קרדיט: מעוז

עינת כץ -שרוני

מנהלת הדרכה וידע , התוכנית הלאומית להנדסאים וטכנאים

רקע מקצועי

עינת היא מנהלת ידע ןהדרכה בתוכנית הלאומית להנדסאים וטכנאים, בעברה הקימה וניהלה את מרכז לאודר לתעסוקה , ארץעיר, J.N.F וקרן לאודר ועבדה כמנהלת תוכניות במכון לממשל ולמדיניות בג'וינט, במסגרת תפקידה הובילה את ההכשרה ובניית הרשת לעבור בעלי תפקיד חדש בשלטון המקומי (ממצה משאבים ומפתח כלכלי). כסגנית ממונה מחוזית ואחראית גיל רך בתכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון. במסגרת תפקידה היתה אחראית לייסוד ולהובלת שותפויות בין-משרדיות הנוגעות לילדים ולנוער בסיכון, בגישת הקולקטיב אימפקט. קודם לכן עבדה במכון ברנקו וייס לטיפוח החשיבה, ובו מילאה תפקידי ניהול והובלה של תכניות חינוכיות ותפקידי ארגון ומטה, והתמחתה בתהליכי עבודה על פי תפיסת “הוראה לשם הבנה”. נוסף לאלה עינת עבדה כיועצת רגונית במגזר העסקי בחברת לוטם, וניהלה את מדור פיתוח ההכשרות של חיל המודיעין

קצת עלי

עינת מתגוררת בקיבוץ מגידו. היא נשואה ואם לשלושה

השכלה

לעינת תואר שני בייעוץ ארגוני מהמכללה למינהל, ותואר ראשון בחינוך ומדע המדינה מאוניברסיטת בן גוריון. עוד למדה בכמה קורסים מקצועיים בנושאי ניהול ופיתוח הדרכה

קרדיט: מעוז

חולוד אבו זראקי (מסאלחה)

מנכ"לית, עמותת אעלאם

רקע מקצועי

חולד מסאלחה, עיתונאית בת 41 מכפר דבוריה, עוסקת בתחום העיתונות מזה 22 שנים. מסאלחה התחילה את הקריירה שלה כחוקרת בתחום התקשורת, אחרי שסיימה את לימודיה באוניברסיטה העברית בתקשורת ומדעי מדינה. היא חקרה אופן סיקור הערבים בתקשורת הישראלית בשפה העברית ואופן סיקור הנשים, יחד עם פרופ' אמל גמאל. בהמשך היא התחילה את העבודה שלה כעורכת באתר "בוקרא" ומתחילת 2009 היא מנהלת ועורכת ראשית לאתר. בנוסף, מתחילת 2017 היא מנהלת את מרכז אעלאם- המרכז הערבי לחירויות המדיה והמחקר. במרכז היא מנהלת צוות של 10 פקידים ו 16 פרויקטים הכוללים: סרטים דוקומנטריים, ליווי נשים המתמודדות לבחירות ופוליטיקה, הכשרת עיתונאים צעירים בשיתוף עם אתר "ואי נט", חינוך לצריכה תקשורתית ביקורתית בבתי הספר, ניטור התקשורת הישראלית והכנת דוחות ומחקים בעניין. מסאלחה חברת מזכירות בארגון העיתונאים בישראל, חברת מזכירות בארגון IFEX העולמי, וחברת מזכירות בארגון Ifj.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: אורי אורן

תומר שגב (שטרקשל)

יזם חינוכי ופרויקטור חדשנות בחינוך

רקע מקצועי

תומר הוא יזם טכנולוגי ופרוייקטור להקמת מרכז חדשנות בחינוך, מועצה איזורית עמק יזרעאל. בתפקידו הקודם כיהן כמנהל טכנולוגיות ראשי בחברת הייטק. בעבר שירת ביחידה מיוחדת בחיל האוויר. בעבודתו במשרד הבטחון היה אחראי על תכניות המצוינות לפיתוח כח אדם במערך המחקר והפיתוח הבטחוני של מדינת ישראל. במסגרת תפקידו עוסק תומר בהכשרה ועיצוב המנהיגות המדעית-טכנולוגית העתידית של מדינת ישראל וגיוסה כשלב ראשון לעשייה בתחום המחקר והפיתוח הבטחוני. בעברו עבד תומר כיזם ויועץ בתחום ההיי-טק, זאת לאחר ששימש מספר שנים כראש פרויקט ומהנדס מערכות בחברת 'רפאל'. תומר הוא בוגר של תכנית 'תלפיות' ושירת כלוחם ומפקד צוות ביחידה מובחרת בחיל האוויר!

קצת עלי

תומר, מתגורר במודיעין, נשוי ללימור ואב לשלושה. הוא אוהב ניווט ספורטיבי, טיולים ובישול!

השכלה

לתומר תואר שני בפיזיקה יישומית מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בפיזיקה ומתמטיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שניהם בהצטיינות!

קרדיט: מעוז

ליאת בן אבו

מהנדסת העיר בעיריית אור יהודה

רקע מקצועי

ליאת היא מהנדסת העיר אור יהודה החל מ2018. במסגרת התפקיד אחראית על תכנון שטח השיפוט של הרשות, כולל קידום ותכנון מדיניות התכנון העירונית בהתאמה לעיר הקיימת, ולטווח רחוק, ובהתאמה עם מדיניות התכנון של מטרופולין תל אביב, קידום תכניות אב, תכנית מתאר כוללנית, תכניות רוחביות בכל תחום התכנון של הרשות, טיפול וקידום תכניות תשתיות לאומיות, ותכניות למתחמי דיור מועדפים, ותרגומם לרמת הוצאת היתרי בנייה, גיבוש והכנת תכניות עבודה שנתיות לאגף ההנדסה, ובקרה על ביצועם, בקרה על עבודת מחלקת תכנון, רישוי, פיקוח, השבחה, תשתיות, נגישות וקיימות ורישוי עסקים. טיפול ומתן אישורי בניה (היתרים, טפסי 4, תעודות גמר וכו'). בעבר הייתי במספר תפקידים אחרים ברשויות המקומיות, בניהן, מנהלת מחלקת רישוי בניה בעיריית אור יהודה, ולפני כן, מנהלת תפעול הוועדה בעיריית אשדוד. התחלתי את העבודה ברשויות המקומיות כבודקת רישוי, ומשם עליתי בדרגים המקצועיים. מהתפקיד הראשון ועד היום נחשפתי לעבודה מול תושבים והבנתי שחשוב לי לשים את התושב במרכז ולשלבו בתהליכי התכנון השונים, כולל יצירת תהליכים מקוצרים ופשוטים עבור התושבים, ובשקיפות מלאה.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

יניב אבוחצירא

יזם עסקי

רקע מקצועי

יניב הוא מהנדס תעשייה וניהול במקצועו. בתום לימודיו הצטרף מיד למשפחת סודה סטרים והוא משמש כמנהל תפעול ישראל ואחראי לניהול של ארבעה מפעלי סודה סטרים, המונים כ-1500 עובדים. במסגרת תפקידו יניב אחראי לכל מערך הייצור, הלוגיסטיקה, האחזקה וההנדסה בישראל. יניב ניהל את ההקמה התפעולית של אתר הדגל של סודה סטרים, הנושאת בגאווה את השם "אי של שלום" ומהווה הוכחה לאפשרות לחיות בשלום ביחד ולהפוך למשפחה אחת!

קצת עלי

יניב מתגורר בירושלים (דור רביעי בעיר). הוא נשוי לדנה ואב לשלושה: הילה, נעם ודביר. בשעות הפנאי הוא אוהב לטייל עם משפחתו. יניב חובב יין, ובזמנו הפנוי מתעניין בייצור יין וחולם להקים בעתיד יקב בוטיק משלו!

השכלה

ליניב תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת אריאל!

קרדיט: מעוז

לאה אבוטבול

מנהלת מרכז לפיתוח סגלי הוראה, משרד החינוך מחוז חיפה

רקע מקצועי

לאה ממונה על אחד מהגורמים המרכזיים המשפיעים על איכות מערכת החינוך – פיתוחם המקצועי של עובדי הוראה, תהליך המתרחש לאורך כל הלמידה המקצועית שלהם (Long Life Learning). מרכז פסג"ה שהיא מנהלת אחראי לכ-6000 עובדי הוראה מתשע רשויות. קודם לכן ניהלה לאה את אגף החינוך בחדרה, והובילה תהליכים רוחביים משמעותיים במערכת החינוך דוגמת פתיחת אזורי רישו, הטמעת פדגוגיה חדשנית ותוכניות חינוכיות לאוכלוסיות מוחלשות לצמצום הפערים. לצד אלה קידמה רפורמה מהפכנית בהיבטי תכנון ובנייה של מוסדות חינוך ברוח חדשנית ויצירת מרחבי חינוך ייחודיים. נוסף על כך לאה היא מרצה ומדריכה פדגוגית בחוג להוראת מדעים במכללת גורדון.

קצת עלי

לאה מתגוררת בזכרון יעקב. היא נשואה ליהודה ואם לארז, לתומר ולאורן. בשעות הפנאי היא משחקת כדור רשת.

השכלה

ללאה תואר שני (בהצטיינות) במדיניות ציבורית למנהלים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בהוראת המדעים ממכללת לוינסקי. היא בוגרת לימודי תעודה בניהול מערכות חינוך חדשניות, ניהול אגפי חינוך וקורס דירקטורים.

קרדיט: מעוז

אילן אביטן

מנהל תחום משרד הרווחה במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת

רקע מקצועי

אילן משמש כיום כמנהל תחום משרד הרווחה במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - 105. בתפקידו הקודם היה אילן מנהל תחום משרד הרווחה במערך 'מאור', שהינו מערך משולב משטרתי ואזרחי אשר הוקם בהתאם להחלטות ממשלה כדי למגר ולמנוע את תופעות הבריונות, האלימות והפשיעה ברשת. קודם לכן עבד אילן כמפקח מחוזי בשירות ילד ונוער במחוז דרום במשרד הרווחה. במסגרת תפקידו הוא ליווה מנהלי מחלקות רווחה וצוותים מובילים במחלקות לפיתוח שירותים טיפוליים ומקצועיים בקהילה לטובת ילדים ונוער. הליווי נעשה בתחום המקצועי והתקציבי, וכן בחשיבה על בניית מענים טיפוליים רחבים. בעבודתו הקודמת ניהל אילן מחלקה לשירותים חברתיים במועצה אזורית שפיר, ולפני כן ניהל פנימייה טיפולית לבנות מתבגרות.

קצת עלי

השכלה

לאילן תואר שני ותואר ראשון בעבודה סוציאלית, שניהם מאוניברסיטת בר-אילן. נוסף לכך למד לימודי תעודה בפסיכותרפיה.

קרדיט: אורי אורן

שלומי אבני

חבר וועד מנהל בעמותת נירים. מנכ"ל חברת TAGA URBANIC

רקע מקצועי

שלומי משמש כחבר וועד מנהל בעמותת נירים. מנכ"ל חברת TAGA URBANIC העוסקת בנדלן בפורטוגל. בעברו הוא ייסד וגם ניהל את עמותת נירים, ע"ש לוחם השייטת ניר קריצ'מן ז"ל, המעניקה לבני נוער בסיכון גבוה את ההזדמנות, לעיתים האחרונה, לחזור ולהשתלב במרכז החברה הישראלית. במסגרת פעילות העמותה עם השנים, ייסד את פרוייקט 'נירים בשכונות' אשר מטפלת בנוער בקצה רצף הסיכון בשכונות בהן הם גרים, המתמודדים בקרב הקהילה הנורמטיבית במטרה להשתלב אליה כאזרחים תורמים ונתרמים. על תרומתו לחברה ועל היזמות החינוכית שהוביל במסגרת 'נירים בשכונות' זכה שלומי בפרס יו”ר הכנסת לאיכות חיים לשנת 2011. במקביל לעבודתו, שלומי הוא חבר מועצת העיר אור עקיבא.

קצת עלי

שלומי מתגורר באור עקיבא, נשוי למיכל ואב לחמישה. הוא אוהב ספורט, לימוד היסטוריה ותהליכים פוליטיים.

השכלה

לשלומי תואר שני במנהל ציבורי ותואר ראשון במדעי המדינה, שניהם מאוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

יהודה אבני

מנהל מרחב דרום החטיבה להתיישבות

רקע מקצועי

יהודה משמש כמנהל מרחב דרום של החטיבה להתיישבות החל משנת 2019. במסגרת תפקיד זה אמון על פיתוח המרחב הכפרי בהבטי תכנון פיתוח פיזי כלכלי וחברתי על מנת להוביל לצמיחה דמוגרפית . בתפקידים הקודמים היה אחראי על הפיתוח הקהילתי בנגב ועל הקמת מרחב קהילות עירוני ומשרת בשרות מילואים משמעותי גם היום.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

רונן אבניאלי

מפקד מרחב שפלה, מחוז מרכז, משטרת ישראל

רקע מקצועי

גיוס למשטרת ישראל בשנת 1994 לאחר שירות בצה"ל, חטיבת גבעתי , תפקידים בולטים במשטרה, ראש מפלג חקירות פשיעה מאורגנת ביאחב"ל, פיקוד על תחנות משטרה, שכונות (דרום תל אביב), לב הבירה ( מרכז ירושלים והגזר החרדי), נתניה ( העיר נתניה והישובים הסמוכים) עוזר המפכ"ל. מפקד מרחב לכיש ( שדרות, אשקלון, קרית גת, קרית מלאכי, אשדוד), מפקד מרחב שפלה ( יבנה, רחובות, ראשון לציון, מודיעין, רמלה, לוד)

קצת עלי

בן 51, יליד העיר חולון, נשוי למירב, אב לרוני, בר ובן, מתגורר בראשון לציון, בשעות הפנאי עוסק בנגרות, וגינון.

השכלה

תואר ראשון - מכללת אחווה - אוניברסיטת בן גוריון - מזרח תיכון, היסטוריה תואר שני - אוניברסיטת חיפה - מדעי החברה.

קרדיט: מעוז

מבורך יתברך אברהם

מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל

רקע מקצועי

מבורך הוא מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל. לפני כן כיהן כסגן מפקד משטרת נתניה. במסגרת תפקידו הוא מונה על היבטי בניין הכוח, התחום הלוגיסטי והתקציבים, ומילא את מקומו של מפקד התחנה בהיעדרו. לצד תפקידו, נבחר מבורך להוביל במחוז מרכז את תוכנית "מפקד כחונך", שמטרתה לתת כלים לקצינים בתפקידם הראשון בשטח בהיבטי מנהיגות, פיקוד, ניהול, מקצועיות ופיתוח אישי. בתפקידיו הקודמים היה סגן מפקד משטרת שדות בקדימה צורן, ראש לשכת שיטור וקהילה של מרחב שרון בכפר סבא, ומפקד מרכז שליטה של מחוז מרכז ברמלה, שאליו מתנקזות כל שיחות 1-0-0 מכשני מיליון תושבי המחוז. תפקידים נוספים שמילא בעבר היו קצין אג"מ של משטרת ראשון לציון, וכן ראש משרד קהילה ומשמר אזרחי בראשון לציון. בתחילת דרכו כקצין במשטרה ביצע תפקידי שטח רבים, ובהם קצין סיור במשטרת לוד, קצין מבצעים, קצין הדרכה ומפקד מחלקה במג"ב. את שירותו הביטחוני החל בשנת 1991 עת התגייס למג"ב, והוא בוגר בה"ד 1.

קצת עלי

מבורך מתגורר בגן יבנה. הוא נשוי להדס, אב ליהונתן (11.5) ולדניאלה (7.5). בזמנו הפנוי הוא אוהב לטייל עם משפחתו, לעסוק בספורט ולהאזין למוזיקה.

השכלה

מבורך הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

קרדיט: מעוז

נפתלי אברהם

מנכ"ל המרכז למורשת יהדות אתיופיה

רקע מקצועי

נפתלי משמש כמנכ"ל המרכז למורשת יהדות אתיופיה. בתפקידו הקודם ומשנת 2015 שימש נפתלי כמנכ"ל טק-קריירה, ארגון המסייע לצעירים וצעירות יוצאי אתיופיה לרכוש קריירה בעולם ההיי-טק ולפתח עצמאות כלכלית. התכנית כוללת הכשרה טכנולוגית, סדנאות העשרה, פיתוח אישי ושירותי השמה. מזה 9 שנים משמש נפתלי כחבר וועד מנהל בעמותת 'עולים ביחד', אותה ייסד עם חברים נוספים. במסגרת תפקידו גייס מעסיקים וארגונים לתכנית וכן אלפי מתנדבים לעמותה. במקביל משמש נפתלי כמרצה בנושא "קושי כמנוף להצלחה" במגוון מסגרות, עוסק בניהול הקשר וקידום יוצאי אתיופיה להשתלבות ממנפת בצה"ל ומייסד צוות לקידום ולשילוב יוצאי אתיופיה במערך הטכני של חיל האוויר. קודם לכן, עסק בליווי צוותי הדרכה בהקמת פנימייה לנוער בסיכון, אשבל.

קצת עלי

נפתלי מתגורר ביודפת מזה כ-52 שנה, נשוי ואב לשלושה ילדים. בשעות הפנאי עוסק בריצות מרתון, טיולי שטח, חקלאות וגינון.

השכלה

נפתלי בוגר תואר ראשון בהנדסה מטעם הפקולטה להנדסה חקלאית בטכניון.

קרדיט: ריקי רחמן

מירי אברהם

מנהלת הסיעוד, המרכז הרפואי שמיר

רקע מקצועי

בשיאו של הגל הראשון של מגיפת הקורונה, מרץ 2020, מירי מונתה לתפקיד מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי שמיר - אסף הרופא. טרם מינויה לתפקיד זה , מילאה מגוון תפקידי מטה, ניהול ופיקוד . את דרכה המקצועית החלה בצה"ל ושירתה 10 שנים כקצינה בשירות קבע בתפקידים שונים בחיל הרפואה. בשנת 2004 מונתה לאחות אחראית מלר"ד, ומשם התקדמה להנהלת הסיעוד כמרכזת תחום פיתוח מקצועי, הבטחת איכות וריכוז חטיבת מיילדות וגניקולוגיה. במהלך השנים שמשה כמרצה אורחת בביה"ס לסיעוד בתחומי רפואת חירום ניהול ומנהיגות. יצאה כחברה במשלחת חילוץ והצלה להודו לאחר רעידת האדמה בשנת 2001.

קצת עלי

מירי נולדה במושב נחם למשפחה בת 7 ילדים. כיום מתגוררת בגדרה, נשואה לרון פארמדיק בהכשרתו ואמא ל 4 ילדים . בזמנה הפנוי אוהבת לקרוא, לטייל, לארח ולבלות עם המשפחה.

השכלה

אחות מוסמכת, מומחית במנהל ומדיניות בסיעוד – מנהל הסיעוד משרד הבריאות MEA מוסמך ברפואת חירום אוניברסיטת בן גוריון, מסלול עם תיזה MA מוסמך במדיניות ציבורית, אוניברסיטת תל אביב BA בוגר בסיעוד, אוניברסיטת תל אביב השתלמות מוכרת ברפואה דחופה

קרדיט: מעוז

אורי אברהם

סמנכ"ל תפעול מטיפיק

רקע מקצועי

מתעסק בחיבור בין חינוך וטכנולוגיה בחמש עשרה השנים האחרונות. סמנכ"ל תפעול במטיפיק (עשר אצבעות) מאז 2017, לפני זה ניהל את הפעילות העסקית של החברה בישראל. בעבר ניהל את הפעילות של עמותת יוניסטרים ואת מחלקת הפרויקטי בעמותת תפוח - Appleseeds.

קצת עלי

מתגורר במיתר, נשוי לענבל, ד"ר לתקשורת באוניברסיטת בן גוריון ואבא לשני בנים וכלבה. משחק כדורעף חופים מתי שרק אפשר.

השכלה

בוגר MBA בתכנית המנהלים של אוניברסיטת בן גוריון ותואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר.

קרדיט: מעוז

מרב אברהמי

סמנכ"ל לעניינים אקדמיים ומזכיר המל"ג

רקע מקצועי

מרב היא סמנכ"ל לעניינים אקדמיים ומזכיר המועצה להשכלה גבוהה. בתפקידה כראש האגף האקדמי היא מנהלת את הצוות המקצועי של האגף והפעלתו בתחומי אחריותו, אחראית על כלל המוסדות להשכלה גבוהה ועל תהליך ההכרה וההסמכה של מוסדות אלו ותכניות הלימודים האקדמיות, אחראית על תהליכי הנגשת ההשכלה הגבוהה לאוכלוסיות מיוחדות ועל המכינות הקדם אקדמיות. במסגרת תפקידה, מרב משתתפת בעבודת המטה המרכזית של מל"ג-ות"ת וקביעת מדיניות בנושאים הקשורים לתחום האקדמי. כמו כן, מרב היא מזכיר המל"ג כאשר במסגרת זו היא אחראית על עבודתן ופעילותן של מליאת המל”ג וועדות המשנה שלה.

קצת עלי

מרב מתגוררת בירושלים עם בן זוגה עובד ושלושת ילדיהם: שירה, מאיה ועידן. בזמנה הפנוי מרב אוהבת ללכת לשיעורי יוגה, לשמוע מוזיקה ולשיר. בסופי השבוע ובחופשות היא אוהבת לטייל ולבלות בחיק המשפחה.

השכלה

למרב תואר ראשון ותואר שני במדע המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, יש לה תעודת הוראה במדע המדינה ואזרחות לחטיבות העליונות בבתי הספר העל יסודיים, מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: מעוז

שלמה אברמזון

ראש תחום בטחון ותפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה

רקע מקצועי

שלומי משמש כראש תחום בטחון ותפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה. במסגרת תפקידו מטפל ומרכז נושאים בעלי רגישות ציבורית גבוהה כגון: עבירות ביטוי, עבריינות אידיאולוגית, דיני לחימה ונושאים ביטחוניים. שלומי עומד בראש פורום 'הסתה' והוביל לאחרונה שינוי משמעותי באכיפה בתחום זה. הוא מופיע מעת לעת בבית המשפט העליון ובדיונים בכנסת. קודם לכן עבד במחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות, וטיפל בתיקים מורכבים בתחום השחיתות, עבירות מין ואלימות חמורה. פעילותו החברתית של שלומי כוללת את הקמתה של קרן "פסיפס", כשעד היום הוא חבר בוועד המנהל של הקרן. בנוסף היה חבר בוועדים המנהלים של עמותות "מעגלי צדק" הנאבקת למען צדק חברתי ברוח היהדות וכן של עמותת "דולב בהרים" הפועלת כדי לנהל קהילה דתית-חילונית משותפת במושב נס הרים.

קצת עלי

שלומי מתגורר בנס הרים, נשוי לעפרה ואב ל-4 ילדים. בשעות הפנאי אוהב לקרוא ולבלות עם המשפחה.

השכלה

שלומי בוגר תואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית ותואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים )בהצטיינות( מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה.

קרדיט: מעוז

שמואל אברמזון

סגן הכלכלנית הראשית, משרד האוצר

רקע מקצועי

שמואל מכהן כסגן הכלכלנית הראשית, משרד האוצר. בתפקידו הקודם כיהן כראש אגף מחקר במועצה הלאומית לכלכלה, משרד ראש הממשלה. גוף זה מייעץ לראש הממשלה ולממשלה בנושאים כלכליים ומסייע בגיבוש המדיניות הכלכלית-חברתית של ישראל. בתפקידו כראש אגף מחקר במועצה הלאומית לכלכלה שמואל היה אחראי על הטמעת מתודולוגיות, כלים ותהליכי מחקר לאסטרטגיה הממשלתית וכן על התנעה וריכוז עבודת המחקר של המועצה הלאומית לכלכלה. קודם לכן, שימש כחוקר בכיר בפורום קהלת וכאנליסט בתאגיד ראנד בארצות הברית. בין היתר, חקר סוגיות מדיניות הנוגעות לחיסכון הפנסיוני בישראל, יצוא אנרגיה, תעשיות ביטחוניות, מדיניות מקרו-כלכליות ומתודולוגיות לקבלת החלטות בתנאי אי ודאות. את דרכו במגזר הציבורי החל שמואל ככלכלן בכיר במועצה הלאומית לכלכלה וככלכלן באגף החשב הכללי במשרד האוצר.

קצת עלי

שמואל מתגורר בירושלים, נשוי לרות ואב לרעיה ולשירה. בשעות הפנאי היה רוצה לצאת למסעות סקי, ללמוד יותר תורה ולטייל בעולם.

השכלה

שמואל בוגר דוקטורט בניתוח מדיניות מטעם בית הספר של מכון ראנד שבסנטה מוניקה, ארצות הברית. בנוסף, בוגר תואר שני בכלכלה פיננסית ותואר ראשון בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

מאיר אגאי

מנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי בירושלים

רקע מקצועי

מאיר הוא מנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי בירושלים. לפני כן ניהל כשלוש שנים את תכנית "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון פנים בביתר עילית. במהלך העבודה פעל לשיפור תחושת הביטחון ולחיזוק הקשר שבין הנהגת העיר לגורמי אכיפת החוק. בעבר היו הוא ואשתו במשך חמש שנים הורי בית  ל-12 נערים במשפחתון שיקומי/טיפולי לנוער חרדי בסיכון בפנימיית קריית הילד.

קצת עלי

מאיר נשוי ואב לארבעה, מתגורר בירושלים. אוהב מאוד לבשל וחובב גדול של פיוט.

השכלה

למאיר תואר שני במדיניות ציבורית בתוכנית המנהלים של האוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במימון ושוקי הון מהקריה האקדמית אונו. כמו כן מאיר בוגר קורס הנחיית סדנאות בנושא כישורי חיים וזהות חרדית מטעם ג'וינט ישראל.

קרדיט: מעוז

גומעה אגבאריה

גזבר עירית אום אל פחם

רקע מקצועי

ג’ומעה מכהן בתפקיד גזבר עיריית אום אל פחם מאז שנת 2013. קודם לכן ניהל משרד ראיית חשבון שעסק בביקורת רשויות מקומיות ובהכנת דוחות כספיים של רשויות מקומיות, חברות, עמותות ועצמאיים. עוד עסק בביקורת פנים של תאגיד מים ושל ועדת תכנון ובנייה.

קצת עלי

ג’ומעה גר באום אל פחם. הוא נשוי לסבאח ואב לארבעה בנים ולשתי בנות. הבכור רואה חשבון, השני לומד הנדסת חשמל והשלישי לומד רפואה. הצעירה התקבלה ללימודי פסיכולוגיה השנה. הוא מתמיד בפעילות ספורט, ובמיוחד בהליכה ובשחייה.

השכלה

ג’ומעה הוא בעל תואר ראשון בחשבונאות ובכלכלה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך הוא בוגר השתלמויות מקצועיות רבות, במיוחד בנושא השלטון המקומי

קרדיט: סטודיו רותאנא

עלאא אגבאריה

יועץ אסטרטגי ופוליטי, מרצה לשיווק ופרסום

רקע מקצועי

ניסיון רב ביצירת קמפיינים מסחריים, חברתיים ופוליטיים אפקטיבים. פעיל חברתי בעל היכרות והבנה עמוקה במיוחד של הלך הרוח בקרב החברה הערבית. כותב מאמרים באתרים מקצועיים בתחום השיווק והאסטרטגיה באתרים ישראליים ובעולם הערבי. מרצה לשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו (החל מ-2018),ובמכללת היחידה ללימודי חוץ ומרצה אורח באוניברסיטה העברית. בעל תואר ראשון (B.A) בשיווק ופרסום מטעם הקריה האקדמית אונו.ומוסמך פרקטיקום הבצפר בתחום : פלנינג, בניית מותג וניהול תוכן בדיגטל. בעל תואר שני (M.A) במדיניות ציבורית מאוניברסיטת ת״א.

קצת עלי

מתגורר בחיפה , רווק, חובב אסטרונומיה ורודף כוכבים.

השכלה

בעל תואר שני (M.A) במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

הילאנא אגבאריה

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, עיריית אום אלפחם

רקע מקצועי

עובדת סוציאלית ואשת חינוך. עובדת בעיריית אום אלפחם מזה 29שנה . עד 2013 עבדתי במחלקה לשירותים חברתיים במספר תפקידים, והתפתחתי מקצועית ועסקתי בכמה תחומים טיפוליים, הנחית קבוצות, חינוך מיני, טיפול בטרואמה, טיפול בילדים נפגעים מינית, טיפול בנוער בסיכון והתקדמתי לתפקיד מדריכה ראש צוות. בשנת 2013 התחלתי לבנות גשר בין חינוך לרווחה הקמתי וניהלתי היחידה לטיפול בפרט, (יחידת סיוע לפתוח יכולות המורים לעבודה מקצועית עם ילדים בסיכון והדרה)3 שנים אחרי ניהלתי בנוסף את המחלקה לחינוך יסודי. בחודש אוקטובר 2021 התחלתי לנהל את המחלקה לשירותים חברתיים ברשות, תפקיד מורכב עם הרבה אתגרים .

קצת עלי

נולדתי, גדלתי וממשיכה להתגורר בעיר אום אלפחם, נשואה ואימא ל4 ילדים . הבת הבכורה בת 28 , שני בנים 23 ו 25 והקטנה בת 16שנים. מנסה לשמור על אורח חיים בריאותי ואוהבת לאכול שוקולד מריר. עושה ספורט פעמיים בשבוע, אוהבת לנסוע לחו"ל, לקרוא רומנים ולבלות עם חברות בזמן הפנאי.

השכלה

בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית, תואר שני טיפול בילד ונוער אוניברסיטת חיפה, תעודת הוראה ממכללת גורדון . לימודי תעודה בכמה תחומים טיפוליים

קרדיט: מעוז

יעל אגמון

רכזת ביטחון, משרד האוצר

רקע מקצועי

יעל היא רכזת רווחה וביטוח לאומי באגף התקציבים של משרד האוצר. במסגרת תפקידה היא אחראית לתכנון מדיניות ולתקצוב בתחומי רווחה, קליטה וביטוח לאומי.

קצת עלי

יעל מתגוררת בירושלים.

השכלה

ליעל תואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: ריקי רחמן

אלונה אגרצ’וב

מנהלת סיעוד חטיבה פנימית, איכילוב

רקע מקצועי

מנהלת סיעוד בחטיבה פנימית בבי"ח איכילוב. מהתפרצות מגפת הקורונה מרץ 2020 ניהלה את מחלקות הקורונה בביה"ח. קודם לכן ניהלה את היחידה למניעת זיהומים מ- 2017. את דרכה המקצועית כאחות התחילה ב- 2007 במחלקת השתלות מח עצם ברמב"ם. לאחר מכן עברה ב- 2014 לניהול אשפוז יום המטו-אונקולוגי בבי"ח איכלוב.

קצת עלי

מתגוררת בת"א, נשואה ואמא ל-3 ילדים.

השכלה

תואר ראשון בהצטיינות יתרה בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת בן-גוריון. במסגרת תוכנית ענבר לומדת לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת ת"א.

קרדיט: מעוז

עיינה אדלר

מנהלת אגף בכיר לפיתוח הון אנושי ברשויות המקומיות משרד הפנים

רקע מקצועי

עיינה מנהלת את האגף הבכיר לפיתוח ההון האנושי ברשומ"ק החל מינואר 2022. האגף כולל ארבע סביבות עבודה: עתודות ניהוליות (תוכניות הצוערים ברשומ"ק, תוכנית מקום ועוד), הכשרות וידע (פיתוח תורה מקצועית והכשרות בכירים ברשומ"ק), פיתוח ארגוני (תהליכים ארגוניים בהתאם להחלטות ממשלה) וחדשנות ודיגיטציה (תוכנית הזירה, מובילים דיגיטליים). לפני כן ניהלה את אגף הכשרות וידע במשרד הפנים משנת 2018, והיתה אמונה על הקמת בית הספר החדש לניהול בכיר בשלטון המקומי. לפני כן ניהלה את פיתוח המדיניות, המחקר וקשרי החוץ בנציבות שירות המדינה. עיינה הצטרפה לשירות המדינה כחלק מתוכנית המצוינות "צוערים לשירות המדינה". לפני כן הייתה מנהלת הדרכה במגזר העסקי ומנהלת פרויקטים במגזר השלישי.

קצת עלי

עיינה היא חברת קיבוץ הראל שבשפלת יהודה. היא נשואה לאמיר ואם לרימון, אלון ועמית. היא פעילה בוועדת התרבות ואחראית לשנת בר המצווה.

השכלה

עיינה היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני נוסף במדע המדינה מטעם אותה אוניברסיטה, ותואר ראשון במדע המדינה וגיאוגרפיה מטעם אוניברסיטת בר-אילן. נוסף על כך היא השלימה לימודי תעודה בניהול משאבי אנוש, ורואה אנשים ככוח המניע וכחוזקה של כל ארגון.

קרדיט: אורי אורן

שילה אדלר

ראש מנהל התיישבות במשרד הבינוי והשיכון

רקע מקצועי

שילה הוא ראש מנהל תשתיות משרד התחבורה. בתפקידו הקודם שימש כמנכ"ל מועצת יש"ע. בעברו, שימש כמנכ"ל הגרעין התורני בלוד. הגרעין התורני בלוד הוא הגרעין הגדול בארץ, המכיל כ-500 משפחות, מתמודד עם האתגרים השונים בעיר  לוד בתחומי רווחה, חינוך וביטחון. במקביל, בשנתיים האחרונות, הוא חבר ב'פורום מנהיגות צעירה של נשיא המדינה'. מעבר לכך משמש שילה כיו"ר (בהתנדבות) של המכינה הקדם צבאית בעלי ובבחירות האחרונות אף נבחר לכהן כחבר מליאת המועצה האזורית בנימין. כמו כן, שילה משמש כיו"ר בתנועת 'רעננים'- צעירי הציונות הדתית. כיום משרת שילה כסמג"ד במילואים בחטיבת אלכסנדרוני.

קצת עלי

שילה נשוי להדס, מתגורר בעלי ואב לחמישה. הוא אוהב לרכב על אופניים, לרוץ למרחקים ארוכים וללמוד תורה עם הילדים.

השכלה

לשילה תואר שני במדעי המדינה ותואר ראשון בחינוך, מאוניברסיטת בר אילן.

קרדיט: אורי אורן

אריק אדלר

גזבר עיריית בני ברק

רקע מקצועי

משנת 2004 אריק משמש כגזבר ומנהל משאבי האנוש של עיריית בני ברק. אריק שותף בכיר לעיצוב ויישום מדיניות ומשמש כראש צוות ההיגוי העירוני לתהליך ההבראה והשינוי הארגוני. קודם לכן, בשנים 2000-2004 שימש אריק כסמנכ“ל כספים ומנהל אגף משאבי אנוש בחברת עמיד. במקביל, עוסק אריק בפעילות ציבורית והתנדבותית-מרצה מטעם משרד הפנים בתכניות הכשרה לליווי רשויות בתהליכי הבראה והתחדשות עירונית, בנוסף אריק מלווה כלכלי בהתנדבות של עמותות ציבוריות, ’יד לאחים‘ ו‘רפואה וחיים‘ המעניקות שירותי סעד רפואי וחברתי לאוכלוסיות נזקקות בחברה הישראלית. אריק בשירות מילואים פעיל כראש ענף כלכלה ביחידה יעודית בפיקוד צפון.

קצת עלי

אריק נשוי ואב לחמישה, מתגורר בבני ברק. בזמנו החופשי אריק לומד, קורא ומטייל בשבילי ארץ ישראל.

השכלה

לאריק תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במנהל עסקים במגמות חשבונאות ומערכות מידע מטעם המסלול האקדמי, המכללה למינהל. בנוסף אריק בוגר קורס ניהול בכיר בעיריית בני ברק ובעל תעודה כמגשר כללי.

קרדיט: דוברות כללית מחוז חיפה וג"מ

משה אדלר

מנהל מגזר חרדי מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

משה הוא מנהל מגזר חרדי מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית. בתפקידו הקודם היה עוזר ראש המועצה במועצה מקומית רכסים ומטפל בנושים שונים בלשכה וכן כמנהל עיר ללא אלימות, איגוד ערים, ופרוייקטים. לפני כן כיהן בתפקידים ציבוריים שונים, אגף התרבות בעיריית חיפה, ניהול רשת גני ילדים בחיפה, לימודיים תורניים, ניהול סניף איחוד הצלה מרחב חיפה ותפקידי מערכות בחירות ארציים.

קצת עלי

משה מתגורר בחיפה. הוא נשוי ואב לשישה. בשעות הפנאי הוא אוהב ללמוד בחברותא, וכן מתנדב כחובש בכיר באיחוד הצלה, בביה"ח רמב"ם ובעזר מציון, וקורא ספרות מקצועית.

השכלה

משה לומד בשנה ב' לתואר ראשון רב-תחומי באוניברסיטת חיפה. הוא בוגר לימודים תורניים משה למד מגוון קורסים והכשרות: חובש וחובש בכיר, ניהול זירות אירוע וניהול מתנדבים, רישוי אירועים המוניים ממשרד הפנים, פיתוח מיומנויות ניהול, הכשרת מנהלי על"א במשרד לביטחון פנים.

קרדיט: אורי אורן

טל אוחנה

ראש מועצה מקומית ירוחם

רקע מקצועי

טל מכהנת כראש מועצה מקומית ירוחם. בתפקידה הקודם כיהנה טל כסגנית וממלאת מקום ראש מועצת ירוחם וכן החזיקה את תיק החינוך והפיתוח האסטרטגי. בנוסף, היא חברה בוועדות המכרזים והארנונה, ומשמשת כדירקטורית בחברה לפיתוח הכלכלי של ירוחם. בשנים 2009-2010 כיהנה טל כמנהלת עמותת "צעירים בירוחם", מיסדה את תחום הצעירים בעיר ובמקביל הקימה וניהלה את התכנית הארצית למנהיגות סטודנטים של מרכז מעשה. שנה לפני כן שימשה טל כרכזת תכנית מנהיגות סטודנטים בקרן רש"י במכללה האקדמית עמק יזרעאל ויזמה תכניות ופרויקטים חברתיים שונים. בשנת 2007 עבדה טל כמנהלת יחידת אייסף במכללת עמק יזרעאל. בשנתיים שקדמו לכך עסקה בהוראה וליווי חברתי בכפר הנוער ויצ"ו נהלל, בהפעלת עמותת סיוע לנצרכים על ידי בני נוער בירוחם, בליווי והנחיית גרעין הסטודנטים צב"י בירוחם, ובסיוע בהפעלת פרויקט סל"ע לנערות עולות של ארגון ידידים. בשנים 2004-2005 ריכזה פרויקטים בתחום הנוער במתנ"ס ירוחם – היא ייסדה את תנועת "אלפונסו צבע" לעידוד עלייה וחינוך ציוני בקרב יהדות מרוקו וניהלה בהתנדבות את סניף לתת בעיר.

קצת עלי

טל מתגוררת בירוחם

השכלה

טל מסיימת תואר שני בייעוץ ופיתוח אסטרטגי-ארגוני מטעם המכללה למנהל. בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ארגונית מטעם מכללת עמק יזרעאל, אותו סיימה בהצטיינות יתרה. קורסים והשתלמויות בתחומי מיומנויות הדרכה והוראה, ועבודה עם נוער בסיכון.

קרדיט: מעוז

שירה אוחנה

מנכ״לית המועצה המקומית חורה

רקע מקצועי

בעשור האחרון עוסקת בצמצום פערים ובחיזוק חוסנה של החברה הישראלית באמצעות הכשרה של צעירים, בעיקר מהפריפריה הגאו-חברתית, להובלת שינוי מתוך עמדות השפעה בחברה ובכלכלה. ב-2016 היתה בין מייסדי ארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד, ניהלה את תכנית המנהיגות ״קו הזינוק״ ובשנתיים האחרונות משמשת כסמנכ״לית האסטרטגיה והפיתוח הארגוני בארגון.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: עמרי מירון

יובל אוליבסטון

סגן יו"ר המזכירות הפדגוגית ומנהל אגף א' פיתוח פדגוגי, משה"ח

רקע מקצועי

יובל הוא סגן יו"ר המזכירות הפדגוגית ומנהל אגף א' פיתוח פדגוגי, משרד החינוך. יובל אחראי על גיבוש התשתית הפדגוגית של תחומי הדעת במשרד החינוך ומסייע ליו"ר המזכירות הפדגוגית לעצב את המדיניות הפדגוגית במערכת החינוך. בתפקידו הקודם, היה מנהל אגף מקצועות המורשת, אחראי על עיצוב המדיניות הפדגוגית במקצועות המורשת בבתי הספר של המגזרים השונים בישראל. כמו כן מכהן כרב מחתן בארגון רבני "צהר".

קצת עלי

אני בן 43, גר במושב ניר גלים, נשוי לחני ואב לחמישה ילדים: שני זוגות תאומים (בני 15 ו-10) וילד בן 13.

השכלה

בעל תואר ראשון ושני בהוראת תנ"ך ומחשבת ישראל, הסמכה לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל, קורס מנהלי בתי ספר של "אבני ראשה" ותעודת הוראה.

קרדיט: מעוז

ליבנת (לובה) אוליניצקי

סמנכ"ל תכנון נתיבי ישראל

רקע מקצועי

מ2014 עובדת ברשות מקרקעי ישראל באגף תשתיות ופיתוח. ב6 שנים האחרונות, כסגנית מנהל אגף, מובילה הסכמי גג ב19 רשויות מקומיות ואחראית על פתרון חסמי דיור ברמת השלטון הרכזי והמקומי. מנהלת תקציבי פיתוח תשתיות של מעל 3 מיליארד ש"ח לשנה ונוגעת בכל היבטי ענף הדיור. בעלת תאר ראשון בכלכלה ותאר שני במנהל עסקים ומימון. עם סיום הלימודים, עבדתי כ7 שנים בהייטק כאנליסטית פיננסית בכירה.

קצת עלי

נולדתי במולדובה ועליתי לארץ ב1990. כיום, נשואה לגבי ואמא לניקול (16) קארין (13) ונתנאל (6). אוהבת ומכורה לספורט ואורח חיים בריא, מתאמנת כ5 ימים בשבוע בכל סוגי האימונים. נהנית לבלות עם המשפחה שלי בבית ובחוץ.

השכלה

תאר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת העברית בירושלים . תאר שני במנהל עסקים ומימון במכללה למנהל.

קרדיט: מעוז

תמי אומנסקי

מנהלת אגף א' לחינוך מיוחד

רקע מקצועי

תמי היא מנהלת אגף א חינוך מיוחד במשרד החינול בעבר ניהלה את תחום משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ובני נוער ברשת– מערך בין-משרדי ייחודי בישראל ובעולם. היא שותפה להקמה, לגיבוש החזון והמדיניות ולבניית תורת ההפעלה. תמי מקימה את תחום החינוך כחלק מהמערך וכאגף חדש בשפ”י במשרד החינוך. נוסף לכך תמי היא מרצה בתואר שני בייעוץ החינוכי במל”א (המרכז ללימודים אקדמיים). בתפקידה הקודם הייתה תמי סגנית מהלת אגף ייעוץ והייתה ממונה על הפיתוח המקצועי ועל הייעוץ בגיל הרך, ולפני כן מפקחת על יועצים חינוכיים. בכל תפקידיה בעבר ובהווה תמי פועלת לקידום הרווחה הנפשית, מתוך תפיסה הוליסטית אקולוגית ומתוך חקירה של עולם המשמעויות ופיתוח מיומנויות להתמודדות במציאות משתנה.

קצת עלי

תמי מתגוררת ביישוב הקהילתי צור יגאל. היא בת זוג של אפרי ואם לנדב, לעמית ולאיתי.

השכלה

לתמי תואר שני בייעוץ חינוכי עם התמחות בפסיכולוגיה התפתחותית מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב. נוסף לכך היא בעלת הכשרה בייעוץ ארגוני והכשרה להדרכת סופרוויז'ון ליועצים חינוכיים, וכן בוגרת תוכנית להכשרת מגשרים ותוכנית להנחיית קבוצות מודעות.

קרדיט: אורי אורן

אלונה בר און

מו״ל גלובס

רקע מקצועי

אלונה משמשת כמנהלת ומייסדת קרן 'בית וגג', קרן ייזום והשקעות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. אלונה גם מכהנת כדירקטורית בחברת הקניונים והמרכזים המסחריים מליסרון, והיא יו"ר ביומון הכלכלי 'גלובס'. בשנים קודמות שימשה כיועצת כלכלית בחברת 'פרופ' יצחק סוארי בע"מ'. במסגרת תפקידה ליוותה את החברות הגדולות במשק בתהליכי מיזוגים ורכישות. את שירותה הצבאי סיימה אלונה ככתבת צבאית בשבועון 'במחנה'.

קצת עלי

אלונה מתגוררת בתל-אביב

השכלה

לאלונה תואר שני במנהל עסקים מטעם בי"ס INSEAD (צרפת וסינגפור), ותואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מטעם אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, לאלונה רישיון רואה חשבון.

איימן אזברגה

עוזר ראש המועצה מועצה מקומית כסייפה

רקע מקצועי

איימן משמש כעוזר ראש המועצה המקומית כסייפה החל מ2019. מתוקף תפקידו אחראי על תחום התעסוקה במסגרת זו הוא נפגש עם יזמים ובעלי מפעלים באזור הדרום במטרה לקדם את פיתוח התעסוקה ביישוב , הוא מקשר בינם לבין הגורמים הרלוונטיים ברשות . איימן שותף ביחד עם הצוות הבכיר ברשות לקידום המשך הפיתוח ביישוב והובלת של שינוי ההתנהגות ברשות יחד עם יועצים חיצוניים .

קצת עלי

השכלה

עופר אזרד

תחום הבנייה

רקע מקצועי

עופר שימש כמנכ"ל עיריית טבריה. במסגרת תפקידו הוביל את תחום משאבי האנוש, השירות לתושב וההערכות לחירום ברשות. כמו כן, תיכלל את עבודת המטה והאינטגרציה ברשות והוביל תהליך של פיתוח ארגוני לטובת מצוינות ארגונית. קודם לכן שירת עופר בתפקידי פיקוד ומטה במערך הטכנולוגי של צה"ל והשתחרר בדרגת אל"מ לאחר 30 שנות שרות, כמפקד בסיס ההדרכה של חיל הטכנולוגיה והאחזקה (בה"ד 20). בשירותו הצבאי מילא עופר מגוון תפקידי שדה ומטה במערך הנפרש מרמת הגדוד ועד לרמת הפיקוד והחיל.

קצת עלי

עופר מתגורר בכפר תבור. הוא נשוי לאפרת ואב לאייר, אורן ואיתי. הוא חובב ספורט, ובשעות הפנאי מבלה ברכיבת שטח ובריצה. התחביב שלו לנפש – נגרות.

השכלה

עופר הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי. הוא בעל תואר שני במדעי החברה באסטרטגיה לאומית מטעם אוניברסיטת חיפה, תואר שני בניהול לוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בסטטיסטיקה מטעם אוניברסיטת חיפה. נוסף לכך הוא השלים קורס דירקטורים למנהלים וקורס מנכ"לים מטעם משרד הפנים.

קרדיט: מעוז

פיליפ אזרד

מנכ"ל עיריית אילת

רקע מקצועי

פיליפ הוא מנכ"ל עיריית אילת. במסגרת התפקיד הוא אמון על ניהול כולל של יחידות העירייה השונות, תוך פיתוח, הובלה והטמעה של תהליכי פנים וחוץ בכלל תחומי הפעילות של רשות מקומית, בניית תוכניות אב ופיתוח אסטרטגיות עירוניות במגוון תחומי פעילותה של העירייה. בשנים 2004–2010 היה מנכ"ל החברה הכלכלית לאילת.

קצת עלי

פיליפ מתגורר בעיר המקסימה אילת. הוא אב לדניאל ועידן. בשעות הפנאי הוא אוהב להיות עם בני המשפחה. הוא מאמין ביכולת של קבוצה להגשים חלומות.

השכלה

פיליפ הוא בעל תואר שני במנהל עסקים התמחות במימון (בהצטיינות) מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות בחטיבות למנהל עסקים וכלכלה (בהצטיינות יתרה) מטעם אותה אוניברסיטה.

קרדיט: אשתו

בסאם סייד אחמד

פרוייקטור ופיתוח מנועי צמיחה, כלכלה מקומית ואזורית, קרן פורטלאנד ישראל. מנכ"ל חברה עסקית פרטית

רקע מקצועי

בסאם הוא פרוייקטור ופיתוח מנועי צמיחה אזוריים , ופיתוח כלכלה מקומית ואזורית , פרוייקטור בקרן פורטלאנד ישראל. לפני כן עבד כרכז פרויקטים במעוף אשכול גלילי, ולאחר שנה שימש כמנהל מרכז העסקים ומעוף סכנין. במסגרת התפקיד שימש כיועץ ומלווה עסקי לעסקים וליזמים באזור, ניהל מרכז עסקים כחממה עסקית ליזמים ועסקים חדשים ועזר להם דרך השרותים המוענקים ע"י משרדי הממשלה לצמוח ולהתפתח ולגדול בעשייה העסקית. עזר בהנגשת שרותי משרדי הממשלה לעסקים עד 100 עובדים באזור הצפון כמו מימון, יעוץ, סדנאות והדרכות.

קצת עלי

בסאם מתגורר בסכנין. הוא נשוי לאמל, מורה לחינוך מיוחד, ואב לארבעה. הוא בעל עסקים וזכיין של רשתות אופנה, ובזמנו הפנוי אוהב לבלות עם המשפחה ולטייל בארץ.

השכלה

לבסאם תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה. הוא בוגר הכשרות ולימודים מגוונים בתחומי ניהול וביקורת פנים במועצות ובעיריות, וכן הכשרות בתחום האימון והנחיית קבוצות.

קרדיט: עמרי מירון

אהרון אטיאס

מנכ"ל עיריית לוד

רקע מקצועי

אהרון הוא מנכ"ל עיריית לוד החל משנת 2013 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתפקודה הכללי של העירייה, למתן שירות לתושבים וליישום חזונם של ראש העיר והמועצה. קודם לכן הקים את הגרעין התורני בלוד והיה מנהלו במשך עשר שנים. בהמשך הקים את המכינה הקדם-צבאית מעוז ואת גרעין רמת אשכול, והיה מנהל הארגון.

קצת עלי

אהרון מתגורר בלוד. הוא נשוי לשמרית ואב לארבעה: נריה, דביר, מתן ותהל. בשעות הפנאי הוא משתתף בקבוצת ריצה.

השכלה

אהרון הוא טכנאי אלקטרוניקה ומחשבים. הוא בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון במדעי המדינה – גם הוא מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

קרדיט: רעות איזק

אודי איזק

ראש מינהל חינוך, עיריית כרמיאל

רקע מקצועי

אודי הוא ראש מינהל החינוך בכרמיאל. ניהל בעבר את מחלקת החינוך במועצה האזורית מגילות ים המלח . קודם לכן מילא תפקידים שונים בתחום החינוך וידיעת הארץ בתנועת הנוער, בקיבוץ ובארגונים שונים. הוא בוגר תנועת “הנוער העובד והלומד”, והדריך בעבר גרעיני נח”ל. כן עבד כמנהל חינוך יישובי, יועץ ארגוני למוסדות חינוך, מורה, מדריך טיולים וסדנאות שטח, ועסק בחקר ההיסטוריה של חבל ים המלח.

קצת עלי

אודי גדל ברמת ישי שבעמק יזרעאל. הוא חבר קיבוץ אלמוג

השכלה

לאודי תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת תל- אביב, ותואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה. נוסף לאלו יש הוא בעל תעודת הוראה.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אסיף איזק

ראש מועצה, מועצה אזורית חוף הכרמל

רקע מקצועי

ראש המועצה האזורית היפה בארץ

קצת עלי

קיבוצניק, יהודי ציוני. אבא לאיתמר אורן ואמי נשוי באושר ליעל

השכלה

תואר שני במשפטים

מרדכי אייכלר

מייסד ובעלים, בראשית ג'נסיס תעסוקת חרדים

רקע מקצועי

מרדכי הוא מייסד ויו"ר אחים גלובל. בשנת 2005 יזם מרדכי פעילויות לסיוע ולגישור בין צעירים חרדים המעוניינים בכך לבין עולם התעסוקה. בהמשך הרחיב את הפעילות לנושא היזמות והחיבורים הגלובליים העסקיים של הקהילה.

קצת עלי

מרדכי מתגורר באשדוד. הוא נשוי למירי, מורה למדעים, ואב לחמישה. בכל רגע פנוי הוא אוהב ללמוד גמרא.

השכלה

למרדכי השכלה ישיבתית תורנית.

קרדיט: מעוז

חוי אייל

מנכ"לית המרכז הקהילתי אזורית בקעת הירדן

רקע מקצועי

חוי היא מנכ"לית המרכז הקהילתי במועצה האזורית בקעת הירדן (ע"ר), השייך לרשת המתנ"סים של החברה למתנ"סים, מאז שנת 2010. מתוקף תפקידה היא אחראית לכל תחומי הפנאי, החברה והקהילה ברחבי המועצה: מעונות ומשפחתונים לגיל הרך, תחום הילדים והנוער - חוגים, חופשים ואירועים - מרכז צעירים והגיל השלישי, וכן לתחומי התרבות והספורט ברשות. לפני תפקידה הנוכחי הייתה רכזת הגיל הרך ברשות, ורכזת השלוחה הצפונית של המרכז, וקודם לכן עסקה תקופה קצרה בהוראה.

קצת עלי

חוי מתגוררת בשדמות מחולה. היא נשואה ואם לארבעה. בשעות הפנאי היא אוהבת לקרוא, ללמוד ולסרוג.

השכלה

חוי נמצאת בעיצומם של לימודי תואר שני במינהל עסקים - התמחות בניהול, באוניברסיטת אריאל. יש לה תואר ראשון במינהל, חשבונאות ותנ"ך ממכללה ירושלים לבנות - בית וגן, ותעודת הוראה.

קרדיט: מעוז

רון אייפר

ראש החטיבה לאנרגיה מקיימת (בפועל) במשרד האנרגיה

רקע מקצועי

לפני כן היה סמנכ״ל כלכלה ואסטרטגיה ברשות הגז הטבעי. לפני העיסוק באנרגיה, רון היה חלק מהמטה הכלכלי-חברתי במשרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידו היה אחראי לריכוז ולגיבוש מדיניות המשרד במגוון נושאי ליבה מאקרו - כלכליים ובראשם האצת הצמיחה, יוקר המחיה, תקציב, תקשורת, ואנרגיה. נוסף לכך רון ריכז את המאמץ הממשלתי לחיזוק הקשרים הכלכליים עם סין ועם אפריקה. רון היה אחראי מטעם המשרד גם לתחום התשתיות, לתכנון ולבנייה, ומשמש כנציג ראש הממשלה במוסדות התכנון הלאומיים. קודם לכן היה יועץ לארגון העבודה העולמי ויועץ אסטרטגי למגזר הציבורי בחברת .Deloitte

קצת עלי

רון הוא ירושלמי שגר בתל-אביב. בזמנו החופשי הוא חותר בירקון.

השכלה

לרון תואר שני בפיתוח כלכלי בין-לאומי מאוניברסיטת קיימברידג', אנגליה, ותואר ראשון (בהצטיינות) בפילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה (פכ"מ) מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

יערה איסר

מנהלת תחום תכנון ופיתוח תשתיות, היחידה לפיתוח ויזמות מזרח ירושלים

רקע מקצועי

יערה היא ראש תחום תכנון ופיתוח תשתיות ציבוריות ביחידה לפיתוח מזרח ירושלים במשרד ירושלים ומורשת. במסגרת זו היא פועלת לצמצום הפערים במזרח ירושלים באמצעות הנעת תהליכי תכנון ופיתוח תשתיתי, תעסוקתי וכלכלי. יערה עובדת גם כחוקרת במכון ירושלים למחקרי מדיניות, ובמחקריה מתמקדת במיפוי הצרכים וגיבוש המדיניות עבור השכונות במזרח ירושלים וכן בוחנת אפשרויות לתכנון מרחבים המעודדים מפגש חיובי בין-מגזרי. בשנת 2017 הייתה יערה מנחה ויועצת תוכן בתוכנית "מובילים שינוי מזרח ירושלים", תכנית להכשרת בכירי ממשלה ועירייה. במסגרת זו הייתה שותפה לבניית תחום פיתוח התשתיות. קודם לכן עבדה בלשכת ראש עיריית ירושלים כמנהלת פרויקטים במזרח ירושלים.

קצת עלי

יערה גדלה במושב מעלה גמלא שברמת הגולן, ומתגוררת כיום בירושלים.

השכלה

ליערה תואר שני (בהצטיינות) במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, עם התמחות בתחום העיצוב החברתי. התואר הראשון שלה (בהצטיינות) הוא מהמחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ומהמחלקה לתולדות האומנות באוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך, יערה היא בוגרת תכנית המנהיגות של מחלקת המדינה של ממשלת ארצות הברית.

קרדיט: אור פרבוזניק

תאיר סולי איפרגן

מנכ"לית משרד העבודה (בפועל), משרד העבודה

רקע מקצועי

תאיר ממונה על זרוע העבודה ומשמשת כמנהלת מה"ט - המכון הממשלתי להכשרות טכנולוגיות, משרד הכלכלה והתעשייה. בתפקידיה הקודמים שימשה כיועצת בכירה למנכ"ל כממלאת מקום סמנכ"ל בכירה למינהל משאבי אנוש ומנהלת פרויקטים במטה לפיתוח הנגב והגליל. קודם לכן סיימה תאיר התמחות באגף הביטחוני-מדיני במשרד הביטחון וכן ביצעה התמחות כמלווה ליועץ הכלכלי לראש הממשלה.

קצת עלי

תאיר מתגוררת במזכרת בתיה, נשואה ליהודה, ואם לשתי בנות. בשעות הפנאי אוהבת לקרוא, לטייל, לבלות עם משפחתה ולהעמיק באומנות על כל גווניה.

השכלה

תאיר בוגרת תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים מטעם האוניברסיטה העברית.

נורית פלתר איתן

מנהלת מחלקת תקשורת, הסברה וקשרי קהילה, בנק ישראל

רקע מקצועי

נורית היא מנהלת מחלקת תקשורת, הסברה וקשרי קהילה, בנק ישראל. לפני כן שימשה כראש אגף אסטרטגיה, בקרת מדיניות, קשרי ממשל, קשרים בינלאומיים ודוברות ברשות החשמל. במסגרת תפקידה היתה מופקדת על ייצוג הרשות, פיתוח וגיבוש המדיניות הציבורית, מיצוב ומיתוג הרשות וקביעת אסטרטגיות יחסי הציבור שלה. בתפקידה הקודם ברשות שימשה כמזכירת המליאה ודוברת רשות החשמל. קודם לכן, עבדה בעיתון "ידיעות אחרונות" ככתבת כלכלית, פוליטית ופרלמנטרית ולפני כן שימשה כעורכת ראשית בבטאון הסטודנטים של האוניברסיטה העברית. בנוסף, עבדה בניהול מרכז מערכות תקשורת וטלקומוניקציה במפעל אינטל. נורית התנדבה כחברת וועד מוסדי בית הספר הדרור תל"י. קודם לכן השתתפה בפרויקט לעידוד הקריאה והאקטואליה בתיכונים בירושלים וערכה עיתון יחד עם תלמידי תיכון.

קצת עלי

נורית מתגוררת במבשרת ציון. בשעות הפנאי עוסקת בספורט, בעיקר בריצה למרחקים.

השכלה

נורית בוגרת תואר שני במדעי המדינה ותואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

כרם נבו אכטנברג

מנכ"ל פורום חברות הצמיחה, ראש מטה לנשיא וויקס, וויקס, תפעול ומטה

רקע מקצועי

ראש המטה של נשיא וסמנכ"ל תפעול וויקס ומנהלת פרויקטים חוצי ארגון. בנוסף, מייסדת ומנכ"לית של פורום חברות הצמיחה, המקדם בניית תשתית לצמיחת חברות טכנולוגיה גדולות בישראל. בעברה עבדה בתקשורת, בכנסת כעוזרת פרלמנטרית וכיועצת אסטרטגית לחברות וגופי ממשלה.

קצת עלי

כרם מתגוררת בתל אביב, נשואה ליגאל ואמא למיכאל ואורי. בשעות הפנאי אוהבת לבשל (אפילו למדה בישול מקצועי)

השכלה

בוגרת תואר ראשון במדע המדינה ותואר שני בחקר סכסוכים, ניהולם ויישובם, שניהם באוניברסיטה העברית

קרדיט: שיר נוימן

עאדל אכתילאת

מנהל הסיעוד של מנהלת נצרת רבתית ומנהל מערך האשפוזים החוזרים של מחוז הצפון, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

עאדל הוא מנהל הסיעוד של מנהלת נצרת רבתית ומנהל מערך האשפוזים החוזרים של מחוז הצפון, שירותי בריאות כללית. עאדל הוא פעיל חברתי בנושאי צדקה וקידום אוכלוסיות חלשות. מקום תוכניות מיוחדות המסייעות לחברה בכלל ולאוכלוסיה חלשה בפרט. מקדם נושא מניעת התאונות בית במגזר הערבי.

קצת עלי

גר בכפר דבוריה למרגלות התבור היפה, נשוי ליסמין )רוקחת במקצועה(שהכרתי בעבודה ושנינו הורים לשני בנים ובת מקסימה. שעות הפנאי שלי מנצל בעבודת עץ, ספורט וכתיבת שירה

השכלה

בוגר BA בסיעוד מהדסה עין כרם MA בסיעוד מאונ חיפה התמקצעות על בסיסית באונקולוגיה ובהנחיה קלינית מבית החולים מאיר . בוגר MBA אונ תל אביב בוגר תוכנית דירקטור של חברות ממכללת צפת

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עימאד אל-סאנע

מנכ"ל, עידן הנגב, אזור תעסוקה משותף

רקע מקצועי

רואה חשבון בוגר תואר ראשון מנהל עסקים התמחות חשבונאות, עבד במשרד האוצר אגף שוק ההון והיה שותף בכתיבת חוק בכר, עבד ברשות המיסים, עימאד הקים וניהל במשך 9 שנים תאגיד המים הראשון במגזר הבדואי "מי רהט" והיה יו"ר דירקטוריון בתאגיד המים נווה מדבר. כיום עימאד הוא מנכ"ל איזור תעסוקה משתוף עידן הנגב

קצת עלי

עימאד יליד בכפר לקיה ליד באר שבע, נשוי ללאילא ואבא לאדם, יארא, ליאן ואדיב.

השכלה

רואה חשבון בוגר תואר ראשון במנהל עסקים התמחות חשבונאות, בוגר קורס דירקטורים של תאגידים עירוניים, בוגר קורסים והתמחויות בדיני המיסים ובוגר קורס ייעוץ עסקים מאונ' בן גוריון

קרדיט: קובי בכר

אברהם (אבי) אלבאז

מנכ"ל הפורום הציבורי - כפרי הנוער, פנימיות הרווחה והאומנה בישראל

רקע מקצועי

אבי מכהן כמנכ"ל הפורום הציבורי לכפרי הנוער והפנימיות בישראל. קודם לכן, כיהן כמשנה למנכ"ל בעיריית עפולה, בה היה אמון על פיתוח וקידום תחומי העשייה העוסקים בילדים, נוער וצעירים, קליטה וקהילה, רווחה ושירותים חברתיים בעיר. לפני כן, ייסד וניהל חל"צ במשך 5 שנים הפועלת בזירת המסגרות החוץ ביתיות בישראל, תוך פיתוח והטמעת מיזמים לאומיים. עוד קודם, כיהן אבי במגוון תפקידי ניהול וארגון במשך כעשור בקרן רש"י (כמתכנן ראשי) ובעמותת הבת יעדים לצפון (כסמנכ"ל). את דרכו החל במגזר העסקי, עת שכיהן כיועץ ומפתח ארגוני.

קצת עלי

אבי מתגורר בעפולה. הוא נשוי לאופירה, רואת חשבון, ואב לשיאל שאול. בזמנו הפנוי הוא עוסק בפעילות ספורטיבית כשגרת חיים, לצד קריאה והעשרת עולם הידע והתוכן.

השכלה

אבי הוא בעל תואר שני (M.A.) בסוציולוגיה ארגונית-יישומית מטעם אוניברסיטת חיפה (בהצטיינות), ותואר ראשון (B.A.) בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, חטיבה מורחבת להתנהגות ארגונית ומשאבי אנוש, מטעם המכללה האקדמית עמק יזרעאל (בהצטיינות יתרה, וזכה במלגת הצטיינות נשיא). נוסף על כך הוא בעל תעודה להנחיית קבוצות מטעם אוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

מחמד אלבדור

מבקר פנים - מ.מ. לקיה + מ.מ. תל שבע

רקע מקצועי

מחמד הוא מבקר פנים בשתי מועצות במגזר הבדואי. במסגרת תפקידו הוא בודק את ההתנהלות הארגונית והכספית שלהן, ומשמש יועץ ארגוני וכספי לראשיהן. זאת באמצעות ראייה ארגונית שמטרתה לספק את שירותים אופטימליים ואפקטיביים, וגיבוש נוהלי עבודה שתכליתם לרתום את כלל עובדי הארגון לדפוסי עבודה ראויים. מחמד הוא חבר ועדת ביקורת בחברת אלפנאר, הפועלת להכוונה, להעסקה ולשילוב צעירים מהמגזר הבדואי בשוק העבודה. הוא היה מהמורים הראשונים במגזר הבדואי שהכין תלמידי תיכון לבגרות במתמטיקה- חמש יחידות - כדי שיוכלו להשתלב בלימודי מדעים וטכנולוגיה באקדמיה. כן הדריך בעמותות להשכלת נשים ובנות במגזר הבדואי בדרכן להשכלה גבוהה.

קצת עלי

מחמד מתגורר ביישוב לקיה. הוא נשוי ואב לחמישה. הוא נהנה לקחת חלק במהלכים שיביאו לשינוי פני החברה.

השכלה

למחמד תואר שני בניהול תעשייתי, תואר שני נוסף במינהל ומדיניות ציבורית, ותואר ראשון במתמטיקה. הוא בוגר תעודת הוראה בלימודי מתמטיקה בבתי ספר על-יסודיים .

קרדיט: מעוז

אלי אלבז

מנכ״ל, ארי חי יזמות נדל”ן

רקע מקצועי

אלי כיום מנכ״ל שותף בקבוצת חברת השקעות, עיקר הפעילות היא בהשקעות נדל״ן למגורים, מלנאות ונדל״ן מניב . שימש כמנכ"ל עיריית נהריה בשנים 2019 -2021 ובעל ניסיון של כ-20 שנים בעולם היי טק במגוון תפקידי הנדסה וניהול טכנולוגי וביניהם ניהול טכנולוגיות תקשורת IT גלובלי, ניהול תקציבי, וניהול פרויקטים ומיזמים אתרי החברה בעולם. במסגרת הניהול הטכנולוגי הוביל פרויקטים משמעותיים בהשקעות של כ-100 מיליון דולר ושינויים טכנולוגים בעלי משמעות רבה לעולם טכנולוגיות תקשורת הקווית והאלחוטית. כניסה לתפקיד בעולם הציבורי-מוניציפלי היווה אתגר משמעותי, ובמסגרת תפקיד מנכ"ל עירייה הוביל שינויים משמעותיים בהבראה כלכלית, הטמעה של טכנולוגיה מתקדמת,דיגיטציה , שינוי תרבותי-ארגוני, הטמעה של תהליכי עבודה, ניהול ובקרה. בנוסף כיהן כמ״מ מנכ״ל החברה הכלכלית.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

ח’יר אלבז

יו''ר אג'יק מכון הנגב

רקע מקצועי

ח'יר אלבאז מכהן כיו''ר אג'יק מכון הנגב. בתחילת שנות ה-90 הקים וניהל למשך שנים רבות את האגף האזורי לשירותים חברתיים לבדואים שסיפק שירותי רווחה לישובי המועצה האזורית "משוש " (שגב-שלום, כסייפה, ערערה בנגב והכפרים הבדואים הבלתי מוכרים בנגב). במהלך עבודתו, ח'יר הצליח להקים מערך שירותי רווחה גדול, שעבד בו צוות מקצועי מגוון ומכל רחבי הארץ. במהלך שנות עבודתו המקצועית הצליח לפתח מודלים רבים שמטרתם התאמת מקצוע העבודה הסוציאלית לאוכלוסיות מיוחדות כמו החברה הבדואית. תוך כדי תהליך ההבניה והעבודה המאומצת, ח'יר צבר ניסיון רב בניהול מערכות חברתיות ובתחום ארגוני החברה האזרחית. וכיום, בנוסף לניהול אג'יק מכון הנגב ח'יר מעורב במגוון רחב של מיזמים בתחום המדיניות, התכנון והפיתוח הקהילתי הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית. בתקופת כהונתו כמנכ"ל שותף וכיו''ר אג'יק מכון הנגב, התפתח הארגון לממדים גדולים שמשפיעים על חייהם של אלפי אנשים בחברה הערבית הבדואית ובכלל.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

פזית גבאי אלגי

מנהלת מחלקת החינוך היסודי בעיריית באר שבע

רקע מקצועי

פזית היא עמיתה בתוכנית מנדל למנהיגות חינוכית, בתפקידה הקודם עבדה באגף מופ במשרד החינוך בתוכנית פתיחת אזורי רישום וחיזוק ייחודיות בתי הספר בליווי רשויות בתהליך. משנת 2015 עד 2018 שימשה פזית כסגנית מינהל חינוך בעיריית דימונה. פזית היא פסיכולוגית במקצועה, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה חינוכית מאוניברסיטת בן גוריון. במסגרת תפקידה כסגנית מינהל החינוך בעיריית דימונה פזית הייתה אחראית לניהול ולהובלת תכניות חינוכיות באגף, לניהול תקציב האגף, ולעבודה מול מנהלי בתי ספר וארגונים שונים. קודם לכן עבדה פזית שש שנים כמנהלת יישובית של ”360 התכנית הלאומית לילדים ולנוער בסיכון”. בד בבד עבדה כפסיכולוגית בתחנה הפסיכולוגית בדימונה וכמרצה מן החוץ במחלקה לחינוך באוניברסיטת בן גוריון.

קצת עלי

פזית היא ילידת דימונה ותושבת העיר. היא בת לסלומון ולגילה גבאי ואחות לישראל ולאור. פזית נשואה לעדיאל אלגי והיא אם לשלושה: הראל, בן שמונה, איתי, בן חמש, ונריה, בן עשרה חודשים.

השכלה

פזית היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית מאותה אוניברסיטה. גם את לימודי הדוקטורט שלה עשתה פזית באוניברסיטת בן גוריון, ועבודתה נמצאת בימים אלה בשלבי הסיום של תהליכי השיפוט.

קרדיט: מעוז

שני אלדן

מהנדס עיריית טבריה

רקע מקצועי

בשנת 2006, בהיותו סטודנט לאדריכלות, יזם שני והוביל פרויקט התנדבותי לשיקום המרחב הציבורי בדימונה ובירוחם. בשנת 2008, עם סיום לימודיו, עבד במשרדו של אדריכל וחתן פרס ישראל פרופ' רם כרמי בהרצליה, והמשיך את התמחותו כאדריכל במשרד גיורא שפיר אדריכלים שבאשקלון. בשנת 2011 היה אדריכל בעיריית אשקלון, ובד בבד היה מרצה ורכז מגמת הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במכללה למנהל. בשנת 2014 התמנה שני למהנדס הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה נגב מערבי, ומתחילת שנת 2018 הוא מהנדס העיר קריית שמונה. במסגרת תפקידו שני מוביל צוות נרחב של עובדים ובעלי מקצוע בתחומי התכנון, ההנדסה והתשתיות, המחויבים לפיתוחה ולצמיחתה של העיר קריית שמונה ולמיצובה כעיר ראשה בצפון הארץ.

קצת עלי

שני נולד בתל אביב, גדל ברמת גן ומתגורר בשבי ציון. הוא נשוי ואב לשלושה. בזמנו הפנוי הוא עוסק בכתיבה, בציור ובגלישת סאפ. הוא בעל תעודת מדריך צלילה ורישיון משיט.

השכלה

שני הוא אדריכל. הוא בעל תואר שני בתכנון ערים ואזורים (M.Urban) מטעם הטכניון, ותואר ראשון באדריכלות (B.Arch.) מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון. הוא בוגר התוכנית להכשרת מהנדסי העיר של משרד הפנים.

קרדיט: מעוז

אסף אלדר

סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט לישראל בע"מ

רקע מקצועי

אסף הוא סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט לישראל בע"מ (מזומנים, סליקה, אמצעי תשלום, טיפול בהוראות לקוחות ועוד) ולכלל הפעילות הלוגיסטית של הבנק (מקרית שמונה ועד אילת - נכסי נדל"ן, בינוי ואחזקה, בטחון ובטיחות). בחטיבה כ- 550 עובדי בנק ועוד כ-450 עובדי חוץ. בנוסף, משמש כמנכ"ל חברת דיסקונט ליסינג, אשר מקימה בראשון לציון את קמפוס דיסקונט. הקמפוס הינו קומפלקס אשר יאכלס בעוד כ-שנתיים את מטות קבוצת דיסקונט, כ- 4500 עובדים, מדיסקונט, כאל ומרכנתיל. מעבר למשרדי הקבוצה, הקמפוס יכלול 2 מרכזי מחשוב (דיסקונט וכאל).

קצת עלי

מתגורר בחניאל, בעמק חפר. נשוי לעדי, רופאה במקצועה. אב גאה לשירה, מאיה ויעל

השכלה

עו"ד בהשכלתי ובמקצועי. בוגר LLB (תואר ראשון במשפטים) מאוניברסיטת תל אביב

קרדיט: עמרי מירון

זאב אלדר

מנהל תחום פיתוח פדגוגי מנהל עובדי הוראה

רקע מקצועי

מנהל תחום פיתוח פדגוגי במינהל עובדי הוראה במסגרת זו עוסק בנושאי המשותפים למספר אגפים ומינהלים במשרד החינוך קודם לכן שימשתי כמפקח על הפיתוח המקצועי של עובדי הוראה במחוז הדרום במסגרת תפקיד זה הובלתי מהלכים חדשניים של פיתוח מקצועי והדרכה של עובדי הוראה במחוז תוך התמודדות עם מגזרים שונים. לפני כן הייתי מפקח כולל על בתי ספר יסודיים ועל יסודיים בחינוך הממ"ד במחוז הדרום ולפני כן ניהלתי את בית הספר הקיבוצי דע"ת בקיבוץ סעד.

קצת עלי

מתגורר בכפר מימון שבנגב המערבי נשוי לירדנה המנהלת את המרכז החינוכי בבית החולים אסותא באשדוד הורים לארבעה. בזמני הפנוי אוהב לרוץ בשדות הנגב ורכיבה על אופני שטח

השכלה

תואר ראשון ותעודת הוראה בתורה שבעל פה תואר שני בהצטיינות בלימודי משפט אוניברסיטת בר אילן

קרדיט: שיר ניומן

עלי אלהואשלה

מנהל רפואי מחוז דרום, קופ"ח כללית

רקע מקצועי

החל משנת 2018 משמש עלי כמנהל הרפואי של מחוז הדרום של שירותי בריאות כללית. קודם לכן, והחל משנת 2015 שימש כמנהל מנהלת אזור הנגב הדרומי של שרותי בריאות כללית. לפני כן ובמשך חמש שנים, עבד כמנהל מרפאה של שרותי בריאות כללית ברהט, ועוד קודם לכן, בין השנים 2007-2010    ניהל את המרפאה של שרותי בריאות כללית בתל-שבע. לפני כן ובמשך שבע שנים, עבד עלי כרופא משפחה במרפאה זו. במסגרת עשייתו החברתית, משמש עלי כחבר מזכירות בהסתדרות הרפואית. בעבר שימש גם כחבר לשכת האתיקה של ההסתדרות הרפואית. במקביל ובמשך כעשור, שימש בתפקידים שונים בועד הרופאים של מחוז דרום ובמזכירות הארצית של שירותי בריאות כללית. התמחות רפואית: עלי מומחה ברפואת המשפחה. את התמחותו ביצע במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, ובמרפאת י"א, שניהם בבאר-שבע. את הסטאז' ברפואה ביצע גם כן בסורוקה.

קצת עלי

עלי נולד בכפר קסר אלסר, וכיום מתגורר במיתר. נשוי להוידה, ואב לחמישה ילדים. אם לא היה רופא, היה מדריך טיולים.

השכלה

לעלי תואר ד"ר לרפואה (MD) אוניברסיטת ורונה שבאיטליה וכן תואר מוסמך בבריאות הציבור (MPH) מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. במסגרת תכנית ענבר לומד עלי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

ג’וואד אבו אלהיג’א

ראש מטה ויועץ בכיר ליו"ר הרשימה המשותפת

רקע מקצועי

עורך דין. עבד במשך 5 שנים במשרדי עורכי דין מובילים בתחום המקרקעין, התכנון והבניה והליטיגציה האזרחית. שימש כיועץ משפטי במרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי ויועץ משפטי ועסקי לחברות ישראליות ופלסטיניות. כיום ראש המטה ויועץ בכיר ליו"ר הרשימה המשותפת.

קצת עלי

מתגורר בטמרה, נשוי לקמיליה. חובב קולינריה. בזמנו החופשי אוהב לעשות ספורט ולשמוע פודקאסטים.

השכלה

בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. החל את לימודיו באוני' בגיל 17, ולמד באוניברסיטה במסגרת מלגאי תכנית מצטייני פריפריה.

קרדיט: מעוז

בני אלון

מנכ"ל המסלול האקדמי המכללה למינהל

רקע מקצועי

בני הוא מנכ"ל המסלול האקדמי המכללה למינהל. בתפקידו הקודם כיהן כמנכ"ל המכללה האקדמית ת"א-יפו. בעבר מילא תפקידים בכירים במערכת ההשכלה הגבוהה: סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי במסלול האקדמי במכללה למינהל, סמנכ"ל השיווק וקשרי החוץ במכון הטכנולוגי חולון, וחבר דירקטוריון חברת ע.י.י.ט למסחור ידע. במסגרת תפקידיו הציבורים בני כיהן כיו"ר פורום המנכ"לים של ועד ראשי המכללות האקדמיות הציבוריות, דירקטור בחברה הכלכלית לפיתוח תל מונד, יו"ר ועדת השיווק וחבר דירקטוריון קבוצת איסת"א. כסטודנט היה חבר הנהלת התאחדות הסטודנטים, והיה מיוזמי ומנהיגי מחאת הסטודנטים בשנת 1998 לשיפור מעמדם ולמתן פתרונות למצוקתם הכלכלית.

קצת עלי

בני מתגורר בתל מונד. הוא חובב ספורט ומשחק כדורסל בשעות הפנאי, נהנה לטייל בטבע ולגלות מקומות חדשים בארץ ובעולם.

השכלה

לבני תואר שני מחקרי במינהל ציבורי מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון רב-תחומי במדעי החברה מאוניברסיטת בר-אילן ומ- HIT - המכון הטכנולוגי חולון. נוסף לכך הוא עמית הקרן ע »ש ריצ‹רד ורודה גולדמן לממשל איכותי, בית הספר לממשל באוניברסיטת תל- אביב.

קרדיט: מעוז

אבי אלון

מנהל אגף חינוך, מועצה אזורית גוש עציון

רקע מקצועי

מאז אוקטובר 2017 אני משמש כמנהל אגף החינוך במועצה האזורית גוש עציון, מתוקף תפקידי אני אחראי על עיצוב תמונת העתיד החינוכית ועל ההתנהלות התקינה של שיגרת החינוך הקיימת. הובלת המנהלים והשותפים בשותפות, לחשיבה ופעולה, מובילים את הצוותים החינוכיים ואת התלמידים לשייכות, עשיה מתוך משמעות ומצויינות. גם על כך זכינו בשנה שעברה בפרס החינוך הארצי. קודם לתפקידי זה שימשתי כיועץ למנכל משרד החינוך, שמואל אבוהב, בנושא חמ״ד וצמצום פערים. לפני כשבע שנים סיימתי תפקידי כמנהל התיכון באולפנת עפרה. תפקיד שמלאתי כעשר שנים. בעברי שימשתי עוד כמחנך, מנהל פדגוגי וכו׳ בשני בתי ספר נוספים.

קצת עלי

אני מתגורר במודיעין, נשוי לתהילה ואב ל5. בשעות הפנאי אני מרבה בפעילות ספורט עם הילדים שלי... בעיקר הבנים... זה נוסף על הנסיון להתחרות בטריאטלון במהלך שנה הבאה ובנוסף לאהבתי לקרוא ככלל וללמוד גמרא בפרט.

השכלה

תחומי הדעת שלי קשורים לעולם שבו בחרתי להשפיע, עולם החינוך אך גם בתחומים מקבילים מהעולם העיסקי. יש לי תואר שני במדיניות ציבורית מהאונ׳ העברית, תואר שני במנהל עסקים מביהס הגבוה לטכנולוגיה, תואר ראשון בחינוך, תעודת דירקטור בכיר מאוניברסיטת ת״א, קורס ניהול בתי ספר... ועוד...

קרדיט: מעוז

פואד אלזיאדנה

מנהל מרכז קהילתי רהט, החברה למתנ"סים

רקע מקצועי

פואד הוא מנהל המרכז הקהילתי רהט. העיר מונה כיום כ-70 אלף תושבים, כולל התושבים הלא מוכרים, ויש בה יותר מ-25 אלף תלמידים. המתנ"ס ברהט הוא הזרוע הביצועית של החינוך הבלתי פורמלי בעיר, ובמסגרת תפקידו פואד אחראי לתקציב של יותר מ-20 מיליון שקלים המיועדים למגוון פעילויות לכל רובדי הקהילה: ילדים, נוער, נשים, צעירים ומבוגרים. קודם לכן עבד פואד חמש שנים במרכזי ריאן לתעסוקה, והוא אחד ממייסדי התוכנית. בתחילת דרכו לימד מתמטיקה בתיכון ברהט במשך שש שנים.

קצת עלי

פואד הוא בן בכור למשפחה בת 11 אחים. הוא מתגורר ביישוב הלא מוכר אום נמלה, מצפון לרהט. הוא נשוי ואב לליאן, גיהאד, בהאא ומוחמד.

השכלה

לפואד תואר שני במנהל מדיניות ציבורית ממכללת ספיר, ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

קרדיט: מעוז

ווידאד אלטוחי

שותפה באשכול הפיננסי BDO Israel, Finance Cluster

רקע מקצועי

ווידאד שותפה במשרד רואי חשבון BDO ועומדת בראש יחידה הנותנת שירותי ייעוץ וניהול סיכונים לגופים פיננסים מהגדולים בארץ. ווידאד התחילה את דרכה בפרימה לפני 12 שנים והתקדמה לתפקידי ניהול שונים כאשר פעלה למיצוב היחידה לייעוץ באשכול ביקורת. במסגרת פעילות היחידה נדרשת התעדכנות שוטפת בסביבה העסקית ורגולטורית, דינמיות בשירותים המוצעים וחדשנות. צוות העובדים ביחידה מגיעים מדיציפלינות שונות כגון כלכלה, הנדסת תעשייה וניהול וחשבונאות. על לקוחות היחידה נמנים הבנקים הגדולים בארץ, חברות כרטיסי אשראי, חברת ביטוח ובית השקעות.

קצת עלי

יפואית במקור. נשואה לווסים, עו''ד במקצועו. אמא למוסטפא, מריאם וזיזו. בזמני הפנוי אוהבת לרוץ לאורך טיילת מהממת של יפו תל אביב.

השכלה

השכלה תיכונית בבית ספר פרטי השייך לכניסייה הסקוטית. תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב רואת חשבון מוסמכת

קרדיט: אלירן אביטל

עדי אלטשולר

מנכ"לית ומייסדת, אינקלו- בתי הספר והגנים המכילים

רקע מקצועי

עדי אלטשולר היא אשת חינוך מנהיגה ויזמת חברתית. מייסדת תנועת "כנפיים של קרמבו", תנועת הנוער הראשונה והיחידה בישראל לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. מייסדת מיזם "זיכרון בסלון" התכנסות אלטרנטיבית בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה. כיום, מייסדת ומנכ"לית "אינקלו - בתי ספר וגנים מכילים", בתי ספר בהם לומדים יחד ללא נפרדות תלמידים עם ובלי צרכים מיוחדים ודרך חינוך אישי הרואה את הכוחות והצרכים של כל הילדים והילדות ופדגוגיה חדשנית הופכים את המגוון מנטל לנכס. עדי נבחרה על ידי מגזין Time היוקרתי לאחת מששת מנהיגי הדור הבא בעולם, וכן נבחרה לנאום באו"ם על יזמות חברתית ככלי לצמיחה במדינות מתפתחות. בשנת 2020 נבחרה להדליק משואה במסגרת טקס המשואות לשנת ה72 של מדינה ישראל.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: דוברות בית החולים צרפתי

נאיל אליאס

מנכ"ל, ביה"ח הצרפתי- נצרת

רקע מקצועי

החל משנת 2015 משמש כמנהל כללי של בית חולים צרפתי. קודם לכן ניהל מחלקת ילדים בבית חולים צרפתי משנת 2008. משנת 1998 עד 2015 כיהן בנוסף כרופא בכיר ביחידה לרפואת ילדים, ומרכז ציסטיק פיברוזיס בבית חולים רמב"ם. בשנים 2004 עד 2006 ביצוע השתלמות בבית חולים לילדים בוטורונט בקנדה. בתקופה זו ביצע עבודת מחקר בסיסית בתחום של פיזיולוגיה של הריאה. דר נאיל פתח לראשונה שירות של רפואת ריאות ילדים בעיר נצרת ובסביבה וקידם את מחלקת הילדים בצורה משמעותית עד השגת התמחות מלאה ברפואת ילדים לראשונה בבית חולים כלשהו בנצרת. ביצע התמחות ברפואת ילדים בבני ציון, התמחות ברפואת ריאות ילדים ביחידה לריאות ילדים בבית חולים רמב"ם

קצת עלי

השכלה

נאיל סיים לימודי רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים (בהדסה), וביצע סטאז בהדסה. כמו כן סיים תואר של MHA באוניברסיטה של בר אילן, בהמשך תואר של MPH, ותואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

הילה אלימלך

ראש מנהלת התחדשות עירונית, עיריית שדרות

רקע מקצועי

הילה מנהלת את אגף שירות לתושב בעיריית שדרות מאז שנת 2002. לפני כשנה היא נבחרה להקים את אגף השירות לתושב בעיר, להקים את המוקד העירוני, מחלקת פניות ציבור, כולל קביעת שפת שירות לרשות המקומית ועבודת עומק רוחבית באגפים ובמחלקות השונות להטמעת שפת השירות החדשה. בד בבד היא יועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים מזה כשלוש שנים, ונציגת דירקטוריון באשכול נגב מערבי מזה כארבע שנים.

קצת עלי

הילה מתגוררת בתלמי יפה שבמועצה אזורית חוף אשקלון. היא נשואה למשה ואם לשלוש בנות. בזמנה הפנוי אוהבת להתאמן בחדר כושר ומקדישה הרבה לאורח חיים בריא ולתזונה נכונה.

השכלה

להילה תואר שני בקרימינולוגיה מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון בעבודה סוציאלית, גם הוא מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

נתנאל אלישיב

איש חינוך במכינה הקדם-צבאית עלי, סופר, מו"ל ופובליציסט

רקע מקצועי

נתנאל הוא איש חינוך במכינה הקדם-צבאית עלי, סופר, מו"ל ופובליציסט. הוא המייסד והמו"ל של הוצאת הספרים "מכון בניין התורה" ושל הוצאת "ספרי נגה". נתנאל מרצה בפני קהלים מגוונים ברחבי הארץ וכותב בענייני יהדות ואקטואליה. טוריו פורסמו באתרי אינטרנט מובילים, בעיתונות המודפסת ובעלוני שבת. בשירותו הצבאי היה לוחם ומפקד בחטיבת הצנחנים, בסדיר ובמילואים.

קצת עלי

נתנאל מתגורר ביישוב עלי עם רעייתו נעה ושבעת ילדיהם.

השכלה

נתנאל למד בישיבת "מרכז הרב" במשך ארבע שנים, בישיבת "הר המור" במשך ארבע שנים נוספות ובישיבה לבוגרי צבא בעלי במשך שנתיים. הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית למנהלים מאוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה. בימים אלה הוא משלים סמיכה לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל.

קרדיט: מעוז

שולי אלכסנדר

מפקדת מערך מגן, חיל החינוך והנוער, צה״ל

רקע מקצועי

משרתת בצה"ל כ22 שנים בתפקידי חינוך, בינהם תפקידי קצינת חינוך המאופיינים בניהול מערכת חינוכית ביחידות צה"ל, עיסוק בערכים, מורשת חוסן ולכידות. כיום מפקדת על מערך מגן, מערך אשר עוסק בשילוב אוכלוסיות ייחודיות והכנתם לשירות, הכנה לצה"ל ומענה בתחומי ההשכלה לקראת האזרחות.

קצת עלי

מתגוררת במודיעין, נשואה לנדב ואמא להראל בן 5 וטליה בת שנתיים וחצי. את שעות הפנאי (המעטות) משקיעה בזמן איכות עם משפחתי בעיקר.

השכלה

בוגרת תואר ראשון במדעי החברה- בר אילן בוגרת תואר שני במנהל מנהיגות וחינוך- אוניברסיטת תל אביב בוגרת תוכנית למנהיגות צבאית במנדל

קרדיט: מעוז

ראג’י אלכרם

מנהל תיכון מנהל תיכון אורט אבו תלול - רשת אורט ישראל

רקע מקצועי

משנת 2012 משמש ראג'י כמנהל בית הספר אורט אבו תלול ובמקביל עוסק בייעוץ אקדמי לתכנית המצוינות בחברה הבדואית. קודם לכן עבד ארבע שנים כמנחה של"ח וידיעת הארץ במגזר הבדואי במשרד החינוך ולפני כן עסק בפיתוח תכניות וקבוצות מצוינות בקרב תלמידי תיכון מהמגזר הבדואי בחברת דרומה עידן הנגב. קודם לכן שימש כרכז מש"צים (מדריך שטח צעיר) ומנהיגות צעירה במגזר הבדואי. במשך שנה שימש כרכז נוער במועצה המקומית חורה כשלפני כן היה קצין ביקור סדיר במועצה. במסגרת תפקידו זה העביר תכניות לצמצום הנשירה בישוב והעלאת המודעות לנושא בקרב הורים ומורים. את דרכו המקצועית החל כמורה ומחנך בבית ספר אל אמל במגזר הבדואי. ראג'י הוא אחד ממקימי עמותת כוכבי המדבר ומשמש כחבר הועד המנהל בעמותה

קצת עלי

ראג'י מתגורר ביישוב לא מוכר ליד חורה בדרום הארץ. בשעות הפנאי עוסק בספורט, בעיקר בריצה.

השכלה

ראג'י בוגר תואר שני בייעוץ חינוכי ותואר שני בניהול ויישוב סכסוכים, שניהם מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. בנוסף, בוגר תואר ראשון בחינוך וגיאוגרפיה במכללת לוינסקי ותעודת הוראה מטעם המכללה לחינוך על שם קיי.

קרדיט: מעוז

פאדי אלעוברה

מייסד ומנכ"ל שותף ב TALENTEAM לגיוס והשמה של אקדמאים ערבים

רקע מקצועי

פאדי הוא מייסד ומנכ"ל שותף ב TALENTEAM לגיוס והשמה של אקדמאים ערבים. פאדי הוא יזם עסקי-חברתי סדרתי. הוא הקים וניהל כמה עסקים חברתיים מצליחים, ובראשם חברת Duroos להנגשת ההשכלה הגבוהה בחברה הערבית. על פעולתו בתחום זכה פאדי בכמה פרסים מקומיים ובין-לאומיים יוקרתיים. בעבר ניהל פאדי תכניות במיזם Collective Impact והוביל את הנגשת המועמדים לחברות העסקיות הפעילות במיזם. התפקיד כלל התוויה של אסטרטגיית הפעילות והסורסינג והוצאתה אל הפועל בעזרת פיתוח מודלים וכלים חדשים, לצד תכלול השירותים הקיימים בין העמותות השותפות.

קצת עלי

פאדי נולד וחי ברהט. הוא נשוי לדוניה ואב למג'ד, ומעדיף לבלות אתם כל דקה פנויה, בנסיעות ובטיולים בחוץ, או במשחקים ובריקוד בבית.

השכלה

פאדי למד לתואר הנדסת בניין באוניברסיטת בן גוריון בנגב, והתמחה בניהול פרויקטים.

קרדיט: אורי אורן

דני אלעזר

מנכ"ל עמותת 'יד ביד' - המרכז לחינוך יהודי ערבי

רקע מקצועי

דני הינו מנכ"ל עמותת 'יד ביד' - המרכז לחינוך יהודי ערבי. בתפקידו הקודם שימש כסגן נשיא מכון הרטמן ומנהל תכנית 'בארי', תכנית להעמקת זהות יהודית-ישראלית פלורליסטית במערכת החינוך הממלכתית. דני הוא ממקימי 'יחד מודיעין', עמותה הדוגלת בחינוך וחיים קהילתיים משותפים של משפחות בעלות אורחות חיים יהודיים שונים, על בסיס המורשת היהודית. בנוסף, היה דני חבר בוועדות היגוי של זהות יהודית-ישראלית של העיר מודיעין ושל שותפות מודיעין - רוצ'סטר. את שירותו הצבאי עשה במודיעין ביחידה 8200.

קצת עלי

דני מתגורר ברעות, עוסק בצילום ומשחק כדורסל בשעות הפנאי.

השכלה

לדני תואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם אוניברסיטת בר-אילן. כמו כן, דני בוגר בית הספר למנהיגות חינוכית ותכנית 'גוונים' העוסקת בהתחדשות יהודית בישראל ובתפוצות על בסיס ערכי היסוד של יהדות, ציונות ודמוקרטיה.

קרדיט: עמרי מירון

לינה אלעטאונה

מנכ"לית פרויקט ואדי עתיר

רקע מקצועי

בשנת 2016 הצטרפה לינה לפרויקט ואדי עתיר כמנהלת ארגון, שיטות ופיתוח משאבים. ב-2017 התווסף לתפקידה גם ניהול המחלבה של הפרויקט. בפברואר 2018 נבחרה למנכ"לית הפרויקט.

קצת עלי

לינה מתגוררת בחורה.

השכלה

לינה היא בעלת תואר שני (M.Sc) בהנדסת תעשייה וניהול, ותואר ראשון (B.Sc) בהנדסה כימית – שניהם מהמכללה האקדמית להנדסה על שם סמי שמעון.

קרדיט: מעוז

אדורה אלעיס

מנהלת תחום חינוך, המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת 105

רקע מקצועי

אדורה היא נציגת משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- מוקד 105. היא גם יועצת חינוכית בהכשרתה. את דרכה החלה כיועצת חינוכית בבית הספר האורתודוקסי ברמלה. עוד הייתה יועצת גיל רך מחוזית בחברה הערבית במחוז מרכז, וכן מדריכה לאקלים חינוכי מיטבי בחברה הערבית. אדורה כיהנה במשך שנתיים בתפקיד ממלאת מקום המפקחת על הייעוץ בחברה הערבית במחוז המרכז. כיום היא יועצת בכירה בחברה הערבית במחוז המרכז, ומדריכה ארצית המרכזת את תחום האקלים ומניעת האלימות בחברה הערבית. תפקידיה במחוז המרכז כוללים גם רפרנטית גיל רך ומפקחת מתכללת בחירום. נוסף על כך היא חברה בוועדת ערכים. אדורה השתתפה בכנסים ונשאה במחוז המרכז הרצאות על מנהיגות נשים, פיתוח מקצועי, פערים מגדריים במערכת החינוך ורשתיות.

קצת עלי

אדורה מתגוררת ברמלה. היא אם לנאדיה (9). יש לה תשוקה לכתיבה ולקריאה. היא אוהבת לטייל בארץ ובעולם, לגלות תרבויות וללמוד שפות, והשתתפה במסע "מלכת המדבר" בקירגיסטן.

השכלה

לאדורה תואר שני (בהצטיינות) בייעוץ חינוכי מהמרכז ללימודים אקדמיים, ותואר ראשון בתוכנית הדו-חוגית במדע המדינה ובהיבטים התפתחותיים בחינוך, מסלול ייעוץ חינוכי, מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על כך יש לה תעודת הוראה במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב. אדורה השתתפה בתוכנית "להב פיתוח מנהלים" לפיתוח מיומנויות ניהול בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. כן למדה בתוכניות הכשרה בנושאי מיניות ומגדר, ובנושאי מנהיגות חברתית, ציבורית וקהילתית.

קרדיט: אורי אורן

מחמוד אלעמור

מנכ"ל החברה כלכלית ברהט

רקע מקצועי

מחמוד מכהן כמנכ"ל החברה הכלכלית ברהט. בתפקידו הקודם כיהן מחמוד כמנהל מרכז ריאן לקידום התעסוקה בחברה הבדואית בנגב, פרויקט משותף של משרד הכלכלה ומשרד ראש הממשלה בשיתוף ג'וינט ישראל ובניהול חברת "אלפנאר". בין השנים 2004-2009 כיהן מחמוד כמנהל אגף החינוך הבלתי פורמאלי בעיריית רהט. בשנים 1999-2003 ניהל מחמוד את הרשות העירונית למלחמה בסמים ברהט במהלך 6 שנים שימש כמורה ומחנך בבתי ספר ברהט.

קצת עלי

מחמוד מתגורר ברהט

השכלה

למחמוד תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, ותואר ראשון ותעודת הוראה בכימיה, כולם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

קרדיט: מעוז

יאסר אלעמור

מנהל אגף הרווחה בכסייפה

רקע מקצועי

יאסר מנהל את אגף הרווחה בכסייפה. בעברו הוסמך להיות עובד סוציאלי ב 1997- , ומאז עסק במשך שנים בתחום הרווחה. בד בבד עבד בייעוץ אקדמי באוניברסיטת בן גוריון ובפיתוח אזורי  עשייה במחוז דרום במשרד הכלכלה. מתחילת 2015 הוא כיהן כמבקר פנים וכנציב תלונות הציבור במועצה אזורית אלקסום.

קצת עלי

יאסר מתגורר ביישוב הערבי הבדואי כסייפה. הוא נשוי ואב לחמישה. הוא מעורב בקהילה ובקידום היישוב, עוסק בפעילות ספורט וחובב מסלולי טיול בטבע.

השכלה

ליאסר תואר שני בעבודה סוציאלית ותואר ראשון במשפטים, והוא בעל רישיון לעריכת דין.

יוסף אלעמור

מנהל אגף היסעים, אשכול רשויות נגב מזרחי. מייסד עמותת לנה

רקע מקצועי

מזה שנים עובד ומתנדב בתחום החברתי קהילתי, משנת 2017 שימשתי מנכ"ל עמותת לנה לקידום החינוך והרווחה בחברה הבדואית בדרום. במסגרת תפקידי זה לפתח שותפויות וכניסת פרויקטים חדשים בתחום הרווחה והחינוך בחברה הבדואית. במקביל, שימשתי כמנהל אגף חינוך בעמותת ינאביע. קודם לכך הייתי בתפקיד מנהל וממקימי סניף בית אלאמל של ארגון בית הגלגלים לטובת אנשים עם צרכים מיוחדים בחברה הבדואית . את דרכי התחלתי בחינוך כמורה בבית ספר מקיף אלפארוק בכסיפה והייתי בכל מני תפקידים ובצוות המוביל של בית הספר.

קצת עלי

יוסף מתגורר ביישוב הבדואי כסיפה שבדרום הארץ. הוא נשוי ואב לשלושה. בשעות הפנאי שלו הוא עושה ספורט ונהנה מטיולים בטבע.

השכלה

ליוסף תואר שני בחינוך בהתמחות חינוך מיוחד, ותואר ראשון מהמכללה האקדמית קיי בבאר שבע. נוסף להם למד במגוון קורסים והכשרות.

ג’בר אבו אלקיעאן

מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע

רקע מקצועי

ג'בר הוא מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע. לפני כן היה מפקח רשותי במינהל חברה ונוער במחוז דרום, משרד החינוך. במסגרת תפקידו היה ממונה על החינוך הבלתי פורמלי בחברה הבדואית בדרום, פיקח על החינוך החברתי הקהילתי והערכי, על המעורבות החברתית ועל מועצות התלמידים בשעות בית הספר. בשעות אחר הצהריים היה אחראי לפעילות הבלתי פורמלית ועל תרבות הפנאי ברשויות המקומיות, המתקיימת במסגרת מחלקות הנוער, ועל הפעילות  החברתית הקהילתית, התנועות וארגוני הנוער, המנהיגות הצעירה הייצוגית והייעודית. עוד הוא ריכז מטעם המחוז את תוכנית "אתגרים" לקידום החינוך הבלתי פורמלי בחברה הערבית הבדואית בדרום. בשנים 1998–2007 עבד ג'אבר בבית הספר מקיף עמל תל שבע ומילא שם שורה של תפקידים: מורה, מחנך, רכז שכבה, מורה לאנגלית ולגיאוגרפיה, מדריך של"ח וידיעת הארץ ורכז טיולים, רכז חינוך חברתי וחבר צוות הנהלה. כן היה שותף בצוות המחוזי של כותבי התוכניות ומנחי של"ח במחוז. נוסף על כך היה מדריך ורכז נוער, מדריך נוער בסיכון ומדריך טיולים וחוגי סיור בחברה להגנת טבע, ושימש כמורה חונך למורים חדשים בגיאוגרפיה ושל"ח ובידיעת הארץ.

קצת עלי

ג'בר התגורר בעבר באום אלחיראן, ולאחרונה עבר לחורה. הוא נשוי ואב לארבעה בנים. ג'בר הוא אוהד מושבע של ספורט לסוגיו, במיוחד כדורגל וכדורסל, ואוהב טיולים וטבע.

השכלה

לג'בר דוקטורט במינהל חינוכי מאוניברסיטת אלירמוק בארבד ירדן, תואר שני ותואר ראשון בגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי – שניהם מאוניברסיטת בן גוריון. נוסף על כך יש לו תעודת הוראה ורישיון הוראה בגיאוגרפיה, תעודת מורה של"ח ורישיון הוראה בשל"ח וידיעת הארץ.

קרדיט: מעוז

אופיר אלקלעי

מנכ"ל וי"ר מטה יו"ר ההסתדרות ההסתדרות הכללית החדשה

רקע מקצועי

אופיר משמש כמנכ״ל ההסתדרות וראש מטה יו״ר ההסתדרות. כמו כן מכהן כיו״ר בגופים הבאים: מועדון הצרכנות ביחד בשבילך, מועדון הבריאות עובדים בריא, אתר החדשות דבר העובדים בארץ ישראל, הוצאת הספרים עם עובד. אופיר משמש כחבר דירקטוריון בקרן ההשתלמות רום, פורום העצמאים, המסלול האקדמי מכללה למנהל, מכון אבשלום, פורום ארלוזורוב, קרן מעגלים, מנהלת המעסיקים ופיתוח ההון האנושי. בנוסף, אופיר משמש כחבר במועצת הביטוח הלאומי וחבר בוועדת המינויים של הביטוח הלאומי.

קצת עלי

אני חבר קיבוץ הראל נשוי לטלי ואב. ל4 בנים מקסימים ניתאי, גוני, מתן ויהלי עוסק בספורט באופן יומיומי בשעות הבוקר המוקדמות ריצה בשדות הקיבוץ ופעמיים בשבוע חותר בסאפ כמו כן אני מורה דרך מוסמך ומטייל ומדריך לאורכה ולרוחבה של הארץ המופלאה שלנו

השכלה

תואר ראשון במשפטים תואר שני במדיניות ציבורית מורה דרך מוסמך

קרדיט: עמרי מירון

גלילה אלקרינאוי

מנהלת מרכז עסקים רהט והישובים הבדואים בנגב, מנהלת ליווי עסקי במעוף לעסקים

רקע מקצועי

מאז שנת 2014 ג'לילה היא מנהלת ליווי עסקי ב"מעוף" - הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, והיא מנהלת מרכז עסקים ברהט וביישובים הבדואיים. במסגרת תפקידה היא אמונה על תחום יוזמות עסקיות של נשים בדואיות מכל אזור הנגב, פיתוח פרויקטים וניהול פורומים של נשות עסקים. נוסף על כך היא מלווה ומתאמת בין בעלי העסקים לבין סל השירותים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. לפני כן הייתה ג'לילה פרוייקטורית התיירות הבדואית ברשות לפיתוח הנגב והגליל. נוסף על כך כיהנה כחברת מליאה ברשות השידור וכחברת דירקטוריון במשרד התרבות. בשנת 2010 הקימה וניהלה מחלקת אוכלוסיות מיוחדות במתנ"ס רהט. בשנת 2008 הקימה וניהלה בארגון קשר פרויקט הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים בחברה הבדואית. בשנת 2007 ניהלה בארגון שתיל פרויקט להעצמת נשים בדואיות. במסגרת התפקיד פיתחה פרויקטים לשילוב נשים בדואיות בקהילה ובתעסוקה.

קצת עלי

במקור מרהט נשואה ואמא לארבעה ילדים, אוהבת לטייל וללמוד שפות

השכלה

תואר ראשון ספרות עברית תואר ראשון במשפטים LLB מנחת קבוצות

אמין אלקרינאוי

מנהל לשכת באר שבע, שירות התעסוקה

רקע מקצועי

מאז שנת 2013 אמין מנהל את לשכת שירות התעסוקה ברהט, אשר שינתה את תדמיתה והייתה לגוף דומיננטי ובעל משמעות בעיר רהט ובסביבתה. זאת בזכות גיוס מעסיקים, הצעת משרות מגוונות לתושבי העיר ואספקת שפע כלים תומכי השמה – במיוחד לנשים. נוסף לכך אמין מנהל את תכנית "מעגלי תעסוקה" בעיר, שמטרתה לצמצם  את התלות של מובטלים בקצבאות באמצעות מתן כלים לשיפור המסוגלות התעסוקתית שלהם. בתפקידיו הקודמים ניהל אמין צוות עובדים בחברת החשמל בתחום שירות הלקוחות, והוביל את פרויקט "נתיב האור" לשימוש מושכל ובטיחותי בחשמל במחוז הדרומי.

קצת עלי

אמין מתגורר ביישוב רהט, אב לאציל ולריתל.

השכלה

לאמין תואר ראשון ושני במנהל ומדיניות ציבורית מהמכללה האקדמית ספיר. הוא בעל תעודה בניהול ובהפעלת מתנדבים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ובוגר המכון למנהיגות העתיד.

קרדיט: מעוז

נעמה אלקריף

מנהלת אגף חינוך על יסודי, רשת בני יוסף מנהלת פיתוח מקצועי

רקע מקצועי

החל מינואר 2021 מנהלת אגף בכיר - האגף לחינוך על יסודי ברשת בני יוסף- מעין החינוך התורני, - מובילה הקמת מוסדות חדשים אחראית על פיתוחם ושיגשוגם החינוכי. עד דצמבר 2020 מנהלת מוסדות מעין חיים ושלום באשקלון, יוזמת ומובילה פרויקטים חינוכיים לפיתוח וקידום חינוכי בפריפריה, ובפרפריה החברתית, פועלת במטרה לצמצום פערי הזדמנויות ולקידום הפרפריה החברתית, ולמימוש פוטנציאל המצוינות שלה.

קצת עלי

מתגוררת בבית שמש ,נשואה ואם לארבעה.

השכלה

בוגרת תואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית , תואר ראשון בחינוך ממכללה ירושלים

סולטן אלקרעאן

מנהל מחלקת חינוך מועצה מקומית כסיפה

רקע מקצועי

סולטן משמש כמנהל אגף החינוך במועצה מקומית כסיפה החל משנת 2017. לפני כן ניהל בי"ס יסודי 8 שנים ועבד כמורה 8 שנים. לסולטן ותק של 18 שנים במערכת החינוך שבמסגרתו אייש שלל תפקידים של ריכוז וחינוך. במקביל בין השנים 2005 עד 2015 שימש כראש צוות בעמותת יכולות "קרן רש"י "לפעילות צמצום פערים והגברת התמדה והעלאת אחוז זכאות לבגרות ,בקרב תלמידים מהמגזר הבדואי. פעילות שהסתכמה במילוני שקלים מדי שנה.

קצת עלי

מתגורר בכסיפה בן 40, נשוי +8 . תחביבי קריאה, טיולי שטח בארץ ובחו"ל.

השכלה

בוגר M.A אוניברסיטת תל אביב, תעודת הוראה וקורס מנהלים אוניברסיטת בן גוריון. עם הפנים לתואר שלישי באוניברסיטת תל אביב. כתיבת תיזה חלוצה בנושא ויסות רגשות בקרב מורים בדואים בנוסף לפרסום מאמר משותף לאחרונה עם המנחה שלי בכתב עת Taylor & Francis באותו בנושא.

קרדיט: רומן שבצ'וק

שרון אלרעי-פרייס

ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות

רקע מקצועי

שרון משמשת כראש שירותי בריאות הציבור, משרד הבריאות. בתפקידה הקודם שרון ניהלה את מערך האיכות והבטיחות של המרכז הרפואי כרמל בחיפה, וחברת הנהלה משנת 2015. במסגרת תפקידה הקודם שרון אחראית להובלת פרויקטים לשיפור איכות ובטיחות הטיפול בבית החולים, לשיפור הרצף הטיפולי בית חולים-קהילה, לניטור ולשיפור מדדי איכות, לניתוח אירועים ולדיווח עליהם, ולהובלת בית החולים בהכנות למבדק האקרדיטציה (JCI). קודם לכן הייתה שרון רופאה בכירה במערך הפנימי וביחידה למחלות זיהומיות ולמניעת זיהומים במרכז הרפואי כרמל. בשנים 2013-2010 הייתה שרון האפידמולוגית הראשית של מדינת ניו המפשייר (New Hampshire State Epidemiologist) במסגרת תפקידה הייתה הגורם המנחה והמפקח בנושא בריאות הציבור בהיבט של מחלות זיהומיות במדינת ניו המפשייר, אחראית לחקירת התפרצויות מחלות זיהומיות, ושימשה גורם מקשר בין משרד הבריאות לבין המרכזים לבקרת מחלות ולמניעתן (CDC). שרון גם הובילה את נושא האיכות במשרד הבריאות, כולל פיתוח פלטפורמה אינטרנטית להצגת נתוני בריאות הציבור (New Hampshire Health WISDOM). בשנת 2007 נבחרה שרון למרצה מצטיינת של הפקולטה לרפואה בטכניון. בשנת 2010 היא זכתה בפרס על עבודת איכות מצטיינת לשיפור זמנים למתן אנטיביוטיקה דחופה; בשנת 2015 זכתה בפרס עבודה מצטיינת בנושא שיפור בטיחות במתן כימותרפיה, ובשנת 2016 זכתה בפרס עבודה מצטיינת בנושא שיפור הטיפול ב-CVA בכנס שקיפות בבריאות של משרד הבריאות. שרון מומחית ברפואה פנימית, בבריאות הציבור וברפואה מונעת, וסיימה התמחות במחלות זיהומיות ומניעת זיהומים בארצות הברית. את ההתמחות ברפואה פנימית עשתה במרכז הרפואי כרמל בחיפה, ואת ההתמחויות במחלות זיהומיות וברפואה מונעת עשתה ב-Dartmouth-Hitchcock Medical Center בארצות הברית. שרון סיימה את התכנית היוקרתית – Leadership in Preventive Medicine ב-Dartmouth College, שמטרתה להכשיר רופאים מובילי איכות, והייתה המתמחה הראשית בה. (Chief Resident). את הסטאז' ברפואה עשתה בהצטיינות במרכז הרפואי רמב"ם.

קצת עלי

שרון מתגוררת בחיפה. היא נשואה למאיר ואם לארבעה בנים: איתן, גלעד, יונתן ויואב. היא אוהבת לרקוד, לטייל, לעשות סקי, לצלם ולקרוא.

השכלה

לשרון תואר דוקטור לרפואה (MD) בהצטיינות מהפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. יש לה גם תואר (MPH) מוסמכת בבריאות הציבור מטעם The Dartmouth Institute, Dartmouth College בארצות הברית.במסגרת תכנית ענבר שרון לומדת לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: הלנה ברוס

עותמאן אלשייך

מנכ"ל, חברת סיראג' טכנולוגיות

רקע מקצועי

עותמאן עבד בצוות הפיננסי של חברת פרוקטר אנד גאמבל (P&G) ולאחר מכן התמחה במחלקה המסחרית של משרד עורכי הדין גולדפרב-זליגמן. עותמאן שימש כיועץ בכיר במחלקת הייעוץ האסטרטגי ומיזוגים ורכישות של משרד רואי החשבון סומך-חייקין KPMG. עותמאן כיום מנכ"ל של חברת סיראג' טכנולוגיות אשר מפתחת מוצרים ובפתרונות בעולמות "האינטרנט של הדברים" ושואפת בחזון החברתי שלה לשלב מתכנתים מהחברה הבדואית בתעשיית ההייטק. כיום מעסיקה החברה עשרות מפתחים. עותמאן נבחר בדירוג 30 הצעירים המבטיחים מתחת ל-30 של מגזין פורבס והוא כיום מרצה באוניברסיטת בן-גוריון.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: אורי אורן

ארז אמבר

מנהל אגף החינוך בעיר אריאל

רקע מקצועי

ארז מונה למנהל אגף החינוך בעיר אריאל, זאת תוך כדי לימודים בתכנית העמיתים של מכון מנדל למנהיגות חינוכית. ארז חנך מנהלים בתכנית אבני ראשה ובמשך כ-6 שנים ניהל את בית הספר העל יסודי רעות בירושלים. בתפקידו הקודם, ניהל ארז את פנימיית בויאר בירושלים 6 שנים נוספות. במסגרת התפקיד היה אחראי על ביטחונם, רווחתם וחינוכם הלימודי-ערכי של כ-300 חניכים מכיתה ז‘ ועד יב‘. במהלך שירותו הצבאי, ביצע מספר תפקידים בכירים בכלל ובשייטת 13 בפרט. ארז שימש כמפקד בית הספר ללוחמה זעירה ביחידת אגוז, עבד מול יחידות מיוחדות מקבילות בארץ ובעולם והוביל כוחות בפעילויות מבצעיות במלחמת לבנון השנייה.

קצת עלי

ארז נשוי ואב לחמישה, מתגורר בירושלים. אוהב ספורט וטיולים רגליים ונהנה מאוד מחינוך.

השכלה

ארז לקראת סיום הלימודים לתואר שני בחינוך יהודי במרכז מטלון, באוניברסיטה העברית, ובעל תואר ראשון במינהל חינוך ומדעי המדינה מטעם אוניברסיטת בר אילן. בנוסף, ארז בוגר קורס ניהול בתי ספר מטעם מכון אבני ראשה, משרד החינוך ובוגר קורס גוונים - קורס שנתי להכרת גוונים שונים ופיתוח פלורליזם ביהדות.

קרדיט: שיר נוימן

חדווה אמונה

מנהלת מחוז דרום, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

החל משנת 2019 חדווה היא מנהלת מחוז דרום של שירותי בריאות כללית. בשנה וחצי שלפני כן הייתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של מחוז דרום של שירותי בריאות כללית, ובשנים 2018-2014 הייתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של מחוז מרכז של שירותי בריאות כללית. במסגרת תפקידה הובילה תהליכים אחדים לשיפור השירות במרפאות המחוז, ולקידום עובדי המנהל והמנהלים האדמיניסטרטיביים במחוז. בשנים 2015-2009 ניהלה חדווה את מנהלת נגב דרומי, אשר אחראית למתן שירות בפריסה גאוגרפית רחבה למטופלי הכללית במגזר הבדואי. לפני כן הייתה במשך חמש שנים מנהלת אדמיניסטרטיבית של המרכז לרפואה יועצת הגדול ביותר במחוז הדרום. את דרכה בשירותי בריאות כללית החלה כבת שירות לאומי בלשכת מנהל המחוז. בשנת 2014 סיימה חדווה את תוכנית מנדל למנהיגות חברתית מקומית בנגב, תוכנית ששמה דגש על מנהיגות מבוססת ערכים.

קצת עלי

חדווה היא ילידת העיר באר שבע ומתגוררת עם משפחתה בעיר. היא נשואה לאיתן, מהנדס אלקטרוניקה המלמד את המקצוע בתיכון באופקים, ואם לארבעה ילדים. בזמנה הפנוי היא אוהבת לקרוא, לצייר, ובין לבין משמשת כמנטורית בהתנדבות במסגרות שונות.

השכלה

חדווה היא בעלת תואר ראשון (BA) בניהול ותואר שני (MBA) במנהל עסקים, שניהם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.במסגרת תוכנית ענבר לומדת חדווה במסלול ללימודי המשך במנהל מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: אורי אורן

אילאיל אמיר-כסיף

מנהלת מרכז אדמונד דה רוטשילד לחיבור השכלה גבוהה תעסוקה

רקע מקצועי

אילאיל מנהלת מקימה את המרכז להשכלה גבוהה-תעסוקה, מייסודה של קרן אדמונד דה רוטשילד, שקם במטרה לבסס ולהעמיק את הגשר בין השכלה גבוהה לתעסוקה באמצעות פיתוח תשתיות וקידום מדיניות. לפני כן ניהלה את תחום מיצוי השכלה גבוהה באוכלוסיות פריפריאליות בקרן אדמונד דה רוטשילד, ובמסגרת זו עסקה בפיתוח ותמיכה בתכניות העוסקות בהנגשה והכוונה להשכלה גבוהה, צמצום נשירה וחיבור בין השכלה לתעסוקה הולמת. בין 2005-2015 שימשה כפרקליטה במחלקת הבג“צים בפרקליטות המדינה, ייצגה את המדינה בעתירות לבג“ץ במגוון נושאים. החל מ-2018 אילאיל משמשת חברת מועצה בכוכב יאיר-צור יגאל. שירתה בצה״ל כמדריכת בית ספר שדה של 'החברה להגנת הטבע' ולפני כן התנדבה במסגרת שנת שירות בכפר הנוער קדמה.

קצת עלי

אילאיל אמיר-כסיף נשואה, אם לשנים ומתגוררת בכוכב יאיר. בשעות הפנאי אילאיל קוראת ספרות יפה, מציירת ואוהבת לטייל בארץ, עם פינה חמה לאזור הנגב.

השכלה

אילאיל בעלת תארים ראשונים במשפטים ובמדעי המדינה מאוניברסיטת ת״א, ותואר שני בסוציולוגיה של החינוך מהאוניברסיטה העברית, שלושתם בהצטיינות. במסגרת התואר השני כתבה תזה ופרסמה מאמר על המודל החינוכי הנוצר מדפוסי הסדר והכאוס בגני ילדים של ילדי הזרים בדרום תל אביב.

קרדיט: מעוז

ורד אמר

מנהלת עתודות צפון

רקע מקצועי

ורד היא יזמית ומנטורית עצמאית. ורד התמנתה לתפקיד מ"מ ראש בית הספר למצוינות בשלטון המקומי, ולראש מגמת מנכ"לים. בית הספר מוקם בימים אלו, והוא תוצר של שיתוף פעולה פורץ דרך בין משרד הפנים למרכז השלטון המקומי, שיתוף פעולה שנועד לקדם מקצועיות ומצוינות מוניציפלית. בית הספר יהווה מרכז ארצי להכשרה וללמידה עבוד נבחרים ומנהלים בכירים בשלטון המקומי, יוביל חדשנות פדגוגית וינוהל באמצעות שותפות בין-מגזרית. בתפקידה הקודם נשאה ורד במשך כשבע שנים בתפקידים בכירים במועצה המקומית כפר ורדים, תחילה כמנהלת מחלקת החינוך ובהמשך כמנכ"לית הרשות. בד בבד הייתה חברת דירקטוריון ומורשית חתימה בשני תאגידים עירוניים, וחברת דירקטוריון באשכול גליל מערבי. קודם לכן עמדה בראש המִנהלת להקמת קמפוס חינוכי קהילתי במועצה אזורית מרום הגליל – יוזמה משותפת של המועצה, קרן רש"י, מגבית בריטניה ומשרד החינוך. בצד התכנון וההקמה של תשתיות פיזיות חינוכיות וקהילתיות פיתחה המִנהלת והפעילה תוכנית התערבות לצמצום פערים בשפות יסוד בכל בתי הספר ברשות. את דרכה המקצועית החלה ורד כאדריכלית במשרדי תכנון מובילים, ובהמשך אף הקימה עם שותפה משרד אדריכלים עצמאי ולימדה בתוכניות להכשרת הנדסאים.        

קצת עלי

ורד היא בת לחקלאים ממקימי מושב חזון, ומתגוררת ביישוב קורנית. היא נשואה ואם לשלושה. היא מחפשת ומוצאת השראה במקומות בלתי צפויים, ואוהבת לתרגם חלומות לתכניות פעולה אופרטיביות

השכלה

ורד היא אדריכלית, בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ובעלת תואר שני (M.A.) מטעם אוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות). נוסף על כך היא בוגרת בית הספר מנדל למנהיגות חינוכית, בוגרת התוכנית להכשרת מנהלים של אבני ראשה, ובעלת תעודת הוראה בחינוך העל-יסודי.

רים אסדי

גזברית אשכול גליל ועמקים

רקע מקצועי

רים היא גזברית אשכול גליל ועמקים. לפני כן היתה גזברית המועצה המקומית עוספיא. במסגרת תפקידה היתה אחראית לניהול ענייניה הכספיים של הרשות, כולל הכנת התקציב הרגיל והבלתי רגיל, ניהול מערכת החשבונות, הכנת הדוחות הכספיים, פיקוח על שמירת מסגרת התקציב, קופת המועצה, חתימה על חוזים ועל התחייבויות כספיות. קודם לכן עבדה שש שנים במשרד רו"ח אעלימי לואי, והתמקדה בתחום הכספי ברשויות המקומיות. בעבר עבדה כיועצת כלכלית חיצונית במרכז היהודי-הערבי לפיתוח כלכלי מטעם קרן ההלוואות לעסקים בינוניים וקטנים.

קצת עלי

רים גרה בכפר יפיע. היא נשואה ואם לשניים. היא חברה בוועד ההורים המקומי בכפר יפיע למען החינוך ביישוב. בזמנה הפנוי היא אוהבת לשחות עם ילדיה.

השכלה

לרים תואר B.A בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה. היא בוגרת המכללה למנהל בלימודי המשך בחשבונאות, ורואת חשבון משנת 2007.

קרדיט: מעוז

הייפא אסדי

מנהלת אגף שפ"ע, מועצה מקומית דיר אלאסד

רקע מקצועי

מנהלת מחלקת תברואה במועצה 15 שנים מנהלת מחלקת רישוי עסקים 15 שנים אחראית פיקוח סביבתי ברשות 10 שנים יועצת לקידום מעמד האשה ומקדמת פרוייקטים של העצמת נשים 10 שנים דיירקטורית באשכול בית הכרם חברת ועדת מכרזים באשכול בית הכרם חברת הנהלה באיגוד יועצות לקידום מעמד האשה חברה במועצת נשות העסקים הטורקית. חברת הנהלת במועצת פורסאן אלסלאם בירדן חברת הנהלת באיגוד היועצות הערביות.

קצת עלי

תושבת דייר אל אסד בגליל העליון בצפון מתגוררת עם בעלי ושתי בנות אמא ל5 ילדים (הילד הגדול רופא במקצוע בבית חולים בני ציון , הבת שלי אחות במקצוע מנהלת מחלקת מונשמים בגולדן כיר נצרת , הבן השלישי חאלד אח מוסמך בבית חולים נהרייה מחלקת כירורגיה , הבת שלישית מסיימת לימודי הסיעוד השנה ואחרונה בוגרת תיכון. עובדת ברשות שלי מזה 15 שנים , מקדמת פרוייקטים בעצמת נשים ומנהלת פורמים של נשים.

השכלה

בעלת תואר ראשון במדעי רוח אוניברסיטת חיפה , בעלת תואר שני במנהל עסקים וסביבה אונו , התמחויות ברישוי עסקים שלב א , ב בוגרת קורס דיירקטורית בר אילן בוגרת קורס גישור שלטון מקומי יוניבירסיטי בוגרת קורס העצמה כלכלית לנשים שלטון מקומי בוגרת קורס ניהול נשים בפוליטיקה שלטון מקומי.

קרדיט: מעוז

רויטל אסייג

COO עמותת תפוח Applesedds

רקע מקצועי

עוסקת ופועלת בתחום התעסוקה וההכשרות קרוב ל20 שנה במגוון תפקידים במגזר העסקי והחברתי. בשנים האחרונות מתמחה בפיתוח והטמעת מודלים ותהליכים להכשרה ותעסוקה בדגש על חיבור ויצירת ממשק בין המגזר העסקי למשרדי הממשלה והיחידות השונות בה.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: יח"צ קו משווה

סאמי אסעד

מנכ"ל עמותת קו משווה

רקע מקצועי

סאמי הוא מנכ"ל עמותת קו משווה. הוא עובד בעמותה מאז 2014. ניהל מגוון תכניות להעצמת האקדמאים הערבים ולהעלאת מודעות בנושאי גיוון והכללה בקרב מעסיקים מובילים במשק. דירקטור בפורום הישראלי לגיוון בתעסוקה. קודם לכן סאמי יזם, הקים וניהל חברת משאבי אנוש והשמה "אופק-הון אנושי" למשך ארבע שנים. בחלק ניכר מהקריירה שלו, סאמי מילא תפקידים מגוונים לרבות תפקידי ניהול בחברות מובילות במשק כגון סלקום ואינטל. נכון להיום וכחלק מעבודתו בקו משווה, סאמי נחשב למרצה מבוקש בקרב מעסיקים רבים במשק בנושא מאפיינים תרבותיים-תעסוקתיים בחברה הערבית והתאמת תהליכי גיוס וקליטה התומכים ביעדי ההגוונה בארגונים.

קצת עלי

סאמי נשוי לאמאל ואב לבנות מקסימות: ויסאל, דוניא, מיאדה ותאלה. הוא אוהב את המוזיקה של אום-כולתום ופיירוז.

השכלה

סאמי הוא בעל תואר שני בתוכנית המנהלים בלימודי עבודה מטעם אוניברסיטת תל אביב, ובעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון וספרות עברית השוואתית מטעם אוניברסיטת חיפה. הוא השלים לימודי תעודת מנחי קבוצות בארגונים אוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

רועי אסף

ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

רועי הוא ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה. לפני כן היה ראש האגף לפיתוח חברתי ברשות לפיתוח כלכלי של החברה הערבית במשרד לשוויון חברתי (בעבר פעלה ממשרד ראש הממשלה). אחראי על תכנון המדיניות החברתית -כלכלית של החלטת הממשלה 922 - תכנית לפיתוח כלכלי לחברה הערבית 2016 -2020 בהיקף מוערך של 15 מיליארד ₪ בשיטה של שינוי מנגנוני הקצאה כמו גם על ניהול התכנית. האגף אחראי על מעקב, בקרה, תכנון וביצוע מדיניות ופרויקטים בין השאר בתחומים: שדרוג ההון האנושי, התעסוקה, ההשכלה הגבוהה והמדע, ועל נושאים ופרויקטים חברתיים שונים. אחראי ברשות ויוזם תוכנית החומש המורחבת של מל"ג ות"ת להנגשת השכלת גבוהה לאוכלוסיית המיעוטים בתקציב של כ- 900 מלש"ח, האגף אחראי על הקשר עם משרד החינוך בתכנית 'אתגרים' לחברה הערבית בישראל.

קצת עלי

רועי מתגורר ברחובות. הוא נשוי ואב לשלושה ילדים. בשעות הפנאי הוא משחק במחשב ומנגן (קצת) באקורדיון.

השכלה

רועי הוא בעל תואר ראשון ושני מחקרי ביחסים בין-לאומיים ומדע המדינה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מסיים תואר בכלכלה מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

קרדיט: מעוז

ענת אסרף

חל"ת

רקע מקצועי

ענת שימשה כמנהלת אגף בכיר בחירות ברשויות המקומיות במשרד הפנים. קודם לכן, שימשה  ענת כמנהלת אגף הכשרה והדרכה במטה יישום הרפורמה, נציבות שירות המדינה. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על מערך ההכשרה וההטמעה ליישום הרפורמה בקרב אלפי מנהלים ועובדים במשרדי הממשלה השונים, לרבות פיתוח והטמעת מדיניות רוחבית והנחיית תכניות הכשרה והעצמה לעוסקים בפיתוח ההון האנושי. בנוסף הייתה אחראית על הובלת תהליך הקמת המדרשה הלאומית למנהיגות, ממשל וניהול - הגוף הלאומי האמון על הכשרת הסגל הבכיר ועתודות הניהול בשירות המדינה. קודם לכן עבדה ענת במשך עשור בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בתחילה כסגנית למנהלת היחידה ובהמשך כמנהלת ההדרכה ומנהלת בית הספר הפנימי למקצועות הארגון. קודם לכן שימשה כאחראית גיוס ומיון בחברת OYYV ולפני כן עבדה כסמנכ"לית פר"ח ירושלים.

קצת עלי

ענת מתגוררת במבשרת ציון, נשואה ליאיר ואם לעמית, יובל ואביב.

השכלה

ענת בוגרת תואר שני בייעוץ ארגוני (בהצטיינות) ותואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וחינוך (בהצטיינות יתרה), שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

קרדיט: עמרי מירון

ליבי אפין

סמנכ"לית תפעול מטריקס r&d services and offshore

רקע מקצועי

ליבי היא סמנכ"לית תפעול של מטריקס גלובל (תלפיות - פעילות נירשור של מטריקס לנשים חרדיות, המשרתת כיום יותר משבעים לקוחות ומעסיקה יותר מ-900 עובדים), מטרקיס בדיקות ואוטומציה וטופ קווי. בשנת 2004 נמנתה ליבי עם המייסדים של "תלפיות". קודם לכן הייתה מנהל המחשוב במשרד החוץ, ובמסגרת תפקידה הייתה אחראית למחשוב במשרד וביותר ממאה נציגויות. ליבי חברה במועצה של עמותת "בשבילך" למען בריאות האישה, וכן במכון החרדי למחקר מדיניות.

קצת עלי

ליבי נולדה בדטרויט, מישיגן, להרב אריה ליבי – ראש ישיבה, ולאסתיר באקשט – מחנכת. ליבי עלתה לארץ בשנת 1981 , תחילה גרה בחדרה, וכיום היא חיה בירושלים. היא נשואה לדוד ואם לשישה ילדים ולנכדים רבים. ליבי אוהבת מאוד מלאכת יד, קריאה, ובילוי זמן איכות עם המשפחה.

השכלה

ליבי היא בעלת תואר ראשון מטעם אוניברסיטת תומס אדיסון בארצות הברית. נוסף לכך היא בוגרת קורסים טכנולוגיים וקורסי ניהול, כולל קורס מנמ"רים (מנהלי מערכות מידע ראשיים), וניהול בכיר.

קרדיט: מתי קרימרמן

אפרת אפללו

ראש המחלקה לחינוך ולקידום הבריאות בחטיבת בריאות הציבור, משרד הבריאות

רקע מקצועי

מנהלת המחלקה לחינוך ולקידום הבריאות מזה כשלוש שנים ובמקביל מנהלת את דסק החינוך במשל"ט של משרד הבריאות מפרוץ מגיפת הקורונה. מומחית ברפואת שיניים ציבורית אותה עברתי באגף לבריאות השן במשרד הבריאות. עוסקת בקידום בריאות כבר 13 שנים, החל מניהול התחום במחוז דרום של קופת חולים לאומית, דרך ההתמחות בתכנון תוכניות לאומיות לשיפור בריאות הפה והשיניים, ובשנתיים האחרונות במחלקה לקידום בריאות במרכזן ניהול התוכנית הלאומית "אפשריבריא" ותוכניות התערבות ומניעה נוספות לשיפור אורח החיים של האוכלוסייה בישראל. כמנהלת דסק החינוך אני לוקחת חלק בקבלת החלטות מדיניות בנושא החינוך, עוסקת בניתוח נתונים, מייצגת את המשרד בפורומים רבים ועובדת מול משרדי ממשלה רבים העוסקים בנושא.

קצת עלי

נולדתי וגדלתי בבאר שבע. מתגוררת בקיבוץ דביר, נשואה ליגאל ואמא של לביא, עוז ויובל. בזמני הפנוי אוהבת לרכב על אופני שטח, לקרוא ולטייל עם המשפחה.

השכלה

ד"ר לרפואת שיניים (DMD) מהפקולטה לרפואת שיניים בהדסה עין כרם. בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA), ותואר שני בבריאות הציבור (MPH), שניהם מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני במדעי רפואת השיניים (MSC) מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: אורי אורן

אפרת אפק

מנהלת אגף בכיר 'צוערים לשירות המדינה', נציבות שירות המדינה

רקע מקצועי

אפרת מנהלת את תחום ההשמה והבוגרים באגף 'צוערים לשירות המדינה' בנציבות שירות המדינה. קודם לכן, שמשה אפרת כיועצת אסטרטגית ומנהלת פרויקטים מיוחדים במנהל התכנון שבמשרד הפנים. אפרת גם כן היתה עוזרת פרלמנטרית ויועצת בכירה לשרה לאיכות הסביבה, ח“כ פרופ‘ יהודית נאות ז“ל, ובמסגרת זו עסקה בקידום שורה של יוזמות חקיקה ופרויקטים ציבוריים בתחומי המינהל התקין, השלטון המקומי,התכנון והבניה ואיכות הסביבה. אפרת מרצה בנושאים הקשורים למגזר הציבורי וניהול פרויקטים ותהליכי שינוי במגזר הציבורי. בשרותה הצבאי שירתה אפרת בחיל המודיעין והמשיכה לשנת קבע אחת, בה עסקה בעיקר בתחום פיתוח הדרכה.

קצת עלי

אפרת אפק מתגוררת כיום בירושלים, מתגעגעת לים, ובזמנה הפנוי עוסקת בצילום, בכתיבה ובטיולים בטבע.

השכלה

לאפרת תואר שני במדעי המדינה ותואר ראשון במדע המדינה ובהיסטוריה של עם ישראל, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: אורי אורן

גלי שחר אפרת

מנכ״לית FORE לימודי חוץ, הכשרת מנהלים ובית הספר להייטק, אוניברסיטת רייכמן; חברת מועצת העיר רעננה.

רקע מקצועי

גלי הינה מנכ״לית הכשרת מנהלים ולימודי חוץ, אוניברסיטת רייכמן. גלי החלה את דרכה המקצועית בעולם ההייטק, שם מילאה מגוון תפקידים החל מפיתוח תוכנה, ניהול פרויקטים, פיתוח עסקי, מכירות ותפעול עסקי. לאחר שני עשורים במגזר העסקי, היא עברה בשנת 2014 לעולם החברתי וניהלה את עמותת "גבהים", עמותה חברה של קרן רש"י המחזקת את ההון האנושי של ישראל באמצעות סיוע לקליטת עולים אקדמאים. גלי הצטרפה לקרן רש"י בשנת 2018. בטרם הצטרפה לאוניברסיטת רייכמן כמנכלית הכשרת מנהלים, היא כיהנה כמנהלת פיתוח עיסקי ומכירות בחברת אמדוקס. היא בעלת תואר ראשון של החוג במשולב למדעי החברה באוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בממשל עם התמחות במדיניות ציבורית של אוניברסיטת רייכמן.

קצת עלי

גלי מתגוררת ברעננה

השכלה

לגלי תואר שני בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה בהתמחות בממשל ומדיניות ציבורית, מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה, ותואר ראשון בחוג למדעי החברה מטעם אוניברסיטת בר אילן. כמו כן, למדה גלי לימודי תעודה בשיווק ומדיה דיגיטלית, והשתתפה בקורס דירקטורים ונושאי משרה באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: אורי אורן

בן אראלי

מנהל תיכון משלב דרור, פרויקטור ביחידת הבוגרים של מנדל, מנהל מקים של ארגון חברים מחלצים

רקע מקצועי

בן משמש כמנהל תיכון עין גדי. בתפקיד הקודם היה מורה בבי"ס בויאר בירושלים ומנהל צוות חדשנות בפרויקט בלובמרג. קודם לכן, כיהן מס' שנים כמנהל מתנ"ס בית טיילור ומנהל תכנית 'שכונה כעיר' בשכונת קרית-היובל בירושלים. במסגרת תפקידו ניהל ופיתח תכניות שונות בתחומים: חינוך, תרבות, קהילה ובינוי. בנוסף, הקים וניהל את תחום קהילות צעירים בעמותת 'רוח חדשה'. כמו כן, בן יזם והקים את המכינה הקדם צבאית- המכינה הירושלמית, במסגרתה הוביל את ההקמה הן ברמה הלוגיסטית והתכנית והן ברמת גיוס המשאבים. את שרותו הצבאי סיים בן כקצין מחקר ביחידת עלית של חיל המודיעין.

קצת עלי

בן מתגורר בשכונת קרית-היובל בירושלים.

השכלה

בן בעל תואר ראשון ותעודת הוראה במסגרת תכנית 'רביבים'- תכנית מצטיינים להכשרת מורים להוראת מדעי היהדות. בימים אלה משלים בן את התואר השני בחוג ליהדות זמננו (התמחות בתחום השואה) - שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: מעוז

בנימין ארביב

סגן היועצת המשפטית וממונה בכיר לחקיקה, מינהל התכנון במשרד הפנים

רקע מקצועי

החל מ2012 במינהל התכנון. בשנים האחרונות אחראי על כל תחום החקיקה וחקיקת המשנה בתחום התכנון והבניה והרפורמות בתחום זה. מרכב גם את הטיםות בתמ"א 38 והחלופה לתמ"א המקודמת בימים אלה. מייצג את משרד הפנים ומינהל התכנון, בממשלה, בכנסת ובפורמים שונים.

קצת עלי

מתגורר בירושלים עם בת זוגו וארבעת ילדיהם. סוף השבוע מוקדש למשפחה הגרעינית ולקריאת ספרים. בזמנו הפנוי אוהב לבשל.

השכלה

הסמכה לרבנות מאת הרבנות הראשית לישראל (יורה יורה). כושר לדיינות מאת הרבנות הראשית לישראל (ידין ידין). תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות יתרה).

קרדיט: מעוז

אורי ארבל

יועץ עצמאי

רקע מקצועי

אורי שותף-מייסד ומנכ"ל איברא יועצים. עוסק בתכנון מדיניות מערכתית וארגונית, בליווי וייעוץ למנהלות/ים ומרצה בתחומי אחריות ומדיניות. לפני כן ניהל את אגף החינוך בעיריית כפר סבא וקודם לכן את אגף החינוך בעיריית רמת השרון. טרום המעבר למרחב המוניציפאלי הקים את הפקולטה לחברה ולתרבות במכללת בית ברל וכיהן כדיקאן, ולפני כן כיהן כראש בית הספר לחברה ולממשל במכללה. בעל תואר שלישי במדיניות ציבורית, מרצה בכיר באוניברסיטת בר-אילן, והיה מרצה מן החוץ באוניברסיטת ת"א, באוניב' חיפה, באוניב' בן גוריון, באוניב' רייכמן. היה עמית מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה, חבר בוועד המנהל של האגודה הישראלית למדע המדינה, וכיהן כחבר במליאת רשות השידור וכחבר הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן. אורי פרסם חמישה ספרים ולמעלה מעשרים וחמישה מאמרים מדעיים וניירות מדיניות בתחומי המדיניות הציבורית, רגולציה ואחריות ציבורית.

קצת עלי

אורי הוא בן 44 , יליד תל-אביב, אבא לליא ועדי. אוהב מוזיקה ישראלית, ובעיקר לשיר (כשלא רואים מרשה לעצמו גם לנגן בגיטרה אקוסטית). בשעות האין-פנאי שוקע בספר ובסדרת טלוויזיה, בד בבד.

השכלה

אורי הוא מרצה בכיר, בעל תואר ד"ר לפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב במדיניות ציבורית, תואר MA (בהצטיינות) במדיניות ציבורית ותואר BA במדע המדינה. הוא למד חינוך במכללת סמינר הקיבוצים, והוא בעל תעודת הוראה בספרות עברית וכללית. אורי השתלם גם בייעוץ ארגוני (אוניברסיטת תל אביב), בהנחיית קבוצות (אוניברסיטת בר- אילן), ובטיפול בפסיכודרמה בשילוב אמנויות בשיתוף בית ספר לחינוך ISIS (אוניברסיטת בר-אילן).

אבישלום הוסמן ארבל

גזבר המועצה, מועצה מקומית זכרון יעקב

רקע מקצועי

אבישלום הוא גזבר המועצה המקומית זכרון יעקב משנת 2014. במסגרת תפקידו הוא אחראי על תקציב העירייה ועל ניהול הכספי של הרשות. לפני כן כיהן בתפקיד בכיר בחברה ארצית המספקת שירותים לרשויות מקומיות, והיה מנהל אזור ומנהל מגזר בחברת תקשורת גדולה.

קצת עלי

אבישלום מתגורר בזכרון יעקב. הוא נשוי ואב לשלוש בנות.

השכלה

לאבישלום תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בתקשורת, גם הוא מאוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

משה ארבל

חבר כנסת, ש"ס

רקע מקצועי

משה הוא חבר כנסת. לפני כן, משה שימש כראש מטהו של שר הפנים, תפקיד תובעני שגזל מממנו שעות רבות, אך הוא רואה בו שליחות שמטרתה לחולל שינוי חברתי. בנוסף, ייצג משה את השר כחבר בצוות בראשות ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה שדן בסוגיית עבודות הרכבת בשבת. בעברו כיהן כיועץ משפטי לסיעת ש"ס ושימש יועץ לח"כ יואב בן צור. במסגרת תפקידו זה ניסח את חוק הכשרות, שעקרונותיו שולבו ב"רפורמת הקורנפלקס". נוסף לכך משה מכהן כרב קהילה בפתח תקוה, ומוסר שיעור בגמרא בקהילתו.

קצת עלי

משה מתגורר בפתח תקוה. הוא נשוי לקרן ואב לחמישה.

השכלה

משה הוא בוגר ישיבת נחלת דוד בפתח תקוה. אמנם לא למד לימודי ליבה, אבל הדבר לא מנע ממנו לרצות להמשיך ללמוד: עם קבלת ההסמכה לרבנות החל ללמוד משפטים בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו, שם סיים תואר ראשון ושני במשפטים בהצטיינות. בהמשך נרשם ללימודי דוקטורט באוניברסיטת חיפה, והתמחה בעריכת דין בבית משפט השלום ברמלה.

קרדיט: שיר ניומן

שגית ארבל-אלון

רופאה ראשית, מנהלת מערך שירותי הבריאות, משרד הרווחה

רקע מקצועי

החל ממאי 2020, שגית משמשת כרופאה הראשית של משרד הרווחה. בתפקידה הקודם הייתה שגית גינקולוגית במרכז הרפואי שערי צדק. לפני כן, החל משנת 2018 שימשה שגית כסגנית מנהל בית החולים השיקומי רעות. מ2015 עד 2018 שימשה כמנהלת אגף תכנון מדיניות במשרד הבריאות, במסגרת התמחותה במנהל רפואי קודם לכן, והחל משנת 2009 שימשה כמנהלת המרכז לטיפול אקוטי בנפגעי/ות תקיפה מינית בהדסה, והייתה בצוות ההקמה. במסגרת עבודתה הייתה שגית אחראית על הקמת מרכז ידע, גיוס משאבים ומתנדבים וטיפול נגיש ויעיל בנפגעים/ות. בנוסף, פיתחה שגית יחד עם צוותה מודל כוללני לטיפול בנפגעים/ות, הייחודי בתפיסת הנפגעת כמרכז אליה יגיעו כל אנשי הצוות ועסקה בהכשרת הדור הבא לטיפול ובהובלת המרכז תוך התמודדות עם סוגיות הטראומה המשנית של מטפלים בנפגעי תקיפה מינית. במקביל שימשה שגית כמנהלת המרכז לבריאות האישה בבית החולים משגב לדך וכמנהלת השירות האמבולטורי הגינקו-אונקולוגי בבית החולים הדסה במסגרת עשייתה החברתית שגית פעילה למעלה מ 8- שנים בארגון רופאים לזכויות אדם. במקביל הייתה פעילה בוועד רופאי הדסה, ובשנים האחרונות לעבודתה בבית החולים אף שימשה כיושבת ראש הועד. בעברה יזמה והקימה תכנית שש שנתית בנושא מניעת התנהגויות מסוכנות והתנהגות מינית בריאה בחטיבת הביניים ובתיכון מו"ר במכבים רעות. התמחות רפואית: שגית מומחית במנהל רפואי. בנוסף, לשגית מומחיות בגינקולוגיה ומיילדות. היא ביצעה תת התמחות בגינקולוגיה אונקולוגית באוניברסיטת לה ספיאנצה בבית החולים אומברטו פרימו ברומא. בוגרת בית הספר לרפואה בן גוריון שבנגב, את הסטאז' ומרבית ההתמחות ביצעה בבית החולים ע"ש אדית וולפסון וסיימה בבית החולים הדסה עין כרם.

קצת עלי

שגית מתגוררת ברעות, נשואה לאיל ואם ליואב, דור, יובל ומיכל. שגית היא משוררת ורומנטיקנית חסרת תקנה, מתנדבת ברופאים לזכויות אדם, ואם לא היתה רופאה היתה מפקדת בה"ד 1 או קצינת חינוך ראשית.

השכלה

לשגית תואר ד"ר לרפואה (MD) מטעם אוניברסיטת בן גוריון. כמו כן, היא בוגרת תכנית הביבליותרפיה למטפלים בתכנית ת.ל.מ, ובוגרת התכנית לפיתוח מנהיגות לרופאים במוסדות אקדמיים מטעם אוניברסיטת הרווארד. במסגרת תכנית ענבר לומדת שגית לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: שיר נוימן

טל אדיב – ארד

פסיכיאטרית ראשית, משרד הרווחה

רקע מקצועי

החל משנת 2016 טל היא סגנית מנהל רפואי מחוז השרון במכבי שירותי בריאות. קודם לכן הייתה מנהלת רפואית מרחבית - גם כן במכבי שירותי בריאות. בד בבד היא עובדת כפסיכיאטרית עצמאית בקופה. בשנים 2015-2013 ניהלה טל מרפאה לבריאות הנפש בקופת חולים כללית. בשנים 2014-2012 הייתה רופאה בכירה ביחידת הטראומה במרכז לבריאות הנפש על שם בריל. בד בבד, בשנים 2018-2013 הייתה פסיכיאטרית יועצת בכפר איזון, וכיום היא מנהלת רפואית של מחלקת חילוצים נפשיים בחו"ל במסגרת RESCUE ONE. טל מומחית בפסיכיאטריה. את התמחותה ביצעה במרכז לבריאות הנפש על שם בריל, קופת חולים כללית, ואת הסטאז' ביצעה בבית החולים אסף הרופא. בימים אלה היא מתמחה בהתמחות על במנהל רפואי במסגרת מכבי שירותי בריאות.

קצת עלי

טל מתגוררת בהרצליה. היא נשואה לצחי ואם לעמית ולמאי. בשעות הפנאי היא נהנית לטייל ולעסוק בספורט.

השכלה

טל היא בעלת תואר דוקטור לרפואה (M.D) מטעם אוניברסיטת מילאנו, איטליה. במסגרת תוכנית ענבר לומדת טל לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: אורי אורן

מושיקו ארז

סמנכ״ל עיריית ראשון לציון

רקע מקצועי

מושיקו מכהן כסמנכ״ל עיריית ראשון לציון. בתפקידו הקודם מושיקו שימש כמייסד ומנכ״ל מנהיגות להתחדשות עירונית. יתר על כן, בעברו כיהן מושיקו כמנכ''ל מועצה מקומית קדימה-צורן. לפני כן,היה היועץ המשפטי לחברת העובדים השיתופית הכללית בארץ ישראל בע“מ - לנכסים (נכסי ההסתדרות). קודם לכן, ביצע מספר תפקידים בפירמת עורכי הדין ’פישר בכר חן וול אוריון ושות‘ במחלקת הנדל“ן. במקביל, נתן ייעוץ משפטי ’פרו בונו‘ ל‘מתן - משקיעים בקהילה‘. קודם לכן, ביצע מס‘ תפקידים במשרד ראש הממשלה. מושיקו מעביר הרצאות באקדמיה ובפרקטיקה המשפטית בפני סטודנטים, מתמחים ועורכי דין, מעביר הרצאות מקצועיות בתחום הנדל“ן בפני מאות משתתפים במסגרת ’בית הספר לפרקטיקה משפטית‘ וכן ארגונים מקצועיים. את שירותו הצבאי סיים מושיקו כלוחם וכקצין מודיעין ביחידת מודיעין מבצעית. כיום משרת במילואים בדרגת רב-סרן במסגרת מערך מבצעי ייחודי של אגף המודיעין.

קצת עלי

מושיקו נשוי למורן ואב לעמית ולירדן, מתגורר בתל אביב וחובב ספורט וטיולים.

השכלה

למושיקו תואר ראשון במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, מושיקו בוגר תכנית העמיתים של ’קולות‘ לשנים תשע“ב ותשע“ג.

קרדיט: אורי אורן

יודפת אפק – ארזי

מנכ"ל עיריית בת ים

רקע מקצועי

יודפת היא מנכ"לית עיריית בת ים. בתפקידה הקודם היתה סגנית מנהל רשות החברות לענייני מונופולים ושינויים מבניים ברשות החברות הממשלתיות ומייצגת את הרשות בדירקטוריונים של חברות מובילות במשק הישראלי, ביניהן חברת החשמל. לפני כן, שימשה כרכזת תחום אנרגיה ומים ברשות החברות הממשלתיות במשרד האוצר. בשנים 2007-2011 שימשה יודפת גם כרפרנטית שכר וכח אדם ברשות החברות הממשלתיות במשרד האוצר, ובמסגרת לימודיה בתוכנית ”עתידים – צוערים למגזר הציבורי“ התמחתה אצל חשבת משרד ראש הממשלה ובהמשך באגף התקציבים במשרד האוצר. את שירותה הצבאי סיימה יודפת כמש“קית צוות פיתוח והדרכה במחו“ה אלון. התפקיד כלל חניכת קצינים ומפקדים בתחומי הוראה, הדרכה ופיקוד ופיתוח תוכניות הוראה והדרכה.

קצת עלי

יודפת נשואה ואמא לשתי בנות, מתגוררת בירושלים וחובבת קולנוע.

השכלה

ליודפת תואר שני בהצטיינות במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון בכלכלה ומדע המדינה מטעם האוניברסיטה העברית. יודפת בוגרת תוכנית ’עתידים – צוערים למינהל הציבורי‘, תוכנית מצטיינים של האוניברסיטה העברית, נציבות שירות המדינה ועמותת ’עתידים‘ שמטרתה לפתח עתודה ניהולית למגזר הציבורי.

הדר גור אריה

סמנכ"לית שיווק קבוצת מאקו

רקע מקצועי

הדר היא בעלת ניסיון רב בתחום השיווק הפרסום. שנים רבות הובילה את זרוע הדיגיטל של משרד הפרסום מקאן אריקסון, שימשה כמנכ”ל משרד הפרסום ליאו ברנט, ובתפקידה הלפני אחרון שימשה מנכ”ל משותף של המיזם החברתי-עסקי מקאן ואלי שבמצפה רמון. באפריל 2020 הצטרפה לקבוצת שכולו טוב המספקת שיקום והכשרה תעסוקתית וחברתית לבעלי חסמי תעסוקה ופנאי והיא סמנכ"לית שיווק הקבוצה.

קצת עלי

הדר מתגוררת במצפה רמון עם בעלה ושני ילדיה.

השכלה

הדר היא בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת NYIT שבניו יורק בפרסום ובתקשורת.

קרדיט: מעוז

מוטי אריה

מנכ"ל כיכר השבת

רקע מקצועי

איש תקשורת משנת 1995. הגיש במשך שנים את רצועת האקטואליה הראשונה במגזר. בשנת 2009 הקים את אתר החדשות 'כיכר השבת' למגזר החרדי, ולאחר מכן את אתר 'סרוגים' למגזר הדתי-לאומי. אתרים אלו מובילים בתחומם. בשנים האחרונות מפתח מיזמים טכנולוגים ובעלים של חברות בתחום התקשורת, הטכנולוגיה, הנדל"ן והמלונאות.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

איילת גרינבאום אריזון

סמנכ"לית, מינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי במשרד הבריאות

רקע מקצועי

מינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי אחראי על גיבוש אסטרטגיית העל ועל התכנון ארוך הטווח של מערכת הבריאות. המינהל אחראי על בניין הכח, תכנון פריסת תשתיות ושירותי הבריאות, עתודות למערכת הבריאות והתכנון הכלכלי, קידום רפורמות מערכתיות מרובות שותפים בתוך ומחוץ למערכת הבריאות תוך חתירה לצמצום פערי בריאות וקידום שותפויות וחדשנות. בתפקידי הקודם הקמתי וניהלתי את אגף השירות של משרד הבריאות והובלתי תוכניות לאומיות לשיפור שירות וחווית מטופל במערכת הבריאות. לפני כן עבדתי כדירקטורית בחברת ייעוץ בינלאומית. הייתי חלק פעיל בניהול משבר הקורונה באמצעות הקמת וניהול מוקדי הקורונה ואחריות על השירות לציבור בערוצים טלפוניים ודיגיטליים.

קצת עלי

מתגוררת בנווה מונוסון, נשואה לאביב, אמא של איה, אריאל ואורי ואימוג'י (הכלבה). אוהבת לטייל בארץ ובעולם (בייחוד טרקים מאתגרים), ובשעות הפנאי משתדלת להיות כמה שיותר פעילה – ריצה / הליכה פילאטיס, מקפידה לסיים את היום במדיטציה.

השכלה

מהנדסת תעשיה וניהול, תואר שני במינהל עסקים.

קרדיט: שרון לוין

מיכל ארן

מנהלת חטיבת אסטרטגיה ומדיניות במשרד הבינוי והשיכון

רקע מקצועי

כיום מנהלת את החטיבת אסטרטגיה ומדיניות במשרד הבינוי והשיכון, קודם לכן ניהלתי את אגף אסטרטגיה ומדיניות ברשות החשמל ואת אגף אסטרטגיה ומדיניות במשרד הפנים (שלטון מקומי). לפני כן, עבדתי במשרד להגנת הסביבה במשך כשש שנים - מתוכן ארבע שנים באשכול תכנון ומדיניות סביבתית ושנתיים כיועצת מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה לענייני כנסת, ממשלה, תקציבים, משאבי טבע, פיקוח ואכיפה. טרם הכניסה לממשלה עבדתי במגזר השלישי במספר עמותות בבאר שבע. בעלת ניסיון רב בתחום ההדרכה וגם מאוד גאה בתקופה כמדריכת טיולים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

ליאת עמר – ארן

נציגת הסוכנות היהודית בדרום אפריקה ומנהלת מרכז ישראל.

רקע מקצועי

מתחילת 2019 יצאה לשליחות בדרום אפריקה, כנציגת הסוכנות היהודית (אחריות על כלל פעילות הסוכנות במדינה) בעבר שימשה כמרצה (פסיכולוגיה, הנחיית קבוצות, סטטיסטיקה ומחקר) באוניברסיטת בן גוריון ובמגוון מוסדות אקדמאים במשך כ 16 שנה (מספר פעמים קיבלתה פרסים כמרצה מצטיינת) בין השנים 2012 עד 2016 ניהלה את ח.צ. שיקום בקהילה ארגון העוסק בשיקום מתמודדים עם מחלה נפשית. כ200 עובדים ו600 מטופלים היו תחת אחריות הארגון. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על כלל הפעילות מהפן המקצועי והארגוני, לצד פיתוח שירותים חדשים (הקמו בית לשיקום נשים המתמודדות עם הפרעות אכילה). מזה כמה שנים משמשת כמנטורית בארגון שגרירי רוטשילד, בו ייעצתה גם בהיבטים מחקריים. בעבר עבדתה באינטל בצוות הפיתוח הארגוני. את דרכה המקצועית התחילה בתפקידי פיתוח, ריכוז והדרכה במספר פרויקטים חברתיים, בתוכם בי”ס לתלמידי חו”ל באוניברסיטה העברית, בו הקמתה את תכנית שפה משותפת לחיבור בין סטודנטים מחול לישראלים. שימשתה כשליחה בחבר העמים, פעילי ציבור, אייסף, קבוצת דיאלוג יהודית וכמתנדבת בתכנית Brandise Bardine Instituteערבית, אם לאם. בנוסף, ליאת שותפה להקמת הישוב הדתי-לאומי אליאב, אשר בחבל לכיש.

קצת עלי

ליאת מתגוררת באליאב, נשואה לביקו (צביקה) ואם ליאלי, אוריה ונטע.

השכלה

ליאת בוגרת דוקטורט בפסיכולוגיה חברתית שעוסק במערכת היחסים בין מזרחים לערבים ותואר שני (בהצטיינות) בפסיכולוגיה ארגונית, שניהם מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. בנוסף בוגרת תואר ראשון בביו-פסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה העברית

קרדיט: מעוז

ניצן אשבל

מנהל מיזם "מישרים- להוגנות בחינוך", עמותת "מתן משקיעים בקהילה"

רקע מקצועי

את דרכי המקצועית התחלתי בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, בעמותת "אחריי!" המטפחת מנהיגות חינוכית של בני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל. בעמותה מילאתי מגוון תפקידים- ממדריך נוער ועד לתפקיד סמנכ"ל החינוך של העמותה. בשנת 2013 התמנתי לנהל את התיכון האתגרי של רשת ברנקו וייס בקריית שמונה אותו ניהלתי במשך כשש שנים. בשנת 2019 התמנתי להקים ולנהל את מיזם מישרים- מיזם משותף למשרד החינוך, יד הנדיב ועמותת מתן שמטרתו הובלת תהליכי שיפור מואצים בבתי ספר יסודיים המשרתים אוכלוסיות החוות עוני והדרה חברתית

קצת עלי

מתגורר במושב אליעד שברמת הגולן, נשוי לדנה ואב לארבעה ילדים. כבן למשפחה חקלאית וכמי שנולד וגדל ברמת הגולן אני מחובר מאוד לנופי הרמה ומשתדל לנצל כל זמן פנוי לטיול עם המשפחה בטבע בכל הארץ, וברמת הגולן בפרט.

השכלה

בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני במינהל עסקים ותעודת הוראה בלימודי ארץ ישראל.

קרדיט: מעוז

אסף אשר

סמנכ״ל תשתיות ותקציבים משרד התחבורה

רקע מקצועי

אסף הוא סמנכ"ל תשתיות ותקציבים במשרד התחבורה. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הקמת תשתיות התחבורה במדינת ישראל בהיקף של עשרות מיליארדי שקלים בפרויקטים גדולים כגון : רכבות כבדות, מטרו, רכבות קלות במטרופולינים ופיתוח פרויקטי כבישים ותח"צ באזןרים עירוניים ובין עירוניים. טרם תפקיד זה עבד אסף במשרד האוצר במספר תפקידים ובהם: רכז מערכת הביטחון ורפרנט משרדים מנהליים.

קצת עלי

מתגורר ברמת גן, נשוי לדפנה ואבא של דניאלה ונועה.

השכלה

אסף בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבנאות מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אמיר באבאללה

סמנכ"ל מכירות - HAAT Delivery

רקע מקצועי

בעל ניסיון של למעלה מעשר שנים בניהול מכירות בתחום הקמעונאות ביוניליוור וקוקה-קולה ישראל.

קצת עלי

אמיר מתגורר באום אלפאחם, רווק, ובזמנו הפנוי אוהב לקרוא ספרים.

השכלה

בוגר תואר ראשון בניהול עסקים בהתמחות שיווק, המכללה האקדמית אונו.

שי באבד

מנכ"ל קבוצת שטראוס

רקע מקצועי

שי הוא מנכ״ל קבוצת ריבוע כחול. לפני כן מונה שי למנכ''ל משרד האוצר. קודם לכן, כיהן במספר תפקידים בכירים בתחומים שונים. שימש כמנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. לפני כן, כיהן כמנכ"ל אזור ישראל והמזרח הקרוב בחברת 'צים' והיה חבר הנהלת החברה כארבע שנים. שי אף היה סגן נשיא לשכת הספנות בישראל, ובנוסף כיום מכהן שי כיו"ר דירקטוריון החברה הממשלתית, קרן ההשתלמות להנדסאים וטכנאים. בשירותו הצבאי שירת כקצין ומפקד ביחידה מיוחדת (504).

קצת עלי

שי מתגורר ברישפון, חובב ספורט אתגרי, טייל בלמעלה מ -50 מדינות בעולם ונהנה מערבי שירה בציבור של שירי ארץ ישראל.

השכלה

לשי תואר שני בכלכלה ומימון מבית הספר לכלכלה בלונדון (LSE) ותואר ראשון במשפטים וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: אורי אורן

משה בארי

מנכ"ל רבני צהר

רקע מקצועי

משה הוא מנכ"ל ארגון רבני צהר. במקביל לתפקיד זה חבר משה במספר גופים ביניהם "המועצה לניסויים בבעלי חיים של משרד הבריאות", "הפורום לייצוב הממשל", חבר ההנהלה הציבורית של רשת בתי הדין "ארץ חמדה-גזית", וכחבר עמותה וחבר וועדת הביקורת של "מורשת המשפט בישראל". לאורך השנים פרסם מאמרים והיה שותף לכתיבת ספרים בתחומי המשפט העברי. בין השנים 2005-2008 כיהן משה כיו"ר גזית – איגוד בתי הדין לענייני ממונות. במקביל עבד כמרצה וחוקר במרכז ליישומי משפט עברי במכללת נתניה ובמדרשת לינדנבאום וכן כמנהל הפעילות החברתית בתיכון "שועלי תורה בית שמש". בין השנים 1996-2012 ניהל משה סניף ביתי של יד שרה.

קצת עלי

משה מתגורר בשעלבים

השכלה

למשה תואר דוקטור לפילוסופיה במשפט עברי ותואר שני, בהצטיינות, במשפט עברי. שניהם מטעם אוניברסיטת בר אילן. הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו, ותואר ראשון במודעי החברה בהתמחות בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה. בנוסף סיים משה לימודי הכשרה לדיינות ולרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל.

קרדיט: מעוז

רנית בודאי-היימן

מנכ"לית מיתרים

רקע מקצועי

בעבר יועצת פוליטית ועוזרת פרלמנטרית במגוון תפקידים בממשלה ובכנסת. כיום מנהלת את רשת מיתרים - רשת לחינוך משלב - דתיים, חילונים ומסורתיים לומדים יחד בבתי הספר וחיים יחד בקהילות.

קצת עלי

מתגוררת במודיעין, נשואה לג'רמי, אמא לכפיר החייל, שניר במכינה קד"צ, אורי בכתה ט', מיתר בכתה ב'. כולם לומדים או בוגרי מערכת החינוך המשלב בליווי מיתרים. אוהבת מאוד תיאטרון ובזמני הפנוי שחקנית במסר.

השכלה

תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה העברית. דוקטורט במדע המדינה מאוניברסיטת בר אילן בנושא דת-מגדר-צבא (שירות חיילות דתיות בצה"ל).

קרדיט: רומן שבצ'וק

גלעד בודנהיימר

מנהל תחום בריאות הנפש, מכבי שרותי בריאות

רקע מקצועי

גלעד מכהן כמנהל תחום בריאות הנפש, מכבי שירותי בריאות. בתפקידו הקודם גלעד ניהל את המרפאה לבריאות הנפש של לאומית שירותי בריאות במחוז ירושלים. כחלק מהרפורמה בבריאות הנפש גלעד היה אחראי להקמתה, לניהולה ולפיתוחה של המרפאה, להקמת מערך שירותי בריאות הנפש במחוז ועבד כפסיכיאטר ילדים. במסגרת תפקידו יזם גלעד פרויקט להגברת השימוש בשירותי בריאות הנפש בקרב המגזר החרדי, וזאת באמצעות התאמת השירות והנגשתו, תוך בנייה ויישום של תכנית להתמודדות עם הסטיגמה על הפרעות נפשיות במגזר החרדי. בשנים 2013-2006 היה גלעד מתמחה ולאחר מכן רופא בכיר במחלקה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. במסגרת תפקידו היה גם מרצה לסטודנטים, העביר הדרכות והרצאות בבתי חולים ארגן וריכז ישיבות רופאים ופסיכולוגים. בד בבד עבד כפסיכיאטר ילדים בארגון "תושיה"- ארגון לליווי נפשי של בני נוער חרדים בבני ברק, והיה יועץ לצוות הבכיר במכון "שילוב" לטיפול משפחתי וזוגי. במסגרת עשייתו החברתית היה גלעד חבר ועד בקהילת "פלך" (2017-2015), והתנדב ברשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול (2018-2014). בשנים 2004-1998 ריכז גלעד והדריך פרויקטים שונים בארגונים חברתיים והתנדבותיים. הוא היה אחראי להקמת פרויקט בעמותת פר"ח לילדים עם שיתוק מוחין, לקח חלק בהקמת מועדון לילדים עם תסמונת דאון בבאר שבע ובהפעלת מועדון חברתי לסטודנטים עולים חדשים במוסדות האקדמיים בדרום. עוד היה פעיל באגודה למלחמה בסרטן ובארגון הג'וינט העולמי. גלעד קיבל פרס הצטיינות מחוזית לשנת 2017 ממנהלת מחוז ירושלים בלאומית שירותי בריאות. גלעד הוא סרן במילואים. בעבר היה קצין רפואה גדודי בפיקוד הצפון, וכיום משרת במילואים בחיל האוויר. גלעד מומחה בפסיכיאטריה של הילד. את התמחותו עשה במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. את הסטאז' ברפואה עשה בהצטיינות במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה בבאר שבע.

קצת עלי

גלעד מתגורר בירושלים. הוא נשוי ליערית, רופאת משפחה, ואב לטל, לאלון, לשחר ולניצן. אם לא היה רופא היה חוקר ומרצה לספרות עברית, ובד בבד עוסק בחינוך בלתי פורמלי. בשעות הפנאי הוא אוהב לקרוא ולטייל.

השכלה

לגלעד תואר ד"ר לרפואה (MD) מאוניברסיטת בן גוריון. נוסף לכך הוא בוגר לימודי טיפול זוגי ומשפחתי מטעם מכון "שילוב" בירושלים, ובעל תואר שני (MA) בספרות עברית במסלול מחקרי של המחלקה לספרות עברית באוניברסיטת בן גוריון. במסגרת תכנית ענבר גלעד לומד לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

מאיה בוזו-שוורץ

מנהלת יחידת הבוגרות והבוגרים, קרן מנדל

רקע מקצועי

מאיה היא מנהלת קהילת הבוגרים, קרן מנדל. לפני כן כיהנה כראש תחום מחקר ופיתוח במכון אבני ראשה, המכון הישראלי למנהיגות בית- ספרית. קודם לכן הקימה וניהלה את יחידת המחקר והפיתוח במכון ברנקו וייס, ובמסגרתה הובילה צוותים המפתחים ומנחים מודלים פדגוגיים חדשניים. מאיה היא בעלת ניסיון רב בליווי צוותי מורים וצוותי ניהול בבתי ספר, ובהנחיית תהליכי שינוי בהוראה ולמידה ברמה מחוזית. לאחרונה ראה אור ספר שערכה בשיתוף עם ד”ר נעמי מנדל-לוי העוסק בחזית המחקר והפרקטיקה בתחום המנהיגות הפדגוגית (”עושים בית-ספר”). בעבר לימדה מאיה תלמידים בבית ספר יסודי כתיבה יוצרת, פילוסופיה וחשיבה.

קצת עלי

מאיה מתגוררת במבשרת ציון. היא נשואה ליובל ואם לשלושה ילדים: דניאל בת העשר, עדו בן השבע ואלון בן השנתיים. בשעות הפנאי היא אוהבת לקרוא פרוזה ולטייל עם ילדיה.

השכלה

מאיה היא דוקטורנטית בחוג לחינוך באוניברסיטת בן גוריון בנגב )בתחום המשוב הדבור בכיתה(. היא בעלת תואר שני בפילוסופיה של החינוך ותואר ראשון בחינוך ובתכנית הרב-תחומית, שניהם מן האוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגרת התכנית למנהיגות חינוכית של מכון מנדל.

עמנואל בוחבוט

מנכ"ל חברת ייעוץ

רקע מקצועי

החברה שייסד עמנואל-"אימפקט יועצים", מציעה שירותי ייעוץ לארגונים גדולים מסקטורים שונים, אשר מתמקדים הן בתכנון ובאסטרטגיה של מהלכים חברתיים והן בביצוע הערכה, מדידה ומחקר כלכלי. בעבר עמנואל כיהן כמנכ"ל טריביו, ארגון חברתי טכנולוגי אשר מעודד ומנגיש התנדבות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. קודם לכן, בשנת 2013 עמנואל הצטרף ל Social Finance Israel כאחד מחברי צוות המייסדים. כסמנכ"ל מחקר ופיתוח הוא הוביל את הפיתוח וההקמה של איגרות החוב החברתיות הראשונות בישראל, והוזמן להציג אותן בפורומים בינלאומיים שונים, כגון כדוגמת פורום הG8 ובמליאת האו"ם. בעבר, ניהל עמנואל את מחלקת המחקר והאסטרטגיה בקרן רש”י- אחת הקרנות הגדולות בישראל, המתמקדת בהזדמנויות חינוכיות ובצמצום אי השוויון בחברה. טרום הצטרפותו לקרן רש”י היה חוקר שווקים כמותי וסטטיסטיקאי בכיר במכון מחקר עסקי גדול (C.I) ומרצה במוסדות אקדמיים רבים בקורסים סטטיסטיים ומתודולוגיים.

קצת עלי

עמנואל מתגורר בקריית גת. הוא נשוי לחלי ואב לאריאל וגפן. חובב טיולי טבע בארץ ובעולם.

השכלה

לעמנואל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ותואר שני בפסיכוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, והוא מרצה לסטטיסטיקה ולשיטות מחקר במוסדות אקדמיים שונים.

קרדיט: מעוז

לינה בולוס

חברת הנהלה, המכללה האקדמית סכנין ראש היחידה לאיכות ולמצויינות ראש תכנית רג"ב הנהלת תכנית פריזמה

רקע מקצועי

לינה מכהנת כחברת הנהלה, ראש היחידה לאיכות ולמצוינות וראש תכנית מצוינים להוראה במכללה האקדמית סכנין. בעבר היא שימשה גם כראש היחידה לקשרי חוץ במכללה האקדמית סכנין. בתפקידה הקודם לינה כיהנה כראש תכנית רג"ב (תכנית המצוינים במכללות האקדמיות לחינוך) במכללת סכנין להכשרת עובדי הוראה. במסגרת תפקידה לינה הייתה אחראית לעיצוב, לבניית התכנים ולניהול התקציב של תכנית רג"ב במכללה. מאז 2001 לינה מרצה ללימודי תואר ראשון ושני במכללות. מאז 2014 לינה היא רפרנטית של החינוך הערבי במל"ג ומרכזת תכנית חינוך לחיי קריירה. יתר על כן, לינה שימשה כמתכללת תכנית "אתגרים" במינהל עובדי הוראה במשרד החינוך.

קצת עלי

לינה גרה בכפר יאסיף, נשואה לאברהים בולוס ואם לשלושה: לים, חליל ואילי.

השכלה

לינה היא בעלת תואר דוקטור בתחום הקוגניציה החברתית מאוניברסיטת תל אביב. יש לה תואר שני בפסיכולוגיה של קריאה וליקויי קריאה מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב .נוסף לאלו, לינה מסיימת את לימודי הפוסט-דוקטורט שלה במכון ספרא לחקר המוח באוניברסיטת חיפה.

קרדיט: בני עקיבא

מנחם בומבך

ראש רשת חינוכית ״נצח״

רקע מקצועי

מנחם הוא ראש רשת חינוכית ״נצח״. לפני כן שימש כראש המדרשה החסידית לצעירים, אותה יזם וייסד. במקביל שימש כחבר סגל במכון מנדל למנהיגות, בתכנית לפיתוח מנהיגות בקהילה החרדית. בנוסף, הקים וניהל את הקמפוס החרדי של האוניברסיטה העברית. כמו כן, מנחם עומד בראש קהילת ברדיצ'ב בביתר. משנת 2001 משמש כמנהל תיכון, זוכה פרס החינוך - "לציון ברינה". קודם לכן עבד כמנהל פנימייה וסגן מנהל תיכון במוסד לעולים בעפולה. בתפקידו המקצועי הראשון שימש כעוזר חבר מועצת עיריית ירושלים.

קצת עלי

מנחם מתגורר בביתר עלית. בשעות הפנאי עוסק בחינוך, ניהול מערכות חינוך ודיאלוג בין תרבותי.

השכלה

מנחם בוגר תואר שני במדיניות ציבורית מטעם האוניברסיטה העברית ותואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה מטעם מכללת מורשת יעקב.

קרדיט: עמרי מירון

שחר בוצר

קו-פאונדר ושותף מנהל בקרן Good Company

רקע מקצועי

שחר הוא שותף מנהל ׳Good Company׳, קרן השקעות הון סיכון. הקרן משקיעה בסטארטפים בשלבים מוקדמים עם מיקוד בטכנולוגיות שפותרות את הבעיות החברתיות או הסביבתיות הגדולות של העולם (future of work, digital health, energy, circular economy, agriculture). לשעבר, שותף מנהל בקרן האימפקט 2B-Community, יו״ר החברה הציבורית איסתא ליינס, יו״ר חברת ההשמה ג׳וב טוב, מנכ״ל שח״ם - ארגון השחקנים בישראל, ויו״ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב.

קצת עלי

שחר גדל בירושלים וברעות וכיום הוא מתגורר עם משפחתו בשוהם. הוא בן 36, נשוי למירי ואב לשלושה: נבו, ינאי וארד.

השכלה

שחר הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מטעם אוניברסיטת תל אביב, ובעל תעודה בהשקעות אימפקט מטעם אוניברסיטת אוקספורד.

קרדיט: ריקי רחמן

ציפי בורנשטיין

מנהלת פרויקטים ויועצת בתחום הבריאות לעמותות, ארגונים ואנשים פרטיים

רקע מקצועי

ציפי היא מנהלת המערך הפסיכאטרי, מעייני הישועה.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: יפעת מזרחי

שמעון בורשטיין

סגן מנהל בית החולים מרחבים (באר יעקב)

רקע מקצועי

נשוי ואב ל2. מומחה בפסיכיאטריה ובמנהל רפואי. בעל תואר MBA במנהל מערכות בריאות, מאוניברסיטת ת״א. בוגר תוכנית ההכשרה לחוקרים צעירים מצטיינים מטעם איגוד הפסיכיאטריה. זכה פעמיים במלגת קרן נייסר לחוקרים צעירים. בעבר סגן מנהל מחלקה פסיכיאטרית, סגן מנהל בית החולים השיקומי ״רעות״ עוזר לראש חטיבת בריאות הציבור וסגן הפסיכיאטרית המחוזית במחוז מרכז. כעת משמש כסגן מנהל בית החולים הפסיכיאטרי ״מרחבים״ (באר יעקב). משרת כרס״ן במילואים במערך בריאות הנפש בצה״ל ומתנדב במרפאת לוינסקי ובמסגרת שיקומית לסובלים מתחלואה פסיכיאטרית קשה.

קצת עלי

שמעון מתגורר בקריית אונו. הוא נשוי לאפרת ואב לאסף ולאורי. הוא חובב היסטוריה וידע כללי, ומגלה חיבה מוזרה ועזה לשעונים ולעטים.

השכלה

לשמעון תואר דוקטור לרפואה (MD) מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. מאז שנת 2014 הוא לומד לתואר MSc in Affective Neuroscience באוניברסיטת מאסטריכט ובאוניברסיטת פירנצה (תואר משולב).במסגרת תכנית ענבר שמעון לומד לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

תמר בצלאל בורשטיין

מנכל"ית חברה כלכלית, כפר יונה

רקע מקצועי

מאז שנת 2007 תמר עוסקת בתחומי המטה והמשפט השונים בחברות ממשלתיות; בשנים 2007-2019 שימשה כחברת הנהלה וניהלה את המערך המשפטי, מערך תוכנית העבודה והאסטרטגיה, ניהול הסיכונים, האחריות התאגידית והסכמי הרישיון בין החברה למדינת ישראל בחברת תשתיות נפט ואנרגיה בע"מ; משנת 2019 ואילך תמר מובילה בחברת נתיבי איילון את תחומי המטה ובמסגרת זו הקימה את האגף לתוכנית ארוכות טווח העוסק באסטרטגיה ותוכנית חומש לחברה, בתוכניות עבודה שנתיות, בניהול סיכונים, בניהול משאב הזמן בפרויקטים, בבקרה תהליכית ובאחריות תאגידית.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: עמרי מירון

טליה הראל בז’רנו

מנכ"לית כנפיים של קרמבו

רקע מקצועי

טליה משמשת כמנכ"לית כנפיים של קרמבו החל משנת 2016. בשנת 2009 התחילה לעבוד בכנפיים של קרמבו כאחת העובדות הראשונות, בתפקיד סמנכ"לית תפעול והדרכה. במסגרת תפקיד זה כתבה את תורת ההדרכה וההפעלה של הסניפים וכמו כן ניהלה את פעילות השטח של כנפיים של קרמבו. לפני כן, בין השנים 2006-2008, היתה מנחת קבוצות ואשת צוות בפרוייקט מיכא"ל (מיצוי כישורים אישיים למצויינות). הנחתה קבוצות של תלמידים ביסודי ובתיכון כיצד ניתן לממש בצורה טובה יותר את הפוטנציאל של כל אחד ואחד מאיתנו. לאחר מכן קודמה לתפקיד אשת צוות וניהלה את מערך הפעילות בהכשרות המנחים של הפרוייקט.

קצת עלי

אני בת 37, גרה בשכונת המשתלה בתל אביב, נשואה לאהרון, מנהל מרחב דן בעמותת מט"ב, אמא לאלמה (6) גור ומיקה (תאומים בני 3.5). אני אוהבת מאוד אנשים. נהנית להכיר אנשים חדשים וללמוד מהם. אוהבת לקרוא שירה עברית, להקשיב להרבה סגנונות של מוסיקה ולטייל בשבתות ברחבי הארץ.

השכלה

תואר ראשון באוניברסיטה העברית ביחסים בינלאומיים ומדעי המדינה (הצטיינות דיקאן שנב ג' + סיום התואר בהצטיינות דיקאן). תואר שני בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב הפקולטה למנהל עסקים. כמו כן כתבתי תזה בנושא השפעת ההתנדבות של בני הנוער על תחושת החוללות העצמית והביטחון העצמי.

קרדיט: מעוז

מעוז ביגון

מנהל האגף לחינוך מבוגרים. משרד החינוך

רקע מקצועי

מעוז הוא מנהל אגף לחינוך מבוגרים, המשרד ההשכלה הגבוהה והמשלימה. לפני כן היה מנהל מינהל חינוך , נוער וקהילה בעיריית בית שמש. במסגרת אחריותו : מערכת החינוך של בית שמש על כל גווניה, הנוער והקהילה, כולל רשת המתנ"סים בעיר. בעבר היה מנכ”ל המועצה האזורית מטה בנימין במשך שש שנים. במסגרת תפקידו היה אחראי להפעלת המועצה, המונה כ-1800 עובדים, ותקציבה עומד על כמיליארד שקלים בשנה. למעוז רקע בתחום החינוך. הוא היה מורה ומנהל בית ספר במשך שנים רבות, וניהל את מחלקת חינוך במועצה האזורית. בעבר הוא היה חבר מליאת המועצה, ובמסגרת זו היה יו”ר ועדת חינוך, חבר הנהלה וחבר בוועדות נוספות.

קצת עלי

מעוז גר במעלה לבונה שבבנימין. הוא נשוי למרגלית, העובדת כאחות במיון הדסה הר הצופים. הוא אב לשישה ילדים, ובנו הבכור לוחם בצה"ל.

השכלה

למעוז תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך. הוא בוגר תואר ראשון בחינוך, וכן הנדסאי תעשייה וניהול. עוד יש לו תעודות בכמה תחומים: מינהל חינוכי, ייעוץ ארגוני, מחזיק תיק נוער ברשות מקומית, קורס דירקטורים.

קרדיט: עינת להב

דגנית בידרמן

מנכל חברת c.i

רקע מקצועי

בשנת 2021 הקימה דגנית סטארטאפ המאפשר לחברות/רשויות לסייע ללקוחות/תושבים למנוע את נפילתם לעוני באמצעות איתור מוקדם ואלגוריתם חכם הבונה להם את תכנית המענים הנדרשת לשיפור מצבם . לפני כן, בשנת 2013 הקימה את עמותת להיטיב ה להטבת מצבן של משפחות החיות בעוני ובהדרה במדינת ישראל. קודם לכן שימשה כמנהלת מחלקת החינוך העל יסודי בעיריית רעננה ויו"ר ועדות השמה. בתפקיד קודם ברעננה הובילה תכנית יישובית לעבודה עם נוער מאתגר בעירייה בכפוף לראש העיר. במסגרת עבודתה בנתה מודלים חינוכיים בעיר, גייסה ורתמה את הגופים העירוניים השונים לטובת התכנית ופעלה ליישומה. בתחילת דרכה המקצועית שימשה כמפקחת מחוזית של נוער מאתגר באגף שח"ר של מחוז מרכז במשרד החינוך. לדגנית דוקטורט בעולמות העוסקים בצמצום פערים חברתיים

קצת עלי

דגנית מתגוררת בכפר חוגלה, נשואה ואם לשי, עמר, גלי ורן. בשעות הפנאי עוסקת במדיטציה, בטיולים בטבע ובריקודי עם.

השכלה

דגנית בוגרת דוקטורט בחינוך, תואר שני בייעוץ חינוכי (שניהם בהצטיינות יתרה) ותואר ראשון במדעי ההתנהגות ותעשייה וניהול (בהצטיינות), כולם מטעם אוניברסיטת בן-גוריון.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אילנית אסלקה ביטאו

פרקליטה, סגנית בכירה במחלקת הבג"צים בפרקליטות המדינה, פרקליטות המדינה

רקע מקצועי

אילנית פרקליטה, סגנית בכירה, במחלקת הבג"צים בפרקליטות המדינה. במסגרת תפקידה מטפלת בעתירות לבג"ץ, ובערעורים מנהליים לבית המשפט העליון במגוון סוגיות המשפיעות על החברה הישראלית כגון: עתירות בנוגע להתמודדות הממשלה עם התפשטות נגיף הקורונה; תיקי בחירות לכנסת; עתירות בנושאים צבאיים וביטחוניים ועוד. בעבר שימשה אילנית כתובעת צבאית בפרקליטות מרכז וחיל האוויר של הפרקליטות הצבאית (סרן במיל'). בנוסף אילנית פעילה בהתנדבות מזה כעשור בכל הנוגע למאבק לשוויון ליוצאי אתיופיה; חברה בפורומים קהילתיים ובוועדה לקידום יוצאי אתיופיה בלשכת עורכי הדין.

קצת עלי

נשואה ואם לשניים. בשעות הפנאי מבלה עם המשפחה ואוהבת לקרוא ספרים בעיקר ביוגרפיות.

השכלה

בעלת תואר שני במשפט ציבורי מאוניברסיטת ת"א ואוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו ; בעלת תואר ראשון במשפטים וממשל בהתמחות בדיפלומטיה ואסטרטגיה מאוניברסיטת רייכמן; בוגרת קורס דירקטורים של להב באוניברסיטת ת"א.

קרדיט: אורי אורן

שמולי בינג

סמנכ"ל קרן שוסטרמן

רקע מקצועי

שמולי הוא סמנכ"ל קרן שוסטרמן ואחראי על חברה משותפת (חרדים, ערבים). לפני כן כיהן 7 שנים כמנהל כפר הנוער ’ימין אורד‘ לאחר ששימש כמנהל בית ספר התיכון בכפר הנוער. קודם, שימש כמורה, מחנך כיתה ורכז שכבה בתיכון ’הראל‘ במבשרת ציון. שמולי היה אמון על תחום עובדי הקבלן בעמותת ’מעגלי צדק‘ - עמותה המפעילה את פרוייקט ’התו החברתי‘, אשר מהווה מעין תעודת כשרות מוסרית לבתי עסק. שימש כיועץ לענייני חברה בלשכת סגן השר לענייני חברה ותפוצות במשרד ראש הממשלה. בנוסף, הוא אחד ממקימי עמותת ’שכן טוב‘ הפועלת משנת 1999. העמותה מנוהלת על ידי צעירים ונעשית כולה בהתנדבות. את שרותו הצבאי סיים כמ“פ של קורס ’מרווה‘ בחיל חינוך.

קצת עלי

שמולי בינג נשוי ואב לחמישה, מתגורר בכפר הנוער ימין אורד, חוף הכרמל.

השכלה

לשמולי תואר שני במדיניות ציבורית במסגרת תכנית המצטיינים של בית הספר למדיניות ציבורית ותואר שני בחינוך יהודי, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף, לשמולי תואר ראשון במדעי היהדות (מקרא ומחשבת) במסגרת תוכנית ’רביבים‘.

קרדיט: מעוז

עלי בינג

סגן הממונה על התקציבים לענייני ביטחון באגף התקציבים, משרד האוצר

רקע מקצועי

מאז מרץ 2020 עלי הינו רכז רווחה וביטוח לאומי באגף תקציבים במשרד האוצר. במסגרת התפקיד אחראי מטעם משרד האוצר על תקצוב משרדי הרווחה, הקליטה, שוויון חברתי וביטוח לאומי בסך של עשרות מיליארדי שקלים. עלי מוביל תהליכי חקיקה ושינויים מבניים בתחומים אלה. בנוסף, עלי משמש כדירקטור בחברת נמלי ישראל וכן כחבר במועצת הביטוח הלאומי. בתפקידו הקודם עלי היה רכז ביטחון והוביל את עבודת אגף התקציבים מול צה"ל ומשרד הביטחון בנושאי התקציב השונים בסך של עשרות מיליארדי שקלים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

אתי בינדר

מפקחת כוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי משרד החינוך

רקע מקצועי

אתי היא מפקחת כוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי במשרד החינוך. בתפקידה זה אתי אחראית על שלושים בתי ספר יסודיים חרדיים לבנות, על מוסדות הממ"ח (ממלכתי חרדי) וכן ממונה ויו"ר הוועדה לקידום הישגים במחוז. בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית של האוניברסיטה העברית. כמו כן, אתי היא בוגרת בית הספר מנדל למנהיגות בתכנית ייחודית - "שלוחי ציבור" - המכשירה שכבת מנהיגות ציבורית בקהילה החרדית ופועלת לקידום תהליך השתלבותה בחברה הישראלית. במסגרת התכנית הכינה אתי נייר עמדה הדן בנשים בעלות קריירה בחברה החרדית.

קצת עלי

אתי נשואה ואם לארבעה, ומתגוררת כיום בבני ברק.

השכלה

אתי היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית, ובעלת תואר ראשון בחינוך עם התמחות בלשון מטעם המכללה לחינוך תלפיות. נוסף לכך למדה אתי לימודי תעודה מטעם "גבים לגישור".

קרדיט: שיר ניומן

מנחם ביתן

רופא מחוזי, מחוז ירושלים, קופ"ח מאוחדת

רקע מקצועי

מנחם הוא רופא מחוזי, מחוז ירושלים, קופ"ח מאוחדת.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: קרן שוסטרמן

יפעת בכור

מנכ״לית ארגון יוניסטרים

רקע מקצועי

יפעת משמשת כמנכ״לית ארגון יוניסטרים. לפני זה הובילה יפעת את תחום החדשנות והפיתוח העסקי בתגלית בחשיבה תמידית על רלוונטיות הארגון ומוצריו לקהלי היעד השונים שלו ברחבי העולם, שיתופי פעולה והתייעלות ארגונית. לפני כן ניהלה יפעת את תכנית המנהיגות העסקית תגלית אקסל. יפעת היתה אחראית על פיתוח התכנית, מינוף עשיית הבוגרים בצפון אמריקה ובישראל, פיתוח האסטרטגיה ושיתופי הפעולה והרחבת הקהילה העסקית של התכנית בשתי היבשות. תפקידה כלל ניהול קשרים ומערך שיתוף פעולה עם חברות עסקיות מובילות במשק ועם הקרנות התומכות בתכנית. קודם לכן עבדה יפעת 9 שנים בארגון ידידי צה”ל בארה”ב (FDIF), בתחילה כמנהלת מערך גיוס הכספים ובהמשך כסמנכ”לית השיווק. יפעת החלה את דרכה המקצועית כתקציבאית בפובליסיס ישראל ועסקה בתחום השיווק, ניהול לקוחות ופיתוח עסקי כמו גם בהמשך דרכה בחברת יורוטל וברשת התיאטראות Loews בארה”ב.

קצת עלי

יפעת מתגוררת בתל אביב, נשואה לרותם ואם לעמית, יובל ועלמא. יפעת חובבת קולנוע, בישול, מוסיקה, טיולים משפחתיים וספורט.

השכלה

יפעת בוגרת תואר שני בשיווק מטעם בית הספר ז'יקלין לעסקים, Baruch College, בניו יורק ותואר ראשון בתקשורת וניהול מטעם המכללה למנהל.

קרדיט: עמרי מירון

משה בכר

סגן בכיר לממונה על השכר, משרד האוצר

רקע מקצועי

בשנת 2009 החל משה החל לעבוד במשרד האוצר כסטודנט, ולאחר סיום לימודיו השתלב ככלכלן באגף השכר. במהלך עבודתו עסק משה עסק בגיבוש מדיניות השכר, התגמול ותנאי ההעסקה בתחומים שונים, ובהם החינוך, ההשכלה הגבוהה ומערכת הביטחון. מאז סוף שנת 2018 משה הוא סגן בכיר לממונה על השכר.

קצת עלי

משה מתגורר בירושלים. הוא נשוי ואב לשלושה.

השכלה

משה הוא בעל תואר ראשון בתוכנית המשולבת בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה (פכ"מ) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: שיר ניומן

דב בכר

רופא מומחה לפריון מילדות וגניקולוגיה

רקע מקצועי

דובי הינו רופא מומחה לפריון, מילדות וגניקולוגיה. לפני כן התמחה במנהל רפואי במשרד הבריאות. בתפקידו הקודם שימש דובי כמנהל הרפואי של מחוז הצפון במכבי שירותי בריאות. לפני כן שימש כעוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי לגליל בנהריה, ועוד קודם לכן, שימש כסגן מנהל יחידת הIVF באסותא ברמת החייל, וכרופא בכיר ביחידת הIVF במרכז רפואי בני ציון בחיפה. בשנת 2012 היה דובי שותף בהנהגת מחאת המתמחים הארצית. התמחות רפואית: דובי מומחה במיילדות וגניקולוגיה. את התמחותו ביצע במרכז הרפואי רבין, בבית החולים בילינסון. את הסטאז' ברפואה ביצע במרכז הרפואי ע"ש ברזילי, באשקלון.

קצת עלי

דובי מתגורר בקיבוץ יד מרדכי, נשוי לענת ואב ליותם, נועם, שניר ועמית. בצבא היה לוחם וקצין בשייטת 13, ועד היום משרת בה במילואים כרופא ומפקד. אם לא היה רופא היה מקים בית ספר לצלילה לחרשים, ומגדל דגים בחווה.

השכלה

לדובי תואר ד"ר לרפואה (MD) ותואר שני במדעי הרפואה בתחום הפוריות (M.Med.Sc), שניהם מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב. במסגרת תכנית ענבר לומד דובי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

חוסאם אבו בכר

מנכ"ל, ארגון אלפנאר לפיתוח כלכלי וקידום תעסוקה בחברה הערבית

רקע מקצועי

חוסאם מנהל את סניף עפולה במוסד לביטוח לאומי. לפני כן כיהן כמנהל סניץ נצרת במוסד לביטוח לאומי , ובמסגרת זאת ממונה על צוות עובדים המונה כ 250- עובדים. בעבר שימש בתפקידים ניהוליים בתחומי החינוך והחברה האזרחית. ניהל בית ספר תיכון, שימש כרכז אזורי בתכנית "קרב" וניהל את התכנית ההוליסטית מטעם המכון לחקר הטיפוח בחינוך. עוד שימש כמנהל תכניות ומיזמים בקרן אברהם, ועסק בייעוץ ארגוני ובהנחיית קבוצות. את דרכו התחיל כמורה וכמחנך בבית ספר תיכון אבו גוש.

קצת עלי

חוסאם מתגורר בכפר זלפה במעלה עירון. הוא נשוי ואב לשתיים. בשעות הפנאי הוא קורא ספרים, מטפל בגינה, מבלה בחיק המשפחה והחברים ועושה קצת ספורט. חוסם אוהב לטייל בעולם, נהנה לבשל וחובב אמנות.

השכלה

לחוסאם תואר שני בחינוך מאוניברסיטת ליברפול, תואר שני נוסף במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל- אביב, ותואר ראשון בלימודי המזרח התיכון ובלימודים כלליים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוא למד לימודי תעודה בתחומים שונים - ייעוץ ארגוני, הנחיית קבוצות, פתרון קונפליקטים, ניהול דירקטורים ועו

קרדיט: שיר נוימן

אורי בלה

מנהל המחלקה לרפואה דחופה ילדים, המרכז הרפואי קפלן

רקע מקצועי

אורי סיים את בית הספר לרפואה וקריירת מלצרות ארוכת שנים בשנת 2001 ולאחר שנת סטאז' פנה להתמחות ברפואת ילדים, ובהמשך ברפואה דחופה ילדים במרכז הרפואי קפלן. משנת 2015 מנהל היחידה לרפואה דחופה ילדים ויו"ר תת הוועדה להגנת הילד במרכז הרפואי קפלן. כמנהל הובלתי שינוי בתרבות הארגונית שהביא להצטיינות המלר"ד באיכות הטיפול והשירות. אני עוסק במחקר קליני ויישומי במסגרתו אני שותף לפיתוח כלים לאבחון התעללות והזנחה בילדים, וכלים במקצוע הרפואה הדחופה, בדגש על אולטרסאונד לצד מיטת המטופל. המחקר נעשה תוך שיתופי פעולה רב ובין מקצועיים בתוך המחלקה ומחוצה לה. מרצה בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

קצת עלי

מתגורר במזכרת בתיה, אבא ל-3 ילדים. בשלן חובב ואופה. כשמתפנה מעט זמן עולה להרים לסיבוב על האופנוע וקפה טוב.

השכלה

בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. במסגרת תכנית ענבר השלמתי תואר במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

ספיר בלוזר

תכנון והוצאה לפועל של רפורמות בתחום היבוא והרגולציה. מנכ"לית התאחדות הסטודנטים.ות הארצית לשעבר, מייסדת תנועת 'ישראל 2050'

רקע מקצועי

מגיל 15 ספיר מקדמת השתתפות אזרחית להשפעה על מדיניות. ב-2013 ייסדה יחד עם חברים את תנועת "ישראל 2050" אשר פותרת בעיות מבניות בכלכלה על-ידי השתתפות אזרחית. ב-2018 הקימה את אגף המדיניות החברתית-כלכלית בהתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, ולאחר שנה מונתה לשמש כמנכ"לית הארגון. כמנכ"לית הארגון הקימה מטה לארגון, הובילה את מעבר ההתאחדות מתל אביב לירושלים, הייתה שותפה להקמת תכניות התנדבות ומלגות בהם פעלו 25 אלף סטודנטים בשנת הקורונה והגדילה את היקף הפעילות של הארגון ב-50 מיליון ש"ח מדי שנה. כיום פועלת כעצמאית בהקמת מהלכים לאומיים ובינלאומיים בתחומי החינוך, הכלכלה והשלום.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

סיון רוזן בלום

מובילת מודל כפר בשכונה, רשת בתי הספר, ברנקו וייס

רקע מקצועי

בתפקידה הקודם שימשה כסגנית מנהל אגף חינוך עיריית בת-ים. במסגרת זו, סיון קידמה את נושא הילדים והנוער בסיכון והחינוך המיוחד. היא עובדת עם מנהלי ומנהלות בתי הספר והצוותים החינוכיים, ופועלת להידוק הקשר בין הרווחה והחינוך. סיון חותרת לשילוב מיטבי של ילדים בחינוך המיוחד במסגרות מותאמות בכלל, וכחלק מהחינוך הרגיל בפרט. קודם לתפקידה זה עברה מתחום החינוך ללימוד תחום חדש ועבדה בהיי-טק כמנהלת תפעול ואסטרטגיה בחטיבה העסקית בחברת "אמדוקס" . את דרכה בחינוך החלה בצבא, שם שירתה כמ"פ של טירונים קרביים. משם עברה לעבוד עם נוער בסיכון בארץ ובאפריקה, והייתה מחנכת, רכזת ומנהלת של פרויקטים שונים.

קצת עלי

סיון מתגוררת בתל-אביב. בשעות הפנאי היא אוהבת ללמוד, לטייל, ולחפש הרפתקאות.

השכלה

לסיון תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת בן גוריון.

קרדיט: עמרי מירון

זמר בלונדהיים

סמנכ"ל תכנון ודיגיטל ברשות האסדרה במשרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

מאז שנת 2012 זמר עובד במשרד המשפטים. בארבע השנים הראשונות עבד במחלקה למשפט כלכלי בייעוץ וחקיקה, באשכול רגולציה, ועסק ברגולציה על תחומי תשתית דוגמת חשמל, מים ותחבורה, וכן בסוגיות הקשורות בתקציב המדינה ובחוק ההסדרים. לאחר מכן היה במשך כשנתיים ראש יחידת הניהול החדשה שהוקמה בייעוץ וחקיקה. כיום הוא מנהל אגף מדיניות ואסטרטגיה במשרד המשפטים.

קצת עלי

זמר מתגורר ביישוב אלון, יישוב חילוני-דתי בגוש אדומים. הוא נשוי ליעל, שגם היא עובדת במשרד המשפטים, ואב לארבעה: עומר, נעם, יובל ושחר (שני האחרונים תאומים). הוא חובב כלבים, ספרים וסקי.

השכלה

זמר הוא בעל תואר שני במשפטים בהתמחות במשפט ציבורי ובין-לאומי, תואר שני נוסף במנהל עסקים, בהתמחות בשיווק וחקר ביצועים, ותואר ראשון במשפטים – כולם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: מעוז

אביטל בלונדר

מנכל"ית, עמותת ג'ינדאס

רקע מקצועי

משנת 2013 אביטל מכהנת כמנכ"לית עמותת ג'ינדאס להתחדשות עירונית בלוד. העמותה מקדמת מודל חדשני מסוגו בישראל לתהליך התחדשות עירונית רחב היקף באזור העיר העתיקה בלוד. מודל זה מעמיד במרכזו את הרצון לחולל שינוי באיכות החיים של תושבי השכונה בדרך של שינוי פיזי וחיזוק החוסן הקהילתי, באמצעות פיתוח דיור חברתי, סביבה, פיתוח כלכלי ותעסוקתי, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי ובינוי קהילה. אביטל באה מרקע של עשייה בארגונים חברתיים העוסקים בנושאי החינוך והרווחה בישראל.

קצת עלי

אביטל חיה בלוד ונשואה ליעל.

השכלה

אביטל היא בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, ובוגרת MBA במגמה למנהיגות חברתית בשיתוף קרן מנדל ואוניברסיטת בן גוריון בנגב.

קרדיט: אורי אורן

ענבר יחזקאלי בליליוס

רקע מקצועי

ענבר מכהנת כראש מטה שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בשנים 2015-2018 שימשה יועצת בכירה לשר האוצר בנושאים החברתיים (חינוך, בריאות, רווחה ותעסוקה). בין היתר, יזמה והייתה שותפה מובילה בצוות לבחינת קצבאות הנכים ותעסוקת אנשים עם מוגבלות בהובלת פרופ׳ ירון זליכה להוספת כ-4.5 מיליארד ש״ח התקבלו ואושרו על ידי הממשלה. בשנים 2011-2014 שימשה ענבר כיועצת מקצועית בכירה לשר הרווחה והשירותים החברתיים בקדנציות של משה כחלון ומאיר כהן. בין השנים 2011-2012 נמנתה ענבר על המייסדים של סיעת "לתכלית ראויה" - סיעה של עורכי דין חברתיים, שהשתתפה בבחירות ללשכת עורכי הדין. החל משנת 2010 משמשת ענבר כחברת הנהלה במרכז לרפואה, משפט ואתיקה. בשנים 2008-2011 שימשה ענבר כיועצת המשפטית ומנהלת המחלקה המשפטית של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל ועסקה בייצוג בהליכים עקרוניים, קידום חקיקה וייעוץ משפטי למרכזי הסיוע. במקביל, משנת 2010 שימשה כמנהלת מרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית בירושלים. בשלוש שנים שקדמו לכך התנדבה במחלקה החינוכית של המרכז. בשנים 2007-2008 שימשה ענבר כעו"ד בארגון "בזכות" - המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלות ועסקה בשינוי מדיניות באמצעות חקיקה, פנייה וייצוג בערכאות משפטיות. בשנתיים שקדמו לכך עבדה ענבר כעורכת דין עצמאית ולפני כן, בשנים 2002-2003 ביצעה התמחות בפרקליטות מחוז ירושלים, בתחומים פליליים ואזרחיים. בין השנים 1997-2001 שימשה בתפקידים בתקשורת - בתחילה כתחקירנית בתכניות טלוויזיה בערוץ הראשון, ולאחר מכן ככתבת תרבות ברשת ב' של קול ישראל.

קצת עלי

ענבר מתגוררת בבית זית.

השכלה

לענבר תואר שני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר ראשון במשפטים בהתמחות בחטיבת זכויות אדם, מטעם המכללה האקדמית למשפטים ברמת גן. בעלת רישיון עריכת דין משנת2005 ותעודת מגשרת מוסמכת.

קרדיט: מעוז

משה (אושיק) בן-עטר

מנכ"ל ממונה, ערים-חברה לפיתוח עירוני

רקע מקצועי

משנת 2018 עובד אושיק בחברת ערים, כיום כמנכ"ל בפועל, וקודם לכן כמשנה למנכ"ל וממלא מקום. בתפקידו מכהן כיו"ר ועדת המכרזים, שותף בכיר לקשרי החברה עם הממשלה, רשויות מקומיות וקבלנים. קודם לכן כיהן במספר תפקידים בכירים- חברת נת"ע, סמנכ"ל כספים- חבר הנהלה אשר הוציאה אל הפועל את פרויקט הקו האדום- פרויקט התחבורה המשמעותי בישראל, כן כיהן במספר תפקידים באגף החשכ"ל באוצר ובהם חשב משרדי הפנים והתחבורה וסגן בכיר לחשכ"ל- בתפקיד זה אישר הסכם חלף היטל השבחה עם מרכז השלטון המקומי, גיבש את מכרזי שכירות ארוכת טווח הראשונים, כיהן כיו"ר ועדת מכרזים לטיפול בנזקי השריפה בכרמל.

קצת עלי

אושיק נולד וגדל בירושלים בה הוא מתגורר כיום עם בת זוגתו, אפרת וארבעת ילדיהם: טל, מיה,יובל ורביב. אהבתו הגדולה היא משחק הכדורסל ועד לשנת 1996 היה שחקן כדורסל מקצועי.

השכלה

לאושיק תואר שני במינהל עסקים, התמחות במימון (בהצטיינות) מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון בכלכלה וגיאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית. בנוסף, בעל רשיון שמאי מקרקעין ובוגר התכנית לשמאות וניהול מקרקעין באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: אורי אורן

אופיר בן-פורת

פיקוח משרד החינוך, המנהל לחינוך התיישבותי

רקע מקצועי

אופיר מנהל בית הספר התיכון לחינוך סביבתי שדה בוקר.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

נעה בן-שבת

היועצת המשפטית של ועדת העבודה והרווחה ושל ועדת הבריאות של הכנסת

רקע מקצועי

נעה משמשת כיועצת המשפטית של ועדת העבודה הרווחה והבריאות, ובתפקיד זה מייעצת לחברי הכנסת, ולוועדה בדיוניה, לעניין חקיקה ראשית וחקיקת משנה בתחומים של דיני העבודה, תעסוקה, בריאות הציבור וזכויות החולה, ביטוח בריאות ממלכתי, מקצועות בריאות ואסדרת שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות, ביטוח לאומי, גמלאות לסוגיהן, רווחה ושיקום, וזכויות אנשים עם מוגבלות

קצת עלי

ילידת ירושלים ושמחה על הזכות לחיות בה, לטייל בה ולגדל בה את משפחתי.

השכלה

לנעה תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שם גם למדה את לימודיה לתואר ראשון במשפטים.

קרדיט: מעוז

נתנאל בן-שושן

יועץ תוכן

רקע מקצועי

נתנאל הוא אחראי תוכן במעוז. בתפקידו הקודם היה עורך תוכניות אקטואליה. הפך לעורך הראשי של התוכנית "קלמן וסג"ל" בתאגיד השידור הציבורי כאן 11. במסגרת תפקידו היה אחראי לבחירת הנושאים העולים מדי ערב לדיון בתוכנית, לבניית מערך התוכנית ולניהול צוות התוכנית. בעבר היה עורך ברדיו "גלי ישראל", ולאחר מכן נמנה עם מקימי תוכנית האקטואליה "הפטריוטים" בערוץ 20 ואף היה מנהל התוכניות של הערוץ.

קצת עלי

נתנאל גדל בשדרות, וכיום הוא מתגורר ביישוב נופים שבשומרון. הוא נשוי לחדוה ואב לאריאל, תאיר, מטר ודרור.

השכלה

נתנאל הוא בעל תואר ראשון מטעם בית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עאוני בנא

מנהל תחום מוצר, נאדסופט

רקע מקצועי

יזם חברתי ועסקי. מייסד שותף בחברת נאדסופט ומנהל תחום ופעילות המוצר בחברה. בעבר יזם מספר סטראטאפים שהתמקדו בעולם הערבי. לשעבר חבר מועצה נבחר וסגן ראש עיר נבחר בעיריית נצרת.

קצת עלי

עאוני נולד וגדל בנצרת, ומתגורר כיום ביפו. נשוי לליסה ואבא לג׳וד בן ה 4. בזמן הפנוי מייעץ ליזמים וסטארט-אפים בבניית מוצר, ולמיזמים חברתיים שעוסקים בשיוויון ושינוי חברתי עמוק

השכלה

תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה. הסמכה בניהול מוצר ממוסד הטכניון, ופיתוח חווית משתמש למוצרים דיגיטליים מנט-קראפט. בוגר קורס ניהול מוסדות וארגונים של היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה

קרדיט: ריקי רחמן

אבי בנוב

מפקד הרפואה, פיקוד הצפון, צה"ל

רקע מקצועי

אבי הוא מפקד הרפואה של פיקוד הצפון, צה"ל.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: אורי אורן

אור בנימין

Director of Operations, The Good Food Institute Israel

רקע מקצועי

אור מקימה ומנהלת כיום את פעילות הארגון הבינלאומי The Good Food Institute בישראל. בתפקידים קודמים במגזר החברתי ניהלה את עמותת יום שני ללא בשר ושימשה כמנהלת שותפויות בעמותת ’מרכז מעשה‘ – עמותה לקידום שוויון הזדמנויות של צעירים בני הפריפריה הכלכלית-חברתית באמצעות מסגרות התנדבות ותכניות המשך. קודם לכן, אור שימשה כמייסדת ומנהלת פיתוח עסקי של חברת ’לזוז מדיה‘, המפתחת קונספט אומנותי למשחקים ומדיה לילדים. במקביל לעבודתה, אור מתנדבת בפרויקט ’אם לאם‘ בקהילה בליווי אימהות לאחר לידה. בשנים 2006-2008 אור שישמה כדירקטורית, תפעול מכירות אמריקה בחברת צ‘ק פוינט בקליפורניה, ארה“ב. את שרותה הצבאי סיימה אור כקצינת חינוך בבית הספר לקצינים בה“ד 1. לפני כן, שירתה כמשקי“ת הוראה בחוות השומר בעבודה עם חיילים עולים בני העדה האתיופית.

קצת עלי

אור אמא לשלושה, מתגוררת ברעננה ותחביביה כוללים מסעות בטבע, טאי צ‘י, שחיה, קריאה ואומנות.

השכלה

לאור תואר שני בהצטיינות יתרה במנהל עסקים, התמחות במימון ושיווק ותואר ראשון, גם הוא בהצטיינות יתרה, בהנדסה תעשיה וניהול, שניהם מטעם אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, בעלת תואר ראשון, בהצטיינות, במדעי החיים מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

אסף בנר

מוביל תנועת מהפכת הקשב, יועץ עצמאי

רקע מקצועי

אסף הוא יזם חברתי ומנהל, העסוק בפער בין הרצוי למצוי בבנייתה של חברת מופת . עסוק כעת בבניה של תנועת מהפכת הקשב, העוסקת באיזון מחודש של היחסים בין אדם וטכנולוגיה דיגיטלית, בדגש על המחירים שהיא נושאת בתחום הגברת הקיטוב, ופגיעה בחוסן הרגשי נפשי של פרטים, קבוצות ועם. אסף הוביל במהלך השנה האחרונה את המיזם הפילנתרופי המשותף ״קרן של אור״ , בו חברו שש קרנות לפעולה משותפת ליום שאחרי הקורונה. בין השנים 2010- 2019 שימש אסף כמנכ"ל ושותף מייסד של תכנית 'חותם'- תכנית המכשירה צעירים איכותיים להיות מורים בפריפריה החברתית והגאוגרפית ומנהיגים במערכת החינוך בישראל, הפועלים ליצירת שוויון הזדמנויות בחינוך. קודם לכן, שימש אסף כסמנכ"ל תנועת 'הכול חינוך' . אסף פעל גם כמנכ"ל וכאחד ממייסדי עמותת 'במעגלי צדק' - תנועה הנאבקת למען צדק חברתי תוך שימוש בשפה ובמקורות מהיהדות ומייסד שותף של עמותת ״שכן טוב״, ״קרן פסיפס ישראלי״, קרן נעמי בנר ז״ל ומיזם ״צום נזכור״- לצום אזרחי ביום השואה ככלי רב עוצמה להבטחת זכרון השואה.

קצת עלי

אסף מתגורר במושב אדרת יחד עם אשתו מרב ושלושת ילדיהם.

השכלה

לאסף תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומנהל עסקים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, סיים אסף קורס למנכ"לי עמותות מטעם מת"ן.

קרדיט: מעוז

פאיק בסול

גזבר, מועצה מקומית ריינה

רקע מקצועי

פאיק מכהן כגזבר מועצה מקומית ריינה. במסגרת תפקידו הוא אחראי לניהול תקציב העירייה לרבות שכר עובדים, הזמנות, הזמנות לעבודות פיתוח וחוזים עם קבלנים וספקים. פאיק מפקח באופן ישיר על מחלקת הנהלת חשבונות, חשב השכר, הגבייה והרכש. הוא אחראי להכנת דוחות כספיים תקופתיים ושנתיים בהתאם להנחיות משרד הפנים, דיווחים למשרדי הממשלה השונים והגשת "קולות קוראים" לתקצוב פרויקטים ממשרדי הממשלה וממוסדות שונים. עוד הוא ממונה על ניהול תזרים המזומנים והעבודה מול הבנקים.

קצת עלי

פאיק מתגורר בכפר ריינה שליד נצרת. הוא נשוי ואב לשלוש בנות בזמנו הפנוי הוא אוהב לקרוא ולצפות בספורט, בעיקר בכדורגל ובכדורסל.

השכלה

לפאיק תואר ראשון כלכלה עם התמחות בחשבונאות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הוא רואה חשבון מוסמך.

קרדיט: שיר נוימן

זיוון בר

מפקד הרפואה בפיקוד הדרום, צה״ל

רקע מקצועי

זיוון הוא מפקד הרפואה בפיקוד הדרום, צה״ל. במסגרת תפקידו אחראי על הרפואה המבצעית ורפואת השגרה, בריאות הצבא ובריאות הנפש בקרב כלל משרתי הפיקוד. בתפקיד קודם כיהן כראש ענף מיון רפואי בצה"ל- אחראי על הועדות הרפואיות למשרתים ולמועמדים לשירות בטחון לצד קביעת מדיניות ספר הפרופילים בצה"ל. בשנת 2016 סיים התמחות ברפואה פנימית בבית חולים איכילוב.

קצת עלי

בן 42, נשוי לארז, אבא לרנן, מתגוררים בתל אביב. בזמני הפנוי עוסק בספורט (ריצה ושחיה) מבשל ומחפש את החופשה הבאה

השכלה

בוגר לימודי רפואה באוניברסיטה העברית, התמחות ברפואה פנימית באיכילוב בוגר תואר שני MHA במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון מסיים בימים אלו תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב

קרדיט: אורי אורן

אדית בר

מנהלת מינהל פיתוח משרד הפנים

רקע מקצועי

אדית מנהלת את מינהל הפיתוח הכלכלי במשרד הפנים. בעבר שימשה כסמנ"כלית תקציבים והון אנושי במשרד האוצר. קודם לכן הייתה סגנית מנהלת מנהל התכנון במשרד הפנים. בעברה, שימשה אדית כיועצת מקצועית למנכ"ל משרד הפנים בתחום השלטון המקומי וניהלה את תכנית 'חונכות עסקית' לעסקים קטנים ובינוניים במשרד התמ"ת. בשרותה הצבאי הייתה אדית מדריכת חי"ר.

קצת עלי

אדית מתגוררת בירושלים, נשואה ואמא לשניים.

השכלה

לאדית תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ושיווק ותואר ראשון במנהל עסקים ומדע המדינה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.

שגיא בר

מנכ"ל, המרכז לחינוך סייבר

רקע מקצועי

שגיא הוא מנכ"ל המרכז לחינוך סייבר. שגיא עוסק כבר יותר מעשור בחינוך טכנולוגי בדגש על מיזמים רחבי השפעה לאוכלוסיות מודרות, עם התמחות במיומנויות המאה ה-21 והטמעתן דרך לימודי מחשבים וסייבר. הוא בעל ניסיון קודם של 25 שנה במחקר ופיתוח ביחידות הטכנולוגיה של אגף המודיעין בצה"ל, הכולל פיתוח מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות לצד ניהול צוותי מו"פ גדולים.

קצת עלי

שגיא מתגורר בכרכור. הוא נשוי ואב לארבעה ילדים. הוא אוהב אדם, טבע וטכנולוגיה.

השכלה

שגיא הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון, ותואר ראשון ושני בהנדסה מהטכניון.

קרדיט: מעוז

דוד בר

מנהל אגף ח׳, בחטיבה לביקורת תחומי כלכלה ותשתיות לאומיות

רקע מקצועי

דוד עובד במשרד מבקר המדינה משנת 2007. במסגרת תפקידו הוא מנהל אגף בחטיבה לביקורת תחומי כלכלה ותשתיות לאומיות. בתפקידו הקודם היה ממונה על צוותים של ביקורת המדינה במשרדי ממשלה, רשויות סטטוטוריות, יחידות סמך דוגמת רשות המסים בישראל וחברות ממשלתיות. בד בבד הוא מרצה בתחומי החשבונאות, הביקורת, והמסים; וכתב ספר למשתלמים בקורס ייעוץ מס. קודם לכן עבד דוד כעשר שנים ברשות המסים בישראל ומילא בה מגוון תפקידים.

קצת עלי

דוד נשוי ואב לארבעה ילדים.

השכלה

דוד הוא רואה חשבון ועורך דין. הוא סיים את בחינות מועצת רואי החשבון בביקורת עם מדליה (הצטיינות), וסיים את לימודי התואר השני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן בהצטיינות. לדוד תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במינהל עסקים - התמחות בחשבונאות.

קרדיט: מעוז

ליאור בר-דור

משנה למנכ"ל עדן- החברה לפיתוח כלכלי בירושלים

רקע מקצועי

ליאור הוא משנה למנכ"ל עדן- החברה לפיתוח כלכלי בירושלים. ליאור החל את דרכו המקצועית בזמן לימודי התואר השני כששימש כסגן מהנדס התכנון בחברה מוריה בירושלים שם היה אמון על מיסוד קשרי החברה ורמ"י כחברה מנהלת חדשה לרמי. לאחר מכן עבד כמנהל פרוייקטים גיאוגרף ומתכנן ערים, 8 שנים, בחברת ניהול פרוייקטים עמ-גר במסגרת זו ניהל פרוייקטים רבים ומגוונים בשלבי התהוות ותכנון שונים. משנת 2006 ועד הוא עובד חברת עדן, שהחלה כחברה לפיתוח מרכז ירושלים וכעת הינה חברה כלכלית. הוא התחיל כסמנכ"ל החברה והפך למשנה למנכ"ל החברה.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

גיל בר-טל

יושב ראש הסתדרות המעו"ף, (ההסתדרות הגדולה בתוך ההסתדרות הכללית) מנכ"ל קרן השתלמות של עובדי הרשויות המקומיות

רקע מקצועי

משמש כיו"ר הסתדרות המעו"ף המאגדת בתוכה כ-370 אלף עובדים שכירים בישראל מסקטורים ודיסציפלינות מגוונות. מכהן כמנכ"ל קרן ההשתלמות לעובדי הרשויות המקומיות, יו"ר מועדון "שלך" ומועדון "שלך לגמלאי", יו"ר הוועד המנהל של "המכללה למינהל" ויו"ר העמותות לקידום חברתי-מקצועי מבית הסתדרות המעו"ף, אשר מקיימת מפעל מפואר בעל מסורת רבת שנים לקידום השכלה, השתלמויות, העצמת עובדים ורווחתם. מומחה ביחסי עבודה, דיני עבודה, ניסוח הסכמי עבודה, פנסיה והבראה, לרבות השפעה על חוקים ותקנות הנוגעים לזכויות עובדים בישראל. אחראי על ניהול 12 חטיבות בתחומי פעילות ומגזרים שונים של המשק.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

מולו ברהן

ממונה מחוזית - התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360, משרד החינוך מחוז חיפה ממונה מחוזית

רקע מקצועי

מאז שנת 2015 מובילה, כמפקחת במשרד החינוך במחוז חיפה בתפקידי כממונה מחוזית בתוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360. בתוקף תפקידי אחראית על פיתוח, הובלה ויישום תהליכי שותפויות בין משרדיות בישובים בהם פועלת התוכנית בהיבט עבודה עם ומול ראשי רשויות/מנכ"לים ומובילה ופיקוח בין משרדי בהקשר לאוכלוסיות בסיכון ומערך השירותים בעבורן. בעברי עסקתי, לפרק זמן קצר בהוראה בעל יסודי וכן ריכזתי את תחום העולים במשרד החינוך וכן ניהול מרכז מידע לנוער בסיכון עמותת על"מ ולאחריה ניהול תוכנית "שילובים" בחיפה

קצת עלי

נולדתי באתיופיה בחבל גונדר. מסע העלייה לארץ עם משפחתי, כילדה, מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב אישיותי ותפיסת עולמי הערכית, החברתית והמקצועית. עם עלייתנו התגוררנו בחיפה, שם עוצבו שנותיי הבוגרות. כיום, נשואה ואמא לשני ילדי: עידן ורומי ואנו מתגוררים בטירת הכרמל. את שעות הפנאי שלי אני נוטה להקדיש לזמן משפחתי, פעילות ספורטיבית וקריאה.

השכלה

תואר ראשון חינוך מיוחד ומשאבי אנוש אוניברסיטת חיפה תואר שני תוכניות לימודים והוראה, אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע בוגרת תוכנית מנדל

קרדיט: עמרי מירון

מוריה ברוט

סמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניות, המשרד לשוויון חברתי

רקע מקצועי

נכנסה לשירות המדינה ב-2012 במסגרת תכנית הצוערים, והשתלבה בלשכת הממונה על זרוע העבודה כמנהלת תחום בכיר - אסדרת שוק עבודה. כיום משמשת כסמנכל אסטרטגיה במשרד לשוויון חברתי. במסגרת תפקידה בזרוע העבודה, פעלה לגיבוש והטמעת מדיניות המשרד בסוגיות רוחב כגון - עובדים זרים, חקיקת עבודה, שיפור השירות לאזרח ועוד. החל מ 2020 שימשה כמנהלת אגף רגולציה, באגף בכיר אסטרטגיה ותכנון מדיניות, והיתה אחראית בין היתר על תהליכי רגולציה, התאמת חקיקת העבודה לשינויים שחלו בעולם העבודה, ועוד. טרם כניסתה לשירות הציבורי פעלה במגזר השלישי במגוון תפקידים ועמותות. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת אגף החינוך של עמותת "במעגלי צדק". את דרכה המקצועית החלה עוד כסטודנטית עת יזמה והקימה פרוייקטים חברתיים.

קצת עלי

מוריה היא ירושלמית מלידה, ומתגוררת בעיר גם כיום עם משפחתה. היא נשואה ליחיעם ואם לארבעה: מעיין, תמר, אלעד ורעות. בשעות הפנאי היא אוהבת לטייל, לכתוב, לבשל ולקרוא, ונהנית מאוד ממשחקי חשיבה ואסטרטגיה.

השכלה

מוריה היא בעלת תואר שני במדיניות ציבורית ותואר ראשון בעבודה סוציאלית – שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. היא בוגרת תוכנית הצוערים לשירות המדינה (מחזור ראשון), ובוגרת תוכנית תהודה – בית מדרש למנהיגות יהודית (מבית "קולות" ומדרשת אורנים).

קרדיט: רומן שבצ'וק

שני ברוש

סגנית מנהל המרכז הרפואי כרמל

רקע מקצועי

שני היא מומחית ברפואת המשפחה ומומחית במנהל רפואי. בעלת תואר שני במנהל עסקים במגמת מנהל מערכות בריאות. בשלוש השנים האחרונות שני היא סגנית מנהל המרכז הרפואי כרמל. לפני כן שירתה כרופאה בצה"ל והשתחררה בדרגת סגן אלוף. בתפקידה האחרון בצה"ל עמדה בראש צוות רפואה בנציבות קבילות החיילים. במסגרת תפקידה פקדה על צוות בירור קבילות בנושאי רפואה וניהלה את הבירור תוך ראיית החייל הבודד בד בבד עם ראייה מערכתית וחתירה מתמדת לאיתור שורש הבעיה, סימון נקודות התערבות ומתן המלצות לשיפור ולעידוד תרבות הדיווח והלמידה המערכתית. קודם לכן, בשנים 2015-2013, הייתה שני סגנית ראש ענף רפואה במחלקת שירותי הבריאות בצה"ל. בתפקידה זה הייתה אחראית לניהול קידום האיכות, לקביעת מדיניות רפואת השגרה בצה"ל, לכתיבת הוראות והנחיות מקצועיות ולעדכונן, לפיתוח מערכת מדדי איכות בצה"ל ולגיבוש תוכני הכשרות וקורסים מקצועיים. בשנים 2011-2009 הייתה שני מפקדת מערך הרפואה השלישונית במרחב הצפון בצה"ל. במסגרת תפקידה הייתה אחראית לניהול הטיפול בחיילים במצבים רפואיים מורכבים ובבני משפחותיהם, פיקדה על צוות רב-מקצועי ויצרה שיתופי פעולה עם מערכת הבריאות האזרחית, מחלקת הנפגעים בצה"ל ואגף השיקום במשרד הביטחון. שני מנחה סדנאות לפיתוח מיומנויות תקשורת וקבוצות עמיתים לרופאים צבאיים, ובוחנת מועמדים לתכנית "צמרת" בבחינות הקבלה של הפקולטה לרפואה בירושלים. בשנים 2014-2013 הייתה חלק מצוות בית החולים הצבאי לטיפול בפצועים הסורים בגולן ובשנת 2013 השתתפה במבצע "איים של תקווה" - משלחת הסיוע ההומניטרי של צה"ל לפיליפינים. במסגרת עשייתה החברתית שני היא שותפה פעילה בארגון "יוצאי לובלין ודורות ההמשך" ועושה רבות לקירוב בני הדור השלישי. באפריל 2022 יצאה שני במשלחת הסיוע ההומניטרי לאוקראינה שם היתה המנהלת הרפואית של בית החולים שדה "כוכב מאיר"

קצת עלי

שני מתגוררת בחיפה. היא נשואה לנדב ואם לשירה ולרותם. בשעות הפנאי היא נהנית לקרוא ולכתוב שירה, להאזין למוזיקה, לנגן ולשיר. היא אוהבת לטייל בעולם עם בני משפחתה.

השכלה

לשני תואר דוקטור לרפואה (MD) מהפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה במסגרת העתודה האקדמית. שני החלה בלימודי תואר שני בניהול מערכות בריאות (MHA) באוניברסיטת חיפה, ובמסגרת תכנית ענבר היא לומדת לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

ליעד ברזילי

סמנכלית אסטרטגיה, רגולציה ותקשורת שיווקית ב- Max

רקע מקצועי

ליעד הצטרפה כחברת הנהלה לMax (לשעבר לאומי קארד) לפני כשלוש וחצי שנים, לקראת הפרדת החברה מבנק לאומי במסגרת "רפורמת שטרום" לצמצום הריכוזיות ולקידום התחרות בבנקאות. במסגרת תפקידה, היא אחראית על האסטרטגיה העסקית, ניהול השיח עם גורמי ממשל ותקשורת כחלק ממיצובה של החברה כגוף פיננסי, חוץ בנקאי מוביל - במפת הבנקאות המשתנה. קודם לכן, שימשה כמנהלת פיתוח עסקי של שידורי קשת.

קצת עלי

השכלה

מור ברזני

Chief of staff of the president office, Payoneer

רקע מקצועי

מור היא מנהלת אגף חברה וממשל, בית הנשיא. האגף אמון על פעילות נשיא המדינה בתחומי חברה וכלכלה. תחת האגף מצוי מרכז הביקורים והסדנאות של בית הנשיא. בשנים 2021-2018 ייסדה וניהלה את האגף לגיוון תעסוקתי בנציבות שירות המדינה. האגף פיתח את מדיניות שירות המדינה בנושאי גיוון וכשירות תרבותית כמעסיק הגדול במשק וכנותן השירותים החשובים במשק. האגף אמון על מינויים והכשרתם של 80 ממוני גיוון בכלל יחידות המדינה. בתוך זמן קצר המודלים הייחודים והידע שפותחו באגף שימשו מקור ידע בינלאומי בתחום. בשנים 2015–2018 עבדה מור במחלקת התוכן והאסטרטגיה בבית הנשיא, וניהלה את הפעילות בתחומי התעסוקה והאזוריות במסגרת המיזם "תקווה ישראלית" ובמטרה להבטיח חוסן כלכלי-חברתי בישראל. קודם לכן עבדה כשלוש שנים כליטיגטורית במשרד עורכי דין אגמון ושות׳, וייצגה את החברות והבנקים הגדולים במשק.

קצת עלי

מור גרה ביפו ונשואה לעוז.

השכלה

מור היא עורכת דין בעלת תואר ראשון משולב משפטים ומנהל עסקים ותואר שני במשפטים.

קרדיט: מעוז

ניר ברטל

ראש מועצה מקומית אורנית

רקע מקצועי

החל מנובמבר 2018 ניר מכהן כראש מועצת אורנית. בעברו ניר ניהל את תחום ביטוחי חבויות ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. במסגרת עבודתו ניר פיקח על תחום זה ואחראי להסדרתו, ויזם והוביל רפורמות צרכניות משמעותיות בשווקי ביטוח אלו. עוד היה אחראי ניר לשיפור השירות שחברות הביטוח והחברות המנהלות חיסכון פנסיוני מעניקות למבוטחים ולחוסכים. שירות זה הוא רכיב מרכזי באפשרות של מבוטחים וחוסכים לעמוד על כך שיקבלו את זכויותיהם.

קצת עלי

ניר מתגורר ביישוב אורנית. הוא נשוי ואב לשלושה.

השכלה

ניר הוא בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, ובעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: מעוז

תהילה ברייטברט

ראש ענף מחקר, מטה מחקר ועיצוב מדיניות, משרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

תהילה היא מנהלת בכירה במטה למחקר ועיצוב מדיניות במשרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידה היא אחראית להובלת תהליכי ניתוח מערכתיים בתחומים הנוגעים לביטחון הלאומי ולחוסן החברתי-כלכלי של ישראל וכן לגיבוש וקידום כיווני פעולה אסטרטגיים עבור הדרג המדיני והאופרטיבי. בתפקידה הקודם עמדה בראש המערך המקצועי של מטה המחקר ועיצוב המדיניות וניהלה את תהליכי הפיתוח המתודולוגי, הגיוס וההכשרות הייעודיים. במקביל, תהילה חברה פעילה בצוות ההיגוי הארגוני לקידום שוויון מגדרי, שפועל לשינוי פניו של הארגון בהיבט הזה, ולהבטחת ייצוג הולם של נשים בכל התפקידים ובכל הדרגים, תוך רתימת מנהלות ומנהלי הארגון לתהליך.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

עמליה בורוביץ בריל

יועצת חדשנות ואסטרטגיה

רקע מקצועי

יזמת, משקיעה וחברת בורד בחברות בשלבים שונים, החל מחברות צעירות וכלה בחברות ציבוריות. לעמליה למעלה מ-20 שנות ניסיון בהקמה ובניהול של ארגונים ותשתיות מאיצות חדשנות וניסיון רב בבנייה של אקוסיסטם. הניסיון המגוון של עמליה כולל יזמות, ייעוץ אסטרטגי, חדירה לשוק הישראלי לחברות Fortune 1000 (כגון: Seagate, Samsung), והקמה של פלטפורמות לתמיכה במיזמים צעירים משלב seed – A. לצורך זה הקימה עמליה אקסלרטורים לחברות שמשלבות Open Innovation בעשייתן (MindCET, Runway) וגופי השקעה: EDvantage ו-NETA. עמליה מלווה יזמים רבים כמנטורית. כיום בעיקר נשים יזמות ויזמים פלשתינאים. במהלך השנים עמליה מרצה במסגרות שונות (לרבות, בצלאל, האקדמיה לאמנות ועיצוב, המכללה למנהל) על אסטרטגיות לניהול חדשנות ויזמות.

קצת עלי

עמליה נולדה בתל אביב ומתגוררת בה עם בן זוגה רפי ושלשת ילדיהם: איה, עדי (תאומות) ואיתמר. הספורט הוא חלק בלתי נפרד משגרת חייה, בעיקר ריצה, יוגה וסקי. עמליה אוהבת מוסיקה, קריאה, טיולים בטבע, בישול והאזנה לפודקאסטים מגוונים.

השכלה

לעמליה תואר שני במנהל עסקים (מימון ואסטרטגיה) מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון (בהצטיינות יתרה) במשפטים אף הוא מאוניברסיטת תל אביב. במסגרת לימודי התואר שני זכתה עמליה ללמוד ב-Ecole superieure de commerce de paris בפריס שבצרפת.

קרדיט: מעוז

אסף ברימר

מנכ"ל, Moona a Space for Change

רקע מקצועי

אסף הוא היזם והמנהל של מונא – חלל לשינוי, מאז 2013. במסגרת התפקיד הוא לומד, מפתח ובונה עם הצוות את כלל המרכיבים של הפעילויות השונות של הארגון ואת הארגון עצמו, צעד אחר צעד, בתהליך שאינו מסתיים לעולם, אבן דרך אחר אבן דרך. פעילויות מונא מבוססות על התנסות מעשית בטכנולוגיה מתקדמת במשימות מוגדרות (PBL). בתהליך זה קהילת המשתתפים רוכשת את מיומנויות העבודה בטכנולוגיה לצד מיומנויות רכות (מסוגלות, אחריות, עבודת צוות). אסף שירת 27 שנים כטייס קרב בחיל האוויר, ואחר כך עבד כחמש שנים בתעשייה האווירית.

קצת עלי

אסף מתגורר ביישוב יובלים. הוא גרוש ואב לשלושה.

השכלה

לאסף תואר שני MBA מהקריה האקדמית, תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

אלי ברינר

סמנכ"ל תפעול, אושר עד

רקע מקצועי

משמש כסמנכ"ל תפעול , רשת הקמעונאות - אושר עד. מטפל בין השאר במיתוג, פרסום שיווק וקידום החברה על כלל הרבדים. חי ונושם קמעונאות בארץ ובעולם מאז 1999.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

ניצן ברכן

מנהל אגף רישוי בניה ומידע בעיר פ"ת

רקע מקצועי

ניצן הוא מנהל אגף רישוי בניה ומידע בעיר פ"ת. בתפקידו הקודם כיהן כאדריכל העיר. לפני כן ניהל את המחלקה להתחדשות עירונית בעזרה ובצרון משנת 2011. במסגרת תפקידו ריכז את עבודת המנהלת, המסייעת לתושבים בקידום פרויקטים בתחומי פינוי בינוי, תמ"א 38 ושימור ברחבי העיר תל-אביב. בתפקידו הקודם כאדריכל אגף הנדסה בעיר בת ים התנסה בניהול, בתכנון ובליווי תכנית בניין עיר, משלב התכנון המוקדם ועד לאישור לביצוע. בעבר עבד כאדריכל בכיר במשרד דני לזר אדריכלים, והיה בעליו של משרד עצמאי לתכנון ואדריכלות. בשירותו הצבאי היה חוקר במצ"ח.

קצת עלי

ניצן מתגורר ברמת גן. הוא נשוי ואב לשניים.

השכלה

לניצן תואר ראשון B.Arch בארכיטקטורה מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון B.sc בביולוגיה ומדעי החיים, גם הוא מאוניברסיטת תל-אביב.

קרדיט: מעוז

נחום ברכר

גזבר עיריית אלעד

רקע מקצועי

נחום משמש כגזבר עיריית אלעד החל מ2019. לפני כן משנת 2017 סגן גזבר ומנהל הרכש בעיריית אלעד. בשנים 2013-2017 בעל משרד לראיית חשבון ומנהל כספים בעמותה לבניית בית מדרש בהיקף של כ - 200 מיליון ש"ח. בשנת 2012 שירות לאומי אזרחי בעמותת בצוותא המקדמת לימודי חונכות לאוכלוסייה בסיכון. כיום משמש גם כחבר הנהלה בפורום המקצועי של הרשויות החרדיות ויו"ר ועדה לפיתוח כלכלי של הפורום המוביל שינוי בתהליכי העבודה, שאיפה למקצועיות וקידום ההון האנושי ברשויות החרדיות.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

כרמל טל ברמן

מנכ"ל מועצה אזורית גזר

רקע מקצועי

כרמל היא מנכ"לית המועצה האזורית גזר. במסגרת תפקידה היא מתכללת את עבודת המחלקות והאגפים השונים במועצה, וכן את הקשר והעבודה מול ועדי היישובים במועצה. קודם לכן הייתה סמנכ"לית ברשת "מוצצים", תפקיד שבמסגרתו הייתה שותפה לפריצת הדרך של החברה ולביסוסה כרשת קמעונאית מובילה. את דרכה התחילה כרמל כיזמית שהקימה חנות ומרכז להיריון ולידה, ומשם פיתחה את הקריירה שלה בענף.

קצת עלי

כרמל נולדה ועודה מתגוררת בכפר ביל"ו. היא נשואה לעמרי ואם לאלה וירדן. בזמנה הפנוי היא נהנית מהשקט בגינה שבביתה, המספקת רגעים חטופים של שלווה. לעיתים (מעטות מדי...) היא לוקחת את הכלבים ויוצאת להליכה בשדות הכפר.

השכלה

כרמל היא בעלת תואר ראשון במדעי הרוח ובתלמוד מטעם אוניברסיטת תל אביב, וכן בעלת תעודת הוראה.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אפרת ברנד

סגנית בכירה ליועמ"ש מינהל התכנון, מינהל התכנון-לשכה משפטית

רקע מקצועי

אני משמשת כסגנית בכירה ליועמ"ש מינהל התכנון. מרכזת את תחום התכנון בלשכה לרבות ליווי תכניות מתאר ארציות משמעותיות בתחום הדיור, התשתיות והשטחים הפתוחים. מייצגת את מינהל התכנון בפורומים שונים ובכלל זה בממשלה ובכנסת. מנהלת עורכי דין בלשכה ומנחה אותם בתחום אחריותם.

קצת עלי

אני נשואה לאפי ואמא לחמישה ילדים, בגילאי 22 ועד 7. גרה בישוב נחושה בעמק האלה. בשעות הפנאי אוהבת לכתוב שירים ולקרוא.

השכלה

בוגרת לימודי תואר ראשון במשפטים ותואר שני במינהל העסקים במסלול ישיר למצטיינים.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

יצחק ברנר

סגן ראש מועצת גבעת זאב

רקע מקצועי

משנת 2019 מכהן כסגן ראש מועצת גבעת זאב, לפני כן ניהלתי מרכז לשירות הציבור בירושלים שע"י דגל התורה שנתן מענה בעזרה לציבור במגוון רחב של נושאים. פעיל חברתי כ20 שנה בתחומי רווחה ותרבות בקהילה

קצת עלי

נשוי אב לשישה, מתגורר בגבעת זאב

השכלה

בוגר 18 שנות לימוד במסגרת ישיבות תורניות, בוגר השירות האזרחי

קרדיט: מעוז

מאיה ברעם

סגנית מנהל אגף בכיר תכנון, הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית

רקע מקצועי

החל מספטמבר 2021 מאיה הינה סגנית מנהל אגף בכיר תכנון ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית ואמונה,בין היתר ,על התנעה וקידום של תכניות ההתחדשות עירונית ברחבי הארץ בהיקף תקציבי של כ60 מש"ח, לרבות ניהול תהליכי עומק מקצועיים בינמשרדיים. בתפקידיה הקודמים הייתה עוזרת מקצועית לענייני תכנון לסמנכ"ל תקציבים והון אנושי במינהל התכנון, ומנהלת פרוייקטים בכירה להתחדשות עירונית בחברת "רן וולף" תכנון אורבני וניהול פרויקטים. בעלת ניסיון עשיר בניהול תהליכי שינוי והתחדשות של מתחמים היסטוריים והפיכתם למוקדים ציבוריים, תוך זיהוי הפוטנציאל הטמון במפגש בין קהילה ומקום וניהול הממשקים בין מגוון בעלי העניין מהמגזר לבין המגזר הציבורי. את תחילת דרכה המקצועית החלה בעולם התקשורת כעורכת משנה בתכניות אקטואליה.

קצת עלי

מאיה נולדה ברעננה אבל נוף ילדותה כלל בעיקר את קיבוץ גבת בעמק, ואת פאריז שם התגוררה 5 שנים. כיום מתגוררת במושב בית זית עם בן זוגה איתמר והילדים יפתח-דוד, עירא וכרמי לב. חובבת יוגה, קולנוע צרפתי, אפייה, מרחבים אורבאניים לרוב, וגיחות מעת לעת לנופים מדבריים.

השכלה

למאיה תואר שני בתכנון ערים ואזורים מהטכניון ותואר ראשון בפילוסופיה פוליטית וספרות צרפתית מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף הינה בוגרת "כותרת" בית ספר אקדמאי לעיתונאות ולתקשורת.

קרן ברק

גזברית וראשת מנהל הכספים, עיריית ראשון לציון

רקע מקצועי

קרן היא גזברית וראשת מנהל כספים בראשון לציון. במסגרת תפקידה היא אחראית לניהול הכספי והכלכלי של העיר, כולל גבייה ואכיפת ארנונה והיטלים, תקציב, דוחות כספיים, תזרים מזומנים, השקעות, נכסים, תשלומים, בקרת שכר וניהול של כמאתיים עובדים. קרן היא גם דירקטורית בחברות הבת. קודם לכן הייתה סגנית וממלאת מקום גזבר ומנהלת אגף תקציבים בעיריית ירושלים, והייתה ממונה על בניית התקציב, בדיקת כדאיות כלכלית, ייזום תוכניות התייעלות וייעוץ כלכלי להנהלת העירייה. היא הייתה שותפה בבניית התוכנית האסטרטגית של העיר, בהתאם למודל של פרופ' פורטר ופרופ' פלורידה, המשלב בין יתרון תחרותי וכלכלה יצירתית.  

קצת עלי

קרן מתגוררת בעיר מודיעין. היא נשואה לאמיר ואם לשקד, אסף ורותם. בשעות הפנאי היא עוסקת בספורט.

השכלה

קרן היא בעלת תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב במסגרת תוכני תריץ, ותואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

קרדיט: מעוז

יעל נאמן ברק

מנכ"לית, קרן לאוטמן

רקע מקצועי

משנת 2008 מכהנת יעל כמנכ"לית קרן לאוטמן, העוסקת בחינוך ובקידום השוויון והשותפות בין אזרחי ישראל. יעל בחרה לעסוק בחינוך לאחר שעסקה בעריכת דין בתחום המינהלי והפרטי. היא פנתה ללמד בבית ספר תיכון ועבדה שנתיים כמחנכת כיתה וכמורה לאזרחות ויהדות. לאחר מכן עברה לעבוד בארגוני חברה אזרחית. במסגרת עבודתה זו עבדה יעל כמנחה בעמותות העוסקות בזהות יהודית, ניהלה את סניף חיפה והצפון של עמותת גשר ועבדה בעמותת אשלים של ג'וינט ישראל כמנהלת תכניות בתחום ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

קצת עלי

לה בחיפה, למדה וגרה בירושלים, וכיום מתגוררת בישוב הקהילתי נירית. נשואה ליוראי ואם לעומר, מעיין ושירה. ב – 2012 יצא לאור ספרה "רק שלא יגיד את המילה הזאת".

השכלה

ליעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני בקרימינולוגיה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. ליעל תעודת הוראה באזרחות והיא בוגרת מכון למנדל למנהיגות חינוכית, בעלת תעודת מגשרת ובוגרת קורס דירקטורים.

קרדיט: שיר ניומן

אורלי ברק-צפריר

מנהלת המערך הגריאטרי ומ״מ מנהלת היחידה לקידום רופאים, איכילוב

רקע מקצועי

אורלי מנהלת את המערך הגריאטרי ומ״מ מנהלת היחידה לקידום רופאים במרכז הרפואי תל אביב, ע"ש סוראסקי (איכילוב). בתפקידה הקודם כיהנה כעוזרת רפואית בהנהלת המרכז הרפואי, במסגרת התמחותה במנהל רפואי. כמו-כן אורלי הייתה שותפה בוועדות שונות כגון וועדת החייאה מוסדית ווועדת כח אדם רופאים. קודם לכן שימשה אורלי כרופאה בכירה במערך הגריאטרי באיכילוב. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על פיתוח המרפאה הגריאטרית ועל הקמת מרפאה אונקולוגית-גריאטרית אותה מפעילה גם היום. בנוסף הייתה אחראית על פרויקט "קמיליון" למערך הגריאטרי-שיקומי וכן על פרויקט אקרדיטציה מחלקתי. כשילוב בין היותה גריאטרית לבין התמחותה במנהל רפואי, יזמה ובנתה את "תכנית הזה"ב" של בית החולים לטיפול בקשישים באשפוז החריף, תוכנית הנתמכת ע"י משרד הבריאות וארגון אש"ל. קודם לכן, בין השנים 2012-2015 שמשה אורלי כרופאת בית, טיוטור ומדריכה קלינית. במקביל עבדה כרופאת משפחה ומומחית ברפואה פנימית במרפאה של שירותי בריאות כללית בבית-שמש.עוד קודם לכן הייתה אורלי מנחה של קבוצות תרגול בקורסים “מסירת בשורה קשה” ו“מיניות האדם” בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית. התמחות רפואית: אורלי מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה. את התמחותה ברפואה פנימית ביצעה בבית החולים הדסה עין כרם ואת התמחות-העל בגריאטריה ביצעה במרכז הרפואי הדסה הר הצופים ובמרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב). את הסטאז' ברפואה ביצעה במרכז הרפואי הדסה עין כרם.

קצת עלי

אורלי מתגוררת בתל-אביב, נשואה לעידן ואמא לנעם. אם לא הייתה רופאה, הייתה מעצבת פנים.

השכלה

לאורלי תואר ד"ר לרפואה (MD) מטעם האוניברסיטה העברית, ועומדת לסיים תואר מוסמך בבריאות הציבור (MPH) מטעם אוניברסיטת תל-אביב. מחקריה ברפואה זיכו אותה בפרסים מקרן קלינאי צעיר וקרן גסנר. במסגרת תכנית ענבר לומדת אורלי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

גליה ברקאי

מנהלת בית החולים הווירטואלי, שיבא ביונד

רקע מקצועי

החל משנת 2019 גליה היא מנהלת היחידה למחלות זיהומיות בילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא. גליה היא גם מנהלת בית החולים הווירטואלי שיבא BEYOND. משנת 2018 היא חברת הנהלת שיבא, כמתמחה במנהל רפואי. בד בבד, מאז שנת 2015 היא מרכזת את תחום הטלרפואה בשיבא. לפני כן, החל משנת 2008 גליה עובדת בשיבא כיועצת במחלות זיהומיות בילדים, וכרופאה בכירה במחלקת ילדים ב'. בשנים 2012-2009 היא הייתה אחראית לתוכנית ההתמחות בילדים, ובשנים 2017-2012 הייתה סגנית מנהל המחלקה. בשנים 2008-2006 הייתה גליה יועצת במחלות זיהומיות וסגנית מנהל מחלקת ילדים א' במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. לגליה התמחות ברפואת ילדים מבית החולים קפלן ברחובות, והתמחות-על במחלות זיהומיות מהמרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. בימים אלה היא מתמחה במנהל רפואי בהנהלת המרכז הרפואי שיבא.

קצת עלי

גליה מתגוררת בכפר הרי"ף. היא נשואה לנעם ואם לעדי, לרועי ולרון. בזמנה החופשי היא מלווה טיולי ג'יפים בחו"ל, ומשתתפת במשלחות סיוע ברחבי העולם.

השכלה

גליה היא בעלת תואר דוקטור לרפואה (M.D) מטעם אוניברסיטת תל אביב.במסגרת תוכנית ענבר גליה לומדת לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: רפי קוץ

עופר ברקוביץ

יו"ר enova (נופר מילגם), שותפות אנרגיה מתחדשת, מנהל התחום המוניציפלי

רקע מקצועי

יו"ר נופר מילגם, שותפות לקידום אנרגיה מתחדשת. מייסד התעוררות בירושלים, התנועה חברתית פוליטית מוניציפלית הגדולה בישראל. יו"ר התעוררות בירושלים במשך 15 שנים, 2008 עד 2023. סגן ראש עיריית ירושלים לשעבר, האחראי על תחומי הפיתוח הכלכלי התרבות והתחדשות מרכז ירושלים. מ"מ יו"ר עדן, יו"ר ועדת הכספים. מרצה בתחומי המנהיגות, הובלת שינוי וניהול בתנאים קשים. נשוי לדינה עולה חדשה ישנה מפריז, אבא לאריאל יפתח ואביגיל המתוקים.

קצת עלי

עופר מתגורר בירושלים, נשוי לדינה ואב לאריאל. בשעות הפנאי אוהב לשחק כדורגל, לטייל בארץ, ולראות סרטי איכות בקולנוע סמדר.

השכלה

עופר בוגר תואר ראשון בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה מטעם האוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

הילה ברקן

סמנכ"לית קשרי חוץ המכללה האקדמית כנרת

רקע מקצועי

הילה משמשת כסמנכ"לית קשרי החוץ של המכללה האקדמית כנרת, לצד זאת מונתה לתפקיד מנכ"לית החברה הכלכלית של המכללה האקדמית כנרת. התפקיד כולל: ממשק עם מרכז כנרת ליזמות וחדשנות בתחום ה- AGRO-TECH, גיוס משאבים, בינלאומיות, יחסי ציבור ודוברות. ניהול המחלקה כולל בניית תקציב, מעקב ובקרה על ביצועו, ריכוז החלטות הנהלת המוסד האקדמי ותרגומן לתוכנית עבודה אופרטיבית, ניהול ספקים בתחום ההשמה ויחסי הציבור ופיתוח צוות העובדים במחלקה. בעבר שימשה מספר שנים כמנהלת תוכנית לקליטת בני נוער יוצאי אתיופיה במסגרת הג'וינט ישראל.

קצת עלי

גרה בקיבוץ אשדות יעקב איחוד רעייתו של יניב ואימא לארבע בנות מופלאות אוהבת ספורט מוסיקה ומתעניינת בחדשנות ויזמות

השכלה

תואר שני ביישוב סכסוכים ומשא ומתן תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

קרדיט: מעוז

עידו ברקן

מנהל תוכנית מנדל למנהיגות באקדמיה

רקע מקצועי

עידו הוא מנהל תוכנית מנדל למנהיגות אקדמית. לפני כן היה ראש תחום מפקחים במכון אבני ראשה. במסגרת תפקידו עידו היה אחראי לבנייה ולהובלה של תהליכי הכשרה ופיתוח מקצועי של המפקחים הכוללים במערכת החינוך. קודם לכן היה חבר בצוות המחקר והפיתוח של המכון. בשנים האחרונות עידו מכהן כמנטור בכיר בתוכנית Global Business Studies בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, המיועדת לסטודנטים מצטיינים ממגוון מדינות הלומדים לתואר שני במינהל עסקים. עידו נמנה עם מייסדי בית הספר ברוח הייטק-היי חולון − בית ספר ציבורי ייחודי הפועל במודל של “למידה מבוססת פרויקטים”. את דרכו המקצועית התחיל כיועץ אסטרטגי בחברת TASC.

קצת עלי

עידו מתגורר בתל אביב. הוא נשוי ליהודית ואב לאורי ולעופר. בשעות הפנאי הוא אוהב לבלות עם משפחתו, לשחות ולצייר.

השכלה

לעידו תואר שני (בהצטיינות) במדיניות חינוך מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בתוכנית "אמירים" לתלמידים מצטיינים ובחוג למדעי הקוגניציה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה ממכללת בית ברל.

קרדיט: מעוז

אלי ברקת

מנכ"ל, כי"ח - כל ישראל חברים

רקע מקצועי

אלי הוא מנכ"ל "כל ישראל חברים" ועורך האתר "החכם היומי". בעבר היה סמנכ"ל חינוך ב"כל ישראל חברים", ראש בית המדרש "ממזרח שמש" למנהיגות חברתית, ומנהל בית הלל באוניברסיטה העברית. אלי היה יו"ר "פנים – איגוד הארגונים להתחדשות יהודית", יו"ר רשת בתי המדרש בישראל, ויו"ר "נוער צדק חברתי". הוא היה חבר בוועדת ביטון להעצמת הזהות של יהדות ספרד והמזרח במערכת החינוך, חבר במועצה הבין-לאומית של הקרן החדשה לישראל, חבר ועדת פרס פועל/ת צדק בחינוך, וחבר ועד "מעיין החינוך הדמוקרטי". אלי ערך את הספר א-מיתיות: צדק-חברתי, מגדר ומדרש, ויזם את הוצאת הספר מסורת בעידן מודרני: חכמים ספרדים בדורות האחרונים. הוא זוכה פרס זכויות האדם של NIF – אנגליה.

קצת עלי

אלי גר בשכונת פסגת זאב שבירושלים. הוא נשוי ואב לשישה בנים.

השכלה

אלי בעל תואר ראשון מהחוג ללימודי האסלאם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: אביבה גולדברג בן-חיים

נגה גיל בשיא

מנהלת התכנית למנהיגות בשירות הציבורי, ומנהלת יחידת הפיתוח במנדל צפון

רקע מקצועי

נגה, חברת סגל אורח, היא מנהלת התכנית למנהיגות בשירות הציבורי ומנהלת את יחידת הפיתוח, במרכז מנדל למנהיגות בצפון. בתפקידה הקודם, שימשה כמנהלת אגף חינוך וקהילה במועצה האזורית עמק המעיינות. במסגרת זו הקימה את האגף (הכולל את מחלקות החינוך, הרווחה, המתנ"ס והתחבורה), בנתה תכנית אסטרטגית לחינוך בעמק ועסקה ביישומה תוך שיתוף מגזרים שונים בפעילות לקידום החינוך והקהילה. כחלק מפעילות זו התפתחה שפה אזורית חדשה, קמו יוזמות חינוכיות וקהילתיות רבות, פותחה חדשנות חינוכית מגוונת ושיתופי פעולה מיוחדים באזור, בין בתי הספר ועם ארגונים ומוסדות. עידן טכנולוגי הוא אחד מהמיזמים שנגה נמנית על מקימיו, ובנתה עבורו את התפיסה המחברת בין חינוך, תעשייה וקהילה. לפני כן הייתה מנהלת עמיתה בבית הספר העל-יסודי שק”ד בשדה אליהו, וכן סגנית מנהל, רכזת פדגוגית ומחנכת. בעולם החברתי נגה פעילה בתהליכי פמיניזם דתי. בנוסף, במהלך השנים נגה מלווה מנהלים בתחומים שונים, ובעלת ניסיון בהובלת תהליכי הסכמות בקונפליקטים ארגוניים. היא בעלת תואר ראשון בתלמוד ותואר שני בהיסטוריה של עם ישראל, ובוגרת קורס להכשרת מנהלי בתי ספר ותוכנית עמיתי מעוז.

קצת עלי

נגה מתגוררת במעלה גלבוע, נשואה ואם לחמישה ילדים נהדרים. בשעות הפנאי עוסקת בעיקר בגידול משפחתה וגם בלימוד תורה וקריאת ספרים.

השכלה

נגה בוגרת תואר שני בלימודי יהדות, )בהצטיינות( מטעם טורו קולג', ובוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה בתלמוד מטעם אוניברסיטת בר-אילן. בנוסף, בוגרת קורס להכשרת מנהלי בתי ספר.

קרדיט: מעוז

אשרף ג’בור

מנכ"ל, ארגון גג לקידום מצוינות אקדמית בתחום STEM לחברה הערבית

רקע מקצועי

אשרף מנהל ארגון גג לקידום מצוינות אקדמית בתחום STEM בחברה הערבית. הארגון מאגד תחתיו רשת תכניות לתלמידי תיכון מצטיינים ומחוננים אשר לומדים בתכנית תלת שנתית בתוך האוניברסיטאות המובילות בישראל. בתפקיד הקודם, אשרף ייסד וניהל במשך כתשע שנים את התוכנית הלאומית להנגשת השכלה גבוהה לחברה הערבית, הדרוזית, הצ'רקסית והבדואית, "רואד". קודם לכן ניהל אשרף את התיכון העירוני שפרעם, ועבד במחוז צפון במשרד החינוך כמדריך מלווה לתיכונים בנצרת. את דרכו החל אשרף כמורה ומחנך מתוך שליחות, הן במגזר היהודי והן בחברה הערבית. הוא היה בוחן באגף בחינות במשרד העבודה, וריכז את תחום ההכשרה המקצועית למבוגרים מהחברה הערבית ברשת עמל הישגים בצפון. אשרף נמנה עם מייסדי המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת המהווה שנת מעבר הראשונה בישראל לצעירים ערבים- יהודים ומרצה אורח באוניברסיטת בר אילן.

קצת עלי

אשרף מתגורר בשפרעם. הוא נשוי לג'ומאנה ואב לפואד ולמיריל. בשעות הפנאי הוא אוהב לטייל בארצנו היפה, ומתנדב בארגונים הדוגלים בחיים משותפים בין ערבים ליהודים. אשרף נמנה עם מייסדי המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת, וחבר בוועדות חינוך שונות.

השכלה

אשרף הוא בעל תואר שני בניהול מערכות חינוך ובעל תואר ראשון במדעי החינוך – שניהם מטעם אוניברסיטת חיפה. נוסף על כך הוא השלים לימודי תעודת הוראה, והוא בוגר התוכנית ליועצי קריירה לבעלי תואר שני מטעם אוניברסיטת תל אביב.

מריה ג’יריס

ראש מטה מנכ"לית משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

רקע מקצועי

מריה משמשת כמנהלת אגף פיתוח אזוריות במשרד הפנים. בתוקף תפקידה, היא אחראית על פיתוח ויישום אסטרטגיות לעידוד אזוריות ושיתופי פעולה בין רשויות המקומיות, בעיקר במסגרת אשכולות אזוריות שמוקמים לקידום פיתוח אזורי, התייעלות כלכליות וצמצום פערים. בעבר, במסגרת תפקידה הקודם במשרד הפנים הובילה מריה יישום תכניות לפיתוח כלכלי ברשויות מקומיות בחברה הערבית. מריה בוגרת המחזור הראשון בתכנית צוערים לשירות המדינה.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: שיר נוימן

נזאר ג’יריס

סגן מנהל מחלקה פנימית ב, בני ציון

רקע מקצועי

משנת 2016, משמש נזאר כסגן מנהל מחלקה פנימית במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. נוסף על תפקידו זה מוביל פרויקט חדשני בתחום אשפוז יום ביה"ח מול הקהילה ליצירת חלופות אשפוז נוספות. במהלך תקופת הקורונה מונה כאחראי על הכשרות צוותים רפואיים ושותף בוויסות כח אדם רפואי במענה של המרכז הרפואי למגיפה. בתפקידו הקודם כרופא בכיר במחלקה פנימית ובראומטולוגיה קידם את תחום האולטרה-סאונד ברפואה הפנימית (POCUS) ובראומטולוגיה (US שרירי גרמי) .

קצת עלי

נזאר נולד בכפר יאסיף וכיום מתגורר בחיפה. נשוי לג'נאן ואב למיכאל ואמילי.

השכלה

נזאר בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון (MD) , מומחה ברפואה פנימית ובראומטולוגיה , מומחה ב- MSUS מטעם האיגוד הראומטולוגי האירופאי ולקראת סיום לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב (MBA).

קרדיט: מעוז

יוסף אבו ג’עפר

בין עבודות

רקע מקצועי

יוסף הוא מנכ״ל שותף כוכבי המדבר החל מינואר 2021. בתפקידו הקודם היה גזבר המועצה המקומית חורה, בין השנים 2011-2020, בתפקידו היה אחראי גם על קידום פרויקטים הקשורים לגופי מועצה שונים דוגמת החברה הכלכלית לפיתוח חורה. כמו כן שימש יוסף גם כגזבר הוועדה המקומית לתכנון ובניה נגב מזרחי, המטפלת במתן היתרי בניה לחלק מיישובי החברה הבדואית בנגב. בעברו עבד יוסף בעיריית רהט שם הקים את חשבות החינוך ועבד כחשב של מחלקות שונות. לאחר מכן כיהן כיו״ר תאגיד מי רהט, בתפקיד זה קידם את מערך המים בעיר רהט כולל ביצוע השקעות בתשתיות ומתן שרות לתושבים בעיר.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: עמרי מירון

ריאן גאנם

מפקח ארצי על הבחירות, משרד הפנים

רקע מקצועי

ריאן רואה חשבון במקצועו ומשמש כיום כמפקח הארצי על הבחירות, משרד הפנים. לפני כן עבד במשרד האוצר במשך 8 שנים, תחילה ברשות המיסים, כמפקח מס הכנסה בכיר ולאחר מכן בחשב הכללי, כסגן חשב בכיר במשרד החינוך. עד סוף שנת 2012 עבד בחברת פרטנר במשך כ- 8 שנים במספר תפקידי ניהול בכיר בתחום המכירות והשירות.

קצת עלי

בן 37, נשוי ומתגורר בצפון. חובב ספורט מוטורי ובזמני הפנוי מבלה הרבה בשטח ובים. אוהב לנפוש בחול ולחוות תרבויות חדשות.

השכלה

רו"ח, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים ומימון. בוגר קורס מפקחים של רשות המסים.

קרדיט: מעוז

גל גבאי

עיתונאית עצמאית, במאית, מנחה ומגישה ברדיו ובטלויזיה.

רקע מקצועי

גל היא עיתונאית, משמשת כמפקדת קורס העיתונאים בגלי צה"ל, מגישה ועורכת בתחנה ובמאית סרטי תעודה. בעבר הייתה כתבת ומגישה בחדשות ערוץ 2. מאז שנת 2008 היא מגישה את תוכנית האקטואליה "עושים סדר" ויוצרת את סדרת התחקיר התיעודית "ואקום". גל היא כלת פרס סוקולוב "על תחקיריה שחשפו עוולות חברתיות הנוגעות לאוכלוסיות מוחלשות", פרס פרימור לתחקיר טלוויזיה של הרשות השנייה ואות "אומץ". מאז שנת 2015 הייתה גל ראשת מיזם 929 בשיתוף עם הרב בני לאו.

קצת עלי

גל מתגוררת בתל-אביב. היא נשואה ואם לשלושה.

השכלה

גל לומדת לתואר במשפטים.

תמיר גבאי

מנהל פיתוח עסקי ושותפויות במכון הדמוקרטי

רקע מקצועי

תמיר עובד במכון הדמוקרטי כמנהל פיתוח עסקי וכיועץ אסטרטגי בהובלת תהליכי שינוי ברשויות מקומיות. בנוסף תמיר היינו חבר הנהלת המכון. בתפקידיו הקודמים כהן תמיר כראש התכנית האקדמית “החממה ליזמות חינוכית חברתית” מנהל תוכניות וחבר הנהלה. בעבר ניהל תכניות ייחודיות לנוער וילדים בסיכון ברשויות מקומיות. את תפקידיו החינוכיים התחיל תמיר בתנועת הצופים. הוא מילא תפקידי ריכוז חינוכי בסניפים (שבטים), ובתפקידו האחרון בתנועה ניהל את אזור הנהגה צפון של התנועה.

קצת עלי

תמיר מתגורר בבנימינה. הוא נשוי להילה ואב ליובל, לאילון ולקרני.

השכלה

בחינוך ותעודת הוראה BED תמיר הוא בעל תואר במדעי M.A ממכללת סמינר הקיבוצים. יש לו מנהל MA המדינה מאוניברסיטת בר אילן לימודי ומדיניות החינוך אוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: אורי אורן

הדס גבאי-לרום

יועצת לארגונים חברתיים

רקע מקצועי

משנת 2010 הדס משמשת כמנכ“לית ארגון נובה, העוסק בקידום ניהול מבוסס נתונים במגזר החברתי והציבורי. נובה מתמחה בבניית אסטרטגיית נתונים לשירותים חברתיים, בהכשרת כח אדם בממשלה ועמותות לעבודה עם נתונים ובקידום תשתיות לאומיות בתחום הדאטה. בעבר שימשה הדס כחברה בשולחן עגול הבין מגזרי המובל על ידי משרד ראש הממשלה, כנציגת מגזר שלישי. לפני נובה עבדה הדס בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור, ולפני כן, פעלה כרכזת חינוכית בפרויקט - ’Clinica de tierra Colorada‘  קליניקה לילדים בקטצלטננגו, אחד מריכוזי האינדיאנים הגדולים בגואטמאלה, אמריקה הלטינית. את שרותה הצבאי סיימה הדס כתצפיתנית בגבול לבנון

קצת עלי

הדס נשואה לעמית ואמא לתום, מתגוררת במושב כפר אוריה.

השכלה

להדס תואר שני בהצטיינות בלימודי הסביבה מטעם אוניברסיטת תל אביב, בהתמחות במבנה העלויות של בניה ירוקה במבני ציבור בישראל ותואר ראשון בכלכלה וב‘אמירים‘, תוכנית הצטיינות של האוניברסיטה העברית בירושלים.

קרדיט: מעוז

הנאדי גבן

מנהלת מחלקת גנים, עיריית רהט

רקע מקצועי

משנת 2016 הנאדי היא מנהלת מחלקת הגנים בעיריית רהט. במסגרת תפקידה היא אחראית למאתיים גנים. תחומי האחריות שלה כוללים ניהול של מערך פעילות גני הילדים, רישום ושיבוץ לגני הילדים, קידום המענה הפדגוגי והחברתי במערך, ניהול מערך קייטנות הקיץ וניהול ההון האנושי במערך. קודם לכן הייתה מנהלת גן ורכזת בפסגת רהט בפיתוח המקצועי לגננות.

קצת עלי

הנאדי היא ילידת כפר טורעאן, ואחרי נישואיה עברה להתגורר בעיר רהט. היא נשואה ואם לבן יחיד בשם סולימאן. בשעות הפנאי היא אוהבת לטייל ולהכיר מקומות חדשים.

השכלה

להנאדי תואר שני במינהל מערכות חינוך ממכללת אחוה, ותואר ראשון גיל הרך התמחות במדעים ממכללת אוהלו.

קרדיט: מעוז

לילך גבע

מנכ"לית מועצה מקומית קצרין

רקע מקצועי

לילך היא מנכ"לית מועצה מקומית קצרין, מנהלת משאבי אנוש ויועצת ראש המועצה למעמד האישה מאז 2014 . קודם לכן הייתה מנחה אזורית בחברה למתנ"סים, מנהלת מתנ"ס קצרין ומנהלת מתנ"ס אזורי בקעת הירדן .

קצת עלי

לילך מתגוררת בקצרין. היא נשואה ואם לשלושה. בזמנה הפנוי היא מבלה בחיק המשפחה ונהנית לאפות.

השכלה

ללילך תואר שני בניהול מערכות ועבודה קהילתית ותואר ראשון בעבודה סוציאלית, שניהם מאוניברסיטת חיפה. היא יועצת ארגונית ומנחת קבוצות.

קרדיט: שיר ניומן

גילי גבעתי

סגנית מנהל בית החולים ברזילי

רקע מקצועי

גילי מכהנת כסגנית בית החולים ברזילי. לפני כן, היתה ראש אגף רפואה בחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים במשרד הבריאות .במסגרת התמחותה במנהל רפואי שמשה כעוזרת רפואית בלשכת המשנה למנכ”ל משרד הבריאות, ולאחר מכן כסגנית מנהלת בית החולים הכללי במרכז הרפואי ע”ש שיבא בתל השומר.  לפני כן שימשה כסגנית מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי ע"ש שיבא. במסגרת תפקידה היתה גילי אחראית על פעילות המחלקה האשפוזית, ובכלל זה הממשקים עם שאר יחידות בית החולים והפעילות האמבולטורית. בנוסף, היתה אחראית על פעילות ההוראה למתמחים ולסטודנטים. במקביל שימשה גילי כמנהלת רפואית במכון השינה באסותא. תפקידה כלל אחריות על הפעילות המחקרית מול יזמי המחקר וכן אחריות על פעילות הרופאים – כולל עדכונים קליניים והדרכות לרופאים חדשים. התמחות רפואית:  לגילי מומחית במנהל רפואי. בנוסף, לגילי מומחיות  בנוירולוגיה וברפואת שינה. את התמחותה ביצעה במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר ואת הסטאז' ברפואה ביצעה במרכז הרפואי תל אביב על שם סוראסקי.

קצת עלי

גילי מתגוררת במושב איתן, נשואה למרסל, חקלאי במקצועו, ואם לארבעה ילדים. גילי היא חילונית שגרה במושב דתי באיזור קרית גת. מעדיפה חיי כפר בפריפריה, משתדלת להיות מעורבת בחיי הקהילה ורוצה לראות יותר נוער מהפריפריה במקצועות הבריאות

השכלה

מטעם אוניברסיטת )MD( לגילי תואר ד"ר לרפואה בן גוריון. במסגרת תכנית ענבר לומדת גילי לתואר מוסמך עם התמחות בניהול מערכות )MBA( במנהל עסקים בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

דפנה גבר

מנהלת חדשנות ולמידה דיגטלית, מנדל

רקע מקצועי

דפנה היא מנכ"לית עמותת תפוח משנת 2006. עמותת תפוח פועלת ליצירת שיוויון דיגיטלי בישראל. העמותה הוקמה בשנת 2000 במטרה להוות גשר בין אומת הסטרט-אפ הצומחת ובין אוכלוסיות הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. העמותה פועלת ליצירת שויון טכנולוגי בישראל באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בסיסיות ומתקדמות בתחומי הטכנולוגיה, התעסוקה ופיתוח כישורי חיים. באמצעות צוות של 250 מדריכים מקצועיים פועלת העמותה בעשרות מוקדים בכל הארץ, מקריית שמונה ועד אילת ומגיעה לכ-80,000 מוטבים בשנה אשר זוכים בהכשרה טכנולוגית משמעותית ואפקטיבית. קהל היעד המרכזי בפעילות העמותה מתמקד בתושבי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל שאינם זוכים לנקודת זינוק שווה להשתלבות בחברה ובכלכלה הישראלית. • כלת פרס ראש הממשלה ליזמות ולחדשנות (2014) • 100 המשפיעים הגדולים של מגזין TheMarker (2012, 2014). • כלת פרס "עולם של הבדל" שהוענק לה על ידי הברית הבינלאומית לנשים TIAW , (2012).

קצת עלי

אמא לשלשה ילדים. יהונתן, נעה וליאור. מתגוררת במושב בשפלה. בזוגיות עם דוד אהוב ליבי. אוהבת לרוץ בשטח ומזה תשע שנים רצה בקבוצת ריצה. יוגה זה הדבר השני. ובכלל אוהבת להיות בתנועה. אחת מחמישה אחים שגדלו בראשון לציון. חולמת על מסע רגלי של שבועות עם תרמיל על הגב בשקט עם עצצי.

השכלה

תכנית "משמעות" - תכנית לפיתוח מנהיגות בקרב מנכ"לי עמותות, ג'וינט ישראל המכון למנהיגות וממשל (מחזור ז', 2011) מנהלת פרויקטים ויועצת משפטית, קוקירמן השקעות בע"מ (2000-2002). שותפה מייסדת, משרד עו"ד ליפשיץ-גיאת (1996-2000) תואר ראשון במשפטים, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת בר-אילן (1991-1994). תואר ראשון בספרות ובלשנות אנגלית, אוניברסיטת בר-אילן (1989-1991) תכנית מובילים דיגיטליים לשלטון המקומי - מחזור א'. במסגרת המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית" במשרד לשיוויון חברתי. (2016) יושבת ראש הפורום לקידום השירות הלאומי אזרחי (2013-2017) וכיום חברת צוות ניהול הפורום ושותפה בצוות המוביל. חברת פורום קולקטיב אימפקט לקידום תעסוקת ערבים (2013- היום)

קרדיט: עמרי מירון

יעקב גדנקן

מנהל חדר עסקאות מורחב בנק דיסקונט, חטיבת שווקים פיננסים

רקע מקצועי

יעקב הוא מנהל חדר העסקאות של בנק דיסקונט. תפקיד זה הוא עבורו סגירת מעגל, שכן את הקריירה המקצועית שלו החל בשנת 2001 כסוחר באותו חדר עסקאות ממש. יעקב הוא מומחה בניהול סיכונים פיננסיים, גידור ומסחר במטבעות, ובנגזרי ריבית ומטבע. בעבר ייעץ לתאגידים ולגופים מוסדיים ופיננסיים מגוונים. בשנים האחרונות מילא תפקידים אחדים בבנק, ובהם מנהל יחידת הננ"ה (ניהול נכסים והתחייבויות) ומנהל יחידת ההון של קבוצת דיסקונט. במשך שלוש שנים היה מנהל הכספים והתפעול של חברה שעוסקת במחזור סחר ובייצוא של פסולות מתכת אל-ברזלית.

קצת עלי

יעקב מתגורר בגבעת שמואל עם אשתו אילת ועם ארבעת ילדיהם – מיקה, איתי, אלון ואורי. הוא חובב טיולים וטבע, ובשנים האחרונות צועד ב"שביל ישראל". הוא חובב קריאה, ובעיקר רומנים היסטוריים וביוגרפיות.

השכלה

יעקב הוא בעל תואר שני במימון ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים – שניהם מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

קרדיט: מעוז

יונה גודמן

סמנכ"ל חינוך ופדגוגיה, רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד

רקע מקצועי

יונה מכהן כסמנכ"ל חינוך ופדגוגיה ברשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד. מועצת החמ"ד הינו הגוף הסטטוטורי שמנחה את מדיניות החמ”ד בישראל בשאלות עקרוניות. בתפקידו הקודם יונה שימש כמנהל החינוכי של רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא. במשך השנים עסק יונה הן בחינוך פורמלי הן בחינוך לא פורמלי. במשך 12 שנים היה פעיל בעמותה ארצית שמסייעת לקהילות להתמודד עם מצבי אובדן וטראומה, בעיקר על רקע טרור ומלחמות; ריכז פרויקט שיקום ארצי לבני הנוער שפונו מגוש קטיף; היה מזכ”ל תנועת הנוער “בני עקיבא" ועוד. יונה מילא מגוון תפקידי ניהול והוראה במכללה האקדמית אורות ישראל, כולל הקמה וניהול של המכון לפיתוח מנהיגות חינוכית והכשרת מחנכים.

קצת עלי

יונה הוא יליד ארצות הברית. הוא מתגורר ביישוב הקהילתי פדואל, נשוי לברכה ואב לשישה.

השכלה

יונה למד בישיבת ההסדר ברמת הגולן וב"כולל" במקום. הוא בעל תואר דוקטור לחינוך מבית הספר לחינוך של האוניברסיטה העברית. נוסף לכך השתלם בעשרות קורסים מקצועיים במגוון נושאים: מתעודת מגשר מוסמך ועד השתלמויות שנתיות בדבר דרכי התמודדות עם טראומה ואסון.

קרדיט: מעוז

יואל גוטליב

מנכ"ל, היכל שלמה

רקע מקצועי

יואל הוא סמנכ"ל פרויקטים בחברה לפיתוח מזרח ירושלים (פמ"י). עובד בחברה משנת 2014 יו"ר ועדת מכרזים אחראי על תחום הפרויקטים משלבי התכנון הראשוניים ועד גמר הביצוע.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: אורי אורן

הושע גוטליב

יועץ לנשיאת בית המשפט העליון

רקע מקצועי

הושע משמש כיועץ לנשיאת בית המשפט העליון. קודם לכן עבד הושע במערכת הביטחון. בשנים 2013 -2015 שימש הושע כראש המטה ויועץ בכיר לשרת המשפטים והממונה על המו"מ, הגברת ציפי לבני. בין השנים 2013-2010 שימש כמרכז הוועדה הציבורית לבדיקת האירוע הימי במשרד ראש הממשלה, שעסקה במשט הטורקי ולאחר מכן בהתאמת מנגנוני החקירה בישראל לדין הבינלאומי. הושע היה יועצם של שרי המשפטים פרופסור דניאל פרידמן ופרופסור יעקב נאמן והיה מרכז ועדת השרים לענייני חקיקה ונציג משרד המשפטים בהנהלת הקואליציה. שימש כעוזר לפרקליט המדינה במחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה. התמחה אצל היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. שירת כלוחם בחטיבת גולני.

קצת עלי

הושע מתגורר בירושלים

השכלה

להושע תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת הרווארד ותואר ראשון במשפטים, מטעם אוניברסיטת תל אביב, אותו סיים בהצטיינות. בנוסף, השתתף בקורסי ניהול במערכת הביטחון. למד בשיבת ״חברון״ בגבעת מרדכי והיה אברך בישיבת מיר.

קרדיט: מעוז

שי גויטע

מנהל מטה, אגף טכנולוגיות דיגיטל וחדשנות, חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, משרד הבריאות

רקע מקצועי

משנת 2010 שי עובד במשרד החינוך במינהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע, ומשנת 2015 הוא מכהן כסגן מנהל המינהל. שי אחראי להיבטי תקצוב, רכש, כוח אדם, מכרזים ומינהל בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. נוסף לכך הוא יו"ר בוועדת המכרזים המשרדית , בפורום ממוני התכנון של המשרד ובצוות מובילי שינוי ברכש החברתי. את דרכו המקצועית בממשלה התחיל שי במשרד הקליטה, באגף א' לקליטת עולי אתיופיה.

קצת עלי

שי מתגורר בירושלים. הוא נשוי להגר ואב לנדב תמר ורון

השכלה

לשי תואר ראשון במדעי המדינה ובמינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: אסם

אופירה גולדווסר

מנהלת פיתוח ארגוני, כלמוביל

רקע מקצועי

אופירה היא מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני אסם-נסטלה. במסגרת תפקידה אופירה משמשת גורם מקשר בין מנכ”ל קבוצת אסם לבין גורמי חוץ ופנים. עוד היא אחראית לניהול קשרי ממשל וליוזמות רגולציה המשפיעות על הארגון. בתחום האחריות התאגידית היא אמונה על הובלת מדיניות האחריות התאגידית ופעילותה, על שלל תחומיה. לפני כן ניהלה את תחום המצוינות התפעולית – Nestle Continuous Excellence & Total Performance Management , והובילה בהצלחה יישום אפקטיבי ומוכוון תוצאות של תרבות המצוינות לרוחב מפעלי הקבוצה ) 11 מפעלים(. בשירותה הצבאי הייתה אופירה משק”ית חווי”ה והדריכה סדרות חינוך בירושלים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

יאיר גולדמן

מנהל אגף תפעול עיריית לוד

רקע מקצועי

יאיר מנהל את אגף התפעול בעיריית לוד משנת 2016 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתחומים הקשורים לחזות פני העיר, ניהול תשתיות ופרויקטים, רישוי עסקים ומענה לתושבים, והוביל שינויים בתהליכי העבודה בתחומים אלה. יאיר עובד בעיריית לוד החל משנת 2013 . לפני כן עסק בתחום ביטחון וניהול אזור בעיר ברשויות לוד וקריית אונו, וניהל שתי עמותות שעסקו בחברה ובחינוך.

קצת עלי

ליאיר תואר שני במינהל עסקים מהקריה האקדמית אונו, תואר ראשון בחינוך, ותעודת הוראה. נוסף לאלה יש לו הכשרה של יועץ ארגוני.

השכלה

יאיר מתגורר בלוד. הוא נשוי ואב לחמישה.

קרדיט: מעוז

אילון גולדשטיין

מנהל פרויקטים בכיר, מהט, משרד העבודה

רקע מקצועי

אילון הוא סגן ראש מינהלת ההכשרות המקצועיות באוצר. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הפרויקטים של המינהלת, הממוקדים ביצירת הכשרות בדגש על פריון גבוה. לפני כן, אילון עסק כ6 שנים בשוק העבודה ובהון אנושי במגוון היבטים - בהיבט הרגולציה של שוק העבודה ופיתוח ההון האנושי כאשר שימש ראש המטה של הממונה על התעסוקה במשרד הכלכלה, בהיבט של אסטרטגיית ההון האנושי של שירות המדינה והתאמות לעולם העבודה העתידי בנציבות שירות המדינה, וכעת בפיתוח הכשרות מקצועיות לאור משבר התעסוקה בתקופת הקורונה ולאחריה.

קצת עלי

נשוי לאודיה, אבא לנעם, אביתר ועלמה. מתגורר בצור הדסה ואוהב לעשות קמפינג וכל זמן איכות עם אודיה והילדים.

השכלה

בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדיניות ציבורית, שניהם מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

חני גולדשטיין

גזברית עירית פתח תקווה

רקע מקצועי

חני היא גזברית עיריית פתח תקוה. מתוקף תפקידה היא יועצת לראש העירייה ולהנהלת העירייה בגיבוש המדיניות הכספית של הרשות, כולל מדיניות מיסים וגיוס כספים ממקורות שונים: ממשלה, בנקים וגורמים מוסדיים שהרשות קשורה עימם. חני ממונה על גיבוש הצעת תקציב רגיל ופיתוח, ניהול משאבים ואיזון תקציבי. היא אחראית לתשלום שכר העובדים, חוזי הרשות, תקציבי הפיתוח, קידום הסכמי הגג, התחדשות עירונית ופיתוח חשיבה יזמית כלכלית. לפני שמונתה לגזברית שימשה כעשר שנים כמנהלת אגף החשבות והתקציבים ברשות. עד שהחלה לעבוד בעירייה הייתה רואת חשבון במשרדים הגדולים בארץ. במהלך השנים שבהן היא גזברית העירייה זכה המִנהל הכספי שבראשותה בתעודות הצטיינות שונות, ובהן על תהליך אישור בטאבו, חיתום דיגיטלי, בקרת שכר, פרויקט crm ועוד.

קצת עלי

חני מתגוררת בפתח תקוה. היא נשואה לעו”ד שלמה גולדשטיין ואם לארבעה ילדים, שניים מהם נשואים עם ילדים, וגם הם בעלי תואר רואי חשבון. היא אוהבת לקרוא ולטייל בחו"ל.

השכלה

חני היא בעלת תואר שני במִנהל עסקים מטעם Heriot Watt University, ותואר ראשון במשפטים (בהצטיינות יתרה). נוסף לכך היא רואת חשבון.

קרדיט: מעוז

עומר גולדשמידט

מייסד ומנכ״ל, Evermile

רקע מקצועי

עומר הוא סגן נשיא לאסטרטגיה ופיתוח עסקי באופטיבס. במסגרת תפקידו, עומר מוביל את הפעילות העסקית הגלובלית של החברה ומסייע לארגונים ממשלתיים, עירוניים ופרטיים לשפר את איכות, נגישות ויעילות התחבורה הציבורית אותה הם מפעילים. החברה פועלת בלמעלה מ-500 ערים, לרבות: לונדון, לוס-אנג'לס, סינגפור וסאו-פאולו. מאז הקמתה, החברה גייסה 160 מיליון דולר מקרנות הון סיכון מובילות לרבות Bessemer, Insight ו– Pitango והיא מעסיקה כ-300 עובדים ברחבי העולם. לפני שהצטרף לאופטיבס, מילא עומר תפקידים בכירים שונים בחברות הייטק מובילות, כולל בחברות Windward ו- CMS Medical.

קצת עלי

השכלה

ישראל גולדשמידט

בעלים ומנכ"ל, פיילויאל

רקע מקצועי

יזם, איש עסקים ומחלק את זמנו בין עסקים, פילנטרופיה ופעילות ציבורית שקטה. שותף בחברות בתחומי הטכנולוגיה והתקשורת. החל משנת 2019 בעלים של קבוצת תקשורת הכוללת בין השאר את האתר החרדי כיכר השבת. חבר הנהלה בועידת רבני אירופה, קרן ג׳נסיס וקרן פינקוס.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

ישראל גולומב

מנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל

רקע מקצועי

ישראל מכהן כמנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל משנת 2015. במסגרת תפקידו, ישראל מנהל כ 350- גני ילדים שבבעלות הרשת, בפריסה ארצית ב 32- רשויות מקומיות. משנת 2005 ישראל מחזיק בתפקיד רכז פורום הרשויות המקומיות במרכז השלטון המקומי ומקדם פרויקטים בתחום החינוך והתרבות. בתפקידו הקודם, ניהל ישראל את לשכתו של סגן יו"ר הכנסת ח"כ אורי מקלב, ובמסגרת זאת הוביל שורה של תיקונים בחוקים צרכניים, המתמקדים בהגנה ובסיוע לכל אזרח.

קצת עלי

ישראל מתגורר בביתר עילית, נשוי ואב לשבעה.

השכלה

ישראל מתגורר בביתר עילית, נשוי ואב לשבעה.

קרדיט: טל שחר

אסנת גולן

סמנכ"לית תקשורת ,מותג וקיימות קבוצת שטראוס

רקע מקצועי

אסנת סמנכ"לית תקשורת ,מותג וקיימות קבוצת שטראוס, ואחראית לבניית האמון מול כלל מחזיקי העניין של הקבוצה בארץ ובחו"ל. במסגרת תפקידה היא ממונה על ניהול מערכות יחסים 360 עם בעלי העניין ועם המושפעים מפעילות החברה. במהלך שמונה השנים האחרונות הובילה, בין היתר, את הטרנספורמציה הדיגיטלית בקבוצה באופן שיבטיח שתעשייה מסורתית תתאים את עצמה לשינויים שמביאה ההתפתחות הדיגיטלית המואצת.

קצת עלי

אסנת היא תושבת הקריות. היא בת 49, נשואה לאבי ואם לשלושה ילדים בוגרים. אוהבת מאוד ספורט וטיולים.

השכלה

אסנת היא בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון במדעי המדינה ובסוציולוגיה – שניהם מטעם אוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

ברנית גולן-יוסובש

יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים

רקע מקצועי

ברנית היא יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים. לפני כן כיהנה כמפקחת על הפיתוח המקצועי במחוזות מנח"י וירושלים. במסגרת תפקידה היא הובילה את הלמידה המקצועית של עובדי ההוראה, יזמה ופיתחה מודלים עדכניים לפיתוח מקצועי של סגלי הוראה במרכזי הפסג"ה, היתה שותפה ביישומם וביצעה פעולות הערכה על מידת האפקטיביות שלהם בפועל. קודם לכן ניהלה ברנית מרכז פסג"ה ירושלים והובילה שינוי כולל למיצוב ולמיתוג המרכז כגוף יעץ פדגוגי בעיר ירושלים. השינוי העיקרי היה הידוק הקשר בין מרכז הפסג"ה לבין בתי הספר בעיר, המנהלים והצוותים החינוכיים. קודם לניהול הובילה ברנית במחוזות את החינוך החברתי-ערכי והטמיעה את תוכנית "מפתח הלב" בכמאתיים בתי ספר. עוד כיהנה כרפרנטית להטמעת רפורמת "אופק חדש". ברנית שותפה בוועדות מרכזיות במערכת בנושאים רבים: הגדרת תפקיד המפקח במערכת, בניית תוכנית אסטרטגית ארצית של הפיתוח המקצועי, הצמחת דרג הביניים במערכת, הטמעת תוכנית החומש במזרח ירושלים, ורפרנטית במכון אבני ראשה.

קצת עלי

ברנית מתגוררת בעיר מודיעין. היא אם לשני בנים. אוהבת בעיקר להאזין למוזיקה ולנגן.

השכלה

ברנית היא בעלת תואר שני בניהול ידע ומידענות מטעם מכללת דוד ילין, ותואר ראשון בחינוך ויחסים בין-לאומיים מטעם האוניברסיטה העברית. היא בוגרת לימודי הכשרת מנהלים בהצטיינות ובעלת תעודת דירקטוריונית.

קרדיט: מעוז

נועה רימון גופרשטיין

סמנכ"לית שירות עיריית בת ים

רקע מקצועי

נועה משמשת כסמנכ"לית שירות בעיריית בת ים. במסגרת תפקידה אחראית על אגפי מערכות מידע ומחשוב, מוקד עירוני ופניות הציבור. כמו כן מובילה פרויקטים חוצי ארגון לשיפור השירות לתושב. בתפקידה הקודם הקימה וניהלה את אגף השירות והמוקד העירוני בעיריית חולון. בעלת ניסיון של כעשור בעבודה וניהול מוקדים טלפוניים במגזר הפרטי, ביניהם חברת "Call יכול" המעסיקה אנשים עם מוגבלות.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

יגאל גורביץ

סמנכ"ל בכיר, SFI - Social Finance Israel

רקע מקצועי

יגאל הינו סמנכ"ל חברת השקעות האימפקט SFI, המתמחה בפיתוח וביצוע פרויקטים מבוססי מדידה, Data ותוצאות בשפה החברתי- כלכלי. יגאל בעל 15 שנות ניסיון במגוון רחב של תפקידי מפתח בשירות הציבורי, עם ממשק גבוה למגזר העסקי, החברתי והפיננסי והתמחות בייזום, פיתוח וניהול פרויקטים אסטרטגיים מורכבים ומרובי שחקנים ובהובלת ארגונים גדולים לצמיחה ומצוינות. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל בכיר של רשות ההשקעות במשרד הכלכלה וניהל את מסלולי התעסוקה שמתמרצים עסקים לייצר מקומות עבודה איכותיים במשק. לפני כן עמד בראש אגף שיתוף פעולה תעשייתי/ Invest In Israel ושימש כראש מטה מנכ"ל המשרד. את דרכו המקצועית החל במשרד הביטחון- באגף התקציבים/ היועץ הכלכלי לרמטכ"ל ואצל היועץ המשפטי למערכת הביטחון.  זוכה אות ההוקרה הממשלתי ליחידות מצטיינות בהתייעלות וצמצום הבירוקרטיה, ברשימת 40 הצעירים המבטיחים לשנת 2020.

קצת עלי

יגאל מתגורר בכרמי יוסף, נשוי לבת-חן, עו"ס קלינית, ואב לאיתמר וגיא. אוהב לבלות את זמנו הפנוי המועט בטיולים וזמן איכות עם חברים.

השכלה

יגאל בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, בהצטיינות, וכן תואר ראשון ושני במשפטים מאוניבסטית בר-אילן, בהצטיינות יתרה.

קרדיט: מעוז

דסי גורדון

מנכ"לית מינהל קהילתי בירושלים, החברה למתנ"סים

רקע מקצועי

דסי גורדון היא מנכ”לית המנהל הקהילתי בשכונת נווה יעקב, המונה יותר מ 26- אלף תושבים. המנהל מוביל תהליכים קהילתיים משמעותיים, פרויקטים ייחודים לצד שירותים הכרחיים, ובהם: בנק הזמן, מרכזי למידה, תכניות העצמה, שיתופי ציבור, מועדוני קשישים ונוער, מרכז גיל הרך, פעילות תרבות, חיזוק העסקים השכונתיים, הפעלת מעונות, בריכה וחדרי כושר. במסגרת עבודתה כסמנכ”לית עמותת ניצה קידמה העמותה את המודעות לנושא דיכאון לפני ואחרי לידה, הכשירה צוותי מפתח והעניקה טיפולים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים למאות נשים. במקביל לתהליכים התוכניים הובילה דסי במקומות העבודה הליכים פיננסים מרחיקי לכת. צמצום גירעון, עליה בהכנסות עצמיות, שיפור בתזרים המזומנים, ובנית תהליכי הבראה.

קצת עלי

דסי מתגוררת בירושלים. היא נשואה ואם לארבעה מופלאים: עדינה, אודי, רפאל ושוקי. דסי חובבת קריאה, אוהבת להכיר אנשים, לשמוע דעות וכמובן גם להשמיע.

השכלה

לדסי תואר ראשון ושני במנהל עסקים )בהצטיינות(, התמחות במימון, וכן תעודת הוראה.

טלי גורן

סמנכ"ל רגולציה ותקשורת, שידורי קשת

רקע מקצועי

טלי היא סמנכ"לית התקשורת והרגולציה בחברת קשת. קודם לכן הייתה הדוברת ומנהלת יחסי הציבור של החברה. היא חברת הנהלה בכירה בקשת וחברת דירקטוריון בערוץ 24 , ואחראית לניהול ולאחריות תאגידית בתחומי הרגולציה, לניהול אסטרטגיה רגולטורית ותקשורתית, לטיפול במשברים ולהשפעה על שינוי חקיקה בתחומי התקשורת. במסגרת ניהול האחריות התאגידית טלי שותפה ליוזמה ולכתיבה של הקוד האתי. היא מלווה ברמה האסטרטגית את "רואים רחוק", פרויקט חברתי שהחל בקשת לפני יותר מעשור ופועל לחיבור בין בני נוער בכל הארץ לבין יצירה קולנועית וטלוויזיונית. בעבר הייתה שותפה בהקמת ערוץ הצחוק "ביפ", שותפה בכתיבת מכרז ערוץ המוזיקה, ומנהלת מחלקת יחסי הציבור בהד ארצי.

קצת עלי

טלי מתגוררת ברמת השרון. היא נשואה ואם לארבעה. היא אוהבת לקרוא, לרוץ למרחקים ארוכים, אוכל טוב ומוזיקה טובה.

השכלה

לטלי תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, לימודי M.A בתקשורת פוליטית באוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למינהל.

קרדיט: אור אלכסנדר

ורד גושן

מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני, עיריית באר שבע

רקע מקצועי

ורד משמשת כמנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני בעיריית באר שבע. בתפקידה הקודם הובילה ורד את הצוות לחדשנות עירונית, במסגרת שותפות עם קרן בלומברג בעיר באר שבע. בתוקף תפקידה ורד הייתה אחראית להובלת תהליכי מחקר, פיתוח ויישום של אתגרים בקנה מידה משמעותי, בעידן של מציאות משתנה. קודם לכן כיהנה חמש שנים כסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב, וניהלה פעילות תקציבית של יותר מ-100 מיליון שקלים. היא הייתה שותפה לגיבוש וליישום של החלטת ממשלה משמעותית לנגב (546), והובילה פרויקטים שונים בתחום הפיתוח הכלכלי האזורי. בעבר הייתה מנהלת פרויקטים בכירה במכון PORI למחקרי שוק ודעת קהל, וניהלה תהליכי חקר שוק השוואתיים עבור חברות גלובליות רבות.

קצת עלי

ורד נולדה וגדלה בבאר שבע. כיום היא מתגוררת במשמר הנגב עם בן זוגה רון וארבעת ילדיהם: שי, יובל, זיו וליאור. בסופי שבוע היא אוהבת לבלות בחיק המשפחה ולהשלים את פערי השבוע, לטייל ולרוץ.

השכלה

לורד תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון (בהצטיינות יתרה) בניהול תיירות ומלונאות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב. במסגרת לימודי התואר השני זכתה ללמוד סמסטר בבית הספר לניהול באוניברסיטת sup de co ברנס בצרפת.

קרדיט: מעוז

עולא אבו גזאלה

גזברית מועצה מקומית ג'ת

רקע מקצועי

עולא היא הגזברית של המועצה המקומית ג'ת. במסגרת תפקידה זה היא ממונה על הניהול הכספי של הרשות – ניהול ההכנסות וההוצאות, הכנת התקציב הרגיל והבלתי רגיל, וכן על מחלקת הגבייה. קודם לכן עבדה כעשר שנים במשרד רואה החשבון אעלימי לואי בתחום הכספי של רשויות מקומיות, הכנת תקציבים, תוכניות הבראה ודוחות כספיים לרשויות

קצת עלי

עולא גרה באום אל פחם. היא נשואה ואם לשתי בנות ובן. בזמנה הפנוי היא אוהבת לבלות עם המשפחה, ומדי פעם לשחות בבריכה.

השכלה

עולא היא בעלת תואר שני בכלכלה מטעם אוניברסיטת חיפה (2017) ותואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב (2002).

קרדיט: מעוז

טל בן גיגי

סמנכ"ל תפעול בנירלט

רקע מקצועי

טל הוא סמנכ"ל תפעול בנירלט. בתפקידו הקודם היה סמנכ"ל תפעול בקבוצת "ברנד תעשיות", הנמנית עם הקבוצות המובילות בישראל בייצור, בהרכבה ובהקמת פרויקטים לאומיים-ובין לאומיים בענף המתכת. במסגרת תפקידו טל ניהל את הפעילות ברצפת הייצור בירוחם, ובמטה הקבוצה הוא היה אחראי להנעה ולהטמעה של תהליכים חוצי-ארגון בפן התפעולי ולשרשרת האספקה בין החברות בקבוצה. קודם לכן היה טל מנהל פרויקטים בכיר ומנהל אזור בחברת MW GROUP ISRAEL . במסגרת זו הקים פרויקטים לבינוי בבסיסי צה"ל בדרום הארץ ואת תחנת הכוח הפרטית ASE באשדוד.

קצת עלי

טל מתגורר בעומר. הוא נשוי ואב לשלושה.

השכלה

טל הוא מוסמך PMP מטעם PMI העולמי, ובעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עדי גיגי

מנכ״לית מייסדת - טסלה ישראל

רקע מקצועי

עדי היא יזמית מגיל צעיר, שהקימה כבר בגיל 16 מרכז קהילתי בנתניה שעסק באיתור וטיפוח ילדים מחוננים מקרב העדה האתיופית, פרוייקט שזכה בפרס ישראלי ליזמות בחינוך בהמשך. עדי החלה את שירותה הצבאי בממר״מ אך בהמשך התנדבה לקורס חובלים והיתה לקצינת האלקטרוניקה הראשונה בהיסטוריה של חיל הים. לאחר שיחרורה בדרגת רס״ן, הצטרפה לאגף לתכנון מדיניות במשרד ראש הממשלה ואף הייתה חלק מהצוות שהוביל את המשא ומתן לצירוף ישראל למדינות OECD. ב- 2013 התקבלה לפורום הצעירים שיסד הנשיא המנוח שמעון פרס, וב- 2016, הוענקה לה מלגת אייזנהאור על מנהיגות יוצאת דופן ע״י מזכיר המדינה האמריקאי לשעבר, הגנרל קולין פאוול. בעלת תואר ראשון במשפטים, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת סטאנפורד בארה״ב. בזמן הלימודים בסטאנפורד הקימה סטארטאפ המתמחה בשמירת מידע במערכות מבוססות בינה מלאכותית במקרים של השבתה לא צפויה (Predictive Maintenance). עדי הינה המייסדת של טסלה בישראל ונחשבת למי שהובילה את אחת מחדירות השוק המוצלחות ביותר במדינה וסללה את המעבר לשימוש ברכבים חשמליים בישראל.

קצת עלי

השכלה

בוגרת קורס חובלים, בעלת תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) ובעלת תואר שני מביה״ס למנהל עסקים של אוניברסיטת סטאנפורד בארה״ב

ענבר הרוש גיטי

מנכ"לית, תנועת תיקון

רקע מקצועי

ענבר היא מנכ"לית תיקון מנהלת פרוייקטים במשרד הביטחון. לפני כן היתה מנכ"לית עמותת "אחריי!". במסגרת תפקידה היתה אחראית על ניהול העמותה וקבלת החלטות ברמה האסטרטגית וברמה השוטפת, גיוס משאבים ורתימת תורמים ושותפים, וכן ייצוג העמותה לגורמים חיצוניים בארץ ובעולם. בתפקידה הקודם שימשה כסמנכ"ל הכספים של העמותה ואת דרכה בעמותה החלה כרכזת קומונה. קודם לכן שימשה ענבר כמנהלת כספים וכוח אדם בעמותת "נוער מוביל שינוי" ולפני כן כמנכ"ל אגודת הסטודנטים למדעי הטבע באוניברסיטה העברית. בנוסף, עסקה בהנחיית וריכוז קבוצות חיילים ובני נוער בארגון 'גשר'. פעילותה ההתנדבותית כוללת השתתפות בפרויקט "מנהיגות חינוכית" – חניכה של בני נוער מתקשים בנושאים לימודיים, וכן לימוד עברית ועבודה עם אוכלוסייה אתיופית במסגרת עמותת "המעין הדמוקרטי".

קצת עלי

ענבר בוגרת תואר שני במדיניות ציבורית בתכנית למצטיינים ותואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית. בנוסף השלימה לימודי הוראה במכללת בית ברל.

השכלה

ענבר מתגוררת בשוהם. בשעות הפנאי עוסקת בריצות למרחקים ארוכים, ובעיקר מקדישה זמן למשפחה ולילדים.

קרדיט: אורי אורן

נחמי גייניס

מנכ"לית עמותת איילים

רקע מקצועי

משנת 2012 משמשת נחמי כמנכ"לית עמותת איילים. בין השנים כיהנה כמנהלת תפעול ולקוחות בחברת "טוטם הדמיה ואנימציה" וניהלה את הפעילות העסקית בשנים 2004-2010 ביצעה נחמי מספר תפקידים במכון ""אדם מילא". בתפקידה האחרון ניהלה את סניף ירושלים ושימשה כחברת הנהלה. שנה לפני כן עסקה נחמי בניהול  מרכז העשרה לילדים של עמותת  "צ.ב.ע - צעירים בונים עתיד" ובמקביל שימשה כמדריכה חברתית במרכז חירום לילדים בבאר שבע.

קצת עלי

נחמי מתגוררת באשלים

השכלה

לנחמי תואר שני בלימודי עבודה מטעם אוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

קרדיט: שיר נוימן

אפרת גיל

סגנית מנהל בית החולים העמק

רקע מקצועי

אפרת משמשת כסגנית מנהל בית החולים העמק. עד לאחרונה שימשה כגריאטרית מרחבית במחוז חיפה וגליל מערבי של שרותי בריאות כללית ובבית חולים כרמל מאז 2017. לפני כן היתה מנהלת יחידה גריאטרית בבית החולים בני ציון, אותה הקימה, במקביל לתפקידה כרופאה בכירה במחלקה פנימית. מ-2019 משמשת כראש החוג לגריאטריה בפקולטה לרפואה בטכניון. מ-2021 חברת ועד האיגוד הישראלי לרפואה גריאטרית ומשמשת כיו"ר הועדה האקדמית של האיגוד.

קצת עלי

אפרת גרה בחיפה, נשואה לאמנון, אם לשלושה. בזמנה הפנוי אוהבת לקרוא, לשמוע מוסיקה ולטייל.

השכלה

לאפרת תואר ראשון בכימיה ותואר ד"ר לרפואה מהטכניון. במסגרת תוכנית ענבר לומדת לתואר מוסמך במינהל עסקים עם התמחות בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת תל אביב

אורי גיל

מנכ"ל, ג'וינט - אלכא

רקע מקצועי

אורי הוא מנכ"ל ג'וינט - אלכא, ארגון הפועל לחיזוק היעילות והמועילות של המערכות הציבוריות, כחלק מג'וינט ישראל. לפני כניסתו לתפקיד בשנת 21, שימש כמשנה למנכ"ל אלכא ומנהל תחום שיתופיות. בתפקידו הוביל מיזמים משותפים עם הממשל לקידום אתגרי מערכת של המגזר הציבורי, בדגש על חיזוק תשתיות עבודה משותפת עם החברה האזרחית. בנוסף הוביל מספר מיזמים לתכניות עתודה (בשדה הפיננסי ציבורי, שדה השירותים החברתיים, ועוד). קודם לכן שימש אורי כיועץ אסטרטגי בקבוצת BDO למגוון חברות, ממשלתיות ופרטיות, בנושאים מגוונים. את שירותו הצבאי סיים אורי כטייס קרב בחיל האוויר והוא עדיין משרת כמדריך טיסה במילואים.

קצת עלי

אורי מתגורר בתל אביב-יפו

השכלה

לאורי תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים בתכנית המצטיינים מטעם אוניברסיטת בן גוריון ותואר ראשון בפילוסופיה בתכנית הרב תחומית מטעם האוניברסיטה העברית, אותו סיים בהצטיינות. בנוסף לאורי תעודת הוראה ותעודת מגשר.

קרדיט: אורי אורן

אמיר גינוסר

ממונה תחום ייצוא וקידום מכירות במרכז לסחר חוץ במשרד החקלאות

רקע מקצועי

אמיר הוא ממונה תחום ייצוא וקידום מכירות במרכז לסחר חוץ במשרד החקלאות. בעבר ניהל את החממה הקהילתית בטירת הכרמל והיה יזם במגזר הרביעי (עסקי-חברתי), בחברה לאנרגיה מתחדשת המפתחת עסקים חברתיים וממנפת משאבים מקומיים. קודם לכן היה מנהל מוצר בחברת היי-טק. אמיר פעיל בעמותת שלום ישראלית-פלסטינאית (הכוללת פעילים פלסטינאים וישראלים) הקוראת למנהיגים בשני הצדדים להפסיק פעילויות חד צדדית, האשמות הדדיות, ולחזור לשולחן המשא ומתן עד לפתרון הסכסוך. אמיר הוא סא“ל במילואים ביחידה מובחרת.

קצת עלי

אמיר מתגורר במסילת ציון, נשוי לנעה ואב ליובל, נטע ואדר. הוא עוסק בתחום של בנייה אקולוגית ואוהב טיולים, טיפוס, סנפלינג וטיולי אופניים.

השכלה

אמיר בעל תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים EMBA (מצטיין דיקן), שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: אורי אורן

איתן גינזבורג

מזכ"ל, מפלגת כחול לבן

רקע מקצועי

איתן מכהן מאז שנת 2019 כחבר כנסת מטעם סיעת "כחול לבן". לפני כן כיהן במשך למעלה מ-15 שנים במועצת העיר רעננה. בתקופת כהונתו שימש בתפקידים שונים בעירייה, מחבר מועצה, סגן וממלא-מקום ראש העיר ועד תפקיד ראש העירייה. במשך עשור עמד בראשות הוועדה לתכנון ובנייה ברעננה וכן שימש כיו"ר דירקטוריון תאגיד המים והביוב "מי רעננה".

קצת עלי

איתן חי בזוגיות עם יותם והם אבות לתאומים, אמה ואיתי. אוהב להאזין למוזיקה ישראלית ולקרוא ספרי ביוגרפיה והיסטוריה.

השכלה

איתן הוא עורך דין, בעל שני תארים ראשונים במשפטים ובממשל מהמרכז הבינתחומי הרצליה ובעל תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב

קרדיט: ריקי רחמן

נגה גל

מנהלת ביהס לפיזיותרפיה אסף הרופא

רקע מקצועי

נגה היא מנהלת ביה"ס לפיזיותרפיה, אחראית על שיוויון מגדרי, ראש פורום קידום בריאות, אסף הרופא.

קצת עלי

השכלה

נחמן גלבך

מנהל המחלקה המוניציפלית- אגודת ישראל, חבר מועצת העיר צפת

רקע מקצועי

חבר מועצת העיר צפת, ממונה המחלקה המוניציפלית באגודת ישראל, מייסד מוסדות לחינוך מיוחד ללמוד וללמד בצפת

קצת עלי

נשוי+ 7, מתגורר בצפת ומשמש כחבר מועצת העיר ויו"ר אגודת ישראל, מאמין בחינוך ומחובר בכל הלב לחינוך המיוחד

השכלה

חינוך מיוחד, ניהול בתי ספר, השכלה תורנית גבוהה

קרדיט: מעוז

מיכל שרייבר גלבנדורף

אדריכלית עיר ומנהלת אגף תכנון, כפר סבא

רקע מקצועי

מיכל היא אדריכלית העיר ומנהלת אגף תכנון במנהל הנדסה עיריית כפר סבא. במסגרת תפקידה היא ממונה על החזון והמדיניות התכנונית ארוכת הטווח של העיר לצד מימוש תכנון בטווח הקצר תוך שמירה על הקוד הגנטי העירוני. מסגרת העבודה כוללת בניית מסמכי מדיניות קידום תכנית מתאר הכוללנית , תכניות מועדפות לדיור, תכניות להתחדשות עירונית ותכניות מפורטות נקודתיות , העוסקות מרמת העיר וגבולותיה ועד רמת הבניין. לצד התכנון הסטטוטורי אמונה על תכניות הבינוי העוסקות בתכנון בר קיימא לצד עיצוב אדריכלי תוך דגש על פיתוח המרחב הציבורי. במסגרת תפקידה שותפה פעילה בבנית תהליך לשיתוף תושבים

קצת עלי

מיכל נולדה בארצות הברית, גדלה והתחנכה בישראל. מתגוררת ברמת השרון , נשואה ואמא לשלושה בנים, בועז אורי ודן וריצ'י הכלב. בזמנה הפנוי בסופי שבוע וכל עת שתתאפשר יוצאת לטייל בשביל ישראל

השכלה

מיכל היא אדריכלית , בוגרת תואר שני לאדריכלות מאוניברסיטת קולומביה ניו יורק( MS.Arch) ותואר ראשון באדריכלות (B.Arch) מהאקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל. היא בוגרת התכנית להכשרת מהנדסי ערים של משרד הפנים.

קרדיט: מעוז

מיכל גלברט

KPMG Ireland, Strategy, manager

רקע מקצועי

מיכל מנכ"לית את החל"צ Future Mobiltiy IL מאוגוסט 2018. בתוקף תפקידה היא מחברת בין המגזר העסקי, הממשלתי והאזרחי על מנת להוביל אג'נדה לצמצם את הגודש בכבישי ישראל לטובת איכות חיים טובה יותר. קודם לכן עבדה באגף התקציבים במשרד האוצר בתחום המחקר והפיתוח וההשכלה הגבוהה בישראל והובילה תקצוב של פרויקטים שונים ועתירי תקציב בתחומים הללו. מיכל עבדה בחברת "אמדוקס" כאנליסטית בכירה ולפני כן בחברת הייעוץ הלכלכי BDO זיו האפט.

קצת עלי

השכלה

הילה גלוזמן-כהן

סגנית בכירה למנהלת רשות החברות הממשלתיות

רקע מקצועי

הילה מכהנת כסגנית בכירה ברשות החברות הממשלתיות ומנהלת חטיבת האנרגיה, חשמל, מים, נמלים וחינוך. לפני כן הילה ניהלה את מחלקת השקעות ושוק ההון ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון והייתה אחראית על פיקוח ורגולציה של כ-2.5 טריליון שקלים המנוהלים על ידי גופים פנסיונים וחברות ביטוח. במסגרת עבודתה הילה יזמה והובילה רפורמות משמעותיות בשוק ההון הישראלי. קודם לכן, הילה ניהלה את מחלקת חינוך פיננסי במשרד האוצר ופעלה לשיפור האוריינות הפיננסית בקרב הציבור בישראל.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: שיר נוימן

אלון גלזברג

חיל הרפואה, צה"ל

רקע מקצועי

משנת 2017 משמש אֵלון כמפקד המרכז לשירותי הרפואה של צה"ל, וראש מחלקת שירותי הבריאות בחיל הרפואה. בין השנים 2017-2014 שימש כמפקד הרפואה של פיקוד הצפון, וקודם לכן ראש ענף הרפואה המבצעית במקרפ"ר. אֵלון סייע לגבש את התוכנית האסטרטגית של חיל הרפואה למניעת מוות בר מניעה, שנודעה בשם "שומר אחי". אֵלון הוא רופא מוטס ביחידה 669 ונטל חלק בכמה משימות הומניטריות ברחבי העולם. בין השנים 2017-2013 השתתף והוביל את משימת הסיוע הרפואי לפליטים הסורים שהגיעו לישראל וביקשו עזרה. אֵלון הוא חבר הועדה המארגנת בארגון הבין-לאומי THOR, הנציב בחזית העשייה העולמית בתחום ההחייאה המתקדמת. לאחרונה סוכם אֵלון להיות קצין הרפואה הראשי הבא וצפוי להיכנס לתפקידו בעוד מספר חודשים. אֵלון הוא מומחה בכירורגיה כללית ובעל מינוי פרופסור (כירורגיה) באוניברסיטת בר-אילן - הפקולטה למדעי הבריאות בצפת, וכן מינוי פרופסור עמית (כירורגיה) באוניברסיטת USUHS בבת'סדה, מרילנד, ארצות הברית.

קצת עלי

אֵלון נשוי ואב לשלושה. חובב טיולים.

השכלה

אֵלון הוא דוקטור לרפואה (M.D) ובעל תואר שני במנהל מערכות בריאות (MHA) – שני התארים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. במסגרת תוכנית ענבר לומד אֵלון במסלול ללימודי המשך במנהל מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

תומר גלעד

גזבר, מועצה אזורית מטה אשר

רקע מקצועי

התמחתי ועבדתי כרו"ח במשרד גדול (BIG 4) ולאחר מכן עבדתי כחשב בחברת סולל בונה ניגריה בתנאי רילוקיישן עם המשפחה. עם שובי לארץ עבדתי בחברת בזן כרו"ח במחלקה הכלכלית ועסקתי בנושאי המימון של החברה ובתחזיות לשוק ההון לצרכי גיוסים, דיבידנדים ודירוגי אשראי. בארבעת השנים האחרונות אני משמש כגזבר המועצה האזורית מטה אשר ומנהל אגף הכספים. במסגרת תפקידי אני אחראי על ההתנהלות הכספית של הארגון, לרבות אישור תקציב שנתי, פיתוח כלכלי, ניהול צוות עובדים ומנהלים של כ- 40 עובדים.

קצת עלי

נשוי לדקלה ואב ל-3 ילדים- איתמר, נויה, ובר. מתגורר בקיבוץ געתון בו רכשנו בית לפני מספר חודשים. אוהב מאוד לטייל בטבע, ועושה זאת בכל הזדמנות. בנוסף אוהב מאוד לרוץ, ומשתדל גם את זה לעשות בטבע ביערות ובנוף סביב הבית.

השכלה

רו"ח מוסמך בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ו- MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

קרדיט: עמרי מירון

אוסאמה גנאיים

ממונה על חברה ונוער עיריית ירושלים

רקע מקצועי

אוסאמה ממונה ומנהל מחלקה בכיר בעיריית ירושלים בתחומי חברה ונוער למזרח ירושלים החל מ2015. במסגרת תפקידו אחראי על פעילות קהילתית וחברתית לכל הגילאים במינהלים קהילתיים, בדגש על הקמת מרכזי נוער בכל שכונות מזרח העיר ירושלים , והקמת תנועת נוער עירונית. מנהל פעילות תקציבית של יותר מ 20 מיליון שקלים. הוביל פרוייקטים שונים בתחום פיתוח חברתי קהילתי, והקמת תנועת נוער עירונית הראשונה במזרח העיר.

קצת עלי

נולדתי בעיר סח'נין בצפון, כיום מתגורר בירושלים, עם אשתי ושני ילדיי, אוהב לטייל בחול, ובעיקר איסטנבול [email protected]

השכלה

תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך, ותואר ראשון בחינוך מיוחד

הילה גנור-שינדל

רקע מקצועי

הילה הקימה במעוז את מרכז הידע והאסטרטגיה בשנת 2017 ומאז, יחד עם צוות שבנתה היא מפתחת ומובילה אותו. לפני שהילה הגיעה למעוז היא רכשה ניסיון רב מגזרי עשיר ומגוון. בין היתר הילה יעצה לעמותות ופילנתרופים בנושאי אסטרטגיה ותכנון וניהלה את קרן משפחת יעקובסון (כיום ONE8) בישראל. במגזר הפרטי היא שימשה כיועצת לחברות פורצ’ן 500 ב ,Compete (בוסטון), חברה לניתוח התנהגות צרכנים באינטרנט, ועבדה כחוקרת בבית הספר למנהל עסקים בהרווארד בתחום של שיווק ומחקר שוק. קודם לכן, הילה שירתה כשמונה שנים בצה”ל ובממשלה כקצינת מודיעין. הילה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי הרצליה ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA Cum Laude) מאוניברסיטת בוסטון. הילה גרה בבני דרור עם בן זוגה יאיר ושלושת ילדיהם: יהונתן, אור ויהלי.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

זיאד אבו גנים

גזבר, מועצה מקומית לקיה

רקע מקצועי

זיאד מכהן בתפקיד גזבר המועצה המקומית לקיה שבדרום מאז סוף שנת 2000. במסגרת תפקידו הוא אחראי לניהול ענייניה הכספיים של המועצה, לרבות אחריות ליחידת תקציבים, רכש, גבייה, חשבות, שכר והנהלת חשבונות. נוסף לכך הוא משמש כיועץ כלכלי לראש הרשות ולמועצת הרשות. בתפקידו הקודם עבד זיאד בבנק טפחות כיועץ לענייני משכנתאות, ולפני כן לימד מתמטיקה במשך כשלוש שנים.

קצת עלי

זיאד מתגורר ביישוב לקיה שבדרום. הוא נשוי לתקוא ואב למוחמד, סולטן וליאן. בזמנו הפנוי הוא אוהב לבלות עם ילדיו ולצפות במשחקי כדורגל.

השכלה

לזיאד תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון מהקריה האקדמית אונו, תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ותואר ראשון נוסף בראיית חשבון מהמכללה למנהל ראשון לציון. כעת הוא לומד בשנה ב' לקראת תואר ראשון במשפטים.

קרדיט: לאה מנדל

ישראל גנץ

ראש מועצה אזורית מטה בנימין

רקע מקצועי

מזה שנתיים וחצי מכהן כראש המועצה האזורית בנימין, המועצה האזורית הגדולה בישראל, המנהלת מחזור של כמליארד ש"ח ומעסיקה למעלה מ-2000 עובדים. במסגרת תפקידו מוביל סדר חדש לפתרון אתגר השלטון הדו-רובדי. על גבי ההתמודדות המוניציפאלית, פועל בחזית הפוליטית-מדינית בישראל ובארה"ב כדי לחזק ולבסס את ההתיישבות ביהודה ושומרון. מאז 2007 מכהן כחבר מליאת המועצה. משנת 2013 ועד להיבחרו לראש מועצה כיהן כסגן ראש הרשות האחראי על תחום הפיתוח הפיזי ועמד בקשר עם משרדי ממשלה ויזמים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

אתי גפן

יעוץ למערכות רווחה

רקע מקצועי

אתי היא חוקרת באקדמיה בתחום העבודה הסוציאלית, חברה בועדת המחקר של קרן שלם ויועצת למערכות ולארגונים העוסקים ברווחה. עד לאחרונה כיהנה כמנהלת אגף קהילה ורווחה במועצה האזורית עמק יזרעאל הייתה ממונה על ארבעים עובדים סוציאליים, ופעלה לעיצוב ולקידום המדיניות החברתית-קהילתית של הרשות, ולחיזוק חוסנן של אוכלוסיות מוחלשות. בד בבד היא כהנה כחברת דירקטוריון קרן שלם, כנציגת המועצות האזוריות בארץ. לפני כן ניהלה אתי את המחלקה לשירותים חברתיים במועצה האזורית עמק יזרעאל ובמועצה האזורית מגידו. לפני כן ניהלה את היחידה לעבודה קהילתית בעיריית רמת גן. במסגרת זו פעלה ליישום ולניהול תכניות קהילתיות עירוניות ולהקמת שירותי רווחה עירוניים, בתהליכי שיתוף ציבור.

קצת עלי

אתי מתגוררת ביישוב שמשית שבעמק יזרעאל, שעם משפחתה הייתה שותפה להקמתו לפני 17 שנים. היא נשואה ואם לשני בנים. בשעות הפנאי היא מטיילת, קוראת ספרים ופועלת לקידום היישוב.

השכלה

לאתי תואר שני )בהצטיינות( בעבודה סוציאלית במסלול מינהל ועבודה קהילתית, ותואר ראשון בהצטיינות בעבודה סוציאלית, שניהם מאוניברסיטת בר-אילן. אתי היא גם בוגרת קורסים והשתלמויות בתחומי ניהול, אימון וגישור.

קרדיט: רומן שבצ'וק

יובל גפן

מנהל המעבדה הצפונית, מכבי שירותי בריאות

רקע מקצועי

יובל הוא מנהל המעבדות, מחוז צפון, מכבי שירותי בריאות. לפני כן ניהל את המעבדה למיקרוביולוגיה קלינית במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. במסגרת תפקידו היה ממונה על מעבדה קלינית דיאגנוסטית שצוותה מנה 21 עובדים המבצעים כ-170,000 דגימות בשנה, ואחראי לביצוע אבחון מתקדם לפתוגנים מחוללי מחלות מחולים מאושפזים, לפיתוח שיטות אבחון מולקולריות מתקדמות, וכן לתכנון ולבנייה של תכניות עבודה רוחביות בבתי החולים. נוסף לכך יובל הרצה בפקולטה לרפואה של הטכניון והיה חבר בוועדות מקצועיות שונות של בית החולים ושל משרד הבריאות. קודם לכן, בשנים 2012-2008, ניהל יובל את היחידה לאבחון מולקולרי במעבדה למיקרוביולוגיה קלינית ברמב"ם. במסגרת תפקידו היה אחראי לניהול יחידה מקצועית המתמחה באבחון מולקולרי של מיקרואורגניזמים בדגימות קליניות, לפיתוח שיטות עבודה, למחקר ולהכשרת הצוות. במסגרת עשייתו החברתית יובל פועל לקידום המעמד המקצועי של עובדי המעבדות הרפואיות אל מול משרד הבריאות. הוא חבר בוועד הנהלת האיגוד הישראלי למעבדנות רפואית, ושותף בתכניות חינוך והדרכה שמפעיל המרכז הרפואי רמב"ם עבור תלמידי התיכון בחיפה. יובל מייצג את היישוב לוטם, מקום מגוריו, במליאת המועצה האזורית משגב, ופועל בה לקידום תחום החינוך ולהנגשת שירותים ליישובי הפריפריה במועצה.

קצת עלי

יובל מתגורר ביישוב לוטם שבמועצה האזורית משגב.

השכלה

ליובל תואר ראשון ((B.Sc. בביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני (M.Sc.) בהצטיינות יתרה ודוקטורט (Ph.D) מהמחלקה לביוטכנולוגיה ומיקרוביולוגיה מולקולרית באוניברסיטת תל אביב. נוסף לכך הוא בוגר לימודי ניהול מערכות בריאות ((MHA באוניברסיטת חיפה. במסגרת תכנית ענבר יובל לומד לתואר מוסמך במינהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עידו גרינבלום

ראש מועצה, מועצה מקומית קרית טבעון - ראש המועצה

רקע מקצועי

גדלתי בירושלים ובקרית טבעון, הייתי לוחם ומפקד ביחידת שלדג. לאחר טיולים והסתובבויות עשיתי תואר באוניברסיטה העברית ונבחרתי כסגן יו"ר אגודת הסטודנטים. לאחר מכן עשיתי תואר שני באוני' תל אביב וניהלתי פרויקט משותף של משרד הבריאות ועיריית ירושלים, והחל מתחילת 2019 אני מכהן כראש מועצת קרית טבעון. אוהב ומאמין בשותפויות, בעשייה ציבורית, במגזר ציבורי חזק ובקשר מהודק עם הציבור (שיתוף, זמינות, ועוד).

קצת עלי

מתגורר בקרית טבעון. נשוי לענבל המלכה ואבא של יהלי ונטע. אוהב לקרוא הכל, אוהב ספורט מכל הסוגים (לקרוא +לשחק) ואוהב טיולים ונופים.

השכלה

בוגר תואר ראשון במדע המדינה מהאוניברסיטה העברית. בוגר תואר שני בתכנית המנהלים במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. בוגר קורס דירקטורים.

קרדיט: מעוז

שמואל גרינברג

מנהל אגף חינוך חרדי בעיריית ירושלים

רקע מקצועי

שמואל הוא מנהל אגף חינוך חרדי בעיריית ירושלים. לפני כן כיהן כסגן ראש העיר בית שמש, הוביל תהליכים מרכזיים וקידם מאוד את נושאי התרבות, החינוך והתחבורה בעיר. נוסף לכך הוא כיהן כיו"ר דירקטוריון המתנסי"ם בעיר, ופעל מול משרדי ממשלה להבאת שלוחות וסניפי משנה לעיר. קודם לכן עבד כיועץ פרלמנטרי של ח"כ משה גפני. בעבר ניהל את מחלקת התרבות למגזר החרדי בעיריית בית שמש, והיה שנים רבות מורה ומחנך. שמואל יצא לשליחות בהוראה בפנמה, עבד כמנהל כללי של מוסדות חינוך והקים תלמוד תורה בבית שמש.

קצת עלי

שמואל מתגורר בבית שמש. הוא נשוי ואב לחמישה. כמעט שאין לו שעות פנאי, ובאלה שיש לו הוא אוהב לצאת לטיולים עם משפחתו.

השכלה

לשמואל תואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו. לשמואל תואר ראשון נוסף )אקוויוולנטי( בחינוך. הוא גם בעל תעודת הוראה מוסמך- בכיר בחינוך. שמואל בוגר קורס להכשרת מגשרים וקורס להכשרת מנהל פרויקטים, ועמית במכון מנדל למנהיגות.

קרדיט: ריקי רחמן

אורלי גרינפלד

משנה לראש אגף רפואה

רקע מקצועי

כיום אורלי היא משנה לראש אגף רפואה באסותא מרכזים רפואיים. בשנים 2011-2021 עבדה בתפקידי ניהול שונים במכבי שירותי בריאות. אורלי החלה את תפקידה הניהולי כמנהלת מרחב בני ברק, מרחב גדול עם אתגרים ניהוליים רבים, לאחר מכן היתה סגנית רופאה מחוזית במחוז מרכז והיתה אחראית על פרישת השירותים וסגל רופאים. בשנים 2017-2020 שימשה כמנהלת הטלמידיסין במכבי בשנים אלו הקימה את המחלקה לטלמדיסין במכבי ופיתחה פרויקטים ברפואה דיגיטלית ורפואה מרחוק. בשנת 2020 גם שימשה כסגנית ראש אגף רפואה במכבי שירותי בריאות. עם תחילת מבצע חיסוני הקורונה ופריצת הגל השלישי של הקורונה- גויסה אורלי למשרד הבריאות לתפקיד מנהלת רפואית במגן ישראל. לאחר מכן חזרה למכבי כרופאה מחוזית במחוז מרכז. אורלי מומחית ברפואת משפחה, עובדת כרופאת משפחה ומנהלת מרפאה עצמאית במכבי שירותי בריאות. את ההתמחות עברה בשירותי בריאות כללית, במרפאת ראש העין והשקמה, את הסבבים בבית החולים עברה במרכז רפואי רבין וגן את הסטאז' סיימה שם.

קצת עלי

השכלה

לאורלי תואר ד"ר לרפואה (MD) מאוניברסיטת תל אביב וכן תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: שיר ניומן

ראמי גריפאת

מנהל יחידת בטיחות הטיפול ניהול סיכונים ופניות הציבור במרכז הרפואי זיו

רקע מקצועי

ראמי מכהן כמנהל יחידת בטיחות הטיפול ניהול סיכונים ופניות הציבור במרכז הרפואי זיו. בתפקידו הקודם שימש כרופא בלשכת הבריאות המחוזית בחיפה. לפני כן, במסגרת התמחותו במנהל רפואי כיהן ראמי כעוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי הלל יפה. קודם לכן שימש כעוזר רפואי לראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, גם כן במסגרת התמחותו. לפני שהחל את ההתמחות שימש כממלא מקומה של רופאת הנפה בלשכת הבריאות בחיפה. במסגרת התפקיד היה אחראי על מגוון תחומים רפואיים ומנהליים וכן על פיתוח הוראת המתמחים. במקביל שימש כיושב-ראש בוועדות הרפואיות לקביעת מוגבלות בניידות מטעם המוסד לביטוח לאומי. קודם לכן היה רופא אחראי לשכה בלשכת הבריאות בחיפה. בנוסף, ובמשך חמש השנים האחרונות, משמש ראמי כמרצה לרפואה והכשרה מתקדמת בסיעוד במרכזים הרפואיים בני-ציון ורמב"ם בחיפה, בטכניון, במכללת עמק יזרעאל ובבית-הספר לרפואה בצפת. כמו-כן מרצה בכנסים ובימי עיון של איגודים מקצועיים וקופות החולים. ראמי בחר להתמקד בתחום החיסונים: הוא מכהן כחבר בוועדה המייעצת למשרד הבריאות בנוגע למחלות זיהומיות ולחיסונים, ובנוסף מייעץ בנושא מתן חיסונים במצבים מיוחדים (מקרים מורכבים ותופעות לוואי) למטפלים המחסנים מטופלים בטיפות חלב ובמרפאות קופות החולים. במסגרת עשייתו החברתית, משמש ראמי כרופא מתנדב ב"כפר נהר הירדן", שם הוא מלווה ומטפל בילדים עם מחלות כרוניות ואנשים עם מוגבלויות. כמו כן משמש כמרצה בתחום קידום הבריאות בבתי-ספר ובמרכזים חברתיים. התמחות רפואית: ראמי מומחה לבריאות הציבור. את התמחותו ביצע בלשכת הבריאות המחוזית בחיפה. את הסטאז' ברפואה ביצע בקריה הרפואית רמב"ם, בחיפה.  

קצת עלי

ראמי מתגורר בזרזיר, נשוי לרים ואב לארבעה ילדים. בזמנו הפנוי עוסק באומנויות לחימה ובעבודות כפיים, ואם לא היה רופא, היה נגר.

השכלה

לראמי תואר ד"ר לרפואה (MD), מטעם האוניברסיטה העברית, וכן תואר מוסמך בבריאות הציבור (MPH) מטעם אוניברסיטת חיפה. במסגרת תכנית ענבר לומד ראמי לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: מעוז

יהונתן גריפמן

משקיע בקרן ההון סיכון התאגידית של אינטל

רקע מקצועי

יהותן הוא מנהל אזור מרכז ומזרח אירופה ב-Uber. במסגרת תפקידו אחראי על הובלת שינוי רגולציה ופתיחת שוק ההסעות לתחרות. קודם לכן שימש כיועץ ומנהל פרויקטים בחברת בוסטון קונסלטינג גרופ. תפקידו כלל ייעוץ עסקי לחברות בתחומי הפיננסים, טכנולוגיה, רכב ומוצרי צריכה. קודם לכן שימש כטייס בחיל האוויר וכיום הוא משרת במילואים כקברניט מבצעי בדרגת רב סרן בטייסת ציפורי המדבר. מעל 20 שנה משמש יוני כחונך ומלווה חוסה עם מוגבלות שכלית במסגרת אקי"ם ומעון ידידיה. בנוסף שימש יוני כנשיא משותף של המועדון הישראלי בוורטון. במסגרת פעילותו זו הוביל משלחות של סטודנטים בחו"ל לביקור בישראל.

קצת עלי

יוני מתגורר בתל אביב, נשוי לרונה ואב לגיל. בשעות הפנאי מתאמן, קורא ספרים ומקדיש זמן למשפחתו החדשה.

השכלה

יוני בוגר תואר שני מטעם ביה"ס למנהל עסקים וורטון באונברסיטת פנסילבניה ותואר ראשון במדעי החברה והרוח (בהצטיינות) מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

קרדיט: מעוז

גליה גרנות

סמנכ"לית קרן משפחת רודרמן בישראל

רקע מקצועי

גליה היא סמנכ"לית קרן משפחת רודמן בישראל. גליה בעלת ניסיון עשיר בהקמה, ניהול וליווי תכניות התערבות חברתיות בעמותות ובפילנתרופיה. היא מתמחה בייזום מודלים ומענים אפקטיביים לקידום אוכלוסיות מודרות באמצעות השכלה ותעסוקה. במהלך שנותיה המקצועיות עבדה גליה בארגוני המגזר השלישי, וצברה ניסיון רב בעשייה פילנתרופית אסטרטגית ומעורבת. גליה התחילה את פעילותה בקרן משפחת רודמן כמנהלת תכניות והיא סמנכ"לית פעילות הקרן בישראל, הכוללת- בין השאר- ניהול מענקי הקרן, פיתוח פרקטיקות הקרן בתחום פילנתרופיה אסטרטגית בישראל, קידום מדיניות וניהול ממשקים עם גופים ממשלתיים וציבוריים, והובלת תהליכי הפיתוח וההקמה של תנועת לינק20. במסגרת תפקידה הקודם, היא שימשה כמנהלת תכניות בתחום מיצוי השכלה גבוהה, בקרן אדמונד דה רוטשילד, שם הקימה את פורום הדקנים והייתה שותפה בהקמת תכניות ומיזמים רבים.

קצת עלי

גרה במודיעין ונשואה לרם . יש לנו 4 ילדים מהממים - מיה, עידו, יעל ויובל בזמני החופשי אוהבת לטייל בישראל ובעולם, לעשות ספורט בעיקר פילאטיס ולבלות עם חברים טובים

השכלה

תואר שני - לימודי עבודה ( בהצטיינות ) אוניברסיטת תל אביב תואר ראשון- תקשורת וניהול המכללה למנהל לימודי תעודה - הנחיית קבוצות דו שנתי, בית הספר לעבודה סוציאלית בר אילן.

קרדיט: מעוז

ארז גרניט

מנהל אגף מלגות ומענקים, מפעל הפיס

רקע מקצועי

את דרכי המקצועית התחלתי בתע"ש כמנהל היחידה העסקית של היחידה הטכנולוגית במפעל גבעון. משם המשכתי לעולם הייעוץ ומשם הגעתי להייטק. שמשתי כמנהל מחלקת פרויקט והדרכה בחברת הייטק בינלאומית. משנת 2013 אני משמש כמנהל אגף המלגות והמענקים במפעל הפיס.

קצת עלי

אני גר בתל אביב בכרם התימנים. נשוי לשירה ואבא לשלושה ילדים (מאיה 11, נועם 5, שני 3). התחביב שלי הוא ים על כל המשתמע מכך (גלישה, סאפ, הליכה...).

השכלה

בגרות מלאה במגמה ריאלית, תיכון מקיף ד' באר שבע תואר ראשון B.Sc. הנדסת תעשיה וניהול- התמחות במערכות מידע, אוניברסיטת בן- גוריון, באר שבע תואר שני MBA במנהל עסקים המסלול האקדמי המכללה למנהל

קרדיט: מעוז

כנרת דהן גרנית

ראש תחום בכיר כלכלה, רשות הגז הטבעי, משרד האנרגיה

רקע מקצועי

כנרת היא ראש תחום בכיר כלכלה, רשות הגז הטבעי, משרד האנרגיה. לפני כן כיהנה בתפקידים שונים בזרוע העבודה בעולמות קביעת המדיניות והובלת שינוי. החל מתכלול תחום היערכות המשק לשוק העבודה המשתנה ועד ניהול מטה הממונה על התעסוקה. במסגרת תפקידה הובילה את יצירת מאגר הנתונים הממשלתי בנושא עבודה והנגשתו לאזרח, במטרה ליצור שוק עבודה יעיל ומשוכלל יותר. כמו כן הובילה את הקמת מועצת הכישורים היישומית, שמטרתה לשפר את רמת הכישורים במשק, והיתה שותפה בהקמת מנהלת המעסיקים המקשרת בין צרכי המעסיקים למענה הממשלתי. כמו כן הובילה את צוות ההערכות למשבר וליוותה כיועצת את מטה הממונה בעת משבר הקורונה ומול אתגר ההכשרות המקצועיות.

קצת עלי

מתגוררת בכפר אדומים, נשואה ליהונתן, אמא למיה, נטע, רותם וזוהר. ילידת רמת הגולן, אוהבת לטייל, לקרוא וללמוד

השכלה

תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בפילוסופיה כלכלה ומדעי המדינה תעודת הוראה מבית ברל תואר שני בחינוך בהצטינות יתרה מדוד ילין תואר שני במהל עסקים באוניברסיטה העברית

עמית גרנק

מנהל תוכניות ואסטרטגיה בקרן ראסל ברי

רקע מקצועי

עמית משמש כיום כמנהל פיתוח בקרן ראסל ברי.  משנת 2012 כיהן כסמנכ"ל תכנון ואסטרטגיה בעיריית צפת ועוסק בניהול התכנון האסטרטגי בלשכת ראש העיר, בתחום הדיור והצמיחה הדמוגרפית וכן קידום מערך התיירות והפיתוח העסקי בעיר. בין השנים 2008-2012  שימש כראש צוות במכון ראוּת בתל אביב ועסק בקידום מדיניות פיתוח כלכלי באזורי  הפריפריה בישראל. בשנים 2005-2006 שימש עמית כמנהל פרויקטים בחברת" סאנרייז" בכתיבת תכניות עסקיות לחברות היי-טק המבקשות מימון לצורכי מחקר ופיתוח מהמדען הראשי במשרד התמ"ת ומקרנות פדראליות בארה"ב. בשנתיים שלפני כן עבד ככלכלן במט"י (מרכז טיפוח יזמות) רעננה. 

קצת עלי

עמית מתגורר במצפה הילה

השכלה

לעמית תואר שני במדיניות ציבורית בין לאומית מטעם University College London וזכה במלגת Chevening מטעם ממשלת בריטניה. קודם לכם השלים תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב, אותו סיים בהצטיינות.

קרדיט: מעוז

שימי גשייד

מנכ"ל רחשי לב וארגון חברים

רקע מקצועי

שימי הוא מנהל כללי מלכ"ר. מאז 2006 שימי מנהל את ארגון "רחשי לב" מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן. המרכז פועל מבית החולים שיבא, תל השומר ומטפל במאות ילדים חולי סרטן מידי שנה ובני משפחותיהם עם דגש לרפואה חדשנית ומתקדמת בארץ ובעולם. לצד פעילות זו שימי מנהל את ארגון חברים שאמון על גיוס, השמה ותפעול מערך השירות האזרחי לצעירי המגזר החרדי עבור מדינת ישראל ובמסגרתו גייס מעל 7,000 חרדים למגוון מסלולי שירות והקים מערך קורסים ללימודים מתוך מטרה לאפשר השתלבותם בחברה הישראלית תוך רצון וראייה לשילוב בין מגזרי.

קצת עלי

מתגורר באשדוד, נשוי לשרהל'ה ואב לשישה ילדים מתוקים, בשעות הפנאי אוהב לטייל, להקשיב לשקט ולמוזיקה ולצחוק תמיד טוב

השכלה

לימודים במוסדות חרדיים, קורסי ניהול, יחסי ציבור ושיווק, דירקטור מבר אילן ומשתדל ללמוד מכל ילד וילדה.

קרדיט: אורי אורן

יוספה דאר

מנכ"לית הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות

רקע מקצועי

משנת 2010 מנהלת יוספה את "הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות" העוסקת בטיפוח יצירתיות וחדשנות בחינוך. במסגרת תפקידה אחראית יוספה על מהלכי השפעה על השיח החינוכי בישראל,  על יצירת שותפויות עם קרנות, משרדי ממשלה וארגונים שונים ועל פיתוח וליווי פדגוגי של הקרן. בין השנים 1999-2010 שימשה יוספה במגוון תפקידים בעמותת "שלומית" המפעילה מתנדבים בשירות לאומי ובתפקידה האחרון הייתה מנהלת ענף שירות לאומי תורני.

קצת עלי

יוספה מתגוררת בירושלים

השכלה

ליוספה תואר שני בניהול מלכ"רים מטעם תכנית שוורץ של האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון בלימודי חינוך וסוציולוגיה, מטעם אוניברסיטת בר- אילן.

קרדיט: מעוז

פדוה דבור

מנכ"ל המועצה המקומית בית-ג'ן

רקע מקצועי

פדוה היא מנכ"לית המועצה המקומית בית-ג'ן. פדוה החלה את עבודתה במועצה בשנת 1989 בתפקיד מנהלת לשכת ראש המועצה. בשנים 1999-2003 עבדה כמנהלת ספרייה וכתבנית בבית ספר יסודי והקימה בו ספרייה. משנת 2004 היא מכהנת כמזכירת המועצה וכמנהלת כוח אדם, והיא האישה הדרוזית הראשונה בתפקיד כזה. עוד היא ממונה על חופש המידע ועל פניות הציבור, חברה במועצת הנשים של היישוב ובעמותת כ"ן (כוח נשים). מאז שנת 2013 היא חברת הנהלה באיגוד המנכ"לים ברשויות המקומיות, וכיום היא מכהנת כיו »רועדת קשרי חוץ באיגוד.

קצת עלי

פדוה נשואה, אם לארבעה וסבתא לנכדה. היא אוהבת ללמוד, ונהנית לטייל עם משפחתה בארץ וברחבי העולם.

השכלה

לפדוה תואר ראשון במדעי מדינה ותעודת הוראה. היא בוגרת התכנית להכשרת מנכ »לים ברשויות, מאמנת אישית ומשתתפת בתכנית מובילים דיגיטליים לשלטון המקומי. היא השתתפה בקורסים שונים - גישור, מנהיגות פוליטית, אימון אישי וקורסים מקצועיים

קרדיט: אורי אורן

שיראל דגן-לוי

CEO of a Stealth Mode Startup

רקע מקצועי

שיראל היא מנכ"לית סטארטאפ בתחום הבריאות. בתפקידה האחרון (2019-2021) שימשה כסמנכ”ל פיתוח עסקי ולקוחות אסטרטגיים בחברת IBC שם ניהלה את החטיבה העסקית של חברת התקשורת (סיבים אופטיים) . בין השנים 2017-2019 עברה שיראל לעבוד במעוז בתפקיד סמנכ"ל כספים, תפעול ופיתוח ארגוני. במהלכן נבנה מטה ארגון מעוז (כספים, פיתוח ארגוני, תפעול, רכש ועוד) כולל מעבר מעוז למשכנו החדש. משנת 2010 שימשה שיראל כמנהלת חוזים ורכש גלובלי בחברת ורינט מערכות בע"מ. במסגרת תפקידה שיראל ניהלה תקציבים ומו"מ בארץ ובחו"ל בהיקפים של מיליוני דולרים בשנה, מובילה ומנהלת ישירות צוותים גלובאליים בכל תחומי הרכש (תוכנה, חומרה, רכש עקיף). משנת 2o10 שיראל פעלה כחלק מקבוצת האחריות החברתית בורינט באופן שוטף. בין השנים 2004-2009 שימשה שיראל כקניינית בכירה במשלחת הרכש של משרד הביטחון בניו-יורק, ארה"ב. בשלוש שנים שקדמו לכך עבדה כעורכת דין במשרד "גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות'" במחלקת היי-טק, עסקאות בינלאומיות וביוטכנולוגיה ועסקה בליווי שוטף של חברות בתחומים מסחריים ובפעילות הפרו-בונו במשרד. בין השנים 1998-2001 עבדה במשרד ראש הממשלה בתפקיד בטחוני-מודיעיני.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: מעוז

לבנת הספיר דהאן

גזברית, עיריית טבריה

רקע מקצועי

כ-15 שנה מנהלת כספים בחברות פרטיות בינלאומיות בתחום התעשייה. בשנתיים האחרונות גזברית עיריית טבריה. ניהול הכספים בגופים השונים כלל שיקום יסודי של מערכות הליבה הכספיות,בניית תהליכי עבודה,ממשקים עם כל הגורמים הרלוונטיים והקריטיים בתאגיד. במסגרת תפקידי אחראית על תחומי הרכש,גביה ומערכות המחשוב . ייצרתי איזון תקציבי ברשות.בדומה בחברות שעבדתי ,נכנסתי לתפקיד כאשר החברות בקשיים ובעיות ארגוניות וכספיות גבוהות והצלחתי ליצב ולהרים את החברות ולהשיאן לרווחים ולייעול המערכות

קצת עלי

אני אמא ל7 ילדים.מתגוררת בטבריה.רואת שליחות עצומה בתפקידי בעיר שלי.משתדלת בזמן הפנוי להקדישו למשפחה הקרובה בבילויים בחיק הטבע ובמפגשים משפחתיים. אוהבת מאוד להיות בחברת אנשים ולסייע תמיד. אוהבת מאוד ללמוד ולהחכים ולכן קוראת ונוטלת חלק בקורסים שונים מעשירי ידע אישי ומקצועי.

השכלה

כ15 שנה רו"ח. למדתי באוניברסיטת בר אילן במסלול כלכלה-חשבונאות מורחב. במהלך השנים עברתי קורסים והכשרות שונות בניהול וידע מקצועי הנדרש במסגרת תפקידי (יבוא-יצוא,ניהול כספים,מיסים,קורס גזברים וכד')

קרדיט: מעוז

שלומי דהן

מנהל אגף חינוך, עיריית חדרה

רקע מקצועי

שלומי מנהל את אגף החינוך בחדרה לפני כן שלומי דהן ניהל שלוש שנים את מערכת החינוך בטירת כרמל, ועוסק בהובלת חזון חינוכי של חדשנות, שיפור הישגיים ומצויינות מדעית עבור כלל ילדי העיר. קודם לכן ניהל שלומי 7 שנים את בית הספר התיכון עירוני ה' חיפה, לתפקיד מנהל תיכון ציבורי הגדול בחיפה הגיע שלומי אחרי שלוש שנים כמנהל פדגוגי של "מרכז מעשה" תוכנית שנת שירות לילדי פריפריה של קרן רש"י. את הקרירה בחינוך התחיל בשנת 2000 בתיכון במשגב. שלומי הגיע לעיסוק בחינוך אחרי עשר שנים של עבודה בתעשיית ההייטק "בידע מערכות" נציגת APPLE בישראל. קודם לכן שלומי עסק בהדרכת טיולים וניהל את בית הספר שדה אכזיב של החברה להגנת טבע בגליל המערבי.

קצת עלי

השכלה

רועי דהן

מנהל תחום שלטון מקומי, ינאביע; חבר הוועדה הגאוגרפית, חיפה; יועץ מקצועי בתחומי מנהיגות ושלטון מקומי

רקע מקצועי

רועי הוא מנהל תחום שלטון מקומי בארגון ינאביע לפיתוח החברה הבדואית בנגב. בנוסף רועי משמש כחבר בוועדה הגאוגרפית חיפה.עד לשנת 2022 רועי כיהן במספר תפקידים במשרד הכלכלה ובמשרד הפנים שם סיים כסמנכל בכיר למינהל והון אנושי וראש אגף בכיר פיתוח הון אנושי ברשויות המקומיות. רועי הוא גם בוגר תכנית הצוערים למגזר הציבורי. במסגרת ההכשרה בתכנית התמחה במשרדי הבריאות והשיכון. במסגרת תפקידיו במשרד הכלכלה ריכז רועי את תהליך הקמתו של מערך שטח המסייע לעסקים קטנים ויזמים. בשנת 2012 החל לעבוד במשרד הפנים כראש תחום תכנון ובקרה, ובהמשך כמנהל אגף עתודות ותכנון אסטרטגי. במסגרת תפקידיו במשרד הפנים ניהל את תכניות העתודה של משרד הפנים – “צוערים לשלטון המקומי”, תכנית מקום, וכן את תכנית האשכולות האזוריים. כרמ"ט מנכ”ל משרד הפנים מרדכי כהן רועי שימש כראש מטה יום הבחירות ברשויות המקומיות וכמנהל משלט הקורונה של משרד הפנים. שר הפנים דאז דרעי מינה אותו כסגן ראש הוועדה הממונה בטבריה וכחבר מוסד התכנון הארצי הולקחש"פ.

קצת עלי

רועי מתגורר במושב נחושה שבעמק האלה. הוא נשוי לליאת ואב לארבעה.

השכלה

רועי הוא בעל תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב, ובוגר של התכנית "צוערים למגזר הציבורי" של האוניברסיטה העברית.

קרדיט: אורי אורן

ערה דואק

VP Research Operations Eleven Therapeutics ltd

רקע מקצועי

ערה מכהנת כסמנכ״לית פיתוח ארגוני, המרכז הישראלי להתמכרויות. בתפקידה הקודם ערה שימשה כסמנכ"לית תפעול, המרכז הישראלי להתמכרויות. בנוסף, ערה כיהנה כיועצת בכירה לתהליכי שיתוף בין מגזרי "שיתופים". בתפקידים קודמים, כיהנה ערה כיועצת למנכ“ל בשירות התעסוקה, לפני כן,כאנליסטית לנושאי מזרח-תיכון במשרד החוץ, שגרירות ישראל, וושינגטון, ומנהלת לשכת שגריר ישראל בארה“ב – השגריר סלי מרידור והשגריר ד“ר מייקל אורן. ערה פעילה חברתית במגוון תחומים: משנת 2011 היא חברה בקרן פרידריך נאומן, העוסקת בדיאלוג ישראלי - פלסטיני בנושאי כלכלה ועסקים לצעירים מובילים בתחום. ערה זכתה באליפויות במועדון הדיבייט של המרכז הבינתחומי ולאחר מכן הייתה מאמנת מועדון דיבייט של האוניברסיטה הפתוחה ומכללת תל-אביב-יפו. את שירותה הצבאי סיימה ערה כקצינת מבצעים והדרכה בטייסות F16.

קצת עלי

ערה מתגוררת כיום בתל אביב, נולדה וגדלה במושב מעלה גמלא ברמת הגולן.

השכלה

לערה תואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מטעם המרכז הבינתחומי הרצליה והיא בוגרת קורס ’מגשר מוסמך‘, הבית לגישור ויישוב סכסוכים. בנוסף, ערה השתתפה בסמינר בינלאומי בנושאי כלכלה ופוליטיקה מטעם אוניברסיטת ג‘ורג‘טאון והקרן ללימודים אמריקאיים TFAS.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אפרת דובדבני

מנכלית, מרכז פרס לשלום ולחדשנות

רקע מקצועי

בשבע השנים האחרונות אני מכהנת כמנכ״לית מרכז פרס לשלום ולחדשנות ,מנכ״לית בית הנשיא בכהונתו של שמעון פרס כנשיא מדינה.הקמתי את המשרד לפיתוח הנגב והגליל ושימשתי כמנכלית המשרד.עבדתי בתפקידים מגוונים בשירות הממשלתי.את עבודתי הציבורית התחלתי במשרד ראש הממשלה בעת כהונתו של יצחק רבין.

קצת עלי

אני מתגוררת בהרצליה עם בן זוגי ראי שנקר שלושת ילדינו ושלושת כלבנו.אני מאוד אוהבת לטייל.

השכלה

תואר ראשון ביחסים בינלאומיים , תואר שני במדיניות ציבורית. את שני התארים סיימתי בהצטיינות

אופיר דובובי

מקים ובעלים, OpenValley

רקע מקצועי

בתחילת 2016 הקים אופיר עם שותפו יוסי אקרמן את רשת מרכזי היזמות והחדשנות OpenValley. זוהי רשת פורצת דרך ליזמים ולסטארט-אפים בצפון מדינת ישראל, וכיום היא כוללת יותר מ-130 חברות הזנק בארבעה מרכזים שונים. במתחמי היזמות של הרשת בונים דיאלוג בין הסטארט-אפים לתעשייה, לשווקים הרלוונטיים ולאקדמיה. שיח זה מייצר קהילה חזקה החולקת משאבים וחשיפה למקורות ידע, מימון והשקעה. החיבור לגורמים הללו והליווי המקצועי מבטיחים מיצוי מרבי של הפוטנציאל הטמון בכל רעיון עסקי וטכנולוגי. נוסף על כך הקים אופיר תחת OpenValley אקדמיית יזמות שהיא מרכז ידע לעולמות היזמות והחדשנות, ומעניקה פלטפורמה לפיתוח תהליכים פדגוגיים, בהתאמה ספציפית לארגונים שונים ובהם חברות מסחריות, תאגידים, מוסדות ממשלתיים וציבוריים, עמותות, אוניברסיטאות, בתי ספר וגופים נוספים רבים. קודם לכן מילא אופיר תפקידים בכירים בתאגידים בין-לאומיים גדולים דוגמת אמדוקס ונייס מערכות, וכן היה שותף להקמת סטארט-אפ מוביל בתחום אחסון המידע.

קצת עלי

אופיר מתגורר ביישוב אלוני אבא שבעמק יזרעאל. הוא נשוי ואב לארבעה. מזה שנים רבות הוא עוסק בספורט, בעיקר בריצה וברכיבה באופניים, וחובב טיולי שטח וספורט אתגרי.

השכלה

אופיר הוא בעל תואר שני (M.B.A.) מטעם האוניברסיטאות NYU Stern; London School of Economy; HEC Paris, ובעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מטעם הטכניון.

קרדיט: אורי אורן

רני דודאי

מנכ"ל ג'וינט-תבת

רקע מקצועי

רני הוא מנכ"ל ג'וינט-תבת. רני הקים שותפות חדשה במסגרת "המרכז למנהיגות מתנדבת". השותפות פועלת במטרה לחזק, לפתח וליצר מנגנונים מקדמים לשיח ושיתופי פעולה בין הממשלה והחברה האזרחית על מנת לייצר תהליכי השפעה ורישות למנהיגות המובילה בישראל. בעברו ייזם וייסד את עמותת "קד"מ ילדים ונוער", עמותה העוסקת בתהליכים קהילתיים למשפחות וילדים בסיכון. במסגרת העמותה היה שותף לעיצוב התחום ושילובו במסגרות ממשלתיות וחברתיות רבות.

קצת עלי

רני נשוי לשני, מתגורר ברמת השרון ואבא לשניים.

השכלה

רני בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן. בנוסף הנו בוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול מאוניברסיטת חיפה.

קרדיט: מעוז

צביקה דוידי

שותף במיזם עסקי חברתי יחד עם עמותת ג'ינדאס לקידום מוביליות חברתית באמצעות התחדשות ערונית

רקע מקצועי

צביקה הוא גזבר עריית כפר סבא. לפני כן שימש כגזבר עיריית קריית מלאכי משנת 2014 . במסגרת תפקידו היה אחראי לתקציב העירייה ולניהול הכספי של הרשות. קודם לכן עסק בפעילות יזמית בתחומי הפיננסים והנדל"ן, ולפני כן שימש כסמנכ"ל כספים בקבוצת חברות פרטית. תפקידים אחרים שמילא היו מנכ"ל ובעלים של חברה העוסקת בייעוץ עסקי ובהובלת תהלכי שינוי והשבחה, מנהל תחום מימון חברות בחברת "ארנסט את יאנג", וכלכלן בכיר במחלקה הכלכלית בחטיבה העסקית בבנק דיסקונט.

קצת עלי

צביקה משמש כגזבר עיריית קריית מלאכי משנת 2014 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתקציב העירייה ולניהול הכספי של הרשות. קודם לכן עסק בפעילות יזמית בתחומי הפיננסים והנדל »ן, ולפני כן שימש כסמנכ »ל כספים בקבוצת חברות פרטית. תפקידים אחרים שמילא היו מנכ »ל ובעלים של חברה העוסקת בייעוץ עסקי ובהובלת תהלכי שינוי והשבחה, מנהל תחום מימון חברות בחברת "ארנסט את יאנג", וכלכלן בכיר במחלקה הכלכלית בחטיבה העסקית בבנק דיסקונט.

השכלה

לצביקה תואר שני בחקר ניהול ויישוב סכסוכים מהאוניברסיטה העברית, תואר שני נוסף במינהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

מאיר דויטש

מנכ"ל, תנועת רגבים

רקע מקצועי

מראשוני תנועת רגבים. מחבר הספר 'בדואיסטן'. חבר בוועד המנהל של ארגון לב בגליל ובצוות המייעץ לוועדת פרס מוסקוביץ' לציונות. שימש בהנהלת מחנה קיץ ציוני בארה"ב במשך 14 שנים.

קצת עלי

מאיר מתגורר באפרת הוא נשוי לעדינה ואב לחמש בנות.

השכלה

מאיר בוגר המכינה הקדם צבאית בעלי. סיים בהצטיינות יתרה תואר ראשון במדעי המדינה וניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת אריאל בשומרון, בוגר קורס שתדלנים וקורס ניהול עמותות של קרן ידידות טורונטו.

קרדיט: אורי אורן

אשר דולב

סמנכ"ל אסטרטגיה ובניין הכח, מערך הדיגיטל הלאומי

רקע מקצועי

אשר משמש כיום כמנהל ישראל דיגיטלית במשרד הדיגיטל הלאומי. בתפקידו הקודם כיהן במשך כ 4.5 שנים כמנהל אגף בכיר כלכלה ויישום במטה ישראל דיגיטלית. משנת 2012 שימש אשר כרכז תחבורה ציבורית באגף התקציבים במשרד האוצר. בין השנים 2009-2012 היה לרפרנט תחבורה. במקביל לתפקידו במשרד האוצר, בשנים 2010-2011, שימש אשר כמורה לכלכלה וחברה במכינה הקדם-צבאית הירושלמית. בשנים 2006-2012 היה אשר חבר בקהילת "הלום" - קבוצת צעירים למען שינוי חברתי בקריית היובל, ירושלים. במקביל, בין 2008-2009 שימש כנשיא ועידת האגודה של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים וכנשיא מועצת הבוגרים של המכינה הקדם-צבאית על-שם רבין. בשנת 2009 ביצע התמחות באגף התקציבים במשרד האוצר ובאגף הפיקוח על כוח האדם והשכר ברשות החברות הממשלתיות, במסגרת התכנית "עתידים – צוערים למינהל הציבורית". בשנת 2007 אשר הקים ועמד בראש הארגון "הפורום למען החינוך". בנוסף, הקים ועמד בראש קבוצה ירושלמית ללימודי יהדות וציונות הומניסטית.

קצת עלי

אשר מתגורר ברמות מנשה

השכלה

לאשר תואר ראשון בכלכלה ומחשבת ישראל מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, והוא בוגר תכנית 'עתידים –צוערים למינהל הציבורי', תכנית מצטיינים של האוניברסיטה העברית, נציבות שירות המדינה ועמותת 'עתידים'. בנוסף למד חינוך ומנהיגות במכללת אורנים.

קרדיט: אביטל זימט

דרור דולפין

סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה

רקע מקצועי

דרור הוא סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה. לפני כן שימש כעוזר רפואי למנהל הרפואי של חטיבת בתי החולים של שירותי בריאות כללית. במקביל, שימש כרופא בכיר במרכז לבריאות הנפש גהה. דרור עוסק בשנים האחרונות בניסיון לקדם את ההכרה והטיפול המערכתי בתסמונת השחיקה בעבודה, בפרט במערכת הבריאות, שותף לקידום יוזמות לטיפול בשחיקת רופאים ואנשי סיעוד, ומרבה להרצות בנושא בפני קהלים מקצועיים ולא מקצועיים. בעבר התנדב במסגרת מרכז "חוסן" ע"ש כהן-האריס להתערבות בטראומה ואסון המוני, היה ממובילי תחום השחיקה במרכז והשתתף בימי הדרכה וסדנאות ברחבי הארץ מטעם המרכז. בטרם פנה ללימודי הרפואה לימד דרור מספר שנים כסגל זוטר בחוג לפילוסופיה של אוניברסיטת תל אביב וכן שימש מספר שנים כעוזר מחקר לפרופסור אלי פרידלנדר מהחוג לפילוסופיה. במסגרת לימודיו שהה דרור סמסטר אחד בהרווארד כאורח של פרופסור סטאנלי קאוול. בעבר ריכז דרור במשך מספר שנים את פרויקט כיתת המצוינות של תיכון עירוני ט' בדרום תל אביב ולימד בפרויקט.   התמחות רפואית: דרור מומחה בפסיכיאטריה של המבוגר. את התמחותו ביצע במרכז לבריאות הנפש תל אביב ע"ש בריל, של שירותי בריאות כללית. את הסטאז' ברפואה ביצע במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון.  

קצת עלי

דרור מתגורר מזה שנים בנווה-צדק, תל אביב, נשוי לגל, אב לשלושה ילדים ושותף בגידולם של שתי כלבות וחתול.

השכלה

לדרור תואר ד"ר לרפואה (MD), תואר ראשון בהצטיינות (BA) ולימודי תואר שני (MA) בפילוסופיה כולם מטעם אוניברסיטת תל אביב. במסגרת תכנית ענבר לומד דרור לתואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: אורי אורן

יונתן בן דור

מנכ"ל ישראל תורמת בע"מ

רקע מקצועי

מאז שנת 2009 משמש יונתן כמייסד ומנכ"ל 'ישראל תורמת'- המסייעת לעמותות וארגונים לקדם את עצמם באינטרנט ולגייס תרומות, ומפעילה אתר המאפשר לתרום לכל העמותות הפועלות בישראל. קודם לכן עבד ארבע שנים כסמנכ"ל בעמותת 'לקט ישראל'- ארגון גג להצלת מזון בישראל המבטיח שעודפי מזון יגיעו לאנשים הנזקקים לו. את התמחותו המשפטית עשה בעמותת 'ידיד'- להעצמת השכבות החלשות בישראל. את שרותו הצבאי סיים יונתן כחובש קרבי בחטיבת גבעתי.

קצת עלי

יונתן מתגורר כיום בתל-אביב.

השכלה

יונתן בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת ''McGill" במונטריאול ותואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית.

קרדיט: מעוז

דפנה דור

מנהלת קו. לאב - המעבדה לחיבורים, הפדרציה היהודית של ניו יורק

רקע מקצועי

דפנה היא מנהלת קו. לאב - חממה לחדשנות חברתית. פדרצית ניו יורק. לפני כן היתה מנכ"לית עמותת "שיעור אחר", המסייעת למערכת החינוך באמצעות שילוב אלפי מתנדבים מהמגזר העסקי והציבורי במגוון אפיקי פעילות. צוות העמותה, המונה שלושים עובדים בפריסה ארצית רחבה, מעניק למתנדבים ולבתי הספר מעטפת תמיכה מקצועית הכוללת גיוס, הכשרה, ליווי מלא ותוכניות העשרה. בתפקידה הקודם כיהנה דפנה בתפקידי ניהול פרויקטים המשלבים תוכן וטכנולוגיה: בחברת Babylon, בפרויקט Kids World לפיתוח ערוץ תוכן אינטראקטיבי לילדים, במטח – מערכות ידע, ובחברת C.D.I Systems (בית תוכנה והוצאה לאור אלקטרונית). עוד עבדה במשרות הוראה והדרכה וכתחקירנית בתוכניות תחקיר, בסדרות ובסרטי תעודה.

קצת עלי

דפנה גרה במושב בני עטרות. היא אם לאורי ולרומי. היא פעילה מאוד במגזר החברתי, וממייסדי התארגנות המנכ"לים במגזר החברתי. דפנה היא בוגרת תנועת הצופים, שהשפיעה רבות עליה ועל מסלול חייה.

השכלה

לדפנה תואר שני בתקשורת ועיתונאות ותואר ראשון במשפטים – שניהם מהאוניברסיטה העברית. היא בעלת תואר שני נוסף במינהל עסקים (התמחות ביזמות ובניהול טכנולוגיה) בשלוחת (Polytechnic University (New York, ובוגרת תוכנית ניהול עמותות מטעם להב, אוניברסיטת תל אביב. דפנה מוסמכת לעריכת דין ובעלת תעודת מגשר מטעם הנהלת בתי המשפט. היא השתתפה בתוכניות של "קולות" (מובילים חברתיים, תהודה ועמיתים), "גוונים" של הפדרציה של סן פרנסיסקו, ו"קומיוניטי" של גשר.

קרדיט: מעוז

מיכאל דור

סמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך)

רקע מקצועי

משנת 2014 משמש מיכאל כסמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך) בישראל המאגד את מוסדות מרכז מוסדות חינוך אלעד, רמת דוד - חינוך מיוחד, ורשת מעונות בשבילי החינוך. בסך הכול יש ברשת בשנת הלימודים תשע"ז 343 כיתות, 7524 תלמידים ותלמידות ו 1528- אנשי צוות לחינוך רגיל ומיוחד ברחבי הארץ. במסגרת תפקידו מיכאל אחראי לקבלת החלטות ברמה האסטרטגית וברמה השוטפת, ומייצג את פעילות העמותה במשרדי הממשלה השונים. מיכאל היה חלק ממערך ההפעלה וההקמה של מוסדות . אלו החל משנת 2004 בד בבד מיכאל הוא חבר ההנהלה של כפר הנוער סיטרין. עד שנת 2013 הוא היה גם מנכ"ל כפר נוער זה, המעלה תלמידים מחבר העמים במסגרת תכנית (נעל"ה" )נוער עולה לפני הורים. במסגרת זו יזם וייסד מסגרת ייחודית לנוער חרדי מאתגר עם לימודי קודש לצד לימודי ליב"ה ובגרות. בעבר שימש מיכאל כסמנכ"ל רשת החינוך אור אבנר בישראל, קודם לכן שימש כמנכ"ל "אור המלך", ולפני תפקידו זה היה מנכ"ל רשת מוסדות דיסקין בירושלים.

קצת עלי

מיכאל מתגורר בביתר עילית, נשוי לרבקה ואב לארבע בנות. בשעות הפנאי הוא אוהב לקרוא פסקי דין וחוקים.

השכלה

מיכאל למד משפטים בקריה האקדמית אונו, וסיים לימודים תורניים בישיבה הגבוהה נזר התורה בירושלים.

קרדיט: מעוז

ערן דורון

ראש מועצה אזורית רמת הנגב

רקע מקצועי

מאז אפריל 2017 אני משמש כראש מועצה אזורית רמת הנגב. התחלתי את עבודתי ברמת הנגב עשור לפני כן ושמשתי במגוון של תפקידים ברשות כגון מנכ"ל, מנהל אגף קהילה וחינוך, מנהל קשרי חוץ ושותפויות, מנהל פרוייקטים בחכ"ל ועוד... במסגרת תפקידי אני פועל מתוקף חזון המועצה לדאוג ליישב, לפתח ולשמור על הנגב עבור תושבי רמת הנגב ותושבי מדינת ישראל. מטבע הדברים העיסוק של ראש מועצה הוא מלידה ועד תמותה, מדיאלוג עם עבר ומסורת לעבר עיצוב תמונת העתיד של המועצה האזורית לעשורים הבאים.

קצת עלי

השכלה

קרדיט: אורי אורן

מוריס דורפמן

ראש חטיבת כספים ובתי חולים, מכבי שירותי בריאות

רקע מקצועי

מוריס הוא ראש חטיבת כספים ובתי חולים, מכבי שירותי בריאות. לפני כן שימש כראש חטיבת רגולציה ובריאות דיגיטלית במשרד הבריאות. קודם לכן שימש כסגן בכיר למנהל הרשות ברשות החברות הממשלתיות. בעברו מילא מספר מספר תפקידים במועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה בינהם כסגן ראש המועצה. קודם לכן, שימש מוריס ככלכלן בכיר והיה אחראי תחומי שוק ההון והאנרגיה. מוריס ריכז והיה חבר במספר וועדות בינמשרדיות כמו הוועדה להגברת התחרותיות במשק, צוות להקמת קרן הון ריבונית, ועוד. במקביל, מוריס התנדב בעמותת נובה - ניהול ואקדמיה בשרות הקהילה, ואף כיהן בה כחבר ועד מנהל. את שירותו הצבאי סיים מוריס ביחידת תאום פעולות בשטחים, נבחר לקצין מצטיין יחידה והשתחרר בדרגת סגן, נבחר לייצג את היחידה במשלחת צה“ל לפולין בראשות הרמטכ“ל – 'עדים במדים'.  

קצת עלי

מוריס נשוי פלוס אחת, מתגורר ברחובות ומרבה לעסוק בפעילות ספורטיבית, בין השאר סקי וגלישת גלים.

השכלה

למוריס תואר שני בכלכלה פיננסית ותואר ראשון בכלכלה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, מוריס בוגר לימודי מוסמך במשפטים (תוכנית ללא משפטנים) מטעם אוניברסיטת בר אילן.

קרדיט: מעוז

נמרוד דותן

מנכ״ל עמותת 'חינוך לפסגות'

רקע מקצועי

נמרוד דותן משמש כמנכ"ל עמותת "חינוך לפסגות". בתפקידו הקודם הוא שימש כסמנכ"ל חינוך בעמותת "חינוך לפסגות". העמותה שמה לעצמה למטרה לצמצם פערים בחברה הישראלית באמצעות מתן שוויון הזדמנויות בחינוך, ומפעילה לשם כך תוכנית מצוינות לילדים ולבני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. נמרוד צמח כנער וכאדם בוגר בתנועת הצופים, ושם התפתח מבחינה מקצועית במגוון תפקידים: מרכז שבט, רכז הדרכה מחוזי, מנהל מחוז ואף מנהל ההדרכה הארצי של התנועה. כיום הוא ממשיך להתנדב בוועדת הביקורת של התנועה. בשירותו הצבאי שירת נמרוד כקצין הנדסה קרבית, והוא ממשיך לעשות שירות מילואים פעיל בפיקוד הצפון בדרגת סא"ל.

קצת עלי

נמרוד חיפאי במקור, וכיום הוא מתגורר בתל אביב.

השכלה

לנמרוד תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה עם התמחות בפיתוח ארגוני מאוניברסיטת חיפה, ותואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה. נוסף לכך יש לו תעודת הוראה ממכללת סמינר הקיבוצים. בימים אלו הוא משלים עבודת תזה לקראת לימודי תואר שלישי באוניברסיטת בר אילן.

קרדיט: מעוז

אילון דחבש

משנה למנכ"ל הפניקס, מנהל אשראי קמעונאי

רקע מקצועי

אילון משמש כמשנה למנכל הפניקס ומנהל את פעילות האשראי הקמעונאי בתפקידו האחרון היה ראש החטיבה הבנקאית לאומי. לאילון ניסיון רב שנים במגוון תפקידים בבנק לאומי. בעבר שימש כראש אגף מטה החטיבה הקמעונאית. במסגרת התפקיד היה אחראי על תכניות העבודה של החטיבה וניהול מטה ראש החטיבה. קודם לכן שימש כעוזר אישי לראש חטיבת משאבי אנוש וחבר העתודה הניהולית של לאומי. בתחילת דרכו בחברה עבד במגוון תפקידים במערך הסניפים של הבנק. קודם לכן עבד שנה כמנהל תיקי לקוחות בחברת ״מוטינית טכנולוגיות״ ושלוש שנים כמנהל שיווק, מכירות ושירות לקוחות בחברת "טאק טורו".

קצת עלי

אילון מתגורר בחולון. בשעות הפנאי מבלה בעיקר עם המשפחה וחברים. בנוסף אוהב סרטים ואוכל טוב.

השכלה

אילון בוגר תואר ראשון במדעי המחשב מטעם המכללה למנהל. בנוסף, מחזיק ברישיון ייעוץ של הרשות לניירות ערך.
<