתית ובניית תכנית עבודה ליישומה. כמו כן, אחראית על הובלת מהלכים לפיתוח האוניברסיטה, קיום קשרי ממשל ועוד.

קצת עלי

שירה מתגוררת ברמת השרון, נשואה לגיא ואם לשלושה בנים. אוהבת מאוד לטייל ולקרוא ספרים

השכלה

שירה מתגוררת ברמת השרון, נשואה לגיא ואם לשלושה בנים. אוהבת מאוד לטייל ולקרוא ספרים

תמיר גבאי

מנהל פיתוח עסקי ושותפויות במכון הדמוקרטי

רקע מקצועי

תמיר עובד במכון הדמוקרטי כמנהל פיתוח עסקי וכיועץ אסטרטגי בהובלת תהליכי שינוי ברשויות מקומיות. בנוסף תמיר היינו חבר הנהלת המכון. בתפקידיו הקודמים כהן תמיר כראש התכנית האקדמית “החממה ליזמות חינוכית חברתית” מנהל תוכניות וחבר הנהלה. בעבר ניהל תכניות ייחודיות לנוער וילדים בסיכון ברשויות מקומיות. את תפקידיו החינוכיים התחיל תמיר בתנועת הצופים. הוא מילא תפקידי ריכוז חינוכי בסניפים (שבטים), ובתפקידו האחרון בתנועה ניהל את אזור הנהגה צפון של התנועה.

קצת עלי

תמיר מתגורר בבנימינה. הוא נשוי להילה ואב ליובל, לאילון ולקרני.

השכלה

בחינוך ותעודת הוראה BED תמיר הוא בעל תואר במדעי M.A ממכללת סמינר הקיבוצים. יש לו מנהל MA המדינה מאוניברסיטת בר אילן לימודי ומדיניות החינוך אוניברסיטת תל אביב.

מחזור ב'

קרדיט: מעוז

אדורה אלעיס

מנהלת תחום חינוך, המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת 105

רקע מקצועי

אדורה היא נציגת משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- מוקד 105. היא גם יועצת חינוכית בהכשרתה. את דרכה החלה כיועצת חינוכית בבית הספר האורתודוקסי ברמלה. עוד הייתה יועצת גיל רך מחוזית בחברה הערבית במחוז מרכז, וכן מדריכה לאקלים חינוכי מיטבי בחברה הערבית. אדורה כיהנה במשך שנתיים בתפקיד ממלאת מקום המפקחת על הייעוץ בחברה הערבית במחוז המרכז. כיום היא יועצת בכירה בחברה הערבית במחוז המרכז, ומדריכה ארצית המרכזת את תחום האקלים ומניעת האלימות בחברה הערבית. תפקידיה במחוז המרכז כוללים גם רפרנטית גיל רך ומפקחת מתכללת בחירום. נוסף על כך היא חברה בוועדת ערכים. אדורה השתתפה בכנסים ונשאה במחוז המרכז הרצאות על מנהיגות נשים, פיתוח מקצועי, פערים מגדריים במערכת החינוך ורשתיות.

קצת עלי

אדורה מתגוררת ברמלה. היא אם לנאדיה (9). יש לה תשוקה לכתיבה ולקריאה. היא אוהבת לטייל בארץ ובעולם, לגלות תרבויות וללמוד שפות, והשתתפה במסע "מלכת המדבר" בקירגיסטן.

השכלה

לאדורה תואר שני (בהצטיינות) בייעוץ חינוכי מהמרכז ללימודים אקדמיים, ותואר ראשון בתוכנית הדו-חוגית במדע המדינה ובהיבטים התפתחותיים בחינוך, מסלול ייעוץ חינוכי, מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך יש לה תעודת הוראה במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב. אדורה השתתפה בתוכנית "להב פיתוח מנהלים" לפיתוח מיומנויות ניהול בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. כן למדה בתוכניות הכשרה בנושאי מיניות ומגדר, ובנושאי מנהיגות חברתית, ציבורית וקהילתית.

קרדיט: מעוז

אורנה מיטמיגר סטי

מנהלת אגף רכש מכרזים והתקשרויות, משרד החינוך

רקע מקצועי

אורנה מנהלת את אגף רכש מכרזים והתקשרויות, משרד החינוך. במסגרת התפקיד היא ממונה על תהליכי הרכש המשרדיים, על תפעולם ועל גיבוש מדיניות הרכש של המשרד. בתפקידה הקודם עבדה באגף לחינוך על-יסודי בתפקידי מינהל שונים, ובהם ניהול וביצוע תקציב האגף, חברות בצוות הניהול, ארגון כנסים והשתלמויות ועוד.

קצת עלי

אורנה מתגוררת בירושלים. היא אם לשלושה בנים, ובשעות הפנאי המעטות שלה אוהבת לקרוא.

השכלה

לאורנה תואר ראשון בשפה וספרות ערבית ובתולדות האסלאם והמזרח התיכון באוניברסיטה העברית. היא בוגרת התוכנית לקידום הסגל הבכיר במכון מנדל למנהיגות.

קרדיט: מעוז

אינה זלצמן

סמנכ"לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי במשרד החינוך

רקע מקצועי

אינה סמנכ"לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי. המינהל אחראי על ניהול כל המערך הפדגוגי של מוסדות החינוך בישראל בשכבות הגיל השונות , תוך תכנון אינטגרטיבי, פיתוח והקצאה של משאבים פדגוגיים, כלים ואמצעים הנדרשים ליישום מדיניות המשרד. בעבר שמשה מפקחת מחוזית במחוז ירושלים מאז שנת 2014 ועד 2019 . בתפקידה זה הובילה את מערך הפיקוח וההדרכה במחוז מבחינה פדגוגית, ארגונית ומינהלית, ותכללה מגוון תחומים: המגזר השלישי, ממוני תכנון, למידה משמעותית, חינוך ערכי, חינוך בלתי פורמלי, חינוך מיוחד, ייעוץ , תוכניות אסטרטגיות בחברה הערבית. במחוז אף כיהנה כיו"ר הוועדה לקידום הישגים, רפרנטית לנושא מחוננים ומצטיינים וכן לנושא מדידה והערכה – ראמ”ה, עוד הייתה מפקחת רשותית בשלוש רשויות (מעלה אדומים , מטה יהודה ואבו גוש), ומפקחת ממונה על הקשר עם יהודי התפוצות-“שותפות יחד". במהלך השנים מילאה תפקידים נוספים במטה המשרד בהם: חברה בוועדה להסדרת מעמדם של מרכזי הפסג”ה, חברה בוועדה להסדרת מערך הנתונים המשרדי, יו”ר ועדה ארצית מטעם משרד החינוך בנושא סייעות רפואיות בשיתוף משרד הבריאות ,יו"ר הועדה הארצית לישום דו"ח דורנר , חברה בוועדה להסדרת מעמדם של מרכזי המחוננים ועוד. לצד כל אלה אינה היא חברה בוועד המנהל של אבני ראשה. בתקופת כהונתה כמנהלת “מגדים” – בית ספר יסודי ממלכתי במעלה אדומים – זכה בית הספר בתעודות הערכה על הישגים לימודיים, הערכה ומדידה, חינוך ערכי וקידום בריאות, ושימש כמעבדה לכתיבת תבחינים לבתי ספר מקדמי בריאות בארץ ובית ספר מדגים בתחום החינוך הערכי. זכתה בפרס העובד המצטיין של משרד החינוך על מצוינת אישית לשנת 2015.

קצת עלי

אינה מתגוררת בישוב קידר. היא אם לשלושה ילדים. תחביביה הם קריאה, מוסיקה והתעמלות אירובית

השכלה

לאינה תואר שני במינהל החינוך מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון במקרא ולימודיים כללים מהאוניברסיטה העברית. היא בוגרת תוכנית "מרחב" לקידום מרחבי השפעה משותפים לממשל ולחברה האזרחית במכון אלכא למנהיגות וממשל – ג'וינט ישראל ומשרד החינוך.

קרדיט: מעוז

אלחנן רוזנפלד

מרצה ומדריך פדגוגי מכון להכשרת מורים

רקע מקצועי

אלחנן הינו איש חינוך יועץ ויזם חינוכי

קצת עלי

אלחנן מתגורר בבית שמש. הוא נשוי לאסתר ואב לתשעה ילדים. בשעות הפנאי הוא מתנדב במד"א כחובש.

השכלה

אלחנן סיים את לימודיו לתואר שני במינהל החינוך, ויש לו תואר ראשון בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת בר אילן. נוסף על כך יש לו תעודת הוראה.

קרדיט: מעוז

ביתיה מלאך

מנהלת בית ספר, מנהלת בית הספר ממלכתי-חרדי יסודי "בנות ירושלים"

רקע מקצועי

משנת 2014 ביתיה מנהלת את בית הספר החרדי ממלכתי לבנות "בנות ירושלים". במסגרת תפקידה היא בונה תוכניות המותאמות לבנות החרדיות ומשלבות בין לימודי קודש ברמה גבוהה לבין לימודי חול, כולל טכנולוגיה המותאמת לאורח החיים החרדי. קודם לכן עבדה ביתיה כמנהלת בגני חינוך מיוחד ובהדרכת גננות בחינוך המיוחד מטעם משרד החינוך. בכובעה השני התנדבה בארגון "אם הבנים" במערך התמיכה לאימהות ולמשפחות חד-הוריות .

קצת עלי

ביתיה גרה בשכונת בית וגן בירושלים. היא נשואה לאהרון ואם לחמישה ילדים בני תשע עד 19. בשעות הפנאי שלה היא אוהבת לטייל ולהכיר מקומות חדשים ומעניינים בארץ ובעולם

השכלה

לביתיה תואר שני במינהל מערכות חינוך ממכללה ירושלים", ותואר ראשון בחינוך מיוחד מ"מכללה ירושלים". כן למדה ניהול חינוכי באבני ראשה".

ג’בר אבו אלקיעאן

מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע

רקע מקצועי

ג'בר הוא מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע. לפני כן היה מפקח רשותי במינהל חברה ונוער במחוז דרום, משרד החינוך. במסגרת תפקידו היה ממונה על החינוך הבלתי פורמלי בחברה הבדואית בדרום, פיקח על החינוך החברתי הקהילתי והערכי, על המעורבות החברתית ועל מועצות התלמידים בשעות בית הספר. בשעות אחר הצהריים היה אחראי לפעילות הבלתי פורמלית ועל תרבות הפנאי ברשויות המקומיות, המתקיימת במסגרת מחלקות הנוער, ועל הפעילות  החברתית הקהילתית, התנועות וארגוני הנוער, המנהיגות הצעירה הייצוגית והייעודית. עוד הוא ריכז מטעם המחוז את תוכנית "אתגרים" לקידום החינוך הבלתי פורמלי בחברה הערבית הבדואית בדרום. בשנים 1998–2007 עבד ג'אבר בבית הספר מקיף עמל תל שבע ומילא שם שורה של תפקידים: מורה, מחנך, רכז שכבה, מורה לאנגלית ולגיאוגרפיה, מדריך של"ח וידיעת הארץ ורכז טיולים, רכז חינוך חברתי וחבר צוות הנהלה. כן היה שותף בצוות המחוזי של כותבי התוכניות ומנחי של"ח במחוז. נוסף על כך היה מדריך ורכז נוער, מדריך נוער בסיכון ומדריך טיולים וחוגי סיור בחברה להגנת טבע, ושימש כמורה חונך למורים חדשים בגיאוגרפיה ושל"ח ובידיעת הארץ.

קצת עלי

ג'בר התגורר בעבר באום אלחיראן, ולאחרונה עבר לחורה. הוא נשוי ואב לארבעה בנים. ג'בר הוא אוהד מושבע של ספורט לסוגיו, במיוחד כדורגל וכדורסל, ואוהב טיולים וטבע.

השכלה

לג'בר דוקטורט במינהל חינוכי מאוניברסיטת אלירמוק בארבד ירדן, תואר שני ותואר ראשון בגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי – שניהם מאוניברסיטת בן גוריון. נוסף על כך יש לו תעודת הוראה ורישיון הוראה בגיאוגרפיה, תעודת מורה של"ח ורישיון הוראה בשל"ח וידיעת הארץ.

קרדיט: מעוז

דבורה (דבי) נידרברג

מייסדת ומנכלית, Hidden Sparks, ניצוצות חבויים, מנהלת קרן רוהר

רקע מקצועי

דבורה היא מייסדת ומנכלית, Hidden Sparks, ניצוצות חבויים, מנהלת קרן רוהר. תנועה שמטרתה להכשיר ולהדריך מורים לעבוד עם ילדים בעלי צרכים לימודיים שונים כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל הלימודי שלהם בבית הספר. לאחר ההכשרה הראשונית התוכנית בונה את היכולות המקצועיות של צוות המורים באמצעות מאמן (coach) המגיע לבית הספר בכל שבוע. “Hidden Sparks” זכתה בפרס Covenant למצוינות בחינוך, ו-Slingshot הכיר בתרומתה לחדשנות בחינוך בשש השנים האחרונות. דבי אחראית לפיתוח התוכנית, לשותפויות, לתכנון אסטרטגי, לגיוס משאבים ולהנהלת צוותים. נוסף על כך היא עוזרת לנהל את קרן ג'ורג רוהר ומפקחת על מענקים עבור הכשרה תעסוקתית לקהילות חרדיות בניו יורק. קודם לכך היא הייתה מנהלת ביצוע של קרן משפחת Nash, וכן ייסדה מוזיאון ילדים יהודי אינטראקטיבי בניו יורק והייתה היו"ר שלו.

קצת עלי

דבי נשואה לבן-ציון ואם גאה לשישה ילדים פלוס חתן. בזמנה הפנוי היא אוהבת לבלות בחיק המשפחה והחברים, להתאמן בחדר כושר, לטייל ולקרוא ספר טוב.

השכלה

לדבי שני תארים שניים – MSW מ-Columbia University ו-MA בלימודי יהדות מ-Jewish Theological Seminary – ותואר ראשון מ-Stern College, Yeshiva University. נוסף לכך היא עשתה קורס במנהיגות ב-Columbia University וקיבלה את פרס FEREP מ- UJA-Federation.

דליה לין

מנכ"לית מועצת גני תקווה

רקע מקצועי

דליה מכהנת כמנכלי"ת מועצת גני תקווה. בעברה ניהלה את אגף החינוך בעיריית רמת גן. במסגרת תפקידה היתה ממונה על כל מערכת החינוך בעיר, כולל תחום הצעירים והספורט. קודם לכן הייתה מנהלת בית ספר תיכון ברעננה ומפקחת כוללת במשרד החינוך. את עבודתה במערכת החינוך החלה דליה בתיכון בליך ברמת גן כמורה לאזרחות, כמחנכת וכסגנית מנהל התיכון.

קצת עלי

דליה מתגוררת ברמת אפעל. היא נשואה לאילן, אם לשלושה בנים וסבתא לנכד. בשעות הפנאי היא אוהבת לעסוק בספורט

השכלה

לדליה תואר שני במינהל החינוך מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה – גם הם מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך יש לה תעודת מאמנת אישית מוסמכת, עם התמחות בעבודה עם ילדים ונוער בעלי קשיי קשב וריכוז.

קרדיט: מעוז

דניאל הירשברג

מנכ"ל עמותת דעת

רקע מקצועי

מאז שנת 2016 דני הוא מנכ"ל עמותת "דעת", שבעבר נקראה "תורה ומלאכה". כיום העמותה מרחיבה את פעולותיה בתחומי החינוך, הפדגוגיה וההכשרה המקצועית. קודם לכן, במשך חמש השנים, 2011 -2016, היה מזכ"ל תנועת הנוער "בני עקיבא". את דרכו החל דני כפעיל בתנועת "בני עקיבא". הוא מילא בה שורה של תפקידים וסיים כסמזכ"ל התנועה. בהמשך היה סמנכ"ל רשת החינוך של ישיבות ואולפנות "בני עקיבא". דני עוסק בחקר השואה ובהדרכת בני נוער במסעות לפולין. ושותף פעיל בקואליציית הארגונים הפועלת למלחמה באלימות ושמירה על הדמוקרטיה.

קצת עלי

דני הוא ליד תל אביב, ומתגורר ביישוב טלמון. הוא נשוי לנועה, אב לחמישה ילדים וסב לשני נכדים. בשעות הפנאי הוא עוסק בחקר השואה ובהדרכת בני נוער סביב המסעות לפולין.

השכלה

דני בוגר ישיבת הסדר. יש לו תואר שני בתולדות עם ישראל מאוניברסיטת חיפה ותואר ראשון (B.Ed) בהוראה ממכללה ירושלים. נוסף על כך השלים לימודי תעודת הוראה וסיים את תוכנית המנהלים "אבני ראשה". דני הוסמך כמדריך משלחות נוער לפולין.

קרדיט: מעוז

דפי בירן זינגר

מנהלת תוכניות, מרכז מנדל למנהיגות בצפון

רקע מקצועי

דפי משמשת כמנהלת תוכניות במרכז מנדל למנהיגות בצפון. לפני כן דפי הקימה וניהלה את ארגון שותפויות רוטשילד, הפועל לפיתוח מנהיגות צעירים בפריפריה וכולל את תוכנית "קו הזינוק", "שגרירי רוטשילד" ותוכניות הצוערים. בעבר ניהלה את ארגון שגרירי רוטשילד, וקודם לכן את יחידת התוכנית של מכון ברנקו וייס שפעלה בפריפריה החברתית והיגאוגרפית לקידום מצוינות אישית וחברתית. בעבר הרחוק עסקה דפי בהוראת עברית לעולים בכלל וליוצאי אתיופיה בפרט. בכל אלה היא פועלת במטרה לקחת חלק בהתמודדות עם אתגרים חברתיים ומתוך רצון לתרום תרומה אישית ומקצועית ליצירת חברה ראויה.

קצת עלי

דפי מתגוררת בחיפה. היא נשואה בשנית לגיל והם מגדלים יחד חמישה ילדים (שניים שלו, שניים שלה ואחד משותף).

השכלה

לדפי תואר שני בניהול מערכות חינוך מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בגיאוגרפיה וחינוך מאותה אוניברסיטה. נוסף על כך יש לה תעודה של מנחת קבוצות ומאמנת אישית וניהולית מהטכניון, ותעודת הוראה ממכללת אורנים.

קרדיט: מעוז

דפנה דור

מנהלת קו. לאב - המעבדה לחיבורים, הפדרציה היהודית של ניו יורק

רקע מקצועי

דפנה היא מנהלת קו. לאב - חממה לחדשנות חברתית. פדרצית ניו יורק. לפני כן היתה מנכ"לית עמותת "שיעור אחר", המסייעת למערכת החינוך באמצעות שילוב אלפי מתנדבים מהמגזר העסקי והציבורי במגוון אפיקי פעילות. צוות העמותה, המונה שלושים עובדים בפריסה ארצית רחבה, מעניק למתנדבים ולבתי הספר מעטפת תמיכה מקצועית הכוללת גיוס, הכשרה, ליווי מלא ותוכניות העשרה. בתפקידה הקודם כיהנה דפנה בתפקידי ניהול פרויקטים המשלבים תוכן וטכנולוגיה: בחברת Babylon, בפרויקט Kids World לפיתוח ערוץ תוכן אינטראקטיבי לילדים, במטח – מערכות ידע, ובחברת C.D.I Systems (בית תוכנה והוצאה לאור אלקטרונית). עוד עבדה במשרות הוראה והדרכה וכתחקירנית בתוכניות תחקיר, בסדרות ובסרטי תעודה.

קצת עלי

דפנה גרה במושב בני עטרות. היא אם לאורי ולרומי. היא פעילה מאוד במגזר החברתי, וממייסדי התארגנות המנכ"לים במגזר החברתי. דפנה היא בוגרת תנועת הצופים, שהשפיעה רבות עליה ועל מסלול חייה.

השכלה

לדפנה תואר שני בתקשורת ועיתונאות ותואר ראשון במשפטים – שניהם מהאוניברסיטה העברית. היא בעלת תואר שני נוסף במינהל עסקים (התמחות ביזמות ובניהול טכנולוגיה) בשלוחת (Polytechnic University (New York, ובוגרת תוכנית ניהול עמותות מטעם להב, אוניברסיטת תל אביב. דפנה מוסמכת לעריכת דין ובעלת תעודת מגשר מטעם הנהלת בתי המשפט. היא השתתפה בתוכניות של "קולות" (מובילים חברתיים, תהודה ועמיתים), "גוונים" של הפדרציה של סן פרנסיסקו, ו"קומיוניטי" של גשר.

קרדיט: מעוז

הילה סגל זדביל

מנהלת אגף תוכניות סיוע ומניעה, מטה משרד החינוך אגף השירות הפסיכולוגי ייעוצי

רקע מקצועי

הילה היא מנהלת אגף תוכניות סיוע ומניעה בשירות הפסיכולוגי ייעוצי של משרד החינוך. במסגרת תפקידה הילה עוסקת בפיתוח תוכניות חינוכיות וטיפוליות לקידום רווחה נפשית ולמניעת פגיעה בילדים ובני נוער, ואחראית להכשרת מומחים המלווים את מערכת החינוך בנושאים של אקלים וצמצום אלימות, מיניות בריאה ומניעת פגיעה מינית, מניעת התמכרויות, התנהלות מיטבית ברשת ושותפות עם הורים. בתפקידה הקודם ניהלה את היחידה לאקלים חינוכי ומניעת אלימות ובתפקיד שלפניו ניהלה את היחידה למיניות ולמניעת התעללות בילדים ובבני נוער.

קצת עלי

הילה מתגוררת במושב קדרון. היא נשואה לשימי ואם לעמרי, לגוני וליאיר.

השכלה

להילה תואר שני בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בחינוך וספרות מאוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

הנאדי גבן

מנהלת מחלקת גנים, עיריית רהט

רקע מקצועי

משנת 2016 הנאדי היא מנהלת מחלקת הגנים בעיריית רהט. במסגרת תפקידה היא אחראית למאתיים גנים. תחומי האחריות שלה כוללים ניהול של מערך פעילות גני הילדים, רישום ושיבוץ לגני הילדים, קידום המענה הפדגוגי והחברתי במערך, ניהול מערך קייטנות הקיץ וניהול ההון האנושי במערך. קודם לכן הייתה מנהלת גן ורכזת בפסגת רהט בפיתוח המקצועי לגננות.

קצת עלי

הנאדי היא ילידת כפר טורעאן, ואחרי נישואיה עברה להתגורר בעיר רהט. היא נשואה ואם לבן יחיד בשם סולימאן. בשעות הפנאי היא אוהבת לטייל ולהכיר מקומות חדשים.

השכלה

להנאדי תואר שני במינהל מערכות חינוך ממכללת אחוה, ותואר ראשון גיל הרך התמחות במדעים ממכללת אוהלו.

קרדיט: מעוז

יואב (זימי) זמרן

ראש מנהל חינוך , עיריית ירושלים

רקע מקצועי

יואב הוא ראש מנהל חינוך בעיריית ירושלים. קודם לכן היה משנה לראש מנהל חינוך וראש אגף פדגוגיה וטיפול בפרט בעיריית ירושלים. במסגרת תפקידו הקודם היה אחראי ישירות לכל תחום הפדגוגיה והתוכניות החינוכיות במינהל, ולתחום הפרט הכולל את קידום נוער, השירות הפסיכולוגי, החינוך המיוחד ומניעת נשירה. יואב הגיע לתפקידו לאחר עשר שנים שבהן ניהל את בית ספר הניסויי בירושלים, ובמהלכן גם הקים בית ספר נוסף במקביל. אל החינוך הגיע יואב מהמרחב הבלתי פורמלי – הן של תנועות הנוער הן של עולם הפנימיות. את כל אלה עשה לצד הקמה של יחידת חילוץ במדבר יהודה, ושנות מילואים רבות כמפקד במערך איתור הנעדרים של צה”ל.

קצת עלי

יואב מתגורר בירושלים. הוא נשוי לעידית ואב לשלושה: מורן, זיו ורז. בזמנו הפנוי המצומצם הוא אוהב לצאת עם תרמיל על הגב למדבר, למסעות של חיבור לטבע.

השכלה

ליואב תואר שני במינהל חינוכי ותואר ראשון בהיסטוריה מהאוניברסיטה העברית. נוסף לכך הוא בוגר המסלול לטיפול באמצעות שטח.

קרדיט: מעוז

יונה גודמן

סמנכ"ל חינוך ופדגוגיה, רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד

רקע מקצועי

יונה מכהן כסמנכ"ל חינוך ופדגוגיה ברשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד. מועצת החמ"ד הינו הגוף הסטטוטורי שמנחה את מדיניות החמ”ד בישראל בשאלות עקרוניות. בתפקידו הקודם יונה שימש כמנהל החינוכי של רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא. במשך השנים עסק יונה הן בחינוך פורמלי הן בחינוך לא פורמלי. במשך 12 שנים היה פעיל בעמותה ארצית שמסייעת לקהילות להתמודד עם מצבי אובדן וטראומה, בעיקר על רקע טרור ומלחמות; ריכז פרויקט שיקום ארצי לבני הנוער שפונו מגוש קטיף; היה מזכ”ל תנועת הנוער “בני עקיבא" ועוד. יונה מילא מגוון תפקידי ניהול והוראה במכללה האקדמית אורות ישראל, כולל הקמה וניהול של המכון לפיתוח מנהיגות חינוכית והכשרת מחנכים.

קצת עלי

יונה הוא יליד ארצות הברית. הוא מתגורר ביישוב הקהילתי פדואל, נשוי לברכה ואב לשישה.

השכלה

יונה למד בישיבת ההסדר ברמת הגולן וב"כולל" במקום. הוא בעל תואר דוקטור לחינוך מבית הספר לחינוך של האוניברסיטה העברית. נוסף לכך השתלם בעשרות קורסים מקצועיים במגוון נושאים: מתעודת מגשר מוסמך ועד השתלמויות שנתיות בדבר דרכי התמודדות עם טראומה ואסון.

קרדיט: מעוז

לאה אבוטבול

מנהלת מרכז לפיתוח סגלי הוראה, משרד החינוך מחוז חיפה

רקע מקצועי

לאה ממונה על אחד מהגורמים המרכזיים המשפיעים על איכות מערכת החינוך – פיתוחם המקצועי של עובדי הוראה, תהליך המתרחש לאורך כל הלמידה המקצועית שלהם (Long Life Learning). מרכז פסג"ה שהיא מנהלת אחראי לכ-6000 עובדי הוראה מתשע רשויות. קודם לכן ניהלה לאה את אגף החינוך בחדרה, והובילה תהליכים רוחביים משמעותיים במערכת החינוך דוגמת פתיחת אזורי רישו, הטמעת פדגוגיה חדשנית ותוכניות חינוכיות לאוכלוסיות מוחלשות לצמצום הפערים. לצד אלה קידמה רפורמה מהפכנית בהיבטי תכנון ובנייה של מוסדות חינוך ברוח חדשנית ויצירת מרחבי חינוך ייחודיים. נוסף על כך לאה היא מרצה ומדריכה פדגוגית בחוג להוראת מדעים במכללת גורדון.

קצת עלי

לאה מתגוררת בזכרון יעקב. היא נשואה ליהודה ואם לארז, לתומר ולאורן. בשעות הפנאי היא משחקת כדור רשת.

השכלה

ללאה תואר שני (בהצטיינות) במדיניות ציבורית למנהלים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בהוראת המדעים ממכללת לוינסקי. היא בוגרת לימודי תעודה בניהול מערכות חינוך חדשניות, ניהול אגפי חינוך וקורס דירקטורים.

קרדיט: מעוז

ליאת מלכה

מנהלת המחלקה לחיים משותפים,שותפויות אסטרטגיות ותחום חרדים.

רקע מקצועי

ליאת מכהנת כראש תחום חינוך ערכי חברתי, תחום חרדים ומובילת תפיסה המקדמת חינוך לשותפות ישראלית, רשת חינוך עתיד. בתפקידה הקודם ליאת כיהנה כמנהלת בפיתוח וקידום מיזמים חינוכיים ותעסוקתיים במגזר החרדי ברשת עתיד. ליאת החלה את עבודתה החינוכית בהוראה בחינוך המיוחד. היא עבדה כ-12 שנים בחינוך הבלתי פורמלית כחשבת וסגנית מנהל המתנ"ס, וכחשבת החברה הכלכלית בזכרון יעקב. בשנים האחרונות הייתה יועצת לענייני חינוך של השר לשעבר אליהו ישי, ושותפה לשינוי מדיניות בחינוך הטכנולוגי במגזר החרדי. כיום היא עובדת ברשת "עתיד" בפיתוח ובקידום יוזמות חברתיות תעסוקתיות במגזר החרדי וחברה בצוות המו"פ. נוסף לכך היא חברה בהנהלת המועצה הדתית בזכרון יעקב, פעילה חברתית (מתוך אמונה שזו הדרך להשפיע) בתחום נוער חרדי בסיכון, וחברה בעמותת "נוער כהלכה" בראשותו של עו"ד יואב ללום, הפועלת למיגור תופעת הגזענות.

קצת עלי

ליאת מתגוררת בזכרון יעקב. היא נשואה למנשה ואם לחמישה ילדים. בשעות הפנאי היא אוהבת לקרוא ולבלות בחיק המשפחה.

השכלה

ליאת היא יועצת מס וחשבת בכירה. יש לה תואר ראשון בחינוך וחברה ממכללת אונו.

לימור ברמן הרמס

נמצאת ברילוקיישן

רקע מקצועי

לימור נמצאת בחל״ת בברלין ועוסקת בניהול תהליכי שינוי בחברה פרטית. בתפקידה הקודם היתה מפקחת במחוז תל אביב במשרד החינוך. במסגרת תפקידה היתה ממונה על ניהול עצמי ותוכנית “מרום” – התוכנית לצמצום פערים, רפרנטית לקליטת מנהלים חדשים ומפקחת כוללת בקריית אונו. היא נהגה לראות את המערכת החינוכית במאקרו ובמיקרו, ויצרה שיתופי פעולה רבים לקידום אינטרסים מגוונים לטיוב ולשיפור החינוך. בעבר ניהלה לימור בתי ספר יסודיים בכפר שמריהו וביפו. בתקופת כהונתה כמנהלת בית ספר “חשמונאים” זכה בית הספר בפרס חינוך ארצי כולל על הצטיינות בהישגים וחינוך לערכים רב-תרבותיים.

קצת עלי

לימור מתגוררת באבן יהודה. היא נשואה ואם לשלוש בנות.

השכלה

ללימור תואר שני (בהצטיינות) במינהל ומדיניות החינוך, ותואר ראשון בחינוך והיסטוריה של עם ישראל – שניהם מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך היא בוגרת תוכנית מנדל למנהיגות חינוכית.

קרדיט: מעוז

מירי נבון

סגנית בכירה למנהלת המינהל הפדגוגי, משרד החינוך

רקע מקצועי

מירי צמחה במערכת החינוך. החלה דרכה כמורה, בהמשך הקימה את חטיבת הביניים של התיכון לאמנויות בירושלים וניהלה את בית ספר אריאל. בשנת 2011 עברה לעבוד במטה משרד החינוך בשורת תפקידים: מתאמת פעולות המינהל הפדגוגי, מובילת רפורמת אופק חדש, ראש מטה מנכ"לית משרד החינוך, סגנית מנהל המינהל הפדגוגי, ממלאת מקום מנהל המינהל הפדגוגי. בתפקידה הנוכחי מובילה את רפורמת ההכלה וההשתלבות במערכת החינוך, אחראית על יישום הרפורמה וחוק החינוך המיוחד החדש, בנוסף אחראית על הובלת שנת ה-70, היערכות פתיחת שנה במערכת החינוך, הוראה איכותית, התמונה החינוכית ועוד

קצת עלי

מירי מתגוררת בירושלים, נשואה לשמעון ואמא לרעות, יהונתן וניצן.

השכלה

בוגרת תואר שני ביהדות זמננו באוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון בספרות כללית והשוואתית ובהיסטוריה של עם ישראל. בנוסף בעלת תעודת הוראה בהיסטוריה ובאזרחות

קרדיט: מעוז

מרדכי אילרוב כהן

מפקח במנהל לחינוך התיישבותי

רקע מקצועי

מרדכי מכהן כמפקח במנהל לחינוך התיישבותי. בתפקידו הקודם מרדכי ניהל את הישיבה הריאלית "אור מנחם" חב"ד אשקלון. במסגרת עבודתו קידם מרדכי חזון של שילוב מקצועות קודש ומקצועות ליב"ה ברמה אקדמית גבוהה, פיתוח תוכניות לימוד ייחודיות ופיתוח מקצועי של סגלי ההוראה, והוביל את הישיבה לעלייה ניכרת באחוזי הזכאות במבחני הבגרות. בשנת תשע"ה הקים מרדכי מסלול טכנולוגי ללימודי י"ג-י"ד במקצועות ההנדסה לאוכלוסייה החרדית. מרדכי הקים קליניקת שיקום באומנות וטיפול קוגניטיבי רגשי ב-C.B.T. הקליניקה מתמקדת בשיקום ילדים, והקמתה נבעה מרצון עז לגרום לכלל תלמידי ישראל להאמין בעצמם וביכולתם ליצור לחלום ולהגשים! מרדכי הוא יועץ לענייני משפחה ומקיים סדנאות ומעגלי שיח בכלל תחומי המשפחה והחינוך. את שירותו הצבאי סיים כלוחם ומפקד ביחידת הצנחנים.

קצת עלי

מרדכי מתגורר באשקלון. הוא נשוי לאביגיל - מחנכת ומשקמת באומנות - ואב לארבעה. בשעות הפנאי הוא אוהב לקרוא, לבשל, ולבלות זמן איכות בחיק המשפחה.

השכלה

מרדכי הוא בוגר לימודים תורניים ולימודי הסמכה לרבנות (בהצטיינות) בהיכל שלמה. יש לו תואר שני בניהול מערכות חינוך וייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון בחינוך מיוחד והוראת תושב"ע. את כלל לימודיו סיים בהצטיינות. כן סיים לימודי טיפול ותרפיה קוגניטיבי רגשי ב-C.B.T.

קרדיט: אליאור, חברת דמקה

משה שריקי

סמנכ"ל חינוך; אליאנס כל ישראל חברים

רקע מקצועי

משה החל את דרכו במערכת החינוך כמורה להיסטוריה, ואחר כך כמנהל בית ספר בירושלים. בד בבד הקים עמותה לקידום הישגים ולמצוינות, שפעלה אף היא בעיר. בהמשך הדרך פנה לפעילות חינוכית וחברתית ולפיתוח מנהיגות בקרב סטודנטים וצעירים במסגרת "ממזרח שמש" מבית "כל ישראל חברים". בשנים האחרונות מוביל תכניות הכשרה למחנכות ומורים במסגרת תפקידו כמנהל חינוך ב"כל ישראל חברים."

קצת עלי

משה הוא ירושלמי אדוק. הוא אב לעומר, לאיתמר ולמאיה.

השכלה

למשה תואר שני בלימודי דמוקרטיה מהאוניברסיטה הפתוחה, ותואר ראשון בלימודי אסלאם ומזרח תיכון מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

נמרוד דותן

מנכ״ל עמותת 'חינוך לפסגות'

רקע מקצועי

נמרוד דותן משמש כמנכ"ל עמותת "חינוך לפסגות". בתפקידו הקודם הוא שימש כסמנכ"ל חינוך בעמותת "חינוך לפסגות". העמותה שמה לעצמה למטרה לצמצם פערים בחברה הישראלית באמצעות מתן שוויון הזדמנויות בחינוך, ומפעילה לשם כך תוכנית מצוינות לילדים ולבני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. נמרוד צמח כנער וכאדם בוגר בתנועת הצופים, ושם התפתח מבחינה מקצועית במגוון תפקידים: מרכז שבט, רכז הדרכה מחוזי, מנהל מחוז ואף מנהל ההדרכה הארצי של התנועה. כיום הוא ממשיך להתנדב בוועדת הביקורת של התנועה. בשירותו הצבאי שירת נמרוד כקצין הנדסה קרבית, והוא ממשיך לעשות שירות מילואים פעיל בפיקוד הצפון בדרגת סא"ל.

קצת עלי

נמרוד חיפאי במקור, וכיום הוא מתגורר בתל אביב.

השכלה

לנמרוד תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה עם התמחות בפיתוח ארגוני מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה ממכללת סמינר הקיבוצים. בימים אלו הוא משלים עבודת תזה לקראת לימודי תואר שלישי באוניברסיטת בר אילן.

קרדיט: מעוז

סיגל פריינטה

מנהלת מחוז דרום חברה למתנסים

רקע מקצועי

מאז שנת 2018 סיגל מנהלת את מחוז דרום בחברה למתנ"סים. במסגרת תפקידה היא אחראית לפיתוחם ולקידומם של מתנ"סים ותוכניות בדרום ביישובים שהחברה למתנ"סים פועלת בהם, בהיבטי תוכן ומינהל, ברוח החזון ולאור ייעודו של הארגון. סיגל עובדת בחברה למתנ"סים מאז שנת 1994, ומילאה בה תפקידים שונים: בתחילה הייתה מנהלת מרכז קהילתי בקריית גת. בשנת 1998 מונתה למנכ"לית רשת המתנ"סים בקריית גת, ובמסגרת זו הובילה תהליכים ארגונים וקהילתיים בעיר. בשנת 2003 היא זכתה להוקרה כמנהלת מצטיינת של מחוז דרום, ובד בבד קיבלה את פרס "אישה פורצת דרך" מטעם השלטון המקומי. בשנת 2005 מונתה סיגל לסגנית ולממלאת מקום מנהל מחוז דרום. כן מילאה תפקיד רוחב בתחום פיתוח קהילה, והייתה חברה בפורומים ובצוותי חשיבה שונים לבניית אסטרטגיה ולפיתוח תרבות ארגונית ומודלים של הדרכה ועוד. תחילת דרכה המקצועית של סיגל הייתה במחלקה לשירותים חברתיים בקריית גת כעובדת סוציאלית לנערות במצוקה. במסגרת זו הקימה את פרויקט "דירת מעבר" לנערות, ולאחר מכן ניהלה את היחידה לעבודה קהילתית בקריית גת.

קצת עלי

סיגל נולדה וגדלה בקריית גת. כיום היא מתגוררת במושב סגולה שבדרום עם בעלה דרור ושלושת ילדיהם: עמית, עילאי וליאב. היא פעילה ביישוב כחברת ועד ויו"ר פורום החינוך, ומתנדבת בוועד הורים. בשעות הפנאי שלה סיגל אוהבת לקרוא ולטייל בארץ ובחו"ל.

השכלה

לסיגל תואר שני במינהל, ארגון ועבודה קהילתית מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון בעבודה סוציאלית מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

עידו ברקן

מנהל תוכנית מנדל למנהיגות באקדמיה

רקע מקצועי

עידו הוא מנהל תוכנית מנדל למנהיגות אקדמית. לפני כן היה ראש תחום מפקחים במכון אבני ראשה. במסגרת תפקידו עידו היה אחראי לבנייה ולהובלה של תהליכי הכשרה ופיתוח מקצועי של המפקחים הכוללים במערכת החינוך. קודם לכן היה חבר בצוות המחקר והפיתוח של המכון. בשנים האחרונות עידו מכהן כמנטור בכיר בתוכנית Global Business Studies בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, המיועדת לסטודנטים מצטיינים ממגוון מדינות הלומדים לתואר שני במינהל עסקים. עידו נמנה עם מייסדי בית הספר ברוח הייטק-היי חולון − בית ספר ציבורי ייחודי הפועל במודל של “למידה מבוססת פרויקטים”. את דרכו המקצועית התחיל כיועץ אסטרטגי בחברת TASC.

קצת עלי

עידו מתגורר בתל אביב. הוא נשוי ליהודית ואב לאורי ולעופר. בשעות הפנאי הוא אוהב לבלות עם משפחתו, לשחות ולצייר.

השכלה

לעידו תואר שני (בהצטיינות) במדיניות חינוך מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בתוכנית "אמירים" לתלמידים מצטיינים ובחוג למדעי הקוגניציה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה ממכללת בית ברל.

ראיד מסארוה

מפקח כולל - משרד החינוך

רקע מקצועי

ראיד הוא מפקח כולל חינוך על-יסודי בחברה הערבית, ורפרנט לחינוך הטכנולוגי במחוז מרכז, משרד החינוך. בעבר הוא ניהל את אגף החינוך בעיר טייבה, והוביל את המעבר למבנה שש-שנתי במערכת החינוך העל-יסודי. הוא ניהל בית ספר טכנולוגי עתיד לוד, וניהל בית ספר שש-שנתי ברשת ברנקו וייס. ראיד זכה בפרס חינוך בתחום יזמות חינוכית, הוביל פרויקט שיגור ננו לוויין לחלל במרכז למדעים בהרצליה, עבד עם נוער בסיכון ויזם את תוכנית "נשר" לפיתוח כישורים אישיים ולמניעת נשירה במערכת החינוך

קצת עלי

ראיד הוא שחקן כדור רגל לשעבר, ושיחק בתפקיד מגן שמאלי.

השכלה

לראיד תואר שני בניהול מערכות חינוך, ותואר ראשון במתמטיקה.

קרדיט: יאיר טאוב

רבקה טאוב

ראש חוג למדעי המחשב, במכללה ירושלים

רקע מקצועי

רבקה היא ראש החוג למדעי המחשב במכללה ירושלים. לפני כן שימשה כמנכ"לית מכללת חמדת הדרום להכשרת מורים. הקימה וניהלה במשך חמש שנים את אגף החינוך במועצה האזורית חבל יבנה. רבקה הייתה מרצה באוניברסיטת בר אילן ובמכללת אחוה בתחומי הוראת המדעים ועסקה במחקר בתחומי ה STEM. רבקה ניהלה תוכנית להעשרה מדעית של בני נוער ופיתחה כלים חינוכיים ממוחשבים חינוכיים.

קצת עלי

רבקה מתגוררת ביד בנימין. היא נשואה לאליאב ואם לחמישה ילדים.

השכלה

לרבקה תואר דוקטור בהוראת מדעי המחשב ממכון ויצמן למדע, תואר שני ממכון ויצמן למדע ותואר ראשון במדעי המחשב ופסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. נוסף לכך היא השלימה לימודי תעודת הוראה.

קרדיט: מעוז

רויטל שפירא

מנהלת אגף חינוך רעננה

רקע מקצועי

רויטל היא מנהלת אגף חינוך רעננה. לפני כן ניהלה את אגף החינוך העל-יסודי בעיר פתח תקוה. במסגרת תפקידה במרחב המוניציפלי רויטל היתה אחראית לכ-13,000 תלמידי כיתות ז'-י"ב, ל-26 בתי ספר, לקונסרבטוריון העירוני ולבית הספר לשגרירים צעירים. בחינוך הפורמלי ניהלה רויטל במשך חמש שנים את תיכון בן גוריון בפתח תקוה. קודם לתפקידה כמנהלת מילאה מגוון תפקידים בית-ספריים. בשנים 1998–2007 הייתה רכזת מב"ר עירונית, והייתה אחראית להכשרות מורים ולקידום תלמידי המב"ר בעיר. בשנים 1990–1995 מילאה רויטל תפקידים רבים בחינוך הבלתי פורמלי – אגף הנוער והצעירים של עיריית פתח תקוה, ובהם הדרכה בקורסי מדצ"ים, הנחיית מועצת תלמידים אזורית, רכזת נוער, רכזת פרס הנוער הישראלי ועוד. בשירותה הצבאי הייתה רויטל קצינת קישור ומפקדת מחלקה בקורס קצינות

קצת עלי

רויטל מתגוררת בפתח תקוה. היא נשואה ואם לשלושה ילדים. היא חובבת קולנוע, ובזמנה הפנוי אוהבת לבשל.

השכלה

לרויטל תואר שני במסלול תזה בחוג ללימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון במינהל ופיקוח חינוכי ותנ"ך מאוניברסיטת בר אילן. נוסף לכך היא סיימה קורס מנהלי בתי ספר באוניברסיטת תל אביב וקורס מנהלי מחלקות רשותיים. היא בעלת תעודת הוראה ורישיון הוראה.

קרדיט: מעוז

רז קרני

בעלים של חברה לאנרגיה מתחדשת עוצמה סולארית

רקע מקצועי

רז הוא יזם חברתי ועיסקי ומכהן כיו״ר שותף, ממייסדי העמותה והמדרשה למנהיגות ישראלית משותפת. בנוסף, רז הוא מפקד נפת גליל מערבי בפיקוד העורף במילואים. בעברו רז שירת 28 שנה בצה"ל. בתחילה מילא תפקידי פיקוד והדרכה ביחידות ובהמשך פיתח קריירה ארוכה כקצין ומפקד בחיל החינוך והנוער. בתפקידיו הבולטים פיקד על בסיס החינוך חוות השומר ולאחר מכן פיקד על בסיס החינוך הגדול בצה"ל – מחו"ה אלון. לצד תפקידיו בחיל החינוך המשיך להתנדב למילואים כמפקד פלוגה קרבית. רז סיים את שירותו בצה"ל בדרגת אלוף משנה כמפקד המערך לקידום אוכלוסיות. במסגרת תפקידו היה ממונה על הקשר של צה"ל עם החברה הישראלית. התפקיד כלל פיקוד על המורות החיילות, גרעיני הנח"ל, הגדנ"ע ובסיסי קידום האוכלוסיות הייחודיות: עולים חדשים, נוער בסיכון, בני מיעוטים ותכניות חינוכיות (השלמת השכלה, לימודי שפה לעולים ולבני מיעוטים, גיור, הכנה לשירות צבאי).

קצת עלי

רז מתגורר ביישוב שמשית. הוא נשוי ללימור ואב לנווה (19), נועם (17), נויה (14) וניתאי (11). בשעות הפנאי הוא עוסק בספורט אתגרי ומתנדב בקהילה. הוא אוהב לקרוא, לטייל בארץ ובעולם ולהכיר אנשים ותרבויות חדשות.

השכלה

לרז תואר שני במינהל ציבורי ותואר ראשון בלימודי ארץ ישראל והיסטוריה של המזרח התיכון, שניהם מאוניברסיטת בר-אילן. נוסף לכך הוא בוגר תוכנית מנדל למנהיגות חינוכית.

שאול קסטלניץ

מפקח כולל בחינוך היסודי, המחוז החרדי במשרד החינוך

קרדיט: מעוז

שאול קסטלניץ

מפקח כולל בחינוך היסודי, המחוז החרדי במשרד החינוך

רקע מקצועי

שאול הוא מפקח כולל בחינוך היסודי, המחוז החרדי במשרד החינוך.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

שי גויטע

מנהל מטה, אגף טכנולוגיות דיגיטל וחדשנות, חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, משרד הבריאות

רקע מקצועי

משנת 2010 שי עובד במשרד החינוך במינהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע, ומשנת 2015 הוא מכהן כסגן מנהל המינהל. שי אחראי להיבטי תקצוב, רכש, כוח אדם, מכרזים ומינהל בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. נוסף לכך הוא יו"ר בוועדת המכרזים המשרדית , בפורום ממוני התכנון של המשרד ובצוות מובילי שינוי ברכש החברתי. את דרכו המקצועית בממשלה התחיל שי במשרד הקליטה, באגף א' לקליטת עולי אתיופיה.

קצת עלי

שי מתגורר בירושלים. הוא נשוי להגר ואב לנדב תמר ורון

השכלה

לשי תואר ראשון במדעי המדינה ובמינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

תמי אומנסקי

מנהלת אגף א' לחינוך מיוחד

רקע מקצועי

תמי היא מנהלת אגף א חינוך מיוחד במשרד החינול בעבר ניהלה את תחום משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ובני נוער ברשת– מערך בין-משרדי ייחודי בישראל ובעולם. היא שותפה להקמה, לגיבוש החזון והמדיניות ולבניית תורת ההפעלה. תמי מקימה את תחום החינוך כחלק מהמערך וכאגף חדש בשפ”י במשרד החינוך. נוסף לכך תמי היא מרצה בתואר שני בייעוץ החינוכי במל”א (המרכז ללימודים אקדמיים). בתפקידה הקודם הייתה תמי סגנית מהלת אגף ייעוץ והייתה ממונה על הפיתוח המקצועי ועל הייעוץ בגיל הרך, ולפני כן מפקחת על יועצים חינוכיים. בכל תפקידיה בעבר ובהווה תמי פועלת לקידום הרווחה הנפשית, מתוך תפיסה הוליסטית אקולוגית ומתוך חקירה של עולם המשמעויות ופיתוח מיומנויות להתמודדות במציאות משתנה.

קצת עלי

תמי מתגוררת ביישוב הקהילתי צור יגאל. היא בת זוג של אפרי ואם לנדב, לעמית ולאיתי.

השכלה

לתמי תואר שני בייעוץ חינוכי עם התמחות בפסיכולוגיה התפתחותית מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב. נוסף לכך היא בעלת הכשרה בייעוץ ארגוני והכשרה להדרכת סופרוויז'ון ליועצים חינוכיים, וכן בוגרת תוכנית להכשרת מגשרים ותוכנית להנחיית קבוצות מודעות.

מחזור ג'

קרדיט: מעוז

אבי רוקח

מנהל מיזם ממלכתיות במעוז

רקע מקצועי

מנהל מיזם ממלכתיות במעוז. בתפקידו הקודם היה מנכ"ל סוטריה, לפני כן שימש כמנהל קהילת מרכז ברשת אמי"ת. במסגרת התפקיד היה אחראי על כל בתי הספר באזור המרכז של הרשת בהיבט החינוכי, פדגוגי וכלכלי. היה מרצה בקורס מנהלים של אבני ראשה. היה שותף בהקמה ושימש כראש הישיבה ומנהלה הראשון של אמי"ת עמיחי ברחובות. קודם לכן היה מנהל התיכון בישיבה התיכונית בכפר גנים. תושב לוד וכיום משמש כיו"ר הגרעין התורני בעיר. את דרכו החל בירוחם כשותף בגרעין התורני.

קצת עלי

אבי מתגורר בלוד. הוא נשוי לטל ואב לשישה. בשעות הפנאי הוא ממלא את תפקיד יו"ר הגרעין בעיר, ושותף בעשייה החברתית בה.

השכלה

אבי הוא בעל תואר ראשון ושני בתלמוד – שניהם מאוניברסיטת בר-אילן. נוסף על כך הוא בעל תעודת רבנות מטעם הרבנות הראשית, ותעודת הוראה מטעם מורשת יעקב. אבי הוא בוגר תוכנית עתיד למנהיגות חינוכית מטעם עמיתי ירושלים, ותוכנית להכשרת רבני קהילות של יד הנדיב, קרן רוטשילד.

קרדיט: מעוז

אלי ברקת

מנכ"ל, כי"ח - כל ישראל חברים

רקע מקצועי

אלי הוא מנכ"ל "כל ישראל חברים" ועורך האתר "החכם היומי". בעבר היה סמנכ"ל חינוך ב"כל ישראל חברים", ראש בית המדרש "ממזרח שמש" למנהיגות חברתית, ומנהל בית הלל באוניברסיטה העברית. אלי היה יו"ר "פנים – איגוד הארגונים להתחדשות יהודית", יו"ר רשת בתי המדרש בישראל, ויו"ר "נוער צדק חברתי". הוא היה חבר בוועדת ביטון להעצמת הזהות של יהדות ספרד והמזרח במערכת החינוך, חבר במועצה הבין-לאומית של הקרן החדשה לישראל, חבר ועדת פרס פועל/ת צדק בחינוך, וחבר ועד "מעיין החינוך הדמוקרטי". אלי ערך את הספר א-מיתיות: צדק-חברתי, מגדר ומדרש, ויזם את הוצאת הספר מסורת בעידן מודרני: חכמים ספרדים בדורות האחרונים. הוא זוכה פרס זכויות האדם של NIF – אנגליה.

קצת עלי

אלי גר בשכונת פסגת זאב שבירושלים. הוא נשוי ואב לשישה בנים.

השכלה

אלי בעל תואר ראשון מהחוג ללימודי האסלאם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: מעוז

אסנת רובין

ראש התואר השני בייעוץ חינוכי, מכללה ירושלים

רקע מקצועי

אסנת היא ראשת ביה"ס להתמחות מקצועית וראשת התמחות מחקר והערכה, מכון מופ"ת. היא מרצה בכירה באקדמיה, וחוקרת, בין היתר, את זהותו של מורה-המורים ואת סוגיית החרדים באקדמיה. מחקריה פורסמו בספרים, במאמרים ובכנסים בישראל ובעולם. אסנת הקימה תוכנית לתואר שני בייעוץ והתפתחות האדם מטעם אוניברסיטת חיפה למגזר החרדי, ומנהלת אותה מאז הקמתה. היא יזמה ומנהלת פרויקט ייעוץ בדוא"ל במגזר החרדי. תפקידים נוספים שכיהנה בהם: ראשת יחידת מחקר, עורכת ראשית של כתב עת, ראשת מנהל סטודנטים, ראשת חוג במכללה, חברה בוועדות לכתיבת תוכניות לימודים לתואר שני במכללות.

קצת עלי

אסנת מתגוררת בפתח תקוה.

השכלה

אסנת היא בעלת דוקטורט מטעם בית הספר לחינוך באוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון ושני ותעודת הוראה בהצטיינות בתחומי פסיכולוגיה וייעוץ. עוד יש לה תעודת מגשרת מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ותעודת מטפלת בנוירופידבק מטעם הארגון הבין-לאומי BCIA.

קרדיט: מעוז

אסתר סאסי

סגנית בכירה למנהלת המנה״פ

רקע מקצועי

מאז שנת 2015 אתי מנהלת את האגף לחינוך יסודי במשרד החינוך. במסגרת תפקידה היא אחראית לבתי הספר היסודיים במערכת החינוך בישראל. קודם לכן ניהלה אתי את מינהלת בתי הספר בניהול עצמי במשרד החינוך. את תחילת דרכה עשתה אתי כמורה וכסגנית מנהלת, ואף ניהלה שני בתי ספר: "הדר השרון" במועצה האזורית לב השרון, ו"תומר רחל" בעיר מעלה אדומים.

קצת עלי

אתי מתגוררת בהרצליה. היא נשואה ואם לשלושה ילדים.

השכלה

אתי בעלת תואר שני במדיניות ומנהל בחינוך מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר ראשון בחינוך מטעם מכללת דוד ילין. לאתי גם תעודת הוראה.

קרדיט: מעוז

אסתר קורקוס

מפקחת על החינוך המיוחד, המחוז החרדי במשרד החינוך

רקע מקצועי

במסגרת תפקידה כמפקחת על החינוך המיוחד במחוז החרדי אסתר אחראית גם לפיתוח המקצועי של עובדי ההוראה בחינוך המיוחד, כלומר על בניית השתלמויות מותאמות להקניית ידע תאורטי וכלים יישומיים לעבודה במוסדות החינוך המיוחד. תחומי אחריותה הם רבים ומגוונים: תחומי הפדגוגיה - התאמות תוכניות הלימוד לסוגי הלקויות השונים; אישור תקציבים ותשלומים; פתיחה וליווי מקצועי של מוסדות חינוך לגילים שונים ולאפיוני לקויות שונות; פיתוח מקצועי של עובדי ההוראה; ועוד. בעבר עבדה אסתר במשך עשר שנים כיועצת חינוכית בבתי ספר רגילים. במהלך עשרים השנים האחרונות הקימה את מערך החינוך המיוחד למגזר החרדי באזור חיפה והצפון.

קצת עלי

אסתר נשואה לרב משה קורקוס, ראש המועצה הדתית בנהריה. היא אם לשמונה וסבתא לנכדים מתוקים. היא אוהבת לטייל ולהכיר מקומות חדשים בארץ ובעולם, וכן אוהבת ים, לאפות, לקרוא ולהאזין למוזיקה.

השכלה

אסתר היא בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי מטעם מכללת אורנים, תואר ראשון בחינוך מיוחד מטעם מכללת ירושלים, וכן תעודת הוראה והתמחות בחינוך המיוחד.

קרדיט: מעוז

אפרת קמחי

מנהלת תחום בכיר (תקציב על יסודי), מינהל כלכלה ותקציבים, משרד החינוך

רקע מקצועי

אפרת החלה את דרכה במשרד החינוך בגיל 21. היא ממלאת תפקיד מטה בעל מורכבות גבוהה מאוד, המתחלק לשני תחומים עיקריים ורחבי היקף: התחום הראשון והדומיננטי הוא אחריות למערך התקציב של החטיבה העליונה. במסגרתו היא ממונה על תקצוב שכר הלימוד לכל מוסדות החטיבה העליונה, בהיקף של כ-10 מיליארד שקלים בשנה. נכון לנתוני 2019 מדובר בכ-1,300 מוסדות חט"ע ובכ-430,000 תלמידים. התחום השני הוא סיוע וליווי לכל יחידות המשרד אשר להן ממשקים ותחומי פעולה בחטיבה העליונה, לצורך ייעוץ והכוונה תקציבית, וכן טיפול ישיר בכל הפעולות הקיימות באגף לחינוך על-יסודי ובאגף לילדים ונוער בסיכון.

קצת עלי

אפרת מתגוררת בירושלים. היא נשואה ואם לשלושה ילדים. בשעות הפנאי היא נהנית לבלות זמן איכות עם המשפחה, לצייר ולכתוב.

השכלה

אפרת היא בעלת תואר שני במנהל עסקים Executive M.B.A – בתוכנית למנהלים, התמחות בניהול אינטגרטיבי מטעם האוניברסיטה העברית, ובעלת תואר ראשון בניהול וחינוך, במגמת תוכניות לימודים ושיטות הוראה מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

קרדיט: מעוז

אשל קליינהאוז

מנהל תחום עתודות מנהלים במכון אבני ראשה

רקע מקצועי

אשל הינו מנהל תחום עתודות מנהלים במכון אבני ראשה. לפני כן ניהל את "תוכנית בארי" במכון שלום הרטמן.  התוכנית שמה לה למטרה להחזיר לציבור הכללי היהודי את הבעלות על ארון הספרים היהודי ואת הזיקה אליו, וזאת  באמצעות מערכת החינוך הממלכתית והמקצוע תרבות יהודית-ישראלית בגישה פרשנית, פלורליסטית והומניסטית, המבקשת כדי  להפוך את החברה בארץ ליהודית ודמוקרטית. התוכנית מלווה בצוותי חינוך ביותר מ-100 בתי ספר על-יסודיים ותומכת בהם באמצעות הנחיית צוותים, הכשרת מורים, כתיבת ספרי לימוד, ארגון ימי עיון ופעילות חווייתית התנסותית. בשנים 2008–2016 ניהל אשל את בית הספר העל-יסודי שש-שנתי "בית החינוך המשותף חוף השרון".   לפני כן לימד היסטוריה, אזרחות ותרבות ישראל, ומילא שורה של תפקידים בבתי ספר בתל מונד וברעננה.  את דרכו החינוכית החל אשל בשנים 1993–1996 כרכז חוגי סיירות ירושלים של החברה להגנת הטבע.

קצת עלי

אשל הוא בן קיבוץ חצרים, ומתגורר בתל אביב. הוא נשוי לדפנה, פסיכולוגית קלינית, ואב לשלושה בנים. בשעות הפנאי הוא חייב לאזן את הישיבה המרובה בטיולים רכובים או רגליים, בשחייה או בכל פעילות אחרת בחוץ.

השכלה

אשל הוא בעל תואר שני בניהול מערכות חינוך , ותואר ראשון בהיסטוריה כללית ופילוסופיה – שניהם מטעם אוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך השלים לימודי תעודת הוראה. את עבודת המ"א שלו כתב על הדרכת משלחות לפולין.

קרדיט: מעוז

אשרף ג’בור

מנכ"ל, ארגון גג לקידום מצוינות אקדמית בתחום STEM לחברה הערבית

רקע מקצועי

אשרף מנהל ארגון גג לקידום מצוינות אקדמית בתחום STEM בחברה הערבית. הארגון מאגד תחתיו רשת תכניות לתלמידי תיכון מצטיינים ומחוננים אשר לומדים בתכנית תלת שנתית בתוך האוניברסיטאות המובילות בישראל. בתפקיד הקודם, אשרף ייסד וניהל במשך כתשע שנים את התוכנית הלאומית להנגשת השכלה גבוהה לחברה הערבית, הדרוזית, הצ'רקסית והבדואית, "רואד". קודם לכן ניהל אשרף את התיכון העירוני שפרעם, ועבד במחוז צפון במשרד החינוך כמדריך מלווה לתיכונים בנצרת. את דרכו החל אשרף כמורה ומחנך מתוך שליחות, הן במגזר היהודי והן בחברה הערבית. הוא היה בוחן באגף בחינות במשרד העבודה, וריכז את תחום ההכשרה המקצועית למבוגרים מהחברה הערבית ברשת עמל הישגים בצפון. אשרף נמנה עם מייסדי המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת המהווה שנת מעבר הראשונה בישראל לצעירים ערבים- יהודים ומרצה אורח באוניברסיטת בר אילן.

קצת עלי

אשרף מתגורר בשפרעם. הוא נשוי לג'ומאנה ואב לפואד ולמיריל. בשעות הפנאי הוא אוהב לטייל בארצנו היפה, ומתנדב בארגונים הדוגלים בחיים משותפים בין ערבים ליהודים. אשרף נמנה עם מייסדי המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת, וחבר בוועדות חינוך שונות.

השכלה

אשרף הוא בעל תואר שני בניהול מערכות חינוך ובעל תואר ראשון במדעי החינוך – שניהם מטעם אוניברסיטת חיפה. נוסף על כך הוא השלים לימודי תעודת הוראה, והוא בוגר התוכנית ליועצי קריירה לבעלי תואר שני מטעם אוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

בעז קולומבוס

מפקח ארצי על יסודי בחמ"ד, משרד החינוך

רקע מקצועי

בעז משמש כמפקח ארצי על החינוך העל-יסודי בחמ"ד, במשרד החינוך. במסגרת תפקידו בעז ממונה על מוסדות החמ"ד העל-יסודיים בהיבטי פדגוגיה, מִנהל, מינוי מנהלים וחשיבה אסטרטגית. בעבר היה בעז מחמ"ד (מפקח חמ"ד) של המִנהל לחינוך התיישבותי, הקים וניהל את תיכון "דרך אבות" באפרת – בית ספר שש-שנתי קהילתי לבנים. במסגרת זו הקים מסגרת לקליטת תלמידים על הרצף האוטיסטי כחלק מקהילת בית הספר. עוד ריכז והוביל תוכנית להכשרת מנהלים מטעם "אבני ראשה" במכללת הרצוג. את דרכו המקצועית החל בעז כמחנך בחטיבת ביניים, ושילב את עבודתו בלימודים בישיבת הסדר.

קצת עלי

בעז מתגורר ביישוב הקהילתי כרמי צור. הוא נשוי לציפי, מרפאה בעיסוק, ואב לשישה. משרת פעיל במילואים (רס"ן במיל').

השכלה

בעז הוא בעל תואר שני במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת בר-אילן, תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת הריוט ווט באירלנד, ותואר ראשון מטעם מכללת ירושלים. נוסף על כך הוא בעל תעודה ורישיון הוראה.

קרדיט: מעוז

ברנית גולן-יוסובש

יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים

רקע מקצועי

ברנית היא יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים. לפני כן כיהנה כמפקחת על הפיתוח המקצועי במחוזות מנח"י וירושלים. במסגרת תפקידה היא הובילה את הלמידה המקצועית של עובדי ההוראה, יזמה ופיתחה מודלים עדכניים לפיתוח מקצועי של סגלי הוראה במרכזי הפסג"ה, היתה שותפה ביישומם וביצעה פעולות הערכה על מידת האפקטיביות שלהם בפועל. קודם לכן ניהלה ברנית מרכז פסג"ה ירושלים והובילה שינוי כולל למיצוב ולמיתוג המרכז כגוף יעץ פדגוגי בעיר ירושלים. השינוי העיקרי היה הידוק הקשר בין מרכז הפסג"ה לבין בתי הספר בעיר, המנהלים והצוותים החינוכיים. קודם לניהול הובילה ברנית במחוזות את החינוך החברתי-ערכי והטמיעה את תוכנית "מפתח הלב" בכמאתיים בתי ספר. עוד כיהנה כרפרנטית להטמעת רפורמת "אופק חדש". ברנית שותפה בוועדות מרכזיות במערכת בנושאים רבים: הגדרת תפקיד המפקח במערכת, בניית תוכנית אסטרטגית ארצית של הפיתוח המקצועי, הצמחת דרג הביניים במערכת, הטמעת תוכנית החומש במזרח ירושלים, ורפרנטית במכון אבני ראשה.

קצת עלי

ברנית מתגוררת בעיר מודיעין. היא אם לשני בנים. אוהבת בעיקר להאזין למוזיקה ולנגן.

השכלה

ברנית היא בעלת תואר שני בניהול ידע ומידענות מטעם מכללת דוד ילין, ותואר ראשון בחינוך ויחסים בין-לאומיים מטעם האוניברסיטה העברית. היא בוגרת לימודי הכשרת מנהלים בהצטיינות ובעלת תעודת דירקטוריונית.

דליה פרץ

מנהלת אגף עו"ה בתפקידי הדרכה, מינהל עובדי הוראה, משרד החינוך

קרדיט: מעוז

דליה פרץ

מנהלת אגף עו"ה בתפקידי הדרכה, מינהל עובדי הוראה, משרד החינוך

רקע מקצועי

דליה מנהלת את אגף עו"ה בתפקידי הדרכה שאחראי על ההיבטיים הפדגוגיים והמינהליים של הדרכת צוותי החינוך. דליה היתה מנהלת שותפה בבית הספר היהודי - ערבי המשותף בירושלים והובילה הקמה של מודל חינוכי חדשני שהושתת על ערכים של שוויון, דיאלוג ורב תרבותיות. דליה הובילה מספר מיזמים שמטרתם היתה קידום שוויון הזדמנויות לאוכלוסיות מוחלשות וקידום דיאלוג בין קבוצות בחברה. דליה היתה מורה לילדים לנוער ולסטודנטים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

חגית מלכה-הרטף

מנהלת תחום הדרכה והערכת עובדי הוראה, ראמ"ה - רשות ארצית למדידה והערכה בחינוך, משרד החינוך

רקע מקצועי

חגית עובדת ברשות הארצית למדידה והערכה בחינוך (ראמ"ה) מאז שנת 2006, עת הוקמה. במסגרת תפקידה היא מובילה את הטמעת תפקיד רכז ההערכה הבית-ספרי בכלל בתי הספר בארץ, מרכזת את פיתוח הכלים להערכת עובדי הוראה ושותפה בפיתוח מודל ההערכה ויישומו. חגית צברה ניסיון רב בהערכת תוכניות ופרויקטים בחינוך, בין היתר בתוכנית קרב למעורבות בחינוך, במשרד החינוך, בקרן אבי חי ועוד.

קצת עלי

חגית נולדה בקיבוץ צאלים. כיום היא מתגוררת עם משפחתה בכרמית, יישוב חדש בנגב.

השכלה

חגית בעלת תואר דוקטור מטעם אוניברסיטת חיפה. מחקרה עסק בסוגיית הזהות היהודית-ישראלית בחינוך הבלתי-פורמלי. היא בעלת תואר שני במנהל חינוך ותואר ראשון בחינוך – שניהם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

חיים מויאל

מנהל האגף לחינוך ילדים ונוער בסיכון, משרד החינוך

קרדיט: מעוז

חיים מויאל

מנהל האגף לחינוך ילדים ונוער בסיכון, משרד החינוך

רקע מקצועי

חיים משמש כמנהל האגף לחינוך ילדים ונוער בסיכון, משרד החינוך. במסגרת תפקידו אחראי על מדיניות המשרד בכל הנוגע לנוער בסיכון. באגף שש מחלקות הנוגעות לנוער בסיכון - המחלקה לביקור סדיר- אחריות על כלל הקבסים במדינה. המחלקה לכיתות ותוכניות שח"ר- אחראית על כיתות מבר ואתגר, תל"ם ומל"א, המחלקה לקידום נוער- אחראית על תוכנית היל"ה ומרכזי קידום נוער בכל רחבי הארץ. המחלקה ללרווחה חינוכית, קהילה והורות- האחראית על מרכזי נוער, מועדוניות, תוכניות לגיל הרך ועוד. המחלקה למסגרות מיוחדות- אחראית על מחטי"ם- מרכזי חינוך טכנולוגיים, מפתנים, ומוסדות חסות הנוער והכלא. מחלקת מו"פ - אחראית על כלל ההשתלמויות באגף, מחקרים, ושנתון -מניתוק לשילוב. לפני כן שימש כמפקח מסגרות מיוחדות באגף. משמש כמרצה במכללת דוד ילין(כיום בחלת)- במגמה לחינוך מיוחד ומגמה לטיפול בעזרת בעלי חיים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

יוסי חיות

מנהל תחום חינוך ולמידה, Wix

רקע מקצועי

יוסי הוא מנהל תחום חינוך בחברת Wix. הוא מייסד התוכנית לזכויות ניצולי שואה ומנחה קליני בתוכנית לצדק כלכלי המתמחה בעסקים חברתיים וביזמות זעירה של אוכלוסיות מוחלשות – שתיהן במרכז לחינוך משפטי קליני שבאוניברסיטת תל אביב. על הקמת הקליניקה לניצולי השואה הוענק ליוסי "עיטור האור" במעמד נשיא המדינה והרמטכ"ל.

קצת עלי

יוסי מתגורר בתל אביב. הוא נשוי לאורית ואב לאלונה ולגליה.

השכלה

יוסי הוא עורך דין לשעבר, בעל תואר שני במנהיגות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

יותם טרון

OD Partner , וויקס

רקע מקצועי

יותם הוא מנכ"ל שותף במכון לחינוך דמוקרטי החל משנת 2014. המכון הדמוקרטי מקדם תרבות דמוקרטית באמצעות הובלת תהליכי דמוקרטיזציה של מוסדות וארגונים, הכשרת מנהיגות דמוקרטית ובניית רשת השפעה דמוקרטית. יותם מנהל כ-120 עובדים שפועלים בכל רחבי הארץ בתוכניות ובפרויקטים שונים של המכון הדמוקרטי. לפני תפקידו כמנכ"ל שותף יותם היה שותף להקמה ולניהול של תוכנית "חלוץ חינוכי", ונוסף על כך ניהל את תוכנית הכשרת המורים "החממה ליזמות חינוכית חברתית" במכללת סמינר הקיבוצים. לפני כניסתו לעולם השינוי החברתי היה יותם טייס בחיל האוויר וניהל פרויקטים באפריקה.

קצת עלי

יותם מתגורר בתל אביב עם קרני ועם שלושת ילדיהם. בשעות הפנאי הוא מטייל הרבה, קורא ומנגן בגיטרה.

השכלה

יותם הוא בעל תואר שני בחינוך מטעם אוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בהיסטוריה ופילוסופיה מטעם אוניברסיטת חיפה.

יעקב צבי (קובי) רוזנשטיין

מנכ"ל; דרכי יושר - מורשה

יעקב צבי (קובי) רוזנשטיין

מנכ"ל; דרכי יושר - מורשה

רקע מקצועי

יעקב הוא מנכ"ל; דרכי יושר - מורשה. יעקב מייסד ומנכ"ל רשתות חינוך חרדיים גני ילדים, בתי ספר יסודיים לבנים , תיכון לבנות, ובית ספר מקצועי ללמודי הוראה ומקצוע לבנות חרדיות בפריסה ארצית. שימש כעזרו ודוברו במשך 25 שנה של מנהיג הציבור הליטאי הרב שטינמן זצ"ל בעבר דובר ועוזר של חה"כ הרב משה גפני ושל חה"כ הרב שמואל הלפרט. משמש קדנציה שניה כחבר הנהלת המועצה האזורית מטה בנימין.

קצת עלי

השכלה

ליסה לוי

ראשת תחום יסודי, תכנית ELA לפיתוח עתודה ניהולית, רשת דרכא

קרדיט: מעוז

ליסה לוי

ראשת תחום יסודי, תכנית ELA לפיתוח עתודה ניהולית, רשת דרכא

רקע מקצועי

ליסה עומדת בראש תחום עתודת מנהלים במכון אבני ראשה. במסגרת תפקידה היא אחראית על תהליכי האיתור, המיון וההכשרה לניהול של פרחי ניהול מרחבי הארץ. הדגשים המרכזיים בעבודתה הינם קיומה של תכנית הכשרה איכותית לניהול, בשיתוף עם המוסדות האקדמיים המכשירים, ויצירת עתודה ניהולית איכותית המכוונת ניהול. לפני כן ניהלה ליסה במשך 8 שנים את ביה"ס הניסויי יחד מודיעין, אשר הינו בי"ס המשלב ילדים מאורחות חיים יהודיים מגוונים (דתיים, חילוניים וכל הרצף), תוך חתירה לחינוך לזהות יהודית ציונית ובניית מרחב ציבורי משותף. ביה"ס פעל כחלק מקהילת יחד ובה תפיסה קהילתית וחינוכית רחבה, ובמסגרת קמפוס משלב הכולל גנים, יסודי, תיכון ובי"ס גוונים לחינוך מיוחד. קודם לכן לימדה ליסה בבי"ס יהודי בניו יורק ובראשית דרכה המקצועית עסקה במשך כ- 10 שנים בעריכת דין.

קצת עלי

השכלה

מחמוד מחאג’נה

מנהל אגף חינוך, עיריית אום אל פחם

קרדיט: מעוז

מחמוד מחאג’נה

מנהל אגף חינוך, עיריית אום אל פחם

רקע מקצועי

משנת 1998, משמש מחמוד כמנהל אגף חינוך בעיריית אום אל פחם. במסגרת תפקידו, אחראי על כלל העשייה בתחום החינוך בתוך הרשות: גיבוש ועיצוב של המדיניות של מערכת החינוך, ברוח המדיניות העירונית ובהלימה עם הנחיות משרד החינוך, וניהול המערך החינוכי ברשות למען הוצאתה לפועל. בין השנים 1994-1997, עסק מחמוד במחקר בתחום הכימיה הטוקסיקולוגית כפוסט-דוקטורנט במעבדתו של פרופ' ג'ון קסידה באוניברסיטת קליפורניה- בירקלי בארה"ב. קודם לכן, עבד כמורה עוזר בכימיה אורגנית, במהלך לימודי הדוקטורט בבית הספר לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

מרים עווד מורד

רפרנטית חברה ערבית באגף ההכשרה האקדמית, משרד החינוך

רקע מקצועי

מרים היא רכזת הקהילה הערבית, תנועת דרור בתי חינוך. מאז 2006 מרים מרכזת את מחלקת ההדרכה הארצית של מעגל הקנים הערבים בתנועת הנוער העובד והלומד. במסגרת זו היא אחראית על תהליכי ההתחנכות של למעלה מ150 אלף חניכים מכיתות ד' עד שירות לאומי-אזרחי בנוסף להכשרות לרכזי הקנים ורכזי המחוזות. מרים הובילה תהליכים חינוכיים מעמיקים וארוכי טווח בניסיון לייצר דיאלוג בין אוכלוסיות שונות ומגוונות הן בחברה הישראלית בכלל ובחברה הערבית בפרט. פיתחה זרם חינוכי ייחודי לנוער הערבי: מצד אחד נוער אשר גאה בהיסטוריה שלו ורואה בזהות הפלסטינית והישראלית שלו מקור כוח להובלת דיאלוג אנושי יותר בין שני העמים. מערכי הפעולות וחוברות הדרכה הכתובות בערבית ושואבות השראה מהתרבות הערבית ורואות בדתות מקור השראה ולא סמכות. כשהסמכות העליונה היא שוויון ערכו של כל אדם ללא הבדל של דת, מין, מגדר, לאום, עם או נטייה מינית.

קצת עלי

מרים גרה בכפר מועאוויה שבוואדי עארה. היא נשואה לקוסאי ואם לאסיה ולאת'ילה. בשעות הפנאי היא אוהבת לבלות במוזיאונים, להאזין לקונצרטים, וכמובן – לקרוא ספר טוב.

השכלה

מרים היא בעלת תואר שני במגמה לחינוך, חברה ותרבות, התמחות בחינוך בלתי פורמלי, ותואר ראשון בתולדות האמנות וספרות עברית – שניהם מטעם אוניברסיטת חיפה. יש לה תואר ראשון נוסף בחינוך בלתי פורמלי ובהיסטוריה של המזרח התיכון וכן תעודת הוראה מבית המדרש למורי עם במכללת בית ברל.

משה זייברט

סמנכ"ל צהר הלב

קרדיט: מעוז

משה זייברט

סמנכ"ל צהר הלב

רקע מקצועי

משה נכנס לרשת "צהר הלב" בשנת 2004. והתמנה לסמנכ"ל בשנת 2009. משה משמש כסמנכ"ל ברשת ומנהל את סניפי המוסדות באשדוד. משה פעיל בתחום הארגוני חברתי של הרשת ושם דגש רב על אהבה לכל ילד, התנהלות ראויה לצד איזון תקציבי וביטחון כלכלי. לצד תפקידיו ברשת "צהר הלב", משה משמש כמנכ"ל תיכון, סמינר ומכללה הקיימים באשדוד עם סניפים ברחבי הארץ.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

נעמי שי

מפקחת פיתוח מקצועי, הדרכה ותקשוב, המחוז החרדי, משרד החינוך

רקע מקצועי

נעמי עובדת במחוז החרדי במשרד החינוך כתפקיד מפקחת פיתוח מקצועי והדרכה. היא אמונה על הלמידה המקצועית של מפקחים, מנהלים, בעלי תפקידים ועובדי הוראה בפריסה ארצית, ממונה על מערך ההדרכה המחוזי ומובילה את תחום התקשוב בחינוך החרדי. קודם לכן עבדה נעמי בעיריית ירושלים בתפקיד מנהלת היחידה הטכנולוגית במִנהל החינוך. כאשת חינוך היא ריכזה מגמות הנדסת תוכנה והתמחות הנדסאים בסמינרים בירושלים. נעמי היא פעילה חברתית ופועלת להשמת בוגרות סמינרים בחברות היי-טק.

קצת עלי

נעמי מתגוררת בירושלים. היא נשואה לרב משה יוסף, אם לתשעה ילדים וסבתא לארבעה נכדים.

השכלה

נעמי בעלת תואר שני בניהול טכנולוגיה מטעם המכון הטכנולוגי חולון (HIT), ותואר ראשון בחינוך ובמדעי המחשבים, הנדסאות מחשבים מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

קרדיט: מעוז

נרית כץ

מנהלת תחום דעת מתמטיקה על יסודי (מפמ"ר מתמטיקה עי"ס), אגף מדעים מזכירות פדגוגית משרד החינוך

רקע מקצועי

מנהלת תחום דעת מתמטיקה על יסודי (מפמ"ר מתמטיקה עי"ס), אגף מדעים מזכירות פדגוגית משרד החינוך בעבר עבדה כמורה למתמטיקה בתיכון, וכמדריכה בית ספרית. במסגרת תפקידה היא אחראית ללימודי המתמטיקה בכיתות ז'-י"ב, כולל מבחני הבגרות במתמטיקה, מבחני המפמ"ר ומיצ"ב ח'. עוד היא ממונה על הפיתוח המקצועי והתוכניות השונות במתמטיקה, ושותפה בתוכנית הלאומית במתמטיקה שהוביל השר נפתלי בנט – 5פי2: היוזמה להרחבת מעגל המצוינות.

קצת עלי

נרית נשואה לשי ואם לארבעה ילדים. בקיץ עברה דירה לאלון שבות.

השכלה

נרית היא בעלת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב, ותואר שני במתמטיקה. שניהם מבר- אילן.

קרדיט: מעוז

סאמי עדוי

מנהל מחלקת החינוך, מועצה מקומית טורעאן

רקע מקצועי

סאמי מנהל את מחלקת החינוך במועצה מקומית טורעאן. במסגרת תפקידו הוא אחראי למערכת החינוך היישובית בטורעאן, ומתווה את מדיניות החינוך בקהילה, גיבוש וביצוע של מיזמים ופרויקטים חינוכיים מהגיל הרך ועד לכיתה י"ב, ומתכלל את העבודה בין החינוך הפורמלי לחינוך הבלתי פורמלי.

קצת עלי

סאמי מתגורר בכפר טורעאן. הוא נשוי לאימאן ואב לשלושה: תאמר, למאר וורד. בזמנו הפנוי הוא אוהב לטייל בטבע ולעסוק בחקלאות.

השכלה

סאמי הוא בעל תואר שני בניהול מטעם אוניברסיטת חיפה, תואר ראשון בחינוך מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת בר-אילן , ובוגר תעודת הוראה מטעם מכללת אורנים.

ספי מלכיאור

מנהלת אגף קהילה וחינוך, מועצה אזורית רמת הנגב

רקע מקצועי

ספי מנהלת את אגף החינוך והמתנ"ס במועצה האזורית רמת הנגב. במסגרת תפקידה היא אחראית לחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, להעשרה, לתרבות ולפנאי, לקבוצות האוכלוסייה השונות ולבינוי הקהילתי במועצה. בין שאר התפקידים שמילאה בעבר הייתה ספי מנהלת פיתוח ארגוני ויועצת ארגונית בשירותי בריאות כללית, ובד בבד לימדה במכללה האקדמית אחוה ובאוניברסיטת בן גוריון בנגב. לפני כן עבדה בפיתוח תוכניות לימודים ובהדרכה באגף לחינוך קדם-יסודי במשרד החינוך, בטלוויזיה החינוכית ובחברה להגנת הטבע.

קצת עלי

ספי מתגוררת במדרשת בן גוריון שבלב המדבר. היא נשואה לאלון ואם לשלושה – ניצן, שחר ועפרי. היא אוהבת לטייל, ליצור, לפגוש אנשים ולחלום בהקיץ.

השכלה

ספי היא בעלת תואר שני ותואר שלישי בסוציולוגיה ארגונית – שניהם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, ובעלת תואר ראשון בחינוך ותקשורת המונים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

עלי הואשלה

מנהל אגף חינוך , מועצה אזורית נווה מדבר

קרדיט: מעוז

עלי הואשלה

מנהל אגף חינוך , מועצה אזורית נווה מדבר

רקע מקצועי

עלי מנהל אגף חינוך , מועצה אזורית נווה מדבר. במסגרת תפקידו במועצה הוא מוביל את כל נושא החינוך המיוחד ויו"ר ועדות ההשמה , הקמת מסגרות מתאימות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים, תכנון והפעלת מיזמים ותוכניות רב שנתיות וניהול בית ספר לחינוך המיוחד. בנושא היבלתי פורמאלי הובלת תהליכים ומיזמים בתחומי הנוער ( מדצ"ים,משצ"ים, צופים, בגרות חברתית , מועצות נוער ועוד) תרבות (ימי שיא , פסטיבלים, תיאטרות ועוד) וספורט (קבוצות ייצוגיות וחוגים). קודם עבד כמורה ורכז בבית הספר בשרד החינוך.

קצת עלי

השכלה

עמנואל זילברמן

מנהל אגף חינוך ממלכתי וממ"ד - מינהל חינוך ירושלים

עמנואל זילברמן

מנהל אגף חינוך ממלכתי וממ"ד - מינהל חינוך ירושלים

רקע מקצועי

מנהל אגף ממלכתי וממ"ד וממונה חינוך עי"ס במינהל חינוך ירושלים. במסגרת תפקידו אחראי על הובלת מדיניות החינוך באגף ובכלל זה - תכניות לצמצום פערים, רלוונטיות וחדשנות חינוכית ותכניות לקידום הישגים. קודם לכן, שימש כמנהל ביה"ס תל"י בית חינוך והוביל את ביה"ס לזכייה בפרס חינוך מנח"י לשנת תשע"ג. קודם לכן ייסד וניהל את "מכון לר להתנדבות" - המרכז הראשון לייעוץ ארגוני למוסדות התנדבותיים ובמקביל שימש כמנהל הדרכה של "יד-שרה" שימש כמנהל מדרשת "עמיעד" ב"גשר - מפעלים חינוכיים" החל את דרכו החינוכית כמדריך פנימייתי ב"בבית הילד" בירושלים

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

ענת לידור מאיר

מנהלת האגף לגיל הרך, מנהל החינוך, עיריית ת"א-יפו

רקע מקצועי

ענת היא מנהלת האגף לגיל הרך, מנהל החינוך, עיריית ת"א-יפו. תפקיד זה מזמן לה אפשרות מרגשת להשפעה ולצירת תהליכים חינוכיים לגילי לידה עד שלוש, לצמצום הפערים במקום הראשון שבו מתחילים להתהוות, ולהמשיך ולדאוג לתהליכי חינוך משמעותיים בגילי שלוש עד שש בגני הילדים העירוניים. בתפקידה הקודם הייתה קרוב לארבע שנים מנהלת ומנחה של תוכניות לפיתוח מקצועי של צוותי חינוך והוראה ביחידת התוכן במכון ברנקו וייס, ולפני כן ניהלה והנחתה במסגרת המכון במשך תשע שנים תוכניות חינוכיות לבני נוער מהפריפריה החינוכית והגיאוגרפית. את דרכה החינוכית החלה ענת בחינוך הבלתי פורמלי. היא גדלה בתנועת הנוער "מכבי צעיר", שם ריכזה סניפים, קורסי הדרכה, משלחות ועוד. כסטודנטית עבדה כשנתיים בבית ילדים שהוצאו מביתם, ולאחר מכן הדריכה שלוש שנים בפנימייה של בית הספר למדעים ולאומנויות בירושלים. בהמשך ריכזה מרכז למידה בדרום תל אביב במסגרת עמותת צבע, ולאחר מכן החלה במסע הארוך והמשמעותי במכון ברנקו וייס.

קצת עלי

ענת גרה עם משפחתה במודיעין. ב-14 השנים האחרונות היא חיה בזוגיות עם רוני, והיא אם לארבעה – יובל (בת תשע), אלון (בן שמונה), נגה (בת 6) ושחר (בת ארבע). שני הדברים שהמשפחה הכי אוהבת לעשות הם לטייל בטבע ולשיר ולרקוד ביחד. כששעות הפנאי של שלה ישובו אליה תחזור ענת לשחק כדורסל, לרקוד ריקודי עם ולקרוא ספרים.

השכלה

ענת היא בעלת תואר שני בחינוך מיוחד ותואר ראשון בחינוך, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה – שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. היא למדה התמקדות בסיסית והסמכה בהתמקדות (Focusing), השתתפה במגוון קורסי הנחיה, ובשנה הבאה תתחיל בלימודים לתעודת הוראה.

קרדיט: מעוז

ערן רביב

מנכ"ל Tailor-ED

רקע מקצועי

ערן הוא מנכ"ל Tailor-ED. בעברו, ניהל את מיזם קמפוס IL – התוכנית הלאומית ללמידה דיגיטלית. בעשור החולף הוא הוביל תכנון, פיתוח וניהול של תוכניות התערבות לקידום מוביליות חברתית באמצעות טכנולוגיה של עשרות אלפי אנשים בישראל במסגרות שותפויות תלת-מגזריות. בשנים 2007–2011 ניהל ערן את תוכנית נטע@ למצוינות ומנהיגות טכנולוגית לנוער, וב-2011 הקים את מחלקת התוכן של עמותת תפוח ושימש סמנכ"ל תוכן וחדשנות של העמותה עד שנת 2015. בשנת 2015 השתתף בתוכנית המנהיגות CSP של משרד החוץ האמריקני, ובמסגרתה היה עמית מחקר במעבדת החדשנות של NYU (The Governance Lab) והוביל מחקר לבחינת האפקטיביות הפדגוגית של תוכניות הכשרה מקוונות. פרויקט ההתנדבות הארצי שפיתח בשנותיו כמנהל תוכנית נטע@ זכה בשנת 2012 באות הנשיא למתנדב. מיזם קמפוס בהובלתו זכה בשנת 2018 לאות ההוקרה לחדשנות בשירות המדינה.

קצת עלי

ערן מתגורר בצור יצחק שבאזור השרון. הוא נשוי לאורית ואב לתהל ולאהד. בזמנו הפנוי הוא אוהב לרכוב בשטח, לשחק כדורסל ולהתנדב במסגרות לעידוד יזמות חברתית וקהילתית.

השכלה

ערן הוא בעל תואר שני בפילוסופיה ותרבות דיגיטלית מטעם אוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון במדעי המחשב ובפילוסופיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: מעוז

קלי כהן

מזכ"ל תנועת הצופים העבריים בישראל

רקע מקצועי

קלי הוא מזכ"ל תנועת הצופים העבריים בישראל משנת 2015. במסגרת תפקידו הוא אחראי לפעילות העמותה ותנועת הנוער בהיבט החינוכי, התקציבי והתפעולי. טרם הגעתו לתנועה מילא קלי במשך 12 שנים מגוון תפקידים בסוכנות היהודית. הראשון שבהם היה שליח קהילתי בטולסה שבאוקלהומה, והאחרון שבהם היה מנהל קשרי קהילה צפ"א של הסוכנות (ראש המשלחת הסוכנותית בארצות הברית ובקנדה) את הקריירה המקצועית שלו התחיל קלי בתנועת הצופים, שם התקדם במסלול התפתחותי תנועתי – מדריך שכבה, מרכז שבט, רכז הדרכה הנהגתי, ומנהל מחלקת הדרכה. בתפקידי האחרון היה מנהל מרחב צפון (סמזכ"ל).

קצת עלי

קלי מתגורר ביבנה. הוא נשוי לפרח ואב לשלושה – נבו, סהר ושקד. הוא אוהב עד מאוד טיולים, קריאה וזמן משפחתי.

השכלה

קלי הוא בעל תואר שני במִנהל החינוך במסלול לניהול מערכות וארגונים חינוכיים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר ראשון (B.Ed) בחינוך עם תעודת הוראה בהיסטוריה ואזרחות לחטיבת הביניים מטעם מכללת סמינר הקיבוצים.

קרדיט: מעוז

רועי אסף

ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

רועי הוא ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה. לפני כן היה ראש האגף לפיתוח חברתי ברשות לפיתוח כלכלי של החברה הערבית במשרד לשוויון חברתי (בעבר פעלה ממשרד ראש הממשלה). אחראי על תכנון המדיניות החברתית -כלכלית של החלטת הממשלה 922 - תכנית לפיתוח כלכלי לחברה הערבית 2016 -2020 בהיקף מוערך של 15 מיליארד ₪ בשיטה של שינוי מנגנוני הקצאה כמו גם על ניהול התכנית. האגף אחראי על מעקב, בקרה, תכנון וביצוע מדיניות ופרויקטים בין השאר בתחומים: שדרוג ההון האנושי, התעסוקה, ההשכלה הגבוהה והמדע, ועל נושאים ופרויקטים חברתיים שונים. אחראי ברשות ויוזם תוכנית החומש המורחבת של מל"ג ות"ת להנגשת השכלת גבוהה לאוכלוסיית המיעוטים בתקציב של כ- 900 מלש"ח, האגף אחראי על הקשר עם משרד החינוך בתכנית 'אתגרים' לחברה הערבית בישראל.

קצת עלי

רועי מתגורר ברחובות. הוא נשוי ואב לשלושה ילדים. בשעות הפנאי הוא משחק במחשב ומנגן (קצת) באקורדיון.

השכלה

רועי הוא בעל תואר ראשון ושני מחקרי ביחסים בין-לאומיים ומדע המדינה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מסיים תואר בכלכלה מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

שגיא בר

מנכ"ל, המרכז לחינוך סייבר

רקע מקצועי

שגיא הוא מנכ"ל המרכז לחינוך סייבר. שגיא עוסק כבר יותר מעשור בחינוך טכנולוגי בדגש על מיזמים רחבי השפעה לאוכלוסיות מודרות, עם התמחות במיומנויות המאה ה-21 והטמעתן דרך לימודי מחשבים וסייבר. הוא בעל ניסיון קודם של 25 שנה במחקר ופיתוח ביחידות הטכנולוגיה של אגף המודיעין בצה"ל, הכולל פיתוח מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות לצד ניהול צוותי מו"פ גדולים.

קצת עלי

שגיא מתגורר בכרכור. הוא נשוי ואב לארבעה ילדים. הוא אוהב אדם, טבע וטכנולוגיה.

השכלה

שגיא הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון, ותואר ראשון ושני בהנדסה מהטכניון.

שלומי דהן

מנהל אגף חינוך, עיריית חדרה

קרדיט: מעוז

שלומי דהן

מנהל אגף חינוך, עיריית חדרה

רקע מקצועי

שלומי מנהל את אגף החינוך בחדרה לפני כן שלומי דהן ניהל שלוש שנים את מערכת החינוך בטירת כרמל, ועוסק בהובלת חזון חינוכי של חדשנות, שיפור הישגיים ומצויינות מדעית עבור כלל ילדי העיר. קודם לכן ניהל שלומי 7 שנים את בית הספר התיכון עירוני ה' חיפה, לתפקיד מנהל תיכון ציבורי הגדול בחיפה הגיע שלומי אחרי שלוש שנים כמנהל פדגוגי של "מרכז מעשה" תוכנית שנת שירות לילדי פריפריה של קרן רש"י. את הקרירה בחינוך התחיל בשנת 2000 בתיכון במשגב. שלומי הגיע לעיסוק בחינוך אחרי עשר שנים של עבודה בתעשיית ההייטק "בידע מערכות" נציגת APPLE בישראל. קודם לכן שלומי עסק בהדרכת טיולים וניהל את בית הספר שדה אכזיב של החברה להגנת טבע בגליל המערבי.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

שנית הראל

סגנית בכירה ליועצת המשפטית למשרד החינוך

רקע מקצועי

שנית החלה דרכה בלשכה המשפטית של משרד המדע, התרבות והספורט (כתוארו אז), ומאז שנת 2003 היא מועסקת בלשכה המשפטית של משרד החינוך והיא משמשת כסגנית בכירה ליועצת המשפטית. היא מתמחה בתחום התמיכות שמעניק המשרד לגופים מהמגזר השלישי (חברה אזרחית) והקצבות לרשויות מקומיות ולגופים המפעילים בתי ספר. במסגרת זו היא מלווה חלק גדול מתוכניות הדגל ומהרפורמות של המשרד בשנים האחרונות, לרבות תוכנית "ניצנים"; בתי ספר של החופש הגדול, רפורמת "הסייעת השנייה".

קצת עלי

שנית מתגוררת בירושלים. הוא נשואה ואם לשלוש בנות. התנדבה בעבר במרכז לסיוע לנפגעות תקיפה מינית ובעמותת סינגור קהילתי. בזמנה הפנוי היא אוהבת לטייל בארץ ובעולם.

השכלה

שנית היא בעלת תואר ראשון ותואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, וכן בעלת רישיון לעריכת דין.

מחזור ד'

אבנר שוורצברג

בין עבודות

רקע מקצועי

אבנר הוא סמנכ"ל שיווק וחבר הנהלה במרכז לטכנולוגיה חינוכית, חברה לתועלת הציבור. במסגרת תפקידו הוא אחראי על מגוון רחב של פעילויות כולל זיהוי צרכים במערכת החינוך, קביעת סל הפתרונות של מטח עבור מערכת החינוך, קידום והטמעת מוצרי ושירותי החברה בבתי הספר והובלת שותפויות ופעילות מול גופים שונים ואגפים שונים במשרד החינוך. אל החינוך הגיע אבנר מחברת פלאפון בה ניהל את אגף ציוד קצה בחטיבת השיווק.

קצת עלי

נשוי ליפעת ואב לעדי, רועי ומעיין. מתגורר ברמת גן. כל יום אני פותח את הבוקר בשחייה בים או בברכה והחופשה המושלמת שלי היא עם ספר טוב על החוף בסיני.

השכלה

לאבנר תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת Heriot Watt ותואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מטעם מכללת רופין.

קרדיט: עמרי מירון

אודי ליפשיץ

מנכ״ל ״אדם״ חינוך

רקע מקצועי

אודי הוא כיום מנכ״ל ארגון אדם מקבוצת עמל ומעבר, המתמחה בהקמה וניהול מסגרות לחינוך מיוחד . במשך 25 וחמש שנים האחרונות עוסק בחינוך מיוחד , הקים וניהל בתי ספר לחינוך מיוחד ובתפקידו האחרון ניהל את רשת בתי הספר של ארגון בית אקשטיין הכולל 18 בתי ספר לחינוך מיוחד בהיקף תקציבי של כ200 מיליון ש"ח בשנה. אודי הוביל במשך השנים פרויקטים רבים בתחום החינוך המיוחד, יזם הקמה של מסגרות ייחודיות ופיתח מודל עבודה ייחודי להתפתחות אישית של תלמידים עם צרכים מיוחדים כולל יישומים טכנולוגים. לאודי ניסיון רב בהובלת ופיתוח צוותי ניהול וחינוך, לאחרונה היה ממובילי המאבק להכנסת בתי הספר המוכרים שאינם רשמיים בחינוך המיוחד לרפורמת אופק חדש.

קצת עלי

אודי נולד וגדל בראשון לציון, כיום מתגורר בתל אביב עם בת זוגו לילך ושלושת ילדיהם יהלי, רותם ורוני. בזמנו פנוי אודי שוחה במים פתוחים, מלמד ומתרגל יוגה.

השכלה

לאודי תואר שני בניהול ומנהיגות חינוכית מאוניברסיטת תל אביב. בוגר קורס מנטורים ומדריך יוגה.

קרדיט: עמרי מירון

אוסאמה גנאיים

ממונה על חברה ונוער עיריית ירושלים

רקע מקצועי

אוסאמה ממונה ומנהל מחלקה בכיר בעיריית ירושלים בתחומי חברה ונוער למזרח ירושלים החל מ2015. במסגרת תפקידו אחראי על פעילות קהילתית וחברתית לכל הגילאים במינהלים קהילתיים, בדגש על הקמת מרכזי נוער בכל שכונות מזרח העיר ירושלים , והקמת תנועת נוער עירונית. מנהל פעילות תקציבית של יותר מ 20 מיליון שקלים. הוביל פרוייקטים שונים בתחום פיתוח חברתי קהילתי, והקמת תנועת נוער עירונית הראשונה במזרח העיר.

קצת עלי

נולדתי בעיר סח'נין בצפון, כיום מתגורר בירושלים, עם אשתי ושני ילדיי, אוהב לטייל בחול, ובעיקר איסטנבול [email protected]

השכלה

תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך, ותואר ראשון בחינוך מיוחד

קרדיט: אין צורך

אייל קמינקא

יועץ ניהולי ומומחה חשיבה תוצאתית, המרכז לחשיבה פורצת דרך

רקע מקצועי

אייל מומחה בחשיבה תוצאתית, יועץ לניהול בכיר, הטמעת שינויים ותכנון אסטרטגי. מגשר אישי וארגוני, שימש עד 2022 כראש בית הספר הבינלאומי ביד ושם, המוסד החינוכי הגדול בעולם להוראת השואה (מאות עובדים, מחזור שנתי כ- 60 מיליון ₪). בעל ניסיון בעבודה מול עשרות מדינות שונות וגורמים בינלאומיים (כגון האו"ם, אונס"קו, IHRA ועוד), הכשרה והדרכה של מאות אלפי משתתפים בשנה, עבודה מול ממשלות, פיתוח חומרים חינוכיים ותוכניות חינוך לאומיות, פיתוח תורות פדגוגיות, והובלה של תחום טכנולוגיה-חינוכית (לרבות כלים אינטרנטיים, מוקים, סביבות חינוכיות חדשניות וכד'). בעבר כיהן כראש הרשות לקידום תעסוקה, השכלה וקהילה (ג'וינט וממשלת ישראל), ויועץ למנהלים בכירים במגזר הפרטי והציבורי, בעיקר בנושאי אסטרטגיה, תכנון והטמעת שינויים ארגוניים. סייע להוביל את הקמת משרד התמ״ת בשנים 2003-2006. מחבר הספרים המקצועיים "מה המטרה שלך?", (לא) הכל אישי ו- "חינוך תוצאתי מיטבי", והרומנים "שומר הזיכרונות" (הקיבוץ המאוחד) ו"הומאוסטזיס" (סטימצקי).

קצת עלי

אב לארבעה, נשוי ומתגורר בצור הדסה. מפרסם שירים וספרים, ביניהם 'שומר הזיכרונות', 'מה המטרה שלך?' 'חינוך תוצאתי' ועוד. אוהב שיחות אחד על אחד, נגינה, טיולים, מילים ונגיעה בנפש האדם.

השכלה

דוקטורט בחינוך במחקר על חשיבה תוצאתית (בר-אילן), בעל תואר MBA, התמחות בשיווק ומערכות מידע, וכן תואר ראשון במנהל עסקים ובתקשורת (אונ' עברית). בנוסף, מוסמך Breakthrough Thinking ומייצג את הגישה בארץ.

קרדיט: עמרי מירון

אסף שירמן

יועץ כלכלי בכיר לשר האוצר

רקע מקצועי

אסף הוא יועץ כלכלי בכיר לשר האוצר. לפנ יכן ניהל את תחום חינוך והשכלה גבוהה באגף השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר. ניהל צוות של שלושה עובדים. מתוקף תפקידו אחראי על קביעת מדיניות השכר ותנאי ההעסקה של עובדי ההוראה במערכת החינוך, ושל הסגל האקדמי הבכיר, הזוטר והמנהלי במוסדות להשכלה גבוהה. בין היתר, הוא עוסק בקידום רפורמות במערכת החינוך ובהובלת תהליכי משא ומתן מול ארגוני המורים וארגוני הסגל במערכת ההשכלה הגבוהה. זאת תוך עבודה משותפת עם גורמים בכירים במשרד החינוך, במועצה להשכלה גבוהה, במוסדות האקדמיים, בכנסת, בממשלה ובארגון ה-OECD. בתפקידו הקודם היה כלכלן באגף, אחראי על מערכת הביטחון ועל משרד התחבורה.

קצת עלי

נולדתי וגדלתי במושב בית עובד, כיום מתגורר בתל אביב עם בת זוגי אילה. נהנה לטייל בארץ ובעולם ככל שהעבודה מאפשרת... חובב אקטואליה, תשבצי היגיון ובימים נטולי קורונה - צפייה במשחקי הפועל תל אביב.

השכלה

דוקטורנט בבית הספר למדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב, כותב עבודת מחקר בנושא מעורבות ארגוני עובדים בקידום רפורמות ממשלתיות. תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. תואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית (מצטיין דיקן).

קרדיט: מעוז

דפנה גבר

מנהלת חדשנות ולמידה דיגטלית, מנדל

רקע מקצועי

דפנה היא מנכ"לית עמותת תפוח משנת 2006. עמותת תפוח פועלת ליצירת שיוויון דיגיטלי בישראל. העמותה הוקמה בשנת 2000 במטרה להוות גשר בין אומת הסטרט-אפ הצומחת ובין אוכלוסיות הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. העמותה פועלת ליצירת שויון טכנולוגי בישראל באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בסיסיות ומתקדמות בתחומי הטכנולוגיה, התעסוקה ופיתוח כישורי חיים. באמצעות צוות של 250 מדריכים מקצועיים פועלת העמותה בעשרות מוקדים בכל הארץ, מקריית שמונה ועד אילת ומגיעה לכ-80,000 מוטבים בשנה אשר זוכים בהכשרה טכנולוגית משמעותית ואפקטיבית. קהל היעד המרכזי בפעילות העמותה מתמקד בתושבי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל שאינם זוכים לנקודת זינוק שווה להשתלבות בחברה ובכלכלה הישראלית. • כלת פרס ראש הממשלה ליזמות ולחדשנות (2014) • 100 המשפיעים הגדולים של מגזין TheMarker (2012, 2014). • כלת פרס "עולם של הבדל" שהוענק לה על ידי הברית הבינלאומית לנשים TIAW , (2012).

קצת עלי

אמא לשלשה ילדים. יהונתן, נעה וליאור. מתגוררת במושב בשפלה. בזוגיות עם דוד אהוב ליבי. אוהבת לרוץ בשטח ומזה תשע שנים רצה בקבוצת ריצה. יוגה זה הדבר השני. ובכלל אוהבת להיות בתנועה. אחת מחמישה אחים שגדלו בראשון לציון. חולמת על מסע רגלי של שבועות עם תרמיל על הגב בשקט עם עצצי.

השכלה

תכנית "משמעות" - תכנית לפיתוח מנהיגות בקרב מנכ"לי עמותות, ג'וינט ישראל המכון למנהיגות וממשל (מחזור ז', 2011) מנהלת פרויקטים ויועצת משפטית, קוקירמן השקעות בע"מ (2000-2002). שותפה מייסדת, משרד עו"ד ליפשיץ-גיאת (1996-2000) תואר ראשון במשפטים, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת בר-אילן (1991-1994). תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית, אוניברסיטת בר-אילן (1989-1991) תכנית מובילים דיגיטליים לשלטון המקומי - מחזור א'. במסגרת המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית" במשרד לשיוויון חברתי. (2016) יושבת ראש הפורום לקידום השירות הלאומי אזרחי (2013-2017) וכיום חברת צוות ניהול הפורום ושותפה בצוות המוביל. חברת פורום קולקטיב אימפקט לקידום תעסוקת ערבים (2013- היום)

קרדיט: עמרי מירון

זאב אלדר

מנהל תחום פיתוח פדגוגי מנהל עובדי הוראה

רקע מקצועי

מנהל תחום פיתוח פדגוגי במינהל עובדי הוראה במסגרת זו עוסק בנושאי המשותפים למספר אגפים ומינהלים במשרד החינוך קודם לכן שימשתי כמפקח על הפיתוח המקצועי של עובדי הוראה במחוז הדרום במסגרת תפקיד זה הובלתי מהלכים חדשניים של פיתוח מקצועי והדרכה של עובדי הוראה במחוז תוך התמודדות עם מגזרים שונים. לפני כן הייתי מפקח כולל על בתי ספר יסודיים ועל יסודיים בחינוך הממ"ד במחוז הדרום ולפני כן ניהלתי את בית הספר הקיבוצי דע"ת בקיבוץ סעד.

קצת עלי

מתגורר בכפר מימון שבנגב המערבי נשוי לירדנה המנהלת את המרכז החינוכי בבית החולים אסותא באשדוד הורים לארבעה. בזמני הפנוי אוהב לרוץ בשדות הנגב ורכיבה על אופני שטח

השכלה

תואר ראשון ותעודת הוראה בתורה שבעל פה תואר שני בהצטיינות בלימודי משפט אוניברסיטת בר אילן

קרדיט: עמרי מירון

חדוה שמרלינג

מנהלת תכנית אדוות - מעוז

רקע מקצועי

בתפקידה האחרון ניהלה חדוה את מחלקת החינוך במועצה המקומית קדומים. במסגרת תפקיד זה היא הייתה אחראית על הובלה, פיתוח, וארגון מערכת החינוך ברשות, בניית שותפויות ומתן מענים חינוכיים לצרכי היחיד והקהילה. קודם לתפקידה זה מילאה במועצה המקומית מספר תפקידי ניהול ופיתוח כמנהלת תכנית עיר ללא אלימות, מנהלת ומקימת מחלקת הנוער, ומנהלת תחום החינוך האישי. לפני כניסתה לעבודה ברשות עסקה במחקר בפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב, ובהוראה לתלמידי החינוך המיוחד.

קצת עלי

חדוה מתגוררת בקדומים, יישוב קהילתי בשומרון. היא נשואה לשמחה ואם לחמישה. היא אוהבת לקרוא, לפתור תשבצי הגיון, לפגוש אנשים מעניינים, לחשוב וללמוד.

השכלה

חדוה בעלת תואר שני במדעי החיים ותואר ראשון במדעי החיים ובמדעי הרפואה, שניהם מטעם אוניברסיטת תל-אביב, ותעודת הוראה בחינוך המיוחד מטעם מכללת דוד ילין.

קרדיט: עמרי מירון

חוה פרידמן

פסיכולוגית ארצית. מנהלת אגף פסיכולוגיה. שפ"י. משרד החינוך

רקע מקצועי

חוה היא מנהלת אגף פסיכולוגיה. שפ"י. משרד החינוך. במסגרת תפקידה ממונה על השירותים הפסיכולוגיים חינוכיים ב - 256 רשויות מקומיות. אחראית על השירותים הפסיכולוגיים בשגרה ובחרום בהיבטים של מדיניות , הקצאת משאבים, פיתוח מקצועי של הפסיכולוגים, סטנדרטים מקצועיים ופיקוח. חברת הנהלת שפ"י. שותפה לגיבוש מדיניות בהיבטים של בריאות ורווחה נפשית יחד עם שותפי תפקיד בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד. משקיפה במועצת הפסיכולוגים. חברת המועצה הלאומית למניעת התאבדויות.

קצת עלי

מתגוררת עם צור בגבעת זאב. אנחנו הורים לשלושה ילדים בוגרים שהקנו לנו את הזכות להיות גאים בהם. סבתא מכורה. תופסת הפוגה בטיולי בוקר יומיים עם הכלב, יוגה בקבוצה ולבד, וספר טוב. בעלת תשוקה עזה לדעת.

השכלה

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ושני בפסיכולוגיה חינוכית מאוניברסיטת בן גוריון. דוקטורט מאוניברסיטת ת"א תיזה בנושא: תפיסת הדאגה לאחר (caring) בקרב מנהלי בתי ספר יסודיים ממלכתיים. בוגרת תוכנית מתקדמת לפיתוח מנהלים מאוניברסיטת קיימברידג' אנגליה. בוגרת תוכנית עתודות סגל בכיר מוביל מבית הספר למנהיגות, ממשל וניהול של נציבות שרות המדינה.

קרדיט: עמרי מירון

טליה הראל בז’רנו

מנכ"לית כנפיים של קרמבו

רקע מקצועי

טליה משמשת כמנכ"לית כנפיים של קרמבו החל משנת 2016. בשנת 2009 התחילה לעבוד בכנפיים של קרמבו כאחת העובדות הראשונות, בתפקיד סמנכ"לית תפעול והדרכה. במסגרת תפקיד זה כתבה את תורת ההדרכה וההפעלה של הסניפים וכמו כן ניהלה את פעילות השטח של כנפיים של קרמבו. לפני כן, בין השנים 2006-2008, היתה מנחת קבוצות ואשת צוות בפרוייקט מיכא"ל (מיצוי כישורים אישיים למצויינות). הנחתה קבוצות של תלמידים ביסודי ובתיכון כיצד ניתן לממש בצורה טובה יותר את הפוטנציאל של כל אחד ואחד מאיתנו. לאחר מכן קודמה לתפקיד אשת צוות וניהלה את מערך הפעילות בהכשרות המנחים של הפרוייקט.

קצת עלי

אני בת 37, גרה בשכונת המשתלה בתל אביב, נשואה לאהרון, מנהל מרחב דן בעמותת מט"ב, אמא לאלמה (6) גור ומיקה (תאומים בני 3.5). אני אוהבת מאוד אנשים. נהנית להכיר אנשים חדשים וללמוד מהם. אוהבת לקרוא שירה עברית, להקשיב להרבה סגנונות של מוסיקה ולטייל בשבתות ברחבי הארץ.

השכלה

תואר ראשון באוניברסיטה העברית ביחסים בינלאומיים ומדעי המדינה (הצטיינות דיקאן שנב ג' + סיום התואר בהצטיינות דיקאן). תואר שני בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב הפקולטה למנהל עסקים. כמו כן כתבתי תזה בנושא השפעת ההתנדבות של בני הנוער על תחושת החוללות העצמית והביטחון העצמי.

קרדיט: עמרי מירון

יואב קריים

פיתוח פרויקטים בתחומי חינוך שיקום ורווחה

רקע מקצועי

יואב מנהל שותף של האשכול לשינוי חברתי בבית איזי שפירא וחבר בהנהלת הארגון. מתוקף תפקידיו הוא מוביל את תחום ההכלה בארגון ואחראי על תכניות של סנגור, שינוי עמדות ותחום המדיניות. בנוסף הוא מלמד בקריה האקדמית אונו בחוג לריפוי בעיסוק ובחוג לחינוך, ומלמד באוניברסיטה העברית בחוג לעבודה סוציאלית. לאורך כל שנותיו הוביל תהליכים בשדה המדיניות וברמה הקהילתית לקידום שוויון והשתתפות של אנשים עם מוגבלות לרבות השתתפות בפורומים פורמליים כמו מועצת הביטוח הלאומי וועדת לרון. ופעילות אקטיביסטית במסדרונות השלטון, בתקשורת, בשדה החינוך וברחובות.

קצת עלי

גר ברחובות עם זוגתי אהובתי גלית. בשעות הפנאי אני שומע ספרים, מוזיקה רואה סרטים, מאוד אוהב תיאטרון והופעות חיות.

השכלה

BA בחינוך וסוציולוגיה מהמכללה האקדמית תל חי קורס למידה מהצלחות, בית ספר לשיקום שילוב והחלמה, הקריה האקדמית אונו.

קרדיט: עמרי מירון

יובל אוליבסטון

סגן יו"ר המזכירות הפדגוגית ומנהל אגף א' פיתוח פדגוגי, משה"ח

רקע מקצועי

יובל הוא סגן יו"ר המזכירות הפדגוגית ומנהל אגף א' פיתוח פדגוגי, משרד החינוך. יובל אחראי על גיבוש התשתית הפדגוגית של תחומי הדעת במשרד החינוך ומסייע ליו"ר המזכירות הפדגוגית לעצב את המדיניות הפדגוגית במערכת החינוך. בתפקידו הקודם, היה מנהל אגף מקצועות המורשת, אחראי על עיצוב המדיניות הפדגוגית במקצועות המורשת בבתי הספר של המגזרים השונים בישראל. כמו כן מכהן כרב מחתן בארגון רבני "צהר".

קצת עלי

אני בן 43, גר במושב ניר גלים, נשוי לחני ואב לחמישה ילדים: שני זוגות תאומים (בני 15 ו-10) וילד בן 13.

השכלה

בעל תואר ראשון ושני בהוראת תנ"ך ומחשבת ישראל, הסמכה לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל, קורס מנהלי בתי ספר של "אבני ראשה" ותעודת הוראה.

קרדיט: עמרי מירון

יובל שרייבמן

סמנכ"ל למידה והוראה, אוניברסיטת בר אילן

רקע מקצועי

יובל הוא מייסד ומנכ"ל - המרכז לחדשנות בלמידה, אוניברסיטת תל אביב. המרכז הוקם כדי להתמודד עם אחד האתגרים המשמעותיים במערכת ההשכלה הגבוהה: כיצד ניתן לייצר למידה מותאמת אישית ומבוססת נתונים? למרכז לחדשנות בלמידה יוזמות ושותפויות רבות. החל מפיתוח ויישום תוכנית לאומית בשיתוף משרד החינוך בשם 'תיכון אקדמי מקוון' הדוגלת בהנגשת השכלה אקדמאית לכל תלמיד ובעיקר בפריפריה, דרך יצירת מסלול קבלה חדש לאוניברסיטה ללא פסיכומטרי המבוסס על קורסים מקונים, ועד להקמת Minducate, מרכז מחקר בתחום מדעי המוח והלמידה. בנוסף, המרכז מפתח קורסים מקוונים אשר זכו בפרסים עולמיים עם מעל מליון לומדים מהעולם, היה שותף להקמת כנס שנתי בנושא חדשנות בלמידה (אד-טק) ועוד. בתפקידיו הקודמים יובל שימש כיועץ בכיר לנשיא אוניברסיטת תל אביב ולפני כן שימש יועץ בכיר לממונה על השכר במשרד האוצר ובמסגרת תפקידו היה בצוות שגיבש את הסכם "אופק חדש".

קצת עלי

יובל גר בתל אביב ליד הים ושם הוא נוהג לבלות בסופי שבוע עם בת זוגו ובנו

השכלה

תואר ראשון בכלכלה ופילוסופיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב

קרדיט: עמרי מירון

יוסף חמדאן

מפקח על הפיתוח הארצי בחברה הערבית, מטה משרד החינוך

רקע מקצועי

יוסף מפקח פיתוח מקצועי בחברה הערבית ,במסגרת תפקידי אחראי על מסגרות הפיתוח המקצועי בחברה החברית באמצעות 16 מרכזי פסג"ה ארציים בנוסף עובד בשותפות מול מחלקות לימודי חוץ במוסדות האקדמאיים. בארבע שנים האחרונות מוביל יישום החלטת המשללה 922 לצמצום פערים שבמסגרתה החברה הערבית קיבלה הקצאה של עשרים מליון שח לפיתוח מנהיגות ביניים בתוך בתי ספר כאשר הגוף המתכלל הם מרכזי הפסג"ה.

קצת עלי

נלדתי בכפר יאנוח בגליל המערבי , נשוי ואבא לשלוש בנות כלן מעל לגיל 18 בזמני הפנוי אוהב לעשות הליכה בתוך מטעי הזיתים והחורשות של הכפר להנות מהנוף ולהקשיב למוסיקה

השכלה

תואר שני בלימודי ארץ ישראל באונ חיפה תואר ראשון שפה עברית במכללה האקמית חיפה קורס מנהלים עשרות קורסים בפיתוח המקצועי

קרדיט: עמרי מירון

ליאור שליו

מנכ"ל ויזם שותף אלגימור

רקע מקצועי

ליאור הוא מנכ"ל ויזם שותף אלגימור. ליאור הוא אחד הקולות הבולטים בישראל אשר פועלים למען שיפור החברה הישראלית על כל גווניה דרך שילוב שתי התשוקות שלו - טכנולוגיה ויזמות חברתית. ליאור מקדם בשנים האחרונות גם כיזם אך גם כמנטור ומשקיע את עולם ה impact הישראלי אשר נמצא בהתהוות, עולם של 2 שורות הרווח - עסקית וחברתית יחדיו. ליאור הוא מנכ"ל ושותף מייסד בחברת SimpliiGood אשר עוסקת בייצור אצת ספירולינה טרייה למאכל. החברה עומדת בחוד החנית של ענף האגריטק הישראלי. הוא המייסד של חברת הסטארט-אפ "infogan", חברת ed-tech אשר מחברת הורים ומובילים חינוכיים במסגרות לגיל הרך תחת רשת חברתית מותאמת לעולם החינוכי. הוא שותף מייסד גם של Ed-Tech Israel - גוף אשר מקדם את האקוסיסטם המקומי בתחום החינוך הטכנולוגי. הוא שותף פעיל וחבר בורד בעוד למעלה מ 8 חברות שונות אשר כולן חברות impact שמשלבות מטרה חברתית וטכנולוגיה מתקדמת, מתחומים כמו מים ואגריטק ועד רפואה דיגיטלית. לליאור רקע של למעלה מ 15 שנה היזמות - בהקמה, הובלה ושותפות במיזמים עסקיים וחברתיים.

קצת עלי

נולד וגדל ברמה"ש שם הוא מתגורר כיום יחד עם אשתו עינת ושלושת ילדיו: עידו, עמית ועילי. בזמנו הפנוי ליאור נהנה מאוד מריצות ארוכות ובילוי בחיק הטבע יחד עם משפחתו.

השכלה

לליאור תואר MBA מהמכללה למנהל ותואר ראשון בתקשורת וניהול מאותו המוסד.

קרדיט: עמרי מירון

נבילה מנאע

ממונה על פרויקטים מערכתיים

רקע מקצועי

נבילה היא ס.מנהל אגף החינוך הערבי עיריית ירושלים מנהל חינוך. נבילה בוגרת תואר ראשון חינוך ותואר שני ניהול מלכ"רים מהאוניברסיטה העברית. עסקה במשך 20 שנה בחינוך ניהול ייעוץ וליווי מנהלים. ליוותה מנהלי ארגונים דרך משרד שהקימה "משורה - مشورة" בבניית אסטרטגיית עבודה בהתאם לחזון ולייעוד הארגון, בבניית יציבות ארגונית וכלכלית לארגון. ב2013 התמנתה לסגנית ממונה על מערכת החינוך במזרח ירושלים . והיא שותפה בניהול מערכת חינוך מהמורכבות והגדולות בארץ .שותפה להרבה שינויים צמיחה וחדשנות במערכת בעיקר בתחום ההשכלה גבוהה, פתוח מצוינות, התאמת המערכת למאה ה 21, צמצום הנשירה ועוד.

קצת עלי

ילידת ותושבת אבו גוש נשואה ואם לשלושה ילדים

השכלה

תואר ראשון חינוך תואר שני נהול מלכרים מהאוניברסיטה העברית

קרדיט: עמרי מירון

נזאר סרחאן

מנהל אגף חינוך מע'אר

רקע מקצועי

נזאר מנהל אגף החינוך מע'אר. בעברו היה פקיד נכות כללית במוסד לביטוח לאומי נצרת, מדריך קידום נוער, מנהל השכלה ביחידה לקידום נוער מע'אר, מנהל מרכז לימודי שדה - החברה להגנת הטבע , פרויקטור במחלקת חינוך מע'אר, מנחה השכלה מחוזי תחום היל"ה- קידום נוער, מנהל תכנית עיר ללא אלימות במע'אר וכיום מנהל אגף חינוך במע'אר

קצת עלי

נשוי לאלינא שעוסקת בהוראה, מורה לחינוך מיוחד ואבא לשני בנים מקסימים כרמל וגולן נולדתי וממשיך להתגורר בכפר מע'אר, אוהב מאוד את התא המשפחתי ובזמן הפנאי אוהב לסייר בטבע

השכלה

בגרות מלאה -מגמת ביולוגיה, תואר ראשון קרימינולוגיה ומדעי המדינה, הסבה ותעודת הוראה בחינוך חברתי התמחות קידום נוער, תואר שני לימודי משפט, דיפלומה בניהול ופיתוח משאבי אנוש

נעמי וגה

ממונה על הסמינרים להוראה במשרד החינוך

רקע מקצועי

נעמי ממונה על הסמינרים להוראה במשרד החינוך החל משנת 2018. התפקיד כולל פיקוח ואחריות על ההכשרה להוראה בסמינרים החרדיים בארץ בהם למעלה מ-24,000 לומדות סדירות בשנה. התפקיד כולל קביעת מדיניות בנוגע לאיכות, אופי והיקף ההכשרה, הובלת תהליכי הסדרה ורגולציה, הקמת סמינרים, שת"פ עם משרדי ממשלה אחרים, קרנות וארגונים, שותפות בהחלטות תקצוב הסמינרים, אחריות על ההכשרה החלופית, הפעלת פורומים ארציים וימי עיון להכשרת מנהלות ובעלות תפקידים, והובלת תוכניות קידום חדשנות, שותפות ומצוינות בסמינרים. עוסקת מעל 20 שנה בחינוך. תפקידיה הקודמים: הוראה בתיכונים והכנה לבגרות, במשרד החינוך הובילה את הטמעת רפורמת "עוז לתמורה" בסמינרים החרדיים מטעם המחוז החרדי. וכן ניהלה מרכז השתלמויות לכ-2000 מורות חרדיות בירושלים.

קצת עלי

גדלה בחיפה וכיום בירושלים, נשואה ואם לארבע בנות. בשעות הפנאי הנדירות אוהבת לקרוא ולשבת על שפת הים. מאמינה בשותפות.

השכלה

תואר שני בניהול מערכות חינוך ממכללת הרצוג ותואר ראשון בחינוך ממכללה ירושלים. בנוסף עברה את מסלול האקוויולנט במסגרת סמינר חיפה ובית רבקה, למדה יעוץ ארגוני והשתלמויות רבות בתחום החינוך והניהול.

סולטן אלקרעאן

מנהל מחלקת חינוך מועצה מקומית כסיפה

רקע מקצועי

סולטן משמש כמנהל אגף החינוך במועצה מקומית כסיפה החל משנת 2017. לפני כן ניהל בי"ס יסודי 8 שנים ועבד כמורה 8 שנים. לסולטן ותק של 18 שנים במערכת החינוך שבמסגרתו אייש שלל תפקידים של ריכוז וחינוך. במקביל בין השנים 2005 עד 2015 שימש כראש צוות בעמותת יכולות "קרן רש"י "לפעילות צמצום פערים והגברת התמדה והעלאת אחוז זכאות לבגרות ,בקרב תלמידים מהמגזר הבדואי. פעילות שהסתכמה במילוני שקלים מדי שנה.

קצת עלי

מתגורר בכסיפה בן 40, נשוי +8 . תחביבי קריאה, טיולי שטח בארץ ובחו"ל.

השכלה

בוגר M.A אוניברסיטת תל אביב, תעודת הוראה וקורס מנהלים אוניברסיטת בן גוריון. עם הפנים לתואר שלישי באוניברסיטת תל אביב. כתיבת תיזה חלוצה בנושא ויסות רגשות בקרב מורים בדואים בנוסף לפרסום מאמר משותף לאחרונה עם המנחה שלי בכתב עת Taylor & Francis באותו בנושא.

קרדיט: מעוז

סיגל כהן

מפקחת מחוז משרד חינוך

רקע מקצועי

סיגל מכהנת כמפקחת מחוז משרד החינוך. במסגרת זו, מנחה ומלווה את כלל המפקחים במחוז, מובילה את ת."ע המחוזית תוך פיתוח והטמעת תרבות של הערכה, מלווה את המנהלים החדשים במחוז ומרכזת את הפיקוח המתכלל -פיתוח תפיסה מחןזית לתפקיד המפקח המתכלל , וחיזוק השותפויות עם הרשויות במחוז, בעבר שימשתי כמפקחת כוללת על בתי ספר במחוז, כמו כן כיהנתי כממונה על תכנית מרום,- תןכנית העוסקת בקידום ושיפור התפקוד הבית ספרי, צמצום פערים ושיויון הזדמנויות, ב2011 הייתי הממונה על יישום תהליך מעבר בתי הספר לניהול עצמי, בתחילת דרכי הייתי מורה מחנכת , מדריכה ומנהלת בית ספר.

קצת עלי

מתגוררת בקרית ביאליק, נשואה אמא לארבע בנות , אוהבת ספורט,

השכלה

סיימתי תואר שני במנהל ומנהיגות חינוכית בפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת בתל אביב בהצטיינות יתרה ,כמו כן סיימתי תואר ראשון בחינוך בהצטיינות במכללת הגליל שלוחה של אוניברסיטת בר אילן.

קרדיט: עמרי מירון

ענבל חמיידס

VP Outcomes at Masterschool

רקע מקצועי

ענבל מייסדת שותפה ומנכ"לית ה- P.I.E Challenge מטעם עמותת בוגרי 8200, קרן טראמפ ומשרד החינוך. ה- P.I.E challenge הינו תחרות ארצית בהיקף שלא נראה כמותו לפניי בישראל, לקידום פתרונות ללמידה מותאמת אישית במתמטיקה. הפתרונות שפותחו ע"י הסטארטאפים במסגרת האתגר כיום מוטעמים בכ-500 בתי ספר בכל הארץ ובשימוש אלפי תלמידים. בעת משבר הקורונה, בהובלת מפמ"ר המתמטיקה, ענבל הייתה שותפה בהקמת תכנית "קרוב-רחוק" מטעם משרד החינוך, ברקנו וייס וה-P.I.E Challenge אשר נתנה מענה למאות מורים ללמידה משמעותית מרחוק. במקביל ענבל מלמדת "הקול בראש" – קורס למיינדפולנס וחקר המוח לילדים ונוער בבתי ספר.

קצת עלי

ענבל נהנית בזמנה הפנוי לגלוש, לטייל ולאכול אוכל מקסיקני.

השכלה

לענבל תואר ראשון במדעי הקוגניציה ופסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר מכן, ענבל למדה "שפת הקשב" - תכנית להכשרת מורים למיינדפולנס לילדים מטעם שימי לוי.

קרדיט: עמרי מירון

ענבל רון קפלן

מנהלת אגף מבחנים, ראמ"ה

רקע מקצועי

ענבל עובדת ברשות הארצית למדידה והערכה בחינוך (ראמ"ה), מאז שנת 2006. במהלך השנים ענבל מילאה תפקידים שונים באגף המבחנים בראמ"ה. תחילה, במשך למעלה מעשר שנים ענבל הקימה וניהלה את תחום המחקרים הבין-לאומיים בראמ"ה. במסגרת עבודתה היא הובילה את הביצוע של מחקרי חינוך שונים במערכת החינוך בישראל, ביניהם מחקר PISA של ה-OECD ומחקרי PIRLS ו-TIMSS של ארגון ה-IEA. לאחר מכן, ענבל עברה לנהל את תחום המבחנים הארציים בראמ"ה והייתה שותפה להגיה ולתכנון של מערך ההערכה הארצי החדש. בשנים האחרונות ענבל מנהלת את אגף המבחנים בראמ"ה.

קצת עלי

ענבל נולדה בקיבוץ דברת. כיום היא מתגוררת בקיבוץ משמרות עם בן-זוגה יוסי ושלושת ילדיהם: איתי, יובל ויהלי. בשעות הפנאי ענבל אוהבת לרוץ בשדות ולבלות עם המשפחה בטיולים בסביבה הקרובה והרחוקה.

השכלה

ענבל בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. מחקרה עסק בחקר הבדלים בין-אישיים בעיבוד מילים. היא בעלת תואר שני בנוירו-פסיכולוגיה שיקומית ותואר ראשון במדעי ההתנהגות, שניהם מאוניברסיטת בן-גוריון.

ציונה לוי

מנהל אגף שפות במזכירות הפדגוגית ומפמ״ר אנגלית, משרד החינוך

רקע מקצועי

ציונה משמשת כמנהלת אגף שפות במזכירות הפדגוגית, משרד החינוך. בתפקידה הקודם הייתה מפמ"ר על הוראת האנגלית, מקצוע ליבה עם ממשקים לתחומי דעת נוספים (יסודי ועל יסודי) על כלל המגזרים במשרד החינוך. בתפקיד זה, הקימה ציונה 68 קהילות למידה דיספלינאריות לפיתוח מקצועי של מורים ומדריכים לאנגלית בהתמקדות על קידום שפה דבורה והרחבת ידע אוצר מילים. בשנים אלה במסגרת התכנית הלאומית לקידום לימודי האנגלית, נרשמה עלייה יפה בתוצאות התלמידים וכן התפתחו כלי הערכה חדשים המשקפים ידע, מיומנויות וערכים הקשורים בהוראה ולמידה של אנגלית. הובילה כתיבת תכנית-לימודים לאומית לפי סטנדרטים בינלאומיים והטמעתו גם במסגרת המכללות להוראה והכשרת המורים בתיאום עם המל"ג. קודם, היתה מורה לאנגלית בבית שאן ומילאה תפקיד מרכזי בבית הספר המקיף בבית-שאן, מדריכה מחוזית, מנחה במרכז המורים-מחר 98' והובילה את מקצוע האנגלית ברשת החינוך הגדולה בישראל (אורט) תוך בניית קשרים עם שותפים משמעותיים לקידום הוראת אנגלית בסקטורים השונים. מלמדת בתכניות הכשרת מורים. בעלת דוקטורט מאוניברסיטת תל אביב בתחום מבחני שפה ופרסמה מספר מאמרים בכתבי עת בינלאומיים בתחומים של הערכה דינאמית, אוריינות הערכה וteacher agency בהקשר של שפה דבורה.

קצת עלי

נולדתי בניו-יורק למשפחה שהועידה את עצמה לעלות לישראל, דור שני/שלישי לשואה עם מודעות חזקה לנושא. אחרי שנתיים שירות לאומי, נישאתי לבן בית-שאן ומתגוררת בעיר מאז. יש לנו 7 ילדים, מתוכן זוג תאומות. 4 מתוכם נשואים וחלק נשארו לגור בעמק.

השכלה

בעלת תואר שלישי מאוניברסיטת ת"א בתחום של הערכה דינאמית ומבחני שפה. פרסמה מאמרים במספר כתבי עת אקדמיים בינלאומיים בתחום של אוריינות הערכה, הערכה דינאמית והערכה לשם למידה. מלמדת פרחי הוראה במכללות הוראה (הערכה לקידום הלמידה ודרכי הוראה של שפה דבורה באנגלית)

קובי זמיר

מנהל אגף חינוך מועצה מקומית גני תקווה - אגף החינוך

קרדיט: עמרי מירון

קובי זמיר

מנהל אגף חינוך מועצה מקומית גני תקווה - אגף החינוך

רקע מקצועי

קובי הוא מנהל אגף חינוך מועצה מקומית גני תקווה - אגף החינוך.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: עמרי מירון

רות קנולר לוי

ראש אגף תכנים תכניות הדרכה והשתלמויות, משרד החינוך מינהל חברה ונוער

רקע מקצועי

רות היא ראש אגף תכנים, תכניות, הדרכה והשתלמויות במשרד החינוך, מינהל חברה ונוער, החל מ2018.רות מנהלת אגף המתמחה בפיתוח הון אנושי , ידע ותכנים בחינוך הבלתי פורמלי והחינוך החברתי ערכי. במסגרת תפקידה מנהלת 18 מרכזי הדרכה במחוזות ובמטה, כמרכזי למידה ופיתוח. מייסדת ומנהלת מייזם תכנית הצוערים לחינוך הבלתי פורמלי לרשויות מקומיות פריפריאליות, במסגרת עתודות לישראל, שותפות של משרד החינוך ועמותת שותפויות רוטשילד הפועלת מטעם קרן אדמונד דה רוטשילד. מובילה את פיתוח המאגר הלאומי לשעת חינוך, ותכנית הלימודים החברתית במסגרת הפיתוח לתכנים חברתיים ואחראית על הכשרה וליווי בעלי תפקידים ומנהלים בכירים בחינוך החברתי, המעורבות החברתית, הכנה לצה"ל ומנהיגות צעירה במשרד. במסגרת תפקידה, מובילה כממונה אסטרטגיה של מינהל חברה ונוער את התכנית האסטרטגית של המינהל והחינוך הבלתי פורמלי.

קצת עלי

רות גדלה בעמק יזרעאל במושבה יקנעם ומאז שיחוררה מהצבא עברה להתגורר במרכז הארץ - בתל אביב ומשם לגבעתיים בה גדלו שני ילדיה עמית ואלון. נשואה לעודד. אוהבת לטייל בעיקר באזור השומרון ,ירושלים והכינרת.

השכלה

בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב בהיסטוריה של ע"י ופרס המחקר ממכון יד בן צבי על עבודת התיזה כמקדמת סוגיות חברתיות. תואר ראשון בגיאוגרפיה והיסטוריה ע"י ובוגרת מנהיגות חינוכית מכון מנדל

קרדיט: עמרי מירון

רחל שפרכר פרנקל

ראש תוכנית הלכה, יועצת הלכה, ר"מית. קו-מייסדת פרס האחדות ויום אחדות, ועד מנהל. בית מדרש נשמת, מתן. חברת מועצת החמ"ד

רקע מקצועי

רחלי היא חלק מעולם תלמוד התורה הנשי שהוא חידוש של הדור האחרון בעולם הדתי. היא ר"מית, מלמדת תלמוד והלכה, יועצת הלכה בנשמת וראש המכון ללימודי הלכה מתקדמים לנשים במתן. היא בין המייסדים של מיזם יום האחדות ופרס ירושלים לאחדות ישראל, מרצה ופעילה בארץ ובקהילות בתפוצות בתחומים המקצועיים שלה ובהקשרים של ערבות חברתית, סולידריות וקרוב בין מגזרי.

קצת עלי

רחלי נולדה וגדלה ברמת גן, מתגוררת בנוף אילון, נשואה ואמא לשבעה. אוהבת בע"ח, טבע, כתיבה, מפגש עם אנשים חדשים ומגוונים..

השכלה

באוניברסיטה למדה ביולוגיה ותלמוד, אולם רוב השכלתה ישיבתית - שנים ממושכות של לימודי תלמוד והלכה במדרשות לינדנבאום, מתן, נשמת ובר אילן.

רחלי שטיין

מנכלי"ת מרכז תל"ם

רקע מקצועי

רחלי היא מנכ"לית מרכז תל"ם המטפל בנערות נושרות מהקהילה החרדית, המערך כולל - תיכונים, מרכזי נוער, מענה חירום וכן מרכז הכשרה לצוותים ולהורים. במסגרת תפקידי יוזמת שיתופי פעולה עם הרשויות וכן עוסקת בפיתוח והובלת תהליכים חינוכיים. הקמתי את "יוצאות לחיים" - מיזם תעסוקתי לצעירות בסיכון מרקע חרדי המאפשר להן לרכוש מקצוע במעטפת טיפולית רחבה. קודם לכן שימשתי כסמנכ"לית בעמותת אח"י המקדמת שיוון הזדמנויות בחינוך בקרב אוכלוסיות מוחלשות. במסגרת תפקידי יצרתי שיתופי פעולה עם גורמים ממשלתיים חברתיים ועסקיים, ניהלתי מערך ההכשרות ויזמתי פרויקטים של מנהיגות נשית בקרב יוצאות אתיופיה

קצת עלי

נשואה לאמיתי, אמא להודיה הדר ויאיר. גרה בירושלים

השכלה

בעלת תואר ראשון בחשבונאות ניהולית ומערכות מידע מ JCT. בוגרת קורס אימון אישי (coaching) של אוניברסיטת בר-אילן וקורס פיתוח מנהלים מהטכניון

קרדיט: עמרי מירון

ריאן גאנם

מפקח ארצי על הבחירות, משרד הפנים

רקע מקצועי

ריאן רואה חשבון במקצועו ומשמש כיום כמפקח הארצי על הבחירות, משרד הפנים. לפני כן עבד במשרד האוצר במשך 8 שנים, תחילה ברשות המיסים, כמפקח מס הכנסה בכיר ולאחר מכן בחשב הכללי, כסגן חשב בכיר במשרד החינוך. עד סוף שנת 2012 עבד בחברת פרטנר במשך כ- 8 שנים במספר תפקידי ניהול בכיר בתחום המכירות והשירות.

קצת עלי

בן 37, נשוי ומתגורר בצפון. חובב ספורט מוטורי ובזמני הפנוי מבלה הרבה בשטח ובים. אוהב לנפוש בחול ולחוות תרבויות חדשות.

השכלה

רו"ח, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים ומימון. בוגר קורס מפקחים של רשות המסים.

קרדיט: עמרי מירון

שיפי סננס

מנכלית עמותת מפעלות שמחה

רקע מקצועי

שיפי היא מנכלית עמותת מפעלות שמחה. מוסדות לימוד לכ-600 בנות חרדיות בעיקר ממוצא מזרחי, יזמת ומקדמת פרוייקטים לקידום הבנות כדי שתגענה למקצוע מכובד והשמה במקומות עבודה מכובדים ומפרנסים.

קצת עלי

בת 36 נשואה לאלקנה ואמא ל-5 מקסימים ומתוקים! אוהבת מאד את השבת מכיוון שזה זמן לניתוק והשקעה בקשר המשפחתי. משקיעה את כל כולי לעבודה... זמן איכות בשבילי זה ים וספרים וגם סתם לחלום....

השכלה

תואר ראשון ושני במנהל עסקים בהתמחות בשיווק מעצבת גרפית

מחזור ה'

אבי אלון

מנהל אגף חינוך, מועצה אזורית גוש עציון

אודט סלע

המדענית הראשית, משרד החינוך

אורי אברהם

סמנכ"ל תפעול מטיפיק

אורנה פז

מנהל אגף א', משרד החינוך , מינהל פדגוגי, אגף לחינוך הגיל הרך

אחלאם ח'אלדי

מלווה רשותית מחוזית לגיל הרך, מחוז חיפה, משרד החינוך

אלית שחר-כהן

מנהלת אגף משאבי אנוש, משרד החינוך

אלעזר פויכטונגר

מנהל אגף חינוך, מועצה אזורית הערבה התיכונה

אסף וייס

מנהל קמפוס IL, מערך הדיגיטל הלאומי במשרד הכלכלה והתעשייה

ג'מיל שרקייה

ממונה על חינוך יסודי - אגף ערבי, עיריית ירושלים, מינהל חינוך

דני פסלר

מנכ"ל הקונגרס הישראלי

יובל סרי

מנהל אגף א' תחומי בחירה ורב תחומי, המזכירות הפדגוגית, משרד החינוך

יניב זוהר

חשב בכיר משרד החינוך

יפעת אורון שוורץ

מנהלת אגף פרויקטים אסטרטגיים בבינוי

ישראל חיים שלו

מנהל אגף חינוך, עיריית חריש

כאמל אל עמראני

מנהל אגף חינוך וקהילה, מעוצה מקומית שגב שלום

מולו ברהן

ממונה מחוזית - התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360, משרד החינוך מחוז חיפה ממונה מחוזית

מנחם נדלר

מנהל האגף למחוננים ולמצטיינים, משרד החינוך, המינהל הפדגוגי

מרב אברהמי

סמנכ"ל לעניינים אקדמיים ומזכיר המל"ג

מרדכי יעקבזון

מנכ"ל איגוד מוסדות הפטור, מנהל בעלות חינוך, איגוד מוסדות הפטור

נאיף עואד

מרצה בכיר וחוקר, המכללה האקדמית סכנין

נופר קפון

ראש מנהל חינוך, עריית בת-ים

נחמן גלבך

מנהל המחלקה המונמציפלית, אגודת ישראל, חבר מועצת העיר צפת

ניצן אשבל

מנהל מיזם "מישרים- להוגנות בחינוך", עמותת "מתן משקיעים בקהילה"

נעמה אלקריף

מנהלת אגף חינוך על יסודי, רשת בני יוסף מנהלת פיתוח מקצועי

סינא זחאלקה

מרכזת הפיקוח במגזר הערבי, משרד החינוך מחוז חיפה, פיקוח ערבי

עבד שחאדה

יועץ וועד ארצי לראשי רשויות ערביות, וועד ראשי רשויות ערביות

עמליה בורוביץ בריל

יועצת חדשנות ואסטרטגיה

פאתן דראושה מועד

מובילה בין אגפית לחברה הערבית, ג'וינט ישראל

רנית בודאי-היימן

מנכ"לית מיתרים

שולי אלכסנדר

מפקדת מערך מגן, חיל החינוך והנוער, צה״ל

שורי למברגר

מפקחת ארצית , פתחיה מוסדות לחינוך מיוחד