קרדיט: מעוז

עינת כץ -שרוני

מנהלת הדרכה וידע , התוכנית הלאומית להנדסאים וטכנאים

רקע מקצועי

עינת היא מנהלת ידע ןהדרכה בתוכנית הלאומית להנדסאים וטכנאים, בעברה הקימה וניהלה את מרכז לאודר לתעסוקה , ארץעיר, J.N.F וקרן לאודר ועבדה כמנהלת תוכניות במכון לממשל ולמדיניות בג'וינט, במסגרת תפקידה הובילה את ההכשרה ובניית הרשת לעבור בעלי תפקיד חדש בשלטון המקומי (ממצה משאבים ומפתח כלכלי). כסגנית ממונה מחוזית ואחראית גיל רך בתכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון. במסגרת תפקידה היתה אחראית לייסוד ולהובלת שותפויות בין-משרדיות הנוגעות לילדים ולנוער בסיכון, בגישת הקולקטיב אימפקט. קודם לכן עבדה במכון ברנקו וייס לטיפוח החשיבה, ובו מילאה תפקידי ניהול והובלה של תכניות חינוכיות ותפקידי ארגון ומטה, והתמחתה בתהליכי עבודה על פי תפיסת “הוראה לשם הבנה”. נוסף לאלה עינת עבדה כיועצת רגונית במגזר העסקי בחברת לוטם, וניהלה את מדור פיתוח ההכשרות של חיל המודיעין

קרדיט: מעוז

חולוד אבו זראקי (מסאלחה)

מנכ"לית, עמותת אעלאם

רקע מקצועי

חולד מסאלחה, עיתונאית בת 41 מכפר דבוריה, עוסקת בתחום העיתונות מזה 22 שנים. מסאלחה התחילה את הקריירה שלה כחוקרת בתחום התקשורת, אחרי שסיימה את לימודיה באוניברסיטה העברית בתקשורת ומדעי מדינה. היא חקרה אופן סיקור הערבים בתקשורת הישראלית בשפה העברית ואופן סיקור הנשים, יחד עם פרופ' אמל גמאל. בהמשך היא התחילה את העבודה שלה כעורכת באתר "בוקרא" ומתחילת 2009 היא מנהלת ועורכת ראשית לאתר. בנוסף, מתחילת 2017 היא מנהלת את מרכז אעלאם- המרכז הערבי לחירויות המדיה והמחקר. במרכז היא מנהלת צוות של 10 פקידים ו 16 פרויקטים הכוללים: סרטים דוקומנטריים, ליווי נשים המתמודדות לבחירות ופוליטיקה, הכשרת עיתונאים צעירים בשיתוף עם אתר "ואי נט", חינוך לצריכה תקשורתית ביקורתית בבתי הספר, ניטור התקשורת הישראלית והכנת דוחות ומחקים בעניין. מסאלחה חברת מזכירות בארגון העיתונאים בישראל, חברת מזכירות בארגון IFEX העולמי, וחברת מזכירות בארגון Ifj.

קרדיט: אורי אורן

תומר שגב (שטרקשל)

יזם חינוכי ופרויקטור חדשנות בחינוך

רקע מקצועי

תומר הוא יזם טכנולוגי ופרוייקטור להקמת מרכז חדשנות בחינוך, מועצה איזורית עמק יזרעאל. בתפקידו הקודם כיהן כמנהל טכנולוגיות ראשי בחברת הייטק. בעבר שירת ביחידה מיוחדת בחיל האוויר. בעבודתו במשרד הבטחון היה אחראי על תכניות המצוינות לפיתוח כח אדם במערך המחקר והפיתוח הבטחוני של מדינת ישראל. במסגרת תפקידו עוסק תומר בהכשרה ועיצוב המנהיגות המדעית-טכנולוגית העתידית של מדינת ישראל וגיוסה כשלב ראשון לעשייה בתחום המחקר והפיתוח הבטחוני. בעברו עבד תומר כיזם ויועץ בתחום ההיי-טק, זאת לאחר ששימש מספר שנים כראש פרויקט ומהנדס מערכות בחברת 'רפאל'. תומר הוא בוגר של תכנית 'תלפיות' ושירת כלוחם ומפקד צוות ביחידה מובחרת בחיל האוויר!

קרדיט: מעוז

ליאת בן אבו

מהנדסת העיר בעיריית אור יהודה

רקע מקצועי

ליאת היא מהנדסת העיר אור יהודה החל מ2018. במסגרת התפקיד אחראית על תכנון שטח השיפוט של הרשות, כולל קידום ותכנון מדיניות התכנון העירונית בהתאמה לעיר הקיימת, ולטווח רחוק, ובהתאמה עם מדיניות התכנון של מטרופולין תל אביב, קידום תכניות אב, תכנית מתאר כוללנית, תכניות רוחביות בכל תחום התכנון של הרשות, טיפול וקידום תכניות תשתיות לאומיות, ותכניות למתחמי דיור מועדפים, ותרגומם לרמת הוצאת היתרי בנייה, גיבוש והכנת תכניות עבודה שנתיות לאגף ההנדסה, ובקרה על ביצועם, בקרה על עבודת מחלקת תכנון, רישוי, פיקוח, השבחה, תשתיות, נגישות וקיימות ורישוי עסקים. טיפול ומתן אישורי בניה (היתרים, טפסי 4, תעודות גמר וכו'). בעבר הייתי במספר תפקידים אחרים ברשויות המקומיות, בניהן, מנהלת מחלקת רישוי בניה בעיריית אור יהודה, ולפני כן, מנהלת תפעול הוועדה בעיריית אשדוד. התחלתי את העבודה ברשויות המקומיות כבודקת רישוי, ומשם עליתי בדרגים המקצועיים. מהתפקיד הראשון ועד היום נחשפתי לעבודה מול תושבים והבנתי שחשוב לי לשים את התושב במרכז ולשלבו בתהליכי התכנון השונים, כולל יצירת תהליכים מקוצרים ופשוטים עבור התושבים, ובשקיפות מלאה.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

יניב אבוחצירא

יזם עסקי

רקע מקצועי

יניב הוא מהנדס תעשייה וניהול במקצועו. בתום לימודיו הצטרף מיד למשפחת סודה סטרים והוא משמש כמנהל תפעול ישראל ואחראי לניהול של ארבעה מפעלי סודה סטרים, המונים כ-1500 עובדים. במסגרת תפקידו יניב אחראי לכל מערך הייצור, הלוגיסטיקה, האחזקה וההנדסה בישראל. יניב ניהל את ההקמה התפעולית של אתר הדגל של סודה סטרים, הנושאת בגאווה את השם "אי של שלום" ומהווה הוכחה לאפשרות לחיות בשלום ביחד ולהפוך למשפחה אחת!

קרדיט: מעוז

לאה אבוטבול

מנהלת מרכז לפיתוח סגלי הוראה, משרד החינוך מחוז חיפה

רקע מקצועי

לאה ממונה על אחד מהגורמים המרכזיים המשפיעים על איכות מערכת החינוך – פיתוחם המקצועי של עובדי הוראה, תהליך המתרחש לאורך כל הלמידה המקצועית שלהם (Long Life Learning). מרכז פסג"ה שהיא מנהלת אחראי לכ-6000 עובדי הוראה מתשע רשויות. קודם לכן ניהלה לאה את אגף החינוך בחדרה, והובילה תהליכים רוחביים משמעותיים במערכת החינוך דוגמת פתיחת אזורי רישו, הטמעת פדגוגיה חדשנית ותוכניות חינוכיות לאוכלוסיות מוחלשות לצמצום הפערים. לצד אלה קידמה רפורמה מהפכנית בהיבטי תכנון ובנייה של מוסדות חינוך ברוח חדשנית ויצירת מרחבי חינוך ייחודיים. נוסף על כך לאה היא מרצה ומדריכה פדגוגית בחוג להוראת מדעים במכללת גורדון.

קרדיט: מעוז

אילן אביטן

מנהל תחום משרד הרווחה במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת

רקע מקצועי

אילן משמש כיום כמנהל תחום משרד הרווחה במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - 105. בתפקידו הקודם היה אילן מנהל תחום משרד הרווחה במערך 'מאור', שהינו מערך משולב משטרתי ואזרחי אשר הוקם בהתאם להחלטות ממשלה כדי למגר ולמנוע את תופעות הבריונות, האלימות והפשיעה ברשת. קודם לכן עבד אילן כמפקח מחוזי בשירות ילד ונוער במחוז דרום במשרד הרווחה. במסגרת תפקידו הוא ליווה מנהלי מחלקות רווחה וצוותים מובילים במחלקות לפיתוח שירותים טיפוליים ומקצועיים בקהילה לטובת ילדים ונוער. הליווי נעשה בתחום המקצועי והתקציבי, וכן בחשיבה על בניית מענים טיפוליים רחבים. בעבודתו הקודמת ניהל אילן מחלקה לשירותים חברתיים במועצה אזורית שפיר, ולפני כן ניהל פנימייה טיפולית לבנות מתבגרות.

קרדיט: אורי אורן

שלומי אבני

חבר וועד מנהל בעמותת נירים. מנכ"ל חברת TAGA URBANIC

רקע מקצועי

שלומי משמש כחבר וועד מנהל בעמותת נירים. מנכ"ל חברת TAGA URBANIC העוסקת בנדלן בפורטוגל. בעברו הוא ייסד וגם ניהל את עמותת נירים, ע"ש לוחם השייטת ניר קריצ'מן ז"ל, המעניקה לבני נוער בסיכון גבוה את ההזדמנות, לעיתים האחרונה, לחזור ולהשתלב במרכז החברה הישראלית. במסגרת פעילות העמותה עם השנים, ייסד את פרוייקט 'נירים בשכונות' אשר מטפלת בנוער בקצה רצף הסיכון בשכונות בהן הם גרים, המתמודדים בקרב הקהילה הנורמטיבית במטרה להשתלב אליה כאזרחים תורמים ונתרמים. על תרומתו לחברה ועל היזמות החינוכית שהוביל במסגרת 'נירים בשכונות' זכה שלומי בפרס יו”ר הכנסת לאיכות חיים לשנת 2011. במקביל לעבודתו, שלומי הוא חבר מועצת העיר אור עקיבא.

קרדיט: מעוז

יהודה אבני

מנהל מרחב דרום החטיבה להתיישבות

רקע מקצועי

יהודה משמש כמנהל מרחב דרום של החטיבה להתיישבות החל משנת 2019. במסגרת תפקיד זה אמון על פיתוח המרחב הכפרי בהבטי תכנון פיתוח פיזי כלכלי וחברתי על מנת להוביל לצמיחה דמוגרפית . בתפקידים הקודמים היה אחראי על הפיתוח הקהילתי בנגב ועל הקמת מרחב קהילות עירוני ומשרת בשרות מילואים משמעותי גם היום.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

רונן אבניאלי

מפקד מרחב שפלה, מחוז מרכז, משטרת ישראל

רקע מקצועי

גיוס למשטרת ישראל בשנת 1994 לאחר שירות בצה"ל, חטיבת גבעתי , תפקידים בולטים במשטרה, ראש מפלג חקירות פשיעה מאורגנת ביאחב"ל, פיקוד על תחנות משטרה, שכונות (דרום תל אביב), לב הבירה ( מרכז ירושלים והגזר החרדי), נתניה ( העיר נתניה והישובים הסמוכים) עוזר המפכ"ל. מפקד מרחב לכיש ( שדרות, אשקלון, קרית גת, קרית מלאכי, אשדוד), מפקד מרחב שפלה ( יבנה, רחובות, ראשון לציון, מודיעין, רמלה, לוד)

קרדיט: מעוז

מבורך יתברך אברהם

מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל

רקע מקצועי

מבורך הוא מפקד תחנת קריית מלאכי, משטרת ישראל. לפני כן כיהן כסגן מפקד משטרת נתניה. במסגרת תפקידו הוא מונה על היבטי בניין הכוח, התחום הלוגיסטי והתקציבים, ומילא את מקומו של מפקד התחנה בהיעדרו. לצד תפקידו, נבחר מבורך להוביל במחוז מרכז את תוכנית "מפקד כחונך", שמטרתה לתת כלים לקצינים בתפקידם הראשון בשטח בהיבטי מנהיגות, פיקוד, ניהול, מקצועיות ופיתוח אישי. בתפקידיו הקודמים היה סגן מפקד משטרת שדות בקדימה צורן, ראש לשכת שיטור וקהילה של מרחב שרון בכפר סבא, ומפקד מרכז שליטה של מחוז מרכז ברמלה, שאליו מתנקזות כל שיחות 1-0-0 מכשני מיליון תושבי המחוז. תפקידים נוספים שמילא בעבר היו קצין אג"מ של משטרת ראשון לציון, וכן ראש משרד קהילה ומשמר אזרחי בראשון לציון. בתחילת דרכו כקצין במשטרה ביצע תפקידי שטח רבים, ובהם קצין סיור במשטרת לוד, קצין מבצעים, קצין הדרכה ומפקד מחלקה במג"ב. את שירותו הביטחוני החל בשנת 1991 עת התגייס למג"ב, והוא בוגר בה"ד 1.

קרדיט: מעוז

נפתלי אברהם

מנכ"ל המרכז למורשת יהדות אתיופיה

רקע מקצועי

נפתלי משמש כמנכ"ל המרכז למורשת יהדות אתיופיה. בתפקידו הקודם ומשנת 2015 שימש נפתלי כמנכ"ל טק-קריירה, ארגון המסייע לצעירים וצעירות יוצאי אתיופיה לרכוש קריירה בעולם ההיי-טק ולפתח עצמאות כלכלית. התכנית כוללת הכשרה טכנולוגית, סדנאות העשרה, פיתוח אישי ושירותי השמה. מזה 9 שנים משמש נפתלי כחבר וועד מנהל בעמותת 'עולים ביחד', אותה ייסד עם חברים נוספים. במסגרת תפקידו גייס מעסיקים וארגונים לתכנית וכן אלפי מתנדבים לעמותה. במקביל משמש נפתלי כמרצה בנושא "קושי כמנוף להצלחה" במגוון מסגרות, עוסק בניהול הקשר וקידום יוצאי אתיופיה להשתלבות ממנפת בצה"ל ומייסד צוות לקידום ולשילוב יוצאי אתיופיה במערך הטכני של חיל האוויר. קודם לכן, עסק בליווי צוותי הדרכה בהקמת פנימייה לנוער בסיכון, אשבל.

קרדיט: ריקי רחמן

מירי אברהם

מנהלת הסיעוד, המרכז הרפואי שמיר

רקע מקצועי

בשיאו של הגל הראשון של מגיפת הקורונה, מרץ 2020, מירי מונתה לתפקיד מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי שמיר - אסף הרופא. טרם מינויה לתפקיד זה , מילאה מגוון תפקידי מטה, ניהול ופיקוד . את דרכה המקצועית החלה בצה"ל ושירתה 10 שנים כקצינה בשירות קבע בתפקידים שונים בחיל הרפואה. בשנת 2004 מונתה לאחות אחראית מלר"ד, ומשם התקדמה להנהלת הסיעוד כמרכזת תחום פיתוח מקצועי, הבטחת איכות וריכוז חטיבת מיילדות וגניקולוגיה. במהלך השנים שמשה כמרצה אורחת בביה"ס לסיעוד בתחומי רפואת חירום ניהול ומנהיגות. יצאה כחברה במשלחת חילוץ והצלה להודו לאחר רעידת האדמה בשנת 2001.

קרדיט: מעוז

אורי אברהם

סמנכ"ל תפעול מטיפיק

רקע מקצועי

מתעסק בחיבור בין חינוך וטכנולוגיה בחמש עשרה השנים האחרונות. סמנכ"ל תפעול במטיפיק (עשר אצבעות) מאז 2017, לפני זה ניהל את הפעילות העסקית של החברה בישראל. בעבר ניהל את הפעילות של עמותת יוניסטרים ואת מחלקת הפרויקטי בעמותת תפוח - Appleseeds.

קרדיט: מעוז

מרב אברהמי

סמנכ"ל לעניינים אקדמיים ומזכיר המל"ג

רקע מקצועי

מרב היא סמנכ"ל לעניינים אקדמיים ומזכיר המועצה להשכלה גבוהה. בתפקידה כראש האגף האקדמי היא מנהלת את הצוות המקצועי של האגף והפעלתו בתחומי אחריותו, אחראית על כלל המוסדות להשכלה גבוהה ועל תהליך ההכרה וההסמכה של מוסדות אלו ותכניות הלימודים האקדמיות, אחראית על תהליכי הנגשת ההשכלה הגבוהה לאוכלוסיות מיוחדות ועל המכינות הקדם אקדמיות. במסגרת תפקידה, מרב משתתפת בעבודת המטה המרכזית של מל"ג-ות"ת וקביעת מדיניות בנושאים הקשורים לתחום האקדמי. כמו כן, מרב היא מזכיר המל"ג כאשר במסגרת זו היא אחראית על עבודתן ופעילותן של מליאת המל”ג וועדות המשנה שלה.

קרדיט: מעוז

שלמה אברמזון

ראש תחום בטחון ותפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה

רקע מקצועי

שלומי משמש כראש תחום בטחון ותפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה. במסגרת תפקידו מטפל ומרכז נושאים בעלי רגישות ציבורית גבוהה כגון: עבירות ביטוי, עבריינות אידיאולוגית, דיני לחימה ונושאים ביטחוניים. שלומי עומד בראש פורום 'הסתה' והוביל לאחרונה שינוי משמעותי באכיפה בתחום זה. הוא מופיע מעת לעת בבית המשפט העליון ובדיונים בכנסת. קודם לכן עבד במחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות, וטיפל בתיקים מורכבים בתחום השחיתות, עבירות מין ואלימות חמורה. פעילותו החברתית של שלומי כוללת את הקמתה של קרן "פסיפס", כשעד היום הוא חבר בוועד המנהל של הקרן. בנוסף היה חבר בוועדים המנהלים של עמותות "מעגלי צדק" הנאבקת למען צדק חברתי ברוח היהדות וכן של עמותת "דולב בהרים" הפועלת כדי לנהל קהילה דתית-חילונית משותפת במושב נס הרים.

קרדיט: מעוז

שמואל אברמזון

סגן הכלכלנית הראשית, משרד האוצר

רקע מקצועי

שמואל מכהן כסגן הכלכלנית הראשית, משרד האוצר. בתפקידו הקודם כיהן כראש אגף מחקר במועצה הלאומית לכלכלה, משרד ראש הממשלה. גוף זה מייעץ לראש הממשלה ולממשלה בנושאים כלכליים ומסייע בגיבוש המדיניות הכלכלית-חברתית של ישראל. בתפקידו כראש אגף מחקר במועצה הלאומית לכלכלה שמואל היה אחראי על הטמעת מתודולוגיות, כלים ותהליכי מחקר לאסטרטגיה הממשלתית וכן על התנעה וריכוז עבודת המחקר של המועצה הלאומית לכלכלה. קודם לכן, שימש כחוקר בכיר בפורום קהלת וכאנליסט בתאגיד ראנד בארצות הברית. בין היתר, חקר סוגיות מדיניות הנוגעות לחיסכון הפנסיוני בישראל, יצוא אנרגיה, תעשיות ביטחוניות, מדיניות מקרו-כלכליות ומתודולוגיות לקבלת החלטות בתנאי אי ודאות. את דרכו במגזר הציבורי החל שמואל ככלכלן בכיר במועצה הלאומית לכלכלה וככלכלן באגף החשב הכללי במשרד האוצר.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

מאיר אגאי

מנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי בירושלים

רקע מקצועי

מאיר הוא מנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי בירושלים. לפני כן ניהל כשלוש שנים את תכנית "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון פנים בביתר עילית. במהלך העבודה פעל לשיפור תחושת הביטחון ולחיזוק הקשר שבין הנהגת העיר לגורמי אכיפת החוק. בעבר היו הוא ואשתו במשך חמש שנים הורי בית  ל-12 נערים במשפחתון שיקומי/טיפולי לנוער חרדי בסיכון בפנימיית קריית הילד.

קרדיט: מעוז

גומעה אגבאריה

גזבר עירית אום אל פחם

רקע מקצועי

ג’ומעה מכהן בתפקיד גזבר עיריית אום אל פחם מאז שנת 2013. קודם לכן ניהל משרד ראיית חשבון שעסק בביקורת רשויות מקומיות ובהכנת דוחות כספיים של רשויות מקומיות, חברות, עמותות ועצמאיים. עוד עסק בביקורת פנים של תאגיד מים ושל ועדת תכנון ובנייה.

קרדיט: סטודיו רותאנא

עלאא אגבאריה

יועץ אסטרטגי ופוליטי, מרצה לשיווק ופרסום

רקע מקצועי

ניסיון רב ביצירת קמפיינים מסחריים, חברתיים ופוליטיים אפקטיבים. פעיל חברתי בעל היכרות והבנה עמוקה במיוחד של הלך הרוח בקרב החברה הערבית. כותב מאמרים באתרים מקצועיים בתחום השיווק והאסטרטגיה באתרים ישראליים ובעולם הערבי. מרצה לשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו (החל מ-2018),ובמכללת היחידה ללימודי חוץ ומרצה אורח באוניברסיטה העברית. בעל תואר ראשון (B.A) בשיווק ופרסום מטעם הקריה האקדמית אונו.ומוסמך פרקטיקום הבצפר בתחום : פלנינג, בניית מותג וניהול תוכן בדיגטל. בעל תואר שני (M.A) במדיניות ציבורית מאוניברסיטת ת״א. מחודש יולי 2023 משמש כמנהל אגף שיווק בנזארין טורס מקבוצת afifi group

קרדיט: מעוז

הילאנא אגבאריה

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, עיריית אום אלפחם

רקע מקצועי

עובדת סוציאלית ואשת חינוך. עובדת בעיריית אום אלפחם מזה 29שנה . עד 2013 עבדתי במחלקה לשירותים חברתיים במספר תפקידים, והתפתחתי מקצועית ועסקתי בכמה תחומים טיפוליים, הנחית קבוצות, חינוך מיני, טיפול בטרואמה, טיפול בילדים נפגעים מינית, טיפול בנוער בסיכון והתקדמתי לתפקיד מדריכה ראש צוות. בשנת 2013 התחלתי לבנות גשר בין חינוך לרווחה הקמתי וניהלתי היחידה לטיפול בפרט, (יחידת סיוע לפתוח יכולות המורים לעבודה מקצועית עם ילדים בסיכון והדרה)3 שנים אחרי ניהלתי בנוסף את המחלקה לחינוך יסודי. בחודש אוקטובר 2021 התחלתי לנהל את המחלקה לשירותים חברתיים ברשות, תפקיד מורכב עם הרבה אתגרים .

קרדיט: מעוז

יעל אגמון

רכזת ביטחון, משרד האוצר

רקע מקצועי

יעל היא רכזת רווחה וביטוח לאומי באגף התקציבים של משרד האוצר. במסגרת תפקידה היא אחראית לתכנון מדיניות ולתקצוב בתחומי רווחה, קליטה וביטוח לאומי.

קרדיט: ריקי רחמן

אלונה אגרצ’וב

מנהלת סיעוד חטיבה פנימית, איכילוב

רקע מקצועי

מנהלת סיעוד בחטיבה פנימית בבי"ח איכילוב. מהתפרצות מגפת הקורונה מרץ 2020 ניהלה את מחלקות הקורונה בביה"ח. קודם לכן ניהלה את היחידה למניעת זיהומים מ- 2017. את דרכה המקצועית כאחות התחילה ב- 2007 במחלקת השתלות מח עצם ברמב"ם. לאחר מכן עברה ב- 2014 לניהול אשפוז יום המטו-אונקולוגי בבי"ח איכלוב.

קרדיט: מעוז

עיינה אדלר

מנהלת אגף בכיר לפיתוח הון אנושי ברשויות המקומיות משרד הפנים

רקע מקצועי

עיינה מנהלת את האגף הבכיר לפיתוח ההון האנושי ברשומ"ק החל מינואר 2022. האגף כולל ארבע סביבות עבודה: עתודות ניהוליות (תוכניות הצוערים ברשומ"ק, תוכנית מקום ועוד), הכשרות וידע (פיתוח תורה מקצועית והכשרות בכירים ברשומ"ק), פיתוח ארגוני (תהליכים ארגוניים בהתאם להחלטות ממשלה) וחדשנות ודיגיטציה (תוכנית הזירה, מובילים דיגיטליים). לפני כן ניהלה את אגף הכשרות וידע במשרד הפנים משנת 2018, והיתה אמונה על הקמת בית הספר החדש לניהול בכיר בשלטון המקומי. לפני כן ניהלה את פיתוח המדיניות, המחקר וקשרי החוץ בנציבות שירות המדינה. עיינה הצטרפה לשירות המדינה כחלק מתוכנית המצוינות "צוערים לשירות המדינה". לפני כן הייתה מנהלת הדרכה במגזר העסקי ומנהלת פרויקטים במגזר השלישי.

קרדיט: אורי אורן

שילה אדלר

ראש מנהל התיישבות במשרד הבינוי והשיכון

רקע מקצועי

שילה הוא ראש מנהל תשתיות משרד התחבורה. בתפקידו הקודם שימש כמנכ"ל מועצת יש"ע. בעברו, שימש כמנכ"ל הגרעין התורני בלוד. הגרעין התורני בלוד הוא הגרעין הגדול בארץ, המכיל כ-500 משפחות, מתמודד עם האתגרים השונים בעיר  לוד בתחומי רווחה, חינוך וביטחון. במקביל, בשנתיים האחרונות, הוא חבר ב'פורום מנהיגות צעירה של נשיא המדינה'. מעבר לכך משמש שילה כיו"ר (בהתנדבות) של המכינה הקדם צבאית בעלי ובבחירות האחרונות אף נבחר לכהן כחבר מליאת המועצה האזורית בנימין. כמו כן, שילה משמש כיו"ר בתנועת 'רעננים'- צעירי הציונות הדתית. כיום משרת שילה כסמג"ד במילואים בחטיבת אלכסנדרוני.

קרדיט: אורי אורן

אריק אדלר

גזבר עיריית בני ברק

רקע מקצועי

משנת 2004 אריק משמש כגזבר ומנהל משאבי האנוש של עיריית בני ברק. אריק שותף בכיר לעיצוב ויישום מדיניות ומשמש כראש צוות ההיגוי העירוני לתהליך ההבראה והשינוי הארגוני. קודם לכן, בשנים 2000-2004 שימש אריק כסמנכ“ל כספים ומנהל אגף משאבי אנוש בחברת עמיד. במקביל, עוסק אריק בפעילות ציבורית והתנדבותית-מרצה מטעם משרד הפנים בתכניות הכשרה לליווי רשויות בתהליכי הבראה והתחדשות עירונית, בנוסף אריק מלווה כלכלי בהתנדבות של עמותות ציבוריות, ’יד לאחים‘ ו‘רפואה וחיים‘ המעניקות שירותי סעד רפואי וחברתי לאוכלוסיות נזקקות בחברה הישראלית. אריק בשירות מילואים פעיל כראש ענף כלכלה ביחידה יעודית בפיקוד צפון.

קרדיט: דוברות כללית מחוז חיפה וג"מ

משה אדלר

מנהל מגזר חרדי מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

מנהל מגזר חרדי מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית. בתפקידי הקודם עוזר מ"מ ראש העיר חיפה, ועוזר ראש המועצה במועצה מקומית רכסים וכן כמנהל עיר ללא אלימות ופרוייקטים והגשות קולות קוראים. לפני כן בתפקידים ציבוריים שונים, אגף התרבות בעיריית חיפה, ניהול רשת גני ילדים בחיפה, לימודיים תורניים, ניהול סניף איחוד הצלה חיפה ותפקידי מערכות בחירות ארציים.

קרדיט: אורי אורן

טל אוחנה

ראש מועצה מקומית ירוחם

רקע מקצועי

טל מכהנת כראש מועצה מקומית ירוחם. בתפקידה הקודם כיהנה טל כסגנית וממלאת מקום ראש מועצת ירוחם וכן החזיקה את תיק החינוך והפיתוח האסטרטגי. בנוסף, היא חברה בוועדות המכרזים והארנונה, ומשמשת כדירקטורית בחברה לפיתוח הכלכלי של ירוחם. בשנים 2009-2010 כיהנה טל כמנהלת עמותת "צעירים בירוחם", מיסדה את תחום הצעירים בעיר ובמקביל הקימה וניהלה את התכנית הארצית למנהיגות סטודנטים של מרכז מעשה. שנה לפני כן שימשה טל כרכזת תכנית מנהיגות סטודנטים בקרן רש"י במכללה האקדמית עמק יזרעאל ויזמה תכניות ופרויקטים חברתיים שונים. בשנת 2007 עבדה טל כמנהלת יחידת אייסף במכללת עמק יזרעאל. בשנתיים שקדמו לכך עסקה בהוראה וליווי חברתי בכפר הנוער ויצ"ו נהלל, בהפעלת עמותת סיוע לנצרכים על ידי בני נוער בירוחם, בליווי והנחיית גרעין הסטודנטים צב"י בירוחם, ובסיוע בהפעלת פרויקט סל"ע לנערות עולות של ארגון ידידים. בשנים 2004-2005 ריכזה פרויקטים בתחום הנוער במתנ"ס ירוחם – היא ייסדה את תנועת "אלפונסו צבע" לעידוד עלייה וחינוך ציוני בקרב יהדות מרוקו וניהלה בהתנדבות את סניף לתת בעיר.

קרדיט: מעוז

שירה אוחנה

מנכ״לית המועצה המקומית חורה

רקע מקצועי

בעשור האחרון עוסקת בצמצום פערים ובחיזוק חוסנה של החברה הישראלית באמצעות הכשרה של צעירים, בעיקר מהפריפריה הגאו-חברתית, להובלת שינוי מתוך עמדות השפעה בחברה ובכלכלה. ב-2016 היתה בין מייסדי ארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד, ניהלה את תכנית המנהיגות ״קו הזינוק״ ובשנתיים האחרונות משמשת כסמנכ״לית האסטרטגיה והפיתוח הארגוני בארגון.

קרדיט: עמרי מירון

יובל אוליבסטון

סגן יו"ר המזכירות הפדגוגית ומנהל אגף א' פיתוח פדגוגי, משה"ח

רקע מקצועי

יובל הוא סגן יו"ר המזכירות הפדגוגית ומנהל אגף א' פיתוח פדגוגי, משרד החינוך. יובל אחראי על גיבוש התשתית הפדגוגית של תחומי הדעת במשרד החינוך ומסייע ליו"ר המזכירות הפדגוגית לעצב את המדיניות הפדגוגית במערכת החינוך. בתפקידו הקודם, היה מנהל אגף מקצועות המורשת, אחראי על עיצוב המדיניות הפדגוגית במקצועות המורשת בבתי הספר של המגזרים השונים בישראל. כמו כן מכהן כרב מחתן בארגון רבני "צהר".

קרדיט: מעוז

ליבנת (לובה) אוליניצקי

סמנכ"ל תכנון נתיבי ישראל

רקע מקצועי

מ2014 עובדת ברשות מקרקעי ישראל באגף תשתיות ופיתוח. ב6 שנים האחרונות, כסגנית מנהל אגף, מובילה הסכמי גג ב19 רשויות מקומיות ואחראית על פתרון חסמי דיור ברמת השלטון הרכזי והמקומי. מנהלת תקציבי פיתוח תשתיות של מעל 3 מיליארד ש"ח לשנה ונוגעת בכל היבטי ענף הדיור. בעלת תאר ראשון בכלכלה ותאר שני במנהל עסקים ומימון. עם סיום הלימודים, עבדתי כ7 שנים בהייטק כאנליסטית פיננסית בכירה.

קרדיט: מעוז

תמי אומנסקי

מנהלת אגף א' לחינוך מיוחד

רקע מקצועי

תמי היא מנהלת אגף א חינוך מיוחד במשרד החינול בעבר ניהלה את תחום משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ובני נוער ברשת– מערך בין-משרדי ייחודי בישראל ובעולם. היא שותפה להקמה, לגיבוש החזון והמדיניות ולבניית תורת ההפעלה. תמי מקימה את תחום החינוך כחלק מהמערך וכאגף חדש בשפ”י במשרד החינוך. נוסף לכך תמי היא מרצה בתואר שני בייעוץ החינוכי במל”א (המרכז ללימודים אקדמיים). בתפקידה הקודם הייתה תמי סגנית מהלת אגף ייעוץ והייתה ממונה על הפיתוח המקצועי ועל הייעוץ בגיל הרך, ולפני כן מפקחת על יועצים חינוכיים. בכל תפקידיה בעבר ובהווה תמי פועלת לקידום הרווחה הנפשית, מתוך תפיסה הוליסטית אקולוגית ומתוך חקירה של עולם המשמעויות ופיתוח מיומנויות להתמודדות במציאות משתנה.

קרדיט: אורי אורן

אלונה בר און

מו״ל גלובס

רקע מקצועי

אלונה משמשת כמנהלת ומייסדת קרן 'בית וגג', קרן ייזום והשקעות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. אלונה גם מכהנת כדירקטורית בחברת הקניונים והמרכזים המסחריים מליסרון, והיא יו"ר ביומון הכלכלי 'גלובס'. בשנים קודמות שימשה כיועצת כלכלית בחברת 'פרופ' יצחק סוארי בע"מ'. במסגרת תפקידה ליוותה את החברות הגדולות במשק בתהליכי מיזוגים ורכישות. את שירותה הצבאי סיימה אלונה ככתבת צבאית בשבועון 'במחנה'.

איימן אזברגה

עוזר ראש המועצה מועצה מקומית כסייפה

רקע מקצועי

איימן משמש כעוזר ראש המועצה המקומית כסייפה החל מ2019. מתוקף תפקידו אחראי על תחום התעסוקה במסגרת זו הוא נפגש עם יזמים ובעלי מפעלים באזור הדרום במטרה לקדם את פיתוח התעסוקה ביישוב , הוא מקשר בינם לבין הגורמים הרלוונטיים ברשות . איימן שותף ביחד עם הצוות הבכיר ברשות לקידום המשך הפיתוח ביישוב והובלת של שינוי ההתנהגות ברשות יחד עם יועצים חיצוניים .

קרדיט: אושרי ויצמן

עופר אזרד

ייזום ובנייה

רקע מקצועי

עופר שימש כמנכ"ל עיריית טבריה. במסגרת תפקידו היה אמון על הניהול הכולל של יחידות העירייה השונות והוביל את תחום משאבי האנוש, השירות לתושב, ההערכות לחירום, תכניות ופרוייקטים חוצי ארגון. כמו כן, תיכלל את עבודת המטה והאינטגרציה ברשות והוביל תהליך של פיתוח ארגוני לטובת מצוינות ארגונית ומעבר מתכנית הבראה לתכנית המראה. קודם לכן שירת עופר בתפקידי פיקוד ומטה במערך הטכנולוגי של צה"ל והשתחרר בדרגת אל"מ לאחר 30 שנות שרות. תפקידים מרכזיים: מפקד בה"ד של חיל הטכנולוגיה והאחזקה (בה"ד 20). מפקד אגד אחזקה 650 בפיקוד מרכז (ג'וליס). בשירותו הצבאי מילא עופר מגוון תפקידי שדה ומטה במערך הנפרש מרמת הגדוד ועד לרמת הפיקוד והחיל.

קרדיט: מעוז

פיליפ אזרד

מנכ"ל עיריית אילת

רקע מקצועי

פיליפ הוא מנכ"ל עיריית אילת. במסגרת התפקיד הוא אמון על ניהול כולל של יחידות העירייה השונות, תוך פיתוח, הובלה והטמעה של תהליכי פנים וחוץ בכלל תחומי הפעילות של רשות מקומית, בניית תוכניות אב ופיתוח אסטרטגיות עירוניות במגוון תחומי פעילותה של העירייה. בשנים 2004–2010 היה מנכ"ל החברה הכלכלית לאילת.

קרדיט: אשתו

בסאם סייד אחמד

פרוייקטור ויועץ בפיתוח מנועי צמיחה, כלכלה מקומית ואזורית, קרן פורטלאנד ישראל. מנכ"ל חברה עסקית פרטית

רקע מקצועי

בסאם הוא פרוייקטור ויועץ בפיתוח מנועי צמיחה אזוריים , ופיתוח כלכלה מקומית ואזורית , פרוייקטור בקרן פורטלאנד ישראל. לפני כן עבד כמנהל אזורי במעוף אשכול גלילי, ולאחר שנה שימש כמנהל מרכז העסקים ומעוף סכנין. במסגרת התפקיד שימש כיועץ ומלווה עסקי לעסקים וליזמים באזור, ניהל מרכז עסקים כחממה עסקית ליזמים ועסקים חדשים ועזר להם דרך השרותים המוענקים ע"י משרדי הממשלה לצמוח ולהתפתח ולגדול בעשייה העסקית. עזר בהנגשת שרותי משרדי הממשלה לעסקים עד 100 עובדים באזור הצפון כמו מימון, יעוץ, סדנאות והדרכות.

קרדיט: עמרי מירון

אהרון אטיאס

מנכ"ל עיריית לוד

רקע מקצועי

אהרון הוא מנכ"ל עיריית לוד החל משנת 2013 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתפקודה הכללי של העירייה, למתן שירות לתושבים וליישום חזונם של ראש העיר והמועצה. קודם לכן הקים את הגרעין התורני בלוד והיה מנהלו במשך עשר שנים. בהמשך הקים את המכינה הקדם-צבאית מעוז ואת גרעין רמת אשכול, והיה מנהל הארגון.

קרדיט: רעות איזק

אודי איזק

ראש מינהל חינוך, עיריית כרמיאל

רקע מקצועי

אודי הוא ראש מינהל החינוך בכרמיאל. ניהל בעבר את מחלקת החינוך במועצה האזורית מגילות ים המלח . קודם לכן מילא תפקידים שונים בתחום החינוך וידיעת הארץ בתנועת הנוער, בקיבוץ ובארגונים שונים. הוא בוגר תנועת “הנוער העובד והלומד”, והדריך בעבר גרעיני נח”ל. כן עבד כמנהל חינוך יישובי, יועץ ארגוני למוסדות חינוך, מורה, מדריך טיולים וסדנאות שטח, ועסק בחקר ההיסטוריה של חבל ים המלח.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אסיף איזק

ראש מועצה, מועצה אזורית חוף הכרמל

רקע מקצועי

ראש המועצה האזורית היפה בארץ

מרדכי אייכלר

מייסד ובעלים, בראשית ג'נסיס תעסוקת חרדים

רקע מקצועי

מרדכי הוא מייסד ויו"ר אחים גלובל. בשנת 2005 יזם מרדכי פעילויות לסיוע ולגישור בין צעירים חרדים המעוניינים בכך לבין עולם התעסוקה. בהמשך הרחיב את הפעילות לנושא היזמות והחיבורים הגלובליים העסקיים של הקהילה.

קרדיט: מעוז

חוי אייל

מנכ"לית המרכז הקהילתי אזורית בקעת הירדן

רקע מקצועי

חוי היא מנכ"לית המרכז הקהילתי במועצה האזורית בקעת הירדן (ע"ר), השייך לרשת המתנ"סים של החברה למתנ"סים, מאז שנת 2010. מתוקף תפקידה היא אחראית לכל תחומי הפנאי, החברה והקהילה ברחבי המועצה: מעונות ומשפחתונים לגיל הרך, תחום הילדים והנוער - חוגים, חופשים ואירועים - מרכז צעירים והגיל השלישי, וכן לתחומי התרבות והספורט ברשות. לפני תפקידה הנוכחי הייתה רכזת הגיל הרך ברשות, ורכזת השלוחה הצפונית של המרכז, וקודם לכן עסקה תקופה קצרה בהוראה.

קרדיט: מעוז

רון אייפר

ראש החטיבה לאנרגיה מקיימת (בפועל) במשרד האנרגיה

רקע מקצועי

לפני כן היה סמנכ״ל כלכלה ואסטרטגיה ברשות הגז הטבעי. לפני העיסוק באנרגיה, רון היה חלק מהמטה הכלכלי-חברתי במשרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידו היה אחראי לריכוז ולגיבוש מדיניות המשרד במגוון נושאי ליבה מאקרו - כלכליים ובראשם האצת הצמיחה, יוקר המחיה, תקציב, תקשורת, ואנרגיה. נוסף לכך רון ריכז את המאמץ הממשלתי לחיזוק הקשרים הכלכליים עם סין ועם אפריקה. רון היה אחראי מטעם המשרד גם לתחום התשתיות, לתכנון ולבנייה, ומשמש כנציג ראש הממשלה במוסדות התכנון הלאומיים. קודם לכן היה יועץ לארגון העבודה העולמי ויועץ אסטרטגי למגזר הציבורי בחברת .Deloitte

קרדיט: מעוז

יערה איסר

מנהלת תחום תכנון ופיתוח תשתיות, היחידה לפיתוח ויזמות מזרח ירושלים

רקע מקצועי

יערה היא ראש תחום תכנון ופיתוח תשתיות ציבוריות ביחידה לפיתוח מזרח ירושלים במשרד ירושלים ומורשת. במסגרת זו היא פועלת לצמצום הפערים במזרח ירושלים באמצעות הנעת תהליכי תכנון ופיתוח תשתיתי, תעסוקתי וכלכלי. יערה עובדת גם כחוקרת במכון ירושלים למחקרי מדיניות, ובמחקריה מתמקדת במיפוי הצרכים וגיבוש המדיניות עבור השכונות במזרח ירושלים וכן בוחנת אפשרויות לתכנון מרחבים המעודדים מפגש חיובי בין-מגזרי. בשנת 2017 הייתה יערה מנחה ויועצת תוכן בתוכנית "מובילים שינוי מזרח ירושלים", תכנית להכשרת בכירי ממשלה ועירייה. במסגרת זו הייתה שותפה לבניית תחום פיתוח התשתיות. קודם לכן עבדה בלשכת ראש עיריית ירושלים כמנהלת פרויקטים במזרח ירושלים.

קרדיט: אור פרבוזניק

תאיר סולי איפרגן

מנכ"לית משרד העבודה (בפועל), משרד העבודה

רקע מקצועי

תאיר ממונה על זרוע העבודה ומשמשת כמנהלת מה"ט - המכון הממשלתי להכשרות טכנולוגיות, משרד הכלכלה והתעשייה. בתפקידיה הקודמים שימשה כיועצת בכירה למנכ"ל כממלאת מקום סמנכ"ל בכירה למינהל משאבי אנוש ומנהלת פרויקטים במטה לפיתוח הנגב והגליל. קודם לכן סיימה תאיר התמחות באגף הביטחוני-מדיני במשרד הביטחון וכן ביצעה התמחות כמלווה ליועץ הכלכלי לראש הממשלה.

נורית פלתר איתן

מנהלת מחלקת תקשורת, הסברה וקשרי קהילה, בנק ישראל

רקע מקצועי

נורית היא מנהלת מחלקת תקשורת, הסברה וקשרי קהילה, בנק ישראל. לפני כן שימשה כראש אגף אסטרטגיה, בקרת מדיניות, קשרי ממשל, קשרים בינלאומיים ודוברות ברשות החשמל. במסגרת תפקידה היתה מופקדת על ייצוג הרשות, פיתוח וגיבוש המדיניות הציבורית, מיצוב ומיתוג הרשות וקביעת אסטרטגיות יחסי הציבור שלה. בתפקידה הקודם ברשות שימשה כמזכירת המליאה ודוברת רשות החשמל. קודם לכן, עבדה בעיתון "ידיעות אחרונות" ככתבת כלכלית, פוליטית ופרלמנטרית ולפני כן שימשה כעורכת ראשית בבטאון הסטודנטים של האוניברסיטה העברית. בנוסף, עבדה בניהול מרכז מערכות תקשורת וטלקומוניקציה במפעל אינטל. נורית התנדבה כחברת וועד מוסדי בית הספר הדרור תל"י. קודם לכן השתתפה בפרויקט לעידוד הקריאה והאקטואליה בתיכונים בירושלים וערכה עיתון יחד עם תלמידי תיכון.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

כרם נבו אכטנברג

מנכ"ל פורום חברות הצמיחה, ראש מטה לנשיא, וויקס

רקע מקצועי

ראש המטה של נשיא וסמנכ"ל תפעול וויקס ומנהלת פרויקטים חוצי ארגון. בנוסף, מייסדת ומנכ"לית של פורום חברות הצמיחה, המקדם בניית תשתית לצמיחת חברות טכנולוגיה גדולות בישראל. בעברה עבדה בתקשורת, בכנסת כעוזרת פרלמנטרית וכיועצת אסטרטגית לחברות וגופי ממשלה.

קרדיט: שיר נוימן

עאדל אכתילאת

מנהל הסיעוד של מנהלת נצרת רבתית ומנהל מערך האשפוזים החוזרים של מחוז הצפון, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

עאדל הוא מנהל הסיעוד של מנהלת נצרת רבתית ומנהל מערך האשפוזים החוזרים של מחוז הצפון, שירותי בריאות כללית. עאדל הוא פעיל חברתי בנושאי צדקה וקידום אוכלוסיות חלשות. מקום תוכניות מיוחדות המסייעות לחברה בכלל ולאוכלוסיה חלשה בפרט. מקדם נושא מניעת התאונות בית במגזר הערבי.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עימאד אל-סאנע

מנכ"ל, עידן הנגב, אזור תעסוקה משותף

רקע מקצועי

רואה חשבון בוגר תואר ראשון מנהל עסקים התמחות חשבונאות, עבד במשרד האוצר אגף שוק ההון והיה שותף בכתיבת חוק בכר, עבד ברשות המיסים, עימאד הקים וניהל במשך 9 שנים תאגיד המים הראשון במגזר הבדואי "מי רהט" והיה יו"ר דירקטוריון בתאגיד המים נווה מדבר. כיום עימאד הוא מנכ"ל איזור תעסוקה משתוף עידן הנגב

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אברהם (אבי) אלבאז

מנכ"ל הפורום הציבורי - כפרי הנוער, פנימיות הרווחה והאומנה בישראל

רקע מקצועי

אבי מכהן כמנכ"ל הפורום הציבורי לכפרי הנוער והפנימיות בישראל. קודם לכן, כיהן כמשנה למנכ"ל בעיריית עפולה, בה היה אמון על פיתוח וקידום תחומי העשייה העוסקים בילדים, נוער וצעירים, קליטה וקהילה, רווחה ושירותים חברתיים בעיר. לפני כן, ייסד וניהל חל"צ במשך 5 שנים הפועלת בזירת המסגרות החוץ ביתיות בישראל, תוך פיתוח והטמעת מיזמים לאומיים. עוד קודם, כיהן אבי במגוון תפקידי ניהול וארגון במשך כעשור בקרן רש"י (כמתכנן ראשי) ובעמותת הבת יעדים לצפון (כסמנכ"ל). את דרכו החל במגזר העסקי, עת שכיהן כיועץ ומפתח ארגוני.

קרדיט: מעוז

מחמד אלבדור

מבקר פנים - מ.מ. לקיה + מ.מ. תל שבע

רקע מקצועי

מחמד הוא מבקר פנים בשתי מועצות במגזר הבדואי. במסגרת תפקידו הוא בודק את ההתנהלות הארגונית והכספית שלהן, ומשמש יועץ ארגוני וכספי לראשיהן. זאת באמצעות ראייה ארגונית שמטרתה לספק את שירותים אופטימליים ואפקטיביים, וגיבוש נוהלי עבודה שתכליתם לרתום את כלל עובדי הארגון לדפוסי עבודה ראויים. מחמד הוא חבר ועדת ביקורת בחברת אלפנאר, הפועלת להכוונה, להעסקה ולשילוב צעירים מהמגזר הבדואי בשוק העבודה. הוא היה מהמורים הראשונים במגזר הבדואי שהכין תלמידי תיכון לבגרות במתמטיקה- חמש יחידות - כדי שיוכלו להשתלב בלימודי מדעים וטכנולוגיה באקדמיה. כן הדריך בעמותות להשכלת נשים ובנות במגזר הבדואי בדרכן להשכלה גבוהה.

קרדיט: מעוז

אלי אלבז

מנכ״ל, ארי חי יזמות נדל”ן

רקע מקצועי

אלי כיום מנכ״ל שותף בקבוצת חברת השקעות, עיקר הפעילות היא בהשקעות נדל״ן למגורים, מלנאות ונדל״ן מניב . שימש כמנכ"ל עיריית נהריה בשנים 2019 -2021 ובעל ניסיון של כ-20 שנים בעולם היי טק במגוון תפקידי הנדסה וניהול טכנולוגי וביניהם ניהול טכנולוגיות תקשורת IT גלובלי, ניהול תקציבי, וניהול פרויקטים ומיזמים אתרי החברה בעולם. במסגרת הניהול הטכנולוגי הוביל פרויקטים משמעותיים בהשקעות של כ-100 מיליון דולר ושינויים טכנולוגים בעלי משמעות רבה לעולם טכנולוגיות תקשורת הקווית והאלחוטית. כניסה לתפקיד בעולם הציבורי-מוניציפלי היווה אתגר משמעותי, ובמסגרת תפקיד מנכ"ל עירייה הוביל שינויים משמעותיים בהבראה כלכלית, הטמעה של טכנולוגיה מתקדמת,דיגיטציה , שינוי תרבותי-ארגוני, הטמעה של תהליכי עבודה, ניהול ובקרה. בנוסף כיהן כמ״מ מנכ״ל החברה הכלכלית.

קרדיט: מעוז

ח’יר אלבז

יו''ר אג'יק מכון הנגב

רקע מקצועי

ח'יר אלבאז מכהן כיו''ר אג'יק מכון הנגב. בתחילת שנות ה-90 הקים וניהל למשך שנים רבות את האגף האזורי לשירותים חברתיים לבדואים שסיפק שירותי רווחה לישובי המועצה האזורית "משוש " (שגב-שלום, כסייפה, ערערה בנגב והכפרים הבדואים הבלתי מוכרים בנגב). במהלך עבודתו, ח'יר הצליח להקים מערך שירותי רווחה גדול, שעבד בו צוות מקצועי מגוון ומכל רחבי הארץ. במהלך שנות עבודתו המקצועית הצליח לפתח מודלים רבים שמטרתם התאמת מקצוע העבודה הסוציאלית לאוכלוסיות מיוחדות כמו החברה הבדואית. תוך כדי תהליך ההבניה והעבודה המאומצת, ח'יר צבר ניסיון רב בניהול מערכות חברתיות ובתחום ארגוני החברה האזרחית. וכיום, בנוסף לניהול אג'יק מכון הנגב ח'יר מעורב במגוון רחב של מיזמים בתחום המדיניות, התכנון והפיתוח הקהילתי הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית. בתקופת כהונתו כמנכ"ל שותף וכיו''ר אג'יק מכון הנגב, התפתח הארגון לממדים גדולים שמשפיעים על חייהם של אלפי אנשים בחברה הערבית הבדואית ובכלל.

קרדיט: מעוז

פזית גבאי אלגי

מנהלת מחלקת החינוך היסודי בעיריית באר שבע

רקע מקצועי

פזית היא עמיתה בתוכנית מנדל למנהיגות חינוכית, בתפקידה הקודם עבדה באגף מופ במשרד החינוך בתוכנית פתיחת אזורי רישום וחיזוק ייחודיות בתי הספר בליווי רשויות בתהליך. משנת 2015 עד 2018 שימשה פזית כסגנית מינהל חינוך בעיריית דימונה. פזית היא פסיכולוגית במקצועה, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה חינוכית מאוניברסיטת בן גוריון. במסגרת תפקידה כסגנית מינהל החינוך בעיריית דימונה פזית הייתה אחראית לניהול ולהובלת תכניות חינוכיות באגף, לניהול תקציב האגף, ולעבודה מול מנהלי בתי ספר וארגונים שונים. קודם לכן עבדה פזית שש שנים כמנהלת יישובית של ”360 התכנית הלאומית לילדים ולנוער בסיכון”. בד בבד עבדה כפסיכולוגית בתחנה הפסיכולוגית בדימונה וכמרצה מן החוץ במחלקה לחינוך באוניברסיטת בן גוריון.

קרדיט: מעוז

שני אלדן

מהנדס עיריית טבריה

רקע מקצועי

בשנת 2006, בהיותו סטודנט לאדריכלות, יזם שני והוביל פרויקט התנדבותי לשיקום המרחב הציבורי בדימונה ובירוחם. בשנת 2008, עם סיום לימודיו, עבד במשרדו של אדריכל וחתן פרס ישראל פרופ' רם כרמי בהרצליה, והמשיך את התמחותו כאדריכל במשרד גיורא שפיר אדריכלים שבאשקלון. בשנת 2011 היה אדריכל בעיריית אשקלון, ובד בבד היה מרצה ורכז מגמת הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במכללה למנהל. בשנת 2014 התמנה שני למהנדס הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה נגב מערבי, ומתחילת שנת 2018 הוא מהנדס העיר קריית שמונה. במסגרת תפקידו שני מוביל צוות נרחב של עובדים ובעלי מקצוע בתחומי התכנון, ההנדסה והתשתיות, המחויבים לפיתוחה ולצמיחתה של העיר קריית שמונה ולמיצובה כעיר ראשה בצפון הארץ.

קרדיט: מעוז

אסף אלדר

סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט לישראל בע"מ

רקע מקצועי

אסף הוא סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט לישראל בע"מ (מזומנים, סליקה, אמצעי תשלום, טיפול בהוראות לקוחות ועוד) ולכלל הפעילות הלוגיסטית של הבנק (מקרית שמונה ועד אילת - נכסי נדל"ן, בינוי ואחזקה, בטחון ובטיחות). בחטיבה כ- 550 עובדי בנק ועוד כ-450 עובדי חוץ. בנוסף, משמש כמנכ"ל חברת דיסקונט ליסינג, אשר מקימה בראשון לציון את קמפוס דיסקונט. הקמפוס הינו קומפלקס אשר יאכלס בעוד כ-שנתיים את מטות קבוצת דיסקונט, כ- 4500 עובדים, מדיסקונט, כאל ומרכנתיל. מעבר למשרדי הקבוצה, הקמפוס יכלול 2 מרכזי מחשוב (דיסקונט וכאל).

קרדיט: עמרי מירון

זאב אלדר

מנהל תחום פיתוח פדגוגי מנהל עובדי הוראה

רקע מקצועי

מנהל תחום פיתוח פדגוגי במינהל עובדי הוראה במסגרת זו עוסק בנושאי המשותפים למספר אגפים ומינהלים במשרד החינוך קודם לכן שימשתי כמפקח על הפיתוח המקצועי של עובדי הוראה במחוז הדרום במסגרת תפקיד זה הובלתי מהלכים חדשניים של פיתוח מקצועי והדרכה של עובדי הוראה במחוז תוך התמודדות עם מגזרים שונים. לפני כן הייתי מפקח כולל על בתי ספר יסודיים ועל יסודיים בחינוך הממ"ד במחוז הדרום ולפני כן ניהלתי את בית הספר הקיבוצי דע"ת בקיבוץ סעד.

קרדיט: שיר ניומן

עלי אלהואשלה

מנהל רפואי מחוז דרום, קופ"ח כללית

רקע מקצועי

החל משנת 2018 משמש עלי כמנהל הרפואי של מחוז הדרום של שירותי בריאות כללית. קודם לכן, והחל משנת 2015 שימש כמנהל מנהלת אזור הנגב הדרומי של שרותי בריאות כללית. לפני כן ובמשך חמש שנים, עבד כמנהל מרפאה של שרותי בריאות כללית ברהט, ועוד קודם לכן, בין השנים 2007-2010    ניהל את המרפאה של שרותי בריאות כללית בתל-שבע. לפני כן ובמשך שבע שנים, עבד עלי כרופא משפחה במרפאה זו. במסגרת עשייתו החברתית, משמש עלי כחבר מזכירות בהסתדרות הרפואית. בעבר שימש גם כחבר לשכת האתיקה של ההסתדרות הרפואית. במקביל ובמשך כעשור, שימש בתפקידים שונים בועד הרופאים של מחוז דרום ובמזכירות הארצית של שירותי בריאות כללית. התמחות רפואית: עלי מומחה ברפואת המשפחה. את התמחותו ביצע במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, ובמרפאת י"א, שניהם בבאר-שבע. את הסטאז' ברפואה ביצע גם כן בסורוקה.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

ג’וואד אבו אלהיג’א

ראש מטה ויועץ בכיר ליו"ר הרשימה המשותפת

רקע מקצועי

עורך דין. עבד במשך 5 שנים במשרדי עורכי דין מובילים בתחום המקרקעין, התכנון והבניה והליטיגציה האזרחית. שימש כיועץ משפטי במרכז הערבי לתכנון אלטרנטיבי ויועץ משפטי ועסקי לחברות ישראליות ופלסטיניות. כיום ראש המטה ויועץ בכיר ליו"ר הרשימה המשותפת.

קרדיט: מעוז

בני אלון

מנכ"ל המסלול האקדמי המכללה למינהל

רקע מקצועי

בני הוא מנכ"ל המסלול האקדמי המכללה למינהל. בתפקידו הקודם כיהן כמנכ"ל המכללה האקדמית ת"א-יפו. בעבר מילא תפקידים בכירים במערכת ההשכלה הגבוהה: סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי במסלול האקדמי במכללה למינהל, סמנכ"ל השיווק וקשרי החוץ במכון הטכנולוגי חולון, וחבר דירקטוריון חברת ע.י.י.ט למסחור ידע. במסגרת תפקידיו הציבורים בני כיהן כיו"ר פורום המנכ"לים של ועד ראשי המכללות האקדמיות הציבוריות, דירקטור בחברה הכלכלית לפיתוח תל מונד, יו"ר ועדת השיווק וחבר דירקטוריון קבוצת איסת"א. כסטודנט היה חבר הנהלת התאחדות הסטודנטים, והיה מיוזמי ומנהיגי מחאת הסטודנטים בשנת 1998 לשיפור מעמדם ולמתן פתרונות למצוקתם הכלכלית.

קרדיט: מעוז

אבי אלון

מנהל אגף חינוך, מועצה אזורית גוש עציון

רקע מקצועי

מאז אוקטובר 2017 אני משמש כמנהל אגף החינוך במועצה האזורית גוש עציון, מתוקף תפקידי אני אחראי על עיצוב תמונת העתיד החינוכית ועל ההתנהלות התקינה של שיגרת החינוך הקיימת. הובלת המנהלים והשותפים בשותפות, לחשיבה ופעולה, מובילים את הצוותים החינוכיים ואת התלמידים לשייכות, עשיה מתוך משמעות ומצויינות. גם על כך זכינו בשנה שעברה בפרס החינוך הארצי. קודם לתפקידי זה שימשתי כיועץ למנכל משרד החינוך, שמואל אבוהב, בנושא חמ״ד וצמצום פערים. לפני כשבע שנים סיימתי תפקידי כמנהל התיכון באולפנת עפרה. תפקיד שמלאתי כעשר שנים. בעברי שימשתי עוד כמחנך, מנהל פדגוגי וכו׳ בשני בתי ספר נוספים.

קרדיט: מעוז

פואד אלזיאדנה

מנהל מרכז קהילתי רהט, החברה למתנ"סים

רקע מקצועי

פואד הוא מנהל המרכז הקהילתי רהט. העיר מונה כיום כ-70 אלף תושבים, כולל התושבים הלא מוכרים, ויש בה יותר מ-25 אלף תלמידים. המתנ"ס ברהט הוא הזרוע הביצועית של החינוך הבלתי פורמלי בעיר, ובמסגרת תפקידו פואד אחראי לתקציב של יותר מ-20 מיליון שקלים המיועדים למגוון פעילויות לכל רובדי הקהילה: ילדים, נוער, נשים, צעירים ומבוגרים. קודם לכן עבד פואד חמש שנים במרכזי ריאן לתעסוקה, והוא אחד ממייסדי התוכנית. בתחילת דרכו לימד מתמטיקה בתיכון ברהט במשך שש שנים.

קרדיט: מעוז

ווידאד אלטוחי

שותפה באשכול הפיננסי BDO Israel, Finance Cluster

רקע מקצועי

ווידאד שותפה במשרד רואי חשבון BDO ועומדת בראש יחידה הנותנת שירותי ייעוץ וניהול סיכונים לגופים פיננסים מהגדולים בארץ. ווידאד התחילה את דרכה בפרימה לפני 12 שנים והתקדמה לתפקידי ניהול שונים כאשר פעלה למיצוב היחידה לייעוץ באשכול ביקורת. במסגרת פעילות היחידה נדרשת התעדכנות שוטפת בסביבה העסקית ורגולטורית, דינמיות בשירותים המוצעים וחדשנות. צוות העובדים ביחידה מגיעים מדיציפלינות שונות כגון כלכלה, הנדסת תעשייה וניהול וחשבונאות. על לקוחות היחידה נמנים הבנקים הגדולים בארץ, חברות כרטיסי אשראי, חברת ביטוח ובית השקעות.

קרדיט: אלירן אביטל

עדי אלטשולר

מנכ"לית ומייסדת, אינקלו- בתי הספר והגנים המכילים

רקע מקצועי

עדי אלטשולר היא אשת חינוך מנהיגה ויזמת חברתית. מייסדת תנועת "כנפיים של קרמבו", תנועת הנוער הראשונה והיחידה בישראל לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. מייסדת מיזם "זיכרון בסלון" התכנסות אלטרנטיבית בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה. כיום, מייסדת ומנכ"לית "אינקלו - בתי ספר וגנים מכילים", בתי ספר בהם לומדים יחד ללא נפרדות תלמידים עם ובלי צרכים מיוחדים ודרך חינוך אישי הרואה את הכוחות והצרכים של כל הילדים והילדות ופדגוגיה חדשנית הופכים את המגוון מנטל לנכס. עדי נבחרה על ידי מגזין Time היוקרתי לאחת מששת מנהיגי הדור הבא בעולם, וכן נבחרה לנאום באו"ם על יזמות חברתית ככלי לצמיחה במדינות מתפתחות. בשנת 2020 נבחרה להדליק משואה במסגרת טקס המשואות לשנת ה72 של מדינה ישראל.

קרדיט: דוברות בית החולים צרפתי

נאיל אליאס

מנכ"ל, ביה"ח הצרפתי- נצרת

רקע מקצועי

החל משנת 2015 משמש כמנהל כללי של בית חולים צרפתי. קודם לכן ניהל מחלקת ילדים בבית חולים צרפתי משנת 2008. משנת 1998 עד 2015 כיהן בנוסף כרופא בכיר ביחידה לרפואת ילדים, ומרכז ציסטיק פיברוזיס בבית חולים רמב"ם. בשנים 2004 עד 2006 ביצוע השתלמות בבית חולים לילדים בוטורונט בקנדה. בתקופה זו ביצע עבודת מחקר בסיסית בתחום של פיזיולוגיה של הריאה. דר נאיל פתח לראשונה שירות של רפואת ריאות ילדים בעיר נצרת ובסביבה וקידם את מחלקת הילדים בצורה משמעותית עד השגת התמחות מלאה ברפואת ילדים לראשונה בבית חולים כלשהו בנצרת. ביצע התמחות ברפואת ילדים בבני ציון, התמחות ברפואת ריאות ילדים ביחידה לריאות ילדים בבית חולים רמב"ם

קרדיט: מעוז

הילה אלימלך

ראש מנהלת התחדשות עירונית, עיריית שדרות

רקע מקצועי

הילה מנהלת את אגף שירות לתושב בעיריית שדרות מאז שנת 2002. לפני כשנה היא נבחרה להקים את אגף השירות לתושב בעיר, להקים את המוקד העירוני, מחלקת פניות ציבור, כולל קביעת שפת שירות לרשות המקומית ועבודת עומק רוחבית באגפים ובמחלקות השונות להטמעת שפת השירות החדשה. בד בבד היא יועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים מזה כשלוש שנים, ונציגת דירקטוריון באשכול נגב מערבי מזה כארבע שנים.

קרדיט: מעוז

נתנאל אלישיב

איש חינוך במכינה הקדם-צבאית עלי, סופר, מו"ל ופובליציסט

רקע מקצועי

נתנאל הוא איש חינוך במכינה הקדם-צבאית עלי, סופר, מו"ל ופובליציסט. הוא המייסד והמו"ל של הוצאת הספרים "מכון בניין התורה" ושל הוצאת "ספרי נגה". נתנאל מרצה בפני קהלים מגוונים ברחבי הארץ וכותב בענייני יהדות ואקטואליה. טוריו פורסמו באתרי אינטרנט מובילים, בעיתונות המודפסת ובעלוני שבת. בשירותו הצבאי היה לוחם ומפקד בחטיבת הצנחנים, בסדיר ובמילואים.

קרדיט: מעוז

שולי אלכסנדר

ראש מחלקת פרט, אגף כח אדם, צה"ל

רקע מקצועי

משרתת בצה"ל כ22 שנים בתפקידי חינוך, בינהם תפקידי קצינת חינוך המאופיינים בניהול מערכת חינוכית ביחידות צה"ל, עיסוק בערכים, מורשת חוסן ולכידות. כיום מפקדת על מערך מגן, מערך אשר עוסק בשילוב אוכלוסיות ייחודיות והכנתם לשירות, הכנה לצה"ל ומענה בתחומי ההשכלה לקראת האזרחות.

קרדיט: מעוז

ראג’י אלכרם

מנהל תיכון מנהל תיכון אורט אבו תלול - רשת אורט ישראל

רקע מקצועי

משנת 2012 משמש ראג'י כמנהל בית הספר אורט אבו תלול ובמקביל עוסק בייעוץ אקדמי לתכנית המצוינות בחברה הבדואית. קודם לכן עבד ארבע שנים כמנחה של"ח וידיעת הארץ במגזר הבדואי במשרד החינוך ולפני כן עסק בפיתוח תכניות וקבוצות מצוינות בקרב תלמידי תיכון מהמגזר הבדואי בחברת דרומה עידן הנגב. קודם לכן שימש כרכז מש"צים (מדריך שטח צעיר) ומנהיגות צעירה במגזר הבדואי. במשך שנה שימש כרכז נוער במועצה המקומית חורה כשלפני כן היה קצין ביקור סדיר במועצה. במסגרת תפקידו זה העביר תכניות לצמצום הנשירה בישוב והעלאת המודעות לנושא בקרב הורים ומורים. את דרכו המקצועית החל כמורה ומחנך בבית ספר אל אמל במגזר הבדואי. ראג'י הוא אחד ממקימי עמותת כוכבי המדבר ומשמש כחבר הועד המנהל בעמותה

קרדיט: מעוז

פאדי אלעוברה

מייסד ומנכ"ל שותף ב TALENTEAM לגיוס והשמה של אקדמאים ערבים

רקע מקצועי

פאדי הוא מייסד ומנכ"ל שותף ב TALENTEAM לגיוס והשמה של אקדמאים ערבים. פאדי הוא יזם עסקי-חברתי סדרתי. הוא הקים וניהל כמה עסקים חברתיים מצליחים, ובראשם חברת Duroos להנגשת ההשכלה הגבוהה בחברה הערבית. על פעולתו בתחום זכה פאדי בכמה פרסים מקומיים ובין-לאומיים יוקרתיים. בעבר ניהל פאדי תכניות במיזם Collective Impact והוביל את הנגשת המועמדים לחברות העסקיות הפעילות במיזם. התפקיד כלל התוויה של אסטרטגיית הפעילות והסורסינג והוצאתה אל הפועל בעזרת פיתוח מודלים וכלים חדשים, לצד תכלול השירותים הקיימים בין העמותות השותפות.

קרדיט: אורי אורן

דני אלעזר

מנכ"ל עמותת 'יד ביד' - המרכז לחינוך יהודי ערבי

רקע מקצועי

דני הינו מנכ"ל עמותת 'יד ביד' - המרכז לחינוך יהודי ערבי. בתפקידו הקודם שימש כסגן נשיא מכון הרטמן ומנהל תכנית 'בארי', תכנית להעמקת זהות יהודית-ישראלית פלורליסטית במערכת החינוך הממלכתית. דני הוא ממקימי 'יחד מודיעין', עמותה הדוגלת בחינוך וחיים קהילתיים משותפים של משפחות בעלות אורחות חיים יהודיים שונים, על בסיס המורשת היהודית. בנוסף, היה דני חבר בוועדות היגוי של זהות יהודית-ישראלית של העיר מודיעין ושל שותפות מודיעין - רוצ'סטר. את שירותו הצבאי עשה במודיעין ביחידה 8200.

קרדיט: עמרי מירון

לינה אלעטאונה

מנכ"לית פרויקט ואדי עתיר

רקע מקצועי

בשנת 2016 הצטרפה לינה לפרויקט ואדי עתיר כמנהלת ארגון, שיטות ופיתוח משאבים. ב-2017 התווסף לתפקידה גם ניהול המחלבה של הפרויקט. בפברואר 2018 נבחרה למנכ"לית הפרויקט.

קרדיט: מעוז

אדורה אלעיס

מנהלת תחום חינוך, המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת 105

רקע מקצועי

אדורה היא נציגת משרד החינוך במטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת- מוקד 105. היא גם יועצת חינוכית בהכשרתה. את דרכה החלה כיועצת חינוכית בבית הספר האורתודוקסי ברמלה. עוד הייתה יועצת גיל רך מחוזית בחברה הערבית במחוז מרכז, וכן מדריכה לאקלים חינוכי מיטבי בחברה הערבית. אדורה כיהנה במשך שנתיים בתפקיד ממלאת מקום המפקחת על הייעוץ בחברה הערבית במחוז המרכז. כיום היא יועצת בכירה בחברה הערבית במחוז המרכז, ומדריכה ארצית המרכזת את תחום האקלים ומניעת האלימות בחברה הערבית. תפקידיה במחוז המרכז כוללים גם רפרנטית גיל רך ומפקחת מתכללת בחירום. נוסף על כך היא חברה בוועדת ערכים. אדורה השתתפה בכנסים ונשאה במחוז המרכז הרצאות על מנהיגות נשים, פיתוח מקצועי, פערים מגדריים במערכת החינוך ורשתיות.

קרדיט: אורי אורן

מחמוד אלעמור

מנכ"ל החברה כלכלית ברהט

רקע מקצועי

מחמוד מכהן כמנכ"ל החברה הכלכלית ברהט. בתפקידו הקודם כיהן מחמוד כמנהל מרכז ריאן לקידום התעסוקה בחברה הבדואית בנגב, פרויקט משותף של משרד הכלכלה ומשרד ראש הממשלה בשיתוף ג'וינט ישראל ובניהול חברת "אלפנאר". בין השנים 2004-2009 כיהן מחמוד כמנהל אגף החינוך הבלתי פורמאלי בעיריית רהט. בשנים 1999-2003 ניהל מחמוד את הרשות העירונית למלחמה בסמים ברהט במהלך 6 שנים שימש כמורה ומחנך בבתי ספר ברהט.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

יאסר אלעמור

מנהל אגף הרווחה בכסייפה

רקע מקצועי

יאסר מנהל את אגף הרווחה בכסייפה. בעברו הוסמך להיות עובד סוציאלי ב 1997- , ומאז עסק במשך שנים בתחום הרווחה. בד בבד עבד בייעוץ אקדמי באוניברסיטת בן גוריון ובפיתוח אזורי  עשייה במחוז דרום במשרד הכלכלה. מתחילת 2015 הוא כיהן כמבקר פנים וכנציב תלונות הציבור במועצה אזורית אלקסום.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

יוסף אלעמור

מנהל אגף היסעים, אשכול רשויות נגב מזרחי. מייסד עמותת לנה

רקע מקצועי

מזה שנים עובד ומתנדב בתחום החברתי קהילתי, משנת 2017 שימשתי מנכ"ל עמותת לנה לקידום החינוך והרווחה בחברה הבדואית בדרום. במסגרת תפקידי זה לפתח שותפויות וכניסת פרויקטים חדשים בתחום הרווחה והחינוך בחברה הבדואית. במקביל, שימשתי כמנהל אגף חינוך בעמותת ינאביע. קודם לכך הייתי בתפקיד מנהל וממקימי סניף בית אלאמל של ארגון בית הגלגלים לטובת אנשים עם צרכים מיוחדים בחברה הבדואית . את דרכי התחלתי בחינוך כמורה בבית ספר מקיף אלפארוק בכסיפה והייתי בכל מני תפקידים ובצוות המוביל של בית הספר.

ג’בר אבו אלקיעאן

מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע

רקע מקצועי

ג'בר הוא מפקח רשותי, משרד החינוך מינהל חברה ונוער, דרום באר שבע. לפני כן היה מפקח רשותי במינהל חברה ונוער במחוז דרום, משרד החינוך. במסגרת תפקידו היה ממונה על החינוך הבלתי פורמלי בחברה הבדואית בדרום, פיקח על החינוך החברתי הקהילתי והערכי, על המעורבות החברתית ועל מועצות התלמידים בשעות בית הספר. בשעות אחר הצהריים היה אחראי לפעילות הבלתי פורמלית ועל תרבות הפנאי ברשויות המקומיות, המתקיימת במסגרת מחלקות הנוער, ועל הפעילות  החברתית הקהילתית, התנועות וארגוני הנוער, המנהיגות הצעירה הייצוגית והייעודית. עוד הוא ריכז מטעם המחוז את תוכנית "אתגרים" לקידום החינוך הבלתי פורמלי בחברה הערבית הבדואית בדרום. בשנים 1998–2007 עבד ג'אבר בבית הספר מקיף עמל תל שבע ומילא שם שורה של תפקידים: מורה, מחנך, רכז שכבה, מורה לאנגלית ולגיאוגרפיה, מדריך של"ח וידיעת הארץ ורכז טיולים, רכז חינוך חברתי וחבר צוות הנהלה. כן היה שותף בצוות המחוזי של כותבי התוכניות ומנחי של"ח במחוז. נוסף על כך היה מדריך ורכז נוער, מדריך נוער בסיכון ומדריך טיולים וחוגי סיור בחברה להגנת טבע, ושימש כמורה חונך למורים חדשים בגיאוגרפיה ושל"ח ובידיעת הארץ.

קרדיט: מעוז

אופיר אלקלעי

מנכ"ל וי"ר מטה יו"ר ההסתדרות ההסתדרות הכללית החדשה

רקע מקצועי

אופיר משמש כמנכ״ל ההסתדרות וראש מטה יו״ר ההסתדרות. כמו כן מכהן כיו״ר בגופים הבאים: מועדון הצרכנות ביחד בשבילך, מועדון הבריאות עובדים בריא, אתר החדשות דבר העובדים בארץ ישראל, הוצאת הספרים עם עובד. אופיר משמש כחבר דירקטוריון בקרן ההשתלמות רום, פורום העצמאים, המסלול האקדמי מכללה למנהל, מכון אבשלום, פורום ארלוזורוב, קרן מעגלים, מנהלת המעסיקים ופיתוח ההון האנושי. בנוסף, אופיר משמש כחבר במועצת הביטוח הלאומי וחבר בוועדת המינויים של הביטוח הלאומי.

קרדיט: עמרי מירון

גלילה אלקרינאוי

מנהלת מרכז עסקים רהט והישובים הבדואים בנגב, מנהלת ליווי עסקי במעוף לעסקים

רקע מקצועי

מאז שנת 2014 ג'לילה היא מנהלת ליווי עסקי ב"מעוף" - הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, והיא מנהלת מרכז עסקים ברהט וביישובים הבדואיים. במסגרת תפקידה היא אמונה על תחום יוזמות עסקיות של נשים בדואיות מכל אזור הנגב, פיתוח פרויקטים וניהול פורומים של נשות עסקים. נוסף על כך היא מלווה ומתאמת בין בעלי העסקים לבין סל השירותים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. לפני כן הייתה ג'לילה פרוייקטורית התיירות הבדואית ברשות לפיתוח הנגב והגליל. נוסף על כך כיהנה כחברת מליאה ברשות השידור וכחברת דירקטוריון במשרד התרבות. בשנת 2010 הקימה וניהלה מחלקת אוכלוסיות מיוחדות במתנ"ס רהט. בשנת 2008 הקימה וניהלה בארגון קשר פרויקט הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים בחברה הבדואית. בשנת 2007 ניהלה בארגון שתיל פרויקט להעצמת נשים בדואיות. במסגרת התפקיד פיתחה פרויקטים לשילוב נשים בדואיות בקהילה ובתעסוקה.

אמין אלקרינאוי

מנהל לשכת באר שבע, שירות התעסוקה

רקע מקצועי

מאז שנת 2013 אמין מנהל את לשכת שירות התעסוקה ברהט, אשר שינתה את תדמיתה והייתה לגוף דומיננטי ובעל משמעות בעיר רהט ובסביבתה. זאת בזכות גיוס מעסיקים, הצעת משרות מגוונות לתושבי העיר ואספקת שפע כלים תומכי השמה – במיוחד לנשים. נוסף לכך אמין מנהל את תכנית "מעגלי תעסוקה" בעיר, שמטרתה לצמצם  את התלות של מובטלים בקצבאות באמצעות מתן כלים לשיפור המסוגלות התעסוקתית שלהם. בתפקידיו הקודמים ניהל אמין צוות עובדים בחברת החשמל בתחום שירות הלקוחות, והוביל את פרויקט "נתיב האור" לשימוש מושכל ובטיחותי בחשמל במחוז הדרומי.

קרדיט: מעוז

נעמה אלקריף

מנהלת אגף חינוך על יסודי, רשת בני יוסף מנהלת פיתוח מקצועי

רקע מקצועי

החל מינואר 2021 מנהלת אגף בכיר - האגף לחינוך על יסודי ברשת בני יוסף- מעין החינוך התורני, - מובילה הקמת מוסדות חדשים אחראית על פיתוחם ושיגשוגם החינוכי. עד דצמבר 2020 מנהלת מוסדות מעין חיים ושלום באשקלון, יוזמת ומובילה פרויקטים חינוכיים לפיתוח וקידום חינוכי בפריפריה, ובפרפריה החברתית, פועלת במטרה לצמצום פערי הזדמנויות ולקידום הפרפריה החברתית, ולמימוש פוטנציאל המצוינות שלה.

סולטן אלקרעאן

מנהל מחלקת חינוך מועצה מקומית כסיפה

רקע מקצועי

סולטן משמש כמנהל אגף החינוך במועצה מקומית כסיפה החל משנת 2017. לפני כן ניהל בי"ס יסודי 8 שנים ועבד כמורה 8 שנים. לסולטן ותק של 18 שנים במערכת החינוך שבמסגרתו אייש שלל תפקידים של ריכוז וחינוך. במקביל בין השנים 2005 עד 2015 שימש כראש צוות בעמותת יכולות "קרן רש"י "לפעילות צמצום פערים והגברת התמדה והעלאת אחוז זכאות לבגרות ,בקרב תלמידים מהמגזר הבדואי. פעילות שהסתכמה במילוני שקלים מדי שנה.

קרדיט: רומן שבצ'וק

שרון אלרעי-פרייס

ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות

רקע מקצועי

שרון משמשת כראש שירותי בריאות הציבור, משרד הבריאות. בתפקידה הקודם שרון ניהלה את מערך האיכות והבטיחות של המרכז הרפואי כרמל בחיפה, וחברת הנהלה משנת 2015. במסגרת תפקידה הקודם שרון אחראית להובלת פרויקטים לשיפור איכות ובטיחות הטיפול בבית החולים, לשיפור הרצף הטיפולי בית חולים-קהילה, לניטור ולשיפור מדדי איכות, לניתוח אירועים ולדיווח עליהם, ולהובלת בית החולים בהכנות למבדק האקרדיטציה (JCI). קודם לכן הייתה שרון רופאה בכירה במערך הפנימי וביחידה למחלות זיהומיות ולמניעת זיהומים במרכז הרפואי כרמל. בשנים 2013-2010 הייתה שרון האפידמולוגית הראשית של מדינת ניו המפשייר (New Hampshire State Epidemiologist) במסגרת תפקידה הייתה הגורם המנחה והמפקח בנושא בריאות הציבור בהיבט של מחלות זיהומיות במדינת ניו המפשייר, אחראית לחקירת התפרצויות מחלות זיהומיות, ושימשה גורם מקשר בין משרד הבריאות לבין המרכזים לבקרת מחלות ולמניעתן (CDC). שרון גם הובילה את נושא האיכות במשרד הבריאות, כולל פיתוח פלטפורמה אינטרנטית להצגת נתוני בריאות הציבור (New Hampshire Health WISDOM). בשנת 2007 נבחרה שרון למרצה מצטיינת של הפקולטה לרפואה בטכניון. בשנת 2010 היא זכתה בפרס על עבודת איכות מצטיינת לשיפור זמנים למתן אנטיביוטיקה דחופה; בשנת 2015 זכתה בפרס עבודה מצטיינת בנושא שיפור בטיחות במתן כימותרפיה, ובשנת 2016 זכתה בפרס עבודה מצטיינת בנושא שיפור הטיפול ב-CVA בכנס שקיפות בבריאות של משרד הבריאות. שרון מומחית ברפואה פנימית, בבריאות הציבור וברפואה מונעת, וסיימה התמחות במחלות זיהומיות ומניעת זיהומים בארצות הברית. את ההתמחות ברפואה פנימית עשתה במרכז הרפואי כרמל בחיפה, ואת ההתמחויות במחלות זיהומיות וברפואה מונעת עשתה ב-Dartmouth-Hitchcock Medical Center בארצות הברית. שרון סיימה את התכנית היוקרתית – Leadership in Preventive Medicine ב-Dartmouth College, שמטרתה להכשיר רופאים מובילי איכות, והייתה המתמחה הראשית בה. (Chief Resident). את הסטאז' ברפואה עשתה בהצטיינות במרכז הרפואי רמב"ם.

קרדיט: הלנה ברוס

עותמאן אלשייך

מנכ"ל, חברת סיראג' טכנולוגיות

רקע מקצועי

עותמאן עבד בצוות הפיננסי של חברת פרוקטר אנד גאמבל (P&G) ולאחר מכן התמחה במחלקה המסחרית של משרד עורכי הדין גולדפרב-זליגמן. עותמאן שימש כיועץ בכיר במחלקת הייעוץ האסטרטגי ומיזוגים ורכישות של משרד רואי החשבון סומך-חייקין KPMG. עותמאן כיום מנכ"ל של חברת סיראג' טכנולוגיות אשר מפתחת מוצרים ובפתרונות בעולמות "האינטרנט של הדברים" ושואפת בחזון החברתי שלה לשלב מתכנתים מהחברה הבדואית בתעשיית ההייטק. כיום מעסיקה החברה עשרות מפתחים. עותמאן נבחר בדירוג 30 הצעירים המבטיחים מתחת ל-30 של מגזין פורבס והוא כיום מרצה באוניברסיטת בן-גוריון.

קרדיט: אורי אורן

ארז אמבר

מנהל אגף החינוך בעיר אריאל

רקע מקצועי

ארז מונה למנהל אגף החינוך בעיר אריאל, זאת תוך כדי לימודים בתכנית העמיתים של מכון מנדל למנהיגות חינוכית. ארז חנך מנהלים בתכנית אבני ראשה ובמשך כ-6 שנים ניהל את בית הספר העל יסודי רעות בירושלים. בתפקידו הקודם, ניהל ארז את פנימיית בויאר בירושלים 6 שנים נוספות. במסגרת התפקיד היה אחראי על ביטחונם, רווחתם וחינוכם הלימודי-ערכי של כ-300 חניכים מכיתה ז‘ ועד יב‘. במהלך שירותו הצבאי, ביצע מספר תפקידים בכירים בכלל ובשייטת 13 בפרט. ארז שימש כמפקד בית הספר ללוחמה זעירה ביחידת אגוז, עבד מול יחידות מיוחדות מקבילות בארץ ובעולם והוביל כוחות בפעילויות מבצעיות במלחמת לבנון השנייה.

קרדיט: שיר נוימן

חדווה אמונה

מנהלת מחוז דרום, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

החל משנת 2019 חדווה היא מנהלת מחוז דרום של שירותי בריאות כללית. בשנה וחצי שלפני כן הייתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של מחוז דרום של שירותי בריאות כללית, ובשנים 2018-2014 הייתה המנהלת האדמיניסטרטיבית של מחוז מרכז של שירותי בריאות כללית. במסגרת תפקידה הובילה תהליכים אחדים לשיפור השירות במרפאות המחוז, ולקידום עובדי המנהל והמנהלים האדמיניסטרטיביים במחוז. בשנים 2015-2009 ניהלה חדווה את מנהלת נגב דרומי, אשר אחראית למתן שירות בפריסה גאוגרפית רחבה למטופלי הכללית במגזר הבדואי. לפני כן הייתה במשך חמש שנים מנהלת אדמיניסטרטיבית של המרכז לרפואה יועצת הגדול ביותר במחוז הדרום. את דרכה בשירותי בריאות כללית החלה כבת שירות לאומי בלשכת מנהל המחוז. בשנת 2014 סיימה חדווה את תוכנית מנדל למנהיגות חברתית מקומית בנגב, תוכנית ששמה דגש על מנהיגות מבוססת ערכים.

קרדיט: אורי אורן

אילאיל אמיר-כסיף

מנהלת מרכז אדמונד דה רוטשילד לחיבור השכלה גבוהה תעסוקה

רקע מקצועי

אילאיל מנהלת מקימה את המרכז להשכלה גבוהה-תעסוקה, מייסודה של קרן אדמונד דה רוטשילד, שקם במטרה לבסס ולהעמיק את הגשר בין השכלה גבוהה לתעסוקה באמצעות פיתוח תשתיות וקידום מדיניות. לפני כן ניהלה את תחום מיצוי השכלה גבוהה באוכלוסיות פריפריאליות בקרן אדמונד דה רוטשילד, ובמסגרת זו עסקה בפיתוח ותמיכה בתכניות העוסקות בהנגשה והכוונה להשכלה גבוהה, צמצום נשירה וחיבור בין השכלה לתעסוקה הולמת. בין 2005-2015 שימשה כפרקליטה במחלקת הבג“צים בפרקליטות המדינה, ייצגה את המדינה בעתירות לבג“ץ במגוון נושאים. החל מ-2018 אילאיל משמשת חברת מועצה בכוכב יאיר-צור יגאל. שירתה בצה״ל כמדריכת בית ספר שדה של 'החברה להגנת הטבע' ולפני כן התנדבה במסגרת שנת שירות בכפר הנוער קדמה.

קרדיט: מעוז

ורד אמר

מנהלת מעוז בצפון

רקע מקצועי

ורד היא יזמית ומנטורית עצמאית. ורד התמנתה לתפקיד מ"מ ראש בית הספר למצוינות בשלטון המקומי, ולראש מגמת מנכ"לים. בית הספר מוקם בימים אלו, והוא תוצר של שיתוף פעולה פורץ דרך בין משרד הפנים למרכז השלטון המקומי, שיתוף פעולה שנועד לקדם מקצועיות ומצוינות מוניציפלית. בית הספר יהווה מרכז ארצי להכשרה וללמידה עבוד נבחרים ומנהלים בכירים בשלטון המקומי, יוביל חדשנות פדגוגית וינוהל באמצעות שותפות בין-מגזרית. בתפקידה הקודם נשאה ורד במשך כשבע שנים בתפקידים בכירים במועצה המקומית כפר ורדים, תחילה כמנהלת מחלקת החינוך ובהמשך כמנכ"לית הרשות. בד בבד הייתה חברת דירקטוריון ומורשית חתימה בשני תאגידים עירוניים, וחברת דירקטוריון באשכול גליל מערבי. קודם לכן עמדה בראש המִנהלת להקמת קמפוס חינוכי קהילתי במועצה אזורית מרום הגליל – יוזמה משותפת של המועצה, קרן רש"י, מגבית בריטניה ומשרד החינוך. בצד התכנון וההקמה של תשתיות פיזיות חינוכיות וקהילתיות פיתחה המִנהלת והפעילה תוכנית התערבות לצמצום פערים בשפות יסוד בכל בתי הספר ברשות. את דרכה המקצועית החלה ורד כאדריכלית במשרדי תכנון מובילים, ובהמשך אף הקימה עם שותפה משרד אדריכלים עצמאי ולימדה בתוכניות להכשרת הנדסאים.        

רים אסדי

גזברית אשכול גליל ועמקים

רקע מקצועי

רים היא גזברית אשכול גליל ועמקים. לפני כן היתה גזברית המועצה המקומית עוספיא. במסגרת תפקידה היתה אחראית לניהול ענייניה הכספיים של הרשות, כולל הכנת התקציב הרגיל והבלתי רגיל, ניהול מערכת החשבונות, הכנת הדוחות הכספיים, פיקוח על שמירת מסגרת התקציב, קופת המועצה, חתימה על חוזים ועל התחייבויות כספיות. קודם לכן עבדה שש שנים במשרד רו"ח אעלימי לואי, והתמקדה בתחום הכספי ברשויות המקומיות. בעבר עבדה כיועצת כלכלית חיצונית במרכז היהודי-הערבי לפיתוח כלכלי מטעם קרן ההלוואות לעסקים בינוניים וקטנים.

קרדיט: מעוז

הייפא אסדי

מנהלת אגף שפ"ע, מועצה מקומית דיר אלאסד

רקע מקצועי

מנהלת מחלקת תברואה במועצה 15 שנים מנהלת מחלקת רישוי עסקים 15 שנים אחראית פיקוח סביבתי ברשות 10 שנים יועצת לקידום מעמד האשה ומקדמת פרוייקטים של העצמת נשים 10 שנים דיירקטורית באשכול בית הכרם חברת ועדת מכרזים באשכול בית הכרם חברת הנהלה באיגוד יועצות לקידום מעמד האשה חברה במועצת נשות העסקים הטורקית. חברת הנהלת במועצת פורסאן אלסלאם בירדן חברת הנהלת באיגוד היועצות הערביות.

קרדיט: מעוז

רויטל אסייג

COO עמותת תפוח Applesedds

רקע מקצועי

עוסקת ופועלת בתחום התעסוקה וההכשרות קרוב ל20 שנה במגוון תפקידים במגזר העסקי והחברתי. בשנים האחרונות מתמחה בפיתוח והטמעת מודלים ותהליכים להכשרה ותעסוקה בדגש על חיבור ויצירת ממשק בין המגזר העסקי למשרדי הממשלה והיחידות השונות בה.

קרדיט: יח"צ קו משווה

סאמי אסעד

מנכ"ל עמותת קו משווה

רקע מקצועי

סאמי הוא מנכ"ל עמותת קו משווה. הוא עובד בעמותה מאז 2014. ניהל מגוון תכניות להעצמת האקדמאים הערבים ולהעלאת מודעות בנושאי גיוון והכללה בקרב מעסיקים מובילים במשק. דירקטור בפורום הישראלי לגיוון בתעסוקה. קודם לכן סאמי יזם, הקים וניהל חברת משאבי אנוש והשמה "אופק-הון אנושי" למשך ארבע שנים. בחלק ניכר מהקריירה שלו, סאמי מילא תפקידים מגוונים לרבות תפקידי ניהול בחברות מובילות במשק כגון סלקום ואינטל. נכון להיום וכחלק מעבודתו בקו משווה, סאמי נחשב למרצה מבוקש בקרב מעסיקים רבים במשק בנושא מאפיינים תרבותיים-תעסוקתיים בחברה הערבית והתאמת תהליכי גיוס וקליטה התומכים ביעדי ההגוונה בארגונים.

קרדיט: מעוז

רועי אסף

ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

רועי הוא ראש הרשות לפיתוח כלכלי-חברתי למגזר החרדי, משרד ראש הממשלה. לפני כן היה ראש האגף לפיתוח חברתי ברשות לפיתוח כלכלי של החברה הערבית במשרד לשוויון חברתי (בעבר פעלה ממשרד ראש הממשלה). אחראי על תכנון המדיניות החברתית -כלכלית של החלטת הממשלה 922 - תכנית לפיתוח כלכלי לחברה הערבית 2016 -2020 בהיקף מוערך של 15 מיליארד ₪ בשיטה של שינוי מנגנוני הקצאה כמו גם על ניהול התכנית. האגף אחראי על מעקב, בקרה, תכנון וביצוע מדיניות ופרויקטים בין השאר בתחומים: שדרוג ההון האנושי, התעסוקה, ההשכלה הגבוהה והמדע, ועל נושאים ופרויקטים חברתיים שונים. אחראי ברשות ויוזם תוכנית החומש המורחבת של מל"ג ות"ת להנגשת השכלת גבוהה לאוכלוסיית המיעוטים בתקציב של כ- 900 מלש"ח, האגף אחראי על הקשר עם משרד החינוך בתכנית 'אתגרים' לחברה הערבית בישראל.

קרדיט: מעוז

ענת אסרף

רקע מקצועי

ענת שימשה כמנהלת אגף בכיר בחירות ברשויות המקומיות במשרד הפנים. קודם לכן, שימשה  ענת כמנהלת אגף הכשרה והדרכה במטה יישום הרפורמה, נציבות שירות המדינה. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על מערך ההכשרה וההטמעה ליישום הרפורמה בקרב אלפי מנהלים ועובדים במשרדי הממשלה השונים, לרבות פיתוח והטמעת מדיניות רוחבית והנחיית תכניות הכשרה והעצמה לעוסקים בפיתוח ההון האנושי. בנוסף הייתה אחראית על הובלת תהליך הקמת המדרשה הלאומית למנהיגות, ממשל וניהול - הגוף הלאומי האמון על הכשרת הסגל הבכיר ועתודות הניהול בשירות המדינה. קודם לכן עבדה ענת במשך עשור בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בתחילה כסגנית למנהלת היחידה ובהמשך כמנהלת ההדרכה ומנהלת בית הספר הפנימי למקצועות הארגון. קודם לכן שימשה כאחראית גיוס ומיון בחברת OYYV ולפני כן עבדה כסמנכ"לית פר"ח ירושלים.

קרדיט: עמרי מירון

ליבי אפין

סמנכ"לית תפעול מטריקס r&d services and offshore

רקע מקצועי

ליבי היא סמנכ"לית תפעול של מטריקס גלובל (תלפיות - פעילות נירשור של מטריקס לנשים חרדיות, המשרתת כיום יותר משבעים לקוחות ומעסיקה יותר מ-900 עובדים), מטרקיס בדיקות ואוטומציה וטופ קווי. בשנת 2004 נמנתה ליבי עם המייסדים של "תלפיות". קודם לכן הייתה מנהל המחשוב במשרד החוץ, ובמסגרת תפקידה הייתה אחראית למחשוב במשרד וביותר ממאה נציגויות. ליבי חברה במועצה של עמותת "בשבילך" למען בריאות האישה, וכן במכון החרדי למחקר מדיניות.

קרדיט: מתי קרימרמן

אפרת אפללו

ראש המחלקה לחינוך ולקידום הבריאות בחטיבת בריאות הציבור, משרד הבריאות

רקע מקצועי

מנהלת המחלקה לחינוך ולקידום הבריאות מזה כשלוש שנים ובמקביל מנהלת את דסק החינוך במשל"ט של משרד הבריאות מפרוץ מגיפת הקורונה. מומחית ברפואת שיניים ציבורית אותה עברתי באגף לבריאות השן במשרד הבריאות. עוסקת בקידום בריאות כבר 13 שנים, החל מניהול התחום במחוז דרום של קופת חולים לאומית, דרך ההתמחות בתכנון תוכניות לאומיות לשיפור בריאות הפה והשיניים, ובשנתיים האחרונות במחלקה לקידום בריאות במרכזן ניהול התוכנית הלאומית "אפשריבריא" ותוכניות התערבות ומניעה נוספות לשיפור אורח החיים של האוכלוסייה בישראל. כמנהלת דסק החינוך אני לוקחת חלק בקבלת החלטות מדיניות בנושא החינוך, עוסקת בניתוח נתונים, מייצגת את המשרד בפורומים רבים ועובדת מול משרדי ממשלה רבים העוסקים בנושא.

קרדיט: אורי אורן

אפרת אפק

מנהלת אגף בכיר 'צוערים לשירות המדינה', נציבות שירות המדינה

רקע מקצועי

אפרת מנהלת את תחום ההשמה והבוגרים באגף 'צוערים לשירות המדינה' בנציבות שירות המדינה. קודם לכן, שמשה אפרת כיועצת אסטרטגית ומנהלת פרויקטים מיוחדים במנהל התכנון שבמשרד הפנים. אפרת גם כן היתה עוזרת פרלמנטרית ויועצת בכירה לשרה לאיכות הסביבה, ח“כ פרופ‘ יהודית נאות ז“ל, ובמסגרת זו עסקה בקידום שורה של יוזמות חקיקה ופרויקטים ציבוריים בתחומי המינהל התקין, השלטון המקומי,התכנון והבניה ואיכות הסביבה. אפרת מרצה בנושאים הקשורים למגזר הציבורי וניהול פרויקטים ותהליכי שינוי במגזר הציבורי. בשרותה הצבאי שירתה אפרת בחיל המודיעין והמשיכה לשנת קבע אחת, בה עסקה בעיקר בתחום פיתוח הדרכה.

קרדיט: אורי אורן

גלי שחר אפרת

מנכ״לית FORE לימודי חוץ, הכשרת מנהלים ובית הספר להייטק, אוניברסיטת רייכמן; חברת מועצת העיר רעננה.

רקע מקצועי

גלי הינה מנכ״לית הכשרת מנהלים ולימודי חוץ, אוניברסיטת רייכמן. גלי החלה את דרכה המקצועית בעולם ההייטק, שם מילאה מגוון תפקידים החל מפיתוח תוכנה, ניהול פרויקטים, פיתוח עסקי, מכירות ותפעול עסקי. לאחר שני עשורים במגזר העסקי, היא עברה בשנת 2014 לעולם החברתי וניהלה את עמותת "גבהים", עמותה חברה של קרן רש"י המחזקת את ההון האנושי של ישראל באמצעות סיוע לקליטת עולים אקדמאים. גלי הצטרפה לקרן רש"י בשנת 2018. בטרם הצטרפה לאוניברסיטת רייכמן כמנכלית הכשרת מנהלים, היא כיהנה כמנהלת פיתוח עיסקי ומכירות בחברת אמדוקס. היא בעלת תואר ראשון של החוג במשולב למדעי החברה באוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בממשל עם התמחות במדיניות ציבורית של אוניברסיטת רייכמן.

קרדיט: אורי אורן

בן אראלי

מנהל תיכון משלב דרור, פרויקטור ביחידת הבוגרים של מנדל, מנהל מקים של ארגון חברים מחלצים

רקע מקצועי

בן משמש כמנהל תיכון עין גדי. בתפקיד הקודם היה מורה בבי"ס בויאר בירושלים ומנהל צוות חדשנות בפרויקט בלובמרג. קודם לכן, כיהן מס' שנים כמנהל מתנ"ס בית טיילור ומנהל תכנית 'שכונה כעיר' בשכונת קרית-היובל בירושלים. במסגרת תפקידו ניהל ופיתח תכניות שונות בתחומים: חינוך, תרבות, קהילה ובינוי. בנוסף, הקים וניהל את תחום קהילות צעירים בעמותת 'רוח חדשה'. כמו כן, בן יזם והקים את המכינה הקדם צבאית- המכינה הירושלמית, במסגרתה הוביל את ההקמה הן ברמה הלוגיסטית והתכנית והן ברמת גיוס המשאבים. את שרותו הצבאי סיים בן כקצין מחקר ביחידת עלית של חיל המודיעין.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

בנימין ארביב

סגן ראש מטה התכנון הלאומי

רקע מקצועי

החל מ2012 במינהל התכנון. בשנים האחרונות. כיום - סגן ראש מטה התכנון הלאומי. אחראי על כל תחום החקיקה וחקיקת המשנה בתחום התכנון והבניה והרפורמות בתחום זה.

קרדיט: מעוז

אורי ארבל

יועץ עצמאי

רקע מקצועי

אורי עצמאי ועוסק בתכנון מדיניות מערכתית וארגונית, בליווי וייעוץ למנהלות/ים ומרצה בתחומי אחריות ומדיניות. לפני כן ניהל את אגף החינוך בעיריית כפר סבא וקודם לכן את אגף החינוך בעיריית רמת השרון. טרום המעבר למרחב המוניציפאלי הקים את הפקולטה לחברה ולתרבות במכללת בית ברל וכיהן כדיקאן, ולפני כן כיהן כראש בית הספר לחברה ולממשל במכללה. בעל תואר שלישי במדיניות ציבורית, מרצה בכיר באוניברסיטת בר-אילן, והיה מרצה מן החוץ באוניברסיטת ת"א, באוניב' חיפה, באוניב' בן גוריון, באוניב' רייכמן. היה עמית מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה, חבר בוועד המנהל של האגודה הישראלית למדע המדינה, וכיהן כחבר במליאת רשות השידור וכחבר הרשות להגנת הצרכן והסחר ההוגן. אורי פרסם חמישה ספרים ולמעלה מעשרים וחמישה מאמרים מדעיים וניירות מדיניות בתחומי המדיניות הציבורית, רגולציה ואחריות ציבורית.

אבישלום הוסמן ארבל

גזבר המועצה, מועצה מקומית זכרון יעקב

רקע מקצועי

אבישלום הוא גזבר המועצה המקומית זכרון יעקב משנת 2014. במסגרת תפקידו הוא אחראי על תקציב העירייה ועל ניהול הכספי של הרשות. לפני כן כיהן בתפקיד בכיר בחברה ארצית המספקת שירותים לרשויות מקומיות, והיה מנהל אזור ומנהל מגזר בחברת תקשורת גדולה.

קרדיט: מעוז

משה ארבל

שר הפנים והבריאות וח"כ מטעם ש"ס

רקע מקצועי

משה הוא שר הפנים והבריאות. לפני כן, משה שימש כראש מטהו של שר הפנים, תפקיד תובעני שגזל מממנו שעות רבות, אך הוא רואה בו שליחות שמטרתה לחולל שינוי חברתי. בנוסף, ייצג משה את השר כחבר בצוות בראשות ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה שדן בסוגיית עבודות הרכבת בשבת. בעברו כיהן כיועץ משפטי לסיעת ש"ס ושימש יועץ לח"כ יואב בן צור. במסגרת תפקידו זה ניסח את חוק הכשרות, שעקרונותיו שולבו ב"רפורמת הקורנפלקס". נוסף לכך משה מכהן כרב קהילה בפתח תקוה, ומוסר שיעור בגמרא בקהילתו.

קרדיט: שיר ניומן

שגית ארבל-אלון

רופאה ראשית, מנהלת מערך שירותי הבריאות, משרד הרווחה

רקע מקצועי

החל ממאי 2020, שגית משמשת כרופאה הראשית של משרד הרווחה. בתפקידה הקודם הייתה שגית גינקולוגית במרכז הרפואי שערי צדק. לפני כן, החל משנת 2018 שימשה שגית כסגנית מנהל בית החולים השיקומי רעות. מ2015 עד 2018 שימשה כמנהלת אגף תכנון מדיניות במשרד הבריאות, במסגרת התמחותה במנהל רפואי קודם לכן, והחל משנת 2009 שימשה כמנהלת המרכז לטיפול אקוטי בנפגעי/ות תקיפה מינית בהדסה, והייתה בצוות ההקמה. במסגרת עבודתה הייתה שגית אחראית על הקמת מרכז ידע, גיוס משאבים ומתנדבים וטיפול נגיש ויעיל בנפגעים/ות. בנוסף, פיתחה שגית יחד עם צוותה מודל כוללני לטיפול בנפגעים/ות, הייחודי בתפיסת הנפגעת כמרכז אליה יגיעו כל אנשי הצוות ועסקה בהכשרת הדור הבא לטיפול ובהובלת המרכז תוך התמודדות עם סוגיות הטראומה המשנית של מטפלים בנפגעי תקיפה מינית. במקביל שימשה שגית כמנהלת המרכז לבריאות האישה בבית החולים משגב לדך וכמנהלת השירות האמבולטורי הגינקו-אונקולוגי בבית החולים הדסה במסגרת עשייתה החברתית שגית פעילה למעלה מ 8- שנים בארגון רופאים לזכויות אדם. במקביל הייתה פעילה בוועד רופאי הדסה, ובשנים האחרונות לעבודתה בבית החולים אף שימשה כיושבת ראש הועד. בעברה יזמה והקימה תכנית שש שנתית בנושא מניעת התנהגויות מסוכנות והתנהגות מינית בריאה בחטיבת הביניים ובתיכון מו"ר במכבים רעות. התמחות רפואית: שגית מומחית במנהל רפואי. בנוסף, לשגית מומחיות בגינקולוגיה ומיילדות. היא ביצעה תת התמחות בגינקולוגיה אונקולוגית באוניברסיטת לה ספיאנצה בבית החולים אומברטו פרימו ברומא. בוגרת בית הספר לרפואה בן גוריון שבנגב, את הסטאז' ומרבית ההתמחות ביצעה בבית החולים ע"ש אדית וולפסון וסיימה בבית החולים הדסה עין כרם.

קרדיט: שיר נוימן

טל אדיב – ארד

פסיכיאטרית ראשית, משרד הרווחה

רקע מקצועי

החל משנת 2016 טל היא סגנית מנהל רפואי מחוז השרון במכבי שירותי בריאות. קודם לכן הייתה מנהלת רפואית מרחבית - גם כן במכבי שירותי בריאות. בד בבד היא עובדת כפסיכיאטרית עצמאית בקופה. בשנים 2015-2013 ניהלה טל מרפאה לבריאות הנפש בקופת חולים כללית. בשנים 2014-2012 הייתה רופאה בכירה ביחידת הטראומה במרכז לבריאות הנפש על שם בריל. בד בבד, בשנים 2018-2013 הייתה פסיכיאטרית יועצת בכפר איזון, וכיום היא מנהלת רפואית של מחלקת חילוצים נפשיים בחו"ל במסגרת RESCUE ONE. טל מומחית בפסיכיאטריה. את התמחותה ביצעה במרכז לבריאות הנפש על שם בריל, קופת חולים כללית, ואת הסטאז' ביצעה בבית החולים אסף הרופא. בימים אלה היא מתמחה בהתמחות על במנהל רפואי במסגרת מכבי שירותי בריאות.

קרדיט: אורי אורן

מושיקו ארז

סמנכ״ל עיריית ראשון לציון

רקע מקצועי

מושיקו מכהן כסמנכ״ל עיריית ראשון לציון. בתפקידו הקודם מושיקו שימש כמייסד ומנכ״ל מנהיגות להתחדשות עירונית. יתר על כן, בעברו כיהן מושיקו כמנכ''ל מועצה מקומית קדימה-צורן. לפני כן,היה היועץ המשפטי לחברת העובדים השיתופית הכללית בארץ ישראל בע“מ - לנכסים (נכסי ההסתדרות). קודם לכן, ביצע מספר תפקידים בפירמת עורכי הדין ’פישר בכר חן וול אוריון ושות‘ במחלקת הנדל“ן. במקביל, נתן ייעוץ משפטי ’פרו בונו‘ ל‘מתן - משקיעים בקהילה‘. קודם לכן, ביצע מס‘ תפקידים במשרד ראש הממשלה. מושיקו מעביר הרצאות באקדמיה ובפרקטיקה המשפטית בפני סטודנטים, מתמחים ועורכי דין, מעביר הרצאות מקצועיות בתחום הנדל“ן בפני מאות משתתפים במסגרת ’בית הספר לפרקטיקה משפטית‘ וכן ארגונים מקצועיים. את שירותו הצבאי סיים מושיקו כלוחם וכקצין מודיעין ביחידת מודיעין מבצעית. כיום משרת במילואים בדרגת רב-סרן במסגרת מערך מבצעי ייחודי של אגף המודיעין.

קרדיט: אורי אורן

יודפת אפק – ארזי

מנכ"ל עיריית בת ים

רקע מקצועי

יודפת היא מנכ"לית עיריית בת ים. בתפקידה הקודם היתה סגנית מנהל רשות החברות לענייני מונופולים ושינויים מבניים ברשות החברות הממשלתיות ומייצגת את הרשות בדירקטוריונים של חברות מובילות במשק הישראלי, ביניהן חברת החשמל. לפני כן, שימשה כרכזת תחום אנרגיה ומים ברשות החברות הממשלתיות במשרד האוצר. בשנים 2007-2011 שימשה יודפת גם כרפרנטית שכר וכח אדם ברשות החברות הממשלתיות במשרד האוצר, ובמסגרת לימודיה בתוכנית ”עתידים – צוערים למגזר הציבורי“ התמחתה אצל חשבת משרד ראש הממשלה ובהמשך באגף התקציבים במשרד האוצר. את שירותה הצבאי סיימה יודפת כמש“קית צוות פיתוח והדרכה במחו“ה אלון. התפקיד כלל חניכת קצינים ומפקדים בתחומי הוראה, הדרכה ופיקוד ופיתוח תוכניות הוראה והדרכה.

הדר גור אריה

סמנכ"לית שיווק קבוצת מאקו

רקע מקצועי

הדר היא בעלת ניסיון רב בתחום השיווק הפרסום. שנים רבות הובילה את זרוע הדיגיטל של משרד הפרסום מקאן אריקסון, שימשה כמנכ”ל משרד הפרסום ליאו ברנט, ובתפקידה הלפני אחרון שימשה מנכ”ל משותף של המיזם החברתי-עסקי מקאן ואלי שבמצפה רמון. באפריל 2020 הצטרפה לקבוצת שכולו טוב המספקת שיקום והכשרה תעסוקתית וחברתית לבעלי חסמי תעסוקה ופנאי והיא סמנכ"לית שיווק הקבוצה.

קרדיט: מעוז

מוטי אריה

מנכ"ל כיכר השבת

רקע מקצועי

איש תקשורת משנת 1995. הגיש במשך שנים את רצועת האקטואליה הראשונה במגזר. בשנת 2009 הקים את אתר החדשות 'כיכר השבת' למגזר החרדי, ולאחר מכן את אתר 'סרוגים' למגזר הדתי-לאומי. אתרים אלו מובילים בתחומם. בשנים האחרונות מפתח מיזמים טכנולוגים ובעלים של חברות בתחום התקשורת, הטכנולוגיה, הנדל"ן והמלונאות.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

איילת גרינבאום אריזון

סמנכ"לית, מינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי במשרד הבריאות

רקע מקצועי

מינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי אחראי על גיבוש אסטרטגיית העל ועל התכנון ארוך הטווח של מערכת הבריאות. המינהל אחראי על בניין הכח, תכנון פריסת תשתיות ושירותי הבריאות, עתודות למערכת הבריאות והתכנון הכלכלי, קידום רפורמות מערכתיות מרובות שותפים בתוך ומחוץ למערכת הבריאות תוך חתירה לצמצום פערי בריאות וקידום שותפויות וחדשנות. בתפקידי הקודם הקמתי וניהלתי את אגף השירות של משרד הבריאות והובלתי תוכניות לאומיות לשיפור שירות וחווית מטופל במערכת הבריאות. לפני כן עבדתי כדירקטורית בחברת ייעוץ בינלאומית. הייתי חלק פעיל בניהול משבר הקורונה באמצעות הקמת וניהול מוקדי הקורונה ואחריות על השירות לציבור בערוצים טלפוניים ודיגיטליים.

קרדיט: שרון לוין

מיכל ארן

מנהלת חטיבת אסטרטגיה ומדיניות במשרד הבינוי והשיכון

רקע מקצועי

כיום מנהלת את החטיבת אסטרטגיה ומדיניות במשרד הבינוי והשיכון, קודם לכן ניהלה את אגף אסטרטגיה ומדיניות ברשות החשמל ואת אגף אסטרטגיה ומדיניות במשרד הפנים (שלטון מקומי). לפני כן, עבדה במשרד להגנת הסביבה במשך כשש שנים - מתוכן ארבע שנים באשכול תכנון ומדיניות סביבתית ושנתיים כיועצת מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה לענייני כנסת, ממשלה, תקציבים, משאבי טבע, פיקוח ואכיפה. טרם הכניסה לממשלה עבדה במגזר השלישי במספר עמותות בבאר שבע. בעלת ניסיון רב בתחום ההדרכה וגם מאוד גאה בתקופה כמדריכת טיולים.

קרדיט: מעוז

ליאת עמר – ארן

נציגת הסוכנות היהודית בדרום אפריקה ומנהלת מרכז ישראל.

רקע מקצועי

מתחילת 2019 יצאה לשליחות בדרום אפריקה, כנציגת הסוכנות היהודית (אחריות על כלל פעילות הסוכנות במדינה) בעבר שימשה כמרצה (פסיכולוגיה, הנחיית קבוצות, סטטיסטיקה ומחקר) באוניברסיטת בן גוריון ובמגוון מוסדות אקדמאים במשך כ 16 שנה (מספר פעמים קיבלתה פרסים כמרצה מצטיינת) בין השנים 2012 עד 2016 ניהלה את ח.צ. שיקום בקהילה ארגון העוסק בשיקום מתמודדים עם מחלה נפשית. כ200 עובדים ו600 מטופלים היו תחת אחריות הארגון. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על כלל הפעילות מהפן המקצועי והארגוני, לצד פיתוח שירותים חדשים (הקמו בית לשיקום נשים המתמודדות עם הפרעות אכילה). מזה כמה שנים משמשת כמנטורית בארגון שגרירי רוטשילד, בו ייעצתה גם בהיבטים מחקריים. בעבר עבדתה באינטל בצוות הפיתוח הארגוני. את דרכה המקצועית התחילה בתפקידי פיתוח, ריכוז והדרכה במספר פרויקטים חברתיים, בתוכם בי”ס לתלמידי חו”ל באוניברסיטה העברית, בו הקמתה את תכנית שפה משותפת לחיבור בין סטודנטים מחול לישראלים. שימשתה כשליחה בחבר העמים, פעילי ציבור, אייסף, קבוצת דיאלוג יהודית וכמתנדבת בתכנית Brandise Bardine Instituteערבית, אם לאם. בנוסף, ליאת שותפה להקמת הישוב הדתי-לאומי אליאב, אשר בחבל לכיש.

קרדיט: מעוז

ניצן אשבל

מנהל מיזם "מישרים- להוגנות בחינוך", עמותת "מתן משקיעים בקהילה"

רקע מקצועי

את דרכי המקצועית התחלתי בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, בעמותת "אחריי!" המטפחת מנהיגות חינוכית של בני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל. בעמותה מילאתי מגוון תפקידים- ממדריך נוער ועד לתפקיד סמנכ"ל החינוך של העמותה. בשנת 2013 התמנתי לנהל את התיכון האתגרי של רשת ברנקו וייס בקריית שמונה אותו ניהלתי במשך כשש שנים. בשנת 2019 התמנתי להקים ולנהל את מיזם מישרים- מיזם משותף למשרד החינוך, יד הנדיב ועמותת מתן שמטרתו הובלת תהליכי שיפור מואצים בבתי ספר יסודיים המשרתים אוכלוסיות החוות עוני והדרה חברתית

קרדיט: מעוז

אסף אשר

סמנכ״ל תשתיות ותקציבים משרד התחבורה

רקע מקצועי

אסף הוא סמנכ"ל תשתיות ותקציבים במשרד התחבורה. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הקמת תשתיות התחבורה במדינת ישראל בהיקף של עשרות מיליארדי שקלים בפרויקטים גדולים כגון : רכבות כבדות, מטרו, רכבות קלות במטרופולינים ופיתוח פרויקטי כבישים ותח"צ באזןרים עירוניים ובין עירוניים. טרם תפקיד זה עבד אסף במשרד האוצר במספר תפקידים ובהם: רכז מערכת הביטחון ורפרנט משרדים מנהליים.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אמיר באבאללה

סמנכ"ל מכירות - HAAT Delivery

רקע מקצועי

בעל ניסיון של למעלה מעשר שנים בניהול מכירות בתחום הקמעונאות ביוניליוור וקוקה-קולה ישראל.

שי באבד

מנכ"ל קבוצת שטראוס

רקע מקצועי

שי הוא מנכ״ל קבוצת ריבוע כחול. לפני כן מונה שי למנכ''ל משרד האוצר. קודם לכן, כיהן במספר תפקידים בכירים בתחומים שונים. שימש כמנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. לפני כן, כיהן כמנכ"ל אזור ישראל והמזרח הקרוב בחברת 'צים' והיה חבר הנהלת החברה כארבע שנים. שי אף היה סגן נשיא לשכת הספנות בישראל, ובנוסף כיום מכהן שי כיו"ר דירקטוריון החברה הממשלתית, קרן ההשתלמות להנדסאים וטכנאים. בשירותו הצבאי שירת כקצין ומפקד ביחידה מיוחדת (504).

קרדיט: אורי אורן

משה בארי

מנכ"ל רבני צהר

רקע מקצועי

משה הוא מנכ"ל ארגון רבני צהר. במקביל לתפקיד זה חבר משה במספר גופים ביניהם "המועצה לניסויים בבעלי חיים של משרד הבריאות", "הפורום לייצוב הממשל", חבר ההנהלה הציבורית של רשת בתי הדין "ארץ חמדה-גזית", וכחבר עמותה וחבר וועדת הביקורת של "מורשת המשפט בישראל". לאורך השנים פרסם מאמרים והיה שותף לכתיבת ספרים בתחומי המשפט העברי. בין השנים 2005-2008 כיהן משה כיו"ר גזית – איגוד בתי הדין לענייני ממונות. במקביל עבד כמרצה וחוקר במרכז ליישומי משפט עברי במכללת נתניה ובמדרשת לינדנבאום וכן כמנהל הפעילות החברתית בתיכון "שועלי תורה בית שמש". בין השנים 1996-2012 ניהל משה סניף ביתי של יד שרה.

קרדיט: מעוז

רנית בודאי-היימן

מנכ"לית מיתרים

רקע מקצועי

בעבר יועצת פוליטית ועוזרת פרלמנטרית במגוון תפקידים בממשלה ובכנסת. כיום מנהלת את רשת מיתרים - רשת לחינוך משלב - דתיים, חילונים ומסורתיים לומדים יחד בבתי הספר וחיים יחד בקהילות.

קרדיט: רומן שבצ'וק

גלעד בודנהיימר

ראש אגף שירותי בריאות הנפש, משרד הבריאות

רקע מקצועי

גלעד מכהן כמנהל תחום בריאות הנפש, מכבי שירותי בריאות. בתפקידו הקודם גלעד ניהל את המרפאה לבריאות הנפש של לאומית שירותי בריאות במחוז ירושלים. כחלק מהרפורמה בבריאות הנפש גלעד היה אחראי להקמתה, לניהולה ולפיתוחה של המרפאה, להקמת מערך שירותי בריאות הנפש במחוז ועבד כפסיכיאטר ילדים. במסגרת תפקידו יזם גלעד פרויקט להגברת השימוש בשירותי בריאות הנפש בקרב המגזר החרדי, וזאת באמצעות התאמת השירות והנגשתו, תוך בנייה ויישום של תכנית להתמודדות עם הסטיגמה על הפרעות נפשיות במגזר החרדי. בשנים 2013-2006 היה גלעד מתמחה ולאחר מכן רופא בכיר במחלקה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. במסגרת תפקידו היה גם מרצה לסטודנטים, העביר הדרכות והרצאות בבתי חולים ארגן וריכז ישיבות רופאים ופסיכולוגים. בד בבד עבד כפסיכיאטר ילדים בארגון "תושיה"- ארגון לליווי נפשי של בני נוער חרדים בבני ברק, והיה יועץ לצוות הבכיר במכון "שילוב" לטיפול משפחתי וזוגי. במסגרת עשייתו החברתית היה גלעד חבר ועד בקהילת "פלך" (2017-2015), והתנדב ברשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול (2018-2014). בשנים 2004-1998 ריכז גלעד והדריך פרויקטים שונים בארגונים חברתיים והתנדבותיים. הוא היה אחראי להקמת פרויקט בעמותת פר"ח לילדים עם שיתוק מוחין, לקח חלק בהקמת מועדון לילדים עם תסמונת דאון בבאר שבע ובהפעלת מועדון חברתי לסטודנטים עולים חדשים במוסדות האקדמיים בדרום. עוד היה פעיל באגודה למלחמה בסרטן ובארגון הג'וינט העולמי. גלעד קיבל פרס הצטיינות מחוזית לשנת 2017 ממנהלת מחוז ירושלים בלאומית שירותי בריאות. גלעד הוא סרן במילואים. בעבר היה קצין רפואה גדודי בפיקוד הצפון, וכיום משרת במילואים בחיל האוויר. גלעד מומחה בפסיכיאטריה של הילד. את התמחותו עשה במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. את הסטאז' ברפואה עשה בהצטיינות במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה בבאר שבע.

מאיה בוזו-שוורץ

מנהלת יחידת הבוגרות והבוגרים, קרן מנדל

רקע מקצועי

מאיה היא מנהלת קהילת הבוגרים, קרן מנדל. לפני כן כיהנה כראש תחום מחקר ופיתוח במכון אבני ראשה, המכון הישראלי למנהיגות בית- ספרית. קודם לכן הקימה וניהלה את יחידת המחקר והפיתוח במכון ברנקו וייס, ובמסגרתה הובילה צוותים המפתחים ומנחים מודלים פדגוגיים חדשניים. מאיה היא בעלת ניסיון רב בליווי צוותי מורים וצוותי ניהול בבתי ספר, ובהנחיית תהליכי שינוי בהוראה ולמידה ברמה מחוזית. לאחרונה ראה אור ספר שערכה בשיתוף עם ד”ר נעמי מנדל-לוי העוסק בחזית המחקר והפרקטיקה בתחום המנהיגות הפדגוגית (”עושים בית-ספר”). בעבר לימדה מאיה תלמידים בבית ספר יסודי כתיבה יוצרת, פילוסופיה וחשיבה.

עמנואל בוחבוט

מנכ"ל חברת ייעוץ ומנהל טכנולוגיה במעוז

רקע מקצועי

החברה שייסד עמנואל-"אימפקט יועצים", מציעה שירותי ייעוץ לארגונים גדולים מסקטורים שונים, אשר מתמקדים הן בתכנון ובאסטרטגיה של מהלכים חברתיים והן בביצוע הערכה, מדידה ומחקר כלכלי. בעבר עמנואל כיהן כמנכ"ל טריביו, ארגון חברתי טכנולוגי אשר מעודד ומנגיש התנדבות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. קודם לכן, בשנת 2013 עמנואל הצטרף ל Social Finance Israel כאחד מחברי צוות המייסדים. כסמנכ"ל מחקר ופיתוח הוא הוביל את הפיתוח וההקמה של איגרות החוב החברתיות הראשונות בישראל, והוזמן להציג אותן בפורומים בינלאומיים שונים, כגון כדוגמת פורום הG8 ובמליאת האו"ם. בעבר, ניהל עמנואל את מחלקת המחקר והאסטרטגיה בקרן רש”י- אחת הקרנות הגדולות בישראל, המתמקדת בהזדמנויות חינוכיות ובצמצום אי השוויון בחברה. טרום הצטרפותו לקרן רש”י היה חוקר שווקים כמותי וסטטיסטיקאי בכיר במכון מחקר עסקי גדול (C.I) ומרצה במוסדות אקדמיים רבים בקורסים סטטיסטיים ומתודולוגיים.

קרדיט: מעוז

לינה בולוס

חברת הנהלה, המכללה האקדמית סכנין ראש היחידה לאיכות ולמצויינות ראש תכנית רג"ב הנהלת תכנית פריזמה

רקע מקצועי

לינה מכהנת כחברת הנהלה, ראש היחידה לאיכות ולמצוינות וראש תכנית מצוינים להוראה במכללה האקדמית סכנין. בעבר היא שימשה גם כראש היחידה לקשרי חוץ במכללה האקדמית סכנין. בתפקידה הקודם לינה כיהנה כראש תכנית רג"ב (תכנית המצוינים במכללות האקדמיות לחינוך) במכללת סכנין להכשרת עובדי הוראה. במסגרת תפקידה לינה הייתה אחראית לעיצוב, לבניית התכנים ולניהול התקציב של תכנית רג"ב במכללה. מאז 2001 לינה מרצה ללימודי תואר ראשון ושני במכללות. מאז 2014 לינה היא רפרנטית של החינוך הערבי במל"ג ומרכזת תכנית חינוך לחיי קריירה. יתר על כן, לינה שימשה כמתכללת תכנית "אתגרים" במינהל עובדי הוראה במשרד החינוך.

קרדיט: עזרא טרבילסי

מנחם בומבך

ראש רשת חינוכית ״נצח״

רקע מקצועי

מנחם הוא ראש רשת חינוכית ״נצח״. לפני כן שימש כראש המדרשה החסידית לצעירים, אותה יזם וייסד. במקביל שימש כחבר סגל במכון מנדל למנהיגות, בתכנית לפיתוח מנהיגות בקהילה החרדית. בנוסף, הקים וניהל את הקמפוס החרדי של האוניברסיטה העברית. כמו כן, מנחם עומד בראש קהילת ברדיצ'ב בביתר. משנת 2001 משמש כמנהל תיכון, זוכה פרס החינוך - "לציון ברינה". קודם לכן עבד כמנהל פנימייה וסגן מנהל תיכון במוסד לעולים בעפולה. בתפקידו המקצועי הראשון שימש כעוזר חבר מועצת עיריית ירושלים.

קרדיט: עמרי מירון

שחר בוצר

קו-פאונדר ושותף מנהל בקרן Good Company

רקע מקצועי

שחר הוא שותף מנהל ׳Good Company׳, קרן השקעות הון סיכון. הקרן משקיעה בסטארטפים בשלבים מוקדמים עם מיקוד בטכנולוגיות שפותרות את הבעיות החברתיות או הסביבתיות הגדולות של העולם (future of work, digital health, energy, circular economy, agriculture). לשעבר, שותף מנהל בקרן האימפקט 2B-Community, יו״ר החברה הציבורית איסתא ליינס, יו״ר חברת ההשמה ג׳וב טוב, מנכ״ל שח״ם - ארגון השחקנים בישראל, ויו״ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב.

קרדיט: ריקי רחמן

ציפי בורנשטיין

מנהלת פרויקטים ויועצת בתחום הבריאות לעמותות, ארגונים ואנשים פרטיים

רקע מקצועי

ציפי היא מנהלת המערך הפסיכאטרי, מעייני הישועה.

קרדיט: יפעת מזרחי

שמעון בורשטיין

סגן מנהל בית החולים מרחבים (באר יעקב)

רקע מקצועי

נשוי ואב ל2. מומחה בפסיכיאטריה ובמנהל רפואי. בעל תואר MBA במנהל מערכות בריאות, מאוניברסיטת ת״א. בוגר תוכנית ההכשרה לחוקרים צעירים מצטיינים מטעם איגוד הפסיכיאטריה. זכה פעמיים במלגת קרן נייסר לחוקרים צעירים. בעבר סגן מנהל מחלקה פסיכיאטרית, סגן מנהל בית החולים השיקומי ״רעות״ עוזר לראש חטיבת בריאות הציבור וסגן הפסיכיאטרית המחוזית במחוז מרכז. כעת משמש כסגן מנהל בית החולים הפסיכיאטרי ״מרחבים״ (באר יעקב). משרת כרס״ן במילואים במערך בריאות הנפש בצה״ל ומתנדב במרפאת לוינסקי ובמסגרת שיקומית לסובלים מתחלואה פסיכיאטרית קשה.

תמר בצלאל בורשטיין

מנכל"ית חברה כלכלית, כפר יונה

רקע מקצועי

מאז שנת 2007 תמר עוסקת בתחומי המטה והמשפט השונים בחברות ממשלתיות; בשנים 2007-2019 שימשה כחברת הנהלה וניהלה את המערך המשפטי, מערך תוכנית העבודה והאסטרטגיה, ניהול הסיכונים, האחריות התאגידית והסכמי הרישיון בין החברה למדינת ישראל בחברת תשתיות נפט ואנרגיה בע"מ; משנת 2019 ואילך תמר מובילה בחברת נתיבי איילון את תחומי המטה ובמסגרת זו הקימה את האגף לתוכנית ארוכות טווח העוסק באסטרטגיה ותוכנית חומש לחברה, בתוכניות עבודה שנתיות, בניהול סיכונים, בניהול משאב הזמן בפרויקטים, בבקרה תהליכית ובאחריות תאגידית.

קרדיט: עמרי מירון

טליה הראל בז’רנו

מנכ"לית כנפיים של קרמבו

רקע מקצועי

טליה משמשת כמנכ"לית כנפיים של קרמבו החל משנת 2016. בשנת 2009 התחילה לעבוד בכנפיים של קרמבו כאחת העובדות הראשונות, בתפקיד סמנכ"לית תפעול והדרכה. במסגרת תפקיד זה כתבה את תורת ההדרכה וההפעלה של הסניפים וכמו כן ניהלה את פעילות השטח של כנפיים של קרמבו. לפני כן, בין השנים 2006-2008, היתה מנחת קבוצות ואשת צוות בפרוייקט מיכא"ל (מיצוי כישורים אישיים למצויינות). הנחתה קבוצות של תלמידים ביסודי ובתיכון כיצד ניתן לממש בצורה טובה יותר את הפוטנציאל של כל אחד ואחד מאיתנו. לאחר מכן קודמה לתפקיד אשת צוות וניהלה את מערך הפעילות בהכשרות המנחים של הפרוייקט.

קרדיט: מעוז

מעוז ביגון

מנהל האגף לחינוך מבוגרים. משרד החינוך

רקע מקצועי

מעוז הוא מנהל אגף לחינוך מבוגרים, המשרד ההשכלה הגבוהה והמשלימה. לפני כן היה מנהל מינהל חינוך , נוער וקהילה בעיריית בית שמש. במסגרת אחריותו : מערכת החינוך של בית שמש על כל גווניה, הנוער והקהילה, כולל רשת המתנ"סים בעיר. בעבר היה מנכ”ל המועצה האזורית מטה בנימין במשך שש שנים. במסגרת תפקידו היה אחראי להפעלת המועצה, המונה כ-1800 עובדים, ותקציבה עומד על כמיליארד שקלים בשנה. למעוז רקע בתחום החינוך. הוא היה מורה ומנהל בית ספר במשך שנים רבות, וניהל את מחלקת חינוך במועצה האזורית. בעבר הוא היה חבר מליאת המועצה, ובמסגרת זו היה יו”ר ועדת חינוך, חבר הנהלה וחבר בוועדות נוספות.

קרדיט: עינת להב

דגנית בידרמן

מנכל חברת c.i

רקע מקצועי

בשנת 2021 הקימה דגנית סטארטאפ המאפשר לחברות/רשויות לסייע ללקוחות/תושבים למנוע את נפילתם לעוני באמצעות איתור מוקדם ואלגוריתם חכם הבונה להם את תכנית המענים הנדרשת לשיפור מצבם . לפני כן, בשנת 2013 הקימה את עמותת להיטיב ה להטבת מצבן של משפחות החיות בעוני ובהדרה במדינת ישראל. קודם לכן שימשה כמנהלת מחלקת החינוך העל יסודי בעיריית רעננה ויו"ר ועדות השמה. בתפקיד קודם ברעננה הובילה תכנית יישובית לעבודה עם נוער מאתגר בעירייה בכפוף לראש העיר. במסגרת עבודתה בנתה מודלים חינוכיים בעיר, גייסה ורתמה את הגופים העירוניים השונים לטובת התכנית ופעלה ליישומה. בתחילת דרכה המקצועית שימשה כמפקחת מחוזית של נוער מאתגר באגף שח"ר של מחוז מרכז במשרד החינוך. לדגנית דוקטורט בעולמות העוסקים בצמצום פערים חברתיים

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אילנית אסלקה ביטאו

פרקליטה, סגנית בכירה א', במחלקת הבג"צים בפרקליטות המדינה

רקע מקצועי

אילנית פרקליטה, סגנית בכירה א', במחלקת הבג"צים בפרקליטות המדינה. במסגרת תפקידה מטפלת בעתירות לבג"ץ, ובערעורים מנהליים לבית המשפט העליון במגוון סוגיות המשפיעות על החברה הישראלית כגון: עתירות בנוגע לבחירות לכנסת ולרשויות מקומיות; עתירות בנושאים צבאיים וביטחוניים, התמודדות הממשלה עם התפשטות הקורונה, תכנון ובנייה, אגודות שיתופיות ועוד. בעבר שימשה כתובעת בפרקליטות הצבאית (סרן במיל'). בנוסף פעילה בהתנדבות מזה כעשור בכל הנוגע למאבק בגזענות כלפי יוצאי אתיופיה; חברה בפורומים קהילתיים ובוועדה לקידום יוצאי אתיופיה בלשכת עורכי הדין. אילנית נבחרה לרשימת המנהיגות המבטיחה "40 עד 40" של מגזין גלובס לשנת 2023.

קרדיט: אורי אורן

שמולי בינג

סמנכ"ל קרן שוסטרמן

רקע מקצועי

שמולי הוא סמנכ"ל קרן שוסטרמן ואחראי על חברה משותפת (חרדים, ערבים). לפני כן כיהן 7 שנים כמנהל כפר הנוער ’ימין אורד‘ לאחר ששימש כמנהל בית ספר התיכון בכפר הנוער. קודם, שימש כמורה, מחנך כיתה ורכז שכבה בתיכון ’הראל‘ במבשרת ציון. שמולי היה אמון על תחום עובדי הקבלן בעמותת ’מעגלי צדק‘ - עמותה המפעילה את פרוייקט ’התו החברתי‘, אשר מהווה מעין תעודת כשרות מוסרית לבתי עסק. שימש כיועץ לענייני חברה בלשכת סגן השר לענייני חברה ותפוצות במשרד ראש הממשלה. בנוסף, הוא אחד ממקימי עמותת ’שכן טוב‘ הפועלת משנת 1999. העמותה מנוהלת על ידי צעירים ונעשית כולה בהתנדבות. את שרותו הצבאי סיים כמ“פ של קורס ’מרווה‘ בחיל חינוך.

קרדיט: מעוז

עלי בינג

סגן הממונה על התקציבים לענייני ביטחון באגף התקציבים, משרד האוצר

רקע מקצועי

מאז מרץ 2020 עלי הינו רכז רווחה וביטוח לאומי באגף תקציבים במשרד האוצר. במסגרת התפקיד אחראי מטעם משרד האוצר על תקצוב משרדי הרווחה, הקליטה, שוויון חברתי וביטוח לאומי בסך של עשרות מיליארדי שקלים. עלי מוביל תהליכי חקיקה ושינויים מבניים בתחומים אלה. בנוסף, עלי משמש כדירקטור בחברת נמלי ישראל וכן כחבר במועצת הביטוח הלאומי. בתפקידו הקודם עלי היה רכז ביטחון והוביל את עבודת אגף התקציבים מול צה"ל ומשרד הביטחון בנושאי התקציב השונים בסך של עשרות מיליארדי שקלים.

קרדיט: מעוז

אתי בינדר

מפקחת כוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי משרד החינוך

רקע מקצועי

אתי היא מפקחת כוללת על בתי ספר יסודיים של המחוז החרדי במשרד החינוך. בתפקידה זה אתי אחראית על שלושים בתי ספר יסודיים חרדיים לבנות, על מוסדות הממ"ח (ממלכתי חרדי) וכן ממונה ויו"ר הוועדה לקידום הישגים במחוז. בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית של האוניברסיטה העברית. כמו כן, אתי היא בוגרת בית הספר מנדל למנהיגות בתכנית ייחודית - "שלוחי ציבור" - המכשירה שכבת מנהיגות ציבורית בקהילה החרדית ופועלת לקידום תהליך השתלבותה בחברה הישראלית. במסגרת התכנית הכינה אתי נייר עמדה הדן בנשים בעלות קריירה בחברה החרדית.

קרדיט: שיר ניומן

מנחם ביתן

רופא מחוזי, מחוז ירושלים, קופ"ח מאוחדת

רקע מקצועי

מנחם הוא רופא מחוזי, מחוז ירושלים, קופ"ח מאוחדת.

קרדיט: קרן שוסטרמן

יפעת בכור

מנכ״לית ארגון יוניסטרים

רקע מקצועי

יפעת משמשת כמנכ״לית ארגון יוניסטרים. לפני זה הובילה יפעת את תחום החדשנות והפיתוח העסקי בתגלית בחשיבה תמידית על רלוונטיות הארגון ומוצריו לקהלי היעד השונים שלו ברחבי העולם, שיתופי פעולה והתייעלות ארגונית. לפני כן ניהלה יפעת את תכנית המנהיגות העסקית תגלית אקסל. יפעת היתה אחראית על פיתוח התכנית, מינוף עשיית הבוגרים בצפון אמריקה ובישראל, פיתוח האסטרטגיה ושיתופי הפעולה והרחבת הקהילה העסקית של התכנית בשתי היבשות. תפקידה כלל ניהול קשרים ומערך שיתוף פעולה עם חברות עסקיות מובילות במשק ועם הקרנות התומכות בתכנית. קודם לכן עבדה יפעת 9 שנים בארגון ידידי צה”ל בארה”ב (FDIF), בתחילה כמנהלת מערך גיוס הכספים ובהמשך כסמנכ”לית השיווק. יפעת החלה את דרכה המקצועית כתקציבאית בפובליסיס ישראל ועסקה בתחום השיווק, ניהול לקוחות ופיתוח עסקי כמו גם בהמשך דרכה בחברת יורוטל וברשת התיאטראות Loews בארה”ב.

קרדיט: עמרי מירון

משה בכר

סגן בכיר לממונה על השכר, משרד האוצר

רקע מקצועי

בשנת 2009 החל משה החל לעבוד במשרד האוצר כסטודנט, ולאחר סיום לימודיו השתלב ככלכלן באגף השכר. במהלך עבודתו עסק משה עסק בגיבוש מדיניות השכר, התגמול ותנאי ההעסקה בתחומים שונים, ובהם החינוך, ההשכלה הגבוהה ומערכת הביטחון. מאז סוף שנת 2018 משה הוא סגן בכיר לממונה על השכר.

קרדיט: שיר ניומן

דב בכר

רופא מומחה לפריון מילדות וגניקולוגיה

רקע מקצועי

דובי הינו רופא מומחה לפריון, מילדות וגניקולוגיה. לפני כן התמחה במנהל רפואי במשרד הבריאות. בתפקידו הקודם שימש דובי כמנהל הרפואי של מחוז הצפון במכבי שירותי בריאות. לפני כן שימש כעוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי לגליל בנהריה, ועוד קודם לכן, שימש כסגן מנהל יחידת הIVF באסותא ברמת החייל, וכרופא בכיר ביחידת הIVF במרכז רפואי בני ציון בחיפה. בשנת 2012 היה דובי שותף בהנהגת מחאת המתמחים הארצית. התמחות רפואית: דובי מומחה במיילדות וגניקולוגיה. את התמחותו ביצע במרכז הרפואי רבין, בבית החולים בילינסון. את הסטאז' ברפואה ביצע במרכז הרפואי ע"ש ברזילי, באשקלון.

קרדיט: מעוז

חוסאם אבו בכר

מנכ"ל, ארגון אלפנאר לפיתוח כלכלי וקידום תעסוקה בחברה הערבית

רקע מקצועי

חוסאם מנהל את סניף עפולה במוסד לביטוח לאומי. לפני כן כיהן כמנהל סניץ נצרת במוסד לביטוח לאומי , ובמסגרת זאת ממונה על צוות עובדים המונה כ 250- עובדים. בעבר שימש בתפקידים ניהוליים בתחומי החינוך והחברה האזרחית. ניהל בית ספר תיכון, שימש כרכז אזורי בתכנית "קרב" וניהל את התכנית ההוליסטית מטעם המכון לחקר הטיפוח בחינוך. עוד שימש כמנהל תכניות ומיזמים בקרן אברהם, ועסק בייעוץ ארגוני ובהנחיית קבוצות. את דרכו התחיל כמורה וכמחנך בבית ספר תיכון אבו גוש.

קרדיט: שיר נוימן

אורי בלה

מנהל מרכז בריאות הילד במודיעין, אחראי חדשנות במחוז מרכז. שירותי בריאות כללית.

רקע מקצועי

אורי סיים את בית הספר לרפואה וקריירת מלצרות ארוכת שנים בשנת 2001 ולאחר שנת סטאז' פנה להתמחות ברפואת ילדים, ובהמשך ברפואה דחופה ילדים במרכז הרפואי קפלן. משנת 2015 מנהל היחידה לרפואה דחופה ילדים ויו"ר תת הוועדה להגנת הילד במרכז הרפואי קפלן. כמנהל הובלתי שינוי בתרבות הארגונית שהביא להצטיינות המלר"ד באיכות הטיפול והשירות. אני עוסק במחקר קליני ויישומי במסגרתו אני שותף לפיתוח כלים לאבחון התעללות והזנחה בילדים, וכלים במקצוע הרפואה הדחופה, בדגש על אולטרסאונד לצד מיטת המטופל. המחקר נעשה תוך שיתופי פעולה רב ובין מקצועיים בתוך המחלקה ומחוצה לה. מרצה בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ספיר בלוזר

יועצת מנכ"ל משרד הכלכלה

רקע מקצועי

מגיל 15 ספיר מקדמת השתתפות אזרחית להשפעה על מדיניות. ב-2013 ייסדה יחד עם חברים את תנועת "ישראל 2050" אשר פותרת בעיות מבניות בכלכלה על-ידי השתתפות אזרחית. ב-2018 הקימה את אגף המדיניות החברתית-כלכלית בהתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, ולאחר שנה מונתה לשמש כמנכ"לית הארגון. כמנכ"לית הארגון הקימה מטה, הובילה את מעבר ההתאחדות מתל אביב לירושלים, הייתה שותפה להקמת תכניות התנדבות ומלגות בהם פעלו 25 אלף סטודנטים בשנת הקורונה והגדילה את היקף הפעילות של הארגון ב-50 מיליון ש"ח מדי שנה. כיום פועלת כעצמאית בתכנון ויישום מהלכי שינוי לאומיים ובינלאומיים עם משרדי ממשלה וארגונים.

קרדיט: מעוז

סיון רוזן בלום

מובילת מודל כפר בשכונה, רשת בתי הספר, ברנקו וייס

רקע מקצועי

בתפקידה הקודם שימשה כסגנית מנהל אגף חינוך עיריית בת-ים. במסגרת זו, סיון קידמה את נושא הילדים והנוער בסיכון והחינוך המיוחד. היא עובדת עם מנהלי ומנהלות בתי הספר והצוותים החינוכיים, ופועלת להידוק הקשר בין הרווחה והחינוך. סיון חותרת לשילוב מיטבי של ילדים בחינוך המיוחד במסגרות מותאמות בכלל, וכחלק מהחינוך הרגיל בפרט. קודם לתפקידה זה עברה מתחום החינוך ללימוד תחום חדש ועבדה בהיי-טק כמנהלת תפעול ואסטרטגיה בחטיבה העסקית בחברת "אמדוקס" . את דרכה בחינוך החלה בצבא, שם שירתה כמ"פ של טירונים קרביים. משם עברה לעבוד עם נוער בסיכון בארץ ובאפריקה, והייתה מחנכת, רכזת ומנהלת של פרויקטים שונים.

קרדיט: עמרי מירון

זמר בלונדהיים

סמנכ"ל אסטרטגיה ודיגיטל ברשות האסדרה במשרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

מאז שנת 2012 זמר עובד במשרד המשפטים. בארבע השנים הראשונות עבד במחלקה למשפט כלכלי בייעוץ וחקיקה, באשכול רגולציה, ועסק ברגולציה על תחומי תשתית דוגמת חשמל, מים ותחבורה, וכן בסוגיות הקשורות בתקציב המדינה ובחוק ההסדרים. לאחר מכן היה במשך כשנתיים ראש יחידת הניהול החדשה שהוקמה בייעוץ וחקיקה ואחר כך ניהל את אגף מדיניות ואסטרטגיה במשרד במשך ארבע שנים. כיום הוא מכהן כסמנכל אסטרטגיה ודיגיטל ברשות האסדרה במשרד ראש הממשלה. בנוסף, זמר יו"ר הועד המנהל של עמותה שהקים בהתמחות, שהקימה את המיזם המשותף עם הממשלה, "שומרי הדרך", בתחום הזהירות בדרכים.

קרדיט: מעוז

אביטל בלונדר

מנכל"ית, עמותת ג'ינדאס

רקע מקצועי

משנת 2013 אביטל מכהנת כמנכ"לית עמותת ג'ינדאס להתחדשות עירונית בלוד. העמותה מקדמת מודל חדשני מסוגו בישראל לתהליך התחדשות עירונית רחב היקף באזור העיר העתיקה בלוד. מודל זה מעמיד במרכזו את הרצון לחולל שינוי באיכות החיים של תושבי השכונה בדרך של שינוי פיזי וחיזוק החוסן הקהילתי, באמצעות פיתוח דיור חברתי, סביבה, פיתוח כלכלי ותעסוקתי, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי ובינוי קהילה. אביטל באה מרקע של עשייה בארגונים חברתיים העוסקים בנושאי החינוך והרווחה בישראל.

קרדיט: אורי אורן

ענבר יחזקאלי בליליוס

רקע מקצועי

ענבר מכהנת כראש מטה שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בשנים 2015-2018 שימשה יועצת בכירה לשר האוצר בנושאים החברתיים (חינוך, בריאות, רווחה ותעסוקה). בין היתר, יזמה והייתה שותפה מובילה בצוות לבחינת קצבאות הנכים ותעסוקת אנשים עם מוגבלות בהובלת פרופ׳ ירון זליכה להוספת כ-4.5 מיליארד ש״ח התקבלו ואושרו על ידי הממשלה. בשנים 2011-2014 שימשה ענבר כיועצת מקצועית בכירה לשר הרווחה והשירותים החברתיים בקדנציות של משה כחלון ומאיר כהן. בין השנים 2011-2012 נמנתה ענבר על המייסדים של סיעת "לתכלית ראויה" - סיעה של עורכי דין חברתיים, שהשתתפה בבחירות ללשכת עורכי הדין. החל משנת 2010 משמשת ענבר כחברת הנהלה במרכז לרפואה, משפט ואתיקה. בשנים 2008-2011 שימשה ענבר כיועצת המשפטית ומנהלת המחלקה המשפטית של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל ועסקה בייצוג בהליכים עקרוניים, קידום חקיקה וייעוץ משפטי למרכזי הסיוע. במקביל, משנת 2010 שימשה כמנהלת מרכז הסיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית בירושלים. בשלוש שנים שקדמו לכך התנדבה במחלקה החינוכית של המרכז. בשנים 2007-2008 שימשה ענבר כעו"ד בארגון "בזכות" - המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלות ועסקה בשינוי מדיניות באמצעות חקיקה, פנייה וייצוג בערכאות משפטיות. בשנתיים שקדמו לכך עבדה ענבר כעורכת דין עצמאית ולפני כן, בשנים 2002-2003 ביצעה התמחות בפרקליטות מחוז ירושלים, בתחומים פליליים ואזרחיים. בין השנים 1997-2001 שימשה בתפקידים בתקשורת - בתחילה כתחקירנית בתכניות טלוויזיה בערוץ הראשון, ולאחר מכן ככתבת תרבות ברשת ב' של קול ישראל.

קרדיט: מעוז

משה (אושיק) בן-עטר

מנכ"ל ממונה, ערים-חברה לפיתוח עירוני

רקע מקצועי

משנת 2018 עובד אושיק בחברת ערים, כיום כמנכ"ל בפועל, וקודם לכן כמשנה למנכ"ל וממלא מקום. בתפקידו מכהן כיו"ר ועדת המכרזים, שותף בכיר לקשרי החברה עם הממשלה, רשויות מקומיות וקבלנים. קודם לכן כיהן במספר תפקידים בכירים- חברת נת"ע, סמנכ"ל כספים- חבר הנהלה אשר הוציאה אל הפועל את פרויקט הקו האדום- פרויקט התחבורה המשמעותי בישראל, כן כיהן במספר תפקידים באגף החשכ"ל באוצר ובהם חשב משרדי הפנים והתחבורה וסגן בכיר לחשכ"ל- בתפקיד זה אישר הסכם חלף היטל השבחה עם מרכז השלטון המקומי, גיבש את מכרזי שכירות ארוכת טווח הראשונים, כיהן כיו"ר ועדת מכרזים לטיפול בנזקי השריפה בכרמל.

קרדיט: אורי אורן

אופיר בן-פורת

פיקוח משרד החינוך, המנהל לחינוך התיישבותי

רקע מקצועי

אופיר מנהל בית הספר התיכון לחינוך סביבתי שדה בוקר.

קרדיט: מעוז

נעה בן-שבת

היועצת המשפטית של ועדת העבודה והרווחה ושל ועדת הבריאות של הכנסת

רקע מקצועי

נעה משמשת כיועצת המשפטית של ועדת העבודה הרווחה והבריאות, ובתפקיד זה מייעצת לחברי הכנסת, ולוועדה בדיוניה, לעניין חקיקה ראשית וחקיקת משנה בתחומים של דיני העבודה, תעסוקה, בריאות הציבור וזכויות החולה, ביטוח בריאות ממלכתי, מקצועות בריאות ואסדרת שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות, ביטוח לאומי, גמלאות לסוגיהן, רווחה ושיקום, וזכויות אנשים עם מוגבלות

קרדיט: מעוז

נתנאל בן-שושן

יועץ תוכן

רקע מקצועי

נתנאל הוא יועץ תוכן, בתפקידו הקודם עבד כאחראי תוכן במעוז. לפני כן, היה עורך תוכניות אקטואליה. הפך לעורך הראשי של התוכנית "קלמן וסג"ל" בתאגיד השידור הציבורי כאן 11. במסגרת תפקידו היה אחראי לבחירת הנושאים העולים מדי ערב לדיון בתוכנית, לבניית מערך התוכנית ולניהול צוות התוכנית. בעבר היה עורך ברדיו "גלי ישראל", ולאחר מכן נמנה עם מקימי תוכנית האקטואליה "הפטריוטים" בערוץ 20 ואף היה מנהל התוכניות של הערוץ.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עאוני בנא

מנהל תחום מוצר, נאדסופט

רקע מקצועי

יזם חברתי ועסקי. מייסד שותף בחברת נאדסופט ומנהל תחום ופעילות המוצר בחברה. בעבר יזם מספר סטראטאפים שהתמקדו בעולם הערבי. לשעבר חבר מועצה נבחר וסגן ראש עיר נבחר בעיריית נצרת.

קרדיט: ריקי רחמן

אבי בנוב

מפקד הרפואה, פיקוד הצפון, צה"ל

רקע מקצועי

אבי הוא מפקד הרפואה של פיקוד הצפון, צה"ל.

קרדיט: אורי אורן

אור בנימין

Director of Operations, The Good Food Institute Israel

רקע מקצועי

אור מקימה ומנהלת כיום את פעילות הארגון הבינלאומי The Good Food Institute בישראל. בתפקידים קודמים במגזר החברתי ניהלה את עמותת יום שני ללא בשר ושימשה כמנהלת שותפויות בעמותת ’מרכז מעשה‘ – עמותה לקידום שוויון הזדמנויות של צעירים בני הפריפריה הכלכלית-חברתית באמצעות מסגרות התנדבות ותכניות המשך. קודם לכן, אור שימשה כמייסדת ומנהלת פיתוח עסקי של חברת ’לזוז מדיה‘, המפתחת קונספט אומנותי למשחקים ומדיה לילדים. במקביל לעבודתה, אור מתנדבת בפרויקט ’אם לאם‘ בקהילה בליווי אימהות לאחר לידה. בשנים 2006-2008 אור שישמה כדירקטורית, תפעול מכירות אמריקה בחברת צ‘ק פוינט בקליפורניה, ארה“ב. את שרותה הצבאי סיימה אור כקצינת חינוך בבית הספר לקצינים בה“ד 1. לפני כן, שירתה כמשקי“ת הוראה בחוות השומר בעבודה עם חיילים עולים בני העדה האתיופית.

אסף בנר

מוביל תנועת מהפכת הקשב, יועץ עצמאי

רקע מקצועי

אסף הוא יזם חברתי ומנהל, העסוק בפער בין הרצוי למצוי בבנייתה של חברת מופת . עסוק כעת בבניה של תנועת מהפכת הקשב, העוסקת באיזון מחודש של היחסים בין אדם וטכנולוגיה דיגיטלית, בדגש על המחירים שהיא נושאת בתחום הגברת הקיטוב, ופגיעה בחוסן הרגשי נפשי של פרטים, קבוצות ועם. אסף הוביל במהלך השנה האחרונה את המיזם הפילנתרופי המשותף ״קרן של אור״ , בו חברו שש קרנות לפעולה משותפת ליום שאחרי הקורונה. בין השנים 2010- 2019 שימש אסף כמנכ"ל ושותף מייסד של תכנית 'חותם'- תכנית המכשירה צעירים איכותיים להיות מורים בפריפריה החברתית והגאוגרפית ומנהיגים במערכת החינוך בישראל, הפועלים ליצירת שוויון הזדמנויות בחינוך. קודם לכן, שימש אסף כסמנכ"ל תנועת 'הכול חינוך' . אסף פעל גם כמנכ"ל וכאחד ממייסדי עמותת 'במעגלי צדק' - תנועה הנאבקת למען צדק חברתי תוך שימוש בשפה ובמקורות מהיהדות ומייסד שותף של עמותת ״שכן טוב״, ״קרן פסיפס ישראלי״, קרן נעמי בנר ז״ל ומיזם ״צום נזכור״- לצום אזרחי ביום השואה ככלי רב עוצמה להבטחת זכרון השואה.

קרדיט: מעוז

פאיק בסול

גזבר, מועצה מקומית ריינה

רקע מקצועי

פאיק מכהן כגזבר מועצה מקומית ריינה. במסגרת תפקידו הוא אחראי לניהול תקציב העירייה לרבות שכר עובדים, הזמנות, הזמנות לעבודות פיתוח וחוזים עם קבלנים וספקים. פאיק מפקח באופן ישיר על מחלקת הנהלת חשבונות, חשב השכר, הגבייה והרכש. הוא אחראי להכנת דוחות כספיים תקופתיים ושנתיים בהתאם להנחיות משרד הפנים, דיווחים למשרדי הממשלה השונים והגשת "קולות קוראים" לתקצוב פרויקטים ממשרדי הממשלה וממוסדות שונים. עוד הוא ממונה על ניהול תזרים המזומנים והעבודה מול הבנקים.

קרדיט: שיר נוימן

זיוון אביעד בר

מפקד הרפואה בפיקוד הדרום, צה״ל

רקע מקצועי

זיוון הוא מפקד הרפואה בפיקוד הדרום, צה״ל. במסגרת תפקידו אחראי על הרפואה המבצעית ורפואת השגרה, בריאות הצבא ובריאות הנפש בקרב כלל משרתי הפיקוד. בתפקיד קודם כיהן כראש ענף מיון רפואי בצה"ל- אחראי על הועדות הרפואיות למשרתים ולמועמדים לשירות בטחון לצד קביעת מדיניות ספר הפרופילים בצה"ל. בשנת 2016 סיים התמחות ברפואה פנימית בבית חולים איכילוב.

קרדיט: אורי אורן

אדית בר

מנכ"לית מרכז בלומברג סגול למנהיגות עירונית באוניברסיטת תל אביב

רקע מקצועי

אדית מכהנת כמנכ"לית מרכז בלומברג סגול למנהיגות עירונית באוניברסיטת תל אביב. קודם לכן ניהלה את מינהל הפיתוח הכלכלי במשרד הפנים. בעבר שימשה כסמנ"כלית תקציבים והון אנושי במשרד האוצר. קודם לכן הייתה סגנית מנהלת מנהל התכנון במשרד הפנים. בעברה, שימשה אדית כיועצת מקצועית למנכ"ל משרד הפנים בתחום השלטון המקומי וניהלה את תכנית 'חונכות עסקית' לעסקים קטנים ובינוניים במשרד התמ"ת. בשרותה הצבאי הייתה אדית מדריכת חי"ר.

שגיא בר

מנכ"ל, המרכז לחינוך סייבר

רקע מקצועי

שגיא הוא מנכ"ל המרכז לחינוך סייבר. שגיא עוסק כבר יותר מעשור בחינוך טכנולוגי בדגש על מיזמים רחבי השפעה לאוכלוסיות מודרות, עם התמחות במיומנויות המאה ה-21 והטמעתן דרך לימודי מחשבים וסייבר. הוא בעל ניסיון קודם של 25 שנה במחקר ופיתוח ביחידות הטכנולוגיה של אגף המודיעין בצה"ל, הכולל פיתוח מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות לצד ניהול צוותי מו"פ גדולים.

קרדיט: מעוז

דוד בר

מנהל אגף ח׳, בחטיבה לביקורת תחומי כלכלה ותשתיות לאומיות

רקע מקצועי

דוד עובד במשרד מבקר המדינה משנת 2007. במסגרת תפקידו הוא מנהל אגף בחטיבה לביקורת תחומי כלכלה ותשתיות לאומיות. בתפקידו הקודם היה ממונה על צוותים של ביקורת המדינה במשרדי ממשלה, רשויות סטטוטוריות, יחידות סמך דוגמת רשות המסים בישראל וחברות ממשלתיות. בד בבד הוא מרצה בתחומי החשבונאות, הביקורת, והמסים; וכתב ספר למשתלמים בקורס ייעוץ מס. קודם לכן עבד דוד כעשר שנים ברשות המסים בישראל ומילא בה מגוון תפקידים.

קרדיט: מעוז

ליאור בר-דור

משנה למנכ"ל עדן- החברה לפיתוח כלכלי בירושלים

רקע מקצועי

ליאור הוא משנה למנכ"ל עדן- החברה לפיתוח כלכלי בירושלים. ליאור החל את דרכו המקצועית בזמן לימודי התואר השני כששימש כסגן מהנדס התכנון בחברה מוריה בירושלים שם היה אמון על מיסוד קשרי החברה ורמ"י כחברה מנהלת חדשה לרמי. לאחר מכן עבד כמנהל פרוייקטים גיאוגרף ומתכנן ערים, 8 שנים, בחברת ניהול פרוייקטים עמ-גר במסגרת זו ניהל פרוייקטים רבים ומגוונים בשלבי התהוות ותכנון שונים. משנת 2006 ועד הוא עובד חברת עדן, שהחלה כחברה לפיתוח מרכז ירושלים וכעת הינה חברה כלכלית. הוא התחיל כסמנכ"ל החברה והפך למשנה למנכ"ל החברה.

קרדיט: מעוז

גיל בר-טל

יושב ראש הסתדרות המעו"ף, (ההסתדרות הגדולה בתוך ההסתדרות הכללית) מנכ"ל קרן השתלמות של עובדי הרשויות המקומיות

רקע מקצועי

משמש כיו"ר הסתדרות המעו"ף המאגדת בתוכה כ-370 אלף עובדים שכירים בישראל מסקטורים ודיסציפלינות מגוונות. מכהן כמנכ"ל קרן ההשתלמות לעובדי הרשויות המקומיות, יו"ר מועדון "שלך" ומועדון "שלך לגמלאי", יו"ר הוועד המנהל של "המכללה למינהל" ויו"ר העמותות לקידום חברתי-מקצועי מבית הסתדרות המעו"ף, אשר מקיימת מפעל מפואר בעל מסורת רבת שנים לקידום השכלה, השתלמויות, העצמת עובדים ורווחתם. מומחה ביחסי עבודה, דיני עבודה, ניסוח הסכמי עבודה, פנסיה והבראה, לרבות השפעה על חוקים ותקנות הנוגעים לזכויות עובדים בישראל. אחראי על ניהול 12 חטיבות בתחומי פעילות ומגזרים שונים של המשק.

קרדיט: מעוז

מולו ברהן

ממונה מחוזית - התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360, משרד החינוך מחוז חיפה ממונה מחוזית

רקע מקצועי

מאז שנת 2015 מובילה, כמפקחת במשרד החינוך במחוז חיפה בתפקידי כממונה מחוזית בתוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360. בתוקף תפקידי אחראית על פיתוח, הובלה ויישום תהליכי שותפויות בין משרדיות בישובים בהם פועלת התוכנית בהיבט עבודה עם ומול ראשי רשויות/מנכ"לים ומובילה ופיקוח בין משרדי בהקשר לאוכלוסיות בסיכון ומערך השירותים בעבורן. בעברי עסקתי, לפרק זמן קצר בהוראה בעל יסודי וכן ריכזתי את תחום העולים במשרד החינוך וכן ניהול מרכז מידע לנוער בסיכון עמותת על"מ ולאחריה ניהול תוכנית "שילובים" בחיפה

קרדיט: עמרי מירון

מוריה ברוט

סמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניות, המשרד לשוויון חברתי

רקע מקצועי

נכנסה לשירות המדינה ב-2012 במסגרת תכנית הצוערים, והשתלבה בלשכת הממונה על זרוע העבודה כמנהלת תחום בכיר - אסדרת שוק עבודה. כיום משמשת כסמנכל אסטרטגיה במשרד לשוויון חברתי. במסגרת תפקידה בזרוע העבודה, פעלה לגיבוש והטמעת מדיניות המשרד בסוגיות רוחב כגון - עובדים זרים, חקיקת עבודה, שיפור השירות לאזרח ועוד. החל מ 2020 שימשה כמנהלת אגף רגולציה, באגף בכיר אסטרטגיה ותכנון מדיניות, והיתה אחראית בין היתר על תהליכי רגולציה, התאמת חקיקת העבודה לשינויים שחלו בעולם העבודה, ועוד. טרם כניסתה לשירות הציבורי פעלה במגזר השלישי במגוון תפקידים ועמותות. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת אגף החינוך של עמותת "במעגלי צדק". את דרכה המקצועית החלה עוד כסטודנטית עת יזמה והקימה פרוייקטים חברתיים.

קרדיט: רומן שבצ'וק

שני ברוש

סגנית מנהל המרכז הרפואי כרמל

רקע מקצועי

שני היא מומחית ברפואת המשפחה ומומחית במנהל רפואי. בעלת תואר שני במנהל עסקים במגמת מנהל מערכות בריאות. בשלוש השנים האחרונות שני היא סגנית מנהל המרכז הרפואי כרמל. לפני כן שירתה כרופאה בצה"ל והשתחררה בדרגת סגן אלוף. בתפקידה האחרון בצה"ל עמדה בראש צוות רפואה בנציבות קבילות החיילים. במסגרת תפקידה פקדה על צוות בירור קבילות בנושאי רפואה וניהלה את הבירור תוך ראיית החייל הבודד בד בבד עם ראייה מערכתית וחתירה מתמדת לאיתור שורש הבעיה, סימון נקודות התערבות ומתן המלצות לשיפור ולעידוד תרבות הדיווח והלמידה המערכתית. קודם לכן, בשנים 2015-2013, הייתה שני סגנית ראש ענף רפואה במחלקת שירותי הבריאות בצה"ל. בתפקידה זה הייתה אחראית לניהול קידום האיכות, לקביעת מדיניות רפואת השגרה בצה"ל, לכתיבת הוראות והנחיות מקצועיות ולעדכונן, לפיתוח מערכת מדדי איכות בצה"ל ולגיבוש תוכני הכשרות וקורסים מקצועיים. בשנים 2011-2009 הייתה שני מפקדת מערך הרפואה השלישונית במרחב הצפון בצה"ל. במסגרת תפקידה הייתה אחראית לניהול הטיפול בחיילים במצבים רפואיים מורכבים ובבני משפחותיהם, פיקדה על צוות רב-מקצועי ויצרה שיתופי פעולה עם מערכת הבריאות האזרחית, מחלקת הנפגעים בצה"ל ואגף השיקום במשרד הביטחון. שני מנחה סדנאות לפיתוח מיומנויות תקשורת וקבוצות עמיתים לרופאים צבאיים, ובוחנת מועמדים לתכנית "צמרת" בבחינות הקבלה של הפקולטה לרפואה בירושלים. בשנים 2014-2013 הייתה חלק מצוות בית החולים הצבאי לטיפול בפצועים הסורים בגולן ובשנת 2013 השתתפה במבצע "איים של תקווה" - משלחת הסיוע ההומניטרי של צה"ל לפיליפינים. במסגרת עשייתה החברתית שני היא שותפה פעילה בארגון "יוצאי לובלין ודורות ההמשך" ועושה רבות לקירוב בני הדור השלישי. באפריל 2022 יצאה שני במשלחת הסיוע ההומניטרי לאוקראינה שם היתה המנהלת הרפואית של בית החולים שדה "כוכב מאיר"

ליעד ברזילי

סמנכלית אסטרטגיה, רגולציה ותקשורת שיווקית ב- Max

רקע מקצועי

ליעד הצטרפה כחברת הנהלה לMax (לשעבר לאומי קארד) לפני כשלוש וחצי שנים, לקראת הפרדת החברה מבנק לאומי במסגרת "רפורמת שטרום" לצמצום הריכוזיות ולקידום התחרות בבנקאות. במסגרת תפקידה, היא אחראית על האסטרטגיה העסקית, ניהול השיח עם גורמי ממשל ותקשורת כחלק ממיצובה של החברה כגוף פיננסי, חוץ בנקאי מוביל - במפת הבנקאות המשתנה. קודם לכן, שימשה כמנהלת פיתוח עסקי של שידורי קשת.

מור ברזני

Chief of staff of the president office, Payoneer

רקע מקצועי

מור היא מנהלת אגף חברה וממשל, בית הנשיא. האגף אמון על פעילות נשיא המדינה בתחומי חברה וכלכלה. תחת האגף מצוי מרכז הביקורים והסדנאות של בית הנשיא. בשנים 2021-2018 ייסדה וניהלה את האגף לגיוון תעסוקתי בנציבות שירות המדינה. האגף פיתח את מדיניות שירות המדינה בנושאי גיוון וכשירות תרבותית כמעסיק הגדול במשק וכנותן השירותים החשובים במשק. האגף אמון על מינויים והכשרתם של 80 ממוני גיוון בכלל יחידות המדינה. בתוך זמן קצר המודלים הייחודים והידע שפותחו באגף שימשו מקור ידע בינלאומי בתחום. בשנים 2015–2018 עבדה מור במחלקת התוכן והאסטרטגיה בבית הנשיא, וניהלה את הפעילות בתחומי התעסוקה והאזוריות במסגרת המיזם "תקווה ישראלית" ובמטרה להבטיח חוסן כלכלי-חברתי בישראל. קודם לכן עבדה כשלוש שנים כליטיגטורית במשרד עורכי דין אגמון ושות׳, וייצגה את החברות והבנקים הגדולים במשק.

קרדיט: מעוז

ניר ברטל

ראש מועצה מקומית אורנית

רקע מקצועי

החל מנובמבר 2018 ניר מכהן כראש מועצת אורנית. בעברו ניר ניהל את תחום ביטוחי חבויות ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. במסגרת עבודתו ניר פיקח על תחום זה ואחראי להסדרתו, ויזם והוביל רפורמות צרכניות משמעותיות בשווקי ביטוח אלו. עוד היה אחראי ניר לשיפור השירות שחברות הביטוח והחברות המנהלות חיסכון פנסיוני מעניקות למבוטחים ולחוסכים. שירות זה הוא רכיב מרכזי באפשרות של מבוטחים וחוסכים לעמוד על כך שיקבלו את זכויותיהם.

קרדיט: מעוז

תהילה ברייטברט

ראש ענף מחקר, מטה מחקר ועיצוב מדיניות, משרד ראש הממשלה

רקע מקצועי

תהילה היא מנהלת בכירה במטה למחקר ועיצוב מדיניות במשרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידה היא אחראית להובלת תהליכי ניתוח מערכתיים בתחומים הנוגעים לביטחון הלאומי ולחוסן החברתי-כלכלי של ישראל וכן לגיבוש וקידום כיווני פעולה אסטרטגיים עבור הדרג המדיני והאופרטיבי. בתפקידה הקודם עמדה בראש המערך המקצועי של מטה המחקר ועיצוב המדיניות וניהלה את תהליכי הפיתוח המתודולוגי, הגיוס וההכשרות הייעודיים. במקביל, תהילה חברה פעילה בצוות ההיגוי הארגוני לקידום שוויון מגדרי, שפועל לשינוי פניו של הארגון בהיבט הזה, ולהבטחת ייצוג הולם של נשים בכל התפקידים ובכל הדרגים, תוך רתימת מנהלות ומנהלי הארגון לתהליך.

קרדיט: מעוז

עמליה בורוביץ בריל

יועצת חדשנות ואסטרטגיה

רקע מקצועי

יזמת, משקיעה וחברת בורד בחברות בשלבים שונים, החל מחברות צעירות וכלה בחברות ציבוריות. לעמליה למעלה מ-20 שנות ניסיון בהקמה ובניהול של ארגונים ותשתיות מאיצות חדשנות וניסיון רב בבנייה של אקוסיסטם. הניסיון המגוון של עמליה כולל יזמות, ייעוץ אסטרטגי, חדירה לשוק הישראלי לחברות Fortune 1000 (כגון: Seagate, Samsung), והקמה של פלטפורמות לתמיכה במיזמים צעירים משלב seed – A. לצורך זה הקימה עמליה אקסלרטורים לחברות שמשלבות Open Innovation בעשייתן (MindCET, Runway) וגופי השקעה: EDvantage ו-NETA. עמליה מלווה יזמים רבים כמנטורית. כיום בעיקר נשים יזמות ויזמים פלשתינאים. במהלך השנים עמליה מרצה במסגרות שונות (לרבות, בצלאל, האקדמיה לאמנות ועיצוב, המכללה למנהל) על אסטרטגיות לניהול חדשנות ויזמות.

קרדיט: מעוז

אסף ברימר

מנכ"ל, Moona a Space for Change

רקע מקצועי

אסף הוא היזם והמנהל של מונא – חלל לשינוי, מאז 2013. במסגרת התפקיד הוא לומד, מפתח ובונה עם הצוות את כלל המרכיבים של הפעילויות השונות של הארגון ואת הארגון עצמו, צעד אחר צעד, בתהליך שאינו מסתיים לעולם, אבן דרך אחר אבן דרך. פעילויות מונא מבוססות על התנסות מעשית בטכנולוגיה מתקדמת במשימות מוגדרות (PBL). בתהליך זה קהילת המשתתפים רוכשת את מיומנויות העבודה בטכנולוגיה לצד מיומנויות רכות (מסוגלות, אחריות, עבודת צוות). אסף שירת 27 שנים כטייס קרב בחיל האוויר, ואחר כך עבד כחמש שנים בתעשייה האווירית.

קרדיט: מעוז

אלי ברינר

סמנכ"ל תפעול, אושר עד

רקע מקצועי

משמש כסמנכ"ל תפעול , רשת הקמעונאות - אושר עד. מטפל בין השאר במיתוג, פרסום שיווק וקידום החברה על כלל הרבדים. חי ונושם קמעונאות בארץ ובעולם מאז 1999.

קרדיט: מעוז

ניצן ברכן

מנהל אגף רישוי בניה ומידע בעיר פ"ת

רקע מקצועי

ניצן הוא מנהל אגף רישוי בניה ומידע בעיר פ"ת. בתפקידו הקודם כיהן כאדריכל העיר. לפני כן ניהל את המחלקה להתחדשות עירונית בעזרה ובצרון משנת 2011. במסגרת תפקידו ריכז את עבודת המנהלת, המסייעת לתושבים בקידום פרויקטים בתחומי פינוי בינוי, תמ"א 38 ושימור ברחבי העיר תל-אביב. בתפקידו הקודם כאדריכל אגף הנדסה בעיר בת ים התנסה בניהול, בתכנון ובליווי תכנית בניין עיר, משלב התכנון המוקדם ועד לאישור לביצוע. בעבר עבד כאדריכל בכיר במשרד דני לזר אדריכלים, והיה בעליו של משרד עצמאי לתכנון ואדריכלות. בשירותו הצבאי היה חוקר במצ"ח.

קרדיט: מעוז

נחום ברכר

גזבר עיריית אלעד

רקע מקצועי

נחום משמש כגזבר עיריית אלעד החל מ2019. לפני כן משנת 2017 סגן גזבר ומנהל הרכש בעיריית אלעד. בשנים 2013-2017 בעל משרד לראיית חשבון ומנהל כספים בעמותה לבניית בית מדרש בהיקף של כ - 200 מיליון ש"ח. בשנת 2012 שירות לאומי אזרחי בעמותת בצוותא המקדמת לימודי חונכות לאוכלוסייה בסיכון. כיום משמש גם כחבר הנהלה בפורום המקצועי של הרשויות החרדיות ויו"ר ועדה לפיתוח כלכלי של הפורום המוביל שינוי בתהליכי העבודה, שאיפה למקצועיות וקידום ההון האנושי ברשויות החרדיות.

קרדיט: מעוז

כרמל טל ברמן

מנכ"ל מועצה אזורית גזר

רקע מקצועי

כרמל היא מנכ"לית המועצה האזורית גזר. במסגרת תפקידה היא מתכללת את עבודת המחלקות והאגפים השונים במועצה, וכן את הקשר והעבודה מול ועדי היישובים במועצה. קודם לכן הייתה סמנכ"לית ברשת "מוצצים", תפקיד שבמסגרתו הייתה שותפה לפריצת הדרך של החברה ולביסוסה כרשת קמעונאית מובילה. את דרכה התחילה כרמל כיזמית שהקימה חנות ומרכז להיריון ולידה, ומשם פיתחה את הקריירה שלה בענף.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אפרת ברנד

סגנית בכירה ליועמ"ש מינהל התכנון, לשכה משפטית

רקע מקצועי

אני משמשת כסגנית בכירה ליועמ"ש מינהל התכנון. מרכזת את תחום התכנון בלשכה לרבות ליווי תכניות מתאר ארציות משמעותיות בתחום הדיור, התשתיות והשטחים הפתוחים. מייצגת את מינהל התכנון בפורומים שונים ובכלל זה בממשלה ובכנסת. מנהלת עורכי דין בלשכה ומנחה אותם בתחום אחריותם.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

יצחק ברנר

סגן ראש מועצת גבעת זאב

רקע מקצועי

משנת 2019 מכהן כסגן ראש מועצת גבעת זאב, לפני כן ניהלתי מרכז לשירות הציבור בירושלים שע"י דגל התורה שנתן מענה בעזרה לציבור במגוון רחב של נושאים. פעיל חברתי כ20 שנה בתחומי רווחה ותרבות בקהילה

קרדיט: מעוז

מאיה ברעם

סגנית מנהל אגף בכיר תכנון, הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית

רקע מקצועי

החל מספטמבר 2021 מאיה הינה סגנית מנהל אגף בכיר תכנון ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית ואמונה,בין היתר ,על התנעה וקידום של תכניות ההתחדשות עירונית ברחבי הארץ בהיקף תקציבי של כ120 מש"ח, לרבות ניהול תהליכי עומק מקצועיים בינמשרדיים. בתפקידיה הקודמים הייתה עוזרת מקצועית לענייני תכנון לסמנכ"ל תקציבים והון אנושי במינהל התכנון, ומנהלת פרוייקטים בכירה להתחדשות עירונית בחברת "רן וולף" תכנון אורבני וניהול פרויקטים. בעלת ניסיון עשיר בניהול תהליכי שינוי והתחדשות של מתחמים היסטוריים והפיכתם למוקדים ציבוריים, תוך זיהוי הפוטנציאל הטמון במפגש בין קהילה ומקום וניהול הממשקים בין מגוון בעלי העניין מהמגזר לבין המגזר הציבורי. את תחילת דרכה המקצועית החלה בעולם התקשורת כעורכת משנה בתכניות אקטואליה.

קרן ברק

גזברית וראשת מנהל הכספים, עיריית ראשון לציון

רקע מקצועי

קרן היא גזברית וראשת מנהל כספים בראשון לציון. במסגרת תפקידה היא אחראית לניהול הכספי והכלכלי של העיר, כולל גבייה ואכיפת ארנונה והיטלים, תקציב, דוחות כספיים, תזרים מזומנים, השקעות, נכסים, תשלומים, בקרת שכר וניהול של כמאתיים עובדים. קרן היא גם דירקטורית בחברות הבת. קודם לכן הייתה סגנית וממלאת מקום גזבר ומנהלת אגף תקציבים בעיריית ירושלים, והייתה ממונה על בניית התקציב, בדיקת כדאיות כלכלית, ייזום תוכניות התייעלות וייעוץ כלכלי להנהלת העירייה. היא הייתה שותפה בבניית התוכנית האסטרטגית של העיר, בהתאם למודל של פרופ' פורטר ופרופ' פלורידה, המשלב בין יתרון תחרותי וכלכלה יצירתית.  

קרדיט: מעוז

יעל נאמן ברק

מנכ"לית, קרן לאוטמן

רקע מקצועי

משנת 2008 מכהנת יעל כמנכ"לית קרן לאוטמן, העוסקת בחינוך ובקידום השוויון והשותפות בין אזרחי ישראל. יעל בחרה לעסוק בחינוך לאחר שעסקה בעריכת דין בתחום המינהלי והפרטי. היא פנתה ללמד בבית ספר תיכון ועבדה שנתיים כמחנכת כיתה וכמורה לאזרחות ויהדות. לאחר מכן עברה לעבוד בארגוני חברה אזרחית. במסגרת עבודתה זו עבדה יעל כמנחה בעמותות העוסקות בזהות יהודית, ניהלה את סניף חיפה והצפון של עמותת גשר ועבדה בעמותת אשלים של ג'וינט ישראל כמנהלת תכניות בתחום ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

קרדיט: שיר ניומן

אורלי ברק-צפריר

מנהלת המערך הגריאטרי ומ״מ מנהלת היחידה לקידום רופאים, איכילוב

רקע מקצועי

אורלי מנהלת את המערך הגריאטרי ומ״מ מנהלת היחידה לקידום רופאים במרכז הרפואי תל אביב, ע"ש סוראסקי (איכילוב). בתפקידה הקודם כיהנה כעוזרת רפואית בהנהלת המרכז הרפואי, במסגרת התמחותה במנהל רפואי. כמו-כן אורלי הייתה שותפה בוועדות שונות כגון וועדת החייאה מוסדית ווועדת כח אדם רופאים. קודם לכן שימשה אורלי כרופאה בכירה במערך הגריאטרי באיכילוב. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על פיתוח המרפאה הגריאטרית ועל הקמת מרפאה אונקולוגית-גריאטרית אותה מפעילה גם היום. בנוסף הייתה אחראית על פרויקט "קמיליון" למערך הגריאטרי-שיקומי וכן על פרויקט אקרדיטציה מחלקתי. כשילוב בין היותה גריאטרית לבין התמחותה במנהל רפואי, יזמה ובנתה את "תכנית הזה"ב" של בית החולים לטיפול בקשישים באשפוז החריף, תוכנית הנתמכת ע"י משרד הבריאות וארגון אש"ל. קודם לכן, בין השנים 2012-2015 שמשה אורלי כרופאת בית, טיוטור ומדריכה קלינית. במקביל עבדה כרופאת משפחה ומומחית ברפואה פנימית במרפאה של שירותי בריאות כללית בבית-שמש.עוד קודם לכן הייתה אורלי מנחה של קבוצות תרגול בקורסים “מסירת בשורה קשה” ו“מיניות האדם” בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית. התמחות רפואית: אורלי מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה. את התמחותה ברפואה פנימית ביצעה בבית החולים הדסה עין כרם ואת התמחות-העל בגריאטריה ביצעה במרכז הרפואי הדסה הר הצופים ובמרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב). את הסטאז' ברפואה ביצעה במרכז הרפואי הדסה עין כרם.

גליה ברקאי

מנהלת בית החולים הווירטואלי, שיבא ביונד

רקע מקצועי

החל משנת 2019 גליה היא מנהלת היחידה למחלות זיהומיות בילדים בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא. גליה היא גם מנהלת בית החולים הווירטואלי שיבא BEYOND. משנת 2018 היא חברת הנהלת שיבא, כמתמחה במנהל רפואי. בד בבד, מאז שנת 2015 היא מרכזת את תחום הטלרפואה בשיבא. לפני כן, החל משנת 2008 גליה עובדת בשיבא כיועצת במחלות זיהומיות בילדים, וכרופאה בכירה במחלקת ילדים ב'. בשנים 2012-2009 היא הייתה אחראית לתוכנית ההתמחות בילדים, ובשנים 2017-2012 הייתה סגנית מנהל המחלקה. בשנים 2008-2006 הייתה גליה יועצת במחלות זיהומיות וסגנית מנהל מחלקת ילדים א' במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. לגליה התמחות ברפואת ילדים מבית החולים קפלן ברחובות, והתמחות-על במחלות זיהומיות מהמרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. בימים אלה היא מתמחה במנהל רפואי בהנהלת המרכז הרפואי שיבא.

קרדיט: רפי קוץ

עופר ברקוביץ

יו"ר enova (נופר מילגם), שותפות אנרגיה מתחדשת, מנהל התחום המוניציפלי

רקע מקצועי

יו"ר נופר מילגם, שותפות לקידום אנרגיה מתחדשת. מייסד התעוררות בירושלים, התנועה חברתית פוליטית מוניציפלית הגדולה בישראל. יו"ר התעוררות בירושלים במשך 15 שנים, 2008 עד 2023. סגן ראש עיריית ירושלים לשעבר, האחראי על תחומי הפיתוח הכלכלי התרבות והתחדשות מרכז ירושלים. מ"מ יו"ר עדן, יו"ר ועדת הכספים. מרצה בתחומי המנהיגות, הובלת שינוי וניהול בתנאים קשים. נשוי לדינה עולה חדשה ישנה מפריז, אבא לאריאל יפתח ואביגיל המתוקים.

קרדיט: מעוז

הילה ברקן

סמנכ"לית קשרי חוץ המכללה האקדמית כנרת

רקע מקצועי

הילה משמשת כסמנכ"לית קשרי החוץ של המכללה האקדמית כנרת, לצד זאת מונתה לתפקיד מנכ"לית החברה הכלכלית של המכללה האקדמית כנרת. התפקיד כולל: ממשק עם מרכז כנרת ליזמות וחדשנות בתחום ה- AGRO-TECH, גיוס משאבים, בינלאומיות, יחסי ציבור ודוברות. ניהול המחלקה כולל בניית תקציב, מעקב ובקרה על ביצועו, ריכוז החלטות הנהלת המוסד האקדמי ותרגומן לתוכנית עבודה אופרטיבית, ניהול ספקים בתחום ההשמה ויחסי הציבור ופיתוח צוות העובדים במחלקה. בעבר שימשה מספר שנים כמנהלת תוכנית לקליטת בני נוער יוצאי אתיופיה במסגרת הג'וינט ישראל.

קרדיט: מעוז

עידו ברקן

מנהל תוכנית מנדל למנהיגות באקדמיה

רקע מקצועי

עידו הוא מנהל תוכנית מנדל למנהיגות אקדמית. לפני כן היה ראש תחום מפקחים במכון אבני ראשה. במסגרת תפקידו עידו היה אחראי לבנייה ולהובלה של תהליכי הכשרה ופיתוח מקצועי של המפקחים הכוללים במערכת החינוך. קודם לכן היה חבר בצוות המחקר והפיתוח של המכון. בשנים האחרונות עידו מכהן כמנטור בכיר בתוכנית Global Business Studies בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, המיועדת לסטודנטים מצטיינים ממגוון מדינות הלומדים לתואר שני במינהל עסקים. עידו נמנה עם מייסדי בית הספר ברוח הייטק-היי חולון − בית ספר ציבורי ייחודי הפועל במודל של “למידה מבוססת פרויקטים”. את דרכו המקצועית התחיל כיועץ אסטרטגי בחברת TASC.

קרדיט: מעוז

אלי ברקת

מנכ"ל, כי"ח - כל ישראל חברים

רקע מקצועי

אלי הוא מנכ"ל "כל ישראל חברים" ועורך האתר "החכם היומי". בעבר היה סמנכ"ל חינוך ב"כל ישראל חברים", ראש בית המדרש "ממזרח שמש" למנהיגות חברתית, ומנהל בית הלל באוניברסיטה העברית. אלי היה יו"ר "פנים – איגוד הארגונים להתחדשות יהודית", יו"ר רשת בתי המדרש בישראל, ויו"ר "נוער צדק חברתי". הוא היה חבר בוועדת ביטון להעצמת הזהות של יהדות ספרד והמזרח במערכת החינוך, חבר במועצה הבין-לאומית של הקרן החדשה לישראל, חבר ועדת פרס פועל/ת צדק בחינוך, וחבר ועד "מעיין החינוך הדמוקרטי". אלי ערך את הספר א-מיתיות: צדק-חברתי, מגדר ומדרש, ויזם את הוצאת הספר מסורת בעידן מודרני: חכמים ספרדים בדורות האחרונים. הוא זוכה פרס זכויות האדם של NIF – אנגליה.

קרדיט: אביבה גולדברג בן-חיים

נגה גיל בשיא

מנהלת התכנית למנהיגות בשירות הציבורי, ומנהלת יחידת הפיתוח במנדל צפון

רקע מקצועי

נגה, חברת סגל אורח, היא מנהלת התכנית למנהיגות בשירות הציבורי ומנהלת את יחידת הפיתוח, במרכז מנדל למנהיגות בצפון. בתפקידה הקודם, שימשה כמנהלת אגף חינוך וקהילה במועצה האזורית עמק המעיינות. במסגרת זו הקימה את האגף (הכולל את מחלקות החינוך, הרווחה, המתנ"ס והתחבורה), בנתה תכנית אסטרטגית לחינוך בעמק ועסקה ביישומה תוך שיתוף מגזרים שונים בפעילות לקידום החינוך והקהילה. כחלק מפעילות זו התפתחה שפה אזורית חדשה, קמו יוזמות חינוכיות וקהילתיות רבות, פותחה חדשנות חינוכית מגוונת ושיתופי פעולה מיוחדים באזור, בין בתי הספר ועם ארגונים ומוסדות. עידן טכנולוגי הוא אחד מהמיזמים שנגה נמנית על מקימיו, ובנתה עבורו את התפיסה המחברת בין חינוך, תעשייה וקהילה. לפני כן הייתה מנהלת עמיתה בבית הספר העל-יסודי שק”ד בשדה אליהו, וכן סגנית מנהל, רכזת פדגוגית ומחנכת. בעולם החברתי נגה פעילה בתהליכי פמיניזם דתי. בנוסף, במהלך השנים נגה מלווה מנהלים בתחומים שונים, ובעלת ניסיון בהובלת תהליכי הסכמות בקונפליקטים ארגוניים. היא בעלת תואר ראשון בתלמוד ותואר שני בהיסטוריה של עם ישראל, ובוגרת קורס להכשרת מנהלי בתי ספר ותוכנית עמיתי מעוז.

קרדיט: מעוז

אשרף ג’בור

מנכ"ל, ארגון גג לקידום מצוינות אקדמית בתחום STEM לחברה הערבית

רקע מקצועי

אשרף מנהל ארגון גג לקידום מצוינות אקדמית בתחום STEM בחברה הערבית. הארגון מאגד תחתיו רשת תכניות לתלמידי תיכון מצטיינים ומחוננים אשר לומדים בתכנית תלת שנתית בתוך האוניברסיטאות המובילות בישראל. בתפקיד הקודם, אשרף ייסד וניהל במשך כתשע שנים את התוכנית הלאומית להנגשת השכלה גבוהה לחברה הערבית, הדרוזית, הצ'רקסית והבדואית, "רואד". קודם לכן ניהל אשרף את התיכון העירוני שפרעם, ועבד במחוז צפון במשרד החינוך כמדריך מלווה לתיכונים בנצרת. את דרכו החל אשרף כמורה ומחנך מתוך שליחות, הן במגזר היהודי והן בחברה הערבית. הוא היה בוחן באגף בחינות במשרד העבודה, וריכז את תחום ההכשרה המקצועית למבוגרים מהחברה הערבית ברשת עמל הישגים בצפון. אשרף נמנה עם מייסדי המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת המהווה שנת מעבר הראשונה בישראל לצעירים ערבים- יהודים ומרצה אורח באוניברסיטת בר אילן.

מריה ג’יריס

ראש מטה מנכ"לית משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

רקע מקצועי

מריה משמשת כמנהלת אגף פיתוח אזוריות במשרד הפנים. בתוקף תפקידה, היא אחראית על פיתוח ויישום אסטרטגיות לעידוד אזוריות ושיתופי פעולה בין רשויות המקומיות, בעיקר במסגרת אשכולות אזוריות שמוקמים לקידום פיתוח אזורי, התייעלות כלכליות וצמצום פערים. בעבר, במסגרת תפקידה הקודם במשרד הפנים הובילה מריה יישום תכניות לפיתוח כלכלי ברשויות מקומיות בחברה הערבית. מריה בוגרת המחזור הראשון בתכנית צוערים לשירות המדינה.

קרדיט: שיר נוימן

נזאר ג’יריס

סגן מנהל מחלקה פנימית ב, בני ציון

רקע מקצועי

משנת 2016, משמש נזאר כסגן מנהל מחלקה פנימית במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. נוסף על תפקידו זה מוביל פרויקט חדשני בתחום אשפוז יום ביה"ח מול הקהילה ליצירת חלופות אשפוז נוספות. במהלך תקופת הקורונה מונה כאחראי על הכשרות צוותים רפואיים ושותף בוויסות כח אדם רפואי במענה של המרכז הרפואי למגיפה. בתפקידו הקודם כרופא בכיר במחלקה פנימית ובראומטולוגיה קידם את תחום האולטרה-סאונד ברפואה הפנימית (POCUS) ובראומטולוגיה (US שרירי גרמי) .

קרדיט: מעוז

יוסף אבו ג’עפר

בין עבודות

רקע מקצועי

יוסף הוא מנכ״ל שותף כוכבי המדבר החל מינואר 2021. בתפקידו הקודם היה גזבר המועצה המקומית חורה, בין השנים 2011-2020, בתפקידו היה אחראי גם על קידום פרויקטים הקשורים לגופי מועצה שונים דוגמת החברה הכלכלית לפיתוח חורה. כמו כן שימש יוסף גם כגזבר הוועדה המקומית לתכנון ובניה נגב מזרחי, המטפלת במתן היתרי בניה לחלק מיישובי החברה הבדואית בנגב. בעברו עבד יוסף בעיריית רהט שם הקים את חשבות החינוך ועבד כחשב של מחלקות שונות. לאחר מכן כיהן כיו״ר תאגיד מי רהט, בתפקיד זה קידם את מערך המים בעיר רהט כולל ביצוע השקעות בתשתיות ומתן שרות לתושבים בעיר.

קרדיט: עמרי מירון

ריאן גאנם

מפקח ארצי על הבחירות, משרד הפנים

רקע מקצועי

ריאן רואה חשבון במקצועו ומשמש כיום כמפקח הארצי על הבחירות, משרד הפנים. לפני כן עבד במשרד האוצר במשך 8 שנים, תחילה ברשות המיסים, כמפקח מס הכנסה בכיר ולאחר מכן בחשב הכללי, כסגן חשב בכיר במשרד החינוך. עד סוף שנת 2012 עבד בחברת פרטנר במשך כ- 8 שנים במספר תפקידי ניהול בכיר בתחום המכירות והשירות.

קרדיט: מעוז

גל גבאי

עיתונאית עצמאית, במאית, מנחה ומגישה ברדיו ובטלויזיה.

רקע מקצועי

גל היא עיתונאית, משמשת כמפקדת קורס העיתונאים בגלי צה"ל, מגישה ועורכת בתחנה ובמאית סרטי תעודה. בעבר הייתה כתבת ומגישה בחדשות ערוץ 2. מאז שנת 2008 היא מגישה את תוכנית האקטואליה "עושים סדר" ויוצרת את סדרת התחקיר התיעודית "ואקום". גל היא כלת פרס סוקולוב "על תחקיריה שחשפו עוולות חברתיות הנוגעות לאוכלוסיות מוחלשות", פרס פרימור לתחקיר טלוויזיה של הרשות השנייה ואות "אומץ". מאז שנת 2015 הייתה גל ראשת מיזם 929 בשיתוף עם הרב בני לאו.

תמיר גבאי

מנהל פיתוח עסקי ושותפויות במכון הדמוקרטי

רקע מקצועי

תמיר עובד במכון הדמוקרטי כמנהל פיתוח עסקי וכיועץ אסטרטגי בהובלת תהליכי שינוי ברשויות מקומיות. בנוסף תמיר היינו חבר הנהלת המכון. בתפקידיו הקודמים כהן תמיר כראש התכנית האקדמית “החממה ליזמות חינוכית חברתית” מנהל תוכניות וחבר הנהלה. בעבר ניהל תכניות ייחודיות לנוער וילדים בסיכון ברשויות מקומיות. את תפקידיו החינוכיים התחיל תמיר בתנועת הצופים. הוא מילא תפקידי ריכוז חינוכי בסניפים (שבטים), ובתפקידו האחרון בתנועה ניהל את אזור הנהגה צפון של התנועה.

קרדיט: אורי אורן

הדס גבאי-לרום

יועצת אסטרטגית לשינוי חברתי

רקע מקצועי

יועצת פרטית לעמותות, פילנתרופיה ומגזר ציבורי. משנת 2010 הדס שמשה כמנכ“לית ארגון נובה, העוסק בקידום ניהול מבוסס נתונים במגזר החברתי והציבורי. נובה מתמחה בבניית אסטרטגיית נתונים לשירותים חברתיים, בהכשרת כח אדם בממשלה ועמותות לעבודה עם נתונים ובקידום תשתיות לאומיות בתחום הדאטה. בעבר שימשה הדס כחברה בשולחן עגול הבין מגזרי המובל על ידי משרד ראש הממשלה, כנציגת מגזר שלישי. לפני נובה עבדה הדס בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור, ולפני כן, פעלה כרכזת חינוכית בפרויקט - ’Clinica de tierra Colorada‘  קליניקה לילדים בקטצלטננגו, אחד מריכוזי האינדיאנים הגדולים בגואטמאלה, אמריקה הלטינית. את שרותה הצבאי סיימה הדס כתצפיתנית בגבול לבנון

קרדיט: מעוז

הנאדי גבן

מנהלת מחלקת גנים, עיריית רהט

רקע מקצועי

משנת 2016 הנאדי היא מנהלת מחלקת הגנים בעיריית רהט. במסגרת תפקידה היא אחראית למאתיים גנים. תחומי האחריות שלה כוללים ניהול של מערך פעילות גני הילדים, רישום ושיבוץ לגני הילדים, קידום המענה הפדגוגי והחברתי במערך, ניהול מערך קייטנות הקיץ וניהול ההון האנושי במערך. קודם לכן הייתה מנהלת גן ורכזת בפסגת רהט בפיתוח המקצועי לגננות.

קרדיט: מעוז

לילך גבע

מנכ"לית מועצה מקומית קצרין

רקע מקצועי

לילך היא מנכ"לית מועצה מקומית קצרין, מנהלת משאבי אנוש ויועצת ראש המועצה למעמד האישה מאז 2014 . קודם לכן הייתה מנחה אזורית בחברה למתנ"סים, מנהלת מתנ"ס קצרין ומנהלת מתנ"ס אזורי בקעת הירדן .

קרדיט: שיר ניומן

גילי גבעתי

סגנית מנהל בית החולים ברזילי

רקע מקצועי

גילי מכהנת כסגנית בית החולים ברזילי. לפני כן, היתה ראש אגף רפואה בחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים במשרד הבריאות .במסגרת התמחותה במנהל רפואי שמשה כעוזרת רפואית בלשכת המשנה למנכ”ל משרד הבריאות, ולאחר מכן כסגנית מנהלת בית החולים הכללי במרכז הרפואי ע”ש שיבא בתל השומר.  לפני כן שימשה כסגנית מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי ע"ש שיבא. במסגרת תפקידה היתה גילי אחראית על פעילות המחלקה האשפוזית, ובכלל זה הממשקים עם שאר יחידות בית החולים והפעילות האמבולטורית. בנוסף, היתה אחראית על פעילות ההוראה למתמחים ולסטודנטים. במקביל שימשה גילי כמנהלת רפואית במכון השינה באסותא. תפקידה כלל אחריות על הפעילות המחקרית מול יזמי המחקר וכן אחריות על פעילות הרופאים – כולל עדכונים קליניים והדרכות לרופאים חדשים. התמחות רפואית:  לגילי מומחית במנהל רפואי. בנוסף, לגילי מומחיות  בנוירולוגיה וברפואת שינה. את התמחותה ביצעה במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר ואת הסטאז' ברפואה ביצעה במרכז הרפואי תל אביב על שם סוראסקי.

קרדיט: מעוז

דפנה גבר

מנהלת חדשנות ולמידה דיגטלית, מנדל

רקע מקצועי

דפנה היא מנכ"לית עמותת תפוח משנת 2006. עמותת תפוח פועלת ליצירת שיוויון דיגיטלי בישראל. העמותה הוקמה בשנת 2000 במטרה להוות גשר בין אומת הסטרט-אפ הצומחת ובין אוכלוסיות הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. העמותה פועלת ליצירת שויון טכנולוגי בישראל באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בסיסיות ומתקדמות בתחומי הטכנולוגיה, התעסוקה ופיתוח כישורי חיים. באמצעות צוות של 250 מדריכים מקצועיים פועלת העמותה בעשרות מוקדים בכל הארץ, מקריית שמונה ועד אילת ומגיעה לכ-80,000 מוטבים בשנה אשר זוכים בהכשרה טכנולוגית משמעותית ואפקטיבית. קהל היעד המרכזי בפעילות העמותה מתמקד בתושבי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל שאינם זוכים לנקודת זינוק שווה להשתלבות בחברה ובכלכלה הישראלית. • כלת פרס ראש הממשלה ליזמות ולחדשנות (2014) • 100 המשפיעים הגדולים של מגזין TheMarker (2012, 2014). • כלת פרס "עולם של הבדל" שהוענק לה על ידי הברית הבינלאומית לנשים TIAW , (2012).

קרדיט: עמרי מירון

יעקב גדנקן

מנהל חדר עסקאות מורחב בנק דיסקונט, חטיבת שווקים פיננסים

רקע מקצועי

יעקב הוא מנהל חדר העסקאות של בנק דיסקונט. תפקיד זה הוא עבורו סגירת מעגל, שכן את הקריירה המקצועית שלו החל בשנת 2001 כסוחר באותו חדר עסקאות ממש. יעקב הוא מומחה בניהול סיכונים פיננסיים, גידור ומסחר במטבעות, ובנגזרי ריבית ומטבע. בעבר ייעץ לתאגידים ולגופים מוסדיים ופיננסיים מגוונים. בשנים האחרונות מילא תפקידים אחדים בבנק, ובהם מנהל יחידת הננ"ה (ניהול נכסים והתחייבויות) ומנהל יחידת ההון של קבוצת דיסקונט. במשך שלוש שנים היה מנהל הכספים והתפעול של חברה שעוסקת במחזור סחר ובייצוא של פסולות מתכת אל-ברזלית.

קרדיט: מעוז

יונה גודמן

סמנכ"ל חינוך ופדגוגיה, רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד

רקע מקצועי

יונה מכהן כסמנכ"ל חינוך ופדגוגיה ברשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר מועצת החמ"ד. מועצת החמ"ד הינו הגוף הסטטוטורי שמנחה את מדיניות החמ”ד בישראל בשאלות עקרוניות. בתפקידו הקודם יונה שימש כמנהל החינוכי של רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא. במשך השנים עסק יונה הן בחינוך פורמלי הן בחינוך לא פורמלי. במשך 12 שנים היה פעיל בעמותה ארצית שמסייעת לקהילות להתמודד עם מצבי אובדן וטראומה, בעיקר על רקע טרור ומלחמות; ריכז פרויקט שיקום ארצי לבני הנוער שפונו מגוש קטיף; היה מזכ”ל תנועת הנוער “בני עקיבא" ועוד. יונה מילא מגוון תפקידי ניהול והוראה במכללה האקדמית אורות ישראל, כולל הקמה וניהול של המכון לפיתוח מנהיגות חינוכית והכשרת מחנכים.

קרדיט: מעוז

יואל גוטליב

מנכ"ל, היכל שלמה

רקע מקצועי

יואל הוא סמנכ"ל פרויקטים בחברה לפיתוח מזרח ירושלים (פמ"י). עובד בחברה משנת 2014 יו"ר ועדת מכרזים אחראי על תחום הפרויקטים משלבי התכנון הראשוניים ועד גמר הביצוע.

קרדיט: אורי אורן

הושע גוטליב

יועץ לנשיאת בית המשפט העליון

רקע מקצועי

הושע משמש כיועץ לנשיאת בית המשפט העליון. קודם לכן עבד הושע במערכת הביטחון. בשנים 2013 -2015 שימש הושע כראש המטה ויועץ בכיר לשרת המשפטים והממונה על המו"מ, הגברת ציפי לבני. בין השנים 2013-2010 שימש כמרכז הוועדה הציבורית לבדיקת האירוע הימי במשרד ראש הממשלה, שעסקה במשט הטורקי ולאחר מכן בהתאמת מנגנוני החקירה בישראל לדין הבינלאומי. הושע היה יועצם של שרי המשפטים פרופסור דניאל פרידמן ופרופסור יעקב נאמן והיה מרכז ועדת השרים לענייני חקיקה ונציג משרד המשפטים בהנהלת הקואליציה. שימש כעוזר לפרקליט המדינה במחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה. התמחה אצל היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. שירת כלוחם בחטיבת גולני.

קרדיט: מעוז

שי גויטע

מנהל מטה, אגף טכנולוגיות דיגיטל וחדשנות, חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, משרד הבריאות

רקע מקצועי

משנת 2010 שי עובד במשרד החינוך במינהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע, ומשנת 2015 הוא מכהן כסגן מנהל המינהל. שי אחראי להיבטי תקצוב, רכש, כוח אדם, מכרזים ומינהל בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. נוסף לכך הוא יו"ר בוועדת המכרזים המשרדית , בפורום ממוני התכנון של המשרד ובצוות מובילי שינוי ברכש החברתי. את דרכו המקצועית בממשלה התחיל שי במשרד הקליטה, באגף א' לקליטת עולי אתיופיה.

קרדיט: אסם

אופירה גולדווסר

מנהלת פיתוח ארגוני, כלמוביל

רקע מקצועי

אופירה היא מנהלת פיתוח ארגוני בחברת כלמוביל עם רקע וניסיון במגוון תפקידים במגזר העיסקי. במסגרת תפקידה אופירה מובילה תהליכי שינוי משמעותיים ועוסקת בקידום תרבות ארגונית מכילה, מסלולי פיתוח קריירה וחוויית עובדים.ות מיטבית. בנוסף אופירה מוסכמכת כמאמנת אישית ומלווה במתודולוגיית "המח בשלם".

קרדיט: מעוז

יאיר גולדמן

מנהל אגף תפעול עיריית לוד

רקע מקצועי

יאיר מנהל את אגף התפעול בעיריית לוד משנת 2016 . במסגרת תפקידו הוא אחראי לתחומים הקשורים לחזות פני העיר, ניהול תשתיות ופרויקטים, רישוי עסקים ומענה לתושבים, והוביל שינויים בתהליכי העבודה בתחומים אלה. יאיר עובד בעיריית לוד החל משנת 2013 . לפני כן עסק בתחום ביטחון וניהול אזור בעיר ברשויות לוד וקריית אונו, וניהל שתי עמותות שעסקו בחברה ובחינוך.

קרדיט: מעוז

אילון גולדשטיין

מנהל אגף סטודנטים ואוכלוסיות, מה"ט, משרד העבודה

רקע מקצועי

אילון הוא סגן ראש מינהלת ההכשרות המקצועיות באוצר. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הפרויקטים של המינהלת, הממוקדים ביצירת הכשרות בדגש על פריון גבוה. לפני כן, אילון עסק כ6 שנים בשוק העבודה ובהון אנושי במגוון היבטים - בהיבט הרגולציה של שוק העבודה ופיתוח ההון האנושי כאשר שימש ראש המטה של הממונה על התעסוקה במשרד הכלכלה, בהיבט של אסטרטגיית ההון האנושי של שירות המדינה והתאמות לעולם העבודה העתידי בנציבות שירות המדינה, וכעת בפיתוח הכשרות מקצועיות לאור משבר התעסוקה בתקופת הקורונה ולאחריה.

קרדיט: מעוז

חני גולדשטיין

גזברית עירית פתח תקווה

רקע מקצועי

חני היא גזברית עיריית פתח תקוה. מתוקף תפקידה היא יועצת לראש העירייה ולהנהלת העירייה בגיבוש המדיניות הכספית של הרשות, כולל מדיניות מיסים וגיוס כספים ממקורות שונים: ממשלה, בנקים וגורמים מוסדיים שהרשות קשורה עימם. חני ממונה על גיבוש הצעת תקציב רגיל ופיתוח, ניהול משאבים ואיזון תקציבי. היא אחראית לתשלום שכר העובדים, חוזי הרשות, תקציבי הפיתוח, קידום הסכמי הגג, התחדשות עירונית ופיתוח חשיבה יזמית כלכלית. לפני שמונתה לגזברית שימשה כעשר שנים כמנהלת אגף החשבות והתקציבים ברשות. עד שהחלה לעבוד בעירייה הייתה רואת חשבון במשרדים הגדולים בארץ. במהלך השנים שבהן היא גזברית העירייה זכה המִנהל הכספי שבראשותה בתעודות הצטיינות שונות, ובהן על תהליך אישור בטאבו, חיתום דיגיטלי, בקרת שכר, פרויקט crm ועוד.

קרדיט: מעוז

עומר גולדשמידט

מייסד ומנכ״ל, Evermile

רקע מקצועי

עומר הוא סגן נשיא לאסטרטגיה ופיתוח עסקי באופטיבס. במסגרת תפקידו, עומר מוביל את הפעילות העסקית הגלובלית של החברה ומסייע לארגונים ממשלתיים, עירוניים ופרטיים לשפר את איכות, נגישות ויעילות התחבורה הציבורית אותה הם מפעילים. החברה פועלת בלמעלה מ-500 ערים, לרבות: לונדון, לוס-אנג'לס, סינגפור וסאו-פאולו. מאז הקמתה, החברה גייסה 160 מיליון דולר מקרנות הון סיכון מובילות לרבות Bessemer, Insight ו– Pitango והיא מעסיקה כ-300 עובדים ברחבי העולם. לפני שהצטרף לאופטיבס, מילא עומר תפקידים בכירים שונים בחברות הייטק מובילות, כולל בחברות Windward ו- CMS Medical.

ישראל גולדשמידט

בעלים ומנכ"ל, פיילויאל

רקע מקצועי

יזם, איש עסקים ומחלק את זמנו בין עסקים, פילנטרופיה ופעילות ציבורית שקטה.

קרדיט: מעוז

ישראל גולומב

מנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל

רקע מקצועי

ישראל מכהן כמנכ"ל רשת הגנים של אגודת ישראל משנת 2015. במסגרת תפקידו, ישראל מנהל כ 350- גני ילדים שבבעלות הרשת, בפריסה ארצית ב 32- רשויות מקומיות. משנת 2005 ישראל מחזיק בתפקיד רכז פורום הרשויות המקומיות במרכז השלטון המקומי ומקדם פרויקטים בתחום החינוך והתרבות. בתפקידו הקודם, ניהל ישראל את לשכתו של סגן יו"ר הכנסת ח"כ אורי מקלב, ובמסגרת זאת הוביל שורה של תיקונים בחוקים צרכניים, המתמקדים בהגנה ובסיוע לכל אזרח.

קרדיט: טל שחר

אסנת גולן

chief sustainability officer & vp corporate brand Strauss Group

רקע מקצועי

אסנת סמנכ"לית תקשורת ,מותג וקיימות קבוצת שטראוס, ואחראית לבניית האמון מול כלל מחזיקי העניין של הקבוצה בארץ ובחו"ל. במסגרת תפקידה היא ממונה על ניהול מערכות יחסים 360 עם בעלי העניין ועם המושפעים מפעילות החברה. במהלך שמונה השנים האחרונות הובילה, בין היתר, את הטרנספורמציה הדיגיטלית בקבוצה באופן שיבטיח שתעשייה מסורתית תתאים את עצמה לשינויים שמביאה ההתפתחות הדיגיטלית המואצת.

קרדיט: מעוז

ברנית גולן-יוסובש

יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים

רקע מקצועי

ברנית היא יו״ר הסתדרות המורים סניף ירושלים. לפני כן כיהנה כמפקחת על הפיתוח המקצועי במחוזות מנח"י וירושלים. במסגרת תפקידה היא הובילה את הלמידה המקצועית של עובדי ההוראה, יזמה ופיתחה מודלים עדכניים לפיתוח מקצועי של סגלי הוראה במרכזי הפסג"ה, היתה שותפה ביישומם וביצעה פעולות הערכה על מידת האפקטיביות שלהם בפועל. קודם לכן ניהלה ברנית מרכז פסג"ה ירושלים והובילה שינוי כולל למיצוב ולמיתוג המרכז כגוף יעץ פדגוגי בעיר ירושלים. השינוי העיקרי היה הידוק הקשר בין מרכז הפסג"ה לבין בתי הספר בעיר, המנהלים והצוותים החינוכיים. קודם לניהול הובילה ברנית במחוזות את החינוך החברתי-ערכי והטמיעה את תוכנית "מפתח הלב" בכמאתיים בתי ספר. עוד כיהנה כרפרנטית להטמעת רפורמת "אופק חדש". ברנית שותפה בוועדות מרכזיות במערכת בנושאים רבים: הגדרת תפקיד המפקח במערכת, בניית תוכנית אסטרטגית ארצית של הפיתוח המקצועי, הצמחת דרג הביניים במערכת, הטמעת תוכנית החומש במזרח ירושלים, ורפרנטית במכון אבני ראשה.

קרדיט: מעוז

נועה רימון גופרשטיין

סמנכ"לית שירות עיריית בת ים

רקע מקצועי

נועה משמשת כסמנכ"לית שירות בעיריית בת ים. במסגרת תפקידה אחראית על אגפי מערכות מידע ומחשוב, מוקד עירוני ופניות הציבור. כמו כן מובילה פרויקטים חוצי ארגון לשיפור השירות לתושב. בתפקידה הקודם הקימה וניהלה את אגף השירות והמוקד העירוני בעיריית חולון. בעלת ניסיון של כעשור בעבודה וניהול מוקדים טלפוניים במגזר הפרטי, ביניהם חברת "Call יכול" המעסיקה אנשים עם מוגבלות.

קרדיט: מעוז

יגאל גורביץ

סמנכ"ל בכיר, SFI - Social Finance Israel

רקע מקצועי

יגאל הינו סמנכ"ל חברת השקעות האימפקט SFI, המתמחה בפיתוח וביצוע פרויקטים מבוססי מדידה, Data ותוצאות בשפה החברתי- כלכלי. יגאל בעל 15 שנות ניסיון במגוון רחב של תפקידי מפתח בשירות הציבורי, עם ממשק גבוה למגזר העסקי, החברתי והפיננסי והתמחות בייזום, פיתוח וניהול פרויקטים אסטרטגיים מורכבים ומרובי שחקנים ובהובלת ארגונים גדולים לצמיחה ומצוינות. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל בכיר של רשות ההשקעות במשרד הכלכלה וניהל את מסלולי התעסוקה שמתמרצים עסקים לייצר מקומות עבודה איכותיים במשק. לפני כן עמד בראש אגף שיתוף פעולה תעשייתי/ Invest In Israel ושימש כראש מטה מנכ"ל המשרד. את דרכו המקצועית החל במשרד הביטחון- באגף התקציבים/ היועץ הכלכלי לרמטכ"ל ואצל היועץ המשפטי למערכת הביטחון.  זוכה אות ההוקרה הממשלתי ליחידות מצטיינות בהתייעלות וצמצום הבירוקרטיה, ברשימת 40 הצעירים המבטיחים לשנת 2020.

קרדיט: מעוז

דסי גורדון

מנכ"לית מינהל קהילתי בירושלים, החברה למתנ"סים

רקע מקצועי

דסי גורדון היא מנכ”לית המנהל הקהילתי בשכונת נווה יעקב, המונה יותר מ 26- אלף תושבים. המנהל מוביל תהליכים קהילתיים משמעותיים, פרויקטים ייחודים לצד שירותים הכרחיים, ובהם: בנק הזמן, מרכזי למידה, תכניות העצמה, שיתופי ציבור, מועדוני קשישים ונוער, מרכז גיל הרך, פעילות תרבות, חיזוק העסקים השכונתיים, הפעלת מעונות, בריכה וחדרי כושר. במסגרת עבודתה כסמנכ”לית עמותת ניצה קידמה העמותה את המודעות לנושא דיכאון לפני ואחרי לידה, הכשירה צוותי מפתח והעניקה טיפולים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים למאות נשים. במקביל לתהליכים התוכניים הובילה דסי במקומות העבודה הליכים פיננסים מרחיקי לכת. צמצום גירעון, עליה בהכנסות עצמיות, שיפור בתזרים המזומנים, ובנית תהליכי הבראה.

טלי גורן

סמנכ"ל רגולציה ותקשורת, שידורי קשת

רקע מקצועי

טלי היא סמנכ"לית התקשורת והרגולציה בחברת קשת. קודם לכן הייתה הדוברת ומנהלת יחסי הציבור של החברה. היא חברת הנהלה בכירה בקשת וחברת דירקטוריון בערוץ 24 , ואחראית לניהול ולאחריות תאגידית בתחומי הרגולציה, לניהול אסטרטגיה רגולטורית ותקשורתית, לטיפול במשברים ולהשפעה על שינוי חקיקה בתחומי התקשורת. במסגרת ניהול האחריות התאגידית טלי שותפה ליוזמה ולכתיבה של הקוד האתי. היא מלווה ברמה האסטרטגית את "רואים רחוק", פרויקט חברתי שהחל בקשת לפני יותר מעשור ופועל לחיבור בין בני נוער בכל הארץ לבין יצירה קולנועית וטלוויזיונית. בעבר הייתה שותפה בהקמת ערוץ הצחוק "ביפ", שותפה בכתיבת מכרז ערוץ המוזיקה, ומנהלת מחלקת יחסי הציבור בהד ארצי.

קרדיט: אור אלכסנדר

ורד גושן

מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני, עיריית באר שבע

רקע מקצועי

ורד משמשת כמנהלת האגף לתכנון אסטרטגי וממונה על צוות החדשנות העירוני בעיריית באר שבע. בתפקידה הקודם הובילה ורד את הצוות לחדשנות עירונית, במסגרת שותפות עם קרן בלומברג בעיר באר שבע. בתוקף תפקידה ורד הייתה אחראית להובלת תהליכי מחקר, פיתוח ויישום של אתגרים בקנה מידה משמעותי, בעידן של מציאות משתנה. קודם לכן כיהנה חמש שנים כסמנכ"לית הרשות לפיתוח הנגב, וניהלה פעילות תקציבית של יותר מ-100 מיליון שקלים. היא הייתה שותפה לגיבוש וליישום של החלטת ממשלה משמעותית לנגב (546), והובילה פרויקטים שונים בתחום הפיתוח הכלכלי האזורי. בעבר הייתה מנהלת פרויקטים בכירה במכון PORI למחקרי שוק ודעת קהל, וניהלה תהליכי חקר שוק השוואתיים עבור חברות גלובליות רבות.

קרדיט: מעוז

עולא אבו גזאלה

גזברית מועצה מקומית ג'ת

רקע מקצועי

עולא היא הגזברית של המועצה המקומית ג'ת. במסגרת תפקידה זה היא ממונה על הניהול הכספי של הרשות – ניהול ההכנסות וההוצאות, הכנת התקציב הרגיל והבלתי רגיל, וכן על מחלקת הגבייה. קודם לכן עבדה כעשר שנים במשרד רואה החשבון אעלימי לואי בתחום הכספי של רשויות מקומיות, הכנת תקציבים, תוכניות הבראה ודוחות כספיים לרשויות

קרדיט: מעוז

טל בן גיגי

סמנכ"ל תפעול בנירלט

רקע מקצועי

טל הוא סמנכ"ל תפעול בנירלט. בתפקידו הקודם היה סמנכ"ל תפעול בקבוצת "ברנד תעשיות", הנמנית עם הקבוצות המובילות בישראל בייצור, בהרכבה ובהקמת פרויקטים לאומיים-ובין לאומיים בענף המתכת. במסגרת תפקידו טל ניהל את הפעילות ברצפת הייצור בירוחם, ובמטה הקבוצה הוא היה אחראי להנעה ולהטמעה של תהליכים חוצי-ארגון בפן התפעולי ולשרשרת האספקה בין החברות בקבוצה. קודם לכן היה טל מנהל פרויקטים בכיר ומנהל אזור בחברת MW GROUP ISRAEL . במסגרת זו הקים פרויקטים לבינוי בבסיסי צה"ל בדרום הארץ ואת תחנת הכוח הפרטית ASE באשדוד.

עדי גיגי

יזמית

רקע מקצועי

עדי היא יזמית מגיל צעיר, שהחלה את שירותה הצבאי בממר״מ אך בהמשך התנדבה לקורס חובלים והיתה לקצינת האלקטרוניקה הראשונה בהיסטוריה של חיל הים. לאחר שיחרורה (רס״ן במיל׳), הצטרפה לאגף לתכנון מדיניות במשרד ראש הממשלה ואף הייתה חלק מהצוות שהוביל את המשא ומתן לצירוף ישראל למדינות OECD. עדי הינה חברה בצוות המייסד של אסדת תמר, שהובילה למעבר משק החשמל לאנרגיה נקייה יותר (מפחם לגז טיבעי) ותרמה לעצמאות האנרגטית של ישראל. ב- 2013 התקבלה לפורום הצעירים שיסד הנשיא המנוח שמעון פרס, וב- 2016, הוענקה לה מלגת אייזנהאור על מנהיגות יוצאת דופן ע״י מזכיר המדינה האמריקאי לשעבר, הגנרל קולין פאוול. עדי בעלת תואר ראשון במשפטים, ותואר שני מביה״ס למנהל עסקים של אוניברסיטת סטאנפורד בארה״ב. בזמן הלימודים בסטאנפורד הקימה סטארטאפ המתמחה בשמירת מידע במערכות מבוססות בינה מלאכותית במקרים של השבתה לא צפויה (Predictive Maintenance). עדי הינה המנכ״לית המייסדת של טסלה בישראל ונחשבת למי שהובילה את אחת מחדירות השוק המוצלחות ביותר במדינה וסללה את המעבר לשימוש ברכבים חשמליים בישראל. טרם המינוי בישראל ב- 2019, עדי עבדה שנתיים וחצי בצוותי ההנדסה של טסלה בארה״ב והובילה את פיתוחו של מוצר שמותקן היום בכל מודל של טסלה בעולם.

ענבר הרוש גיטי

מנכ"לית, תנועת תיקון

רקע מקצועי

ענבר היא מנכ"לית תיקון מנהלת פרוייקטים במשרד הביטחון. לפני כן היתה מנכ"לית עמותת "אחריי!". במסגרת תפקידה היתה אחראית על ניהול העמותה וקבלת החלטות ברמה האסטרטגית וברמה השוטפת, גיוס משאבים ורתימת תורמים ושותפים, וכן ייצוג העמותה לגורמים חיצוניים בארץ ובעולם. בתפקידה הקודם שימשה כסמנכ"ל הכספים של העמותה ואת דרכה בעמותה החלה כרכזת קומונה. קודם לכן שימשה ענבר כמנהלת כספים וכוח אדם בעמותת "נוער מוביל שינוי" ולפני כן כמנכ"ל אגודת הסטודנטים למדעי הטבע באוניברסיטה העברית. בנוסף, עסקה בהנחיית וריכוז קבוצות חיילים ובני נוער בארגון 'גשר'. פעילותה ההתנדבותית כוללת השתתפות בפרויקט "מנהיגות חינוכית" – חניכה של בני נוער מתקשים בנושאים לימודיים, וכן לימוד עברית ועבודה עם אוכלוסייה אתיופית במסגרת עמותת "המעין הדמוקרטי".

קרדיט: אורי אורן

נחמי גייניס

מנכ"לית עמותת איילים

רקע מקצועי

משנת 2012 משמשת נחמי כמנכ"לית עמותת איילים. בין השנים כיהנה כמנהלת תפעול ולקוחות בחברת "טוטם הדמיה ואנימציה" וניהלה את הפעילות העסקית בשנים 2004-2010 ביצעה נחמי מספר תפקידים במכון ""אדם מילא". בתפקידה האחרון ניהלה את סניף ירושלים ושימשה כחברת הנהלה. שנה לפני כן עסקה נחמי בניהול  מרכז העשרה לילדים של עמותת  "צ.ב.ע - צעירים בונים עתיד" ובמקביל שימשה כמדריכה חברתית במרכז חירום לילדים בבאר שבע.

קרדיט: שיר נוימן

אפרת גיל

סגנית מנהל בית החולים העמק

רקע מקצועי

אפרת משמשת כסגנית מנהל בית החולים העמק. עד לאחרונה שימשה כגריאטרית מרחבית במחוז חיפה וגליל מערבי של שרותי בריאות כללית ובבית חולים כרמל מאז 2017. לפני כן היתה מנהלת יחידה גריאטרית בבית החולים בני ציון, אותה הקימה, במקביל לתפקידה כרופאה בכירה במחלקה פנימית. מ-2019 משמשת כראש החוג לגריאטריה בפקולטה לרפואה בטכניון. מ-2021 חברת ועד האיגוד הישראלי לרפואה גריאטרית ומשמשת כיו"ר הועדה האקדמית של האיגוד.

אורי גיל

מנכ"ל, ג'וינט - אלכא

רקע מקצועי

אורי הוא מנכ"ל ג'וינט - אלכא, ארגון הפועל לחיזוק היעילות והמועילות של המערכות הציבוריות, כחלק מג'וינט ישראל. לפני כניסתו לתפקיד בשנת 21, שימש כמשנה למנכ"ל אלכא ומנהל תחום שיתופיות. בתפקידו הוביל מיזמים משותפים עם הממשל לקידום אתגרי מערכת של המגזר הציבורי, בדגש על חיזוק תשתיות עבודה משותפת עם החברה האזרחית. בנוסף הוביל מספר מיזמים לתכניות עתודה (בשדה הפיננסי ציבורי, שדה השירותים החברתיים, ועוד). קודם לכן שימש אורי כיועץ אסטרטגי בקבוצת BDO למגוון חברות, ממשלתיות ופרטיות, בנושאים מגוונים. את שירותו הצבאי סיים אורי כטייס קרב בחיל האוויר והוא עדיין משרת כמדריך טיסה במילואים.

קרדיט: אורי אורן

אמיר גינוסר

ממונה תחום ייצוא וקידום מכירות במרכז לסחר חוץ במשרד החקלאות

רקע מקצועי

אמיר הוא ממונה תחום ייצוא וקידום מכירות במרכז לסחר חוץ במשרד החקלאות. בעבר ניהל את החממה הקהילתית בטירת הכרמל והיה יזם במגזר הרביעי (עסקי-חברתי), בחברה לאנרגיה מתחדשת המפתחת עסקים חברתיים וממנפת משאבים מקומיים. קודם לכן היה מנהל מוצר בחברת היי-טק. אמיר פעיל בעמותת שלום ישראלית-פלסטינאית (הכוללת פעילים פלסטינאים וישראלים) הקוראת למנהיגים בשני הצדדים להפסיק פעילויות חד צדדית, האשמות הדדיות, ולחזור לשולחן המשא ומתן עד לפתרון הסכסוך. אמיר הוא סא“ל במילואים ביחידה מובחרת.

קרדיט: אורי אורן

איתן גינזבורג

מזכ"ל, מפלגת כחול לבן

רקע מקצועי

איתן מכהן מאז שנת 2019 כחבר כנסת מטעם סיעת "כחול לבן". לפני כן כיהן במשך למעלה מ-15 שנים במועצת העיר רעננה. בתקופת כהונתו שימש בתפקידים שונים בעירייה, מחבר מועצה, סגן וממלא-מקום ראש העיר ועד תפקיד ראש העירייה. במשך עשור עמד בראשות הוועדה לתכנון ובנייה ברעננה וכן שימש כיו"ר דירקטוריון תאגיד המים והביוב "מי רעננה".

קרדיט: ריקי רחמן

נגה גל

מנהלת ביהס לפיזיותרפיה אסף הרופא

רקע מקצועי

נגה היא מנהלת ביה"ס לפיזיותרפיה, אחראית על שיוויון מגדרי, ראש פורום קידום בריאות, אסף הרופא.

נחמן גלבך

מנהל המחלקה המוניציפלית- אגודת ישראל, חבר מועצת העיר צפת

רקע מקצועי

חבר מועצת העיר צפת, ממונה המחלקה המוניציפלית באגודת ישראל, מייסד מוסדות לחינוך מיוחד ללמוד וללמד בצפת

קרדיט: מעוז

מיכל שרייבר גלבנדורף

אדריכלית עיר ומנהלת אגף תכנון, כפר סבא

רקע מקצועי

מיכל היא אדריכלית העיר ומנהלת אגף תכנון במנהל הנדסה עיריית כפר סבא. במסגרת תפקידה היא ממונה על החזון והמדיניות התכנונית ארוכת הטווח של העיר לצד מימוש תכנון בטווח הקצר תוך שמירה על הקוד הגנטי העירוני. מסגרת העבודה כוללת בניית מסמכי מדיניות קידום תכנית מתאר הכוללנית , תכניות מועדפות לדיור, תכניות להתחדשות עירונית ותכניות מפורטות נקודתיות , העוסקות מרמת העיר וגבולותיה ועד רמת הבניין. לצד התכנון הסטטוטורי אמונה על תכניות הבינוי העוסקות בתכנון בר קיימא לצד עיצוב אדריכלי תוך דגש על פיתוח המרחב הציבורי. במסגרת תפקידה שותפה פעילה בבנית תהליך לשיתוף תושבים

קרדיט: מעוז

מיכל גלברט

KPMG Ireland, Strategy, manager

רקע מקצועי

מיכל מנכ"לית את החל"צ Future Mobiltiy IL מאוגוסט 2018. בתוקף תפקידה היא מחברת בין המגזר העסקי, הממשלתי והאזרחי על מנת להוביל אג'נדה לצמצם את הגודש בכבישי ישראל לטובת איכות חיים טובה יותר. קודם לכן עבדה באגף התקציבים במשרד האוצר בתחום המחקר והפיתוח וההשכלה הגבוהה בישראל והובילה תקצוב של פרויקטים שונים ועתירי תקציב בתחומים הללו. מיכל עבדה בחברת "אמדוקס" כאנליסטית בכירה ולפני כן בחברת הייעוץ הלכלכי BDO זיו האפט.

הילה גלוזמן-כהן

סגנית בכירה למנהלת רשות החברות הממשלתיות

רקע מקצועי

הילה מכהנת כסגנית בכירה ברשות החברות הממשלתיות ומנהלת חטיבת האנרגיה, חשמל, מים, נמלים וחינוך. לפני כן הילה ניהלה את מחלקת השקעות ושוק ההון ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון והייתה אחראית על פיקוח ורגולציה של כ-2.5 טריליון שקלים המנוהלים על ידי גופים פנסיונים וחברות ביטוח. במסגרת עבודתה הילה יזמה והובילה רפורמות משמעותיות בשוק ההון הישראלי. קודם לכן, הילה ניהלה את מחלקת חינוך פיננסי במשרד האוצר ופעלה לשיפור האוריינות הפיננסית בקרב הציבור בישראל.

קרדיט: שיר נוימן

אלון גלזברג

חיל הרפואה, צה"ל

רקע מקצועי

משנת 2017 משמש אֵלון כמפקד המרכז לשירותי הרפואה של צה"ל, וראש מחלקת שירותי הבריאות בחיל הרפואה. בין השנים 2017-2014 שימש כמפקד הרפואה של פיקוד הצפון, וקודם לכן ראש ענף הרפואה המבצעית במקרפ"ר. אֵלון סייע לגבש את התוכנית האסטרטגית של חיל הרפואה למניעת מוות בר מניעה, שנודעה בשם "שומר אחי". אֵלון הוא רופא מוטס ביחידה 669 ונטל חלק בכמה משימות הומניטריות ברחבי העולם. בין השנים 2017-2013 השתתף והוביל את משימת הסיוע הרפואי לפליטים הסורים שהגיעו לישראל וביקשו עזרה. אֵלון הוא חבר הועדה המארגנת בארגון הבין-לאומי THOR, הנציב בחזית העשייה העולמית בתחום ההחייאה המתקדמת. לאחרונה סוכם אֵלון להיות קצין הרפואה הראשי הבא וצפוי להיכנס לתפקידו בעוד מספר חודשים. אֵלון הוא מומחה בכירורגיה כללית ובעל מינוי פרופסור (כירורגיה) באוניברסיטת בר-אילן - הפקולטה למדעי הבריאות בצפת, וכן מינוי פרופסור עמית (כירורגיה) באוניברסיטת USUHS בבת'סדה, מרילנד, ארצות הברית.

קרדיט: מעוז

תומר גלעד

גזבר, מועצה אזורית מטה אשר

רקע מקצועי

התמחתי ועבדתי כרו"ח במשרד גדול (BIG 4) ולאחר מכן עבדתי כחשב בחברת סולל בונה ניגריה בתנאי רילוקיישן עם המשפחה. עם שובי לארץ עבדתי בחברת בזן כרו"ח במחלקה הכלכלית ועסקתי בנושאי המימון של החברה ובתחזיות לשוק ההון לצרכי גיוסים, דיבידנדים ודירוגי אשראי. בארבעת השנים האחרונות אני משמש כגזבר המועצה האזורית מטה אשר ומנהל אגף הכספים. במסגרת תפקידי אני אחראי על ההתנהלות הכספית של הארגון, לרבות אישור תקציב שנתי, פיתוח כלכלי, ניהול צוות עובדים ומנהלים של כ- 40 עובדים.

קרדיט: עמרי מירון

אוסאמה גנאיים

ממונה על חברה ונוער עיריית ירושלים

רקע מקצועי

אוסאמה ממונה ומנהל מחלקה בכיר בעיריית ירושלים בתחומי חברה ונוער למזרח ירושלים החל מ2015. במסגרת תפקידו אחראי על פעילות קהילתית וחברתית לכל הגילאים במינהלים קהילתיים, בדגש על הקמת מרכזי נוער בכל שכונות מזרח העיר ירושלים , והקמת תנועת נוער עירונית. מנהל פעילות תקציבית של יותר מ 20 מיליון שקלים. הוביל פרוייקטים שונים בתחום פיתוח חברתי קהילתי, והקמת תנועת נוער עירונית הראשונה במזרח העיר.

הילה גנור-שינדל

רקע מקצועי

הילה הקימה במעוז את מרכז הידע והאסטרטגיה בשנת 2017 ומאז, יחד עם צוות שבנתה היא מפתחת ומובילה אותו. לפני שהילה הגיעה למעוז היא רכשה ניסיון רב מגזרי עשיר ומגוון. בין היתר הילה יעצה לעמותות ופילנתרופים בנושאי אסטרטגיה ותכנון וניהלה את קרן משפחת יעקובסון (כיום ONE8) בישראל. במגזר הפרטי היא שימשה כיועצת לחברות פורצ’ן 500 ב ,Compete (בוסטון), חברה לניתוח התנהגות צרכנים באינטרנט, ועבדה כחוקרת בבית הספר למנהל עסקים בהרווארד בתחום של שיווק ומחקר שוק. קודם לכן, הילה שירתה כשמונה שנים בצה”ל ובממשלה כקצינת מודיעין. הילה בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי הרצליה ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA Cum Laude) מאוניברסיטת בוסטון. הילה גרה בבני דרור עם בן זוגה יאיר ושלושת ילדיהם: יהונתן, אור ויהלי.

קרדיט: מעוז

זיאד אבו גנים

גזבר, מועצה מקומית לקיה

רקע מקצועי

זיאד מכהן בתפקיד גזבר המועצה המקומית לקיה שבדרום מאז סוף שנת 2000. במסגרת תפקידו הוא אחראי לניהול ענייניה הכספיים של המועצה, לרבות אחריות ליחידת תקציבים, רכש, גבייה, חשבות, שכר והנהלת חשבונות. נוסף לכך הוא משמש כיועץ כלכלי לראש הרשות ולמועצת הרשות. בתפקידו הקודם עבד זיאד בבנק טפחות כיועץ לענייני משכנתאות, ולפני כן לימד מתמטיקה במשך כשלוש שנים.

קרדיט: לאה מנדל

ישראל גנץ

ראש מועצה אזורית מטה בנימין

רקע מקצועי

מזה שנתיים וחצי מכהן כראש המועצה האזורית בנימין, המועצה האזורית הגדולה בישראל, המנהלת מחזור של כמליארד ש"ח ומעסיקה למעלה מ-2000 עובדים. במסגרת תפקידו מוביל סדר חדש לפתרון אתגר השלטון הדו-רובדי. על גבי ההתמודדות המוניציפאלית, פועל בחזית הפוליטית-מדינית בישראל ובארה"ב כדי לחזק ולבסס את ההתיישבות ביהודה ושומרון. מאז 2007 מכהן כחבר מליאת המועצה. משנת 2013 ועד להיבחרו לראש מועצה כיהן כסגן ראש הרשות האחראי על תחום הפיתוח הפיזי ועמד בקשר עם משרדי ממשלה ויזמים.

קרדיט: מעוז

אתי גפן

יעוץ למערכות רווחה

רקע מקצועי

אתי בעלת תואר שלישי PhD בתחום העבודה הסוציאלית ובריאות הציבור, חוקרת באקדמיה, חברה בועדת המחקר של קרן שלם ויועצת למערכות ולארגונים העוסקים ברווחה. עד לאחרונה כיהנה כמנהלת אגף קהילה ורווחה במועצה האזורית עמק יזרעאל הייתה ממונה על ארבעים עובדים סוציאליים, ופעלה לעיצוב ולקידום המדיניות החברתית-קהילתית של הרשות, ולחיזוק חוסנן של אוכלוסיות מוחלשות. בד בבד היא כהנה כחברת דירקטוריון קרן שלם, כנציגת המועצות האזוריות בארץ. לפני כן ניהלה אתי את המחלקה לשירותים חברתיים במועצה האזורית עמק יזרעאל ובמועצה האזורית מגידו. לפני כן ניהלה את היחידה לעבודה קהילתית בעיריית רמת גן. במסגרת זו פעלה ליישום ולניהול תכניות קהילתיות עירוניות ולהקמת שירותי רווחה עירוניים, בתהליכי שיתוף ציבור.

קרדיט: רומן שבצ'וק

יובל גפן

מנהל מעבדת מגהלאב צפון, מכבי שירותי בריאות

רקע מקצועי

יובל הוא מנהל מעבדת מגהלאב צפון, מכבי שירותי בריאות. במסגרת תפקידו במכבי, ממונה על מעבדה קלינית דיאגנוסטית רב מקצועית שצוותה מנה כ-100 עובדים המבצעים כ- 15 מיליון דגימות בשנה. במסגרת תפקידו הקודם, כמנהל המעבדה למיקרוביולוגיה קלינית במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, היה אחראי לביצוע אבחון מתקדם לפתוגנים מחוללי מחלות מחולים מאושפזים, לפיתוח שיטות אבחון מולקולריות מתקדמות, וכן לתכנון ולבנייה של תכניות עבודה רוחביות בבתי החולים. נוסף לכך יובל מרצה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן ומייצג את תחום המעבדות הכלליות במועצה למעבדות של משרד הבריאות. קודם לכן, בשנים 2012-2008, ניהל יובל את היחידה לאבחון מולקולרי במעבדה למיקרוביולוגיה קלינית ברמב"ם. במסגרת תפקידו היה אחראי לניהול יחידה מקצועית המתמחה באבחון מולקולרי של מיקרואורגניזמים בדגימות קליניות, לפיתוח שיטות עבודה, למחקר ולהכשרת הצוות. במסגרת עשייתו החברתית יובל פועל לקידום המעמד המקצועי של עובדי המעבדות הרפואיות אל מול משרד הבריאות. הוא חבר בוועד הנהלת האיגוד הישראלי למעבדנות רפואית, ושותף בתכניות חינוך והדרכה שמפעיל המרכז הרפואי רמב"ם עבור תלמידי התיכון בחיפה. יובל ייצג בעבר את היישוב לוטם, במליאת המועצה האזורית משגב, ופעל בה לקידום תחום החינוך ולהנגשת שירותים ליישובי הפריפריה במועצה.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עידו גרינבלום

ראש מועצה, מועצה מקומית קרית טבעון - ראש המועצה

רקע מקצועי

גדלתי בירושלים ובקרית טבעון, הייתי לוחם ומפקד ביחידת שלדג. לאחר טיולים והסתובבויות עשיתי תואר באוניברסיטה העברית ונבחרתי כסגן יו"ר אגודת הסטודנטים. לאחר מכן עשיתי תואר שני באוני' תל אביב וניהלתי פרויקט משותף של משרד הבריאות ועיריית ירושלים, והחל מתחילת 2019 אני מכהן כראש מועצת קרית טבעון. אוהב ומאמין בשותפויות, בעשייה ציבורית, במגזר ציבורי חזק ובקשר מהודק עם הציבור (שיתוף, זמינות, ועוד).

קרדיט: מעוז

שמואל גרינברג

מנהל אגף חינוך חרדי בעיריית ירושלים

רקע מקצועי

שמואל הוא מנהל אגף חינוך חרדי בעיריית ירושלים. לפני כן כיהן כסגן ראש העיר בית שמש, הוביל תהליכים מרכזיים וקידם מאוד את נושאי התרבות, החינוך והתחבורה בעיר. נוסף לכך הוא כיהן כיו"ר דירקטוריון המתנסי"ם בעיר, ופעל מול משרדי ממשלה להבאת שלוחות וסניפי משנה לעיר. קודם לכן עבד כיועץ פרלמנטרי של ח"כ משה גפני. בעבר ניהל את מחלקת התרבות למגזר החרדי בעיריית בית שמש, והיה שנים רבות מורה ומחנך. שמואל יצא לשליחות בהוראה בפנמה, עבד כמנהל כללי של מוסדות חינוך והקים תלמוד תורה בבית שמש.

קרדיט: ריקי רחמן

אורלי גרינפלד

משנה לראש אגף רפואה, אסותא מרכזים רפואיים

רקע מקצועי

כיום אורלי היא משנה לראש אגף רפואה באסותא מרכזים רפואיים. בשנים 2011-2021 עבדה בתפקידי ניהול שונים במכבי שירותי בריאות. אורלי החלה את תפקידה הניהולי כמנהלת מרחב בני ברק, מרחב גדול עם אתגרים ניהוליים רבים, לאחר מכן היתה סגנית רופאה מחוזית במחוז מרכז והיתה אחראית על פרישת השירותים וסגל רופאים. בשנים 2017-2020 שימשה כמנהלת הטלמידיסין במכבי בשנים אלו הקימה את המחלקה לטלמדיסין במכבי ופיתחה פרויקטים ברפואה דיגיטלית ורפואה מרחוק. בשנת 2020 גם שימשה כסגנית ראש אגף רפואה במכבי שירותי בריאות. עם תחילת מבצע חיסוני הקורונה ופריצת הגל השלישי של הקורונה- גויסה אורלי למשרד הבריאות לתפקיד מנהלת רפואית במגן ישראל. לאחר מכן חזרה למכבי כרופאה מחוזית במחוז מרכז. אורלי מומחית ברפואת משפחה, עובדת כרופאת משפחה ומנהלת מרפאה עצמאית במכבי שירותי בריאות. את ההתמחות עברה בשירותי בריאות כללית, במרפאת ראש העין והשקמה, את הסבבים בבית החולים עברה במרכז רפואי רבין וגן את הסטאז' סיימה שם.

קרדיט: שיר ניומן

ראמי גריפאת

מנהל יחידת בטיחות הטיפול ניהול סיכונים ופניות הציבור במרכז הרפואי זיו

רקע מקצועי

ראמי מכהן כמנהל יחידת בטיחות הטיפול ניהול סיכונים ופניות הציבור במרכז הרפואי זיו. בתפקידו הקודם שימש כרופא בלשכת הבריאות המחוזית בחיפה. לפני כן, במסגרת התמחותו במנהל רפואי כיהן ראמי כעוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי הלל יפה. קודם לכן שימש כעוזר רפואי לראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, גם כן במסגרת התמחותו. לפני שהחל את ההתמחות שימש כממלא מקומה של רופאת הנפה בלשכת הבריאות בחיפה. במסגרת התפקיד היה אחראי על מגוון תחומים רפואיים ומנהליים וכן על פיתוח הוראת המתמחים. במקביל שימש כיושב-ראש בוועדות הרפואיות לקביעת מוגבלות בניידות מטעם המוסד לביטוח לאומי. קודם לכן היה רופא אחראי לשכה בלשכת הבריאות בחיפה. בנוסף, ובמשך חמש השנים האחרונות, משמש ראמי כמרצה לרפואה והכשרה מתקדמת בסיעוד במרכזים הרפואיים בני-ציון ורמב"ם בחיפה, בטכניון, במכללת עמק יזרעאל ובבית-הספר לרפואה בצפת. כמו-כן מרצה בכנסים ובימי עיון של איגודים מקצועיים וקופות החולים. ראמי בחר להתמקד בתחום החיסונים: הוא מכהן כחבר בוועדה המייעצת למשרד הבריאות בנוגע למחלות זיהומיות ולחיסונים, ובנוסף מייעץ בנושא מתן חיסונים במצבים מיוחדים (מקרים מורכבים ותופעות לוואי) למטפלים המחסנים מטופלים בטיפות חלב ובמרפאות קופות החולים. במסגרת עשייתו החברתית, משמש ראמי כרופא מתנדב ב"כפר נהר הירדן", שם הוא מלווה ומטפל בילדים עם מחלות כרוניות ואנשים עם מוגבלויות. כמו כן משמש כמרצה בתחום קידום הבריאות בבתי-ספר ובמרכזים חברתיים. התמחות רפואית: ראמי מומחה לבריאות הציבור. את התמחותו ביצע בלשכת הבריאות המחוזית בחיפה. את הסטאז' ברפואה ביצע בקריה הרפואית רמב"ם, בחיפה.  

קרדיט: מעוז

יהונתן גריפמן

משקיע בקרן ההון סיכון התאגידית של אינטל

רקע מקצועי

יהונתן הוא מנהל אזור מרכז ומזרח אירופה ב-Uber. במסגרת תפקידו אחראי על הובלת שינוי רגולציה ופתיחת שוק ההסעות לתחרות. קודם לכן שימש כיועץ ומנהל פרויקטים בחברת בוסטון קונסלטינג גרופ. תפקידו כלל ייעוץ עסקי לחברות בתחומי הפיננסים, טכנולוגיה, רכב ומוצרי צריכה. קודם לכן שימש כטייס בחיל האוויר וכיום הוא משרת במילואים כקברניט מבצעי בדרגת רב סרן בטייסת ציפורי המדבר. מעל 20 שנה משמש יוני כחונך ומלווה חוסה עם מוגבלות שכלית במסגרת אקי"ם ומעון ידידיה. בנוסף שימש יוני כנשיא משותף של המועדון הישראלי בוורטון. במסגרת פעילותו זו הוביל משלחות של סטודנטים בחו"ל לביקור בישראל.

קרדיט: מעוז

גליה גרנות

סמנכ"לית קרן משפחת רודרמן בישראל

רקע מקצועי

גליה היא סמנכ"לית קרן משפחת רודמן בישראל. גליה בעלת ניסיון עשיר בהקמה, ניהול וליווי תכניות התערבות חברתיות בעמותות ובפילנתרופיה. היא מתמחה בייזום מודלים ומענים אפקטיביים לקידום אוכלוסיות מודרות באמצעות השכלה ותעסוקה. במהלך שנותיה המקצועיות עבדה גליה בארגוני המגזר השלישי, וצברה ניסיון רב בעשייה פילנתרופית אסטרטגית ומעורבת. גליה התחילה את פעילותה בקרן משפחת רודמן כמנהלת תכניות והיא סמנכ"לית פעילות הקרן בישראל, הכוללת- בין השאר- ניהול מענקי הקרן, פיתוח פרקטיקות הקרן בתחום פילנתרופיה אסטרטגית בישראל, קידום מדיניות וניהול ממשקים עם גופים ממשלתיים וציבוריים, והובלת תהליכי הפיתוח וההקמה של תנועת לינק20. במסגרת תפקידה הקודם, היא שימשה כמנהלת תכניות בתחום מיצוי השכלה גבוהה, בקרן אדמונד דה רוטשילד, שם הקימה את פורום הדקנים והייתה שותפה בהקמת תכניות ומיזמים רבים.

קרדיט: מעוז

ארז גרניט

מנהל אגף מלגות ומענקים, מפעל הפיס

רקע מקצועי

את דרכי המקצועית התחלתי בתע"ש כמנהל היחידה העסקית של היחידה הטכנולוגית במפעל גבעון. משם המשכתי לעולם הייעוץ ומשם הגעתי להייטק. שמשתי כמנהל מחלקת פרויקט והדרכה בחברת הייטק בינלאומית. משנת 2013 אני משמש כמנהל אגף המלגות והמענקים במפעל הפיס.

קרדיט: מעוז

כנרת דהן גרנית

ראש תחום בכיר כלכלה, רשות הגז הטבעי, משרד האנרגיה

רקע מקצועי

כנרת היא ראש תחום בכיר כלכלה, רשות הגז הטבעי, משרד האנרגיה. לפני כן כיהנה בתפקידים שונים בזרוע העבודה בעולמות קביעת המדיניות והובלת שינוי. החל מתכלול תחום היערכות המשק לשוק העבודה המשתנה ועד ניהול מטה הממונה על התעסוקה. במסגרת תפקידה הובילה את יצירת מאגר הנתונים הממשלתי בנושא עבודה והנגשתו לאזרח, במטרה ליצור שוק עבודה יעיל ומשוכלל יותר. כמו כן הובילה את הקמת מועצת הכישורים היישומית, שמטרתה לשפר את רמת הכישורים במשק, והיתה שותפה בהקמת מנהלת המעסיקים המקשרת בין צרכי המעסיקים למענה הממשלתי. כמו כן הובילה את צוות ההערכות למשבר וליוותה כיועצת את מטה הממונה בעת משבר הקורונה ומול אתגר ההכשרות המקצועיות.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

עמית גרנק

מנהל תוכניות ואסטרטגיה בקרן ראסל ברי

רקע מקצועי

עמית משמש כיום כמנהל פיתוח בקרן ראסל ברי.  משנת 2012 כיהן כסמנכ"ל תכנון ואסטרטגיה בעיריית צפת ועוסק בניהול התכנון האסטרטגי בלשכת ראש העיר, בתחום הדיור והצמיחה הדמוגרפית וכן קידום מערך התיירות והפיתוח העסקי בעיר. בין השנים 2008-2012  שימש כראש צוות במכון ראוּת בתל אביב ועסק בקידום מדיניות פיתוח כלכלי באזורי  הפריפריה בישראל. בשנים 2005-2006 שימש עמית כמנהל פרויקטים בחברת" סאנרייז" בכתיבת תכניות עסקיות לחברות היי-טק המבקשות מימון לצורכי מחקר ופיתוח מהמדען הראשי במשרד התמ"ת ומקרנות פדראליות בארה"ב. בשנתיים שלפני כן עבד ככלכלן במט"י (מרכז טיפוח יזמות) רעננה. 

קרדיט: מעוז

שימי גשייד

מנכ"ל רחשי לב וארגון חברים

רקע מקצועי

שימי הוא מנהל כללי מלכ"ר. מאז 2006 שימי מנהל את ארגון "רחשי לב" מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן. המרכז פועל מבית החולים שיבא, תל השומר ומטפל במאות ילדים חולי סרטן מידי שנה ובני משפחותיהם עם דגש לרפואה חדשנית ומתקדמת בארץ ובעולם. לצד פעילות זו שימי מנהל את ארגון חברים שאמון על גיוס, השמה ותפעול מערך השירות האזרחי לצעירי המגזר החרדי עבור מדינת ישראל ובמסגרתו גייס מעל 7,000 חרדים למגוון מסלולי שירות והקים מערך קורסים ללימודים מתוך מטרה לאפשר השתלבותם בחברה הישראלית תוך רצון וראייה לשילוב בין מגזרי.

קרדיט: אורי אורן

יוספה דאר

מנכ"לית הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות

רקע מקצועי

משנת 2010 מנהלת יוספה את "הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות" העוסקת בטיפוח יצירתיות וחדשנות בחינוך. במסגרת תפקידה אחראית יוספה על מהלכי השפעה על השיח החינוכי בישראל,  על יצירת שותפויות עם קרנות, משרדי ממשלה וארגונים שונים ועל פיתוח וליווי פדגוגי של הקרן. בין השנים 1999-2010 שימשה יוספה במגוון תפקידים בעמותת "שלומית" המפעילה מתנדבים בשירות לאומי ובתפקידה האחרון הייתה מנהלת ענף שירות לאומי תורני.

קרדיט: מעוז

פדוה דבור

מנכ"ל המועצה המקומית בית-ג'ן

רקע מקצועי

פדוה היא מנכ"לית המועצה המקומית בית-ג'ן. פדוה החלה את עבודתה במועצה בשנת 1989 בתפקיד מנהלת לשכת ראש המועצה. בשנים 1999-2003 עבדה כמנהלת ספרייה וכתבנית בבית ספר יסודי והקימה בו ספרייה. משנת 2004 היא מכהנת כמזכירת המועצה וכמנהלת כוח אדם, והיא האישה הדרוזית הראשונה בתפקיד כזה. עוד היא ממונה על חופש המידע ועל פניות הציבור, חברה במועצת הנשים של היישוב ובעמותת כ"ן (כוח נשים). מאז שנת 2013 היא חברת הנהלה באיגוד המנכ"לים ברשויות המקומיות, וכיום היא מכהנת כיו »רועדת קשרי חוץ באיגוד.

קרדיט: אורי אורן

שיראל דגן-לוי

CEO of Embraceit

רקע מקצועי

שיראל היא מנכ"לית סטארטאפ בתחום הבריאות. בתפקידה האחרון (2019-2021) שימשה כסמנכ”ל פיתוח עסקי ולקוחות אסטרטגיים בחברת IBC שם ניהלה את החטיבה העסקית של חברת התקשורת (סיבים אופטיים) . בין השנים 2017-2019 עברה שיראל לעבוד במעוז בתפקיד סמנכ"ל כספים, תפעול ופיתוח ארגוני. במהלכן נבנה מטה ארגון מעוז (כספים, פיתוח ארגוני, תפעול, רכש ועוד) כולל מעבר מעוז למשכנו החדש. משנת 2010 שימשה שיראל כמנהלת חוזים ורכש גלובלי בחברת ורינט מערכות בע"מ. במסגרת תפקידה שיראל ניהלה תקציבים ומו"מ בארץ ובחו"ל בהיקפים של מיליוני דולרים בשנה, מובילה ומנהלת ישירות צוותים גלובאליים בכל תחומי הרכש (תוכנה, חומרה, רכש עקיף). משנת 2o10 שיראל פעלה כחלק מקבוצת האחריות החברתית בורינט באופן שוטף. בין השנים 2004-2009 שימשה שיראל כקניינית בכירה במשלחת הרכש של משרד הביטחון בניו-יורק, ארה"ב. בשלוש שנים שקדמו לכך עבדה כעורכת דין במשרד "גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות'" במחלקת היי-טק, עסקאות בינלאומיות וביוטכנולוגיה ועסקה בליווי שוטף של חברות בתחומים מסחריים ובפעילות הפרו-בונו במשרד. בין השנים 1998-2001 עבדה במשרד ראש הממשלה בתפקיד בטחוני-מודיעיני.

קרדיט: מעוז

לבנת הספיר דהאן

גזברית, עיריית טבריה

רקע מקצועי

כ-15 שנה מנהלת כספים בחברות פרטיות בינלאומיות בתחום התעשייה. בשנתיים האחרונות גזברית עיריית טבריה. ניהול הכספים בגופים השונים כלל שיקום יסודי של מערכות הליבה הכספיות,בניית תהליכי עבודה,ממשקים עם כל הגורמים הרלוונטיים והקריטיים בתאגיד. במסגרת תפקידי אחראית על תחומי הרכש,גביה ומערכות המחשוב . ייצרתי איזון תקציבי ברשות.בדומה בחברות שעבדתי ,נכנסתי לתפקיד כאשר החברות בקשיים ובעיות ארגוניות וכספיות גבוהות והצלחתי ליצב ולהרים את החברות ולהשיאן לרווחים ולייעול המערכות

קרדיט: מעוז

שלומי דהן

מנהל אגף חינוך, עיריית חדרה

רקע מקצועי

שלומי מנהל את אגף החינוך בחדרה לפני כן שלומי דהן ניהל שלוש שנים את מערכת החינוך בטירת כרמל, ועוסק בהובלת חזון חינוכי של חדשנות, שיפור הישגיים ומצויינות מדעית עבור כלל ילדי העיר. קודם לכן ניהל שלומי 7 שנים את בית הספר התיכון עירוני ה' חיפה, לתפקיד מנהל תיכון ציבורי הגדול בחיפה הגיע שלומי אחרי שלוש שנים כמנהל פדגוגי של "מרכז מעשה" תוכנית שנת שירות לילדי פריפריה של קרן רש"י. את הקרירה בחינוך התחיל בשנת 2000 בתיכון במשגב. שלומי הגיע לעיסוק בחינוך אחרי עשר שנים של עבודה בתעשיית ההייטק "בידע מערכות" נציגת APPLE בישראל. קודם לכן שלומי עסק בהדרכת טיולים וניהל את בית הספר שדה אכזיב של החברה להגנת טבע בגליל המערבי.

רועי דהן

מנהל תחום שלטון מקומי, ינאביע; חבר הוועדה הגאוגרפית, חיפה; יועץ מקצועי בתחומי מנהיגות ושלטון מקומי

רקע מקצועי

רועי הוא מנהל תחום שלטון מקומי בארגון ינאביע לפיתוח החברה הבדואית בנגב. בנוסף רועי משמש כחבר בוועדה הגאוגרפית חיפה.עד לשנת 2022 רועי כיהן במספר תפקידים במשרד הכלכלה ובמשרד הפנים שם סיים כסמנכל בכיר למינהל והון אנושי וראש אגף בכיר פיתוח הון אנושי ברשויות המקומיות. רועי הוא גם בוגר תכנית הצוערים למגזר הציבורי. במסגרת ההכשרה בתכנית התמחה במשרדי הבריאות והשיכון. במסגרת תפקידיו במשרד הכלכלה ריכז רועי את תהליך הקמתו של מערך שטח המסייע לעסקים קטנים ויזמים. בשנת 2012 החל לעבוד במשרד הפנים כראש תחום תכנון ובקרה, ובהמשך כמנהל אגף עתודות ותכנון אסטרטגי. במסגרת תפקידיו במשרד הפנים ניהל את תכניות העתודה של משרד הפנים – “צוערים לשלטון המקומי”, תכנית מקום, וכן את תכנית האשכולות האזוריים. כרמ"ט מנכ”ל משרד הפנים מרדכי כהן רועי שימש כראש מטה יום הבחירות ברשויות המקומיות וכמנהל משלט הקורונה של משרד הפנים. שר הפנים דאז דרעי מינה אותו כסגן ראש הוועדה הממונה בטבריה וכחבר מוסד התכנון הארצי הולקחש"פ.

קרדיט: אורי אורן

ערה דואק

VP Research Operations Eleven Therapeutics ltd

רקע מקצועי

ערה מכהנת כ- VP Research Operations בסטרט-אפ Eleven Therapeutics. חברת ביו-טק הפועלת לפיתוח תרופות מבוססות RNA בטכנולוגיות שונות. לפני כן הייתה ערה סמנכ״לית פיתוח ארגוני במרכז הישראלי להתמכרויות, אותו גם סייעה להקים מראשיתו. בתפקידים קודמים, כיהנה ערה כיועצת למנכ“ל בשירות התעסוקה, לפני כן,כאנליסטית לנושאי מזרח-תיכון במשרד החוץ, שגרירות ישראל, וושינגטון, ומנהלת לשכת שגריר ישראל בארה“ב – השגריר סלי מרידור והשגריר ד“ר מייקל אורן. את שירותה הצבאי סיימה ערה כקצינת מבצעים והדרכה בטייסות F16. ערה נשואה לניר ויש להם שני בנים: גבע ואור.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

אפרת דובדבני

מנכלית, מרכז פרס לשלום ולחדשנות

רקע מקצועי

בשבע השנים האחרונות אני מכהנת כמנכ״לית מרכז פרס לשלום ולחדשנות ,מנכ״לית בית הנשיא בכהונתו של שמעון פרס כנשיא מדינה.הקמתי את המשרד לפיתוח הנגב והגליל ושימשתי כמנכלית המשרד.עבדתי בתפקידים מגוונים בשירות הממשלתי.את עבודתי הציבורית התחלתי במשרד ראש הממשלה בעת כהונתו של יצחק רבין.

אופיר דובובי

מקים ובעלים, OpenValley

רקע מקצועי

בתחילת 2016 הקים אופיר עם שותפו יוסי אקרמן את רשת מרכזי היזמות והחדשנות OpenValley. זוהי רשת פורצת דרך ליזמים ולסטארט-אפים בצפון מדינת ישראל, וכיום היא כוללת יותר מ-130 חברות הזנק בארבעה מרכזים שונים. במתחמי היזמות של הרשת בונים דיאלוג בין הסטארט-אפים לתעשייה, לשווקים הרלוונטיים ולאקדמיה. שיח זה מייצר קהילה חזקה החולקת משאבים וחשיפה למקורות ידע, מימון והשקעה. החיבור לגורמים הללו והליווי המקצועי מבטיחים מיצוי מרבי של הפוטנציאל הטמון בכל רעיון עסקי וטכנולוגי. נוסף על כך הקים אופיר תחת OpenValley אקדמיית יזמות שהיא מרכז ידע לעולמות היזמות והחדשנות, ומעניקה פלטפורמה לפיתוח תהליכים פדגוגיים, בהתאמה ספציפית לארגונים שונים ובהם חברות מסחריות, תאגידים, מוסדות ממשלתיים וציבוריים, עמותות, אוניברסיטאות, בתי ספר וגופים נוספים רבים. קודם לכן מילא אופיר תפקידים בכירים בתאגידים בין-לאומיים גדולים דוגמת אמדוקס ונייס מערכות, וכן היה שותף להקמת סטארט-אפ מוביל בתחום אחסון המידע.

קרדיט: אורי אורן

רני דודאי

מנכ"ל ג'וינט-תבת

רקע מקצועי

רני הוא מנכ"ל ג'וינט-תבת. רני הקים שותפות חדשה במסגרת "המרכז למנהיגות מתנדבת". השותפות פועלת במטרה לחזק, לפתח וליצר מנגנונים מקדמים לשיח ושיתופי פעולה בין הממשלה והחברה האזרחית על מנת לייצר תהליכי השפעה ורישות למנהיגות המובילה בישראל. בעברו ייזם וייסד את עמותת "קד"מ ילדים ונוער", עמותה העוסקת בתהליכים קהילתיים למשפחות וילדים בסיכון. במסגרת העמותה היה שותף לעיצוב התחום ושילובו במסגרות ממשלתיות וחברתיות רבות.

קרדיט: מעוז

צביקה דוידי

שותף במיזם עסקי חברתי

רקע מקצועי

שותף במיזם עסקי חברתי יחד עם עמותת גינדאס שמטרתו קידום מוביליות חברתית באמצעות פרוייקטים של התחדשות ערונית בפריפריה החברתית בישראל. לפני כן שימש כגזבר עריית כפר סבא, ולפני כן כגזבר עיריית קריית מלאכי, במסגרת תפקידו היה אחראי לתקציב העירייה ולניהול הכספי של הרשות. קודם לכן עסק בפעילות יזמית בתחומי הפיננסים והנדל"ן, ולפני כן שימש כסמנכ"ל כספים בקבוצת חברות פרטית. תפקידים אחרים שמילא היו מנכ"ל ובעלים של חברה העוסקת בייעוץ עסקי ובהובלת תהלכי שינוי והשבחה, מנהל תחום מימון חברות בחברת "ארנסט את יאנג", וכלכלן בכיר במחלקה הכלכלית בחטיבה העסקית בבנק דיסקונט.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

מאיר דויטש

מנכ"ל, תנועת רגבים

רקע מקצועי

מראשוני תנועת רגבים. מחבר הספר 'בדואיסטן'. חבר בוועד המנהל של ארגון לב בגליל ובצוות המייעץ לוועדת פרס מוסקוביץ' לציונות. שימש בהנהלת מחנה קיץ ציוני בארה"ב במשך 14 שנים.

קרדיט: אורי אורן

אשר דולב

סמנכ"ל אסטרטגיה ובניין הכח, מערך הדיגיטל הלאומי

רקע מקצועי

אשר משמש כיום כמנהל ישראל דיגיטלית במשרד הדיגיטל הלאומי. בתפקידו הקודם כיהן במשך כ 4.5 שנים כמנהל אגף בכיר כלכלה ויישום במטה ישראל דיגיטלית. משנת 2012 שימש אשר כרכז תחבורה ציבורית באגף התקציבים במשרד האוצר. בין השנים 2009-2012 היה לרפרנט תחבורה. במקביל לתפקידו במשרד האוצר, בשנים 2010-2011, שימש אשר כמורה לכלכלה וחברה במכינה הקדם-צבאית הירושלמית. בשנים 2006-2012 היה אשר חבר בקהילת "הלום" - קבוצת צעירים למען שינוי חברתי בקריית היובל, ירושלים. במקביל, בין 2008-2009 שימש כנשיא ועידת האגודה של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים וכנשיא מועצת הבוגרים של המכינה הקדם-צבאית על-שם רבין. בשנת 2009 ביצע התמחות באגף התקציבים במשרד האוצר ובאגף הפיקוח על כוח האדם והשכר ברשות החברות הממשלתיות, במסגרת התכנית "עתידים – צוערים למינהל הציבורית". בשנת 2007 אשר הקים ועמד בראש הארגון "הפורום למען החינוך". בנוסף, הקים ועמד בראש קבוצה ירושלמית ללימודי יהדות וציונות הומניסטית.

קרדיט: אביטל זימט

דרור דולפין

סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה

רקע מקצועי

דרור הוא סגן מנהל המרכז הרפואי סורוקה. לפני כן שימש כעוזר רפואי למנהל הרפואי של חטיבת בתי החולים של שירותי בריאות כללית. במקביל, שימש כרופא בכיר במרכז לבריאות הנפש גהה. דרור עוסק בשנים האחרונות בניסיון לקדם את ההכרה והטיפול המערכתי בתסמונת השחיקה בעבודה, בפרט במערכת הבריאות, שותף לקידום יוזמות לטיפול בשחיקת רופאים ואנשי סיעוד, ומרבה להרצות בנושא בפני קהלים מקצועיים ולא מקצועיים. בעבר התנדב במסגרת מרכז "חוסן" ע"ש כהן-האריס להתערבות בטראומה ואסון המוני, היה ממובילי תחום השחיקה במרכז והשתתף בימי הדרכה וסדנאות ברחבי הארץ מטעם המרכז. בטרם פנה ללימודי הרפואה לימד דרור מספר שנים כסגל זוטר בחוג לפילוסופיה של אוניברסיטת תל אביב וכן שימש מספר שנים כעוזר מחקר לפרופסור אלי פרידלנדר מהחוג לפילוסופיה. במסגרת לימודיו שהה דרור סמסטר אחד בהרווארד כאורח של פרופסור סטאנלי קאוול. בעבר ריכז דרור במשך מספר שנים את פרויקט כיתת המצוינות של תיכון עירוני ט' בדרום תל אביב ולימד בפרויקט.   התמחות רפואית: דרור מומחה בפסיכיאטריה של המבוגר. את התמחותו ביצע במרכז לבריאות הנפש תל אביב ע"ש בריל, של שירותי בריאות כללית. את הסטאז' ברפואה ביצע במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון.  

קרדיט: אורי אורן

יונתן בן דור

מנכ"ל ישראל תורמת בע"מ

רקע מקצועי

מאז שנת 2009 משמש יונתן כמייסד ומנכ"ל 'ישראל תורמת'- המסייעת לעמותות וארגונים לקדם את עצמם באינטרנט ולגייס תרומות, ומפעילה אתר המאפשר לתרום לכל העמותות הפועלות בישראל. קודם לכן עבד ארבע שנים כסמנכ"ל בעמותת 'לקט ישראל'- ארגון גג להצלת מזון בישראל המבטיח שעודפי מזון יגיעו לאנשים הנזקקים לו. את התמחותו המשפטית עשה בעמותת 'ידיד'- להעצמת השכבות החלשות בישראל. את שרותו הצבאי סיים יונתן כחובש קרבי בחטיבת גבעתי.

קרדיט: מעוז

דפנה דור

מנהלת קו. לאב - המעבדה לחיבורים, הפדרציה היהודית של ניו יורק

רקע מקצועי

דפנה היא מנהלת קו. לאב - חממה לחדשנות חברתית. פדרצית ניו יורק. לפני כן היתה מנכ"לית עמותת "שיעור אחר", המסייעת למערכת החינוך באמצעות שילוב אלפי מתנדבים מהמגזר העסקי והציבורי במגוון אפיקי פעילות. צוות העמותה, המונה שלושים עובדים בפריסה ארצית רחבה, מעניק למתנדבים ולבתי הספר מעטפת תמיכה מקצועית הכוללת גיוס, הכשרה, ליווי מלא ותוכניות העשרה. בתפקידה הקודם כיהנה דפנה בתפקידי ניהול פרויקטים המשלבים תוכן וטכנולוגיה: בחברת Babylon, בפרויקט Kids World לפיתוח ערוץ תוכן אינטראקטיבי לילדים, במטח – מערכות ידע, ובחברת C.D.I Systems (בית תוכנה והוצאה לאור אלקטרונית). עוד עבדה במשרות הוראה והדרכה וכתחקירנית בתוכניות תחקיר, בסדרות ובסרטי תעודה.

קרדיט: מעוז

מיכאל דור

סמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך)

רקע מקצועי

משנת 2014 משמש מיכאל כסמנכ"ל רשת פרח (ארחות חינוך) בישראל המאגד את מוסדות מרכז מוסדות חינוך אלעד, רמת דוד - חינוך מיוחד, ורשת מעונות בשבילי החינוך. בסך הכול יש ברשת בשנת הלימודים תשע"ז 343 כיתות, 7524 תלמידים ותלמידות ו 1528- אנשי צוות לחינוך רגיל ומיוחד ברחבי הארץ. במסגרת תפקידו מיכאל אחראי לקבלת החלטות ברמה האסטרטגית וברמה השוטפת, ומייצג את פעילות העמותה במשרדי הממשלה השונים. מיכאל היה חלק ממערך ההפעלה וההקמה של מוסדות . אלו החל משנת 2004 בד בבד מיכאל הוא חבר ההנהלה של כפר הנוער סיטרין. עד שנת 2013 הוא היה גם מנכ"ל כפר נוער זה, המעלה תלמידים מחבר העמים במסגרת תכנית (נעל"ה" )נוער עולה לפני הורים. במסגרת זו יזם וייסד מסגרת ייחודית לנוער חרדי מאתגר עם לימודי קודש לצד לימודי ליב"ה ובגרות. בעבר שימש מיכאל כסמנכ"ל רשת החינוך אור אבנר בישראל, קודם לכן שימש כמנכ"ל "אור המלך", ולפני תפקידו זה היה מנכ"ל רשת מוסדות דיסקין בירושלים.

קרדיט: מעוז

ערן דורון

ראש מועצה אזורית רמת הנגב

רקע מקצועי

מאז אפריל 2017 אני משמש כראש מועצה אזורית רמת הנגב. התחלתי את עבודתי ברמת הנגב עשור לפני כן ושמשתי במגוון של תפקידים ברשות כגון מנכ"ל, מנהל אגף קהילה וחינוך, מנהל קשרי חוץ ושותפויות, מנהל פרוייקטים בחכ"ל ועוד... במסגרת תפקידי אני פועל מתוקף חזון המועצה לדאוג ליישב, לפתח ולשמור על הנגב עבור תושבי רמת הנגב ותושבי מדינת ישראל. מטבע הדברים העיסוק של ראש מועצה הוא מלידה ועד תמותה, מדיאלוג עם עבר ומסורת לעבר עיצוב תמונת העתיד של המועצה האזורית לעשורים הבאים.

קרדיט: אורי אורן

מוריס דורפמן

ראש חטיבת כספים ובתי חולים, מכבי שירותי בריאות

רקע מקצועי

מוריס הוא ראש חטיבת כספים ובתי חולים, מכבי שירותי בריאות. לפני כן שימש כראש חטיבת רגולציה ובריאות דיגיטלית במשרד הבריאות. קודם לכן שימש כסגן בכיר למנהל הרשות ברשות החברות הממשלתיות. בעברו מילא מספר מספר תפקידים במועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה בינהם כסגן ראש המועצה. קודם לכן, שימש מוריס ככלכלן בכיר והיה אחראי תחומי שוק ההון והאנרגיה. מוריס ריכז והיה חבר במספר וועדות בינמשרדיות כמו הוועדה להגברת התחרותיות במשק, צוות להקמת קרן הון ריבונית, ועוד. במקביל, מוריס התנדב בעמותת נובה - ניהול ואקדמיה בשרות הקהילה, ואף כיהן בה כחבר ועד מנהל. את שירותו הצבאי סיים מוריס ביחידת תאום פעולות בשטחים, נבחר לקצין מצטיין יחידה והשתחרר בדרגת סגן, נבחר לייצג את היחידה במשלחת צה“ל לפולין בראשות הרמטכ“ל – 'עדים במדים'.  

קרדיט: מעוז

נמרוד דותן

מנכ״ל עמותת 'חינוך לפסגות'

רקע מקצועי

נמרוד דותן משמש כמנכ"ל עמותת "חינוך לפסגות". בתפקידו הקודם הוא שימש כסמנכ"ל חינוך בעמותת "חינוך לפסגות". העמותה שמה לעצמה למטרה לצמצם פערים בחברה הישראלית באמצעות מתן שוויון הזדמנויות בחינוך, ומפעילה לשם כך תוכנית מצוינות לילדים ולבני נוער בפריפריה החברתית והגיאוגרפית. נמרוד צמח כנער וכאדם בוגר בתנועת הצופים, ושם התפתח מבחינה מקצועית במגוון תפקידים: מרכז שבט, רכז הדרכה מחוזי, מנהל מחוז ואף מנהל ההדרכה הארצי של התנועה. כיום הוא ממשיך להתנדב בוועדת הביקורת של התנועה. בשירותו הצבאי שירת נמרוד כקצין הנדסה קרבית, והוא ממשיך לעשות שירות מילואים פעיל בפיקוד הצפון בדרגת סא"ל.

קרדיט: מעוז

אילון דחבש

משנה למנכ"ל הפניקס, מנהל אשראי קמעונאי

רקע מקצועי

אילון משמש כמשנה למנכל הפניקס ומנהל את פעילות האשראי הקמעונאי בתפקידו האחרון היה ראש החטיבה הבנקאית לאומי. לאילון ניסיון רב שנים במגוון תפקידים בבנק לאומי. בעבר שימש כראש אגף מטה החטיבה הקמעונאית. במסגרת התפקיד היה אחראי על תכניות העבודה של החטיבה וניהול מטה ראש החטיבה. קודם לכן שימש כעוזר אישי לראש חטיבת משאבי אנוש וחבר העתודה הניהולית של לאומי. בתחילת דרכו בחברה עבד במגוון תפקידים במערך הסניפים של הבנק. קודם לכן עבד שנה כמנהל תיקי לקוחות בחברת ״מוטינית טכנולוגיות״ ושלוש שנים כמנהל שיווק, מכירות ושירות לקוחות בחברת "טאק טורו".

קרדיט: אור דנון

סיון דטאוקר

סמנכ״לית פיתוח עסקי, רגולציה, תקשורת ומשפט גט

רקע מקצועי

סיון היא סמנ"כלית פיתוח עסקי ורגולציה בגט ישראל. במסגרת תפקידה היא אחראית לעבודה מול הממשל, לשיתופי פעולה עסקיים אסטרטגיים, לקידום וליישום יוזמות חדשות בתחום התחבורה החכמה. קודם לכן הייתה סיון ראש המטה המקצועי לשר האנרגיה והתשתיות. במסגרת תפקידה זה היא ריכזה את מתווה הגז, וכיהנה כחברה בצוות המנכ"לים לגיבוש ולניהול המשא ומתן לרפורמה במשק החשמל. עוד הייתה אחראית לגיבוש ולניהול תהליך של רפורמה מבנית בתחום האסדרה של משק החשמל. בעבר עמדה סיון בראש מטה שר המודיעין והאסטרטגיה, והייתה דוברת שר האוצר.

קרדיט: מעוז

אסף דטנר

מנהל ייזום ובנייה בחברה לפיתוח מטה בנימין

רקע מקצועי

מסוף שנת 2013 אסף עובד במועצה אזורית מטה בנימין, תחילה כמנהל אגף תפעול ובהמשך כמנהל מנהל תפעול ותשתיות. במסגרת תפקידו הוא אחראי לכלל ההיבטים הפיזיים במועצה, בהם, בנייה, מים, ביוב, אשפה, מִחזור, חשמל, רישוי עסקים, שירות וטרינרי ועוד. קודם לכן שימש במגוון תפקידים במנהל הפיתוח של משרד החינוך. בתפקידו האחרון היה מנהל אגף בינוי ותקצוב, וממלא מקום מנהל מנהל הפיתוח.

קרדיט: ריקי רחמן

וסים דיביני

סמנכ"ל אי.מ.מ.ס הסקוטי (עמותת האם של ביח נצרת, ביס לסיעוד נצרת, כפר נצרת)

רקע מקצועי

אני משמש משנת 2011 כמנהל הכספים והסמנכ"ל של ארגון צדקה סקוטי בשם The Nazaret Trust , המפעיל בנצרת את בי"ח נצרת, בי"ס האקדמי לסיעוד נצרת, מיזם תיירותי בשם כפר נצרת ותכנית מתנדבים בשם Serve Nazareth. אני שותף מרכזי בהתוויית המדיניות והאסטרטגיה של הארגון וגיבוש חזונו. לפני כן עבדתי בפירמה ראיית החשבון BDO זיו האפט וליוויתי מגוון רחב של חברות ציבוריות ופרטיות, יצרניו ומסחריות, מקומיות ובינלאומיות הן בהיבטי החשבונאות, הם בהיבטי המיסוי והן בייעוץ העסקי. אני חבר בפורום מנהלי הכספים המאגד את מננהלי הכספים של החברות המובילות במשק.בנוסף, אני חבר בפורום הישראלי למנהיגות. בוגר אוניברסיטת תל אביב בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות בבריאות. עברתי שלוש השתלמויות Harvard business school נשוי לנארימאן, עו״ס ואבא לג׳ורג׳, פראס ושמס

קרדיט: שיר נוימן

לילך דידי

סגנית מנהלת הסיעוד, המרכז הרפואי לגליל

רקע מקצועי

מנהלת את מערך האיכות במרכז הרפואי לגליל, במסגרת התפקיד היא מובילה את תוכנית המדידה הפנים והחוץ ארגונית, תוכניות עבודה מחלקתיות, מבדקי הסכמה ותהליכי שיפור מחלקתיים וחוצה ארגון. מעורבת בתהליך הקמת המפה האסטרטגית של משרד הבריאות ובוועדת שונות בתחום האיכות והרפואה מרחוק.

תמיר דיין

מנהל פיתוח עסקי ונדל"ן במיטב - מנהל רשת המטרו, ישראל

רקע מקצועי

תמיר הוא מנכ״ל חברת אקספו תל אביב - המרכז הבינלאומי לכנסים ותערוכות. תאגיד בבעלות עיריית תל אביב בשטח כולל של כ – 300 דונם הכולל ביתני ענק, אולמות כנסים, תחנות דלק, לונה פארק, גני אירועים ומשרדים להשכרה. החברה פועלת כתאגיד עסקי בעל מחזור פעילות שנתי של כ 100 מלש״ח. תמיר שימש בעבר כמנכ“ל חברת פרסיס מדיקל, חברה בינלאומית לייצור ושווק מוצרים רפואיים. בנוסף, שימש כמנכ"ל חברת וויסמד, כיו“ר חבר המנהלים בחברת 'פירסט קייר פרדודקטס  וכדירקטור בחברת בליזרד בווילס. ב – 2014 מונה תמיר לתפקיד ראש מנהל פיתוח בעיריית ירושלים ולפני כן עבד בחברות הייטק, חברות למכשור רפואי וכעו"ד. תמיר הינו סא"ל במילואים,  מג“ד גדוד חילוץ והצלה ומנהל לחימה בפיקוד העורף.

קרדיט: מעוז

ליאור דיעי

גזבר וראש מנהל כספים בעיריית באר שבע

רקע מקצועי

ליאור התמנה להיות גזבר וראש מנהל הכספים בעיריית באר שבע, לפני כן כהן כמנכ"ל חברת יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי של העיר ב"ש. החברה הינה חברת בת של עיריית באר שבע ומובילה את הטיפול במגזר העסקי בעיר- עסקים קטנים ובינוניים, אזורי התעשייה, מתחם השוק העירוני, מנהלת העיר העתיקה, קידום תעשיות עתירות ידע (במסגרת פארק ההייטק) וניהול מחלקת התיירות. קודם לכן כיהן כסמנכ"ל חברת כיוונים, החברה לתרבות הפנאי של העיר באר שבע. תפקיד זה כלל את הובלת מטה החברה, כספים, התקשרויות, מש"א, תפעול, מערכות מידע, שיווק ושירות. חברת כיוונים מנהלת מגוון תחומים, הנוער, הספורט, קהילה, תרבות, חינוך (צהרונים, ורשת מעונות יום), קליטה, אירועים ועוד. לחברה כ 1700 עובדים ומחזור הפעילות הוא כ 250 מלש"ח. בעבר מילא ליאור מספר תפקידים בחטיבה העסקית של בנק לאומי.

קרדיט: מעוז

איילת דליות

ראשת תחום מפקחים אבני ראשה

רקע מקצועי

איילת היא ראשת תחום מפקחים אבני ראשה. לפני כן היתה אחראית לפיתוח תכניות חינוכיות בבתי הספר ברעננה, להובלה של יוזמות חינוכיות, להתאמתן ולהטמעתן, ואמונה על תהליכי משוב ובקרה ועל הובלת תהליכי פיתוח במינהל החינוך. איילת היתה גם יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה -הובלת תהליכים מערכתיים לקידום שוויון מגדרי בעיר ובעירייה. איילת פיתחה והקימה את ״דרך רעננה״, המרכז העירוני להכשרה ולהתפתחות מקצועית, אשר מוביל תהליכי פיתוח מקצועי של אנשי חינוך ברוח הומניסטית. בעבר ניהלה את מערך הגיל הרך במושב בצרה ותכניות בעמותת 'מלי"ץ', ועסקה בתפקידי הדרכה והנחיה שונים.

קרדיט: מעוז

הראל דמתי

מפקח בכיר על התעבורה מחוזי, משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

רקע מקצועי

הראל הוא מפקח מחוזי בכיר על התעבורה במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים. בתפקידו הקודם שימש כמנהל אגף א' (המפקח על התעבורה) במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים. במסגרת תפקידו הראל שימש כרשות תמרור מרכזית במחוזות חיפה והצפון, והיה אחראי להסדרי התנועה במחוזות. כן הוא שימש כנציג השר בוועדות התכנון המחוזיות בחיפה ובצפון. קודם לכן עבד כמהנדס תנועה במחוזות תל-אביב והמרכז, ובעבר היה כחמש שנים בעל עסק עצמאי. נוסף לכך כיהן כדירקטור בחברות כביש חוצה ישראל ובחברת רכבת ישראל. את הקריירה המקצועית שלו התחיל הראל בצה"ל במסגרת לימודי העתודה, וסיים שירות חובה שלוש שנות שירות בצבא קבע כראש מדור הנדסת תנועה.

קרדיט: אורן דאי

שלום דניאל

יזם, מייסד ומנכ"ל Mush Foods מייסד ויו"ר INNOBIZ

רקע מקצועי

שלום הוא יזם, מייסד ומנכ"ל - Mush Foods. לפני כן היה סמנכ"ל וחבר הנהלה בקבוצת טמבור, חברת מוצרי הבניה הגדולה והמובילה בישראל. במסגרת תפקידו, שלום הוביל את האסטרטגיה העסקית של הקבוצה, החדשנות והטרנספורמציה הדיגיטלית וקידם שיתופי פעולה אסטרטגיים מול חברות טכנולוגיה וסטארט-אפים. לשלום ניסיון רב בניהול שינוי והובלת אנשים ותהליכים. בתפקידו הקודם, שלום היה מנהל השיווק של מותגי המזון הגלובאליים ביוניליוור ישראל, קונצרן מוצרי הצריכה החמישי בגודלו בישראל ובין המובילים בעולם. בשירותו הצבאי, שלום היה לוחם ומפקד בצנחנים ובמהלך המילואים עבר ליחידה האסטרטגית של דובר צה"ל. שלום מאמין בצמיחה עסקית שמשולבת עם שגשוג חברתי, כלכלי וסביבתי ויצירת ערך משותף.

קרדיט: עומר הכהן

עמית דניאל

Chief marketing and strategy officer

רקע מקצועי

עמית משמשת כסמנכ"ל שיווק אסטרטגי. במסגרת תפקידה היא אחראית למכלול פעילויות השיווק מול לקוחות, שותפים אסטרטגיים ושיווק פנים-ארגוני לקידום ההצלחה העסקית בתחום הפקת מודיעין והגנת סייבר. לעמית יותר מעשרים שנות ותק בתחום שיווק וניהול מוצר בחברות היי-טק ובהן קווי זהב, סטארהום וסיבידיה בתחום אנליזת מידע, בינה מלאכותית וסייבר במגוון שווקים ותעשיות.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

איציק דניאל

רכז תשתיות, אגף התקציבים במשרד האוצר

רקע מקצועי

איציק ממלא את תפקיד רכז תשתיות באגף התקציבים ואחראי על תחומי המטרו, רכבות קלות, נמלי הים וקידום תשתיות לאומיות באופן רוחבי. קודם לתפקיד זה, ריכז איציק את תחום התעסוקה באגף ועסק בניהול המשבר התעסוקתי בעקבות מגיפת הקורונה. בנוסף, קידם צעדים להגדלת שיעור התעסוקה של אוכלוסיות מעוטות השתתפות והעלאת פיריון העובדה. את תחילת דרכו באגף עשה בצוות פיננסים, שם ליווה בין היתר את הפרדת חברות כרטיסי אשראי, הסדרת השוק החוץ בנקאי והסרת חסמים בפני חברת פינטק. קודם לעבודתו במשרד האוצר עבד בחטיבת המחקר בבנק ישראל, ובשנת 2015 סיים התמחות במשרד הרצוג פוקס נאמן והוסמך כעורך דין.

קרדיט: מעוז

מרי דניאלי

סגנית מפקד מרחב כרמל , משטרת ישראל

רקע מקצועי

מרי היא סגנית מפקדת מרחב כרמל החולש על גזרת תחנות משטרה חיפה, טירת הכרמל ונשר כולל דלית אל כרמל ועוספיא. במסגרת תפקידה הקודם עמפקדת תחנת נהריה היתה ממונה על מתן שירותי משטרה לתושבי גזרת נהריה והאזור (עבדה מול חמש רשויות מקומיות) ועל על ביטחונם. בתפקידיה הקודמים הייתה מרי סגנית מפקד משטרת חדרה, והתמקדה בפיתוח הכשרות השוטרים בנושאים שונים, ובהם השירות לאזרח. נוסף לכך פעלה מול גופים שונים ברשויות המקומיות לקידום נושאים הקשורים בנוער בסיכון ובאוכלוסיות מוחלשות. את דרכה המקצועית התחילה כשוטרת לפני 25 שנים, ושירתה במשטרת ישראל במגוון תפקידי פיקוד, הדרכה וחקירות.

קרדיט: מעוז

אוריה דסברג

סמנכ"לית עמותת אל עיר דוד

רקע מקצועי

אוריה מכהנת כסמנ"כלית פיתוח ושיווק בעמותת עיר דוד. במסגרת תפקידה אוריה מובילה את החשיבה האסטרטגית והניהול השוטף של הפיתוח הפיזי והחפירות הארכיאולוגיות שבמרחב ירושלים הקדומה. במסגרת תפקידה היא מנהלת ממשקים עם מספר רשויות ממשלתיות ואחראית גם על גיוס משאבים מול משרדי ממשלה. במקביל אוריה אחראית על תחום השיווק והפרסום של עיר דוד כשבשנת 2019 זכה המקום למעלה ממליון מבקרים. קודם לכן כיהנה 4 שנים כמנהלת מחלקת פיתוח ומחלקת שיווק. עד שנת 2011 ניהלה אוריה את עמותת התיירות בגוש עציון והובילה את תהליך המיתוג של המועצה.

קרדיט: מעוז

גנט דסה

מנכ"לית עולים ביחד

רקע מקצועי

גנט היא מנכ"לית עולים ביחד. גנט בעלת ניסיון רב בזירה החברתית בכלל ותחום החינוך בפרט החל מתפקיד קצינת חינוך בצה"ל , תפקידי הדרכה וריכוז בפנימייה בכפר הנוער עיינות עד לניהול פנימייה אותו אותו ביצעתי ארבע שנים.

קרדיט: מעוז

סוזאן דסוקי

מנהלת אגף בכיר - טיפול באוכלוסיות קצה חוץ ביתי, משרד הרווחה והביטחון החברתי

רקע מקצועי

סוזן היא מנהלת אגף בכיר - טיפול באוכלוסיות קצה - חוץ ביתי. לפני כן שימשה כמשפטנית בכירה, היחידה הממשלתית למאבק בגזענות, משרד המשפטים. בתפקידה הקודם סוזן שימשה כיועצת למנהלת הכללית של משרד המשפטים. במסגרת התפקיד סוזן ריכזה צוותים בין-משרדיים, ובהם הצוות למיגור הגזענות נגד יוצאי אתיופיה, הצוות לצמצום צריכת הזנות והצוות להתמודדות עם תופעת הפוליגמיה. עוד הייתה אחראית לדסק הפלילי והחברתי בלשכת המנכ"לית. קודם לכן הייתה פרקליטה בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך שש שנים, ועבדה במשרד הרווחה כחוקרת ילדים ואנשים עם מוגבלות.

קרדיט: שיר נוימן

יעל דקל

סגנית מנהלת בית החולים הדסה הר הצופים

רקע מקצועי

יעל מכהנת בתפקיד סגנית מנהלת ביה"ח הדסה הר הצופים , ומתמחה למנהל רפואי , קודם לכן מנהלת יחידת האוקולופלסטיקה בבתי החולים של הדסה. התמחות ברפואת עיניים בשע"צ , ותת התמחות בפלסטיקה של העין בסידני , אוסטרליה (Sydney Eye Hospital ) . סטאז' בביה"ח שע"צ בירושלים.

קרדיט: אריק סולטן

אידית דרויאן

יועצת אסטרטגיה ותקשורת, מאמנת להצלחה בסטוריטלינג

רקע מקצועי

"מה שיש להגיד, באופן הכי מדויק, בזמן הקצר ביותר" יועצת אסטרטגיה ותקשורת. מאמנת סטוריטלינג באנגלית ובעברית. לשעבר מנהלת מערך פרויקטים ואסטרטגיה בישראל היום ויועצת לעורך הראשי. לשעבר דוברת מפלגת הבית היהודי ומ"מ רמ"ט לסגן שר. בוגרת ארבעה משרדי ממשלה. מייסדת ומנהלת את קורס פוליטיקליקורקט להכשרה פרלמנטרית.

קרדיט: מעוז

רועי דרור

מנהל אגף אסטרטגיה בבנק דיסקונט

רקע מקצועי

כיום רועי משמש כמנהל אגף אסטרטגיה בבנק דיסקונט. לפני כן, רועי הקים את מערך האסטרטגיה, התכנון והיישום בממשלת ישראל. היה אחראי במשרד ראש הממשלה לקביעת תכניות העבודה של הממשלה, למעקב אחר החלטותיה, לקידום רפורמות ולשיתוף ציבור בקבלת החלטות בממשלת ישראל.

קרדיט: אורי אורן

חגי דרור

סמנכ״ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בחברת סליגנוסטיקס

רקע מקצועי

חגי הוא סמנכ״ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בסליגנוסטיקס, המפתחת בדיקות מבוססות רוק לשוק הבריאות. בשנים 2016-2023 שימש כראש מנהלת Healthcare Israel (מינהלת שיתוף פעולה כלכלי בין ממשלות) במשרד הבריאות. מטרת המינהלת לפתח מיזמים כלכליים בין לאומיים לתועלת מערכת הבריאות הציבורית. לפני כן, החל משנת 2006 שימש חגי בתפקידים שונים באגף לתכנון, תקצוב ותמחור במשרד הבריאות. תחילה ככלכלן תקציבים, לאחר מכן כמנהל תחום תקצוב מטה המשרד, והחל משנת 2013 כסגן סמנכ״ל התקציבים. במסגרת זו חגי היה מעורב בהובלת רפורמות ומהלכים מבניים מרכזיים במערכת הבריאות, בשילוב גורמים במערכת הבריאות ובממשלה.

קרדיט: מעוז

מלכה דרור

עצמאית - יועצת לניהול שינויים בעולם הממהר

רקע מקצועי

מלכה היא עצמאית - יועצת לניהול שינויים בעולם הממהר. לפני כן היתה מבקרת ומורשה לטיפול בתלונות בעיריית ירושלים. במסגרת התפקיד היא ניהלה צוות של 22 עובדים והיתה אחראית לביקורת העירייה והתאגידים העירוניים, לטיפול בתלונות הציבור, ולהפקת הדוחות השנתיים של מבקר העירייה והמורשה לטיפול בתלונות. בתפקידה הקודם הייתה מלכה מבקרת החברה וחברת הנהלה ברמת סמנכ"ל בחברת בזק, תפקיד הכולל אחריות לביקורת בכל חברות .התקשורת בקבוצת בזק וניהול צוות מבקרים. את דרכה המקצועית החלה מלכה כעוזרת מחקר במחלקת המחקר של בנק ישראל

קרדיט: אורי אורן

יעל דורון – דרורי

יועצת עצמאית ומרצה לחדשנות ולמידה, מובילת מיזם 'מפצחים עתיד'

רקע מקצועי

יעל מרצה ויועצת בתחומים של חדשנות, טכנולוגיה ולמידה. יעל מובילת מיזם ''מפצחים עתיד'', יועצת אסטרטגית לתוכנית 'אודם' ויועצת עצמאית לחברות EdTech וארגונים. קודם לכן, לימדה בתואר שני בבר אילן, ניהלה את Google for Education בישראל ועבדה כמנהלת פדגוגית בארגון "ערי חינוך" המקדם חדשנות חינוכית. ליעל 20 שנות ניסיון מגוון בליווי תהליכי שינוי - מרמה ארגונית דרך המרחב הרשותי ועד לשיתופי פעולה ארציים.

קרדיט: מעוז

עופר דרי

מנהל מחוזות ארצי, עמידר

רקע מקצועי

עופר הוא מנכ"ל תיירות אשדוד- חברת בת של עיריית אשדוד. עופר רו"ח בהשכלה ותואר שני במשפטים, ניהל מס' חברות פרטיות, בורסאיות וציבוריות. התחיל מתחום הכספים ומשם לניהול חברות. לאחר כ-13 שנה בשוק הפרטי במס' חברות וביזמות החליט לתרום מניסיונו לתחום הציבור, התחיל במשרד הפנים בהמשך עבר לנהל את החברה הכלכלית לאופקים כ-3 שנים ומשנת 2016 מנהל את החברה לתיירות באשדוד עם המון חשיבה מחוץ לקופסא ואתגרים מעניינים.

קרדיט: מעוז

נעם דרייפוס

מנכ"ל "המרכז לחינוך וחברה בלוד", "אלי-עד"

רקע מקצועי

נעם הוא מנכ"ל עמותת "המרכז לחינוך וחברה בלוד". העמותה ייסדה את המכינה הקדם-צבאית "מעוז" ואת בית הספר "מעוז חיים", הנמצאים בשכונת "רמת אשכול" בלוד. נוסף על כך נועם הוא מנכ"ל עמותת "אליעד", המפעילה עשרה מעונות יום בלוד ובסביבותיה ובירושלים. במסגרת הפעילות בעמותות אלה נועם מוביל מגוון פרויקטים בתחום הקהילתי-חברתי-ציוני בלוד. עוד הוא משמש כיו"ר (בהתנדבות) של "איגוד מעונות היום", המאגד תחתיו יותר מ-150 מעונות יום ברחבי הארץ. בשנים 2013–2014 התמחה נעם בפירמת רואי החשבון Ernst & Young.

קרדיט: אורי אורן

ג’יל דרמון

נשיא פעיל ומייסד ארגון לתת ומנכ''ל LAVI Capital

רקע מקצועי

ג'יל הוא יו''ר פעיל ומייסד ארגון 'לתת' - עמותה המעניקה סיוע הומניטארי לאוכלוסיות במצוקה בארץ ובעולם, אותה ייסד עם עלייתו ארצה. ג‘יל משמש כמנכ"ל בחברת 'לביא קפיטל בע“מ' - חברת בנקאות להשקעות המתמחה בתחום התשתיות בארץ ובאירופה ומספקת שירותים של מיזוג ורכישות, ייעוץ אסטרטגי ומימון פרויקטים. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את חברת מקורות, נתיבי גז, רכבת ישראל, נטע והרכבת הקלה של תל-אביב. קודם לכן, היה ג‘יל המנכ“ל והבעלים של חברת - ‘Teo Life Sciences’ חברת ייעוץ וגיוס משאבים עבור תעשיית מדעי החיים בישראל. ג‘יל שירת במילואים ביחידה העוסקת בהגנה נגד נשק כימי.

קרדיט: ריקי רחמן

דודי האוזנר

מנהל היחידה הפליאטיבית, המרכז הרפואי שיבא, תל השומר

רקע מקצועי

החל משנת 2018 ועד היום משמש דודי כמנהל היחידה פליאטיבית במרכז הרפואי שיבא. קודם לכן במשך 3 שנים התמחה ברפואה פליאטיבית ב-Princess Margaret Hospital בטורונטו, במסגרת פלושיפ קליני-מחקרי. דודי היה שותף בהקמת השירות הפליאטיבי בשיבא, ועסק במשך כשנתיים כאונקולוג ביחידת השד במכון האונקולוגי בבית החולים. בין השנים 2008 ו-2013 התמחה במסלול אונקולוגיה רפואית בשיבא. דודי משמש כחבר בוועד האיגוד הפליאטיבי הישראלי.

קרדיט: עמרי מירון

עופר האן

סמנכ״ל אקו סיסטם ושיווק ברשת אמית

רקע מקצועי

עופר הוא סמנכ״ל אקו סיסטם ושיווק ברשת אמית. לפני כן היה סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת טריביו – חברת סטארט-אפ לתועלת הציבור, ששמה לה למטרה לחולל מהפכה עולמית בתחום ההתנדבות ולעשותה לתנועת המונים באמצעות חיבור בין המתנדבים לבין הצרכים הקהילתיים. בד בבד הוא מלווה גופים אחדים, ובהם הנהלת "מסע ישראלי", מכללת רופין, בית הספר למוזיקה רימון, מיזם "סיסמה לכל תלמיד" ועוד. בחמש השנים האחרונות עמד עופר בראש המטה והיה יועץ בכיר לשני שרי החינוך האחרונים: הרב שי פירון ונפתלי בנט. במסגרת תפקידיו אלה היה אמון על מדיניות משרד החינוך ועל הרפורמות הגדולות שביצע המשרד מטעם שרי החינוך.

קרדיט: מעוז

מיכל דה האן

סגנית פדגוגית מינהל החינוך הדתי משרד החינוך, מינהל החינוך הדתי

רקע מקצועי

מיכל היא סגנית פדגוגית מינהל החינוך הדתי משרד החינוך, מינהל החינוך הדתי. בתפקידה מיכל אחראית ללמידה בחמ"ד, לפיתוח תכניות ייחודיות בהלימה לאבני הדרך של החמ"ד וליעדי המשרד. היא אחראית לחינוך המיוחד ולקליטת עולים, לחינוך החברתי-ערכי-רגשי, לפיתוח הכשרות ולהשתלמויות בחמ"ד. לפני כן ניהלה מיכל את יחידת החמ"ד במינהל חברה ונוער, ועסקה בטיפוח זהות ציונית דתית ובהטמעת תכניות לתפיסה חינוכית ערכי, וקודם לכן הייתה מפקחת במחוז מרכז וניהלה את תחום המנהיגות בחמ"ד. מיכל החלה את דרכה כמורה באולפנת השומרון באלקנה שבה שימשה כמחנכת, כרכזת חינוך חברתי, כמורה מגישה לבגרות וכסגנית.

קרדיט: מעוז

עלי הואשלה

מנהל אגף חינוך , מועצה אזורית נווה מדבר

רקע מקצועי

עלי מנהל אגף חינוך , מועצה אזורית נווה מדבר. במסגרת תפקידו במועצה הוא מוביל את כל נושא החינוך המיוחד ויו"ר ועדות ההשמה , הקמת מסגרות מתאימות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים, תכנון והפעלת מיזמים ותוכניות רב שנתיות וניהול בית ספר לחינוך המיוחד. בנושא היבלתי פורמאלי הובלת תהליכים ומיזמים בתחומי הנוער ( מדצ"ים,משצ"ים, צופים, בגרות חברתית , מועצות נוער ועוד) תרבות (ימי שיא , פסטיבלים, תיאטרות ועוד) וספורט (קבוצות ייצוגיות וחוגים). קודם עבד כמורה ורכז בבית הספר בשרד החינוך.

קרדיט: מעוז

נעמה הולצמן

מנכלית חברת Know Your Data

רקע מקצועי

נעמה היא מנכלית חברת Know Your Data. לפני כן היתה יועצת מנכ"ל משרד ראש הממשלה. במסגרת תפקידה היא סייעה בניהול עבודת המטה של המשרד אל מול משרדי הממשלה, ובגיבוש מדיניות בתחומי חברה וכלכלה, בין היתר בתחום פיתוח הרובד המוניציפלי ובקידום תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בתוך הממשלה. קודם לכן הייתה נעמה יועצת למנכ"ל משרד הבינוי והשיכון ורפרנטית במחלקת ייעוץ וחקיקה במשרד המשפטים. את ההתמחות שלה בלימודי משפטים עשתה בבית המשפט העליון, אצל השופט יצחק עמית.  

קרדיט: שיר נוימן

חיים הופרט

סמנכ"ל תכנון, תקצוב ותמחור, משרד הבריאות

רקע מקצועי

חיים הוא סמנכ"ל תכנון, תקצוב ותמחור, במשרד הבריאות. במסגרת תפקידו זה הוא ממונה על תקציב משרד ומערכת הבריאות, על גיבוש הרגולציה הכלכלית וכללי ההתחשבנות במערכת הבריאות, ובכלל זה קביעת מחיריהן של פרוצדורות רפואיות ושל תרופות. כמו כן אחראי חיים על גיבוש ותכנון תכניות העבודה המשרדית ושותף בגיבוש ויישום התכנית האסטרטגית של משרד הבריאות. בד בבד, בשנים 2018-2016 היה חיים עוזר מחקר באוניברסיטה העברית. בשנת 2019 מונה חיים לחבר בוועד הפועל של ארגון ההצלה הלאומי "מגן דוד אדום".

ענבר הורביץ

סמנכ"לית מיזם בנושא הסכסוך ישראלי פלסטיני

רקע מקצועי

כיום, ענבר סמנכ"לית במיזם בהקמה העוסק בסכסוך ישראלי-פלסטיני. עד סוף 2020, ענבר שימשה כסמנכ”לית שיתופים, וקודם לכן ניהלה את תחום קולקטיב אימפקט בארגון. במסגרת זו קידמה מהלכים משותפים של ארגונים מהמגזר הציבורי, המגזר העסקי והמגזר השלישי כאסטרטגיה להשפעה חברתית, וניהלה את יוזמת 5פי 2 להרחבת מעגל המצוינות בחינוך המדעי. בעבר הייתה חמש שנים מנכ”לית קרן קהילתית “טירת כרמל” – עמותה אשר הפעילה מודלים חדשניים של יזמות חברתית ושיתופי פעולה בין-מגזריים ברמה המקומית. במסגרת שהות בארצות-הברית עבדה ענבר בפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו, ובהמשך בחברות ייעוץ שעסקו בתכנון וביצוע מחקרים יישומיים לארגונים חברתיים ולקרנות פילנתרופיות בקליפורניה. במהלך לימודיה באוניברסיטה העברית הייתה עוזרת מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה.

סמאח הייב-ג’לג’ולי

מנהלת מרכזי ריאן לקידום תעסוקה משולש דרומי

רקע מקצועי

סמאח מנהלת משנת 2014 את המרכז האזורי ריאן טירה של חברת אלפנאר, שמטרתה לקדם תעסוקת ערבים - ובעיקר נשים ערביות - בישראל. במסגרת תפקידה היא מקדמת תכנון וניהול פרויקטים המתמקדים בגיוס מועמדים ערבים להשמות או להכשרות, בבניית תכניות תקציביות ובניהולן, ובבניית שיתופי פעולה, בהעמקתם ובהרחבתם. סמאח התחילה את עבודתה בריאן טירה בשנת 2013 כאחראית קשרי מעסיקים. התפקיד כלל איתור הזדמנויות תעסוקה ומעסיקים רלוונטיים, ליווי תהליכי גיוס, הגמשתם והסרת חסמים, ייזום וארגון אירועים עסקיים. קודם לכן הייתה עורכת דין בתחום המוניציפלי במשרד עורכי דין ראבי .

קרדיט: מעוז

יעל היימן

מנהלת עסק נהול יעוץ ותכנון אורבני

רקע מקצועי

יעל היא יועצת לתכנון אורבני בעלת משרד עצמאי המעניקה יעוץ ליזמים רשויות ומשרדי ממשלה, בעבר כהנה בתפקיד מהנדסת העיר מודיעין עילית. ולפני כן שימשה יעל בתפקיד אדריכלית העיר בית שמש ואחראית על גיבוש והתוויית מדיניות התכנון העירונית, הכנת תכנית המתאר העירונית ותכניות אב נושאיות. במסגרת תפקידה ליוותה את צוות הסכם הגג לקידום מעקב ובקרה לתוספת של 17,000 יח"ד בדרום בית שמש. יעל ניהלה את צוות התכנון במסגרת אגף ההנדסה, הכולל אחריות ניהולית על המחלקות הבאות- מחלקת תכנון אסטרטגי, מחלקת מידע גיאוגרפי, מחלקת מבני צבור וחינוך, מחלקת תנועה ותחבורה, מחלקת פיתוח ומדור תאום תשתיות. קודם לכן שמשה בתפקיד ראש מנהלת רמת בית שמש שהוותה את הזרוע המאשרת בתהליך הקמת שכונת רמת בית שמש בהקף של כ -5000 יח"ד. חברה בדירקטוריון החברה הכלכלית לפיתוח בית שמש, ותאגיד מי שמש. משנת 2016 ממלאת יעל את תפקיד יועצת ראש העיר לקדום מעמד האשה ומשתתפת בועדת בחינה לקליטת כח אדם ברשות, בנוסף מקדמת את המודעות העירונית לנושאים שונים כגון בריאות האישה, מניעת אלימות נגד נשים, יום האישה הבינלאומי וטכס הצדעה ליקירת העיר באמצעות כנסים וארועים.

קרדיט: אורי אורן

תומר היימן

סמנכ"ל תכנון ופיתוח עסקי, קרן JTLV

רקע מקצועי

תומר מכהן כסמנכ"ל תכנון ופיתוח עסקי, קרן JTLV. בתפקידו הקודם היא כיהן כראש מינהל הנדסה, עיריית רעננה. תומר התחיל את דרכו באגף התכנון במינהל מקרקעי ישראל, משם המשיך לתפקיד ריכוז תחום הוועדות המקומיות במינהל התכנון במשרד הפנים ושימש כראש צוות תכנון. תומר שירת כמפקד צוות לוחמים ביחידת שלדג ומשרת בתפקיד זה גם במילואים.

קרדיט: מעוז

דניאל הירשברג

מנכ"ל עמותת דעת

רקע מקצועי

מאז שנת 2016 דני הוא מנכ"ל עמותת "דעת", שבעבר נקראה "תורה ומלאכה". כיום העמותה מרחיבה את פעולותיה בתחומי החינוך, הפדגוגיה וההכשרה המקצועית. קודם לכן, במשך חמש השנים, 2011 -2016, היה מזכ"ל תנועת הנוער "בני עקיבא". את דרכו החל דני כפעיל בתנועת "בני עקיבא". הוא מילא בה שורה של תפקידים וסיים כסמזכ"ל התנועה. בהמשך היה סמנכ"ל רשת החינוך של ישיבות ואולפנות "בני עקיבא". דני עוסק בחקר השואה ובהדרכת בני נוער במסעות לפולין. ושותף פעיל בקואליציית הארגונים הפועלת למלחמה באלימות ושמירה על הדמוקרטיה.

קרדיט: אורי אורן

ניר הכהן

מנכ"ל עמותת אתגרים

רקע מקצועי

ניר הוא מנכ"ל המכללה האקדמית "בית ברל", מוסד אקדמי רב-תחומי העוסק בעיקר בנושאי חינוך, תרבות, אמנות, חברה וממשל. לפני מינויו למנכ"ל המכללה שימש ניר כמנכ"ל "המרכז הישראלי למצוינות בחינוך", עמותה הפועלת לטיפוח וקידום מצוינות בחינוך וחינוך למצוינים. לפני כן היה ניר סמנכ"ל עמותת "עתידים". ל"עתידים" הגיע לאחר שירות ארוך בחיל האוויר כטייס קרב, אותו סיים בתפקיד מפקד בית הספר לטיסה, שם הוא ממשיך לשמש כמדריך במילואים גם היום.

קרדיט: מעוז

אורי הכהן

שותף בBDO . מנהל חטיבת מנהלות ציבוריות.

רקע מקצועי

משנת 2020 מכהן כשותף בפירמת היעוץ וראיית החשבון, BDO וכמנהל חטיבת מנהלות ציבוריות. משנת 2016 כיהן אורי כמנכ"ל החברה המפעילה את שירותי מעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, משרד הכלכלה והתעשייה במרכז הארץ. בשנת 2020 הוביל את BDO לזכייה במכרז לניהול מערך מעוף המחודש של משרד הכלכלה והפעם בדרום והשפלה. במסגרת תפקידו אחראי על ניהול כלל השירותים והפעולות הנעשות אל מול מגזר ה-SMB's בהקניית ידע עסקי, פתרונות מימוניים מתן מענקים ועוד. במקביל אורי יו״ר החברה המפעילה את תכנית תעסוקה שווה של זרוע העבודה להשמת אנשים עם מוגבלות בעבודה. קודם לכן, הקים וניהל את VIBE המספקת שירותי יעוץ בתחום האחריות התאגידית לחברות רבות ומגוונות. קודם לכן מילא תפקידי ניהול רבים ומגוונים בתנועת הצופים העבריים בישראל, כאשר בתפקידו האחרון ניהל את מחוז ת"א של התנועה. אורי משפטן ואיש חינוך.

קרדיט: מעוז

שרה הלר

מנהלת מיזם תעסוקה, מעוז, מנהלת מכון יעד, קרן ק.מ.ח.

רקע מקצועי

שרה מנהלת את מיזם תעסוקה במעוז. לשרה תואר שלישי מאוניברסיטת בן גוריון ובמחקרה עסקה במפגש הבינתרבותי ומשמעויותיו עבור נשים חרדיות הלומדות באקדמיה. שרה הובילה תהליכים הקשורים לתעסוקת נשים חרדיות ברגישות קהילתית גבוהה. בשל היותה חלק מן הקהילה משמשת כגורם מקשר בין תכניות ממשלתיות ופרטיות לרבנים מהציבור הליטאי והחסידי. בשנים אלו פיתחה את פרופסיית היעוץ התעסוקתי בלמעלה מ30 סמינרים חרדיים, סייעה לפתיחת מסלולי הכשרה מקצועית שאינם הוראה, עבדה עם מכוני מיון להתאמה תרבותית של כלי המיון, בנתה פורומים לנשות מקצוע חרדיות, פיתחה סדנאות לבירור דילמות של נשים חרדיות בעולם העבודה, והקימה תכנית להכנה וליווי של בנות חרדיות בלימודים אקדמיים. שרה היא פסיכותרפיסטית, ובשעות הערב מעניקה טיפול פסיכותרפי לנערות חרדיות במצוקה במסגרת קליניקה פרטית. בעבר שימשה כמנהלת הדרכה ופיתוח ידע של תחום תעסוקת חרדים בג'וינט ישראל, שם עסקה בפיתוח ואיגום הידע של כלל התכניות לחרדים.

לימור הראל

משרד רה"מ

רקע מקצועי

לימור מכהנת כמנהלת חדשנות במשרד רה"מ. לימור עובדת במשרד ראש הממשלה מאז שנת 2004. במהלך שנות עבודתה, כיהנה במספר תפקידים בכירים בתחום המודיעין. במהלך שירותה הצבאי הייתה לימור מדריכת כושר קרבי בשייטת 13. לימור בוגרת האקדמיה למצויינות במכון וינגייט, ושיאנית בענף השחייה לשעבר.

קרדיט: מעוז

שנית הראל

סגנית בכירה ליועצת המשפטית למשרד החינוך

רקע מקצועי

שנית החלה דרכה בלשכה המשפטית של משרד המדע, התרבות והספורט (כתוארו אז), ומאז שנת 2003 היא מועסקת בלשכה המשפטית של משרד החינוך והיא משמשת כסגנית בכירה ליועצת המשפטית. היא מתמחה בתחום התמיכות שמעניק המשרד לגופים מהמגזר השלישי (חברה אזרחית) והקצבות לרשויות מקומיות ולגופים המפעילים בתי ספר. במסגרת זו היא מלווה חלק גדול מתוכניות הדגל ומהרפורמות של המשרד בשנים האחרונות, לרבות תוכנית "ניצנים"; בתי ספר של החופש הגדול, רפורמת "הסייעת השנייה".

קרדיט: אורי אורן

אורי הרמן

יו"ר הוועד המנהל, הרבעון הרביעי

רקע מקצועי

אוֹרי מכהן כ GM Israel של חברת Cybereason העוסקת בהגנה והתמודדות עם איומי סייבר. לפני תפקיד זה, כיהן אוֹרי כראש אגף בכיר 'עתודות לישראל' במשרד ראש הממשלה. טרם ניהול האגף, הוביל אוֹרי פרויקטים לאומיים במטה הכלכלי-חברתי במשרד ראש הממשלה, כגון הסדרת תשתיות אזרחיות תומכות למעבר מחנות צה"ל לנגב, קידום יוזמות ממשלתיות לחיזוק קשרים כלכליים בין ישראל למדינות המזרח ועוד. לפני הגעתו למשרד ראש הממשלה, אוֹרי ניהל את הפיתוח העסקי בקבוצת DC כסמנכ"ל. קודם לכן, ניהל אוֹרי קבוצת פיתוח הנדסית בחטיבת האנרגיה המתחדשת של חברת SIEMENS וכן עסק בתכנון והקמת תחנות כח תרמו-סולאריות. אוֹרי סא"ל במילואים ובשנים שבין השחרור משירות קבע בצה"ל לעבודתו בחברת SIEMENS כיהן כמנכ"ל עמותת 'דורשי טוב' המתמקדת בעידוד התנדבות עם נוער בישראל. אוֹרי הוא ממייסדי תנועת 'הרבעון הרביעי', תנועת המונים כלל ישראלית המשפיעה בשדה הפוליטי כדי להבטיח את שגשוגה של המדינה כיהודית ודמוקרטית לכלל הישראלים ברבעון הרביעי לקיומה, וכן חבר ועד מנהל בארגון 'ישראליז' ששם לו למטרה לשפר את תדמית ישראל בעולם דרך הישראלים עצמם. בעת האחרונה, אוֹרי חבר בצוות המייעץ לשר התקשורת בבחינת האסדרה על פלטפורמת תוכן דיגיטליות. לאוֹרי תואר ראשון בהנדסת מכונות מטעם אוניברסיטת ת"א, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות במימון והנדסה פיננסית מטעם האוניברסיטה העברית ותואר שני נוסף בפילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית מטעם אוניברסיטת ת"א.

לימור ברמן הרמס

נמצאת ברילוקיישן

רקע מקצועי

לימור נמצאת בחל״ת בברלין ועוסקת בניהול תהליכי שינוי בחברה פרטית. בתפקידה הקודם היתה מפקחת במחוז תל אביב במשרד החינוך. במסגרת תפקידה היתה ממונה על ניהול עצמי ותוכנית “מרום” – התוכנית לצמצום פערים, רפרנטית לקליטת מנהלים חדשים ומפקחת כוללת בקריית אונו. היא נהגה לראות את המערכת החינוכית במאקרו ובמיקרו, ויצרה שיתופי פעולה רבים לקידום אינטרסים מגוונים לטיוב ולשיפור החינוך. בעבר ניהלה לימור בתי ספר יסודיים בכפר שמריהו וביפו. בתקופת כהונתה כמנהלת בית ספר “חשמונאים” זכה בית הספר בפרס חינוך ארצי כולל על הצטיינות בהישגים וחינוך לערכים רב-תרבותיים.

קרדיט: בר שניר

יעל מזוז הרפז

Chief of Staff & Business Operations, Ukko

רקע מקצועי

בימים אלו יעל היא Chief of Staff & Business Operations ב- Ukko. לפני כן, יעל שימשה כסגנית לכלכלה ויישום במיזם הלאומי ישראל דיגיטלית. במסגרת זו היא אחראית על קידום האסטרטגיה הדיגיטלית במשרדי המשפטים, הבריאות והכלכלה, ברשות המיסים ובגופים הפיננסים, וכן היא מנהלת את תקציב המיזם כולו. בין השנים 2020-2018 שימשה כראש מטה הממונה על זרוע העבודה במשרד העבודה והרווחה, ובמסגרת זו קידמה רפורמות בתחומים כגון מעונות היום, בטיחות בעבודה והכשרה מקצועית ועוד. במקביל, ריכזה יעל את הוועדה הציבורית לקידום התעסוקה לשנת 2030, אשר קבעה יעדים ורפורמות לעשור הקרוב לטיפול הממשלתי בתחום התעסוקה. בין השנים 2018-5015 יעל שימשה כמנהלת תחום תעסוקה עתירת ידע במשרד העבודה והרווחה. במסגרת זו הקימה תפקיד חדש שמטרתו הגדלת היצע ההון האנושי לתעשיית ההיי-טק באמצעות הוצאה לפועל של תוכניות לשילוב נשים, ערבים, חרדים ובני 45+ בתעשייה, קידום מסלולי הכשרה טכנולוגיים חלופיים ועוד. קודם לכן הייתה יועצת בלשכת מנכ”ל משרד האוצר (כחלק מתוכנית צוערים לשירות המדינה), מתמחה בבית המשפט העליון בלשכת השופטת אסתר חיות וסטודנטית במחלקת הבג”צים בפרקליטות המדינה. יעל היא בוגרת של תוכנית המצוינות “צוערים לשירות המדינה”, והיא סרן במיל’ לאחר שירות של חמש שנים ביחידה 8200.

קרדיט: מעוז

משה הרשקוביץ

מנהל תחום מחקר והוראה בבית הציונות הדתית. ומנטור לליוי מנהלים וצוותי ניהול

רקע מקצועי

משה הרשקוביץ הוא ד"ר למשפטים ואיש חינוך. משה מנהל מרחב חינוך ברשת יאב"ע וראש מדרשה לבנות - מדרשת בארי בפרדס חנה-כרכור. לפני כן, בין השנים 2017-2018, ניהל משה את קריית החינוך - חקלאי ברנקוויס פרדס חנה כרכור. ארבע שנים קודם לכן ניהל משה את הקריה המדעית הטכנולוגית אורט לוד. לצד עבודת הניהול החינוכי משמש משה כראש בית המדרש של מדרשת אמונה-בארי מדרשת שילוב לבנות (שירות לאומי ו/או אחרי שירות). בנוס, משה מרצה לחינוך ולמשפט במכללות תלפיות בחולון, אונו בירושלים. קודם לכן, ניהל משה את הקליניקה המשפטית לדיני ממונות באוניברסיטת בר-אילן, והיה חבר ועד הקלינאים הארצי. בעבר לימד בישיבת ההסדר בפתח תקווה ובכולל מר”ץ במבשרת ציון, ואף ייסד והקים את בית המדרש שיח משפט – בית מדרש מעורב למשפט עברי במכללת שערי משפט.

קרדיט: מעוז

עידן הרשקוביץ

מנהל אגף בכיר פיתוח כלכלי ברשויות המקומיות, משרד הפנים

רקע מקצועי

מאז דצמבר 20, מכהן כמנהל האגף הבכיר לפיתוח כלכלי במינהל הפיתוח במשרד הפנים. במסגרת תפקידו, מקדם תכנית המראה ותכניות שונות לפיתוח כלכלי של רשויות מקומיות, פיתוח מאגרי ידע לפרויקטים כלכליים ותהליכי התייעלות ברשויות המקומיות. קודם לכן כיהן כשנתייים וחצי כמנהל אגף תקציבים במשרד התחבורה בהיקף של כחצי מיליארד ש"ח ולפני כן כחמש שנים כמנהל תחום תקציבים במינהל התכנון. עידן הוא בוגר תכנית "עתידים- צוערים למגזר הציבורי". בשירותו הצבאי שימש כקצין וכיום הוא מפקד גדוד במילואים.

קרדיט: נופר חסון הנדלמן

מאיר ואזנה

מנכ"ל יפתח-החברה לפיתוח קרית גת

רקע מקצועי

מאיר משמש כמנכ"ל יפתח- החברה לפיתוח קרית גת. לאחר שחרורו מצה"ל בשנת 2006 שימש מאיר כמנהל אדמנסטרטיבי במוסד פנימייתי המונה כ-500 חניכים מכל העולם -בקריית גת. לאחר מכן משנת 2009 כיהן למשך כ-7 שנים כמנהל מחלקת חינוך בעיריית קריית גת, במקביל הקים את החברה לפיתוח קריית גת. בנוסף, מונה ע"י המועצה כמ"מ מנכ"ל העיריה ובשנת 2019 זכה במכרז כמנכ"ל קבוע בחברת יפתח- החברה לפיתוח קריית גת אשר אמונה על ההתפתחות של העיר במסגרת הסכמי הגג וההתחדשות עירונית ועל יזמויות רבות לצורך ביסוסה וחוסנה התכנוני והכלכלי של העיר.

נעמי וגה

ממונה על הסמינרים להוראה במשרד החינוך

רקע מקצועי

נעמי ממונה על הסמינרים להוראה במשרד החינוך החל משנת 2018. התפקיד כולל פיקוח ואחריות על ההכשרה להוראה בסמינרים החרדיים בארץ בהם למעלה מ-24,000 לומדות סדירות בשנה. התפקיד כולל קביעת מדיניות בנוגע לאיכות, אופי והיקף ההכשרה, הובלת תהליכי הסדרה ורגולציה, הקמת סמינרים, שת"פ עם משרדי ממשלה אחרים, קרנות וארגונים, שותפות בהחלטות תקצוב הסמינרים, אחריות על ההכשרה החלופית, הפעלת פורומים ארציים וימי עיון להכשרת מנהלות ובעלות תפקידים, והובלת תוכניות קידום חדשנות, שותפות ומצוינות בסמינרים. עוסקת מעל 20 שנה בחינוך. תפקידיה הקודמים: הוראה בתיכונים והכנה לבגרות, במשרד החינוך הובילה את הטמעת רפורמת "עוז לתמורה" בסמינרים החרדיים מטעם המחוז החרדי. וכן ניהלה מרכז השתלמויות לכ-2000 מורות חרדיות בירושלים.

לאה וובר

סמנכ"ל כספים עיתון יתד נאמן

רקע מקצועי

לאה היא סמנכ"לית הכספים בעיתון המוביל והחזק במגזר החרדי - "יתד נאמן", ושותפה בכירה לתכנון ולאסטרטגיה כלכלית בעיתון. תפקידה כולל ניהול, פיקוח ובקרה על הפן החשבונאי, הכלכלי והמשפטי בחברה, דיווחים להנהלה ולדירקטוריון, פיתוח ארגוני וניהול ההון האנושי. עם כניסתה לתפקיד הובילה הטמעה של הליכי חיסכון והתייעלות שמינפו וקידמו מאוד את אופן ניהול העיתון ואת רווחיותו. בד בבד, כרואת חשבון עצמאית לאה נותנת שירותי ניהול כספים, ייעוץ כלכלי ובקרה לרשת המרכולים "נתיב החסד", המונה כ-33 סניפים, ולרשת הכוללים "יששכר באוהליך", המונה כ-1,800 אברכים. קודם לכן, במשך יותר מ-13 שנים לאה התמחתה ובהמשך עבדה במשרד רואי חשבון בתחומי חשבונאות, שכר, ביקורת, ראיית חשבון וייעוץ עסקי, בבניית תוכניות עסקיות ובגיבוש תוכניות הבראה לחברות, לעצמאים, למלכרי"ם ולרשויות מקומיות. בתחילת דרכה המקצועית הייתה לאה חשבת שכר במחלקת הסיעוד בעמותת "עזר מציון".

קרדיט: מעוז

מיכאל וולה

סמנכ"ל המישלמה ליפו ומנהל אגף קהילה יפו, עיריית תל אביב יפו

רקע מקצועי

מיכאל וולה משרת ציבור צעיר. הוא התחיל את דרכו בלשכת ראש הממשלה כעוזרו של מזכיר הממשלה. בשנים האחרונות הקים בעיריית תל אביב יפו את יחידת הצעירים של העיר, הנותנת מענה לעשרות אלפי תושבים באמצעות רשת של חמישה מרכזי צעירים – מזא”ה 9 במרכז ונוספים בדרום העיר וביפו. היחידה הובילה מהלכים לתכנון מדיניות עירונית לצעירים – הראשונה בישראל, יזמה מהלכי חקיקה ארצית כמו חוק שכירות הוגנת וקידמה אג’נדה לעידוד מעורבות אזרחית. מיכאל יזם את הקמת יחידת החדשנות של העיר בשיתוף קרן הפילנתרופיה של מייקל בלומברג. מיכאל עומד בראש גוף עירוני חדש שמטרתו גיבוש האסטרטגיה של העיר בתחום הקהילה. מיכאל הוא חבר במועצת בית בן גוריון, ומסייע למיזמים חברתיים שונים.

מושית ווליס

מנהלת תחום תיירות באר שבע

רקע מקצועי

מושית מנהלת את תחום התיירות בבאר שבע. לפני כן, במשך 8 שנים עבדה בארגון מעוז בשלל תפקידים, כאשר האחרון היה מובילת רשת שלטון בצוות רשת מעוז, הייתה בצוות ההקמה של רשת השלטון המקומי. בנוסף, הנחתה בתכנית אקו וליוותה חברי רשת במהלכי השינוי שלהם. בעברי, ניהלה את תחום ההתנדבות והיזמות במרכז צעירים בכפר סבא והפיקה אירועים ברשות הטבע והגנים. בנוסף, ניהלה פרויקטים בקרן מיראז'- קרן פילנתרופית לחיזוק הנגב.

קרדיט: נתיבי איילון

טליה כהן וולף

רקע מקצועי

טליה מיוזמי פרויקט "מהיר לעיר", פרויקט שמטרתו יצירת סטנדרט חדש ושדרוג מערך התחבורה הציבורית במטרופולין תל אביב אשר מנסה לייצר אלטרנטיבה אמיתית לרכב הפרטי. נהלה והובילה את הפרויקט כסמנכ"ל וראש חטיבת מהיר לעיר בחברת נתיבי איילון. הפרויקט חולש על כ20 רשויות מקומיות במטרופולין, מורכב מכ-80 תתי פרויקטים בהיקף תקציב של למעלה מ3.5 מיליארד שח, ומייצר רשת תנועה יעילה, מהירה ורציפה לאוטובוסים. בתפקידה הקודם, ניהלה את תקציבי התשתיות במשרד התחבורה בהיקפים של למעלה מ-13 מיליארד שח בשנה. בנוסף טליה כיהנה כדירקטורית בחברת נמלי ישראל, חברה ממשלתית שמובילה את הקמת 2 הנמלים החדשים. קודם לכן, שימשה טליה כיועצת למנכ"ל משרד החינוך.

קרדיט: מעוז

אסנת וולף

מנהלת אגף משאבי אנוש מועצה אזורית עמק חפר

רקע מקצועי

אסנת מנהלת את אגף משאבי האנוש במועצה האזורית עמק חפר משנת 2014 . לפני תפקידה זה שימשה כעוזרת ראש המועצה במשך כשש שנים, וקודם לכן הייתה קצינת ביקור סדיר. בקיבוצה, גבעת חיים מאוחד, היא ניהלה את החינוך הבלתי פורמלי, והייתה מורה כעשר שנים.

קרדיט: גדעון אגז'ה

שולי וונדם

HR director תעשיה האווירית

רקע מקצועי

מזה עשור בתחום משאבי אנוש, עובדת כיום כסמנכל משאבי אנוש ברשת אפריל. לפני, שמשתי כHRBP בקונצרן העולמי יוניליוור, מנהלת רווחה ומנהלת גיוס לארגון של 2200 עובדים בישראל. בעלת ניסיון בהובלת והטמעת תהליכי שינוי, הטמעת תרבות ארגונית ויצירת תהליכי Engagement לעובדים. הובלת תהליכי גיוון והכלה בהתייחס גם לגיוון המגדרי. בעלת ראייה עסקית רחבה. מנוסה בתהליכי ייעוץ וליווי מנהלים בדרגים שונים.

קרדיט: ריקי רחמן

אפרת ווקסלר

ראש אגף רפואה ראשונית, קופת חולים מאוחדת

רקע מקצועי

החל משנת 2017 אפרת מנהלת את תחום רפואת ילדים במטה של קופת חולים . במסגרת תקפיד זה מובילה תהליכים אסטרטגיים לשיפור איכות רפואת הילדים במאוחדת ולשיפור מקצועיותם ורווחתם של רופאי הילדים של הקופה. בנוסף לתפקיד זה, לפני כשנתיים הקימה את מרכז השליטה הארצי לניהול חולי הקורונה של הקופה וניהלה אותי במשך כחצי שנה .בתפקידה הקודם ניהלה את מרחב השרון במחוז מרכז של מאוחדת. במסגרת התפקיד הנוכחי לוקחת חלק בוועד המנהל של עמותת גושן לקידום רפואת הילדים הקהילתית וכן חברת ועד חיפ"א ( החברה הישראלית לרפואת ילדים בקהילה). במקביל, עוסקת ברפואת ילדים קלינית במהלך כל השנים, כעת במרפאה בפתח תקווה. אפרת מומחית ברפואת ילדים. התמחתה בבית החולים וולפסון בין השנים 2002-2006. את הסטא עשתה גם כן בבית החולים וולפסון.

נעם וידן

מנכ"לית ומייסדת, אידאה - מרכז לדמוקרטיה ליברלית

רקע מקצועי

נעם וידן היא מייסדת שותפה ומנכ"לית 'אידיאה- מרכז לדמוקרטיה ליברלית. 'אידיאה' הוקמה ב2017 במטרה לקדם דמוקרטיה ליברלית בישראל על ידי בניית רשת של מנהיגות ומנהיגים - בעלי תפקידים במערכות ציבוריות שונות. בעשור האחרון נעם עוסקת בחינוך אזרחי לדמוקרטיה דרך פיתוח תוכן חינוכי, הוראה, ליווי והכשרה של צוותים חינוכיים במערכות הפורמליות, הבלתי פורמליות ובאקדמיה, ובפיתוח מנהיגות במסגרות חינוכיות שונות. בתפקידה הקודם, ייסדה את תכנית 'משעולים' להכשרת מחנכים פוליטיים במוסדות אקדמיים.

גלית וידרמן

סגנית בכירה, אסטרטגיה הון אנושי ושכר ברשות החברות הממשלתיות

רקע מקצועי

כיום אני משמשת כסגנית בכירה לאסטרטגיה, הון אנושי ושכר ברשות החברות הממשלתיות. ומובילה במסגרת את תחום יחסי העבודה בחברות הממשלתיות, ההערכה והתגמול לדירקטורים בחברות הממשלתיות כמו גם ההדרכה. קודם לכן שימשתי כ״נציבת שירות המדינה״ עבור גופי השלטון המקומי: במסגרת ניהול אגף בכיר לבקרת ההון האנושי ברשויות המקומיות. הייתי ממונה על תנאי השכר של 165,000 עובדים ונבחרי הציבור בשלטון המקומי וקידמתי את נושא הגיוון התעסוקתי. קודם לתפקיד זה, ניהלתי את אגף הצעירים במשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, שם הובילתי יצירת תקן למרכזי צעירים ואת העיסוק בתחומי הליבה בתחום התעסוקה והצמיחה הדמוגרפית. ייסדתי גם את השולחן העגול בחירום ברח"ל, לאחר עשור של עבודה ופעילות חברתית בארגונים ובקרנות החברה האזרחית ומאמינה גדולה בשיתופי פעולה בינמגזריים.

קרדיט: אורי אורן

רואי ויזנר

Managing Director - aMoon Fund

רקע מקצועי

רואי הוא דירקטור מנכ"ל וסמנכ"ל תפעול ב aMOON. בעבר היה מנכ"ל האצ'יסון-כנרות, חממה טכנולוגית שהינה אחד מגופי ההשקעה המובילים בעולם בהשקעות סיד, בסטארט-אפים בתחומי טכנולוגיות מים וקלינטק. לפני עבודתו זו, שימש רואי כשותף במשרד עוה"ד פרופ' יובל לוי ושות', במחלקה הבינלאומית למיזוגים, רכישות ושוק ההון, שם שימש גם כראש תחום פרייבט אקויטי בינ"ל. קודם לכן, עבד רואי בניו יורק ובהונג קונג בפירמת עוה"ד הבינ"ל ,Weil Gotshal, מהפירמות הגדולות והמובילות בעולם. בצבא שירת בחיל התותחנים וביחידה 8200 של חיל המודיעין.

קרדיט: אורי אורן

רוני ויינברגר

ייעוץ, ליווי והנחייה בתחום פיתוח מנהלים, תרבות ארגונית ותקשורת מקרבת

רקע מקצועי

יועץ, מלווה ומנחה ארגונים, מנהלים והנהלות בתחומי פיתוח מנהלים, תרבות ארגונית, תקשורת מקרבת ופתרון קונפליקטים. בתפקידו הקודם שימש כמנהל, מאמן ומדריך בחברת ”אינטל“. רוני מתמחה בליווי ופיתוח מנהלים, הקשבה ותקשורת בינאישית אפקטיבית. יוצר הבלוג "תקשורת מקרבת לחיים מלאים", המספק באופן קבוע לאלפי לקוחותיו קורסים, סדנאות, כלים והשראה בנושא הקשבה ותקשורת אפקטיבית במשפחה, בחינוך ובעסקים. רוני שירת כקצין בשייטת 13 ושימש כמפקד צוות לוחמים

קרדיט: ענר טאוסיג

ענבר וייס

מהנדסת העיר בית שמש

רקע מקצועי

ענבר משמשת כמהנדסת העיר בית שמש. בתפקידה הקודם ענבר שימשה כמנכ"לית "רוח חדשה". ארגון "רוח חדשה" הוא ארגון א-פוליטי ללא מטרות רווח, אשר נוסד בשנת 2003 בירושלים. הארגון פועל במטרה למצב את ירושלים כעיר בירה מעוררת השראה, מושכת ורלוונטית לצעירים, באמצעות פרויקטים לפיתוח הכלכלה היצירתית, היזמות המקומית והחדשנות הירושלמית. כיום מונה הארגון 15 עובדים. ענבר היא אדריכלית, בעברה עבדה שש שנים במגזר הפרטי ושמונה שנים במגזר הציבורי. ניהלה את תחום השימור ותמ"א 38 בלשכת התכנון במחוז ירושלים. בשנת 2016-17 שימשה כיועצת בכירה למנהלת מנהל התכנון - יחידת הסמך של משרד האוצר.

קרדיט: מעוז

הדר ברין וייס

משנה למנכ"ל ויועצת משפטית ראשית, כלל ביטוח

רקע מקצועי

בשבע השנים האחרונות מכהנת כיועצת המשפטית הראשית של קבוצת כלל, קונצרן הכולל חברות רבות וביניהן חברות ציבוריות וגופים מוסדיים ועיסוקו העיקרי בתחומי הביטוח והפיננסים וניהול נכסי החיסכון של הציבור. בעלת התמחות בתחומי הביטוח, ושוק ההון, אחראית בין היתר על כל תחום הרגולציה, הממשל התאגידי והיעוץ לדירקטוריונים בקבוצה. במקביל מקדמת עשיה חברתית כיו"ר הועדת המנהל של מכינת חמש אצבעות ופעילה בתנועה.

קרדיט: מעוז

אסף וייס

מנהל קמפוס IL, מערך הדיגיטל הלאומי במשרד הכלכלה והתעשייה

רקע מקצועי

אסף וייס הוא מנהל קמפוס IL - המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית שהינו פרויקט הדגל בתחום החינוך וההשכלה של מערך הדיגיטל הלאומי והמועצה להשכלה גבוהה. אסף הצטרף להקמת קמפוס IL אחרי 15 שנה בעולם התקשורת והטלוויזיה, שם מילא תפקידים עיתונאיים וניהוליים בכירים בחדשות ערוץ 2, ידיעות אחרונות, Ynet, וגלי-צה״ל. ב-6 השנים האחרונות מוביל אסף את הפיתוח העסקי והאסטרטגיה של קמפוס IL מול מגוון שותפים כמו משרד החינוך, המועצה להשכלה גבוהה, אוניברסיטאות, מכללות ומשרדי ממשלה, ואת הפעילות הגלובלית מול פלטפורמת edX הבינלאומית, מיסודן של האוניברסיטאות הרווארד ו-MIT.

קרדיט: מעוז

אברהם מרדכי וינברגר

סגן מנהל כספים האגף לשירותים חברתיים עיריית בני ברק

רקע מקצועי

משנת 2014 משמש אברהם כסגן מנהל כספים באגף לשירותים חברתיים בעיריית בני ברק. את ההתמחות בראיית חשבון עשה במשרד רו"ח שמידט בן צבי פרלשטיין. קודם לכן עבד כמנהל אדמיניסטרטיבי במכון מסילות להתפתחות הילד והוביל את הארגון מהפסד לרווח ולעלייה משמעותית במחזור הפעילות. קודם לכן, עבד אברהם כמנהל כספים וחשב שכר ב"צעד ראשון"- רשת מעונות יום. החל משנת 2102 מתנדב אברהם בארגון פעמונים ומלווה משפחות בהתנהלות הכלכלית עד הגעה לאיזון. לאורך השנים עוסק אברהם במעורבות פעילה בקהילה החרדית ומשתלב בפעילות התנדבותית במיזמים שונים ובארגוני החסד והיזמות בקהילה.

רונן וינר

מנהל פיתוח עסקי בחברת קיוריספונס (curesponse)

קרדיט: ריקי רחמן

רונן וינר

מנהל פיתוח עסקי בחברת קיוריספונס (curesponse)

קרדיט: מעוז

יוסף ויצמן

משנה לראש לשכת עורכי הדין בישראל

רקע מקצועי

יוסף הוא עו"ד בעלים של משרד גדול בתחום האזרחי, ליווי חברות ויעוץ משפטי שוטף, בדגש על חדלות פירעון, מרצה סגל של הקריה האקדמית אונו, משנה לראש לשכת עורכי הדין, חבר הנהלה ודריקטוריון מד"א, ראש הוועדה ההומניטרית לסיעוד ברשות ההגירה והאוכלוסין, חבר ועדה למינוי רשמי הוצל"פ במשרד המשפטים, דירקטור בעיריית תל אביב ובעמותת עצמי. עו"ד ויצמן הוציא שני ספרים מרכזיים בעולם המשפט. ספר מקצועי בתחום הוצאה לפועל, וכן ספר על עולם המשפט.

קרדיט: מעוז

נעם ויצנר

סגן ראש מטה הקורונה, משרד הבריאות

רקע מקצועי

נעם משמש כראש מטה מנכ"ל משרד הבריאות. בתפקידו הקודם שימש נעם כיועץ מקצועי בכיר למנכ"ל משרד הבריאות. במסגרת תפקידו כיועץ היה נעם אחראי על ליווי והובלה של פעילות המשרד, קידום עבודת המשרד בוועדות הכנסת ומול משרדי ממשלה מקבילים וכן קידום פרויקטים במשרד ומחוצה לו. קודם לכן שימש נעם כמנכ"ל התאחדות הסטודנטים בישראל וכן עבד בתפקידים שונים במסגרת הארגון, ביניהם ריכוז מחלקת המחקר של התאחדות הסטודנטים הארצית וריכוז מחלקת מעורבות חברתית באגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית. לאורך השנים עוסק נעם בפעילות קהילתית ענפה. הוא חבר וממייסדי קהילת הלו"ם בקריית יובל ומעורב בפרויקטים חברתיים שונים בשכונה כגון הקמת מכינה קדם צבאית במקום, בה הוא משמש כיום כיו"ר הועד המנהל. בנוסף עסק בהדרכת נוער בסיכון ובהדרכת נוער עולה.

קרדיט: מעוז

איתי ולדמן

ראש מנהל תקשורת ודובר עיריית תל אביב יפו

רקע מקצועי

איתי התחיל את דרכו העיתונאית בעיתון "מעריב", שם שימש ככתב תרבות במשך מספר שנים. תפקידו הראשון כעורך היה במגזין טיים אאוט תל אביב. במשך השנים התקדם בטיים אאוט עד שהפך לעורך הראשי של המגזין, תפקיד אותו מילא במשך 5 שנים. בשנת 2014 עבר לקשת כעורך הראשי של אתר מאקו, תפקיד אותו מילא 8 שנים. באפריל 2022 נכנס לתפקיד ראש מנהל תקשורת ודובר עיריית תל אביב-יפו.

קרדיט: דוברות משרד האוצר

אסף וסרצוג

סמנכל עסקי בחברת BLEnergy

רקע מקצועי

אסף הוא סגן הממונה על התקציבים באוצר בפועל, האחראי על תחומי תעסוקה, כלכלה, מו״פ, השכלה גבוהה, תקשורת ותיירות במשרד האוצר. לפני כן אסף ריכז את תחום התחבורה, ובמסגרת תפקידו זה הוא עסק בתכנון הקצאת משאבים ובהובלת רפורמות שמטרתן בניית תשתיות להסעת המונים, שיפור וייעול מערך התחבורה הציבורית והפחתת הגודש. קודם לכן אסף ריכז את תחום התקשורת והתיירות, ובמסגרת תפקידו היה שותף לרפורמות בתחום, ובהן הקמת תאגיד השידור הציבורי והגברת התחרות בשוק הטלוויזיה. קודם לעבודתו במשרד האוצר עבד תקופה קצרה במחלקה הכלכלית בחברת אמדוקס, ובשנת 2011 סיים את התמחותו בעריכת דין ועבר את בחינות הלשכה.

קרדיט: מעוז

אלי וקנין

יועץ אסטרטגי לארגונים מגזר שלישי, ציבורי ופילנתרופי

רקע מקצועי

מעל שני עשורים, אלי עוסק באופן מקצועי וניהולי בארגונים חברתיים הפועלים עם ולמען אוכלוסיות במצבי סיכון, בחברה היהודית ובחברה הערבית. בתפקידו הנוכחי, אלי מכהן כסמנכ"ל בארגון 'כל ישראל חברים-אליאנס' (כי"ח). במסגרת תפקידו הוא הוביל להקמה ולמיסוד החטיבה ל"רווחה וחוסן חברתי" המפתחת מענים ומפעילה מסגרות ותוכניות שמטרתם צמצום מצבי הסיכון והגברת המסוגלות והמוביליות של מאות בני נוער במצבי סיכון החיים בפריפריה הגיאו- חברתית . זאת בשותפות עם הרשויות המקומיות ומשרדי הממשלה.

קרדיט: שיר נוימן

שלומית אבני וקנין

מנהלת אגף בכיר מחקר, תכנון והכשרה, משרד הרווחה והביטחון החברתי

רקע מקצועי

אני מנהלת את אגף בכיר מחקר תכנון והכשרה, במשרד העבודה, הרווחה והביטחון החברתי. האגף אחראי על תוכנית העבודה המשרדית והאסטרטגיה, מדידה, מחקר, דאטא, על ביה"ס המרכזי להכשרת עובדי רווחה ועל תוכניות עתודה ניהולית בשדה הרווחה. קודם לכן ניהלתי את האגף לתכנון מדיניות במינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי במטה משרד הבריאות ועסקתי בקידום ההיערכות להזדקנות האוכלוסיה, בתכנון מעורבות השלטון המקומי בבריאות, בקידום שיתופי פעולה בינמשרדיים ובינמגזריים ובצמצום אי שוויון. כן ניהלתי את תחום צמצום פערים במשרד הבריאות. בעברי ניסיון ניהולי במגזר השלישי בתחומי החינוך והבריאות שכלל קידום מדיניות בתחום השוויון בבריאות, הקמת רשתות וקבוצות פעילות ופעילים בפריפריה, ופרסום מחקרים וניירות מדיניות. בעלת ד"ר מהמחלקה לפוליטיקה וממשל (בנושא אי שוויון בבריאות), תואר שני במדיניות ציבורית וMBA ותואר ראשון בעבודה סוציאלית. מתגוררת בגבעת יערים.

קרדיט: מעוז

רעות וקסלר

רקע מקצועי

רעות ניהלה את תוכניות הצוערים לשלטון המקומי ולחינוך הבלתי פורמלי בארגון שותפויות רוטשילד. התוכניות הן מיזם משותף של משרד הפנים, משרד האוצר, משרד החינוך, קרן רוטשילד ומפעל הפיס, ומטרתן – שיפור השלטון המקומי בישראל וצמצום פערים באמצעות הכשרת צעירים מצטיינים, בעלי כישורי מנהיגות ויכולת לחולל שינוי, המיועדים לתפקידים מאתגרים ברשויות המקומיות בפריפריה הגיאו-חברתית. בתפקידה הקודם הייתה רעות מנכ"לית עמותת "יסודות לצמיחה דרור", העוסקת בהקמת קיבוצי מחנכים עירוניים בפריפריה. בעברה הייתה רכזת מחוז בתנועת "הנוער העובד והלומד" וממייסדי "מועצת הקבוצות והקהילות המשימתיות בישראל" – ארגון גג המאגד תנועות ורשתות המפעילות קבוצות וקהילות משימתיות מכלל המגזרים בחברה הישראלית.

קרדיט: מעוז

ליטל וקסלר

משנה למנכ"ל וראש חטיבת משאבי אנוש, cal

רקע מקצועי

ליטל היא סמנכ"לית משאבי אנוש cal. לפני כן שימשה כסמנכ"לית משאבי אנוש שיכון ובינוי- סולל בונהס. בתפקידה הקודם הייתה מנכ"ל משאבי אנוש בקבוצת תקשוב, ובמסגרת זאת היא אחראית לתעסוקה של יותר מ 6000- עובדים בכל רחבי הארץ. היא מאמינה בגיוון תעסוקתי כדרך חיים ובהכלה כתפיסת ניהול המאפשרת צמיחה עסקית וחברתית. ליטל היא חברת הוועד המנהל בעמותה לפיתוח משאבי אנוש העוסקת בקידומם של מקצוע משאבי אנוש בישראל ושל העוסקים בו. לפני כן ניהלה משאבי אנוש בחברת אגד תעבורה ובגופים נוספים. עוד הייתה יועצת ארגונית ומנהלת פרויקטים בתחומי פיתוח מנהלים ובניית אסטרטגיה.

קרדיט: מעוז

עומר ורדי

סמנכ"ל, הממונה על תאגידי המים והביוב, רשות המים

רקע מקצועי

עומר מכהן כממונה על תאגידי המים והביוב ברשות המים. במסגרת תפקידו הינו אמון על פעילות כלל תאגידי המים והביוב, אופן ניהולם ופעילותם בתחומי הממשל התאגידי, הרגולציה, הפעילות השוטפת והממשק עם הרשויות המקומיות שהינן בעלות המניות בתאגידים. קודם לכן שימש עומר במשך למעלה מעשור כיועץ משפטי לממונה על התאגידים ולמספר חטיבות ברשות המים בדגש על תחומי הרגולציה, הממשל התאגידי והצרכנות.

פאתן אלזינאתי ז”ל

מנהלת תחום חינוך בלתי פורמאלי חברה ערבית בלוד ומנהלת מתנ"ס הערבי היהודי שיקגו

רקע מקצועי

פאתן ניהלה את תחום החינוך הבלתי פורמאלי בחברה הערבית בלוד, וניהלה את המתנ"ס הערבי היהודי שיקגו. במסגרת עשייתה הקהילתית הקימה את מועצת התושבים - התארגנות אזרחית לוד, ניהלה פורום דיאלוג קהילתי רב תרבותי במרכז הגישור ברמלה וכן שימשה כחברה בוועד המנהל של קרן לוד. קודם לכן שימשה כחברה בפורום הקהילתי בגישור בלוד ולפני כן עבדה כמדריכה בגישור חינוכי בבית הספר אלמנאר בלוד במשך ארבע שנים. בנוסף, שימשה פאתן כחברה בפורום הקהילתי לבנייה ושיקום העיר לוד. במקביל, במהלך השנים העבירה פאתן סדנאות ומנחה קבוצות לגישור במגזר הערבי והיהודי. את דרכה בתחום החינוך והעשייה החברתית והקהילתית החלה כמחנכת ורכזת חברתית בבית ספר נווה שלום וואחת אסלאם – בית ספר דו לשוני. זיכרונה לברכה.

נעמה כץ- בן ששון ז”ל

מנחה בתכנית אדוות ובמיזם חינוך, מעוז

רקע מקצועי

נעמה היא מנחה בתכנית אדוות ובמיזם חינוך, מעוז. לפני כן שימשה כמנהלת מתנס עמק המעיינות. עבודת המתנס הנה לפתח ולחולל חוסן קהילתי ולהעצים את תחושת השייכות בקרב תושבי המועצה וישוביה. במסגרת התפקיד נעמה היתה שותפה בצוותי עבודה רשותיים להתוויית מדיונות המועצה, בניית תוכניות אסטרטגיות ותוכניות עבודה למימוש חזון המועצה. קודם לכן נעמה עבדה במספר תפקידים כעובדת קהילתית ורכזת פרויקטים ביניהם- תכלול תוכנית אסטרטגית במערכת החינוך, כעובדת סוציאלית קהילתית בארבעה מיישובי המועצה, כמנהלת יחידת הנוער במוא"ז גוש עציון, הובלת מנהיגות נוער אזורית, הובלת יחידה לקידום נוער.

קרדיט: אורי אורן

נעמה בן זאב

מנהלת אגף משאבי אנוש של מינהל החינוך בעיריית תל אביב יפו

רקע מקצועי

נעמה הינה מנהלת אגף משאבי אנוש של מינהל החינוך בעיריית תל אביב יפו. בתפקידה הקודם שימשה כסמנכ״לית התחדשות עירונית עזרה ובצרון, חברת הבינוי והדיור של עיריית תל-אביב יפו. קודם לכן, שימשה כ-10 שנים כיועצת משפטית של לשכת התאגידים העירונית בשרות המשפטי של עיריית ת“א-יפו. בנוסף, נעמה שימשה כיועצת משפטית של הוועדה המיוחדת למינוי דירקטורים של ת“א-יפו וחברה בצוות האחראי על מניעת הטרדה מינית במקום העבודה. קודם לכן, שימשה כעורכת דין במחלקת ליטיגציה מסחרית במשרד עו“ד מוביל. בעת לימודיה באוניברסיטת תל אביב, שימשה נעמה כמדריכה ומנהלת מקצועית בתכנית ’מבואות משפט‘ - פרויקט חינוכי שבמסגרתו לימדו סטודנטים למשפטים את יסודות המשפט בכ-80 בתי ספר תיכוניים. נעמה יזמה והובילה פרויקט התנדבותי במסגרת עמותת ’שיעור אחר‘ הן במשרד עוה“ד והן בעירייה. את שירותה הצבאי סיימה נעמה כמפקדת קורס משקיות חינוך לאחר ששימשה כקצינת חינוך חטיבתית בשריון ומדריכת חינוך וידיעת הארץ בסיירת אגוז.

קרדיט: עמרי מירון

בליינש זבדיה

מנהלת אגף, אפריקה הדרומית, משרד החוץ

רקע מקצועי

בליינש בוגרת קורס הצוערים של משרד החוץ. עם התפקידים שמילאה בשליחות בחו''ל נמנים המשלחת לאו''ם בניו יורק (שישה חודשים), קונסול הסברה בשיקגו, וסגן קונסול כללי ביוסטון טקסס. בשליחותה האחרונה הייתה שגרירת ישראל באתיופיה, ברואנדה ובבורונדי. בישראל עבדה בליינש באגף מש''ב (המחלקה לשיתוף פעולה הבין-לאומי) בחטיבת תפוצות, אגף הסברה, ובתפקידה הנוכחי באגף אפריקה היא אחראית לנושאים בילטראליים. נוסף על כך היא מרצה בפורמים שונים בארץ ובחו''ל, ובהם "עולים ביחד", קרן היסוד ואוניברסיטאות שונות.

קרדיט: אורי אורן

עמרי זגן

סמנכ״ל מחקר ופיתוח, קרן רש״י

רקע מקצועי

עמרי משמש כיום כסמנכ״ל מחקר ופיתוח, קרן רש״י. טרם לתפקידו זה, שימש כראש תחום הכשרות ותוכן במעוז. קודם לכן, עבד עמרי ב'מכון ראוּת' - ארגון א-מפלגתי ללא מטרות רווח, השואף להיות חוד החנית בהובלת שינויים בישראל ובקהילות יהודיות בעולם. צוותי המכון פועלים בתחום הכלכלי-חברתי, והביטחון הלאומי ויחסי חוץ. עמרי שימש כאנליסט וראש התחום הכלכלי-חברתי. לאחר כמה שנים התמנה עמרי לתפקיד סמנכ"ל וסיים את תפקידו כמ"מ מנכ"ל. את שרותו הצבאי סיים עמרי כקצין ומפקד בחטיבת הנח"ל.

קרדיט: מעוז

הילה סגל זדביל

מנהלת אגף תוכניות סיוע ומניעה, מטה משרד החינוך אגף השירות הפסיכולוגי ייעוצי

רקע מקצועי

הילה היא מנהלת אגף תוכניות סיוע ומניעה בשירות הפסיכולוגי ייעוצי של משרד החינוך. במסגרת תפקידה הילה עוסקת בפיתוח תוכניות חינוכיות וטיפוליות לקידום רווחה נפשית ולמניעת פגיעה בילדים ובני נוער, ואחראית להכשרת מומחים המלווים את מערכת החינוך בנושאים של אקלים וצמצום אלימות, מיניות בריאה ומניעת פגיעה מינית, מניעת התמכרויות, התנהלות מיטבית ברשת ושותפות עם הורים. בתפקידה הקודם ניהלה את היחידה לאקלים חינוכי ומניעת אלימות ובתפקיד שלפניו ניהלה את היחידה למיניות ולמניעת התעללות בילדים ובבני נוער.

קרדיט: צילום עצמי

יניב זוהר

חשב בכיר משרד החינוך

רקע מקצועי

כ-14 שנה בשירות המדינה , מתוכם כ-10 שנים באגף החשב הכללי באוצר. תפקידים קודמים - סגן חשב במשרד הבריאות וחשב בכיר חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים. אחריות הנחיה פיקוח וביצוע תקציב בתי החולים הממשלתיים תקציב שנתי של כ-15 מיליארד ש"ח. מפברואר 2021 חשב בכיר משרד החינוך אחריות על ביצוע תקציב של כ-75 מיליארד ש"ח.

קרדיט: יוסי זמיר

עבדאללה זועבי

Sr. Market Access manager cell therapy ( CAR T), GILEAD

רקע מקצועי

עבדאללה משמש כמנהל מרקט אקסס של חברת gilead בישראל לטכנולוגיות ה CAR T, הטיפול המתקדם לחולים אונקולוגיים באמצעות הנדוס גנטי מחדש של תאי T. מאוקטובר 2018 ועד אוגוסט 2020 שימש כמנהל התחום של תכנון כ"א של מקצועות הבריאות בישראל במשרד הבריאות. במסגרת התפקיד היה אחראי על עריכת וכתיבת כל תכניות ההתערבות של המשרד בנושא לאיתור פערים בין היצע וביקוש בקרב מקצועות הבריאות בישראל והכנת תכנית פעולה וחלופות לפתרון. לפני כן, שימש ככלכלן באגף פיקוח על קופ"ח ושב"ן במשרד הבריאות וכחבר ועדת משנה לסל הבריאות הממלכתי ואחד מחברי הצוות שהקים את אתר "כל הבריאות". כמו כן במהלך 5 שנים שימש עבדאללה ככלכלן מלווה לועדת סל הבריאות הממלכתי. הוא בוגר אוניברסיטת בר אילן בחשבונאות וכלכלה, רואה חשבון בהכשרתו, את ההתמחות עשה במשרד רו״ח טלי לאודון בבית שערים. בעל תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק בהצטיינות מהמרכז האקדמי רופין, בעל תואר שני במדיניות ציבורית וממשל (מסלול מצטיינים) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעברו היה פעיל בתנועת המחאה החברתית בישראל ואחד ממקימי תנועת המאהלים בעפולה וקריית שמונה ונואם מרכזי בעצרות בערים. נשוי+ 2 בנות

קרדיט: מעוז

מייסא זועבי

שופטת בבית משפט השלום, מחוז צפון

רקע מקצועי

משנת 2014 משמשת כסגנית בכירה במחלקה הפלילית בפרקליטות מחוז צפון ולפני כן כפרקליטה במחוז חיפה, משרד המשפטים. את דרכה בתחום החלה כעוזרת משפטית בבית המשפט המחוזי בנצרת ולפני כן השלימה התמחות וטרום התמחות במקום אצל השופטים נחמה מוניץ ובנימין ארבל. במסגרת עשייתה החברתית שימשה כרכזת בפרויקט חונכות פר"ח בשני בתי ספר, וכיועצת טרום משפטית בעמותת ש.י.ל. )שירות ייעוץ לאזרח(. היא ממקימי מלכ"ר "בראעם -סולם" בכפר מגוריה, שיוסד למטרה חינוכית-תרבותית, ובמסגרתו הוקם מעון יום לתינוקות ופעוטות מגיל 3 חודשים ועד 3 שנים.

קרדיט: מעוז

סינא זחאלקה

מרכזת הפיקוח במגזר הערבי, משרד החינוך מחוז חיפה, פיקוח ערבי

רקע מקצועי

הובלתי תפקידים מערכתיים שונים הן במטה משרד החינוך והן במחוז חיפה, כמו ניהול מסגרות חינוכיות שונות, פיקוח ארצי על תכניות למודיים במכירות הפדגוגית, פיקוח על החינוך המיוחד במחוז חיפה. מאז מאי 2018 אני בתפקיד ממונה על הפיקוח בחברה הערבית במשרד החינוך במחוז חיפה, חברת צוות הנהלה במחוז. בתוקף תפקידי אני אחראית להוביל תהליכים מערכתיים לקידום החינוך הערבי. מקדמת תכניות עבודה משרד- רשות. שמה דגש על פיתוח ההון האנושי והמנהיגות החינוכית ברבדיה השונים: מפקחים, מנהלים, מדריכים וצוותי חינוך. עובדת בשותפות עם הרשויות המקומיות.

קרדיט: מעוז

ליבי זייבלד

מנהלת מתנ"ס אשכולות, ירושלים

רקע מקצועי

ליבי היא מנהלת מתנ"ס (מינהל קהילתי) אשכולות בירושלים, המעניק שירות ל-50 אלף תושבים, בשמונה שכונות. במסגרת תפקידה היא אחראית לניהול מערך פעילות לכל הגילים בתחומים שונים: חברה, פנאי, ספורט, חינוך, השכלה, תעסוקה, בריאות ועוד, בדגש על בינוי קהילה ושילוב אוכלוסיות מודרות, תוך איתנות ארגונית וניהול איכותי. בתפקידיה הקודמים עבדה ליבי בתחום החינוך הפורמלי בהוראה, חינוך והנחיית מורים, וניהלה גם פרויקטים בחינוך הבלתי פורמלי דוגמת ריכוז מחנות קיץ, קייטנות, טיולים, ביטחון ובטיחות ועוד.

קרדיט: מעוז

משה זייברט

סמנכ"ל צהר הלב

רקע מקצועי

משה נכנס לרשת "צהר הלב" בשנת 2004. והתמנה לסמנכ"ל בשנת 2009. משה משמש כסמנכ"ל ברשת ומנהל את סניפי המוסדות באשדוד. משה פעיל בתחום הארגוני חברתי של הרשת ושם דגש רב על אהבה לכל ילד, התנהלות ראויה לצד איזון תקציבי וביטחון כלכלי. לצד תפקידיו ברשת "צהר הלב", משה משמש כמנכ"ל תיכון, סמינר ומכללה הקיימים באשדוד עם סניפים ברחבי הארץ.

עמנואל זילברמן

מנהל אגף חינוך ממלכתי וממ"ד - מינהל חינוך ירושלים

רקע מקצועי

מנהל אגף ממלכתי וממ"ד וממונה חינוך עי"ס במינהל חינוך ירושלים. במסגרת תפקידו אחראי על הובלת מדיניות החינוך באגף ובכלל זה - תכניות לצמצום פערים, רלוונטיות וחדשנות חינוכית ותכניות לקידום הישגים. קודם לכן, שימש כמנהל ביה"ס תל"י בית חינוך והוביל את ביה"ס לזכייה בפרס חינוך מנח"י לשנת תשע"ג. קודם לכן ייסד וניהל את "מכון לר להתנדבות" - המרכז הראשון לייעוץ ארגוני למוסדות התנדבותיים ובמקביל שימש כמנהל הדרכה של "יד-שרה" שימש כמנהל מדרשת "עמיעד" ב"גשר - מפעלים חינוכיים" החל את דרכו החינוכית כמדריך פנימייתי ב"בבית הילד" בירושלים

קרדיט: אורי אורן

יואל זילברמן

מנכ"ל עמותת 'השומר החדש'

רקע מקצועי

משנת 2007 (כולל שנתיים במהלך השירות הצבאי בהתנדבות), יואל משמש כמנכ“ל ומייסד ה‘שומר החדש‘- סיוע לחקלאים, לבוקרים ולכלל אזרחי המדינה בשמירה, עבודה חקלאית והחזקת השטחים הפתוחים בנגב ובגליל מתוך תפיסת ערבות הדדית ואחריות משותפת. קודם לכן, בשנים 2003-2004 היה חניך במכינת קד“צ גליל עליון – מעיין ברוך. במסגרת השנה הקים את פרויקט ”עצומ“ (ערכים – ציונות – מסורת) לשילוב תכנים מסורתיים ואקטואליים לשכבות יא‘-יב‘ ע“י חניכי המכינה ובהמשך לתלמידי תיכון 'דקל וילנאי' בירושלים. לאחר מכן, המשיך יואל ללימודי יהדות במדרשה הגבוהה באלון. יואל גם שימש כמדריך בתנועת בני המושבים. את שירותו הצבאי סיים יואל כלוחם וקצין בשייטת 13 בדרגת סגן.

קרדיט: קופ"ח כללית

קרן זילכה

סגנית הרופאה המחוזית, מחוז מרכז, שירותי בריאות כללית

רקע מקצועי

סגנית הרופאה המחוזית במחוז מרכז בכללית מאז ספטמבר 2022 ומובילת החדשנות במחוז. רופאה מומחית ברפואה משפחה ובמינהל רפואי. במסגרת ההתמחות במינהל רפואי שימשה עוזרת רפואית בלשכת מנכ"ל משרד הבריאות, ומתמחה בהנהלת מרכז רפואי רבין, קמפוס גולדה (השרון). שירתה בצה"ל במספר תפקידים, בהם ראשת צוות רפואה בנציבות קבילות החיילים, בדרגת סא"ל, ראשת מדור הרפואה של פיקוד המרכז, רופאת משפחה בכירה, רופאת אנשי קבע ויושבת-ראש ועדה רפואית בלשכת הגיוס. במסגרת שירותה השתתפה במשלחת חיל הרפואה לסיוע לנפגעי רעידת האדמה בנפאל ב-2014. תארים אקדמיים: MD ברפואה, האוניברסיטה העברית בירושלים 2002, MHA מינהל מערכות בריאות, אוניברסיטת בן גוריון 2013, MBA אוניברסיטת תל אביב, 2019.

קרדיט: מעוז

דפי בירן זינגר

מנהלת תוכניות, מרכז מנדל למנהיגות בצפון

רקע מקצועי

דפי משמשת כמנהלת תוכניות במרכז מנדל למנהיגות בצפון. לפני כן דפי הקימה וניהלה את ארגון שותפויות רוטשילד, הפועל לפיתוח מנהיגות צעירים בפריפריה וכולל את תוכנית "קו הזינוק", "שגרירי רוטשילד" ותוכניות הצוערים. בעבר ניהלה את ארגון שגרירי רוטשילד, וקודם לכן את יחידת התוכנית של מכון ברנקו וייס שפעלה בפריפריה החברתית והיגאוגרפית לקידום מצוינות אישית וחברתית. בעבר הרחוק עסקה דפי בהוראת עברית לעולים בכלל וליוצאי אתיופיה בפרט. בכל אלה היא פועלת במטרה לקחת חלק בהתמודדות עם אתגרים חברתיים ומתוך רצון לתרום תרומה אישית ומקצועית ליצירת חברה ראויה.

קרדיט: מעוז

ליבי זיק

מנהלת חטיבה לשירותי התפתחות ושיקום, עמותת עזר מציון

רקע מקצועי

ליבי החלה את חייה המקצועיים בתחום הוראת חינוך מיוחד. בהמשך התקדמה והפכה למרפאת בעיסוק עם התמחות בתחום האוטיזם (בארץ ובאוקריינה), התפתחה מהר לתחום ניהול, בתחילה כניהול סקטור ריפוי בעיסוק בעמותות שונות ואח"כ בניהול מקצועי ב"עזר מציון". ליבי עבדה בארגון "עזר מציון" במגוון תפקידים בלתי פורמליים ובאופן פורמלי כמנהלת אגף של מסגרות לילדים עם צרכים מיוחדים. כיום ליבי בתפקיד ראש חטיבה לשירותי התפתחות ושיקום, החטיבה נותנת רצף שירותים ומענים מטרום לידה ועד בגרות לאנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם. החטיבה כוללת מכירת שירותים רחבה בפריסה ארצית יחד עם מעטפת וולנטרית. החטיבה מכילה מעל 600 עובדים, וליבי מנהלת תקציב שנתי של מעל 80 מליו שח. במהלך כל השנים במקביל נתנה הרצאות במגוון תחומים בסמינרים ללימודי המשך במגזר החרדי.

קרדיט: מעוז

אלעד זכות

יועץ בכיר למנכ"ל, ביטוח לאומי

רקע מקצועי

אלעד משמש כ