חזרה לעמוד ׳מי ברשת׳

טליה הראל בז’רנו

מנכ"לית כנפיים של קרמבו

רקע מקצועי

טליה משמשת כמנכ"לית כנפיים של קרמבו החל משנת 2016. בשנת 2009 התחילה לעבוד בכנפיים של קרמבו כאחת העובדות הראשונות, בתפקיד סמנכ"לית תפעול והדרכה. במסגרת תפקיד זה כתבה את תורת ההדרכה וההפעלה של הסניפים וכמו כן ניהלה את פעילות השטח של כנפיים של קרמבו. לפני כן, בין השנים 2006-2008, היתה מנחת קבוצות ואשת צוות בפרוייקט מיכא"ל (מיצוי כישורים אישיים למצויינות). הנחתה קבוצות של תלמידים ביסודי ובתיכון כיצד ניתן לממש בצורה טובה יותר את הפוטנציאל של כל אחד ואחד מאיתנו. לאחר מכן קודמה לתפקיד אשת צוות וניהלה את מערך הפעילות בהכשרות המנחים של הפרוייקט.

קצת עלי

אני בת 37, גרה בשכונת המשתלה בתל אביב, נשואה לאהרון, מנהל מרחב דן בעמותת מט"ב, אמא לאלמה (6) גור ומיקה (תאומים בני 3.5). אני אוהבת מאוד אנשים. נהנית להכיר אנשים חדשים וללמוד מהם. אוהבת לקרוא שירה עברית, להקשיב להרבה סגנונות של מוסיקה ולטייל בשבתות ברחבי הארץ.

השכלה

תואר ראשון באוניברסיטה העברית ביחסים בינלאומיים ומדעי המדינה (הצטיינות דיקאן שנב ג' + סיום התואר בהצטיינות דיקאן). תואר שני בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב הפקולטה למנהל עסקים. כמו כן כתבתי תזה בנושא השפעת ההתנדבות של בני הנוער על תחושת החוללות העצמית והביטחון העצמי.